Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-02, 22:40   #2221
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

A ja dziś miałam przyjemność spotkania Foxxxy, poznania jej TŻa (i zkosztowania pysznego deserku )i wymiziania kotów (takie piękne )Jeszcze raz dziękuję za gościnność i przemiły wieczór

Agusia- chyba nie chcę tego ujawniać tu :P nic ciekawego
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 22:53   #2222
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
cathy, nie ma się co przejmować ludzie są wredni i tchórzliwi, szkoda zdrowia

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
t
w takim razie nie wiem, czy jestem bojkotowana, tylko jestem tak tępa, że nie zauważyłam, ze mnie tu nie chcą?

Spot - najlepszy tekst, jaki ostatnio słyszałam
no pewnie, że Cię tu nikt nie chce wariatka
Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
a zapomniałam poprzednio dodać, cathy - nie zdążyłam dodać komentarza na twoim blogu, bo jak rozumiem już wycofałaś taką opcję - czy mogę tu wyrazić swój podziw nad wysiłkiem w niego włożonym?
masz u mnie same maksymalne oceny!
jest wspaniały, tylko nie powinnam za dużo go przeglądać, bo strasznie kusi, a ja zbyt podatna na kuszenie jestem

dzięki Tak, usunęłam już możliwość wystawiania ocen, bo straciło to sens. I nie zrozumiem tego chyba nigdy. Szczerze mówiąc- mnie by się chyba nie chciało klikać tylko po to, żeby wszystkie posty ocenić na jedną gwiazdkę. Jak coś mi się nie podoba, to po prostu nie wchodzę tam i już. Proste. A jeżeli coś mam do kogoś- to nie brak mi odwagi, by to napisać. Ale prosciej schować się za anonimowością, jaką daje sieć, prawda? Sorry- dla mnie klasyczny przejaw tchórzostwa i głupoty.
Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
cathy, vril: ja kupiłam telefon, jak stary się rozpadł do stanu nieużytku, a przez ostanie tygodnie jego życia używałam starego w formie owiniętej taśmą izolacyjną, tak dalece rozpadł był się
i jeszcze: uwielbiam regulaminy i pierwsze-posty-kompendia-do-rzeczy,
cathy zregulaminizuj co trzeba
mój jest o krok od owinięcia go taśmą izolacyjną Jeszcze trochę i w kategorii "antyki" będę go mogła na allegro puścić
No i za to, co napisałaś

mój komputer się przegrzewa właśnie zauważylam, że mi się wiatrak w zasilaczu spalił (wymontowałam zasilacz i rozebrałam go na części pierwsze- tylko dlaczego dwie śrubki mi zostały? ) i na dzisiaj zamontowałam mu chłodzenie zewnętrzne (czyli z wiatraka stojącego ), a jutro muszę się udać na zakupy Wolę kasę na coś innego wydawać jednak

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-07-02 o 22:54
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 22:53   #2223
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
A ja dziś miałam przyjemność spotkania Foxxxy, poznania jej TŻa (i zkosztowania pysznego deserku )i wymiziania kotów (takie piękne )Jeszcze raz dziękuję za gościnność i przemiły wieczór

Agusia- chyba nie chcę tego ujawniać tu :P nic ciekawego
Koty, koty? Jakie koty? Lisiczkowe koty? Ja chcę koty!!!

Jakiego deserku? Od kilku dni mam ochotę na coś dobrego, ale sama nie wiem dokładnie na co, tzn wiem że na pewno na jakiś słodki deser Idę poszperać na Cinie

Aaaa zapomniałam zameldować że wczoraj znów zrobiłam muffinki Tym razem z przepisu na zwykłe ciasto, tyle że użyłam formy muffinkowej
Muffiny były z poziomkami, truskawkami i wiśniami Mniam Szkoda tylko że już zniknęły Były nie chwaląc się pyszne
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 06:57   #2224
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
No ciemne troche byly, ale ja myslalam zes taka ciemniejsza jest Szkoda, ze nie powiedzialas wczesniej bo bym Ci cos jasnego wrzucila z EGM
Ciema to jestem, ale chyba pod kątem doboru podkładu. Trudno, następnym razem może się uda coś wybrać sensownego. Ale dzięki
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 07:37   #2225
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Deser w taką pogodę - chyba tylko sałatka owocowa z lodówki i lody z galaretką...

I sok z lodem, wczoraj tylko to mnie stawiało na nogi...

Nawet piwo z lodówki mnie nie pociąga, raczej martini ze spritem i limonką. I dużo lodu
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 08:03   #2226
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Deser w taką pogodę - chyba tylko sałatka owocowa z lodówki i lody z galaretką...

I sok z lodem, wczoraj tylko to mnie stawiało na nogi...

Nawet piwo z lodówki mnie nie pociąga, raczej martini ze spritem i limonką. I dużo lodu
zimny arbuz i woda z cytryną i lodem

Vril, no to ja za często wściekla jestem
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 08:05   #2227
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

jak dobrze że tu mnie 2 dni nie było - bo nawet teraz jak na spokojnie czytam to mnie qrwica bierze po prostu
zdenerwowały mnie głównie pastereczkagate i ataki na bloga cathy
Nie chcę już rozwijać tematu ale jestem chyba jedną z nielicznych wizażanek która poznała pastereczkę osobiście (i widziała kolekcję a przynajmniej wierzchołek i chyba przez to odbieram takie ataki bardzo osobiście i jest mi tak po ludzku przykro
Uważam że nasze forum uosobia wszystko co najlepsze w internecie/grupach dyskusyjnych i prawie nic co najgorsze - jestem dumna że tu przynależę i niezwykle cenię i lubię poznane tu osoby
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-03, 08:21   #2228
reziolki
Raczkowanie
 
Avatar reziolki
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: okolice Lubina
Wiadomości: 487
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Uważam że nasze forum uosobia wszystko co najlepsze w internecie/grupach dyskusyjnych i prawie nic co najgorsze - jestem dumna że tu przynależę i niezwykle cenię i lubię poznane tu osoby
Też tak uważam, ja nie często udzielam się na forum, bo moja wiedza jest bardzo skromna, ale uwielbiam czytac wszystko co piszecie. Wiele skorzystałm dzięki temu czyli: minerały, biochemia, saniki. Na wąrek EDm nie wchodzę ostatnio bo mi ręki opadają jak widzę ciągle powtarzające sie pytania ( na zakupowym podobnie) i podziwiam te soby, które maja siłę pisać o zasadach panujących na forum co drugi post (szkoda, że efekty pisania dają małe rezultaty)
Co do zamówień zbiorowych, ja korzystam i jestem bardzo zadowolona, a co do Pastereczki to ja bardziej się martwiłam o to dlaczego się nie odzywa z obawy że coś złego mogło się stać, niż o to czemu jeszcze nie mam swojego zamówienia, ale jak widac każdy ma inne priorytety w życiu
__________________
Walczę z kilogramami
reziolki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 08:56   #2229
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Chce pieknie podziekowac Braworce za wspolna akcje zakupowa na She Space-przesylka dzisiaj dotarla Calosc szybko i sprawnie zorganizowana,ogromny PLUS.


Czytalam wczoraj przelotnie to,co bylo pisane odnosnie wspolnych zakupow u Pastereczki i wypowiem sie tylko raz w tym temacie poniewaz wg mnie nie chodzi o TO kiedy przesylka dojdzie ale o forme organizacji-czyli zdawkowe informacje bez dokladnych opisow,co praktycznie kazda z Organizatorek robi bardzo czytelnie np.Foxxxy,~~Ala~~,mialam tez przyjemnosc zakupow z Jmw i takze wszystko bylo jasne od a do z.
Nie dziwie sie,ze ktos moze poczuc sie urazony,pominiety itd.bralam udzial w wielu akcjach szczegolnie na Perfumach i sama tez bylam organizatorka-wiem jak to wyglada i zdaje sobie sprawe,ze kontakt z uczestnikami jest bardzo wazny. Rozne sa sytuacje w zyciu,zmieniaja sie priorytety ale....jezeli czegos sie podejmujemy to doprowadzmy to nalezycie do konca. Sama czekam na przesylke zbiorowa z kilku roznych akcji i przyznam,ze brakuje mi kontaktu-chcialabym wiedziec co i jak.Wiem,ze to tylko kosmetyki ale...zostala zawarta umowa i kazdy z uczestnikow chce wiedziec kiedy zostanie zakonczona.


Zapanowala nerwowa atmosfera,tego sie nie da uniknac tymbardziej,ze wirtualny swiat to takie a nie inne miejsce,Forum jest publiczne i kazdy moze wejsc,pisac itd. Bylam swiadkiem juz tylu roznych sytuacji,ze nie ma czegos takiego jak idealne miejsce w necie-ludzie przychodza i odchodza-taka kolej rzeczy.
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2009-07-03 o 09:22
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 09:18   #2230
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

od wczrorajszego powrotu czyta to wszystko i sama nie wiem co myslec. moze lepiej sie nie bede do tego wtracac, swoje zdanie napisalam juz wczesniej odnosnie zamowien zbiorowych.
a co do bloga cathy-swietny jest poprostu. tylko ze ja tez nie moge na niego za czesto wchodzic bo opisujesz i cykasz te foty tak ze wszystko wyglada pieknie
i ja tez lubie przeklinac, aczkolwiek wiem ze nie powinnam ze wzgledu na mala. i staram sie oj staram

wczoraj tak czytalam o tym ze zajadacie lody i taz chcialam a nasz sklep byl juz zamkniety o 22. za to wsunelam spory kawal zimnego arrrrbuza
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 09:43   #2231
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Hex, zgadzam się z Tobą, niemniej Pastereczka ze sporym wyprzedzeniem informowała o tym, że się przeprowadza i że kontakt z nią może być utrudniony, ale paczki do osób, od których miała wszystkie dane, zostaną wysłane w ciągu dwóch dni, natomiast do reszty sukcesywnie, kiedy dostanie adresy itd. Oczywiście, zdarza się, że można przegapić czyjegoś posta, ale to nie jest powód, do ponawiania pytania co kilka godzin i zasypywania organizatorki PW, bo nagle się przypomniało, ze trzeba by się zainteresować własnym zamówieniem, a przy okazji jeszcze kilku innym osobom się "spomniało". Gdybym zobaczyła naście PW od tych samych osób, a wpadłabym tylko na chwilę (też się ostatnio przeprowadzałam), to pewnie bym sobie podarowała czytanie i poszła się dalej pakować. I tu już nawet nie chodzi o relację organizator- uczstnicy, tylko o zwykły szacunek do drugiego człowieka. Normalnie jeśli ktoś zakłada dwa identyczne wątki, albo co 2h woła "ale pomózcie, nikt mi nie doradzi?!", to taka osoba dostaje ostrzeżenie, żeby przestała zaśmiecać forum.

Ad stażu- ja też tu jakoś super długo nie jestem, ale czuję się z Wami związana, w dużej mierze włanie dzięki atmosferze, która panuje szczególnie na tym podforum, i to zarówno z osobami, ktore są na Wizażu codziennie, jak i z tymi, które rzadko się udzielają i głónie podczytują, bo zwyczajnie interesujący z Was ludzie. A tak samo wśród osób, które maja na koncie tylko kilkadziesiąt postów zdarzają się często osoby dojrzałe i serdeczne, jak i wśród starych wyjadaczek można czasem trafić na osobę konfliktową. Bywa. Ja powtórzę za Jmw- bardzo się cieszę, że Was poznałam i niesamowicie przyjemnie mi się z Wami pisze, tutaj odpoczywam i uczę się nowych rzeczy i szczególnie po niektórych rozmowach czuję się, jakbym siedziala z kumplami na piwie, taka oczyszczona atmosfera.

reziolki- każdy ma coś ciekawego do przekazania, to że akkurat mniej się znasz na jednej rzeczy nie znaczy, że Twoja wiedza nie będzie pomocna komuś innemu, także pisz, jeśli tylko masz czas i ochotę. The more, the merrier
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-03, 09:54   #2232
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Question Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dzień dobry

Właśnie pan listonosz przyniósł mi przesyłkę od Pastereczki Cudowna kobieta Szczerze podziwiam za zorganizowanie tych wszystkich zamówień, bo to naprawdę wielkie przedsięwzięcie. Cieszę się jak dziecko...tyle woreczków i cudowne pędzelki z CS. Mydełko też jest fajne dla mnie jak jakaś marmurkowa chałwa
Asiu jeszcze raz bardzo Ci dziękuję, jesteś niesamowita

Kot już sobie przywłaszczył kopertę i na niej śpi Są tu kociary więc wkleję mojego Mruczula

Idę teraz na zakupy, a jak wrócę to nadrobię zaległości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia (2) Obraz 047 (400 x 600).jpg (20,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 051 (400 x 600).jpg (21,1 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez MrsVargas
Czas edycji: 2009-07-03 o 09:57
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 09:59   #2233
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Hex, zgadzam się z Tobą, niemniej Pastereczka ze sporym wyprzedzeniem informowała o tym, że się przeprowadza i że kontakt z nią może być utrudniony, ale paczki do osób, od których miała wszystkie dane, zostaną wysłane w ciągu dwóch dni, natomiast do reszty sukcesywnie, kiedy dostanie adresy itd. Oczywiście, zdarza się, że można przegapić czyjegoś posta, ale to nie jest powód, do ponawiania pytania co kilka godzin i zasypywania organizatorki PW, bo nagle się przypomniało, ze trzeba by się zainteresować własnym zamówieniem, a przy okazji jeszcze kilku innym osobom się "spomniało". Gdybym zobaczyła naście PW od tych samych osób, a wpadłabym tylko na chwilę (też się ostatnio przeprowadzałam), to pewnie bym sobie podarowała czytanie i poszła się dalej pakować. I tu już nawet nie chodzi o relację organizator- uczstnicy, tylko o zwykły szacunek do drugiego człowieka. Normalnie jeśli ktoś zakłada dwa identyczne wątki, albo co 2h woła "ale pomózcie, nikt mi nie doradzi?!", to taka osoba dostaje ostrzeżenie, żeby przestała zaśmiecać forum.
Evelinko ze swojej strony dodam,ze nie mialam pojecia o przeprowadzce Pastereczki-nie wiem czy umknela mi ta informacja czy nie doczytalam,nie wiem.Niewazne.
Teraz i tak nie ma innego wyjscia jak czekanie.

Zasmiecanie forum to juz inna bajka i przyznam,ze ciezko nad tym zapanowac.To odwieczny problem i sama sie z tym zmagam na BK.Wierze Ci,ze stos PW potrafi byc irytujacy-kiedy pojawiaja sie te same pytania itd. ale....samo zycie

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ad stażu- ja też tu jakoś super długo nie jestem, ale czuję się z Wami związana, w dużej mierze włanie dzięki atmosferze, która panuje szczególnie na tym podforum, i to zarówno z osobami, ktore są na Wizażu codziennie, jak i z tymi, które rzadko się udzielają i głónie podczytują, bo zwyczajnie interesujący z Was ludzie. A tak samo wśród osób, które maja na koncie tylko kilkadziesiąt postów zdarzają się często osoby dojrzałe i serdeczne, jak i wśród starych wyjadaczek można czasem trafić na osobę konfliktową. Bywa. Ja powtórzę za Jmw- bardzo się cieszę, że Was poznałam i niesamowicie przyjemnie mi się z Wami pisze, tutaj odpoczywam i uczę się nowych rzeczy i szczególnie po niektórych rozmowach czuję się, jakbym siedziala z kumplami na piwie, taka oczyszczona atmosfera.

Jak dla mnie staz nie ma znaczenia poniewaz wirtualnie poznalam dziewczyny,ktore zaczynaja przygode z Wizazem i sa juz tutaj bardzo dlugo a relacje okazaly sie rozne.Moim zdaniem wszystko zalezy od tego jakim ktos jest czlowiekiem,jakie ma podejscie do zycia,osobowosc i charakter.Niby nie da sie tego przelozyc na slowo pisane ale w moim przekonaniu intuicja tez jest potrzebna



Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
reziolki- każdy ma coś ciekawego do przekazania, to że akkurat mniej się znasz na jednej rzeczy nie znaczy, że Twoja wiedza nie będzie pomocna komuś innemu, także pisz, jeśli tylko masz czas i ochotę. The more, the merrier
Jezeli tylko zachodzi okazja by wypowiedziec sie na jakis temat,nawet nie zwiazany z tokiem obecnej dyskusji to warto pisac dlatego,ze moze kogos innego zainteresuje dany temat/tok myslenia itd.

MrsVargas zazdroszcze przede wszystkim Mruczula i...paczki tez....
A na dodatek moj listonosz ma 6 tyg.urlopu i jest zastepstwo od poniedzialku na Jego miejsce-dziwny facet,naprawde-dlatego tez troche obawiam sie o swoje przesylki bo juz jedna nie dotarla a obecna od Braworki zostawil u sasiada.....wiec to jest dla mnie dodatkowy stresor.Tymbardziej,ze juz chodzilam po sasiadach pytajac sie czy gdzies nie ma poprzedniej paczuszki zanim udalam sie na Poczte i sortownie.
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2009-07-03 o 10:05
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 10:03   #2234
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

czytając Wasze posty mam wrażenie, że uważacie, że osoby ,które nie dostały paczki żądają jej wysłania... trochę to nie tak. Mi bardziej chodzi o kontakt, o informacje co się z paczkami dzieje. Jeśli ktoś się zobowiązuje do organizacji ( nawet mając w perspektywie przeprowadzkę) to powinien być ODPOWIEDZIALNY! Rozumiem, że każdy ma swoje życie, ale Pastereczka była na forum przez te kilka dni, krótko, bo krótko, ale naprawdę można napisać choćby krótki post na forum - sorry dziewczyny, nie wysłałam Wam dziś, wyślę tego i tego dnia. I ja już bym nie czuła się olana, miałabym konkretną informację i ok, mogę poczekać.
Inną sprawą jest to, że Pastereczka obiecała wysyłać w pon i wtorek i tego nie zrobila, o czym również nikt z oczekujących nie został powiadomiony.
Powtarzam, rozumiem, że ma masę na głowie, ale zobowiązanie jest zobowiązaniem. A jeśli nawet zdarzy się tak, że coś komuś wypadnie, to trzeba się do tego przyznać, że się nie zrealizowało tego co się miało zrealizować i na pewno my tu zrozumiemy.
Po prostu brak mi kontaktu i to nie pierwszy raz niestety
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 10:07   #2235
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Mrs Vargas jaki cudny kot I jak fajnie umaszczony No właśnie o co chodzi tym kotom, że kładą się na wszystkim co na ziemi się położy. Ja na chwilę położę gazetę lub nie daj Boże jakieś nawet najmniejsze pudełko, a ten mój od razu pach i siedzi na tym
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 10:09   #2236
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
tiaaa, miły szmer jak mi po urodzeniu Olki pielęgniarka puściła glukozę w tempie formuły1 to myślałam, że zejdę z tego świata
To tez mowie szmer, a nie niagara
Dzisiaj kulturalne 20 stopni, wiec ide na zakupy, moze jakies brzoskwinie ciuchowe zdybie. Arbuz jadalny tez by sie przydal, uwielbiam...
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 10:26   #2237
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

MrsVargas- sierściuch wspaniały jakbym swojego rudzielca widziała- ten sam bystry wzrok

Ja to dopiero jestem świeżak na wizażu
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 10:45   #2238
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Zmieniam temat ostatnio jako eksperymentator na żywych organizmach (głównie własnym) opracowałam swoją wersję Light makijażu mineralnego - nie warzy się nie spływa, nie kryje
1. primer krzemionkowy (wersja alfa krzemionka + zółty pigment+ stearynian magnezu i alantoina)
2. bardzo lekki podkład mineralny (L&N z EGM, Cashmere z Lumiere ewentualnie Purrfect z Meow) nakładany Duofiberem
3. puder brązujący Nuance z EGM (nakładam wachlarzem z cs) lub Meteoryty Beige chic
4. primer krzemionkowy
polecam szczególnie na dużą wilgotność - myslę, że przy takiej aurze nawet te dziewczyny które narzekały na wysuszenie krzemionkowe powinny dac jej druga szansę
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 10:50   #2239
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Wspólne zakupy kosmetyków mineralnych - część II

Foxxxy, dziękuję za spotkanie i za zamówienie Miło było Cie poznać. I kuruj się szybko biedulko

WhiteInnocent, a Ciebie ślicznotko było miło znowu zobaczć
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-03, 10:51   #2240
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ja mam pytanie:
Czy ktoś się skusi na zamówienie na lasenza.co.uk w związku z mega dużymi przecenami?
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 10:54   #2241
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Mrs Vargas pyszny ten Twój kociak, rozbójnik taki

Jmw, ja się przymierzam do krzemienia, ale na razie muszę pozużywać to, co mam, czyli primer od Ciebie, ryzia i Kryolan (nikt go nie chce, a on taki wydajny Ale niestety tylko jako wykończeniówka). A mnie tam pudry nie wysuszają, skrobia mnie zapycha, ale jak dotąd nic nie wysusza A mam cerę mieszaną, czyt. jak jej się uwidzi, raz tłusta, raz sucha.

Siostro, mam Cię
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 11:02   #2242
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Przekazuję świeże telefoniczne wieści od Pastereczki.

Pakuje paczki na bieżąco i wysyła.Niestety net będzie miała dopiero od soboty.

Wszytskie wizażanki oczekujące na paczki prosimy o cierpliwość
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 11:07   #2243
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie:
Czy ktoś się skusi na zamówienie na lasenza.co.uk w związku z mega dużymi przecenami?
te co kupiły w ostatnim miesiącu 4 staniku na ebayu raczej nie więc na mnie nie licz

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Mrs Vargas pyszny ten Twój kociak, rozbójnik taki

Jmw, ja się przymierzam do krzemienia, ale na razie muszę pozużywać to, co mam, czyli primer od Ciebie, ryzia i Kryolan (nikt go nie chce, a on taki wydajny Ale niestety tylko jako wykończeniówka). A mnie tam pudry nie wysuszają, skrobia mnie zapycha, ale jak dotąd nic nie wysusza A mam cerę mieszaną, czyt. jak jej się uwidzi, raz tłusta, raz sucha.

Siostro, mam Cię
no mnie tez nic wysusza ale skrobia na upały niezbyt u mnie sie sprawdza...
a tak z ciekawości spytam co Kryolan ma w składzie?
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 11:15   #2244
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie:
Czy ktoś się skusi na zamówienie na lasenza.co.uk w związku z mega dużymi przecenami?
A organizujesz?
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 11:23   #2245
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
te co kupiły w ostatnim miesiącu 4 staniku na ebayu raczej nie więc na mnie nie licz


no mnie tez nic wysusza ale skrobia na upały niezbyt u mnie sie sprawdza...
a tak z ciekawości spytam co Kryolan ma w składzie?
Żebym ja wiedziała :wzrusza ramionami: Mineralny to on nie jest, ale daje radę i jest drobniuteńki. Kupiłam tuż przed przejściem na minerały, a tu tyle fajnych pudrów, że szkoda było nie próbować, ale muszę szafę odświerzyć, więc środki tnę na minerałach. Może to głupie, ale ja chcę do pracy A pamiętałaś może o mnie (możliwość przeniesienia)?
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 11:27   #2246
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Usa
Wiadomości: 1 637
Wyślij wiadomość przez ICQ do anonyme GG do anonyme Wyślij wiadomość przez Yahoo do anonyme Send a message via Skype™ to anonyme
Dot.: Wspólne zakupy kosmetyków mineralnych - część II

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Przekazuję wieści od Pastereczki.Pakuje paczki na bieżąco i wysyła.Niestety net będzie miała dopiero od soboty.

Wszytskie wizażanki oczekujące na paczki prosimy o cierpliwość
A wspomniała coś może na temat zamówienia z Silk Naturals?
__________________
Actual Women
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 11:28   #2247
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
To tez mowie szmer, a nie niagara
Dzisiaj kulturalne 20 stopni, wiec ide na zakupy, moze jakies brzoskwinie ciuchowe zdybie. Arbuz jadalny tez by sie przydal, uwielbiam...
ja też uwielbiam arbuza a w dzieciństwie pamiętam, że wcale mi nie smakował
Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie:
Czy ktoś się skusi na zamówienie na lasenza.co.uk w związku z mega dużymi przecenami?
ehh ja bym stanik kupiła, ale mojego rozmiaru u nich niet
Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
te co kupiły w ostatnim miesiącu 4 staniku na ebayu raczej nie więc na mnie nie licz


no mnie tez nic wysusza ale skrobia na upały niezbyt u mnie sie sprawdza...
a tak z ciekawości spytam co Kryolan ma w składzie?
ja klade cashmere na krzemionke i trzyma sie

zauwazylam poprawe cery syfi mnie tylko przed okresem i tylko na brodzie
w nocy nie moglam spac i doszlam do wniosku, ze zaczne juz pozbywac sie rzeczy przed planowana wielka przeprowadzka we wrzesniu oby tylko jakies nowe problemy sie nie pojawily
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 11:32   #2248
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ja przez pół roku zaliczyłam taka poprawę cery przez minerały i naturalną pielegnację ze jestem w permanentnym szoku. Nie miałam tak gładkiej buzi od czasu jak brałam tragiczną Diane-35. Pewnie, na początku różnie bywało, najpierw przesusz, potem przetłuszczanie, trochę zapychania koło nosa, a teraz normalnie pupcia niemowlaka
Coś zatrybiło poprostu
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 11:33   #2249
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Uważam że nasze forum uosobia wszystko co najlepsze w internecie/grupach dyskusyjnych i prawie nic co najgorsze - jestem dumna że tu przynależę i niezwykle cenię i lubię poznane tu osoby
tak tak, dokładnie!
panuje u nas najcieplejsza atmosfera ze wszytskich for na których bylam
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 11:39   #2250
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Nie ogranizuję ale myślałam, że może ktoś tu chciałby hehe
Chyba jednak mi się odechciało

Kilka tygodni temu przeszłam na naturalną pielęgnację i jest tragicznie! Co chwile mnie coś zapycha i wysyp gul mam taki, że Tuż przy ustach zrobiło mi się 8 pryszczy! Zdeformował mi się przez to kształt ust i jestem załamana bo nie wiem czy to zejdzie...
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.