Neauty Minerals - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-18, 17:32   #391
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Ja też jestem bardzo zadowolona z nowego podkładu nakładałam na krem i bazę neauty. Po kilku godzinach świeciło się już czoło, poza tym podkład starł się na brodzie i przy nasadzie nosa (od okularów) ale nic a nic się nie zwarzyło, po 8h makijaż nadal wygląda przyzwoicie na pewno kupię biga i może na jakiś cień się skuszę ..

Wysłane z mojego SM-G530FZ
A jaką masz cerę i jak ta baza się na niej spisuje?
Ja dzieki Neauty wystawiłam swoje goldeny z Clair na wymianę. Mam tyle tego, że muszę zrobić ostrą selekcję.

Cofam pytanie, w koncu znalazłam opinie ad tej bazy. Ślepok ze mnie.

Edytowane przez oktawi7
Czas edycji: 2015-12-18 o 17:59
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 17:41   #392
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Fajne zdjecia porownawcze jasnych zoltków znajdziesz u Basi:
http://www.basia-blog.pl/2015/04/swa...neralnych.html

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dziękuję . Większość prezentowanych odcieni jest dla mnie za jasna, Basia to bladzioszek.
No niestety



Jeżeli ktoś ma jeszcze wątpliwości, czy warto, to również wtrącę swoje trzy grosze Miałam przyjemność testować Neauty "przedpremierowo", więc moje zdanie bazuje na dłuższym okresie testów. Podkład kryje przyzwoicie, nie aż tak jak AM kryjący, ale za to matuje na dłużej i nie warzy się jak AM, dlatego dla mnie to jest już ogromny plus. Wczoraj malowałam się o 6, wróciłam do domu o 21, a Neauty nadal było obecne na mojej twarzy w ładnym stanie (i to na filtrze SPF50!), jedynie broda się starła od szalika no i twarz mi się już świeciła moooooocno, ale przypudrowałam się tylko raz w ciągu dnia, więc miało prawo tak być. Ogólnie jak najbardziej polecam - nie są to drogie minerałki i zdecydowanie warte spróbowania. Myślę, że bardzo im się ta formuła udała. No i mają bardzo duży przekrój kolorystyczny - również skrajnie jasny odcień Pale, który nawet dla mnie jest za jasny

Podoba mi się też, że Neauty udostępnia możliwość zakupu pustego słoiczka z sitkiem - kiedyś długo szukałam takiego pojemniczka - nawet szukałam używanych minerałków na aukcjach i stronach z ogłoszeniami typu olx wyłącznie dla opakowania A tu można sobie dorzucić do zamówienia, mieszać dowolne kolory, czy nawet przesypać sobie cokolwiek (choćby puder), bardzo przydatna sprawa.

A co do cieni to ostatecznie kupiłam 3 kolory (Volcanic Ash, In the mist, Frosty Peach), jeszcze nie macałam bo najpierw chcę porobić fotki od nowości, ale tak przez opakowanie mi się podobają I mają urocze, małe słoiczki
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 18:17   #393
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
dzięki. chciałam zobaczyć tę różnicę między kryjącą a matującą.
czy coś się tam świeci czy nie itp
na zdjęciu aż tak nie widać różnicy. Na twarzy w wersji matującej nie widzę żadnych drobinek, jedynie- jak dla mnie ładnie świetlistą skórę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (104,3 KB, 91 załadowań)
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 19:44   #394
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
na zdjęciu aż tak nie widać różnicy. Na twarzy w wersji matującej nie widzę żadnych drobinek, jedynie- jak dla mnie ładnie świetlistą skórę
ja tam widzę, matująca się błyszczy drobinkami, kryjąca nie jest płaskim matem, daje zdrowszy efekt. nie znoszę drobinek. uraz po annabelle rozświetlającym. nie zużyję go chyba do końca życia.

dziękuję!
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 19:52   #395
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Neauty Minerals

Potwierdzam po pierwszej próbie, że podkład naprawdę sprawuje się bardzo dobrze i formuła w odczuciu na twarzy jest podobna do starych amilie co mnie bardzo cieszy . Faktycznie krycie jest mega, ładnie wygląda pomimo tego, że to nie jest najlepszy czas dla mojej cery.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 20:04   #396
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
ja tam widzę, matująca się błyszczy drobinkami, kryjąca nie jest płaskim matem, daje zdrowszy efekt. nie znoszę drobinek. uraz po annabelle rozświetlającym. nie zużyję go chyba do końca życia.

dziękuję!
proszę bardzo

rozświetlających AM chyba nic nie pobije jeśli chodzi o ilość drobinek na słoneczny dzień się nie nadająAle Neauty matujący jak dla mnie jest spoko nawet jak słońce świeci choć jak ktoś jednak absolutnie nie toleruje nawet małych drobinek to nie poleciłabym
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 09:12   #397
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Neauty Minerals

Zamówiłam podkład i bazę. Na cienie już nie bardzo z kasą
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-19, 09:25   #398
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 450
Dot.: Neauty Minerals

Takie recki że i mi się zachciało kliknąć biga w ciemno .
Tylko się trochę waham z odcieniem. Czy Golden Pale będzie dla mnie dobry jeśli z innych firm pasują mi np. Pixie Morning Gold, Pixie Almond Milk, Annabelle Sunny Cream, Clair Golden 01 lub Meow 2-Frisky Angora? Czy może być jednak za jasny i powinnam zamówić raczej ten nowy Golden Ivory?
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 10:29   #399
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Neauty Minerals

[1=02eba319b6a88f5cf3646af c45676ed72e415e48_5eab58a 6545cb;53852387]Takie recki że i mi się zachciało kliknąć biga w ciemno .
Tylko się trochę waham z odcieniem. Czy Golden Pale będzie dla mnie dobry jeśli z innych firm pasują mi np. Pixie Morning Gold, Pixie Almond Milk, Annabelle Sunny Cream, Clair Golden 01 lub Meow 2-Frisky Angora? Czy może być jednak za jasny i powinnam zamówić raczej ten nowy Golden Ivory?[/QUOTE]

Proszę, obczaj sobie swatche, które właśnie zrobiłam, porównałam golden pale i ivory właśnie z Pixie i Anabelle

Ostatnie zdjęcie to Neauty Golden Light w formule kryjącej i matującej. Ja w matującej jakiś drobin nie widzę, jest bardziej satynowa, ale to delikatny błysk, nie jakaś tam drobina jak w anabelle :P

Przy nazwach litera K. to kryjąca, M. matująca, przy Anabelle mam R+K, bo zmieszałam formułę rozświetlającą z kryjącą i dobrze mi służy jako korektor :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ghjghj.jpg (305,9 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy-1.jpg (433,4 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2015-12-19 11.11.jpg (220,1 KB, 55 załadowań)
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 13:26   #400
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Neauty Minerals

[1=02eba319b6a88f5cf3646af c45676ed72e415e48_5eab58a 6545cb;53852387]Takie recki że i mi się zachciało kliknąć biga w ciemno .
Tylko się trochę waham z odcieniem. Czy Golden Pale będzie dla mnie dobry jeśli z innych firm pasują mi np. Pixie Morning Gold, Pixie Almond Milk, Annabelle Sunny Cream, Clair Golden 01 lub Meow 2-Frisky Angora? Czy może być jednak za jasny i powinnam zamówić raczej ten nowy Golden Ivory?[/QUOTE]

bierz golden ivory, golden pale jest bardzo jasny, na twarzy wychodzi jaśniejszy od np sunny cream i jest mało żółty, wręcz porcelanowy
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 14:54   #401
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 450
Dot.: Neauty Minerals

Dziękuję! Wezmę Ivory . Noodle super zdjęcia !
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-19, 17:16   #402
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Neauty Minerals

Ja dzisiaj testuję odcień Golden light, tym razem bez bazy. Muszę chyba zrobić test obu na połowie twarzy, żeby ocenić, który bardziej pasuje. Skłaniam się bardziej ku Neutral M.Light

Baza neauty faktycznie przedłuża u mnie trwałość makijażu, dzisiaj bez bazy podkład zlazł na brodzie dosyć szybko. Ale ja mam tłustą cerę i praktycznie zawsze potrzebuję bazy - miałam primer z kolorówki, teraz bazę neauty, z niemineralnych primer z clinique i teraz kupiłam bazę z Yves Rocher. Chciałabym jeszcze wypróbować dry flo z mazideł, czytałam dużo pozytywnych opinii.

Wysłane z mojego SM-G530FZ
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 18:23   #403
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj testuję odcień Golden light, tym razem bez bazy. Muszę chyba zrobić test obu na połowie twarzy, żeby ocenić, który bardziej pasuje. Skłaniam się bardziej ku Neutral M.Light

Baza neauty faktycznie przedłuża u mnie trwałość makijażu, dzisiaj bez bazy podkład zlazł na brodzie dosyć szybko. Ale ja mam tłustą cerę i praktycznie zawsze potrzebuję bazy - miałam primer z kolorówki, teraz bazę neauty, z niemineralnych primer z clinique i teraz kupiłam bazę z Yves Rocher. Chciałabym jeszcze wypróbować dry flo z mazideł, czytałam dużo pozytywnych opinii.

Wysłane z mojego SM-G530FZ
na dry flo minerały trzymają mi się cały dzień, baza YR mocno przetłuszcza mi skórę, nie wiem jakim cudem AM matujące najlepiej mi się na niej trzymają bo wszystko inne mi spływa i tłuści się gorzej niż na kremie czy gołej skórze
co do podkładów mineralnych ogólnie to u mnie nie mają takiej trwałości jak podkłady płynne jeśli czeka mnie ciężki dzień lub impreza i zależy mi na bardzo trwałym makijażu to niestety tylko płynne wchodzą w grę
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 08:49   #404
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Neauty Minerals

Jestem po wstępnych testach, ale chyba w końcu trafiłam na jasny podkład mineralny, który odpowiada mi właściwościami :P
Golden Ivory ma fajny odcień, w końcu mam twarz dopasowaną do szyi + dobrze na tej twarzy wygląda (Pixie Almond Milk i Morning Good strasznie brzydko u mnie wyglądały nawet zaraz po nałożeniu, Sunny Cream wyglądał jak warstwa wosku :P). Nawet Golden Pale daje sobie rade i wczoraj wyszłam w nim do ludzi, po paru godzinach nie zebrał się w porach i nie przeistoczył w masakrę :P
Potestuję sobie jeszcze, ale chyba przed końcem promo zamówię bigi
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 09:43   #405
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Neauty Minerals

muszę pochwalić bazę pod podkład, faktycznie robi różnicę wzmacnia krycie podkładu i jeszcze przyjemniej się go aplikuje. Mój kolor to golden ivory, natural fair jest mi za ciemny i za mało żółtawy

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Jestem po wstępnych testach, ale chyba w końcu trafiłam na jasny podkład mineralny, który odpowiada mi właściwościami :P
Golden Ivory ma fajny odcień, w końcu mam twarz dopasowaną do szyi + dobrze na tej twarzy wygląda (Pixie Almond Milk i Morning Good strasznie brzydko u mnie wyglądały nawet zaraz po nałożeniu, Sunny Cream wyglądał jak warstwa wosku :P). Nawet Golden Pale daje sobie rade i wczoraj wyszłam w nim do ludzi, po paru godzinach nie zebrał się w porach i nie przeistoczył w masakrę :P
Potestuję sobie jeszcze, ale chyba przed końcem promo zamówię bigi
u Ciebie na słoczu golden pale w wersji kryjącej wydaje mi się bardziej żółtawy niż w wersji matującej
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 10:18   #406
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość


u Ciebie na słoczu golden pale w wersji kryjącej wydaje mi się bardziej żółtawy niż w wersji matującej
Możliwe, wersji matującej tego odcienia nie mam. Porównując w woreczkach, to od Golden Ivory jest maks ton jaśniejszy, ale nie bardziej wybielony, nadal widać, że to żółty odcień.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 11:59   #407
Tyven
Raczkowanie
 
Avatar Tyven
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 412
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
muszę pochwalić bazę pod podkład, faktycznie robi różnicę wzmacnia krycie podkładu i jeszcze przyjemniej się go aplikuje.
+1, wczoraj miałam Neauty bez bazy, a dzisiaj z i jeśli się zdecyduję na podkład w pełnowymiarowym opakowaniu, to w komplecie z bazą. Wygląda i trzyma się o niebo lepiej
Tyven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 18:15   #408
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Tyven Pokaż wiadomość
+1, wczoraj miałam Neauty bez bazy, a dzisiaj z i jeśli się zdecyduję na podkład w pełnowymiarowym opakowaniu, to w komplecie z bazą. Wygląda i trzyma się o niebo lepiej
Naprawdę baza od nich robi aż taką różnicę? Nie kuście, dopiero co kupiłam primer z kolorówki.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 18:26   #409
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Neauty Minerals

Popełniłam zamówienie z Neauty Minerals. Wzięłam od razu biga kryjącego Golden Fair, bo pisałyście, że to odpowiednik Butter Cream Pixie :P
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-21, 18:30   #410
Tyven
Raczkowanie
 
Avatar Tyven
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 412
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Naprawdę baza od nich robi aż taką różnicę? Nie kuście, dopiero co kupiłam primer z kolorówki.
Ja na razie testowałam Neauty drugi dzień, pierwszy dzień z bazą, ale różnica spora. Tylko trzeba wziąć pod uwagę, że mam dosyć kapryśną cerę i ciężko mi w ogóle dobrać do niej minerały. A dzięki tej bazie photoshop który trzyma się już prawie 12 godzin, wczoraj w samym Neauty tak ładnie nie wyglądałam
Tyven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 18:35   #411
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Tyven Pokaż wiadomość
Ja na razie testowałam Neauty drugi dzień, pierwszy dzień z bazą, ale różnica spora. Tylko trzeba wziąć pod uwagę, że mam dosyć kapryśną cerę i ciężko mi w ogóle dobrać do niej minerały. A dzięki tej bazie photoshop który trzyma się już prawie 12 godzin, wczoraj w samym Neauty tak ładnie nie wyglądałam
Właśnie tym bardziej mnie kusisz, bo moja cera również jest strasznie kapryśna i mało które minerały pasują mi na dłuższą metę, zawsze coś nie pasuje, a to świecenie się, a to ciastolenie, a to znów za małe krycie (może po prostu jestem zbyt wybredna?).
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 18:53   #412
Tyven
Raczkowanie
 
Avatar Tyven
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 412
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Właśnie tym bardziej mnie kusisz, bo moja cera również jest strasznie kapryśna i mało które minerały pasują mi na dłuższą metę, zawsze coś nie pasuje, a to świecenie się, a to ciastolenie, a to znów za małe krycie (może po prostu jestem zbyt wybredna?).
Ooo, jakbym czytała o sobie. Nie chcę cię naciągać na nowe wydatki (nie płacą mi za to ), ale może to własnie to czego szukasz. Dla ułatwienia: testowałam kryjący Annabelle, kryjący Amilie, Pixie obie formuły, Meow FF, Ecolore i kryjące Neauty. Z tego wszystkiego ładnie wyglądają na mojej cerze Ecolore (niestety zbyt małe krycie i problem z kolorem; co nie zmienia faktu, że ta formuła jest dla mnie genialna) i Neauty z ich bazą. Myślałam że będzie coś z Amilie i Pixie MLB, ale żadne nie sprawdziły się na dłuższą metę. Może po prostu potrzeba mi było porządnej bazy, bo podkładałam różne kremy z takim samym skutkiem. W każdym razie obecnie Neauty + ich baza to dla mnie zestaw wygrywający. Chociaż może za wcześnie to wyrokować, ale serio nie pamiętam makijażu który tak długo wyglądałby na mnie tak ładnie Teraz mam dylemat czy zamawiać pełnowymiarowe Neauty i w końcu koniec zabawy w próbki, czy jeszcze przetestować Lucy Minerals, bo to ostatnie minerały, które mam ochotę sprawdzić ;p
Tyven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 19:05   #413
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Naprawdę baza od nich robi aż taką różnicę? Nie kuście, dopiero co kupiłam primer z kolorówki.
nigdy nie używałam żadnych specjalnych baz i primerów w proszku pod minerały. Zawsze dawałam po prostu dry flo lub glinkę białą na krem i na to minerały(na samym kremie prochy mi ciastolą niestety), także nie mam porównania primera z kolorówki z bazą Neauty, możliwe że podobnie działają Dziś testowałam matujący N na bazie i też super jednak ten matujący mimo połyskującego wykończenia dłużej trzyma mat nawet bez bazy mimo to kryjący w połączeniu z ich bazą to cudo
Jeśli ktoś ma porównanie primera z kolorówki z bazą to proszę skrobnijcie czy są jakieś różnice
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 20:09   #414
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Tyven Pokaż wiadomość
Ooo, jakbym czytała o sobie. Nie chcę cię naciągać na nowe wydatki (nie płacą mi za to ), ale może to własnie to czego szukasz. Dla ułatwienia: testowałam kryjący Annabelle, kryjący Amilie, Pixie obie formuły, Meow FF, Ecolore i kryjące Neauty. Z tego wszystkiego ładnie wyglądają na mojej cerze Ecolore (niestety zbyt małe krycie i problem z kolorem; co nie zmienia faktu, że ta formuła jest dla mnie genialna) i Neauty z ich bazą. Myślałam że będzie coś z Amilie i Pixie MLB, ale żadne nie sprawdziły się na dłuższą metę. Może po prostu potrzeba mi było porządnej bazy, bo podkładałam różne kremy z takim samym skutkiem. W każdym razie obecnie Neauty + ich baza to dla mnie zestaw wygrywający. Chociaż może za wcześnie to wyrokować, ale serio nie pamiętam makijażu który tak długo wyglądałby na mnie tak ładnie Teraz mam dylemat czy zamawiać pełnowymiarowe Neauty i w końcu koniec zabawy w próbki, czy jeszcze przetestować Lucy Minerals, bo to ostatnie minerały, które mam ochotę sprawdzić ;p
Kobieto...
Kryjący Annabelle to dla mnie masakra, Pixie AG bardzo lubię, ale przydałoby mi się coś na zmianę, bo używanie przez dłuższy czas jednego podkładu sprawia, że cera mi wariuje. Z Amilie może zamówię sobie Cashmere (koniecznie matująca formuła!), bo Pine Nut nałożyłam ostatnio na koncert, ale po kilku godzinach nawet w sztucznym świetle odcinał mi się od skóry. Choć moje harce zniósł dzielnie. Jeszcze bardzo mnie ciekawi właśnie Ecolore, które będę mogła testować dzięki IgnisDivine (jeśli to czytasz, jeszcze raz dziękuję ). W Meow nie mogłam znaleźć swojego koloru, więc jak na razie odpuściłam. Koniecznie muszę ukręcić primer i sprawdzić czy podkład trzyma się na nim lepiej, zazwyczaj tego typu preparatami wykańczałam makijaż .
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 20:24   #415
Tyven
Raczkowanie
 
Avatar Tyven
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 412
Dot.: Neauty Minerals

@AncientQueen, high five z Annabelle, u mnie też niezły dramat Za to Ecolore wygląda najlepiej ze wszystkich minerałów. Szkoda mi go trochę, ale co zrobić, chyba nie zdecyduję się na biga.
W każdym razie gdyby primer nie spełnił oczekiwań, jest kolejna opcja do sprawdzenia Spróbuję jeszcze inne minerały na tej bazie, może uda mi się chociaż w części wykorzystać to morze próbek.
Tyven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 21:37   #416
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Naprawdę baza od nich robi aż taką różnicę? Nie kuście, dopiero co kupiłam primer z kolorówki.
Spokojnie wypróbuj najpierw primer. Jaki zamówiłaś? Ja miałam matujący i jak dla mnie baza Neauty działa tak samo

Dzisiaj dla odmiany nie byłam zadowolona z efektu - po 2-3h podkład całkiem starł się z nosa i brody, trzymał się nieźle na czole i policzkach ale ogólnie efekt był słaby przez te miejscowe przetarcia. Nie miałam rano czasu na porządne nałożenie bazy, tylko machnęłam pędzlem raz dwa i to chyba dlatego..

Wysłane z mojego SM-G530FZ
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 21:54   #417
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Spokojnie wypróbuj najpierw primer. Jaki zamówiłaś? Ja miałam matujący i jak dla mnie baza Neauty działa tak samo

Dzisiaj dla odmiany nie byłam zadowolona z efektu - po 2-3h podkład całkiem starł się z nosa i brody, trzymał się nieźle na czole i policzkach ale ogólnie efekt był słaby przez te miejscowe przetarcia. Nie miałam rano czasu na porządne nałożenie bazy, tylko machnęłam pędzlem raz dwa i to chyba dlatego..

Wysłane z mojego SM-G530FZ
Na pewno wypróbuję, powoli odzwyczajam się od kupowania miliona bigów. Jak już, to pewnie wzięłabym tego primera próbkę albo dwie
Ja mam primer kaolin oil control matte, w sumie jeszcze go nie ukręciłam. Dodatkowo wzięłam dwie bazy podkładowe w mini pojemnościach, ciekawa jestem czy cokolwiek z tego wyjdzie i jaka jest formuła; bądź co bądź w porównaniu do kupnych kolorówka jest śmiesznie tania.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 09:23   #418
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Neauty Minerals

Przez Was to i ja mam chęć na bazę
Kliknę po świętach, tylko nie wykupcie wszystkich
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 09:39   #419
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Ja tez sie kiedys zastanawialam nad ta baza, zuzylam nawet probke. Bylo bardzo ok, podklad lepiej sie trzymal, pory nie byly podkreslone, wydluzala sie trwalosc podkladu. Nie zauwazylam wplywu na poprawe krycia. Jednak czulam lekkie ściągnięcie, choc nie było przesuszu.
Tylko ze wzgledu na moja sucha cere zastanawiam sie nad primerem antyoksydacyjnym lub Satin Glow z kolorowki dedykowanym do suchej skory. Sklad bardziej mi sie podoba, bo Neauty, to glownie mika i puder bambusowy.

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2015-12-22 o 09:43
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 10:22   #420
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Neauty Minerals

Dziewczyny, czy Neauty wysyła jakąś wiadomość, że kasa wpłynęła albo zrobili wysyłkę? Zamówiłam kilka dni temu i miałam nadzieję że przyjdzie przed Świętami a tu cisza z ich strony
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-23 19:15:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.