Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-28, 16:34   #151
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

A mi się podoba kształt. Sama mam podobne, ale piłowanie ich to jakiś koszmar, zawsze mam wrażenie, że krzywo i w ogóle każdy inny.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 18:46   #152
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Cześć!

Można się przyłączyć?
Oczywiscie witaj!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 20:54   #153
iNatiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 13
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Hej dziewczyny! Olejuję paznokcie od 5mcy są twardsze, mocniejsze, przyrastają, nie łamią się, ale chciałabym spytać co jeszcze mogę zrobić :/ Rozdwajają się, a po zmyciu odżywki są okropnie suche, ani rusz bez nowej warstwy, wydają się słabe i delikatne. Używam oleju kokosowego, mieszanek z dermogalem a+e, alterrą migdał&papaja, oliwą, olejem rycynowym. Odżywka eveline 8w1 na zmianę z diamentową do tego pilniczek szklany i zmywacz z isany zielony. Kremuję dłonie. A tak okropnie marzą mi sie migdały, poradźcie cos.
iNatiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 21:17   #154
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Może jeszcze im mało, zła dieta, albo jakaś choroba. Albo po prostu taka ich natura nie do zmienienia. Maluj utwardzaczami, zawsze to coś. Nie wiem, może ktoś inny poradzi coś sensownego.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 05:16   #155
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Moze za duzo rycynowego. Np uzywasz go solo ale ktos kiedys pisal,ze altera tez go na w swoim skladzie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 05:37   #156
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Fakt pomalowane lepsze
Dzięki
No piłowania nieznosze -_- i zawsze i tak mam krzywe xD

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 07:44   #157
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez iNatiii Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Olejuję paznokcie od 5mcy są twardsze, mocniejsze, przyrastają, nie łamią się, ale chciałabym spytać co jeszcze mogę zrobić :/ Rozdwajają się, a po zmyciu odżywki są okropnie suche, ani rusz bez nowej warstwy, wydają się słabe i delikatne. Używam oleju kokosowego, mieszanek z dermogalem a+e, alterrą migdał&papaja, oliwą, olejem rycynowym. Odżywka eveline 8w1 na zmianę z diamentową do tego pilniczek szklany i zmywacz z isany zielony. Kremuję dłonie. A tak okropnie marzą mi sie migdały, poradźcie cos.
Odstaw Eveline ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-29, 08:29   #158
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Albo kup wybielającą bez f coś tam polecam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 09:13   #159
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez iNatiii Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Olejuję paznokcie od 5mcy są twardsze, mocniejsze, przyrastają, nie łamią się, ale chciałabym spytać co jeszcze mogę zrobić :/ Rozdwajają się, a po zmyciu odżywki są okropnie suche, ani rusz bez nowej warstwy, wydają się słabe i delikatne. Używam oleju kokosowego, mieszanek z dermogalem a+e, alterrą migdał&papaja, oliwą, olejem rycynowym. Odżywka eveline 8w1 na zmianę z diamentową do tego pilniczek szklany i zmywacz z isany zielony. Kremuję dłonie. A tak okropnie marzą mi sie migdały, poradźcie cos.
Ja niedawno BDFM zamieniłam na Gal odżywki keratynowe (rybki) - na początku samorwałam nimi 2 razy dziennie i nie malowała ponokci, mimo iż były na początku suche i strasznie kruche. Po 5 dniach zauważyłam że stały się bardziej elastyczne, tak jakby nawilżone, a rozdwajająca część nie odstawała i nie haczyła o wszytko. Teraz olejuje nadal rybkami + BDFM i raz/dwa razy w tygodniu moczę w podgrznej oliwie + zaczełam malować odżywką wygładzającą Lovely (tą: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ce-effect.html ).

Paznokcie póki co są elastyczne, nie haczą już, są mocniejsze. Wczoraj nawet po kręglach musiałam tylko 1 lekko opiłować a zazwyczaj po kręglach miałam połamane wszystkie u obu rąk :P Więc postęp jest :P

Próbuj myśle że możesz troszkę zmienić pielęgnację i spróbować czegość nowego. Może składniki w twojej aktualnej pielęgnacji nie są kompletne dla Twoich potrzeb. Powodzenia
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 11:31   #160
dorismayday
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 21
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

uff, nie zauwazylam, ze juz jest nowy watek na ten temat!
kopiuje wiec co napisalam w poprzednim juz zamknietym watku nt olejowania paznokci:

dziewczyny wrescie moge pochwalic sie paznokciami, pierwszy raz w zyciu!
Walke zaczelam dokladnie 20 kwietnia 2014 i trwa nieprzerwanie do teraz (29 lipca), juz 4 miesiace.

moja taktyka:

-zawwsze pomalowane paznokcie (dzieki wam!)
-jeden tydzien nail tek (warstwa spodnia i wierzchnia- codziennie nakladalam nowa warstwe)
- drugi tydzien; eveline diamentowe paznokcie czy jakos tak. Wiem, ze ten lakier ma raczej slabe recenzje, ale uzywam go wlasnie co drugi tydzien na przemian z nailtekiem, nigdy nie nalozylam wiecej niz 3 wartsw i robie sobie przerwy (np teraz od kilku tygodni stosuje tylko nailtek)

-w miedzyczasie, kiedy tylko moge olejowanie:
- zrobilam sobie mieszanke z niebieskich rybek, olejku kokosowego, oliwy z oliwek, alterry i kiedy tylko mogeto nakladam na i pod paznokcie (te biala czesc oczywiscie)
-raz na tydzien smaruje na noc hojnie rece alterra i nakladalam bawelniane rekawiczki.

nie ukrywam ze przez pierwsze tygodnie bylam zalamana, bo paznokcie wciaz sie lamaly- potem dopiero zauwazylam, ze to byly wciaz stare zlamania/ rozdwojenia, ktore po prostu musialy odrosnac.
Spojrzcie na zdjecia (ostatnie jeszcze wakacyjne hihi).

Nigdy nie mialam tak dlugich i mocnych pazokci! Az mnie irytuja czasem, np podczas uzywania telefonu czy klawiatury, ale moim kolejnym celem jest przyrost tj zeby nie bylo tyle tej "bialej odstajacej" czesci paznokcia, chce zeby ona przylegala bardziej do palca- chce sobie wydluzyc plytke paznokciowa.
Ciekawe czy to mozliwe...
pozdrawiam i nie tracceie nadziei!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg metamprfoza1.jpg (26,3 KB, 289 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg metamorfoza2.jpg (27,8 KB, 262 załadowań)
dorismayday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 13:58   #161
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez dorismayday Pokaż wiadomość
dziewczyny wrescie moge pochwalic sie paznokciami, pierwszy raz w zyciu!

-jeden tydzien nail tek (warstwa spodnia i wierzchnia- codziennie nakladalam nowa warstwe)
- drugi tydzien; eveline diamentowe paznokcie czy jakos tak. Wiem, ze ten lakier ma raczej slabe recenzje, ale uzywam go wlasnie co drugi tydzien na przemian z nailtekiem, nigdy nie nalozylam wiecej niz 3 wartsw i robie sobie przerwy (np teraz od kilku tygodni stosuje tylko nailtek)
powodzenia, oby tak dalej

mam tylko jedną uwagę, mówisz o robieniu sobie przerw od Diamentowej i o używaniu Nail Teka, Nail Tek II (jeżeli o nim mówisz) też zawiera formaldehyd (mnie on akurat nie szkodzi, ale dobrze, żebyś wiedziała, że to nie jest żadna przerwa wtedy)
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2014-07-29 o 13:59
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-29, 14:28   #162
dorismayday
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 21
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Tak wiem, ale gdzies czytałam ze eveline na większe stężenie...tak czy inaczej mnie nie szkodzi; moze olejowanie tutaj tez pomaga?
Jedyny dzien kiedy nie mam pomalowanej paznokci to okolice weekendu- wtedy zmywam lakier, smaruje ręce i paznokcie olejami i w bawełniane rekawiczki...

Pray eveline Oraz nailtecku nie miałam żadnych problemow, nic nie bolało, nie piekło a paznokcie przeszły naprawde metamorfozę.
Tzn dla was moze to pestka ale nigdy nie miałam paznokci takich jak na moim ostatnim zdjęciu- Awsze takie jak na pierwszym...))
dorismayday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 18:46   #163
iNatiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 13
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Wykluczam olej rycynowy, bo używam mieszanek (oprócz oleju kokosowego, który idzie solo), rycyny dodaję kilka kropel. Myślę jednak, że to nie eveline, działa na mnie zbawiennie, nie jestem uczulona na f, wzmacnia pazurki i dobrze je chroni. Niedługo skończę używać jak zalecał producent i ograniczę się do używania 2-3 razy w tygodniu, albo jako bazy pod lakier, żeby zużyć resztę. Potem pewnie wypróbuje eveline bez formaldehydu, bo jaką byłabym wizażanką gdybym nie wypróbowała . Może moczenie w podgrzanej oliwie pomoże? :?

Znacie może cos ciekawego na szybszy wzrost paznokci? Może skuszę się na niebieską lovely Próbował ktoś?

Cytat:
Napisane przez dorismayday Pokaż wiadomość
uff, nie zauwazylam, ze juz jest nowy watek na ten temat!
kopiuje wiec co napisalam w poprzednim juz zamknietym watku nt olejowania paznokci:

dziewczyny wrescie moge pochwalic sie paznokciami, pierwszy raz w zyciu!
Walke zaczelam dokladnie 20 kwietnia 2014 i trwa nieprzerwanie do teraz (29 lipca), juz 4 miesiace.

moja taktyka:

-zawwsze pomalowane paznokcie (dzieki wam!)
-jeden tydzien nail tek (warstwa spodnia i wierzchnia- codziennie nakladalam nowa warstwe)
- drugi tydzien; eveline diamentowe paznokcie czy jakos tak. Wiem, ze ten lakier ma raczej slabe recenzje, ale uzywam go wlasnie co drugi tydzien na przemian z nailtekiem, nigdy nie nalozylam wiecej niz 3 wartsw i robie sobie przerwy (np teraz od kilku tygodni stosuje tylko nailtek)

-w miedzyczasie, kiedy tylko moge olejowanie:
- zrobilam sobie mieszanke z niebieskich rybek, olejku kokosowego, oliwy z oliwek, alterry i kiedy tylko mogeto nakladam na i pod paznokcie (te biala czesc oczywiscie)
-raz na tydzien smaruje na noc hojnie rece alterra i nakladalam bawelniane rekawiczki.

nie ukrywam ze przez pierwsze tygodnie bylam zalamana, bo paznokcie wciaz sie lamaly- potem dopiero zauwazylam, ze to byly wciaz stare zlamania/ rozdwojenia, ktore po prostu musialy odrosnac.
Spojrzcie na zdjecia (ostatnie jeszcze wakacyjne hihi).

Nigdy nie mialam tak dlugich i mocnych pazokci! Az mnie irytuja czasem, np podczas uzywania telefonu czy klawiatury, ale moim kolejnym celem jest przyrost tj zeby nie bylo tyle tej "bialej odstajacej" czesci paznokcia, chce zeby ona przylegala bardziej do palca- chce sobie wydluzyc plytke paznokciowa.
Ciekawe czy to mozliwe...
pozdrawiam i nie tracceie nadziei!
Zazdroszczę i gratuluję pazurków! Moje nie są gotowe na kolorowe lakiery wydaja mi się za słabe zwłaszcza, że teraz są suche, a całkiem sporo leży na półce i czeka na swoja kolej.

Edytowane przez iNatiii
Czas edycji: 2014-07-29 o 18:51
iNatiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 18:49   #164
Siguros
Przyczajenie
 
Avatar Siguros
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: kamienica
Wiadomości: 16
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Smerfetko, piękne. Zazdroszczę Ci ogromnie białych końcówek! Sama o takich marzę, ale chyba już pogodziłam z tym, że trzeba mieć predyspozycje, odpowiednie geny, bez tego olejowanie cudów nie przyniesie.

iNatiii, a jak dbasz o nie od środka? Jeśli Twój organizm zmaga się z jakimikolwiek niedoborami, to paznokcie będą się rozdwajać, mimo bardzo sumiennej pielęgnacji zewnętrznej. Skup się również na nawilżaniu, nie tylko natłuszczaniu - polecam kąpiele w siemieniu lnianym i różową odżywkę Lovely.
Siguros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 20:12   #165
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
(...)zaczełam malować odżywką wygładzającą Lovely (tą: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ce-effect.html ).
Ta odżywka to istny cud, od kiedy ją odkryłam nie używam żadnej innej, bije na głowę wszystko.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.

Edytowane przez kokila
Czas edycji: 2014-07-29 o 20:15
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 20:49   #166
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez kokila Pokaż wiadomość
Ta odżywka to istny cud, od kiedy ją odkryłam nie używam żadnej innej, bije na głowę wszystko.
hehe, ja byłam nią zaskoczona, kupiłam ją głównie dlatego że miała "wypełniać" paznokcia i muszę przyznać że w tej kwestii sprawdza się idealnie co do pozostałego działania to nie wiem się okaże...
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 21:33   #167
iNatiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 13
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Siguros Z moją dietą jest dobrze, lepiej niż kiedyś, przełamałam się w końcu do ryb i teraz się nimi zajadam, więcej wartościowych produktów i bardzo urozmaicona dieta. W czerwcu przestałam pic siemię, fajnie wpływało na paznokcie i nie tylko. Na pewno spróbuje kąpieli w siemieniu, dzięki! Masz na myśli różowy żel z witaminą c i wapniem? Kiedyś używałam, przyjemniaczek, na pewno chwycę przy następnych zakupach, łapię się teraz każdej deski ratunku.

Cytat:
Napisane przez kokila Pokaż wiadomość
Ta odżywka to istny cud, od kiedy ją odkryłam nie używam żadnej innej, bije na głowę wszystko.
Niestety z moimi paznokciami nic nie robi. :/ Jestem wierna mlecznym paznokciom eveline
iNatiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 22:55   #168
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ojej, ale mnie tu dawno nie bylo!
Przyznam, ze troche odpuscilam z olejowaniem, teraz olejuje tylko po zmyciu lakieru, chyba musze sie na nowo zmotywowac.
ALE moje paznokcie sa o niebo lepsze niz prawie rok temu, jak zaczynalam. Przede wszystkim nie rozdwajaja sie, nie lamia juz tak a koncowka przestala byc przezroczysta i stala sie biala.
Na dowod zdjecie
Naprawde olejowanie dziala cuda!

wysłano z mojej Xperii SP
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1406670843903.jpg (22,1 KB, 292 załadowań)
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017

Edytowane przez Mojwa
Czas edycji: 2014-07-30 o 10:20
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 23:53   #169
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Siguros Hihi dziekuje ;* na pewno Twoje paznokcie są równie śliczne ! Ale fakt geny są jednak dają tylko ciekawe po kim hmm

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-29, 23:55   #170
Siguros
Przyczajenie
 
Avatar Siguros
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: kamienica
Wiadomości: 16
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

iNatiii, w takim razie może trzeba jeszcze trochę poczekać? Sama miałam do niedawna olbrzymi problem z rozdwajającymi się paznokciami, nie było możliwości, żeby je zapuścić i większego sensu również, bo lakier odpryskiwał po jednym dniu i żadnej uciechy z nich nie było, próbowałam mnóstwo razy jakoś je odżywić, ale bezskutecznie. Również zdrowo się odżywiałam, ale pod wpływem impulsu postanowiłam spróbować miesięcznej suplementacji kwasem pantotenowym, połączonej z olejowaniem oraz właśnie tym serum z wapniem i witaminą C Lovely. Ciężko mi powiedzieć, co najbardziej przyczyniło się do tego, że teraz są mocne i nie rozdwajają się, myślę, że całość dobrze współgrała, ale może spróbuj dorzucić właśnie kwas pantotenowy, wydaje mi się, że on znacznie mi pomógł i niedługo znów do niego wracam.

Niebieska wersja Lovely leży u mnie nieużywana, nie wierzę w nią, szkoda mi czasu. Jako bazę wolę SH lub Eveline - no właśnie, nie odchodź od niej, jeśli się sprawdza. Ewentualnie zrób przerwę, spróbuj czegoś innego.

Mojwa, piekny przyrost, ale wróć do olejowania, żeby się czasem nie cofnął. Śliczna, gładka płytka.

Smerfetko, może niedługo wrzucę mały update. Wciąż się wpatruję w bielutkie końce!

Edytowane przez Siguros
Czas edycji: 2014-07-29 o 23:58
Siguros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 05:21   #171
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Dziewczyny,wiem,ze ten temat przewinal sie wiele razy ale potrzebuje szybkiej inf.
Jaki lakier da mi mleczny kolor lub taki paznokci zelowych?
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 07:27   #172
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Z przykrością stwierdzam, że po raz pierwszy w całej mojej lakierowej karierze trafiłam na paskudztwo, które zabarwiło mi płytkę i po zmyciu go mam okropne pomarańczowe paznokcie. Macie jakiś sposób żeby się tych przebarwień pozbyć czy zejdzie to dopiero wraz ze wzrostem paznokcia? Strasznie mnie to irytuje...

I tak odnośnie olejowania, co myślicie o takim składzie: Glycine Soja Oil, Punica Granatum Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Dodecane, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Parfum, Linalool, Limonene, Geraniol, Citral, Citronellol, Farnesol?
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 08:00   #173
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Z przykrością stwierdzam, że po raz pierwszy w całej mojej lakierowej karierze trafiłam na paskudztwo, które zabarwiło mi płytkę i po zmyciu go mam okropne pomarańczowe paznokcie. Macie jakiś sposób żeby się tych przebarwień pozbyć czy zejdzie to dopiero wraz ze wzrostem paznokcia? Strasznie mnie to irytuje...

I tak odnośnie olejowania, co myślicie o takim składzie: Glycine Soja Oil, Punica Granatum Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Dodecane, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Parfum, Linalool, Limonene, Geraniol, Citral, Citronellol, Farnesol?
Próbowałaś nacierać cytryną?
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 08:02   #174
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Próbowałaś nacierać cytryną?
Jeszcze nie, ale spróbuję.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 08:15   #175
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Z przykrością stwierdzam, że po raz pierwszy w całej mojej lakierowej karierze trafiłam na paskudztwo, które zabarwiło mi płytkę i po zmyciu go mam okropne pomarańczowe paznokcie. Macie jakiś sposób żeby się tych przebarwień pozbyć czy zejdzie to dopiero wraz ze wzrostem paznokcia? Strasznie mnie to irytuje...
Może któryś się sprawdzi

__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 09:10   #176
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Tu macie moje pazury z odżywką Eveline wybielającą jedna warstwa, podoba mi się ta odżywka i jest bez szkodliwego f
Olejuje już chyba pół roku ?
Głównie BD,BDFM,oliwa,lniany,ryżo wy,wit A i chyba tyle
A i raz dałam do oleju tabletkę z skrzypem -.- i zrobił się peeling i wylałam sam olej a resztki wywaliłam i teraz ten skrzyp z czymś tam siedzi mi w olejku, który się kończy

Drugiej nie zrobiłam bo jechałam w aucie i fota zamazana
Cuuuudowne masz te pazurki ♥
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 09:22   #177
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Może któryś się sprawdzi
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 10:19   #178
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Mojwa, piekny przyrost, ale wróć do olejowania, żeby się czasem nie cofnął. Śliczna, gładka płytka.
Dzięki
Chyba masz rację, musze na nowo zacząć codziennie olejować, na razie alterrą bo nie wiem gdzie posiałam BD

Smerfetka - WOW! Piękne pazury!

widzę że to samo zdjęcie dodało się dwa razy, uh, pisanie z telefonu
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 10:28   #179
iNatiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 13
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Siguros A jakie kapsułki łykałaś?
iNatiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 11:01   #180
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Mojwa super efekt! A jaki przyrost! jakie olejki stosowalas?

Jezeli ktoras z Was nie chce/nie moze uzywac niczego z formaldehydem to powinna rowniez omijac szerokim łukiem różową lovely bo zawiera substancje ktora ulega przemianie do formaldehydu na Waszych paznokciach.
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.