Yves Rocher, żel do twarzy Pure Calmille. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-16, 20:05   #1
Armitage
Rozeznanie
 
Avatar Armitage
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 664

Yves Rocher, żel do twarzy Pure Calmille.


Witam. Mam pewien problem. Kupiłam kilka dni temu żel do mycia twarzy z Yves Rocher, poleciła mi go koleżanka. Mam cerę raz tłustą(wiosna, lato) a raz mieszaną(jesień, zima). Problem w tym, że po 3 dniach stosowania tego żelu zaczęła mi schodzić skóra na policzku i brodzie. Partie te nie są wysuszone, świecą się jak zawsze ale skóra schodzi. Nakładam tam duże warstwy kremu (dokładnie tego: >klik< , zwędziłam od mamy :p), ale ona i tak schodzi. Trochę mnie to dziwi bo żel ten niby jest przeznaczony do skóry normalej, więc skąd takie podrażnienia? Używałam o wiele mocniejszych żelów z peelingami z Garniera, Niveii, itp. i po żadnym z nich nie miałam takiej reakcji. Dodam że ten żel ma wodnistą konsystencję, więc tym bardziej nie rozumiem skąd te wysuszenia. Może ktoś miał podobny problem? Mam go odstawić? Jako żel jest na prawdę przyjemny, bardzo dobrze oczyszcza, nie czuję tego popularnego ściągnięcia twarzy. Ktoś pomoże?


Oto link do tego żelu na wizażu: >klik<
Armitage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 21:03   #2
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Yves Rocher, żel do twarzy Pure Calmille.

Może po prostu rumianek źle wpływa na Twoją cerę, powoduje wysuszenie itp? Na jakiś czas odstaw kosmetyk. To, że ma dobre opinie na KWC, to to nie znaczy, że i tobie "musi"służyć...
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 22:29   #3
Armitage
Rozeznanie
 
Avatar Armitage
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 664
Dot.: Yves Rocher, żel do twarzy Pure Calmille.

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
Może po prostu rumianek źle wpływa na Twoją cerę, powoduje wysuszenie itp? Na jakiś czas odstaw kosmetyk. To, że ma dobre opinie na KWC, to to nie znaczy, że i tobie "musi"służyć...
Wiem, że nie musi mi służyć, zresztą nie kierowałam się tymi opiniami. Po prostu się zdziwiłam, że tak łagodny żel (porównując z innymi których dotychczas używałam) podrażnia TŁUSTĄ cerę...

Może masz rację z tym rumiankiem, chyba muszę odstawić ten żel na razie.
Armitage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.