manga anime japoński Bydgoszcz - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Nauka języków obcych - kącik językowy

Notka

Nauka języków obcych - kącik językowy Nauka języków obcych - kącik językowy, to miejsce wymiany informacji o kursach, podręcznikach, materiałach i ciekawostkach językowych. Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-14, 20:23   #61
lovelyashley
Rozeznanie
 
Avatar lovelyashley
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 656
Dot.: manga anime japoński Bydgoszcz

Mitsukki - o sorry, że Ci zdradziłam nie sądziłam, że jesteś na początku :P to oglądaj bo fajne odc przed Tobą, jak Naruto walczy z Painem uhuuhu aż dreszczyk przechodzi :P To lubisz shinobi z piasku mówisz xD mnie to się podoba jak mówią "Gaara", takim fajnym mocnym i przedłużonym tonem hehe
No ja też nienawidzę, jak się coś kończy ;( mogłabym oglądać i oglądać, Dragon Ball niby 500 odc, ale jak się skończył to z tydzień ryczałam, Czarodziejka z Księżyca też dużo odc, a jak przyszedł koniec do buuuu...

Sorbet- nie wiem czemu mi się podoba, ale to moje pierwsze anime jakie obejrzałam i tak zostałam, dlatego sentyment też pozostaje :P
lovelyashley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 08:47   #62
Amu_Ikuto
Raczkowanie
 
Avatar Amu_Ikuto
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: manga anime japoński Bydgoszcz

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Nie no właśnie ja słyszałam, że kiepściutkie, ale trochę mam ochotę, może kiedyś się zabiorę za to...

A ja w Naruto nie jestem nawet na bieżąco jeszcze, muszę nadgonić W ogóle mogłoby być więcej shinobi z Piasku, bo chyba ich długo potem nie ma, nie? ;(

A to Black Cat fajne? Bo tak słucham z tego jakiegoś fragmentu muzyki i mnie to zachęca A na Tanuki piszą, że gniot... ^^
Hejka!
Mnie osobiście Black Cat bardzo się podobał, ale w dubbbingu angielskim. Ciekawa fabuła i ładna kreska. Naruto nigdy nie oglądałam - jak dla mnei za brzydkie. Kiedyś te,ż oglądałam Blood+, ale skończyłam chyba na 39 odcinku - za smmutne to to dla mnei. wiem, wybredna jestem A co do openingu do DNAngel to uwielbiam i ubóstwiam Anime też jest super, ale manga 1000x lepsza
__________________
Doko e demo yukeru
yume miru chikara de!


Watashi - wa kyoukasuigetsu desu ^^


Amu_Ikuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 19:09   #63
lovelyashley
Rozeznanie
 
Avatar lovelyashley
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 656
Dot.: manga anime japoński Bydgoszcz

Amu_Ikuto - za brzydkie ? no co Ty gadasz :P
lovelyashley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 09:43   #64
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: manga anime japoński Bydgoszcz

No właśnie kreski Naruto w anime nie trawię - jest ...no nie wiem. Wygląda jakby to rysował ktoś kto uczy się jak rysować anime. Poległam po pierwszym odc. Podobnie moja siostra i dwie znajome.
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 10:56   #65
lovelyashley
Rozeznanie
 
Avatar lovelyashley
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 656
Dot.: manga anime japoński Bydgoszcz

Cytat:
Napisane przez Sorbet Pokaż wiadomość
No właśnie kreski Naruto w anime nie trawię - jest ...no nie wiem. Wygląda jakby to rysował ktoś kto uczy się jak rysować anime. Poległam po pierwszym odc. Podobnie moja siostra i dwie znajome.
wiesz no, nie wiem, zależy kto co lubi :P każdy ma swoje zdanie, ale nie powinnaś kończyć na pierwszym odc, kto wie, może im dalej to by cię wciągnęło :P hehe
lovelyashley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 08:17   #66
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: manga anime japoński Bydgoszcz

Ale u mnie jest też taka zależność- to co pierwsze obejrzę lub przeczytam podoba mi się bardziej. Jeśli chodzi o Naruto - najpierw przeczytałam mangę, a potem oglądałam (stwierdziłam, że po co mam oglądać skoro kropka w kropkę takie samo jak manga? Nawet poszczególne sceny ustawiane są niemal identycznie jak na obrazkach). Nodame Cantabile - kreska też jest kiepska w anime, ale najpierw oglądałam, a potem czytałam (też identyczne sceny, ustawienia, teksty - no wszystko). Przerwałam czytanie, bo trochę szkoda mi było czas tracić. Uwielbiam to anime! Ale ma też tą przewagę, że muzyczkę można świetną posłuchać. A ja kocham klasykę
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 12:36   #67
lovelyashley
Rozeznanie
 
Avatar lovelyashley
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 656
Dot.: manga anime japoński Bydgoszcz

Cytat:
Napisane przez Sorbet Pokaż wiadomość
Ale u mnie jest też taka zależność- to co pierwsze obejrzę lub przeczytam podoba mi się bardziej. Jeśli chodzi o Naruto - najpierw przeczytałam mangę, a potem oglądałam (stwierdziłam, że po co mam oglądać skoro kropka w kropkę takie samo jak manga? Nawet poszczególne sceny ustawiane są niemal identycznie jak na obrazkach). Nodame Cantabile - kreska też jest kiepska w anime, ale najpierw oglądałam, a potem czytałam (też identyczne sceny, ustawienia, teksty - no wszystko). Przerwałam czytanie, bo trochę szkoda mi było czas tracić. Uwielbiam to anime! Ale ma też tą przewagę, że muzyczkę można świetną posłuchać. A ja kocham klasykę
no kminie hehe

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

był ktoś z Was w Japonii ?
lovelyashley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 19:35   #68
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: manga anime japoński Bydgoszcz

http://brahdelt.wordpress.com/ - blog Polki, która siedzi w Tokio i codziennie zdaje relację ze zwiedzania miasta.
__________________

Edytowane przez Sorbet
Czas edycji: 2011-05-19 o 10:23
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 13:03   #69
lovelyashley
Rozeznanie
 
Avatar lovelyashley
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 656
Dot.: manga anime japoński Bydgoszcz

Cytat:
Napisane przez Sorbet Pokaż wiadomość
http://brahdelt.wordpress.com/ - blog Polki, która siedzi w Tokio i codziennie zdaje relację ze zwiedzania miasta.
ale jej fajnie hehe
lovelyashley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 08:01   #70
Amu_Ikuto
Raczkowanie
 
Avatar Amu_Ikuto
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: manga anime japoński Bydgoszcz

Ktoś pisał wcześniej o Touka Gettan. Hmmm.... Obejrzałam chyba z5 odcinków i też nie wiem o co chodzi, a przecież z angielskim u mnie spoko
lovelyashley - ja też rozpaczałam jak się skończyła Saiklor Moon - jej akurat nigdy nie mam dosyć. Polecam Detective Conan - ponad 500 odcinków, 14 filmów + serie specjalne Dochodzę do 400 odcinka, filmy już za mną - jeszcze mi się nie znudziło
A co do mang - czytał ktoś Tsubasa Reservoir Chronicle?? Uwielbiam!!!!!!!!!!!!!!! Świewtna kreska i ciekawa fabuła - nei mogłam sie oderwać. W końcu to dzieło CLAMP - a Ktoś jeszcze jest fanem CLAMP - a?
__________________
Doko e demo yukeru
yume miru chikara de!


Watashi - wa kyoukasuigetsu desu ^^


Amu_Ikuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 13:28   #71
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: manga anime japoński Bydgoszcz

Clamp niestety nie dla mnie - kreska owszem, przykuwa oko, ale lubię inne klimaty. Tutaj wszystkiego jest za dużo - za duże oczy, za dużo koronek. Ja lubię ascetycznie, bardziej przytłumione kolory i żeby proporcjonalnie było

Właśnie obejrzałam dwa super filmy: Toki wo kakeru shoujo i Piano no mori. Polecam oba - właśnie takie rzeczy lubię! Bardzo poprawiły mi humor, po ostatnich porażkach jakie widziałam czyli: RahXephone i Portrait of petit Cossette. To drugie robione było chyba przez jakieś naćpane studio. Porażka na całej linii...
__________________

Edytowane przez Sorbet
Czas edycji: 2011-05-23 o 13:30
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 18:58   #72
lovelyashley
Rozeznanie
 
Avatar lovelyashley
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 656
Dot.: manga anime japoński Bydgoszcz

Amu_Ikuto - ja pisałam o Touka Getan, no masakra, ja dotrwalam do konca, ale ogladalam tyle, ze wlasciwie nie wiem co :| moze kiedys ktos mi powie o czym to jest, bo nawet na necie nie widzialam zadnych opisow czy recenzji...
lovelyashley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 21:43   #73
Amu_Ikuto
Raczkowanie
 
Avatar Amu_Ikuto
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: manga anime japoński Bydgoszcz

Cytat:
Napisane przez Sorbet Pokaż wiadomość
Clamp niestety nie dla mnie - kreska owszem, przykuwa oko, ale lubię inne klimaty. Tutaj wszystkiego jest za dużo - za duże oczy, za dużo koronek. Ja lubię ascetycznie, bardziej przytłumione kolory i żeby proporcjonalnie było

Właśnie obejrzałam dwa super filmy: Toki wo kakeru shoujo i Piano no mori. Polecam oba - właśnie takie rzeczy lubię! Bardzo poprawiły mi humor, po ostatnich porażkach jakie widziałam czyli: RahXephone i Portrait of petit Cossette. To drugie robione było chyba przez jakieś naćpane studio. Porażka na całej linii...
Naćpane studio?? A widziałaś Utena - Revolutionary girl?? Anime jeszcze jako tako dało się zrozumieć, choć i tak logiki to tam za dużo nie ma, ale nic nie przebije filmu o Utenie - zabijcie mnie, nie wiem o czym to jest A co do wielkich, neiproporcjonalnych oczu u CLAMP - a itp, u nich jeszcze nie jest tak źle - widział ktoś Mermaid Melody? Tam twarz składa sięz samych oczu i włosów an głowie anime nawet całkikem całkiem, ale nie wytrzymałam nerwowo jak po raz 500 tego samego odcinka bohaterki wydawały okrzyk "Pitchy pitchy encore?" jak na anime z ":melody" w tle to nei trafili w moje gusta muzyczne.
__________________
Doko e demo yukeru
yume miru chikara de!


Watashi - wa kyoukasuigetsu desu ^^


Amu_Ikuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 12:19   #74
lovelyashley
Rozeznanie
 
Avatar lovelyashley
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 656
Dot.: manga anime japoński Bydgoszcz

jak myślicie zrobią drugi sezon Kaichou wa Maid sama ?! tak strasznie bym chciala ;( pierwszy to juz chyba z 4 razy oglądałam i mogliby jeszcze zrobic 3 sezon Vampire Knight ahhhh
lovelyashley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 22:07   #75
Amu_Ikuto
Raczkowanie
 
Avatar Amu_Ikuto
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: manga anime japoński Bydgoszcz

Cytat:
Napisane przez lovelyashley Pokaż wiadomość
jak myślicie zrobią drugi sezon Kaichou wa Maid sama ?! tak strasznie bym chciala ;( pierwszy to juz chyba z 4 razy oglądałam i mogliby jeszcze zrobic 3 sezon Vampire Knight ahhhh
Wątpię, żeby zrobili jakieś odcinki ponad te 26, co już są Kaichou - wa Maid - sama. W końcu mają bardzo ładne zakończenie za to manga wychodzi dalej
Też czekam na Vampire Knight'a!!!! Uwielbiam Kaname, manga wychodzi dalej, ale teraz wszystko jest już tak pogmatwane.... brakuje mi czułych momentów między Yuuki a Kaname!!
__________________
Doko e demo yukeru
yume miru chikara de!


Watashi - wa kyoukasuigetsu desu ^^


Amu_Ikuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 10:37   #76
lovelyashley
Rozeznanie
 
Avatar lovelyashley
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 656
Dot.: manga anime japoński Bydgoszcz

Cytat:
Napisane przez Amu_Ikuto Pokaż wiadomość
Wątpię, żeby zrobili jakieś odcinki ponad te 26, co już są Kaichou - wa Maid - sama. W końcu mają bardzo ładne zakończenie za to manga wychodzi dalej
Też czekam na Vampire Knight'a!!!! Uwielbiam Kaname, manga wychodzi dalej, ale teraz wszystko jest już tak pogmatwane.... brakuje mi czułych momentów między Yuuki a Kaname!!
no wlasnie manga Kaichou też wychodzi, wiec mogliby zrobic, teraz by bylo fajnie wlasnie, gdy sa juz razem
a co do VK, to mangi nie czytam, naczy czekam az kuzynka bd miala kolejne czesci po anime, to sobie przeczytam no ale tez mogliby zrobic anime
lovelyashley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 21:13   #77
YunoGasai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: manga anime japoński Bydgoszcz

Cytat:
Napisane przez Amu_Ikuto Pokaż wiadomość
Ostatnio (jakie ostatnio??!! chyba raczej od paru tygodni ) oglądam anime Detective Conan. Jestem na 276 odcinku I muszę powiedzieć, że jestem zakochana w tym anime. Świetne detektywistyczne show, naprawdę można trochę pogłówkować Gorąco polecam!!!
Z miłą chęcią poznam osoby które interesują się manga Japonia anime i vocoloidami
YunoGasai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 12:33   #78
Amu_Ikuto
Raczkowanie
 
Avatar Amu_Ikuto
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: manga anime japoński Bydgoszcz

Cytat:
Napisane przez YunoGasai Pokaż wiadomość
Z miłą chęcią poznam osoby które interesują się manga Japonia anime i vocoloidami
Hejka!
Lubisz Mirai Nikki? Niedawno przeczytałam całą mangę i obejrzałam anime - trudno się było oderwać ^^
__________________
Doko e demo yukeru
yume miru chikara de!


Watashi - wa kyoukasuigetsu desu ^^


Amu_Ikuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Nauka języków obcych - kącik językowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-30 13:33:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.