Angelina Jolie usunęła obie piersi! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-14, 07:16   #1
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547

Angelina Jolie usunęła obie piersi!


Właśnie przeczytałam (i to nie na pudelku!), ale sprawdziłam dokładnie na anglojęzycznych portalach, że Angelina Jolie poddała się operacji usunięcia obu piersi w celu zminimalizowania ryzyka zachorowania na raka. Co o tym myślicie?
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 07:36   #2
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Angelina Jolie usunęła obie piersi!

Miała ponoć 87% szans na zachorowanie. Moim zdaniem dobra decyzja- przecież usunęła tylko gruczoł, powłoka skórna z sutkiem pewnie została czyli zgrabny implancik i biust będzie nadal. Znam 2 kobiet po mastektomii na życzenie, z czego 1 miała już raka jednej piersi.

Nie wiem co ja bym zrobiła na jej miejscu, ale z tak wysokim ryzykiem zachorowania to pewnie bym podjęła taką samą decyzję.
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 07:46   #3
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Angelina Jolie usunęła obie piersi!

Bo o ile wyrosłam z podniecania się gwiazdami to akurat ta wiadomość jest szokująca. Bądź co bądź ja byłabym przerażona na jej miejscu. Zastanawia mnie tylko czy ten zabieg rzeczywiście tak dobrze uchroni ją przed rakiem. Nie znam się, ale taka prewencja jest dość daleko posunięta.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 08:02   #4
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Angelina Jolie usunęła obie piersi!

Cytat:
Napisane przez Niebieskooka arystokratka Pokaż wiadomość
Bo o ile wyrosłam z podniecania się gwiazdami to akurat ta wiadomość jest szokująca. Bądź co bądź ja byłabym przerażona na jej miejscu. Zastanawia mnie tylko czy ten zabieg rzeczywiście tak dobrze uchroni ją przed rakiem. Nie znam się, ale taka prewencja jest dość daleko posunięta.
Ale taka prewencja jest dość popularna. Nawet w Polsce część kobiet poddaje się mastektomii, jeżeli w rodzinie było wiele przypadków zachorowań na raka piersi, a one same są obciążone- mozna wykonać badania genetyczne. Ona z 87% zeszła na 5%, ma szanse zachorować ale dużo mniejsze. A rak, nawet gdyby zachorowała to jest to rak, nie angina. A poza tym nawet wyleczony nowotwór może powrócić, a wtedy już nie jest tak wesoło ze statystykami.

Z jednej strony możliwość zachorowania, z drugiej jednak zdrowie. Niby 87% ale przecież to nie 100%. Pytanie czy są czeste sytuacje, gdzie w rodzinie były przypadki raka (piersi), dziecko również było obciążone chorobą i nie zachorowało? Chodzi mi raczej o osoby np. po badaniach genetycznych, które są/były obciążone a dożyły sędziwego wieku. Bo ja znam tylko przykłady, gdzie ktoś nie zachorował bo zginął w wypadku, a to nie jest dobra alternatywa. A kiedyś nie było badań genetycznych, nawet teraz wiele osób nie wykonuje ich.

Edytowane przez bentkuff
Czas edycji: 2013-05-14 o 08:14
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 08:10   #5
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Angelina Jolie usunęła obie piersi!

To nawet o tym nie wiedziałam. Myślę, że dzięki Angelinie wiele kobiet się o tym dowie i świadomość, że nawet Jolie tak zrobiła może zmniejszyć choć trochę liczbę kobiet z tym nowotworem. Całe szczęście, że w mojej rodzinie nie było przypadków zachorowania na raka.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 08:45   #6
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Angelina Jolie usunęła obie piersi!

Mnie bardziej zdziwiło zdziwienie. Serio nie wiedziałaś, że kobiety się na to decydują? To nie jest pierwszy przypadek prewencyjnej mastektomii. Sama poznałam młodą kobitkę, która usunęła piersi. Wcześniej jej babcia zmarła na raka piersi, jej mama była po usunięciu, ale raka już miała.
Poza tym... sorry, ale już widzę, jak teraz kobiety lecą do lekarza i usuwają piersi, bo NAWET Jolie to zrobiła. Podejrzewam, że jak kobieta się nie bada, to aktoreczka z USA jej do tego nie przekona.

Brawa dla niej, bo to na pewno niełatwa decyzja, ale jakiegoś precedensowego zachowania i niesamowitego wpływu na społeczeństwo bym się nie doszukiwała.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 08:59   #7
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Angelina Jolie usunęła obie piersi!

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
[...] Niby 87% ale przecież to nie 100%. Pytanie czy są czeste sytuacje, gdzie w rodzinie były przypadki raka (piersi), dziecko również było obciążone chorobą i nie zachorowało? Chodzi mi raczej o osoby np. po badaniach genetycznych, które są/były obciążone a dożyły sędziwego wieku. [...]
Odpowiedź na Twoje pytanie przecież jest właśnie w podanej przez Ciebie statystyce. 13 osób na sto.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 09:02   #8
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Angelina Jolie usunęła obie piersi!

Nie, nie wiedziałam, że można sobie coś usunąć prewencyjnie.
I nie, nie miałam na myśli tego, że może teraz zapanuje "moda" na usuwanie piersi, bo Jolie to zrobiła, tylko o większą świadomość. Dopiero teraz się dowiedziałam. A osobiście nie znam za bardzo tematu, bo jedyną osobą, która w moim otoczeniu ma raka piersi jest jedna pani co ją znam jedynie z widzenia.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 09:02   #9
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Angelina Jolie usunęła obie piersi!

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
[...]Poza tym... sorry, ale już widzę, jak teraz kobiety lecą do lekarza i usuwają piersi, bo NAWET Jolie to zrobiła. Podejrzewam, że jak kobieta się nie bada, to aktoreczka z USA jej do tego nie przekona. [...]
Ale nie chodzi o to. Sama widzisz, jak niska była świadomość, że w ogóle MOŻNA. Kobiety wstydzą się mastektomii, a tutaj piękna kobieta zrobiła ją i nadal jest piękna. Więc da się. I da się zrobić ładną rekonstrukcję, to żaden wstyd mieć sztuczny biust. To jest ważne.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 09:04   #10
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Angelina Jolie usunęła obie piersi!

Jak usłyszałam rano w radiu byłam w szoku. Odważna decyzja i ciężki zabieg.
Moim zdaniem fajnie, że to zrobiła, i fajnie, że o tym powiedziała.
Niby wydawałoby się, że aktoreczka czy gwiazdeczka nie jest w stanie nikogo przekonać do badań, ale kiedy Kylie Minogue powiedziała, że ma raka piersi to podobno w Australii przez następne pół roku gabinety mammograficzne były dosłownie oblegane.
Tak więc zawsze coś.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 09:09   #11
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Angelina Jolie usunęła obie piersi!

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Ale nie chodzi o to. Sama widzisz, jak niska była świadomość, że w ogóle MOŻNA. Kobiety wstydzą się mastektomii, a tutaj piękna kobieta zrobiła ją i nadal jest piękna. Więc da się. I da się zrobić ładną rekonstrukcję, to żaden wstyd mieć sztuczny biust. To jest ważne.
No tak powiedziała że zrobi sobie nowe które będą równie piękne W Polsce mało któa kobieta może sobie pozwolić na taka rekonstrukcję...
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 09:09   #12
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Angelina Jolie usunęła obie piersi!

wstyd powiedzieć ale o takim genie jak BRCA1 dowiedziałam się jedynie z 90210 bo tam jedna bohaterka też szykuje się do prewencyjnej mastektomii. U nas raczej czeka się aż rozwinie się rak - jak leżałam na chirurgii onkologicznej to nie było kobiet, które by robiły mastektomię prewencyjnie, to był dla nich wielki ból np. w rozciąganiu pachy, która też była cięta bo tam są przecież gruczoły chłonne, które też zostają zaatakowane
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 09:10   #13
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Angelina Jolie usunęła obie piersi!

Christina Applegate kilka lat temu poddala sie podwojnej mastektomii. Dziwne, ze wtedy nikt tej wiesci tak nie glosil.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 09:12   #14
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Angelina Jolie usunęła obie piersi!

Ja coś słyszałam, ale jednak Angelina jest megagwiazdą więc to jest taki news na pierwsze strony.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 09:19   #15
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Angelina Jolie usunęła obie piersi!

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Ale nie chodzi o to. Sama widzisz, jak niska była świadomość, że w ogóle MOŻNA. Kobiety wstydzą się mastektomii, a tutaj piękna kobieta zrobiła ją i nadal jest piękna. Więc da się. I da się zrobić ładną rekonstrukcję, to żaden wstyd mieć sztuczny biust. To jest ważne.
Racja. Wierzyłam jednak, że kobiety wiedzą, w jaki sposób zapobiegać rakowi, że jak się ma duże ryzyko, to można usunąć piersi. Oby nikt tu nie przyszedł i nie zapytał "ale jak to badać sobie piersi, po co?! Mam 25 lat dopiero".
Jeśli jest taka świadomość - niech trąbią o Jolie ile wlezie, jak najdłużej, przy każdej okazji. Jeśli kogokolwiek to przekona do choćby zmacania własnych cycków raz w miesiącu - niech mówią.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 09:26   #16
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Angelina Jolie usunęła obie piersi!

Juz nic . Doczytalam dokladniej .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-05-14 o 09:31
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 09:31   #17
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Angelina Jolie usunęła obie piersi!

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
No tak powiedziała że zrobi sobie nowe które będą równie piękne W Polsce mało któa kobieta może sobie pozwolić na taka rekonstrukcję...
To jest usługa finansowana przez NFZ.

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40802620]Juz nic .[/QUOTE]
Spoko, sama dziś jeszcze nie tankowałam
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 09:33   #18
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Angelina Jolie usunęła obie piersi!

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
To jest usługa finansowana przez NFZ.
Serio? A to tego nie wiedziałam
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 09:38   #19
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Angelina Jolie usunęła obie piersi!

o tym sie nie mowi,ale wiele kobiet decyduje sie na usuniecie piersi.Pracuje w instytucie urody, gdzie rowniez ma gabinet lekarz medycyny estetycznej i rownoczesnie jest onkologiem. I powiedzial, ze duzo kobiet sobie robi wlasnie test na prawdopodobienstwo zachorowania na nowotwora,i sporo rowniez decyduje sie na usuniecie piersi.
Odtwarzanie ich pozniej, to juz inna historia, gdyz nie kazda polke na to stac.
Ale osobiscie mam dwie klientki, ktore wlasnie jak A.J, usunely i odtworzyly.

Jesli ja bym byla na miejscu tych kobiet, nie wachalabym sie i rowniez bym zdecydowala sie na zabieg usuniecia piersi.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2013-05-14 o 09:41
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 09:39   #20
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Angelina Jolie usunęła obie piersi!

Nie sądze, zeby wciaz byla finansowana, bo aktualnie to NFZ nie ma kasy na leczenie smiertelnie chorych na raka, a piersi by rekonstruowali? Ale kto wie...
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 09:39   #21
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Angelina Jolie usunęła obie piersi!

Ja bym liczyła na te 13% szansy na niezachorowanie pewnie :P

A po 2 jestem w tej kwestii nieświadomym, stereotypowym Polakiem- lepiej umrzeć młodo niż rezygnować z tego i owego w celu zapobiegania albo spędzać życie w szpitalach.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 09:39   #22
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Angelina Jolie usunęła obie piersi!

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Spoko, sama dziś jeszcze nie tankowałam
Zadalam pytanie, bo te statystyki nieco we mnie detektywa wzbudzily. Nie doczytalam, ze te statystyki raka piersi tylko dotycza. Angelina ma jeszcze chyba 50% zachorowania na raka jajnikow.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 09:43   #23
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Angelina Jolie usunęła obie piersi!

ale w Polsce rekonstruuje się własnym tłuszczem a nie silikonami więc piersi po rekonstrukcji również wyglądają źle ale odznaczają się przynajmniej pod bluzką tak jak kiedyś. I na pewno usuwa się sutek ponieważ rak sutka również istnieje - nie sądzę że Angelina usunęła sam gruczoł
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 09:45   #24
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Angelina Jolie usunęła obie piersi!

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Ja bym liczyła na te 13% szansy na niezachorowanie pewnie :P

A po 2 jestem w tej kwestii nieświadomym, stereotypowym Polakiem- lepiej umrzeć młodo niż rezygnować z tego i owego w celu zapobiegania albo spędzać życie w szpitalach.
no wlasnie tutaj jestes nieswiadoma, bo to nie jest tak, ze umierasz nagle. Tylko wlasnie najpierw meczysz sie w szpitalach wiele miesiecy, cierpisz, i dopiero pozniej umierasz.

A decydujac sie na zabieg wlasnie wtedy rezygnujesz z zycia w szpitalach;-)
Idziesz na zabieg, pozniej Ci dziekuja,zycza zdrowia,wychodzisz ze szpitala i jestes wolna,mozesz robic co chcesz. A jesli sobie jeszcze zrobisz nowe piersi to juz w ogole bajka.

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
ale w Polsce rekonstruuje się własnym tłuszczem a nie silikonami więc piersi po rekonstrukcji również wyglądają źle
widzialas kiedys takie piersi? Ja widzialam ( u klientki). Wygladaja super, o niebo lepsze od moich
Z tymze moze dlatego, ze one byly robione za kupe kasy. To byla wlasnie rekonstrukcja.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2013-05-14 o 09:48
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 09:49   #25
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Angelina Jolie usunęła obie piersi!

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
widzialas kiedys takie piersi? Ja widzialam ( u klientki). Wygladaja super, o niebo lepsze od moich
Z tymze moze dlatego, ze one byly robione za kupe kasy.
Nie sądzę że powinnam wklejać takie linki ale tak - widziałam. Można sobie wyszukać po haśle rekonstrukcja piersi. Być może była to taka najtańsza opcja ale pewnie jest najczęstsza
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 09:50   #26
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Angelina Jolie usunęła obie piersi!

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Nie sądzę że powinnam wklejać takie linki ale tak - widziałam. Można sobie wyszukać po haśle rekonstrukcja piersi. Być może była to taka najtańsza opcja ale pewnie jest najczęstsza
pewnie tak...
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 10:03   #27
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Angelina Jolie usunęła obie piersi!

I tym sposobem Angelina uświadomiła na pewno rzesze kobiet na całym świecie, a ja wśród nich
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 10:04   #28
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Angelina Jolie usunęła obie piersi!

Ja tego jakoś nie przeżywam?! Chciała, czuła taką potrzebę to usunęła, nie rozumiem tego poruszenia wokół jej osoby. Teraz wszystkie portale o tym piszą.
Drażni mnie to.
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 10:15   #29
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Angelina Jolie usunęła obie piersi!

A niech sobie mówią i piszą ile chcą. Chociaż będzie z tego jakiś pożytek - uświadomienie wielu kobiet.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 10:22   #30
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Angelina Jolie usunęła obie piersi!

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Teraz wszystkie portale o tym piszą.
Drażni mnie to.
a ja niezauwazylam, zeby pisali konkretnie o niej,ale o profilaktyce, o raku piersi/jajnika.

Owszem,dali np na pierwszej stronie TV24, ale rowniez dali wypowiedz doktora, dzieki ktorej sie dowiedzialam niektorych ciekawych rzeczy.

Niech pisza o tym. Pewnie sa kobiety,ktore nawet nie wiedza, ze mozna sobie taki test zrobic. I moze je to skloni do zadbania o siebie.

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Niebieskooka arystokratka Pokaż wiadomość
A niech sobie mówią i piszą ile chcą. Chociaż będzie z tego jakiś pożytek - uświadomienie wielu kobiet.
dokladnie.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-23 20:28:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.