2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy cz.II - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-07, 14:12   #2551
waniliaania2009
Wtajemniczenie
 
Avatar waniliaania2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Malopolskie
Wiadomości: 2 236
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

hm.... ja dzis 3 raz podalam jabluszko i..... nie samkuje mu. Woli butle z mlekiem. Mam teraz dylemat czy dawac czy poczekac troszke. jutro Dawid konczy 4 miesiace.
Jak dalam jabluszko krzywil sie, ok 1/4 sloiczka zaczyna sie ryk. Dopiero jak dostanie flaszke z mlekiem to sie uspokaja.
Nie wiem co robic???
waniliaania2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 16:33   #2552
IlonaN2
Zadomowienie
 
Avatar IlonaN2
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 917
GG do IlonaN2
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Hej ja tak szybko
wróciłam od dentysta Ta 6 co chciałam ją wyrwać została zrobiona (bo most na jej miejsce będzie mnie kosztował 2000 tysiące i podjęłam ostateczną próbę) ale przy okazji wyrwałąm 8 na górze Jestem z siebei dumna bo bardzo boję się dentystów tzn od porodu troszkę mniej Jeszce musze wyrwać dolną ale jak pamiętam jak Klarissa wyglądała to się boję
IlonaN2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 16:49   #2553
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez waniliaania2009 Pokaż wiadomość
hm.... ja dzis 3 raz podalam jabluszko i..... nie samkuje mu. Woli butle z mlekiem. Mam teraz dylemat czy dawac czy poczekac troszke. jutro Dawid konczy 4 miesiace.
Jak dalam jabluszko krzywil sie, ok 1/4 sloiczka zaczyna sie ryk. Dopiero jak dostanie flaszke z mlekiem to sie uspokaja.
Nie wiem co robic???
Ja na Twoim miejscu raz bym dala np. Mleko z kleikiem ryzowym podane lyzeczka, az by mu sie spodobalo. A po tym np. do mleka z kleikiem dodac troche jablka Ja Ci nic nie poradze. Mojemu tez sie zdarza ze sie krzywi, ale po chwili juz sie zajada...
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 17:00   #2554
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez waniliaania2009 Pokaż wiadomość
hm.... ja dzis 3 raz podalam jabluszko i..... nie samkuje mu. Woli butle z mlekiem. Mam teraz dylemat czy dawac czy poczekac troszke. jutro Dawid konczy 4 miesiace.
Jak dalam jabluszko krzywil sie, ok 1/4 sloiczka zaczyna sie ryk. Dopiero jak dostanie flaszke z mlekiem to sie uspokaja.
Nie wiem co robic???
A może mu nie smakuje, bo kwaśne? Dajesz takie ze słoiczka, czy kupne?
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 17:12   #2555
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

wanilia
mój tak samo nic mu nie smakuje. Próbowałam już różnych firm, różnych smaków i du.pa ani słoiczki ani własnej roboty. Najlepsza butka z bebilonem pepti w środku ale ja się nie poddaję narazie. No coś musi mu w końcu zasmakować, prawda?
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 17:16   #2556
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez naked21 Pokaż wiadomość
wanilia
mój tak samo nic mu nie smakuje. Próbowałam już różnych firm, różnych smaków i du.pa ani słoiczki ani własnej roboty. Najlepsza butka z bebilonem pepti w środku ale ja się nie poddaję narazie. No coś musi mu w końcu zasmakować, prawda?
sprobujcie podac gruszke william z hippa ..ponoc smakuje wszystkim dzieciakom..
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 18:28   #2557
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Dzieki Aneczko, spróbuję
a tak apropo Ciebie, super fryzurka i Ty jak zwykle śliczna
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-07, 18:34   #2558
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

pół dnia mnie nie było myślałąm ze będę miała mnóstwo stron do nadrobienia a tu nic....

dziewczyny wracać z fb!! nie wsztystkie mamy tam konta itd...


Cytat:
Napisane przez kasienka1701 Pokaż wiadomość
jak tak wszystkie na fb wyemigrują to niedługo wątek umrze...
ehsss...

Cytat:
Napisane przez aaneczka1984 Pokaż wiadomość

a i zdiecia
1. Pat
2. Pat
3. mama i Pat
4 Fryz mamy (dla zainteresowanych)
super fajna fryzurka


Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Mi też się to nie podoba. Nie rozumiem co wy dziewczyny widzicie w tym fb??? Mam nadzieję, że wam przejdzie szybko. Na nk też był na początku szał i jakoś umilkło, to może i fb szybko przygaśnie Ja się wciągnąć nie dam

Tylko brakuje mi tu dziewczyn...
otóż to.. całkowicie się zgadzam..

Cytat:
Napisane przez waniliaania2009 Pokaż wiadomość
hm.... ja dzis 3 raz podalam jabluszko i..... nie samkuje mu. Woli butle z mlekiem. Mam teraz dylemat czy dawac czy poczekac troszke. jutro Dawid konczy 4 miesiace.
Jak dalam jabluszko krzywil sie, ok 1/4 sloiczka zaczyna sie ryk. Dopiero jak dostanie flaszke z mlekiem to sie uspokaja.
Nie wiem co robic???
to pomieszaj jabłuszko z mlekiem podobno dziecko jak za bardzo polubi mleko czy z cyca czy mm i nie chce jeść warzyw owoców trzeba mu dodac trochę mleka żeby w smaku było podobne i się przyzwyczai...
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 18:48   #2559
waniliaania2009
Wtajemniczenie
 
Avatar waniliaania2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Malopolskie
Wiadomości: 2 236
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez ycnan Pokaż wiadomość
A może mu nie smakuje, bo kwaśne? Dajesz takie ze słoiczka, czy kupne?
daje sloiczki gerbera. Moze sa za kwasne, kupie moze innej firmy

Narazie patrzylam tylko jablko, moze marchewke zobacze jeszcze. Jak narazie to mu pasuje tylko mleczko

A co do kleiku to ja nie wiem czy jest sens dawac, noc mi przesypia.... wiec po co faszerowac i zapychac kaszkami. Za duzo nie pije jak na swoj wiek, wiec narazie chyba wstrzymam sie z kleikami.
A po co sie je wlasciwie daje? bo to aby zapchac dziecko (ze sie najadlo) tak?

Edytowane przez waniliaania2009
Czas edycji: 2011-01-07 o 18:52
waniliaania2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 18:50   #2560
IlonaN2
Zadomowienie
 
Avatar IlonaN2
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 917
GG do IlonaN2
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Martucha może założysz konto na fb Ja pisze i tu i tu ale widze że dziewczyny tam wsiąkną

Ja jem loda na tego wyrwanego zęba - zalecenie dentysty Znieczulenie schodzi a ja już łyknęłam apap
IlonaN2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 19:06   #2561
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
Martucha może założysz konto na fb Ja pisze i tu i tu ale widze że dziewczyny tam wsiąkną
nie
nie chce tam konta obiecaliśmysobie z mężem ze nie, bo po co...
nie mam ochoty przenieść się na stałe do wirtualnego świata, w wiem że to uzależnia... wystarczy mi wizazowe uzależnienie
a jak dziewczyny wsiąkną trudno
będę sobie gadać sama ze sobą, albo jeszcze z Weronisią i Aneczką bo one widzę też tu zostały
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-07, 19:09   #2562
waniliaania2009
Wtajemniczenie
 
Avatar waniliaania2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Malopolskie
Wiadomości: 2 236
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
będę sobie gadać sama ze sobą, albo jeszcze z Weronisią i Aneczką bo one widzę też tu zostały
a ja tez wole wizaz, fb mam od dawna ale jakos malo mi podchodzi
waniliaania2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 19:18   #2563
dash
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 241
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
nie

będę sobie gadać sama ze sobą, albo jeszcze z Weronisią i Aneczką bo one widzę też tu zostały
no a ja!!?? też tu zostałam!!!
dash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 19:20   #2564
waniliaania2009
Wtajemniczenie
 
Avatar waniliaania2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Malopolskie
Wiadomości: 2 236
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Moj Dawidek dzis dziwny byl, bardzo wpycha sobie raczki do buzi, byl placzliwy jaklby cos go bolalo..... czy mozliwe ze w 4 miesiacu by mu zeby moze zaczely rosnac? czy jeszcze za wczesnie?
waniliaania2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 19:28   #2565
malwina1204
Rozeznanie
 
Avatar malwina1204
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

chorusiam ;(
jestem na chwilke pokazac wam fotki wczoraj z saneczkowania Amelia była w foteliku na saneczkach he tata ciagnął mama trzymała fotelik dodatkowo golasek i ślinka nie mogłam sie opszecpozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg grudzien.jpg (43,3 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg listopad.jpg (34,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04572.jpg (30,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pazdziernik.jpg (29,8 KB, 34 załadowań)
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c8ribbo0mr04q.png

Amelia 2.11.2010-53cm,2900g

Edytowane przez malwina1204
Czas edycji: 2011-01-08 o 10:36
malwina1204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 19:31   #2566
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez waniliaania2009 Pokaż wiadomość
daje sloiczki gerbera. Moze sa za kwasne, kupie moze innej firmy
?
z tego co pamietam to własnie gerberowskie nie podchodziły Dominikowi...
moze sprobuj z hipp...ja nawet ze smakiem je wsuwałam
a ta gruszka co polecam to wszystkim dzieciaczkom z wątku Dominikowego podeszła

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
nie
nie chce tam konta obiecaliśmysobie z mężem ze nie, bo po co...
nie mam ochoty przenieść się na stałe do wirtualnego świata, w wiem że to uzależnia... wystarczy mi wizazowe uzależnienie
a jak dziewczyny wsiąkną trudno
będę sobie gadać sama ze sobą, albo jeszcze z Weronisią i Aneczką bo one widzę też tu zostały
tak ja wole nasz wizazyk

a sprawczyni całego zamieszanie mszu nie raczy tu sie pojawić

Cytat:
Napisane przez waniliaania2009 Pokaż wiadomość
Moj Dawidek dzis dziwny byl, bardzo wpycha sobie raczki do buzi, byl placzliwy jaklby cos go bolalo..... czy mozliwe ze w 4 miesiacu by mu zeby moze zaczely rosnac? czy jeszcze za wczesnie?

całkiem możliwe..z tego co pamietam to dzidzius którejs z wizażowyc mam juz ma dolne 1-neczki??

A i dziekuje z komplementy odnośnie moich zdiec i fryz..troche juz klapła na tych zdieciach hihi

Edytowane przez aaneczka1984
Czas edycji: 2011-01-07 o 19:33
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 19:36   #2567
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez waniliaania2009 Pokaż wiadomość
a ja tez wole wizaz, fb mam od dawna ale jakos malo mi podchodzi
ooo i kolejna koleżanka do rozmów

Cytat:
Napisane przez dash Pokaż wiadomość
no a ja!!?? też tu zostałam!!!
pięknie

nie będzie tak źle

Cytat:
Napisane przez waniliaania2009 Pokaż wiadomość
Moj Dawidek dzis dziwny byl, bardzo wpycha sobie raczki do buzi, byl placzliwy jaklby cos go bolalo..... czy mozliwe ze w 4 miesiacu by mu zeby moze zaczely rosnac? czy jeszcze za wczesnie?
oj myślę że tak, u nas koło 4 mce się zaczęło, nachodzi falami ze 3-4 dni płaczu marudzenia pchania paluszków i "drapania" dziąsła źle spanie w nocy a potem kilka dni spokoju i tak w kółko... nam się jeszcze nie przebiły.. więc końca tego błędnego koła nie widać...
no i tak jak pisała aneczka już jeden z naszych bohaterów ma jedynki dolne kurde ale nie pamiętam który..


Cytat:
Napisane przez malwina1204 Pokaż wiadomość
chorusiam ;(
jestem na chwilke pokazac wam fotki wczoraj z saneczkowania Amelia była w foteliku na saneczkach he tata ciagnął mama trzymała fotelik dodatkowo golasek i ślinka nie mogłam sie opszecpozdrawiam
ślicznie wygląda - ale nagą fokę.. hmm tyle zboków po necie krąży... zresztą córcia cię za klikanaście lat za takie foto opieprzy jej intymne sprawy pokazujesz..

Cytat:
Napisane przez aaneczka1984 Pokaż wiadomość
tak ja wole nasz wizazyk
to się cieszę
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach

Edytowane przez martucha84
Czas edycji: 2011-01-07 o 19:38
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 19:39   #2568
AAJJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 27
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Eh ten fb, ja usunęłam konto na nk teraz czas na reset fb. Nie wiem jak wam ale mi to za dużo czasu zajmowało... ja nawet nie mam czasu za bardzo wejść tu na wizaż. Ale jak tak was poczytam to mi lepiej jakoś że nie tylko ja mam takie okołodzieciakowe sprawy na głowie. Obiecałam sobie że zrobię w końcu prawko i zajmę się tymi zdjęciami bardziej a na to trzeba mieć czas, więc wizaż tylko wieczorem jak młodego położę.

Jasiek dzisiaj dawał w nocy czadu, budził się często, ostatecznie wstał o 5.30 i zadowolony nawijał coś tam po swojemu a my z mężem oczy na zapałki... ale mimo tego dzień cudny. Załatwiłam sobie urlop wychowawczy, wracam do pracy 1 września jupi jupi jupi:0 (Pięknie się ubrałam, wymalowałam i przed samym wyjściem Jasiek mnie zalał całą, czy wasze dzieci ulewają jeszcze??? My mamy z tym problem nadal chociaż Jaśniepan już ma 4 miesiace... pomocy, pediatrzy nie widzą problemu, a ja mam wszystkie bluzki zaplamione, nie zliczę ile razy młodego przebieram...) pozatym kupiłam w końcu dywanik do przedpokoju( mała rzecz a cieszy: ), wyszłam na zakupy bo mąż miał wolne i w ogóle załatwiłam mnóstwo spraw, a i od męża usłyszałam: dobrze mi z tobą... a jutro przyjeżdża mój kochany brat z bratową

Tego weidera to ja też robię, w sumie to razem z mężem to robimy mamy ustaloną godzinę i o 21.30 działamy. I strasznie śmiesznie jest bo zamiast to robić to zazwyczaj gadamy, leżymy na podłodze, porobimy parę serii i się z siebie i swojego sadła nabijamy że jesteśmy klopsy niezłe...brzuch nam od tego pewnie nie spadnie ale integracja w rodzinie jest: ) Czy wasi mężowie tyli z wami w ciąży mój TAK: )
__________________

AAJJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 19:40   #2569
Zuziczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 908
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

ja tez tu jestem, mimo, ze mi nikt nie odpisuje
a raczej juz mnie nie ma, bo ide spac. jedna bezsenna noc wystarczy

fb nie jest zly, ja mam otwarte i to i wizaz. Wiekszego uzaleznienia nie zauwazylam. Ale ja fb mam juz od daaaawna

dobranoc
trzymajcie kciuki oby Olo pospal choc z 4h
__________________
Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni!-Alek 15.09.10
http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpgi2xjkbz.png
Zuziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-07, 19:43   #2570
mszu
Zadomowienie
 
Avatar mszu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 180
GG do mszu
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

zejdzcie ze mnie... bo to NIE ja zalozylam grupe na facebooku a jedynie wyslalam Wam zaproszenie do znajomych
administatorem i załozycielka grupy jest PAULA SHIN


aaneczka... robisz naprawde fajne zdjecia, wypadaloby je jednak obrócic przed opublikowaniem...:rolleye s:
__________________




Jestem, bo fotografuję....
http://martalipinska.blogspot.com/

_________________
fotografia rodzinna, noworodkowa, niemowlęca, ciążowa i ślubna
mszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 19:48   #2571
AAJJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 27
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

malwina- spacer w lesie z saneczkami m zazdroszczę, córeczka cudna.
mszu - a co to za grupa o co chodzi?
wanilia- mi się wydaje że u Jaska coś białego widzę na górze, taka kropeczka biała a on ma 4 miesiące.
__________________


Edytowane przez AAJJ
Czas edycji: 2011-01-07 o 20:04
AAJJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 19:49   #2572
mszu
Zadomowienie
 
Avatar mszu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 180
GG do mszu
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

zuziczka ja tez mam facebook od dawna i z tego powodu nie czuje sie jakos bardziej uzalezniona... ale kazdy robi jak chce... nikogo uszczesliwiac na sile nie mam zamiaru
__________________




Jestem, bo fotografuję....
http://martalipinska.blogspot.com/

_________________
fotografia rodzinna, noworodkowa, niemowlęca, ciążowa i ślubna
mszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 19:58   #2573
IlonaN2
Zadomowienie
 
Avatar IlonaN2
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 917
GG do IlonaN2
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Dziewuchy ja zaproponowałam założenie tej grupy Więc można mnie opierdzielać Mszu nie miała z tym nic wspólnego A że ja nie wiedziałam jak to zrobić to Paula to zrobiła
Spoko kto chce tam być to jest, ja mam konto i tez tam pisze i tu też więc myślę że forum nie zginie...

Malwina
nie obraź się ale ja na tomi miejscu usunęłabym ta gołą fotkę Bo tam "wszytko widać "a forum jest otwarte ...

AAJJ
mój schudł wejdera robiłam ale nei wytrwałam Mój kolega LEŃ i nie pozwolił dokończyć

Zuzi
trzymam kciuki za nockę

Edytowane przez IlonaN2
Czas edycji: 2011-01-07 o 20:01
IlonaN2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 20:08   #2574
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez waniliaania2009 Pokaż wiadomość
Bordowa a jak ty sie odchudzilas?
Ja się nie odchudziłam, to waga się popsuła

Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość

Brodowa wyobraź sobie że znalazłam saszetkę PLANTEX i co mały ją wychlał (HIPP nie tknął) właśnie po jakiejś 1,30 h od karmienia (bo się darł że głodny) i co usnął po raz 2 bo po karmieniu cycem też zaliczył 20 minut drzemki Zobaczymy jak długo to potrwa ale to już mój sukces
Bardzo się cieszę

Cytat:
Napisane przez Lenka* Pokaż wiadomość
Dziecko Cię terroryzuje Sorry, że to napiszę, ale dla mnie to jest niepoważne.. zostawianie niech się wypłacze. Myślę, że możesz jej krzywdę wyrządzić, nie mówiąc już o tym że takie zabieranie dziecku (niemowlęciu, które tego potrzebuje tak samo jak jedzenia) jest dla mnie bezduszne.

Powiem tylko jedno - jeśli interpretujesz wypowiedzi innych na podstawie własnych uprzedzeń to nie czytaj tego co piszę
Dziecko mnie nie terroryzuje, nie zostawiam go, żeby się darło wniebogłosy i nie robię jej krzywdy. Koniec tematu.

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Za to totalna tragedia to dla mnie te pomarańczowe pampersy... chyba już z 6 razy przeleciały siuśki na plecy, bardzo wyciete są- jak porównałam ze zwykłymi pampkami. okropność.... i ten zapach ble rumiankowy...
Dupsko ma pachnieć dupskiem, a nie kwiatami
A dla mnie te są najlepsze Nie pasują mi ani białe, ani zielone, tylko właśnie te
__________________
"Pamiętaj: wszystko Ci wolno - ale nie wszystko warto."
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 20:11   #2575
pandziolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 359
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

hej dziewuchy...
czy Wasze maluchy podczas jedzenia są spokojne?nie wiem czy to za dużo wrażeń dociera do Wojtka czy o co chodzi,ale teraz jedzonko zajmuje nam 30-40 minut.wierci się,kręci,gada,a jak zabieram butelkę to w ryk nie wiem o co chodzi
pandziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 20:13   #2576
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez ilonalu Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, mam pytanie do Tych które karmią piersią i dokarmiają mm. Moj synek skonczył 3 miesią ce i do tej pory był karmiony wyłacznie piersia, jednak zauważyłam, że nie dojada, je co godzine i strasznie płacze. Jakie proponujecie wprowadzic mleko mm( jakiej firmy) jako dodatkowe? Jest tyle tych firm, że trudno jest mi wybrac, zastanawiam sie nad Bebilon.
ja nie poradzę, bo Ola ma skazę, więc muszę dokarmiać hydrolizatem. Nie ma chyba jednoznacznej odpowiedzi, które mleko jest najlepsze. Musisz popróbować. Tylko nie zmieniaj mleka za często, daj maluchowi czas (chociaż tydzień), żeby brzuszek przyzwyczaił się do nowego pokarmu
Cytat:
Napisane przez cellaris Pokaż wiadomość
Heloł ja już się na fb naprodukowałam dzisiaj i widzę,ze większa część z nas tam wyemigrowała. Ninaad a ty masz konto na fb? Bo szukam i szukam i znaleźć nie potrafoę.
nie mam- no ale chyba mnie zmusicie, żeby założyć tam konto
Cytat:
Napisane przez waniliaania2009 Pokaż wiadomość
hm.... ja dzis 3 raz podalam jabluszko i..... nie samkuje mu. Woli butle z mlekiem. Mam teraz dylemat czy dawac czy poczekac troszke. jutro Dawid konczy 4 miesiace.
Jak dalam jabluszko krzywil sie, ok 1/4 sloiczka zaczyna sie ryk. Dopiero jak dostanie flaszke z mlekiem to sie uspokaja.
Nie wiem co robic???
ja bym odczekała, tydzień, dwa i znowu spróbowała podać. A póki co możesz popróbować z innym owocem albo warzywkiem
Cytat:
Napisane przez naked21 Pokaż wiadomość
wanilia
mój tak samo nic mu nie smakuje. Próbowałam już różnych firm, różnych smaków i du.pa ani słoiczki ani własnej roboty. Najlepsza butka z bebilonem pepti w środku ale ja się nie poddaję narazie. No coś musi mu w końcu zasmakować, prawda?
może dlatego, że ten bebilon pepti paskudny, gorzkawy itp a jedzenie w słoiczkach słodkie Może warzywka (inne niż slodka marchewka) bardziej podpasują? Albo dodawać po troszku do mleka, żeby dziecko przyzwyczaiło się do smaku?
Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
dziewczyny wracać z fb!! nie wsztystkie mamy tam konta itd...

ja też nie mam konta na fb, no ale chyba będę musiała założyć, skoro tu większość wyemigrowała. No ale z wizażu nie zrezygnuję
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 20:15   #2577
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

nie ma się sensu emocjonować kto co założył itd, bo jak ktoś czuje potrzebę to będzie pisała tam i tu albo tylko tam tudzież tylko tu - i wytykania placem ne ne ne ne ne ona jest nie dobra bo to jej wina jest dziecinne...

ja mam tylko nadzieję że przez to szaleństwo fb ten wątek nie umrze śmiercią naturalną bo można mówić co się chce ale dziewczyny wywiało
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 20:17   #2578
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

malwina..słodka ta Twoja córcia

Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
zejdzcie ze mnie... bo to NIE ja zalozylam grupe na facebooku a jedynie wyslalam Wam zaproszenie do znajomych
administatorem i załozycielka grupy jest PAULA SHIN

ee..no nie obrazaj sie dziekuje za zaproszenie na fb (tak apropo..to sliczna z Ciebie kobietka)
w sumie to fajnie jest sie poznac i wiedziec z kim sie pisze


aaneczka... robisz naprawde fajne zdjecia, wypadaloby je jednak obrócic przed opublikowaniem...:rolleye s:
ciesze sie ze Ci sie podobają nast. rezem obróce

Ilona..po co kogo opierdzielać
wczesniej czy pozniej wszystkie mamusie tu wrócą
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 20:21   #2579
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez kasienka1701 Pokaż wiadomość
To trudne jest,szczególnie,kiedy dziecko płacze,bo chce sie przytulić i być na rękach...
Mogę przytulać dziecko, ale niekoniecznie trzymać je na rękach i stać, broń Boże siadać, bo jest płacz. Wtedy nie chodzi dziecku o przytulanie tylko o to, żeby z nim chodzić.

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
chodzi o leczenie, ma w domu globulki clotrimazolum i pumafucin. Obydwie w ciazy niewskazane (sugerujac sie ulotka) to czym moze sie teraz poratowac? Karmi piersią malutką, i nie wie co moze brac. Przerylam troche internet, dziewczyny pisaly że pumafucin jest bezpieczniejszy i wskazany. Z opini wywnioskowalam tez, ze moze wziac pumafucin, a potem np. lactovaginal, wyrownac te flore bakterujna jakos. Pomozcie jak znacie problem z wlasnego doświadczenia!

Mała Oliwka będzie wdzieczna!
Ja używałam w ciąży clotrimazolum i pimafucin za pozwoleniem lekarza.
__________________
"Pamiętaj: wszystko Ci wolno - ale nie wszystko warto."
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 20:23   #2580
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
zejdzcie ze mnie... bo to NIE ja zalozylam grupe na facebooku a jedynie wyslalam Wam zaproszenie do znajomych
administatorem i załozycielka grupy jest PAULA SHIN


aaneczka... robisz naprawde fajne zdjecia, wypadaloby je jednak obrócic przed opublikowaniem...:rolleye s:
Ojj jak to brzydko tak kablowac kolezanke wizazowa
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:01.