Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-20, 12:49   #4321
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
jestem zajeta ...z tesciowa


mam jej dosc i na zlosc jak ona siedzi bede odkurzac chate
a jak ona przylazi tak czesto to ciagle do ciebie gada czy siedzi i milczy popiejajac kawke? i ty sie nia zajmujesz czy bez skrepowania robisz swoje w domu? ja bym oszalala

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
degażowałam też ogólnie jestem zadowolona razem z rysunkami wyszło mi 12 stron i wyszłam po 2 godzinach,bo już mi zaczęło w brzuchu burczeć

Słabo, słabo ja miałam z tej pierwszej 32/50 a z drugiej 14/20 czyli też nie za dobrze, no,ale ważne,że zdane
ja z tz tez wyszlismy przed czasem, mnie stron zabraklo na pisanie i pisalam juz po marginesach magazyn
wiedzialam ze ci pojdzie

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
pamiętacie mnie jeszcze?
Dawno nie zaglądałam niestety z braku czasu przez prace i studia,
niestety z czasem szef robił mi niemoralne propozycje dlatego też sama odeszłam i aktualnie szukam czegoś nowego...
sesja prawie zakończona został ostatni egzamin w niedziele
Widzę ,że sporo się pozmieniało

Princeska trzymam kciuki mocno abyś zdała egzamin
ślicznie Ci w tym bobie, aaa zapomniałabym co to za słodkie szczeniaczki?
Kotka gratulacje!
Infatuated super ta Londa Ci wyszła taki naturalny kolorek, aż sama zaczęłam sie zastanawiać czy nie wypróbować, syoss poszedł w odstawkę?
Bardzo popielato wychodzi ta Londa?
Czeko przyciemniłaś włoski?

Co do moich włosków to farbowałam półtora miesiąca temu Loreal Excellence 10.21 tym samym co Kitka, ale średnio byłam zadowolona gdyż zółtawo wyszło, swego czasu zastanawiałyście się jaką ma wodę, jestem pewna ,że 9 bo bardzo mi rozjaśnił włosy, obecnie rozmyślam nad wróceniem do naturalek bo naprawdę męczy mnie to farbowanie i żółkniejące blondy

Zaraz do albumu wrzuce zdjęcia po Lorealu
ojej niestety takie typy sie trafiaja jeszcze jak dziewczyna ladna to ma przewalone...

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie się dowiedziałam, że mój kolega zginął w wypadku motocyklowym ...
przykro mi kochana, trzymaj sie jakos

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dzięki

Caskada takie gadanie, jak coś się robi z głową to nie ma się czego bać... mój Tata jeździ motocyklem i nic mu się nigdy nie stało... ODPUKAĆ!
A kolega... tragedia się przydarzyła, o zmarłych źle się nie mówi, ale nie ma co ukrywać, szalał trochę na tym motorze


dzięki
czyli jego wina... no tak bywa, wiedzial czym ryzykuje, dzieckiem nie byl....
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 12:51   #4322
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Czy ktoras z Was miala moze podklad Astora Skin Match ? bo jest w promocji w Rossmanie u mnie tak samo Loreal Lumi jest teraz za 24zł ale on jest typowo rozświetlający więc odpada....
ja z podkładów Astora mam Perfect Stay ale mam puder z serii Skin Match i w sumie kusi mnie, żeby kupić ten podkład, jak jest w % i ten tusz MF też wezmę, choć kupiłam fioletowgo Astora w ostatnim czasie ale muszę wiedzieć czym tak wszyscy zachwycają się ciekawość
Lumi dla mnie też odpada
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 12:52   #4323
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Bunny dzięki za wszystko wiszę Ci piwko!
Ale powiem Ci,że niektórzy mnie przerazili,bo nawet nie wiedzieli,żeby na odrost dać osobno farbę i dawali np. na całość z 6 i odrazu na całość, a jakby nie patrzeć to odrost trzeba było rozjaśnić,a całość przyciemnić. Teraz na froum jakaś laska napisała,że ona pofarbowała tylko grzywkę
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 12:59   #4324
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Asia od Jasia ładny masz kolorek

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
trzymamy kciuki za princeske niedlugo zacznie pisac
laseczki przesylajmy jej pozytywne wsparcie!
trzymałam
i wczoraj podczytywałam co pisałyście to czarna magia dla mnie

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
wezme czarne


trzymam kciuku
mój teraz tez niedlugo ma i jest tak nie znosny jak ja w czasie @ a nwet gorzej
black zawsze hot&sexy

dzięki
z facetami czasami gorzej niż z babami

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
tez mam duzo takich pieprzykow wlasnie czekoladowych i zrobil mi sie na cycku jeszcze,ale tż mowi ze wyglada tam bardzo seksownie
ja to mam je chyba wszędzie na cycu też

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziękuje za kciuki

Nie było tak źle, spodziewałam się gorszych rzeczy było farbowanie włosów z odrostami na średni miedziany blond, strzyżenie krótkiej, wystopniowanej fryzurki i modelowanie fryzury dziennej Był spis rzeczy, ale wszystko raczej było tylko w płynach do dezynfekcji nie mogłam się połapać,bo u mnie się używa innych,a tam jakieś nazwy z kosmosu

Aaaale byłam jeszcze u ginekoloa i patrze,a gabinetu nie ma przeniesiony i karteczka wisi,że babka przyjmuje na fundusz gdzieś tam i gdzieś tam prywatnie. Zadzwoniłam tam na fundusz i kobietka mi mówi,że babka będzie tam dopiero 30 lipca zadzwoniłam do niej na nr prywatny,a ta mnie pojechała,że jak ja moge do niej dzwonić,że to jest jej prywatny telefon, ja mówie no ok,ale dzwoniłam tam, a tam będzie Pani dopiero 30 lipca,a ja muszę mieć kolejną receptę w ciągu tygodnia i miałam odebrać wyniki. A ona do mnie,że to mój problem i mam jej nie zawracać głowy

wiedziałam, że sobie poradzisz

co za babka

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
jestem zajeta ...z tesciowa


mam jej dosc i na zlosc jak ona siedzi bede odkurzac chate
widać, że Cię bardzo lubi skoro tak często odwiedza
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 13:01   #4325
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

ja to mam je chyba wszędzie na cycu też

wiedziałam, że sobie poradzisz

co za babka
ja też

Dziękuję

Ogólnie przeraża mnie ta cała służba zdrowia, u mnie w przychodni jakoś to wygląda jeszcze, lekarza nie będzie to dzwonią do ludzi i przekładają wizyty albo ktos przyjmuje w zastępstwie,a tak jaja sobie jakieś robią najlepiej radź sobie i lecz się sam fajnie, tylko po co te składki .....
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 13:03   #4326
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

bunny
przylazi i trzeba z nia siedziec i gadac albo sluchac tych glupot ..
pytasz o kawke -to nie nie, ona pila juz , jesc tez dopiero jadla i tak przyjdzie i nic nie chce ,a siedzi...
czesto przekupuje kasa i prezentami ..
ja juz to pisalam jest slodko-pierdzaca a naprawde falszywa

ja to sie nazywa? przychodzenie na "zwiady"?


ps. u mnie na zajeciach ,jak sie ma problem z dana osoba to kaza ja "rozpisac" na kartce np w jakiej sytuacji i jakie zachowania nam w niej przeszkadzaja., jak ja sie zachowuje a jak nalezaloby sie zachowac ..bo czasami moze wyjsc ze to moja wina w czyms
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 13:03   #4327
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no zebyscie wiedzialy ,ze ja sie z nia mam
zawsze wlazi mi w parade kiedy akurat mam wolna chwile i jestem w domu
przychodzi co drugi dzien ,co jest bardzo meczace ,bo naprawde mam co robic , a nie siedziec i na nia patrzec albo z nia gadac
kazdy ma swoje zycie i swoje zajecia ,a jak ona przylazi ,to juz mi zajmuje pol dnia i przez nia nic nie moge zrobic, ani nigdzie wyjsc
jest slodko- pierdzaca i nie znosze tego bo wiem ze jest to falszywe zachowanie


no i nie wtrzymala ze ja odkurzam i poszla z moim malym do MD

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------


ojej

w takim sezonie zawwsze sa tragedie motocyklowe
dlatego nigdy ,przenigdy nie chcialabym ,zeby moj tz posiadal motor kiedys mial pozniej chcial zmienic na inny ...ale jakos udalo mi sie go odciagnac od tego pomyslu...teraz dawny motor stoi w garazu i czeka na nowego wlasciela.
Pamietam tez akcje jak ze strachu kieeeeedys chcialam popsuc mu ten motor zeby nie jedzil

a mój tata to kochał motocykle od małolata na motocylku i mnie malutką woził
nawet mi mama opowiadała, że jeździliśmy do lekarza na motorze
ja uwielbiam motory tata mnie namawiał na prawko na motor pomyślę po obronie nad tym
wszystko teraz jest niebezpieczne nie tylko motory i auta ale przecież można iść na pieszo, jechać na rowerze itp. i też zaliczyć jakiś wypadek
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 13:05   #4328
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny dzięki za wszystko wiszę Ci piwko!
Ale powiem Ci,że niektórzy mnie przerazili,bo nawet nie wiedzieli,żeby na odrost dać osobno farbę i dawali np. na całość z 6 i odrazu na całość, a jakby nie patrzeć to odrost trzeba było rozjaśnić,a całość przyciemnić. Teraz na froum jakaś laska napisała,że ona pofarbowała tylko grzywkę
za co piwko?
tak jak u mnie- babka ma rozjasnione rozjasniaczem pasemka i niestety sa rude,trzeba jej kolor stonowac na dowolny.
a ludzie u mnie pisali ze jeszcze raz klada na te pasemka np. rozjasniacz z 12%
ludzie rozne maniany odwalaja po prostu nie mysla i tyle.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 13:08   #4329
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie się dowiedziałam, że mój kolega zginął w wypadku motocyklowym ...
współczuję, szczerze
pamiętam jak parę lat wstecz mój kolega zginął POD SZKOŁĄ właśnie na motorze wyjeżdżał zza autobusu i przejechała go ciężarówka

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja też

Dziękuję

Ogólnie przeraża mnie ta cała służba zdrowia, u mnie w przychodni jakoś to wygląda jeszcze, lekarza nie będzie to dzwonią do ludzi i przekładają wizyty albo ktos przyjmuje w zastępstwie,a tak jaja sobie jakieś robią najlepiej radź sobie i lecz się sam fajnie, tylko po co te składki .....
a szkoda gadać już o tej służbie zdrowia bo chyba w naszym kraju nic nie zmieni się już
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 13:09   #4330
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny
przylazi i trzeba z nia siedziec i gadac albo sluchac tych glupot ..
pytasz o kawke -to nie nie, ona pila juz , jesc tez dopiero jadla i tak przyjdzie i nic nie chce ,a siedzi...
czesto przekupuje kasa i prezentami ..
ja juz to pisalam jest slodko-pierdzaca a naprawde falszywa

ja to sie nazywa? przychodzenie na "zwiady"?


ps. u mnie na zajeciach ,jak sie ma problem z dana osoba to kaza ja "rozpisac" na kartce np w jakiej sytuacji i jakie zachowania nam w niej przeszkadzaja., jak ja sie zachowuje a jak nalezaloby sie zachowac ..bo czasami moze wyjsc ze to moja wina w czyms
a czyli przychodzi i jeczy o bzdetach i ploty sieje pewnie...
bez kitu ona cie sprawdza jaka matka jestes czy tz nie zdradzasz
watpie by to byla jakas twoja wina procz tego ze jestes atrakcyjna mloda mama
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 13:10   #4331
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
fajnie masz z tymi szkoleniami to napewno ciekawe
tez mam panienski w lipcu u siorki ciotecznej i bedzie sie dzialo
ja lubie burze zawsze wychodze na podworku jak jestem w pl zeby sobie popatrzec wtedy zawsze sie na mnie dra zebym sie chowala do domu bo piorun we mnie strzeli
najgorszy podczas burzy jest silny wiatr i wtedy juz raczej nie wychodze pamietam jak dwa lata temu byla u nas w regionie potezna wichura i musielismy zejsc do piwnicy u tz w domu dla mnie to byla glupota ale faktycznie pozrywalo wtedy dachy a nasz dom nie mial dachu bo tz akurat zmienial dach i byla na gorze tylko folia ochronna wiec caly dom podczas tej wichury sie ruszal
no coz, poszlam dzis, i okazalo sie ze na nim juz bylam... nie wiem po co dostalam zaproszenie w takim razie... ale dostalam trzecia idealie, tym razem do normalnej i mieszanej
a burzy to sie boje wlasnie jak mam byc gdzies na zewnatrz, jak jestem w domu to nie
ale strach, jakby tak wialo to tez bym sie bala w sumie dobrze, ze Wam nie mialo co zerwac
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Aaaale byłam jeszcze u ginekoloa i patrze,a gabinetu nie ma przeniesiony i karteczka wisi,że babka przyjmuje na fundusz gdzieś tam i gdzieś tam prywatnie. Zadzwoniłam tam na fundusz i kobietka mi mówi,że babka będzie tam dopiero 30 lipca zadzwoniłam do niej na nr prywatny,a ta mnie pojechała,że jak ja moge do niej dzwonić,że to jest jej prywatny telefon, ja mówie no ok,ale dzwoniłam tam, a tam będzie Pani dopiero 30 lipca,a ja muszę mieć kolejną receptę w ciągu tygodnia i miałam odebrać wyniki. A ona do mnie,że to mój problem i mam jej nie zawracać głowy
dramat
ja rozumiem, ze to jej prywatny telefon, ok, skoro masz jej numer to albo bylo podane oficjalnie, albo dala Tobie, wiec nie wiem o co jej kaman?
a to ze masz problem to juz calkiem... nie ma to jak profesjonalista...
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie się dowiedziałam, że mój kolega zginął w wypadku motocyklowym ...
przykro mi
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
mnie również. Nie był to jakiś bliski kolega, bardziej znajomy, ale i tak smutno jak cholera
no pewnie ze tak
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
uwielbiam wieczory panieńskie
ja też się boję burzy jak jestem gdzieś pod gołym niebem w domku czuję się bezpieczniej
ja dopiero pojde pierwszy raz, jeszcze nikt z moich bliskich znajomych nie bral slubu ale na pewno nie bedzie rozbieranego faceta
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ale powiem Ci,że niektórzy mnie przerazili,bo nawet nie wiedzieli,żeby na odrost dać osobno farbę i dawali np. na całość z 6 i odrazu na całość, a jakby nie patrzeć to odrost trzeba było rozjaśnić,a całość przyciemnić. Teraz na froum jakaś laska napisała,że ona pofarbowała tylko grzywkę

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ogólnie przeraża mnie ta cała służba zdrowia, u mnie w przychodni jakoś to wygląda jeszcze, lekarza nie będzie to dzwonią do ludzi i przekładają wizyty albo ktos przyjmuje w zastępstwie,a tak jaja sobie jakieś robią najlepiej radź sobie i lecz się sam fajnie, tylko po co te składki .....
wg mnie powinni zlikwidowac te skladki i tyle
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 13:11   #4332
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
za co piwko?
tak jak u mnie- babka ma rozjasnione rozjasniaczem pasemka i niestety sa rude,trzeba jej kolor stonowac na dowolny.
a ludzie u mnie pisali ze jeszcze raz klada na te pasemka np. rozjasniacz z 12%
ludzie rozne maniany odwalaja po prostu nie mysla i tyle.
piwko za to,że więcj wiedzy mam od Ciebie i z wizażu niż z książek tak naprawde
a u was wszyscy zdali? Bo jak u nas tyle osób nie zdało pisemnego to nie wiem czy praktyczny zdadzą, tymbardziej,że to już 75 % trzeba mieć
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 13:14   #4333
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
piwko za to,że więcj wiedzy mam od Ciebie i z wizażu niż z książek tak naprawde
a u was wszyscy zdali? Bo jak u nas tyle osób nie zdało pisemnego to nie wiem czy praktyczny zdadzą, tymbardziej,że to już 75 % trzeba mieć
u mnie jedna osoba nie zdala a reszta slabiutko... tak naprawde 2-3 osoby zdaly dobrze.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 13:15   #4334
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dramat
ja rozumiem, ze to jej prywatny telefon, ok, skoro masz jej numer to albo bylo podane oficjalnie, albo dala Tobie, wiec nie wiem o co jej kaman?
a to ze masz problem to juz calkiem... nie ma to jak profesjonalista...

wg mnie powinni zlikwidowac te skladki i tyle
zatkało mnie jak z nią rozmawiałam,bo wcześniej normalna fajna babka jak do niej chodziłam widać,że mają każdego w dupie, dopóki się nie zaplaci..
też jestem za tym,żeby to zlikwidowali, bo i tak do żadnego lekarza się nie mozna dostać, a jak potrzebujesz operacje to prędzej umrzesz niż się doczekasz masakra
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 13:16   #4335
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny
przylazi i trzeba z nia siedziec i gadac albo sluchac tych glupot ..
pytasz o kawke -to nie nie, ona pila juz , jesc tez dopiero jadla i tak przyjdzie i nic nie chce ,a siedzi...
czesto przekupuje kasa i prezentami ..
ja juz to pisalam jest slodko-pierdzaca a naprawde falszywa

ja to sie nazywa? przychodzenie na "zwiady"?


ps. u mnie na zajeciach ,jak sie ma problem z dana osoba to kaza ja "rozpisac" na kartce np w jakiej sytuacji i jakie zachowania nam w niej przeszkadzaja., jak ja sie zachowuje a jak nalezaloby sie zachowac ..bo czasami moze wyjsc ze to moja wina w czyms
no nieźle chyba nie wytrzymałabym
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 13:19   #4336
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
u mnie jedna osoba nie zdala a reszta slabiutko... tak naprawde 2-3 osoby zdaly dobrze.
to i tak nie tak zle...
A powiedz mi jeszcze,bo teraz zgłupiałam, czytam forum gdzie dziewczyny piszą o dzisiejszym egzaminie i piszą,że powinny być wody 6 i 3.
A tam była instrukcja do utleniacza i było tak
3- przyciemnia, ton w ton
6- rozjasnia 1 ton
9- rozjasnia 2-3
12- rozjasnia 3-4

ona miala swoja jasny braz więc tak jasny brąz-ciemny blond- średni blond czyli 2 tony i dobrze zrobiłam używając tej 9 ? czy powinno być 6
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 13:20   #4337
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a czyli przychodzi i jeczy o bzdetach i ploty sieje pewnie...
bez kitu ona cie sprawdza jaka matka jestes czy tz nie zdradzasz
watpie by to byla jakas twoja wina procz tego ze jestes atrakcyjna mloda mama
dokladnie
kiedys wymyslila ,bo czesto widziala ,jak pisze cos na necie ,a mam tak ze pisze bardzo szybko az klawiatura peka , ze "siedze na stronkach i z kims gadam , pewnie z chlopami" no tak ,bo wiecej z nikim w necie sie nie gada
oczywiscie porad jak ubrac i co dac jesc malemu tez nie szczedzi..
wogole najchetniej to ona sama ubieralaby nas wszystkim

szkoda ze nie zajmuje sie swoim zyciem i soba
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 13:22   #4338
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja dopiero pojde pierwszy raz, jeszcze nikt z moich bliskich znajomych nie bral slubu ale na pewno nie bedzie rozbieranego faceta
ja już byłam na paru na jednym był rozbierany żigolo ale jakoś mnie to nie kręci
i w klubie jak przychodzą dziewczyny z szaframi, przebrane to też kolesie małpiego rozumu dostają, skaczą jak małpy w okół i ściągają koszule i machają nie tylko z własnego doświadczenia piszę ale i z obserwacji

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dokladnie
kiedys wymyslila ,bo czesto widziala ,jak pisze cos na necie ,a mam tak ze pisze bardzo szybko az klawiatura peka , ze "siedze na stronkach i z kims gadam , pewnie z chlopami" no tak ,bo wiecej z nikim w necie sie nie gada
oczywiscie porad jak ubrac i co dac jesc malemu tez nie szczedzi..
wogole najchetniej to ona sama ubieralaby nas wszystkim

szkoda ze nie zajmuje sie swoim zyciem i soba
a ona ma faceta? może brakuje jej
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 13:41   #4339
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
to i tak nie tak zle...
A powiedz mi jeszcze,bo teraz zgłupiałam, czytam forum gdzie dziewczyny piszą o dzisiejszym egzaminie i piszą,że powinny być wody 6 i 3.
A tam była instrukcja do utleniacza i było tak
3- przyciemnia, ton w ton
6- rozjasnia 1 ton
9- rozjasnia 2-3
12- rozjasnia 3-4

ona miala swoja jasny braz więc tak jasny brąz-ciemny blond- średni blond czyli 2 tony i dobrze zrobiłam używając tej 9 ? czy powinno być 6
dobrze napisalas, na 6 przy jasny brazie to by im wyszedl ciemny blond i to ciemny... sama wiesz jak sie rozjasniaja ciezko wlosy ciemny blond czy brazy.
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dokladnie
kiedys wymyslila ,bo czesto widziala ,jak pisze cos na necie ,a mam tak ze pisze bardzo szybko az klawiatura peka , ze "siedze na stronkach i z kims gadam , pewnie z chlopami" no tak ,bo wiecej z nikim w necie sie nie gada
oczywiscie porad jak ubrac i co dac jesc malemu tez nie szczedzi..
wogole najchetniej to ona sama ubieralaby nas wszystkim

szkoda ze nie zajmuje sie swoim zyciem i soba
a jaki ma stosunek do twojego stylu ubioru?
no pewnie ze tak, przeciez tobie tak chlopa brakuje ze szal
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 13:50   #4340
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
gratulacje kochana blondyna za kolkiem


kolor wychodzi taki wielotonowy z pasemkami ale! zobaczysz jak za mniej wiecej tydzien rudawo-zlote przygasnie bedzie piekny zobaczysz.
)
Zobaczymy, póki co jestem sceptycznie nastawiona Ale nie mówie że nie dam jeszcze szansy tej mieszance Bede obserwowac, raz chyba jeszcze pofarbuje nią, jak bede miała mniejszy odrost. Może to kwestia tego że teraz miałam dość duży
Jutro postaram sie fotki zrobić i wstawic
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
j


lalki sory ze mecze ale jeszcze tu 4 kolorki- ktore?

http://www.dobrarada.com.pl/galerie/...egas_16361.jpg

http://www.dobrarada.com.pl/galerie/...egas_18534.jpg

http://www.dobrarada.com.pl/galerie/...egas_18536.jpg

http://www.dobrarada.com.pl/galerie/...egas_15335.jpg

na pewno wezme cyraxa, tego wolfa i smoka, ale jaki jeszcze?
ktory wy byscie widzialy na swoich szponeczkach?
4 najlepszy, 2 jeszcze nawet fajny
Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
a wrzucę Wam moje aktualne, mam taką fotę co wyglądają jak w rzeczywistości alfa 11.11/11.20

do albumu dorzucam zaraz swoje z facjatą i Jaśka

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc


ja bym wybrala dietetyke ale kieruje sie tym ze mieszkam za granica a tu kazdy jest praktycznie przy kasie i czesto korzysta z pomocy dietetyka tak samo jak psychologa sa pewne zawody bez ktorych inni ludzie sobie nie poradziliby w zyciu jak sie okazuje to juz nawet staje sie modne zeby miec swojego dietetka czy korzystac z pomocy psychologa czy latac na masaze po 2 x w tyg
jak to jest w pl -niewiem
Nam babka z dietetyki mówiła że dietetycy z zawodu to u nas w kraju najwięcej zatrudnienia mają w szpitalach
Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
pamiętacie mnie jeszcze?
Dawno nie zaglądałam niestety z braku czasu przez prace i studia,
niestety z czasem szef robił mi niemoralne propozycje dlatego też sama odeszłam i aktualnie szukam czegoś nowego...
sesja prawie zakończona został ostatni egzamin w niedziele
Widzę ,że sporo się pozmieniało

Princeska trzymam kciuki mocno abyś zdała egzamin
ślicznie Ci w tym bobie, aaa zapomniałabym co to za słodkie szczeniaczki?
Kotka gratulacje!
Infatuated super ta Londa Ci wyszła taki naturalny kolorek, aż sama zaczęłam sie zastanawiać czy nie wypróbować, syoss poszedł w odstawkę?
Bardzo popielato wychodzi ta Londa?
Czeko przyciemniłaś włoski?

Co do moich włosków to farbowałam półtora miesiąca temu Loreal Excellence 10.21 tym samym co Kitka, ale średnio byłam zadowolona gdyż zółtawo wyszło, swego czasu zastanawiałyście się jaką ma wodę, jestem pewna ,że 9 bo bardzo mi rozjaśnił włosy, obecnie rozmyślam nad wróceniem do naturalek bo naprawdę męczy mnie to farbowanie i żółkniejące blondy

Zaraz do albumu wrzuce zdjęcia po Lorealu
Nic nie przyciemniłam Tzn próbowałam impulsywnie ale na szczęście nic nie złapało
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie się dowiedziałam, że mój kolega zginął w wypadku motocyklowym ...
Ojej przykro mi


Princeska - gratuluje
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 13:58   #4341
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

moja tesciowa to samotna kobietka i dlatego


wieczory panienskie sa super
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 14:02   #4342
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziękuje za kciuki

Nie było tak źle, spodziewałam się gorszych rzeczy było farbowanie włosów z odrostami na średni miedziany blond, strzyżenie krótkiej, wystopniowanej fryzurki i modelowanie fryzury dziennej Był spis rzeczy, ale wszystko raczej było tylko w płynach do dezynfekcji nie mogłam się połapać,bo u mnie się używa innych,a tam jakieś nazwy z kosmosu

Aaaale byłam jeszcze u ginekoloa i patrze,a gabinetu nie ma przeniesiony i karteczka wisi,że babka przyjmuje na fundusz gdzieś tam i gdzieś tam prywatnie. Zadzwoniłam tam na fundusz i kobietka mi mówi,że babka będzie tam dopiero 30 lipca zadzwoniłam do niej na nr prywatny,a ta mnie pojechała,że jak ja moge do niej dzwonić,że to jest jej prywatny telefon, ja mówie no ok,ale dzwoniłam tam, a tam będzie Pani dopiero 30 lipca,a ja muszę mieć kolejną receptę w ciągu tygodnia i miałam odebrać wyniki. A ona do mnie,że to mój problem i mam jej nie zawracać głowy
Gratuluje
a co do sprawy z lekarka...bez komentarza.
Mnie lekarz ostatnio opierniczal bo mam 25 lat i jeszcze nie rodzilam

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wrocilam z zakupow
kupilam kolejne buty tym razem rzymianki na plaskiej podeszwie i sznurowane. nie moj typ butow, ale coz... jak mam kolejny weekend kulec to podziekuje imprezy na wsi to nie jest meta na szpilki dalam 40zl to nie zal.

do tego pozazdroscilam lavii bokserki z zamkiem i kupilam sobie neonowa rozowa

no i 2 pary gatek-string ale bawelniane wiec czuje sie usprawiedliwiona- tylko wstawki koronkowe to moze moja intymnosc jakos to zniesie ale nie wyobrazam sobie pod obcisla kiecka miec babcinych gaci ktore sie odznaczaja

80zl poszlo....



---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------



prosty temat wam dali moim zdaniem.
oczywiscie napisalas ze na dlugosci tez kladziesz farbe?
z dezynfekcyjnymi to abys cos podala ze uzylas i tyle- chodzi o sam fakt czy sie pamieta o dezynfekcji czy nie.

ta ginka nienormalna ja za takie cos nigdy juz bym do niej nie poszla i do tego bym ja innym odradzala- tak sie nie traktuje ludzi ciekawe co masz zrobic bez tabsow ktore zaraz musisz zaczac brac.... i moze jeszcze chcialaby zebys do niej prywatnie przyszla i zgarnelaby za wizyte ze 100zl
domagam sie zdjec i to w trybie natychmiastowym

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
jestem zajeta ...z tesciowa


mam jej dosc i na zlosc jak ona siedzi bede odkurzac chate
szczerze Ci wspolczuje.
a moze porozmawiaj ze swoim na ten temat, moze on wplynie jakos na tesciowa w koncu to jego matka...

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie się dowiedziałam, że mój kolega zginął w wypadku motocyklowym ...
wsólczuje ale teraz wlasnie rozpazal sie taki sezon,ze tak to brzydko ujme

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Asia od Jasia ładny masz kolorek

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------







black zawsze hot&sexy

dzięki
z facetami czasami gorzej niż z babami

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------



ja to mam je chyba wszędzie na cycu też

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------





---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------



widać, że Cię bardzo lubi skoro tak często odwiedza
wlasnie zaraz bede szla to moze wezme i czrne i czerwone a co mi tam

dobra uciekam bo Tż wspolna kąpiel przyszykowal z piana

Pozniej zajrze
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 14:15   #4343
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Gratuluje
a co do sprawy z lekarka...bez komentarza.
Mnie lekarz ostatnio opierniczal bo mam 25 lat i jeszcze nie rodzilam


domagam sie zdjec i to w trybie natychmiastowym


szczerze Ci wspolczuje.
a moze porozmawiaj ze swoim na ten temat, moze on wplynie jakos na tesciowa w koncu to jego matka...


wsólczuje ale teraz wlasnie rozpazal sie taki sezon,ze tak to brzydko ujme


wlasnie zaraz bede szla to moze wezme i czrne i czerwone a co mi tam

dobra uciekam bo Tż wspolna kąpiel przyszykowal z piana

Pozniej zajrze
fotki beda jutro bo zakupy juz schna na suszarce

o tej porze swintuszycie, oj nieładnie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 14:17   #4344
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
moja tesciowa to samotna kobietka i dlatego


wieczory panienskie sa super
i wszystko jasne

są super

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Gratuluje
a co do sprawy z lekarka...bez komentarza.
Mnie lekarz ostatnio opierniczal bo mam 25 lat i jeszcze nie rodzilam


domagam sie zdjec i to w trybie natychmiastowym


szczerze Ci wspolczuje.
a moze porozmawiaj ze swoim na ten temat, moze on wplynie jakos na tesciowa w koncu to jego matka...


wsólczuje ale teraz wlasnie rozpazal sie taki sezon,ze tak to brzydko ujme


wlasnie zaraz bede szla to moze wezme i czrne i czerwone a co mi tam

dobra uciekam bo Tż wspolna kąpiel przyszykowal z piana

Pozniej zajrze
pewnie bierz dwie co sobie będziesz żałować
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 14:18   #4345
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie się dowiedziałam, że mój kolega zginął w wypadku motocyklowym ...


to tak jak narzeczony mojej przyjaciolki....w tym roku mieli miec slub a on sie zabil na motorze..... A moj Tz chce isc niedlugo na prawko na motor i jestem temu przeciwna, bo wiem ze bede sie o niego martwic...no ale przeciez nie moge mu tego zabronic

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja z podkładów Astora mam Perfect Stay ale mam puder z serii Skin Match i w sumie kusi mnie, żeby kupić ten podkład, jak jest w % i ten tusz MF też wezmę, choć kupiłam fioletowgo Astora w ostatnim czasie ale muszę wiedzieć czym tak wszyscy zachwycają się ciekawość
Lumi dla mnie też odpada

no ja dzisiaj bylam w Rossku po ten krem Eveline matujacy byl -50% i dalam za niego 8zl tylko po ten tusz MF tez skocze na pewno, ale co do podkladu Skin Match to rozne opinie czytalam i sie wlasnie nad nim zastanawiam nie wiem czy do mojej buzki sie bedzie nadawal...ale zeby zdobyc te kosmetyki po % to trzeba wstac na otwarcie Rossmana dzisiaj musialam wstac kolo 8ej zeby zdazyc i dobrze zrobilam bo zostaly juz tylko 2kremy :P Kobity sie strasznie rzucaja na to

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja też

Dziękuję

Ogólnie przeraża mnie ta cała służba zdrowia, u mnie w przychodni jakoś to wygląda jeszcze, lekarza nie będzie to dzwonią do ludzi i przekładają wizyty albo ktos przyjmuje w zastępstwie,a tak jaja sobie jakieś robią najlepiej radź sobie i lecz się sam fajnie, tylko po co te składki .....
Ja wlasnie wczoraj napisalam skarge na jedna poradnie bo to sie w glowie nie miesci co sie tam dzieje zobaczymy czy cos z tym zrobia....
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 14:23   #4346
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość


to tak jak narzeczony mojej przyjaciolki....w tym roku mieli miec slub a on sie zabil na motorze..... A moj Tz chce isc niedlugo na prawko na motor i jestem temu przeciwna, bo wiem ze bede sie o niego martwic...no ale przeciez nie moge mu tego zabronic

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------




no ja dzisiaj bylam w Rossku po ten krem Eveline matujacy byl -50% i dalam za niego 8zl tylko po ten tusz MF tez skocze na pewno, ale co do podkladu Skin Match to rozne opinie czytalam i sie wlasnie nad nim zastanawiam nie wiem czy do mojej buzki sie bedzie nadawal...ale zeby zdobyc te kosmetyki po % to trzeba wstac na otwarcie Rossmana dzisiaj musialam wstac kolo 8ej zeby zdazyc i dobrze zrobilam bo zostaly juz tylko 2kremy :P Kobity sie strasznie rzucaja na to

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------



Ja wlasnie wczoraj napisalam skarge na jedna poradnie bo to sie w glowie nie miesci co sie tam dzieje zobaczymy czy cos z tym zrobia....
o 8 to ja pewnie nie wstanę ostatnio wstaję ok. 12
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 14:26   #4347
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
o 8 to ja pewnie nie wstanę ostatnio wstaję ok. 12

ja tak samo i dlatego chodze dzisiaj caly dzien taka spiacaa mama mi kaze jeszcze po podklad dla niej leciec w piatek rano
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 15:25   #4348
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

czemu u mnie takich promocji w Rośku nie ma
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 16:03   #4349
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Caskada, Lady, Czeko

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie się dowiedziałam, że mój kolega zginął w wypadku motocyklowym ...
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 20:24   #4350
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Kitkulka czytalam na twoim blogu, ze wcale nie jestes zadowolona z MF czyzby kolejny przereklamowany przez ludzi tusz ? Hmm a mialam po niego jechac teraz do Rossmana jak jest w %.... a teraz juz sama nie wiem :P

A Spectacular mi jest swietny po prostu i ta cena... ostatnio moi znajomi pytali mnie czy nie przedluzalam sobie rzes
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.