zaczynam nowe życie i proszę o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-04, 09:38   #1
mamajuliiimateuszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 22

zaczynam nowe życie i proszę o pomoc


Witajcie. Mam 27 lat i jak w temacie a to dlatego że dzieci poszły do przedszkola i po 5 letnim pobycie w domu czas ruszyć do LUDZI. Przytyłam przez ten czas strasznie, wygląd mam " mamusiny" i potrzebuję coś z tym zrobić ale niewiem jak. Wiem że najwyższy czas schudnąc- kiedyś ważyłam 55 kg, teraz niestety ponad 80 , włosy mam do ramion, kiedyś były koloru mysiego, a pofarbowane teraz na niby fiolet- w praktyce to wyszedł odcień jakiegoś brązu z odcieniem fioletu pod słońce widocznym. Oczy brązowe, karnacja średnia.
Chcę iść do pracy i odnależć swój styl. W szafie mam bardzo niewiele ubrań bo nic nie kupuję bo myślę że schudnę i wtedy zaopatrzę się w ubrania- i tak od 4 lat myślę, niestety jakoś nie chudnę mimo że się nie obiadam .
Zrobiłam pierwszy krok i kupiłam karnet na basen.
Proszę pomóżcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(39).jpg (13,4 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(40).jpg (15,5 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Img01A5.jpg (4,5 KB, 89 załadowań)
__________________
20.03.2007-84 kg-zaczynamy

pozdrawiam
mamajuliiimateuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 18:28   #2
faraula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 345
Dot.: zaczynam nowe życie i proszę o pomoc

kochana, sama jestem mama i kocham moja coreczke najbardziej na swiecie ale! twoj nick jest lekko niepokojacy troche zartuje ale warto tez dbac o siebie, zeby byc lepsza i ciekawsza mama dla dzieci. ja uwazam, ze zmiany pochadza z naszego wnetrza... fajnie, ze dzieci ida do przedszkola bedziesz miala wiecej czasu dla siebie

pozdrawiam
__________________
66-64-63-62 ---> dwa lata potem ---> 69,9
faraula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 09:12   #3
*cassandra*
Przyczajenie
 
Avatar *cassandra*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 22
Dot.: zaczynam nowe życie i proszę o pomoc

Zdjecia sa malo wyrazne, ale mysle, ze powinnas zmienic fryzure. Masz naturalnie proste czy krecone wlosy? Wydaje mi sie, ze lepiej wygladalabys w prostych, bo te jeszcze bardziej zaokraglaja Ci twarz, ktora i tak jest okragla. Malujesz sie? Jesli nie to koniecznie zacznij!
Musisz koniecznie kupic sobie kilka nowych ubran. Nie jak schudniesz tylko teraz!! Najwyzej wywalisz albo oddasz. ja Ci proponuje koszule rozpinane, tuniki, marynarki, materialowe szersze spodnie w kancik, eleganckie buty, proste spodnice za kolano. Nie nos bawelnianych obcislych bluzek, ani dlugich swetrow i bluz i adidasow!
*cassandra* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 09:50   #4
neptun
Raczkowanie
 
Avatar neptun
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 114
Dot.: zaczynam nowe życie i proszę o pomoc

zgadzam sie z przedmówczynią i radze zainwestowac w dodatki. teraz modne są korale we wszystkich wydaniach, napewno znajdziesz cos dla siebie. bransoletki, kolczyki, chustki, apaszki, co tylko dusza zapragnie, nie widze zadnych przeciwwskazan pogrzeb troche w modzie, napewno znajdziesz cos, co ci sie spodoba, i nie boj sie tego nosic! masz teraz dużo czasu na eksperymenty
__________________
Piękno, które jest gładkie i gorące, nazywa sie kobietą.
Władysław Grzeszczyk
neptun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.