Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r. - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-31, 14:20   #2791
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Moja Gabi waży dziś 3420- pieluch newborn mam od pierUna, co ja z nimi zrobię-WY już na większe przechodzicie??? przeciez one są do 6kg(huggies)
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 14:43   #2792
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Moj Xawier by mogl przy cycku i 24 godziny wisiec.....niestety z powodu żółtaczki jedziemy na laktatorze......musze sprawdzac dokladnei ile wypija
ale jak dobrze pojdzie znow go zaczne przystawiac do piersi za tydzien w srode - mam nadzieje ze sie nie odzwyczail....


Co do pileuch my dalej uzywamy newborn 1 - najmniejszych - przeszlismy na wieksze ale nam nie trzymaly i maly kilka razy sie obsiusial.....
__________________
Xawery mały zbój ale mój - 24.03.2010
Leon kochany klusek - 22.08.2013
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 15:11   #2793
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez mloda1989 Pokaż wiadomość
grr nie wiem co robic...lekarz kazal mi jeszcze ktg zrobic...(w sumie nie wiem czemu tak czesto kaze mi je robic...moze dlatego ze za kazde place u nich 30zl)....ale wolny termin maja dopiero na wtorek....a na wtorek mam termin...i nie wiem czy to ma sens jakis
a nie mozesz pojsc do osrodka zdrowia albo do spzitala na to ktg troszke wczesniej ?? i dlaczego kaze Ci robic tak czesto ktg ?? mowil jakie sa tego przyczyny?? ja teraz mam isc na ktg i na badanie do szpitala 6 kwietnia na 4 kwietnia mam termin i jak wczesniej niz 6 nie urodze to mam isc na sprawdzenie i jesli bedzie wszystko w pozadku z wodami i lozyskiem i dzidzia to bede czekala na mojego gina do 10 kwietnia < wtedy wraca z urlopu > a jak cos bedzie nie tak to beda mi wywolywali porod < czego bardzo sie boje > ale nie kazal wczesniej chodzic na ktg w sumie w ciazy mialam tylko 10 razy robione ale w osrodku gdzie nie placilam bo znajoma polozna mi robila
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 15:24   #2794
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez MadCat Pokaż wiadomość
U mnie się w 36tc przekręciła a ja nic nie poczułam nawet. A jak była ułożona tyłkiem to miałam pewną cesarkę a tak to kombinacje.


Madziu droga Tż mi wyjechał znowu do tego zakichanego Gorzowa a Ty tu kusisz Na szczęście jutro w nocy wraca


No panna Izumi nas zaniedbuje ale wybaczamy! Zdrowiej i wracaj do nas szybko


Też. Miejsca mało. A poza tym znowu na USG wczoraj widziałam ruchy małej których zupełnie nie czułam wiec tak na prawdę to nie dzieciaki są mało aktywne tylko my nie wszystko czujemy.


Dziękuję Asiu Widzę, że jednak ktoś mnie tu czyta


To mnie uspokoiłaś bo mi się wydawało, że moje małe (2750, w piątek 37tc) ale skoro Twoja córa taka duża to znaczy, ze i moja w normie


Też miałam wczoraj pobierany ten wymaz i szczerze to nic nie czułam (poza dyskomfortem, że leże na tym czymś i ktoś mi "tam" grzebie).
A ile płaciłaś za zbadanie tego (GBS się to zwie, tak?), ja 25 zł a ostatnio gadałyśmy tu o cenach badań i jestem ciekawa.


Oj kobieto napisz po prostu że na JUTRO!


Dostaniesz,dostaniesz.
Te przepisy się znowu zmieniają i wszystkie kobiety którym odmówiono dostaną.
Ministerstwo uznało swój błąd i odłożyło obowiązek badania od 10 tyg na 2 lata.
Ja w 10 tyg nawet nie wiedziałam, że jestem w ciąży a jak się dowiedziałam, zanim znalazłam lekarza i się zapisałam to był 13tc ale moja ginka mi powiedziała, że i tak mi ten świstek wypisze.

Pochwalę się Udało mi się z ortopedą! Mam ten świstek na CC
Chłop się okazał bardzo ok. Powiedziałam prosto z mostu z czym przyszłam, pomyślał chwilę i mi wysmażył taką "historię choroby" że ho ho I wypisał zaświadczenie o przeciwwskazaniu do porodu SN Do tego sympatyczny pan, pożartował chwilę itd. Gdyby nie to, że 2h czekałam to bym to w 3 min załatwiła. A pani z rejestracji wcisnęła mnie tam tylko ze względu na ciąże (bo inaczej to zapisy) i jeszcze weszłam jako druga po jakimś połamańcu Doktorek chyba od początku przeczuwał, po co ja przychodzę
Także mówię Wam dziewczyny, kamień z serca

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------


Oooo ostatnie marcowe dzieciaki Ale zleciało.

Trzymamy!
Mi lekarz powiedział,że jak urodzę w 40 tyg to mała będzie ważyła ok 3500,więc trochę duża jak dla mnie.Ja teraz byłam zaskoczona jej wagą,spodziewałam się 2500,ale nie prawie 3 kg.

A co do tego wymazu to nie wiem czy się nazywa GBS.Mi robiła,żeby sprawdzic czy paciorkowiec wybity-zawiozłam rano do laboratorium i zapłaciłam 15zł-pózniej przy wyniku i tak jest dopłata,ale jak wcześniej im dawałam to samo to zapłaciłam 20zł i dopłata była 25zł,więc nie wiem dlaczego"potaniało":confu sed:

A ginka mi powiedziała,że jak nie urodzę do 12 to mam do niej przyjechac i pózniej będę już tylko jezdziła na KTG ,ale ja tam do szpitala w którym rodzę mam 90km,więc na KTG mogę jezdzic obojętnie do jakiego szpitala,nie?mam szpital 12km od domu,więc oczywiśte jest,że pojade bliżej.

Dziewczyny a co ile robione jest KTG?i wy płacicie za nie?pewnie te,które prywatnie chodzą to płacą?a jaki jest koszt KTG
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 15:27   #2795
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

no wlasnie on to chyba tak rutynowo sobie zalecal...tak mysle ze dzisiaj ide do szpitala z polozna sie spotkac moze zrobia mi ktg.... i dostalam esa z mojego osrodka ze mam skonsultowac wynik wymazu z lekarzem....tylko grr wizyty do niego dopiero na przyszly tydzien i jak cos to mam sie jutro wpychac ehh...tylko nie wiem czy on teraz cos zaradzi bo w sumie wiedzial ze mi sie caly czas cos tak utrzymuje i nie mowil nic ze mam z nim wynik skonsultowac tylko ze jak wyjdzie nawet najgorszy paciorkowiec to w szpitalu antybiotyk mi podadza i tyle...tez mi sie wydawalo ze to sie powinno robic jak cos niepokoji albo jest jakies zagrozenie np owiniecie pepowina a pozniej to jak sie jest po terminie...

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

ja w prywanie chodze tam gdzie moj gin jest i placilam 30zl
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 15:33   #2796
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

u nas w szpitalu tez kosztuje 30 zlotych ale w osrodku mozna zrobic za free w osrodku do ktorego sie nalezy

moje dziecie jest dzisiaj nad wyraz aktywne az nie mam sily i ciagnie mnie tam na dole tez tak macie moze ??
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 15:52   #2797
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Dziękuję za odpowiedzi w sprawie karmienia Mam nadzieję że się to wszystko unormuje, bo czasem chce co pół godziny a czasem śpi nawet 4 ...
Co do pieluszek to ja mam newborn 1, ale już się przesikał ze 3 razy więc może są za małe Z drugiej strony nei wyglądają na takie
Ja za ktg płaciłam 10zł i też miałam dwa razy mimo że nie byłam przeterminowana. Oni kontrolują w ten sposób czy dziecku jest w środku dobrze, bo jak puls skacze tzn że jest zadowolone a gdyby utrzymywał się na stałym poziomie (np 140) tzn że jest wkurzone i "mówi" wyjmijcie mnie stąd - tak mi wyjaśnił gin

Madziwnia
trzymam kciuki by Michaśka już dzisiaj była po drugiej stronie brzuszka
__________________


Edytowane przez Gmyrelka
Czas edycji: 2010-03-31 o 15:53
Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 15:53   #2798
MadCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 428
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
MadCat droga bardziej podoba mi się 1 kwietnia (przyzwyczaiłam się ) niż jutro. To taka fajna data
JUTRO to takie nierealne
Mhm, nierealne
Jak ja bym miała termin na jutro to bym już chyba po ścianach chodziła a Ty taka spokojna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A co do tego wymazu to nie wiem czy się nazywa GBS.Mi robiła,żeby sprawdzic czy paciorkowiec wybity-zawiozłam rano do laboratorium i zapłaciłam 15zł-pózniej przy wyniku i tak jest dopłata,ale jak wcześniej im dawałam to samo to zapłaciłam 20zł i dopłata była 25zł,więc nie wiem dlaczego"potaniało":confu sed:
To też jakoś dziwnie z tym dopłacaniem. U nas się już nic nie dopłaca bo wyniki to się w ogóle gdzie indziej odbiera.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co ile robione jest KTG?i wy płacicie za nie?pewnie te,które prywatnie chodzą to płacą?a jaki jest koszt KTG
Ja mam USG i KTG na każdej wizycie w cenie, płacę 100 zł za wizytę.
__________________
Matylda
21.04.2010

MadCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 15:57   #2799
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

A, i jeszcze zastanawia mnie to, że wczoraj mojego Precelka wykąpałam w Oillan i skórę ma strasznie suchą Myślałam że po tym specyfiku już nie trzeba smarować ... a może ja go za mało dodałam Dzisiaj spróbuje z tym dwufazowym płynem z Bubchen.
__________________

Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 16:08   #2800
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez mloda1989 Pokaż wiadomość
no wlasnie on to chyba tak rutynowo sobie zalecal...tak mysle ze dzisiaj ide do szpitala z polozna sie spotkac moze zrobia mi ktg.... i dostalam esa z mojego osrodka ze mam skonsultowac wynik wymazu z lekarzem....tylko grr wizyty do niego dopiero na przyszly tydzien i jak cos to mam sie jutro wpychac ehh...tylko nie wiem czy on teraz cos zaradzi bo w sumie wiedzial ze mi sie caly czas cos tak utrzymuje i nie mowil nic ze mam z nim wynik skonsultowac tylko ze jak wyjdzie nawet najgorszy paciorkowiec to w szpitalu antybiotyk mi podadza i tyle...tez mi sie wydawalo ze to sie powinno robic jak cos niepokoji albo jest jakies zagrozenie np owiniecie pepowina a pozniej to jak sie jest po terminie...

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

ja w prywanie chodze tam gdzie moj gin jest i placilam 30zl
No właśnie mi też wczoraj ginka powiedziała,że podadzą mi antybiotyk w szpitalu niezależnie już od wyniku badania.

To ja nie wiem jak z tym ktg,bo ona zasugerowała,że miałabym robic co 2 dni-mi się to wydaję za często,ale nie wiem...

Ah najlepiej jakby mała się pospieszyła i do tego 12 by wyszła<marzenie>

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez MadCat Pokaż wiadomość
Mhm, nierealne
Jak ja bym miała termin na jutro to bym już chyba po ścianach chodziła a Ty taka spokojna


To też jakoś dziwnie z tym dopłacaniem. U nas się już nic nie dopłaca bo wyniki to się w ogóle gdzie indziej odbiera.


Ja mam USG i KTG na każdej wizycie w cenie, płacę 100 zł za wizytę.
Z tym dopłacaniem to ginka mi tłumaczyła tak:jęsli wyni jest dodatni to muszą wtedy wyszukac co to za bakteria i za to jest dopłata,a jak ujemny to wiadomo nic już płacic nie trzeba więcej.

Ami wczoraj zbadała tylko tętno,żadnego usg ani ktg-u niej zresztą nigdy nie miałam ktg i jak zawsze wzięła 80zł,a usg nie robiła ,bo wiedziała,że jadę pózniej na 3D

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez MadCat Pokaż wiadomość
Mhm, nierealne
Jak ja bym miała termin na jutro to bym już chyba po ścianach chodziła a Ty taka spokojna


To też jakoś dziwnie z tym dopłacaniem. U nas się już nic nie dopłaca bo wyniki to się w ogóle gdzie indziej odbiera.


Ja mam USG i KTG na każdej wizycie w cenie, płacę 100 zł za wizytę.
Z tym dopłacaniem to ginka mi tłumaczyła tak:jęsli wyni jest dodatni to muszą wtedy wyszukac co to za bakteria i za to jest dopłata,a jak ujemny to wiadomo nic już płacic nie trzeba więcej.

Ami wczoraj zbadała tylko tętno,żadnego usg ani ktg-u niej zresztą nigdy nie miałam ktg i jak zawsze wzięła 80zł,a usg nie robiła ,bo wiedziała,że jadę pózniej na 3D

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez MadCat Pokaż wiadomość
Mhm, nierealne
Jak ja bym miała termin na jutro to bym już chyba po ścianach chodziła a Ty taka spokojna


To też jakoś dziwnie z tym dopłacaniem. U nas się już nic nie dopłaca bo wyniki to się w ogóle gdzie indziej odbiera.


Ja mam USG i KTG na każdej wizycie w cenie, płacę 100 zł za wizytę.
Z tym dopłacaniem to ginka mi tłumaczyła tak:jęsli wyni jest dodatni to muszą wtedy wyszukac co to za bakteria i za to jest dopłata,a jak ujemny to wiadomo nic już płacic nie trzeba więcej.

Ami wczoraj zbadała tylko tętno,żadnego usg ani ktg-u niej zresztą nigdy nie miałam ktg i jak zawsze wzięła 80zł,a usg nie robiła ,bo wiedziała,że jadę pózniej na 3D
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 16:36   #2801
fasolka73
Rozeznanie
 
Avatar fasolka73
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 725
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

hej , hej

Ja dziś chodzę do tyłu.... Jakieś chyba ciśnienie słabe. Wstałam, ale zapomniałam się obudzić
Mała mi się tak wierci...jakby główką chciała dziurę mi tam na dole wywiercić, aż boli Może to szyjka się skraca, bo to taki kłujący ból.

Ja badanie na paciorkowca (GBS) robiłam prywatnie w "Diagnostyce" (oni mają laboratoria w całej Polsce) za 35zł. A ktg miałam dopiero 2 razy robione, w szpitalu , na patologii ciąży(tam moja ginka przyjmuje) za darmoszkę, na nfz , tętno ok, dzidzia jest aktywna, a ja mam skurcze na 80, ale dalej nic...

Edytowane przez fasolka73
Czas edycji: 2010-03-31 o 16:38
fasolka73 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 16:51   #2802
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Ja chodzę na ktg do szpitala w Świdnicy co 2-3 dni i nie płace nic ...

Za 1 wymaz płaciłam 47 zł a 2 raz robili mi jak leżałam w szpitalu za free
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 17:04   #2803
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez MadCat Pokaż wiadomość
O matko kolejne trza robić? Drogie to?
Nie wiem bo ja mam te wszystkie badania w pakiecie i za nic nie płace .
A gratuluje ortopedy wierz mi ale ja wiem dobrze jak to jest jak taki kamień z serca spada

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
A i jeszcze wam powiem hita: NIE DOSTANĘ BECIKOWEGO!!!!!! Mój gin mi wypełnił zaświadczenie, że byłam pod opieką od 12 ego tygodnia (co się zgadza, bo zmieniałam lekarza i od 12 byłam u niego). I problemu by nie było, bo w karcie ciąży miałam pierwszą wizytę u starej gin w 9 tyg. i wystarczyłoby iść do niej, żeby mi drugie zaświadczenie wypisała...no i właśnie: po pierwsze ta stara małpa nie prowadziła kartoteki dot. mojej ciąży (pisałąm wam, że ona tylko kasę wydziera od pacjentek), a ja mojej karty ciąży nie mam, żeby jej udowodnić, że byłam u niej w 9 tyg. , bo zostawili sobie ją w szpitalu i tak oto 1000 zł przepadło

Ja tak samo jak Aniap kąpię codziennie, chodzi o ten rytuał i mój mały się strasznie dziera przy kąpaniu, ale od 2 dni mam na to sposób: śpiewam mu tak głośno, że chyba cała ulica mnie słyszy, a on zszokowany siedzi cicho do momentu aż zacznę myć włoski - wtedy to już nic nie pomaga
A ja się tak zapytam: używacie jeszcze pieluch Newborn??Bo ja już 2 dni po wyjściu ze szpitala musiałam przejść na rozmiar 2 Newborny oddałam koleżance, co w kwietniu rodzi.Aak wogóle to dostałam w paczce ze szpitala 2 pieluchy belli i powiem wam, że jak dla mnie są o niebo lepsze od pampersów chłoną ładnie kupę, a na pampersie mi zostaje, i wogóle takie mięciusieńkie są Tylko u mnie w żadnym sklepie nie ma tych pieluch w rozmiarze 2, są same większe...nawet w tesco nie ma 2
Becikow3e dostaniesz bo teraz wystarczy jedna wizyta u gina tylko . A co do kąpanie to nagrzej w pokoju czy gdzie tam kąpiesz farelka tak zeby było dość gorąco dzieciaki płaczą bo im zimno jest przy kapieli bo nie potrafią jeszcze zatrzymywać w sobie ciepła . tobie się wydaje pewnie że ciepło ale wierz mi u mnie farelka zrobiła cuda , mały kimał w wannie


Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
Moja Gabi waży dziś 3420- pieluch newborn mam od pierUna, co ja z nimi zrobię-WY już na większe przechodzicie??? przeciez one są do 6kg(huggies)
Nie patrz na to do ilu kilo jak dziecie ma grubsze nózki itp to trzeba szybciej zmieniać .

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co ile robione jest KTG?i wy płacicie za nie?pewnie te,które prywatnie chodzą to płacą?a jaki jest koszt KTG
Ja nic nie płaciłam ale u mnie na zadupiu w szpitalu chcą cegiełke na szpital zeby opłacić 20 zł . Moja kolezanka się wykłóciła z nimi że cegiełki to ona od pensji odprowadza narobiła rabanu i miała za darmo i w sumie miała racje bo z jakiej paki za to płacić

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
A, i jeszcze zastanawia mnie to, że wczoraj mojego Precelka wykąpałam w Oillan i skórę ma strasznie suchą Myślałam że po tym specyfiku już nie trzeba smarować ... a może ja go za mało dodałam Dzisiaj spróbuje z tym dwufazowym płynem z Bubchen.
Mały też miał na poczatku strasznie suchą skóre i dosmarowywałam go troszkę potem było ok . Ja wlewałam do wanienki troszkę więcej niż korek tego specyfiku.

A ja dziś na tym pobraniu byłam potem u koeleżanki i z dzieciami na placyku byłyśmy . Mały brudny ale szczęśliowy he he
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 17:20   #2804
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez MadCat Pokaż wiadomość
Prywatnie.
Wymaz mi ginka pobrała wczoraj wieczorem i dała tą próbkę a dzisiaj rano ją zawiozłam do laboratorium tam gdzie robię wszystkie badania.
To widzę, że piękna rozbieżność w cenach
Ja własnie wróciłam z wizyty i mi gin tez dziś pobrał ten wymaz, wręczył go i muszę go zanieść. Mąz własnie pojechał zawieźć. Podobno u nas to kosztuje 23 zł. Ale zobaczę jak tz wróci.

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
ktg w sumie w ciazy mialam tylko 10 razy robione ale w osrodku gdzie nie placilam bo znajoma polozna mi robila
Ładne mi "tylko"
Ja miałam robione w czasie pobytu w szpitalu chyba 5 razy. A poza tym nie robilam ani razu. Ale dzis własnie mi gin zalecił, żebym się przejechała do szpitala na ktg. Jak określił -"nie zaszkodzi zrobić". Powiedział, żebym ze dwa razy podjechała i zrobiła.


A po wizycie w porzadku. USG jak już mówiłam nie miałam robionego. Spojrzał tylko do środka pobrał wymaz, posłuchał serduszka (pięknie pikało ) i tyle.

Spojrzał w karte i mówi :
gin-"no,no, ładnie sie pani na wadze przybrało" (prawie 20 kg).
ja - "No własnie ja tak przytyłam a dziecko takie malutkie".
gin- (luknięcie na mój brzuch) "nie no, nie takie malutkie, ze 3 kilo na pewno ma"
ja- "nie panie doktorze, tydzień temu miała 2400"
gin- <zdziwko> a brzuch taki ładny... hmmm...

Powiedział, że ważne, że w ogóle przybiera na wadze a nie stanęła w miejscu. No i właśnie zalecił to ktg.

Tylko wkurzyłam sie, bo dostałam zwolnienie do 14-tego a termin mam na 16-tego Więc spytałam co jak nie urodzę do tego czasu, co ze zwolnieniem. No i wtedy mam przyjść i wypisze mi dalsze To dlaczego od razu nie dał na dłużej??

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Darusiaaa- widzę Cię czyli jednak się nic nie ruszyło
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )

Edytowane przez ASIULEK_23
Czas edycji: 2010-03-31 o 17:09
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 17:25   #2805
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Asiulek a moze Twoj gin mysli ze urodzisz wczesniej ??
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 17:28   #2806
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
Asiulek a moze Twoj gin mysli ze urodzisz wczesniej ??
Dobrze by było jakby się nie mylił
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 17:30   #2807
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Mrowak, ja przeszłam na pieluchy 2, bo Kubuś miał strasznie odciśnięte te pieluchy na nóżkach i pleckach i strasznie wierzgał nóżkami, i jak zmieniłam to jest oka miś waży 3800
Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
A, i jeszcze zastanawia mnie to, że wczoraj mojego Precelka wykąpałam w Oillan i skórę ma strasznie suchą Myślałam że po tym specyfiku już nie trzeba smarować ... a może ja go za mało dodałam Dzisiaj spróbuje z tym dwufazowym płynem z Bubchen.
ja mam podobny problem kąpałam małego od poczatku w samym oilatum i był trasznie suchy, to teraz dalej go tak kąpię to myję go żelem z hippa a potem natłuszczam trochę oliwką całe ciałko i jest ok już. Także jak dla mnie to oilatum to trochę pic na wodę...
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 17:35   #2808
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

zbadala mnie, zauwazylam ze pod pepkiem mi sie zrobila grubsza skora i mam tam mniejsze czucie, bylysmy u chirurga, dostalam zastrzyki, zbadala mnie i powiedziala ze jak sie d 20 dzisiaj nic nie ruszy to na kroplowce widzimy sie w srode o 9 rano.
Ale wiecie co jak mnie badala mialam akurat skurcz, tylko problem jest taki ze ja tego nie czuje!!!!

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

w ogole zastrzyki kosztuja 280 zl, ale ona nam je dała, powiedziala ze jak sie nie poprawi do poniedzialku to mam jechac i da mi jeszcze 2 i nic nie placilismy
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 17:46   #2809
MadCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 428
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
A gratuluje ortopedy wierz mi ale ja wiem dobrze jak to jest jak taki kamień z serca spada
Dziękuję
Wczoraj to już myślałam, że wyjdę z siebie ale się znowu uspokoiłam.

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
A po wizycie w porzadku. USG jak już mówiłam nie miałam robionego. Spojrzał tylko do środka pobrał wymaz, posłuchał serduszka (pięknie pikało ) i tyle.
To super, że wszystko ok

Jeszcze się pochwalę naszym wózeczkiem
__________________
Matylda
21.04.2010

MadCat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 17:59   #2810
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez MadCat Pokaż wiadomość
Dziękuję
Wczoraj to już myślałam, że wyjdę z siebie ale się znowu uspokoiłam.


To super, że wszystko ok

Jeszcze się pochwalę naszym wózeczkiem
Woźek śliczny

Czyżby to była Toutonia ?
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 18:15   #2811
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Ja własnie wróciłam z wizyty i mi gin tez dziś pobrał ten wymaz, wręczył go i muszę go zanieść. Mąz własnie pojechał zawieźć. Podobno u nas to kosztuje 23 zł. Ale zobaczę jak tz wróci.





Spojrzał w karte i mówi :
gin-"no,no, ładnie sie pani na wadze przybrało" (prawie 20 kg).
ja - "No własnie ja tak przytyłam a dziecko takie malutkie".
gin- (luknięcie na mój brzuch) "nie no, nie takie malutkie, ze 3 kilo na pewno ma"
ja- "nie panie doktorze, tydzień temu miała 2400"
gin- <zdziwko> a brzuch taki ładny... hmmm...


---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------
Lekarz mi mówił że dziecko tygodniowo przybiera na wadze 250 gram średnio, u mnie przez kilka tyg średnia przybierania na wadze wychodzi 300 gram. To już Twoja córcia do 3 kg dobija
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 18:18   #2812
MadCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 428
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
Woźek śliczny

Czyżby to była Toutonia ?
Dziękuję
Nawet nie wiedziałam, że jest taki producent a teraz jak sprawdziłam to się okazuje, że te wózki ok 2,5 tyś kosztują. Mój nawet 1/4 tej ceny nie osiągnął.
Sąsiadka pracuje u producenta więc nie dosyć, że sobie wybrałam gdzie jaki kolorek,materiał , dostałam pełno gratisów to jeszcze mam dożywotnią gwarancję i zapłaciłam malutko.
Nie mam też nigdzie logo firmy bo mi nie wszyła
Kolory może nie dziewczęce ale za to praktyczne i takie jak lubimy
__________________
Matylda
21.04.2010

MadCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 18:24   #2813
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

[QUOTE=MadCat;18262935]Mhm, nierealne
Jak ja bym miała termin na jutro to bym już chyba po ścianach chodziła a Ty taka spokojna

Ja to wogóle spokojna jestem istota a w ciąży jeszcze bardziej jestem wyciszona. Zacznę chodzić po ścianach w poniedziałek bo jak do tego czasu żadnej akcji nie będzie to we wtorek mam się zgłosić na oddział
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 18:28   #2814
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez MadCat Pokaż wiadomość
Dziękuję
Wczoraj to już myślałam, że wyjdę z siebie ale się znowu uspokoiłam.


To super, że wszystko ok

Jeszcze się pochwalę naszym wózeczkiem
sliczny wozeczek

dziewczyny < pewnie to zas falszywy alarm > jak mam skurcze < o ile mozna to nazwac skurczami > twardnienie brzucha i taki bol jak na miesiaczke od jakis 2 godzin co 24 minuty a to twardnienie trwa jakies 20-40 sekund to powinnam cos z tym zrobic czy czekac dalej ?? chcialanbym pojechac na zakupki < moze jeszcze przed swietami uda sie polozyc panele na dole na korytarzu > i nie wiem czy jechac czy siedziec i liczyc dalej skurcze
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 18:39   #2815
dusiaka
Rozeznanie
 
Avatar dusiaka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 927
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Dziewczyny a co ile robione jest KTG?i wy płacicie za nie?pewnie te,które prywatnie chodzą to płacą?a jaki jest koszt KTG
Anakazar - Ja mam teraz wizyty u gin prywatnie co tydzień, przed południem w środy ( nie płacę bo to w ramach abonamentu służbowego), a potem po południu chodzę na KTG też prywatnie, ale w innej klinice (Salve) i płacę 40 zł. Ale słyszałam, że KTG w szpitalach kosztuje taniej, ok. 20 zł, a w innych prywatnych gabinetach ok. 30 zł.

U mnie bez zmian. Znowu przed południem miałam masaż szyjki, a po południu KTG i nici, dwa malutkie skurcze...
Mała widać się nie spieszy, chyba czeka na swój termin. A próbowałam już (prawie) wszystkiego - okna pomyte, podłogi się błyszczą, pranie, prasowanie, codziennie spacery, jeżdżę autkiem na zakupki. Nawet wypucowany pomnik taty na cmentarzu.
Zostało mi czekać albo prosić o help TŻ. Ten jednak jakiś oporny materiał, chce, ale boi się, że zrobi krzywdę dziecku. Już mu nawet moja gin powiedziała, że można, a On nie wzruszony
A tak chciałam mieć Małą w domku na Święta. I lipa. Trza mi będzie jajca szykować do święconki

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
dziewczyny < pewnie to zas falszywy alarm > jak mam skurcze < o ile mozna to nazwac skurczami > twardnienie brzucha i taki bol jak na miesiaczke od jakis 2 godzin co 24 minuty a to twardnienie trwa jakies 20-40 sekund to powinnam cos z tym zrobic czy czekac dalej ?? chcialanbym pojechac na zakupki < moze jeszcze przed swietami uda sie polozyc panele na dole na korytarzu > i nie wiem czy jechac czy siedziec i liczyc dalej skurcze
drcron - wygląda na to, że to to A te skurcze bolą trochę?Spokojnie, tak szybko się nie rodzi (zazwyczaj). Spróbuj jakąś ciepłą kąpiel, jesli nie przejdą te bóle, to znaczy, że się zaczęło. Zjedz coś lekkiego. A do szpitala nie prędzej, niż jak będa co 7-10 minut. A te panele to miałaś sama kłaść, czy co? Zostaw panele, pomyśl o sobie.
W razie czego trzymam kciuki
__________________
OLEŃKA
02.04.2010
Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband

Dzienniki budowy:
http://forum.muratordom.pl/showthrea...ghlight=anatol
http://www.anatol.mojabudowa.pl/

Edytowane przez dusiaka
Czas edycji: 2010-03-31 o 18:40
dusiaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 19:08   #2816
MadCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 428
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Ja to wogóle spokojna jestem istota a w ciąży jeszcze bardziej jestem wyciszona. Zacznę chodzić po ścianach w poniedziałek bo jak do tego czasu żadnej akcji nie będzie to we wtorek mam się zgłosić na oddział
Zauważyłam, oazo spokoju
Może Ci maleństwo zrobi prezent na 1 kwietnia i akurat jutro się pojawi.
Fajna data w sumie: 1.4.2010

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
sliczny wozeczek

dziewczyny < pewnie to zas falszywy alarm > jak mam skurcze < o ile mozna to nazwac skurczami > twardnienie brzucha i taki bol jak na miesiaczke od jakis 2 godzin co 24 minuty a to twardnienie trwa jakies 20-40 sekund to powinnam cos z tym zrobic czy czekac dalej ?? chcialanbym pojechac na zakupki < moze jeszcze przed swietami uda sie polozyc panele na dole na korytarzu > i nie wiem czy jechac czy siedziec i liczyc dalej skurcze
Dziękuję
Drakonku weź Ty usiądź na tyłeczku bo zaczniesz w sklepie rodzić na panelach i będziesz je już musiała kupić
Skoro masz jakieś skurcze to po co chcesz ryzykować.
W 40tc przed świętami chcesz się w te tłumy pchać?
Jeśli to będzie fałszywy alarm to lepiej sobie wyskocz jutro rano jak będzie mało ludzi.
__________________
Matylda
21.04.2010

MadCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 19:15   #2817
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

witajcie mamuski.

nadrobilam zaleglosci ciekawe czy ta pelnie podzialala na kotras? u mnie nic. ale coz sie dziwic jak termin mam na za dwa tygodnie... predzej mi czekac na nastepna pelnie ;]

bylam na ktg... ale dziwne to bylo... krzyz mnie bolal straszniem, juz pod koniec nie moglam wytrzymac, dzidziuch sie nie ruszal i polozna tym zaniepokojona kazala mi czekac na lekarza, kwitlam w gabinecie nastepne pol godziny az ten powiedzial : wszystko ok. a ze faceta nie lubie, nawet mi sie gadac z nim nie chcialo, pytac itd. jutro i tak mam wizyte z moja ginka, zobacze co powie.

co do ruchow to wlasnie u mnie roznie bywa, czasem tak jakos niemrawo, pozniej nadrabia rozpychajac sie we wszystkie strony. dzisiaj to takie mam dziwne uczucie w kroczu, tak mnie co jakis czas kluje, moze to pecherz? albo sama nie wiem..
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 19:19   #2818
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

dusiaka nie nie ja mialam tylko wybrac kolor a fachowiec ma klasc tylko ze ja chce przed swietami zeby juz byly

MadCat masz racje siedze na dupsku i licze skurcze hehe ale znajac zycie to pewnie nie to i zas moja niunia robi mnie w konia juz sie do tego przyzwyczailam hehe

a tak apropo rodzenia ciekawe co by zrobili w sklepie jak bym zaczela rodzic miedzy panelami albo kafelkami hihi no ale jeszcze nie moge bo kto na swieta popiecze ciasta ?? a tak to jutro upieke makowca a pojutrze sernik i cytrynówke < jest przepyszna >
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 19:25   #2819
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

[QUOTE=MadCat;18268549]Zauważyłam, oazo spokoju
Może Ci maleństwo zrobi prezent na 1 kwietnia i akurat jutro się pojawi.
Fajna data w sumie: 1.4.2010

To muszę jeszcze szybko włosy zafarbować bo się od 2 dni zbieram i nic mi z tego nie wychodzi
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 19:34   #2820
MadCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 428
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
MadCat masz racje siedze na dupsku i licze skurcze hehe ale znajac zycie to pewnie nie to i zas moja niunia robi mnie w konia juz sie do tego przyzwyczailam hehe
Racje mi przyznała! No szok!
Jak Cię robi w konia to trudno, to sobie jutro pooglądasz panele, przynajmniej będzie pół miliona ludzi mniej a jak się coś zacznie dziać to lepiej żeby w domu.

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
a tak apropo rodzenia ciekawe co by zrobili w sklepie jak bym zaczela rodzic miedzy panelami albo kafelkami hihi no ale jeszcze nie moge bo kto na swieta popiecze ciasta ?? a tak to jutro upieke makowca a pojutrze sernik i cytrynówke < jest przepyszna >
Dostałabyś kupon na darmowe panele
A świat by się nie skończył jakbyś ciasta nie upiekła. Z reszta masz wymówkę - poród

izazula - Ja też mam "stresa", że sobie nie zdążę farbnąć Tylko ja mam jeszcze ze 20 dni na to.
Obawiam się, że po porodzie to ani mi się nie będzie chciało ani nie będzie siły i czasu a nie chcę jak straszydło wyglądać.
__________________
Matylda
21.04.2010

MadCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.