Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-05, 21:12   #601
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
faaaaaaaaaaaaaaaaaaaa - bomba!!!!
a powiedz mi jak ten nowy pędzol dooczny się sprawuje, bo widzę,że juz go posiadłaś
jeszcze go nie używałam bo razem z nim przyszły eye kabuki i eye shadow brush i jakoś tak nie miałam okazji go wypróbować
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 21:29   #602
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Skunksa mogę oddać jakby ktoś chciał- jednak wolę duo z CS.
atoju- skunks dziś powinien u Ciebie być
i pewnie by był, żeby nie ta cholerna i ch... poczta

coś muszą w Warszawie na rozdzielni kombinować, albo u nas w MM, bo czekam na 3 paczki z tego tyg, 2 wtorkowe i poniedziałkowa - same priorytety - I NIC!!!!! a w poniedziałek nie ruszam sie z domu!!! czatuję na listonoszkę, bo jej solidny o.p.r.. się należy, bo wszystko do bratowej nosi. i non stop zmieniają nam doręczyciela... Kiedy kochaniutka machasz jakieś wspólne EDM? bo LHK bym wzięła jeszcze
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 21:48   #603
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

jmw, faa kusicielki Wy! przez Was mam okropną, straszną, nieprzyzwoitą ochotę na hot chocolate A przecież miałam się odchudzać Póki co chudnie tylko moj portfel :P

Czy tym cieniem osiągnę efekt naturalny, czy raczej glamour?
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 21:53   #604
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
jmw, faa kusicielki Wy! przez Was mam okropną, straszną, nieprzyzwoitą ochotę na hot chocolate A przecież miałam się odchudzać Póki co chudnie tylko moj portfel :P

Czy tym cieniem osiągnę efekt naturalny, czy raczej glamour?
a zalezy ile dasz jak mało i jakims szerokim pedzlem typu eyekabuki to naturalny, jak uczciwą warstewkę to bardziej wieczorowy sie zrobi
pomogłam, prawda?
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-06-05 o 21:56
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 23:11   #605
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Wizażanki chyba nie obejdzie się bez Waszej porady w kwestii odcienia podkładu.. Jak myślicie który powinien pasować? Z natury jestem blada jak ściana, od kilku lat się nie opalałam, można powiedzieć do teraz.. Używam Max Factora LP 100 - jest jasny, trochę różowy ale dawał radę. Przy lekko opalonym ciele jest jednak zbyt śmierciowy. Reszta ciała ma teraz ciepły kolor. Mam też Revlona Soflex buff do suchej - kolor mógłby być ciut jaśniejszy, odrobinę za żółty chociaż wyglądałam w nim zdrowo, promiennie. Gdyby nie tłusto-maziowata konsystencja pewnie używałabym go zamiast LP. Bardziej się sobie podobam w tym cieplejszym kolorze.

Nie mam w tej chwili aparatu Pozostaje mi wrzucić to co mam na laptopie. Zdjęcia z wyjazdu na którym złapało mnie słońce. Najpierw opalam się na czerwony a później robi się z tego jasna brzoskwinia (jeżeli to ma jakieś znaczenie-w dalszej kolejności może się z tego zrobić nawet brąz). Mam wrażenie, że na każdym zdjęciu kolor skóry wychodzi trochę inaczej..

Podkłady mineralne sprawdzałam na razie głównie na szyi(nie wszystkie) i tak:
fair neutral(buff) - wtopił się w szyję natomiast na twarzy był póki co zdecydowanie za jasny, wyglądałam niezdrowo. Może zimą będzie w sam raz.
sandy fair(beige) - nie idealnie ale całkiem nieźle, za to na twarzy jak wyżej.
fair(cool) - było go widać na szyi, przypomina mi LP 100
fawn(golden) - żółtawo-biszkoptowy, nie wtopił się ale muszę go przetestować na twarzy chociaż obawiam się efektu żółtaczki
golden fair- na szyi całkiem całkiem, zobaczymy jak na twarzy
light golden-pomarańcz!!
olive fair- jaśniutki, ciut ziemisty, chyba nie dla mnie ale sprawdzę na twarzy
Linen(buff)-wydaje mi się że mógłby być dobry w zimie
Perfect(buff)- jasny ale ciut różowy, linen wygląda lepiej
light neutral(buff)-pewnie wtopiłby się w moje ramiona możliwe, że z ciekawości się nim pomaluję, ale raczej ciemny jest
light medium(beige)-jw.

Wszelkie sugestie mile widziane.
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.



Edytowane przez Lena4
Czas edycji: 2009-06-07 o 19:54
Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 23:22   #606
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

pomaluj po pol buzi tymi co Ci sie najwlasciwsze wydaja, chociaz goldeny by skreslila - moze soft butter peach byc dobry, jutro cos Ci jeszcze napisze
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 23:23   #607
fluxus9
A cobra on my left...
 
Avatar fluxus9
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 782
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Hej dziewczyny!

lojalnie daję znać, że na stronie EDM pojawiła się nowa promocja -8%, ale tylko do godz. 10 jutro - zapewne ich czasu, więc naszego pewnie jakoś do godz. 17.

A w ogóle, to zapisałam się do ich newslettera, ale mimo to nie otrzymuję żadnych informacji o nowych "specialach" albo zapowiadanych na forum zmianach...
Phi, też mi newsletter!
fluxus9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-06, 00:02   #608
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez fluxus9 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

lojalnie daję znać, że na stronie EDM pojawiła się nowa promocja -8%, ale tylko do godz. 10 jutro - zapewne ich czasu, więc naszego pewnie jakoś do godz. 17.

A w ogóle, to zapisałam się do ich newslettera, ale mimo to nie otrzymuję żadnych informacji o nowych "specialach" albo zapowiadanych na forum zmianach...
Phi, też mi newsletter!
do ich newslettera zapisałam się w listopadzie i jeszcze nigdy żadnego nie dostałam ktoś to w ogóle dostaje?:rolley es:
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 07:54   #609
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
multiintensive powinien byc w miare ok - ale raczej jako najmniejsze zło, bo multitasking może wybijać różowe nutki, nie widziałam na zywo tego najciemniejszego więc tu sie nie wypowiem - może jednak wystarczy zamiast korektora bardziej kryjaca formula tego samego odcienia? bo jakos z marszu ciezko dobrac do light almond korektor
Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
ja mam i intensive fair, i multi-tasking (niestety nie mam multi-intensive) ale wydaje mi się że też możesz go wziąć pod uwagę... jest matowy, mniej różowy i ciemniejszy od intensive fair, lepiej sie stapia, no i nie będzie za żółty. chyba że ktoś ma porównanie i multitasking może się okazac za ciemny w porównaniu do multi-intensive...
Dziękuję za rady; gajkin - dziękuję za swatche.
Oglądałam w necie swatche tych korektorów i wydaje mi się, że multitasking też ma różowe nuty (a multi - intensive jest podobno mieszanką multitaskinga i intensive fair'a).

Zastanawiam się nad mieszanką sunlighta i intensive medium ( z przewagą sunlighta).
Z opisu na EDM wynika, że intensive medium ma żółte i złote tony.
Szkoda tylko, że na allegro nie ma odsypek tego koloru
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 07:57   #610
muffinka84
Raczkowanie
 
Avatar muffinka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 171
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Wreszcie dotarlo do mnie zamowienie z 21.05, pomijam ze paczka byla priorytetowa ciesze sie ze wogole dotarla. Zamowilam super kita, paletke resort oraz darmowe sample, jako gratisy dostalam gabeczke fioletowa, cookie sheet mini blush, flying coach mini blush oraz cien "12:01" am.

Cala moja radosc z mineralkow popsul Urzad Celny, moja paczka zostala opodatkowana to jescze przezyje ale ze moje zamowienie doszlo do mnie rozbebeszone wszystkie pelnowymiarowe produkty byly otwierane i porosypywane oczywiscie folia zabezpieczajaca sitko byla nie ruszona ale wieczko z sitkiem juz tak. W wiekszopsci produktow widac ubytek proszku. Jestem wsciekla ktos powinien tego zabronic.
Czy moge gdzies zlozyc zazalenie na ten proceder? Czy ktorejs Wizazance sie cos takiego zdazylo?
muffinka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 09:00   #611
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
pomaluj po pol buzi tymi co Ci sie najwlasciwsze wydaja, chociaz goldeny by skreslila - moze soft butter peach byc dobry, jutro cos Ci jeszcze napisze
Dziękuję i czekam z niecierpliwością

Myślę, że powinnam celować w buff lub beige. Jak patrzę na szyję i dekolt to skóra ma raczej delikatne, ciepłe tony (zawsze miałam dylemat czy powinnam mieć podkład z domieszką różu czy żółci).

Może inne Wizażanki również pomogą Co dwie głowy to nie jedna
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.


Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-06, 09:02   #612
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Dziękuję za rady; gajkin - dziękuję za swatche.
Oglądałam w necie swatche tych korektorów i wydaje mi się, że multitasking też ma różowe nuty (a multi - intensive jest podobno mieszanką multitaskinga i intensive fair'a).

Zastanawiam się nad mieszanką sunlighta i intensive medium ( z przewagą sunlighta).
Z opisu na EDM wynika, że intensive medium ma żółte i złote tony.
Szkoda tylko, że na allegro nie ma odsypek tego koloru
chyba może taki miks byc odpowiedni - hmm tutaj tez mało która ma intensive medium chyba powinnaś szybko zamówic bo po 15 czerwca to juz nie wiadomo co sie pojawi w ofercie a co zniknie..

Cytat:
Napisane przez muffinka84 Pokaż wiadomość
Wreszcie dotarlo do mnie zamowienie z 21.05, pomijam ze paczka byla priorytetowa ciesze sie ze wogole dotarla. Zamowilam super kita, paletke resort oraz darmowe sample, jako gratisy dostalam gabeczke fioletowa, cookie sheet mini blush, flying coach mini blush oraz cien "12:01" am.

Cala moja radosc z mineralkow popsul Urzad Celny, moja paczka zostala opodatkowana to jescze przezyje ale ze moje zamowienie doszlo do mnie rozbebeszone wszystkie pelnowymiarowe produkty byly otwierane i porosypywane oczywiscie folia zabezpieczajaca sitko byla nie ruszona ale wieczko z sitkiem juz tak. W wiekszopsci produktow widac ubytek proszku. Jestem wsciekla ktos powinien tego zabronic.
Czy moge gdzies zlozyc zazalenie na ten proceder? Czy ktorejs Wizazance sie cos takiego zdazylo?
to straszne - chyba nikt się nie żalił na to
wg mnie napisz pismo/skargę, sama pracuję w urzędzie (innym oczywiście) i wiem że co do zasady nie wolno nic olac - na każde pismo musimy odpowiadać
niestey w tej konkretnej sprawie pewnie to nic nie da ale przynajmniej na przyszlośc może się beda bali takie sztuki robić...
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 09:39   #613
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Muffinka84 poniewaz bralas priorytet czyli ubezpieczona masz prawo do odszkodowania. zrob zdjecia i walcz o kase. w Polsce nikomu sie to nie zdazylo (wizazankom tu) ale raz w niemczech-pierwszy watek
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 10:15   #614
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez muffinka84 Pokaż wiadomość
Wreszcie dotarlo do mnie zamowienie z 21.05, pomijam ze paczka byla priorytetowa ciesze sie ze wogole dotarla. Zamowilam super kita, paletke resort oraz darmowe sample, jako gratisy dostalam gabeczke fioletowa, cookie sheet mini blush, flying coach mini blush oraz cien "12:01" am.

Cala moja radosc z mineralkow popsul Urzad Celny, moja paczka zostala opodatkowana to jescze przezyje ale ze moje zamowienie doszlo do mnie rozbebeszone wszystkie pelnowymiarowe produkty byly otwierane i porosypywane oczywiscie folia zabezpieczajaca sitko byla nie ruszona ale wieczko z sitkiem juz tak. W wiekszopsci produktow widac ubytek proszku. Jestem wsciekla ktos powinien tego zabronic.
Czy moge gdzies zlozyc zazalenie na ten proceder? Czy ktorejs Wizazance sie cos takiego zdazylo?
Rzeczywiście, to dość dziwne. Ja bym też pisała. Co oni sobie myślą, że jak proszek to zaraz heroina? A co za idiota przesyłałby narkotyki pocztą. Głowa do góry, napisz ładną skargę, niech na przyszłość wiedzą, że z mineraloholiczkami nie ma żartów.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 10:32   #615
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
trochę OT ale masz może jeszcze próbki Chausie?

WOW
Niestety juz nie
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 11:14   #616
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Niestety juz nie
a jakiegoś swatcha czy porównanie do Cool Fair może
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 12:08   #617
muffinka84
Raczkowanie
 
Avatar muffinka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 171
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny dzieki za slowa otuchy, oczywiscie zloze odpowiednia skarge. Moja paczke potraktowano tak w Oddziale Celnym w Bytomiu ale papierek dostalam z poczty w Zabrzu. Jak myslicie pisac do Bytomia i do Zabrza?
muffinka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 12:32   #618
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
a jakiegoś swatcha czy porównanie do Cool Fair może
zobacz w watku meow, cos dla Ciebie tam mam
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 12:42   #619
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny, ja wiem, że tutaj mało kto sięga po ciemniejsze odcienie, ale mimo to liczę na jakąś podpowiedź bo już kompletnie się zagubiłam... a więc tak:

zaczęłam od beży, bo zawsze wydawało mi się (może błędnie ), że to najodpowiedniejsza dla mnie kolorystyka:
- fairly light int.- mocno za jasny
- light medium int. - poziom koloru ok, ale za różowy
- medium beige neutral matte - blisko, choć mogłoby być odrobinę jaśniej
- medium beige neutral o-glo - daje radę w rejonach wybitnie zmarszczkowych, na całą twarz niewystarczające krycie

goldeny:
- light int. - ujdzie w sztucznym oświetleniu, ale w dziennym.. chyba jednak nie jestem aż tak żółta
- light matte - zdecydowanie za jasny, co za różnica w stosunku do formuły intensive

oliwki:
- light martian int. - mocno za jasno i za zielono, efekt Czesia
- golden medium matte - nie, choć sama nie potrafię określić co mi nie pasuje, po prostu źle wyglądam
- light olive int. - mocno za ciemny i jakiś taki sztuczny, solariowy

z kategorii buff:
- beige neutral int. - w miarę, malutkie deczko za ciemno i za żółto
- beige neutral semi matte - tuż po nałożeniu rewelacja, ale potem porażka na całej linii bo bardzo ciemnieje po czasie
- light neutral int. - za jasno, szaro, i jak po ciężkiej chorobie
- fairly light neutral int. - choć z nazwy, po wyglądzie w pudelku i testach paskowych sądząc nietrafiony, to jednak najlepszy z dotychczasowych, ciut za jasny

międzyczasie doszłam do wniosku, że intensive mimo odpowiadającego mi krycia jednak nie dla mnie - jestem za stara, włazi w zmarszczki, podkreśla pory, uwidacznia zmarszczki, o których istnieniu nie wiedziałam..
o-glo tylko pod oczy, bo tu wielkie krycie niepotrzebne
matte spisuje się najlepiej, ale jest jasniejsza od intensive.. a może nie zawsze?..

ufffffffff......
i co Wy na to?

Edytowane przez KKZJ
Czas edycji: 2009-06-06 o 13:11
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-06, 13:01   #620
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Dziękuję za rady; gajkin - dziękuję za swatche.
Oglądałam w necie swatche tych korektorów i wydaje mi się, że multitasking też ma różowe nuty (a multi - intensive jest podobno mieszanką multitaskinga i intensive fair'a).

Zastanawiam się nad mieszanką sunlighta i intensive medium ( z przewagą sunlighta).
Z opisu na EDM wynika, że intensive medium ma żółte i złote tony.
Szkoda tylko, że na allegro nie ma odsypek tego koloru
Porównanie sunlighta, multi-tasking i intensive medium:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0923.jpg (71,2 KB, 166 załadowań)
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 14:03   #621
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny czy przesyłka USPS Priority Mail International jest również nierejestrowana ? Czym ona się różni od najtańszej i od EMS ? Czy ona może zaginąć bez śladu tak jak zwykła. Boję się kolejny raz zamawiać, żeby paczka nie zginęła bez echa.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 14:25   #622
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

hej, czy moglabym was kochanie dziewczyny prosci o pomoc w dobraniu koloru? mam cere tlusta, mocno tradzikowa, wiec zalezy mi na jakims kolorku z seri intensive fundtaion
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03048mmmmmmmmmmmmmmmm (Medium).jpg (23,1 KB, 77 załadowań)

Edytowane przez kasiam187
Czas edycji: 2009-06-06 o 14:38
kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 14:33   #623
muffinka84
Raczkowanie
 
Avatar muffinka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 171
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy przesyłka USPS Priority Mail International jest również nierejestrowana ? Czym ona się różni od najtańszej i od EMS ? Czy ona może zaginąć bez śladu tak jak zwykła. Boję się kolejny raz zamawiać, żeby paczka nie zginęła bez echa.

Jak pisalam pare postow wyzej bralam przesylke USPS Priority Mail International i jest ona rejestrowana, ubezpieczona przewidywany czas doreczenia 7-14 dni roboczych. Otrzymalam ja dokladnie po 14 dniach. Moja paczka zostala opodatkowana i rozbebeszona co ciekawe zamawialam tez sample ale one zostaly w nie zmienionym stanie tylko duze produkty zostaly pootwierane. Kiedys tu wspominano, ze przesylka rejestrowana jak zaginie to mozesz prosic o zwrot pieniedzy za produkty.

Edytowane przez muffinka84
Czas edycji: 2009-06-06 o 14:36
muffinka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 14:52   #624
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez muffinka84 Pokaż wiadomość
Jak pisalam pare postow wyzej bralam przesylke USPS Priority Mail International i jest ona rejestrowana, ubezpieczona przewidywany czas doreczenia 7-14 dni roboczych. Otrzymalam ja dokladnie po 14 dniach. Moja paczka zostala opodatkowana i rozbebeszona co ciekawe zamawialam tez sample ale one zostaly w nie zmienionym stanie tylko duze produkty zostaly pootwierane. Kiedys tu wspominano, ze przesylka rejestrowana jak zaginie to mozesz prosic o zwrot pieniedzy za produkty.
No właśnie pamiętam Twój post, ale wrzuciłam do internetu hasło USPS Priority Mail International i pojawiła się definicja, że jest to przesyłka rejestrowana tylko na terenie USA. Jako przesyłka zagraniczna jest nierejestrowana i wysyłana na odpowiedzialność kupującego.
Ostatni big kit mi zaginął i po 35 dniach EDM zwróciło mi kasę za kit, ale 60 zł za przesyłkę straciłam i chcę teraz zrobić kolejne podejście i nie wiem jaką wybrać Piszesz, że jest rejestrowana, to znaczy, że jej numer od jakich liter się zaczyna ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 14:58   #625
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

W końcu się skusiłam i zrobiłam zamówienie darmowych sampli. Jeszcze nigdy tak długo nie zastanawiałam się, który jasny kolor wybrać (najczęściej przy normalnych podkładach tak jasnych kolorów nie ma lub jest jeden i zastanawianie mam z głowy ). Wzięłam:
Olive Fair,
Buff Linen
Beige Sunkissed Fair

Korektor Beige Sunlight i róż Back to School

Teraz siedzę jak na szpilkach i czekam na przesyłkę, gorzej jak mi się minerały spodobają i trzeba będzie zamówić większe opakowania, bo niestety mam takiego pecha, że każda moja przesyłka ląduje w UC
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 15:12   #626
muffinka84
Raczkowanie
 
Avatar muffinka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 171
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No właśnie pamiętam Twój post, ale wrzuciłam do internetu hasło USPS Priority Mail International i pojawiła się definicja, że jest to przesyłka rejestrowana tylko na terenie USA. Jako przesyłka zagraniczna jest nierejestrowana i wysyłana na odpowiedzialność kupującego.
Ostatni big kit mi zaginął i po 35 dniach EDM zwróciło mi kasę za kit, ale 60 zł za przesyłkę straciłam i chcę teraz zrobić kolejne podejście i nie wiem jaką wybrać Piszesz, że jest rejestrowana, to znaczy, że jej numer od jakich liter się zaczyna ?
Wczesniej pytalam sie tutaj na forum bylo to jescze w 2 czesci watku i patereczka mi odpowiedzila ze jest to przesylka rejestrowana oraz ubezpieczona a numer zaczyna sie od liter CJ...
Wczesniej robila zamowienie na sredniego kita baralam wtedy najtansza przesylke i nie milalam takiego problemu jak przy tej.
muffinka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 16:13   #627
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Chyba trafiłam z kolorem, w każdym razie jest lepiej niż poprzednio. Twarz mam jaśniejszą ale do reszty ciała o dziwo pasuje Fairly Light Neutral (buff) Z tym, że ja używam bardzo dużo korektora, możliwe że to go rozjaśnia.
Dziewczyny a który kolor jest troszkę jaśniejszy, ale bardzo podobny jeśli chodzi o tonację? Fair neutral (buff)?
Na jesień/zimę i tak trzeba będzie naleźć coś z tych najjaśniejszych, ale póki co..
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.



Edytowane przez Lena4
Czas edycji: 2009-06-06 o 16:20 Powód: pomyłka
Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 18:07   #628
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

kolejne testy, ma nadzieję, że już ostatnie, bo mam dość
tym razem Cool Fair i kolejny raz Sandy Fair
było jeszcze Olive Fair ale niezdrowo wyglądam

Sandy jest zdecydowanie jaśniejszy od Cool Fair, który z kolei [CF] na szyi wyewoluował do lekkiej brzoskwini ale ładnie mi się komponuje i ożywia karnację

co myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fair EDM 009.jpg (158,3 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fair EDM 013.jpg (146,5 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fair EDM 014.jpg (148,8 KB, 94 załadowań)
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 19:10   #629
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Zdazylam z zamowieniem znizkowym dzisiaj. Wreszcie zamowilam dwa opakowania big Fair Neutral i nowy pedzel do cieni
Teraz bede spokojnie czekac na ich zmiany na stronie, chce kita samplowego, bo mam w planie duzy zakup cieni

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-06-06 o 19:13
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 20:31   #630
Isztar01
Raczkowanie
 
Avatar Isztar01
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 184
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja wiem, że tutaj mało kto sięga po ciemniejsze odcienie, ale mimo to liczę na jakąś podpowiedź bo już kompletnie się zagubiłam... a więc tak:

zaczęłam od beży, bo zawsze wydawało mi się (może błędnie ), że to najodpowiedniejsza dla mnie kolorystyka:
- fairly light int.- mocno za jasny
- light medium int. - poziom koloru ok, ale za różowy
- medium beige neutral matte - blisko, choć mogłoby być odrobinę jaśniej
- medium beige neutral o-glo - daje radę w rejonach wybitnie zmarszczkowych, na całą twarz niewystarczające krycie

goldeny:
- light int. - ujdzie w sztucznym oświetleniu, ale w dziennym.. chyba jednak nie jestem aż tak żółta
- light matte - zdecydowanie za jasny, co za różnica w stosunku do formuły intensive

oliwki:
- light martian int. - mocno za jasno i za zielono, efekt Czesia
- golden medium matte - nie, choć sama nie potrafię określić co mi nie pasuje, po prostu źle wyglądam
- light olive int. - mocno za ciemny i jakiś taki sztuczny, solariowy

z kategorii buff:
- beige neutral int. - w miarę, malutkie deczko za ciemno i za żółto
- beige neutral semi matte - tuż po nałożeniu rewelacja, ale potem porażka na całej linii bo bardzo ciemnieje po czasie
- light neutral int. - za jasno, szaro, i jak po ciężkiej chorobie
- fairly light neutral int. - choć z nazwy, po wyglądzie w pudelku i testach paskowych sądząc nietrafiony, to jednak najlepszy z dotychczasowych, ciut za jasny

międzyczasie doszłam do wniosku, że intensive mimo odpowiadającego mi krycia jednak nie dla mnie - jestem za stara, włazi w zmarszczki, podkreśla pory, uwidacznia zmarszczki, o których istnieniu nie wiedziałam..
o-glo tylko pod oczy, bo tu wielkie krycie niepotrzebne
matte spisuje się najlepiej, ale jest jasniejsza od intensive.. a może nie zawsze?..

ufffffffff......
i co Wy na to?
Sprobuj : Golden light semi -mat- mniej pomaranczowy od intensiv i ciemniejszy niz matte,
light olive -semi -matte podobny do tego wyzej,
Buff: fairly summer semi -matte.....

Edytowane przez Isztar01
Czas edycji: 2009-06-06 o 20:32
Isztar01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:18.