Differin - mam dosyć - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-25, 14:35   #571
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Differin - mam dosyć

A mogłabyś podać skład tego kremu?
Biiibiii wypróbowałam żel toleriane i ma jedną wade, która u mnie go dyskwalifikuje... strasznie ściąga skóre. Normalnie jak bym miała zastygniętą maseczke z glinki, uśmiechnąć się nie mogłam nawet, bo myślałam, że mi skóra pęknie. Okropne uczucie Cóż znowu musze poszukać próbek...
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 15:06   #572
aneczkaa90
Rozeznanie
 
Avatar aneczkaa90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Białostoczek
Wiadomości: 799
Dot.: Differin - mam dosyć

jasne
Humektan- Aqua, Butylene Glycol, Decyl Oleate, Cetearyl Alcohol, Peg-6 Stearate, Apricot Kernel Oil Peg-6 Esters, Glycol Stearate, Peg-32 Stearate, Sodium Cetearyl Sulfate, Methylparaben, Propylparaben
Aqualan l-
Aqua Woda,Caprylic/Capric Triglyceride Glyceryl Stearate Isoprypol Palmitate,Glycerin,Cetyl alcohol,, Peg-5 Glyceryl stearate, Phenoxyethanol,Ceteareth-20,Methylparaben,Butylpar aben,Ethylparaben,Isobuty lparaben,Propylparaben
__________________
"(...)jak gdybym zamknęła motyla w puszce po landrynkach i spisywała na papierze nutowym trzepot jego skrzydeł tam(...)w blaszanej ciemności, aż by nie ucichł..."

aneczkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 15:18   #573
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Differin - mam dosyć

Hmmm sporo potencjalnych zapychaczy, ale jak nie będę mieć nic lepszego na oku to pewnie zdecyduje się najpierw na Humektan Dziękuje za podane składów
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 14:01   #574
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez aneczkaa90 Pokaż wiadomość
jasne
Humektan- Aqua, Butylene Glycol, Decyl Oleate, Cetearyl Alcohol, Peg-6 Stearate, Apricot Kernel Oil Peg-6 Esters, Glycol Stearate, Peg-32 Stearate, Sodium Cetearyl Sulfate, Methylparaben, Propylparaben
Aqualan l-
Aqua Woda,Caprylic/Capric Triglyceride Glyceryl Stearate Isoprypol Palmitate,Glycerin,Cetyl alcohol,, Peg-5 Glyceryl stearate, Phenoxyethanol,Ceteareth-20,Methylparaben,Butylpar aben,Ethylparaben,Isobuty lparaben,Propylparaben
a ja bym jeszcze prosiła o orientacyjne ceny

sweet_white_chocolate ja zdecydowałam sie na zakup Effaclaru, ale u mnie dostac cos z avere, lpr czy wspomnienaego efacclaru graniczy z cudem, trzeba jak uz zmaowic w aptece, wiec poki co zdecydowałam się na "tilia" (nie jestem do konca pewna, a pisze nie z domu wiec nie mam jak sprawdzic) w kazdym razie niebieska buteleczka, z boku napisane HYPOALERGIC, chyba Erisa, jesli sie nie mysle. Seria dostepna tylko w aptekach narazie nie nazekam bo az tak bardzo mnie nie wysusza
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 15:25   #575
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Differin - mam dosyć

Czesc ,stosuje Differin od dwoch tygodniii ,ale co dwa dniiii.Poniewaz zawsze po umyciu buziiiii,cera jest spierzchneita i schodzi skora.
Dzis juz byla porazkaa ,patrze w lusterkooo a tuuu na calej buziii schodzii skorkaa,tak jakbym byla OPIERZONAEfekt tegoo byl niezadawalajacyy a wrecz paskudnyy.Podobno Differin zluszcza wiecc to dopiero poczatek.
Nie wiem co robic,po umyciu buzi staram sie leciutko,deczko ,ale naprawde drobinka kremuu wysmarowac polikii i noss bo tam ze skora jest najgorzej,ale jakby nie bylo po paru godzinach twarz wyglada jakby byla wysmarowna olejemmm.
Pomozcie miiii co ja mam zrobicc,jakiego kremu uzywac????
Kupilabym krem nawilzajacy do cery tradzikowejjj bo taka mam ,ale nie wiem czy bede sie po nim swiecic,a znowu po kremie matujacym skora moze nadal schodzic bo on tylko zapobiega swieceniu sie.
Dodam ze dermatolog zalecil mi smarowanie sie Effacla K,ale on nie pomga na to przesuszenie.
Prosze doradzcie miiiii co mam zrobic,jaki krem kupic czy czego stosowac
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 16:09   #576
aneczkaa90
Rozeznanie
 
Avatar aneczkaa90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Białostoczek
Wiadomości: 799
Dot.: Differin - mam dosyć

sweet_white_chocolate prosze, mojej buzki humektan i aqualan l nie zapchaly moze i Ty trafisz jeszcze dodam ze humektan jest bardziej, hmm... jak to powiedziec... plynny, troche wodnisty, ale bardzo szybko sie wchlania

biiibiii za humektan dalam cos ok 10 zl, a za aqualan l ok 11zl
__________________
"(...)jak gdybym zamknęła motyla w puszce po landrynkach i spisywała na papierze nutowym trzepot jego skrzydeł tam(...)w blaszanej ciemności, aż by nie ucichł..."

aneczkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 20:47   #577
ewadylewska
Zadomowienie
 
Avatar ewadylewska
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 182
Dot.: Differin - mam dosyć

Ja dzisiaj zastosowalam go po raz pierwszy, więc jeszcze o rezultatach ciężko pisac. Chciałam się tylko zapytac czy komukolwiek on pomógł?? Bo czytam i czytam i same negatywne opinie??
__________________
ewadylewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-26, 21:44   #578
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez ewadylewska Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zastosowalam go po raz pierwszy, więc jeszcze o rezultatach ciężko pisac. Chciałam się tylko zapytac czy komukolwiek on pomógł?? Bo czytam i czytam i same negatywne opinie??
Powoduje on zluszczenie wiec moze scodzic ci skora z twarzy tak jak miii. Sa osoby ktore mowia ze im pomogla ale sa i takie ktore temu przecza. Tez bym chciala zeby pomogl mi.Trzymam kciuki
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 21:53   #579
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Differin - mam dosyć

hej stosowalam i stosuje dalej differin ale teraz rzadko raz na 1- 2 tyg i jest dobrze ale trzeba sie uzbroic w cierpliwosc ;] najlepiej odstawic kremy dla cery tradzikowej bo one wysuszaja i lepiej zaopatrzyc sie w cos dla suchej i wrazliwej nie poddawajcie sie
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 08:01   #580
ewadylewska
Zadomowienie
 
Avatar ewadylewska
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 182
Dot.: Differin - mam dosyć

Ja musze stosować co drugi dzień na noc na przemian ze zwykłym kremem nawilżającym. Jak narazie po pierwszej nocy moja skóra nei jest jakoś specjalnei przesuszona.
__________________
ewadylewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 11:23   #581
aneczkaa90
Rozeznanie
 
Avatar aneczkaa90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Białostoczek
Wiadomości: 799
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez ewadylewska Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zastosowalam go po raz pierwszy, więc jeszcze o rezultatach ciężko pisac. Chciałam się tylko zapytac czy komukolwiek on pomógł?? Bo czytam i czytam i same negatywne opinie??
ja po, badz co badz, niedlugim stosowaniu differinu moge Ci powiedziec ze na moim czole jest ewidentna poprawa (zebym sie tylko nie wygadala ), a jesli chodzi o policzki to tez widze pozytywna roznice,ale skora w tych miejscach bardziej sie przesusza i nie moge codziennie smarowac ich differinem,wiec efekty sa mniejsze
ale najwazniejsze jest wytrzymanie tych najgorszych dni i nie przerwanie leczenia nie zniechecaj sie negatywnymi opiniami, bo czlowiek czasami lubi tak ponarzekac
__________________
"(...)jak gdybym zamknęła motyla w puszce po landrynkach i spisywała na papierze nutowym trzepot jego skrzydeł tam(...)w blaszanej ciemności, aż by nie ucichł..."

aneczkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-27, 11:40   #582
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Differin - mam dosyć

aneczkaa90 dziekuje ;* niedrogie kremiki, wiec napewno ktorys wyprobuje

ja differin stosuje 1 raz dzienne na noc, ale kazdego dnia. widze poprawde, naprawde duzą. stosuje go prawie od miesiąca, ale rpzedetem mialam isotrexin , moze dlatego nie mam wysypu ?

a czy moglbyscie polecic jakis kremik matujacy na dzien? bo buzia mi sie tak bardzo swieci...do trej pory uzywalam Siarkowa Moc, Barwy, ale chyba wysusza troche za bardzo ;/
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 13:35   #583
ewadylewska
Zadomowienie
 
Avatar ewadylewska
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 182
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez aneczkaa90 Pokaż wiadomość
ja po, badz co badz, niedlugim stosowaniu differinu moge Ci powiedziec ze na moim czole jest ewidentna poprawa (zebym sie tylko nie wygadala ), a jesli chodzi o policzki to tez widze pozytywna roznice,ale skora w tych miejscach bardziej sie przesusza i nie moge codziennie smarowac ich differinem,wiec efekty sa mniejsze
ale najwazniejsze jest wytrzymanie tych najgorszych dni i nie przerwanie leczenia nie zniechecaj sie negatywnymi opiniami, bo czlowiek czasami lubi tak ponarzekac
ok, dzięki za rady, ja mam go stosować tylko na strefe T, bo tutaj tylko mam jakies problemy, i skóra jest naprawde tlusta, więc mam andzieje bedzie ok
A czy stosowalaś może CARE FADE, lub THIOSPOT (załozyłam taki watek, ale nikt chyba nie mial z tymi kremami doczynienia)
__________________
ewadylewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 15:12   #584
aneczkaa90
Rozeznanie
 
Avatar aneczkaa90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Białostoczek
Wiadomości: 799
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez ewadylewska Pokaż wiadomość
A czy stosowalaś może CARE FADE, lub THIOSPOT (załozyłam taki watek, ale nikt chyba nie mial z tymi kremami doczynienia)
niestety nawet o nich nie slyszalam

biiibiii daj znac jak dzialaja na Ciebie
__________________
"(...)jak gdybym zamknęła motyla w puszce po landrynkach i spisywała na papierze nutowym trzepot jego skrzydeł tam(...)w blaszanej ciemności, aż by nie ucichł..."

aneczkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 21:14   #585
Zala
Raczkowanie
 
Avatar Zala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Nibylandia^^
Wiadomości: 49
GG do Zala
Dot.: Differin - mam dosyć

No hey!

Ja już troche z diferniem przeżyłam dokładnie 4 miechy, wiec sie wypowiem:

mycie twarzy:
- żel Pharmaceris do trądziku różowatego(choć takiego nie mam) bardzo dobrze oczyszcza twarz i w przeciwieństwie do mydła dove które tak ubóstwiacie nie ściąga skóry.

krem:
Sebo Care- miałam straszne problemy z przesuszeniem używałam Biodermine ale twarz mnie strasznie szczypała więc Pani dermatolog zapisała mi sebo care, który jest idealny! Eliminuje połysk na bardzo długo, dobry pod makijaż. Problem suchej skóry minął po dniu, skóra jest gładka i miękka. Niestety cena b. wysoka. :/

podkład:
Vichy norma teint, oczywiście są lepsze ale jak na teraz może być.
__________________
SaXofon ^^
Zala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 15:00   #586
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Differin - mam dosyć

a ja mam wieelką ochotę iść na solarium;/ boję się bardzo przebarwień itd, ale jeszcze nigdy nie byłam taka blada jak teraz Gdzieś w internecien czytałam, że pewna osoba opalała się przy differinie normalnie i nic się nie działo, i podobno można sie opalać, tylko żeby nie mieć w tym czasie leku na twarzy, ani bepośrednuio po jego zmyciu. Sama juz nie wiem co o tym myśleć Na ulotce pise żeby unikać nadmiernej ekspozycju na słonce, ale 7min w tygodniu...nie wiem juz:/
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 15:03   #587
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
a ja mam wieelką ochotę iść na solarium;/ boję się bardzo przebarwień itd, ale jeszcze nigdy nie byłam taka blada jak teraz Gdzieś w internecien czytałam, że pewna osoba opalała się przy differinie normalnie i nic się nie działo, i podobno można sie opalać, tylko żeby nie mieć w tym czasie leku na twarzy, ani bepośrednuio po jego zmyciu. Sama juz nie wiem co o tym myśleć Na ulotce pise żeby unikać nadmiernej ekspozycju na słonce, ale 7min w tygodniu...nie wiem juz:/
differin to adapalen - rodzina retinoidow i nei mozna sie opalac w czasie kuracji nim, na dzien nawet nie sloneczny - filtr , a opalac sie mozna jelsi juz musisz po ok tygodniu od odstawienia retinoidu, ale nie wiem skąd biorą sie takie kwiatki ze byleby nie miec leku na twarzy. przeciez go jak juz uzywa sioe wieczorem . naprawde nie warto isc! a juz w ogole nie wierzyc w cos takiego ze byleby nei miec differinu na twarzy
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 15:16   #588
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Differin - mam dosyć

Emilia1 dziekuję za odpowiedz. No to sobie chyba daruję te solarium, jak ma zrobić więcej szkód niż pozytku. Ale czego mogę uzywać żebym nie była taka biała? jakies kremy brązujące? ale one chyba zapychaja pory...bo pudry br.ązujące nie wchodzą raczej w grę..
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 15:29   #589
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Differin - mam dosyć

Ja miałam kiedyś taki fajny kremik brązujący do twarzy z Johnsona Holiday Skin I nie narzekałam na niego
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-29, 16:06   #590
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Differin - mam dosyć

klaudyka a nie zapychał Cię? teraz tak usiadładłam i sobie pomyślałam, że może z tej bladości zrobić jakiś uzytek i kupić jakiś bardzo jasny podkład, w którym cera wyglądałaby ładnie i naturalnie? W sumie lubię jasne cery, zawsze kojażyły mi się ze zdrową skórą, tylko, że gdzie ja znajdę tak jasny podkład? wszystko co kupuje robi się za ciemne i w sumie to jest najwiekszym problemem i tez dlatego chciałam pognac na solarium. Podkład choć troszkę za ciemny już nienaturalnie wygląda. nie wiem będe musiała kombinować....
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 17:49   #591
aneczkaa90
Rozeznanie
 
Avatar aneczkaa90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Białostoczek
Wiadomości: 799
Dot.: Differin - mam dosyć

o jasnych podkladach duzo jest na tym watku http://www.wizaz.pl/forum/showthread...162984&page=78 czesto tam zagladam kiedy mam jaki problem z podkladem
__________________
"(...)jak gdybym zamknęła motyla w puszce po landrynkach i spisywała na papierze nutowym trzepot jego skrzydeł tam(...)w blaszanej ciemności, aż by nie ucichł..."

aneczkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 18:05   #592
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Differin - mam dosyć

aneczka dzieki też właśnie pomyśłam żeby napisać w tym wątku

mam jeszcze jedno pytanie: dermatolog kazała mi brać differin 3razy na tydzien, a w pozostałe dni smarowac się takim płynem robionym, ale on praktycznie wcale na mnie nie działa, differin za to tak i to b. dobrze. Więc mogłabym zrezygnować z tego płynu i differinem smarować się codziennie, albo chociaż przez większą część tygodnia? bardzo zalezy mi na odpowiedzi.
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 19:56   #593
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Differin - mam dosyć

nikt nic nie wie na ten temat?
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 20:36   #594
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Differin - mam dosyć

skoro Cię nie podrażnia a daje efekty w przeciwieństwie do tego płynu to chyba możesz

Dziewczyny, a jak differin daje sobie radę z zaskórnikami?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 21:00   #595
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Differin - mam dosyć

no to chyba od jutra będe brała codziennie, bo dzisaj już się płynem posmarowałam A co do zaskórników u mnie to muszę powiedzieć ze mam ich jakby mniej, a te które są zrobiły się jaśniejsze i mniej widoczne, ale jednak są. pozdro
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 11:49   #596
metafora
Rozeznanie
 
Avatar metafora
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Siódme Niebo
Wiadomości: 647
Dot.: Differin - mam dosyć

Ehhh... wybaczcie, ale muszę Wam troszeczkę ponarzekać Dzisiaj właśnie zakończyłam kurację Unidoxem - brałam go przez miesiąc. Moja dermatolożka zapowiadała po nim wyraźną poprawę (a ja się na tą ściemę nabrałam).... no i owszem... była (w czasie przeszłym)...ale tylko przez tydzień (w trzecim tygodniu jego brania). Przed i po tym czasie - wszystko po staremu...a nawet trochę gorzej! Przez ten jeden tydzień moja cera była piękna... ani jeden intruz się nie pojawił, kolorek ujednolicony, buzia gładziutka i miękka. Wszyscy prawili mi komplementy A teraz koszmar;( Osiem nowych, bolących i dość dużych gul. Jak na złość dzisiaj mam spotkanie ze starą klasą z liceum...nie widziałam się z tymi ludźmi przez lata. Pamiętają mnie jeszcze z gładką i bezproblemową cerą. A teraz co zobaczą;(? Potwora! Nadal biorę Differin i Duac (Differin 3 x w tygodniu na noc, a Duac punktowo na wypryski). Troszeczkę pomagają (zmiany szybciej się goją), ale nic spektakularnego. Byłam we wtorek na wizycie kontrolnej u mojej dermo. Myślałam, że jej oczy wydrapię!! Bo wiecie co usłyszaałam? Że mi żadne antybiotyki nie pomogą, bo one nie są na mój typ trądziku. Że w moim przypadku to typowe zmiany hormonalne i tylko hormonalnie mogę je zlikwidować!I że po leczeniu antybiotykami zawsze w moim przypadku trądzik powróci, bo hormony,to nie brakterie! No to po co ja przez miesiąc trułam swój organizm antybiotykami ?! Wydałam na to 300zł...w błoto! Myślałam, że zabiję ją na miejscu!! Naraziła mnie na koszta i na uszczerbek na zdrowiu, bo rozregulowałam sobie układ pokarmowy. Wybiorę się chyba do gina po tabletki ... chociaż zastanawiam się też nad endokrynologiem. Jak uważacie, gdzie lepiej pójść? Ehhh... wpadłam w dołek... najchętniej to bym się zamknęła w jakiejś dziupli i nie wystawiała nawet nosa!
metafora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 05:11   #597
anecikk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 175
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
a ja mam wieelką ochotę iść na solarium;/ boję się bardzo przebarwień itd, ale jeszcze nigdy nie byłam taka blada jak teraz Gdzieś w internecien czytałam, że pewna osoba opalała się przy differinie normalnie i nic się nie działo, i podobno można sie opalać, tylko żeby nie mieć w tym czasie leku na twarzy, ani bepośrednuio po jego zmyciu. Sama juz nie wiem co o tym myśleć Na ulotce pise żeby unikać nadmiernej ekspozycju na słonce, ale 7min w tygodniu...nie wiem juz:/
ja juz bylam 2razy na solarium, jak narazie na szczescie zadnych plam ani sladow na buzi differin stosuje juz rzadziej2-3 razy w tygodniu, zapobigawczo 2 dni przed solarka nie smaruje twarzy differinem.
w koncu sie odwazylam po 7dmiu miesiacach bo juz tez nie moglam zniesc tej bladej twarzy, tym bardzije ze zmienilam sie teraz w szatynke i nie chce wygladac jak jakis upior hehe
__________________
"A wise girl listens but doesn't believe
kisses but doesn't fall in love
and leaves before she's left"
Marilyn Monroe
anecikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 05:12   #598
anecikk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 175
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
A co do zaskórników u mnie to muszę powiedzieć ze mam ich jakby mniej, a te które są zrobiły się jaśniejsze i mniej widoczne, ale jednak są. pozdro
u mnie juz ich nie bylo, a teraz znowu widze ze sie pojawiaja na
__________________
"A wise girl listens but doesn't believe
kisses but doesn't fall in love
and leaves before she's left"
Marilyn Monroe
anecikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 13:47   #599
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Differin - mam dosyć

annecik no właśnie, ja jestem brunetką co jeszcze bardziej podkreśla ta differinowską bladość Jeszcze tak blada nie byłam, ale juz sama nie wiem czy się odważyć, bo większość odradza...
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 10:04   #600
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Differin - mam dosyć

A wiecie co? Zapytalam sie mojej dermatolog, ogolnie bardzo polecanej pani, jak to jest ze sloncem podczas stosowania Differinu (+ w moim przypadku dodatkowo Zineryt). I powiedziala mi, zebym sie nie przejmowala tym co ludzie pisza, ze nie spotkala sie jeszcze z przypadkiem, zeby u osoby,ktorej skora nie ma sklonnosci do przebarwien, pojawily sie przebarwienia po sloncu podczas kuracji Differinem. A jako, ze moja skora nie ma takich tendencji, nie bede chyba az tak panikowac i chowac sie przed sloneczkiem...
mdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:39.