Panny MŁode Śląsk ;) - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-16, 19:27   #2761
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
A!
W związku z tym, że na wczasy pojedziemy dopiero koło 11.09, to zarezerwowałam pokój nad Jeziorem Bystrzyckim na 15/16/08 (trzeba trochę odpocząć po weselu). Urzekło mnie jacuzzi na świeżym powietrzu z widokiem na jeziorko , wokół 3 zamki do zwiedzenia, (to co lubimy najbardziej), w tym zamek Książ- zawsze go chciałam zwiedzić Oby wszystko się udało, łącznie z pogodą
o o niezle, jacuzi na dworze....

a my dzisiaj zalatwilismy USC... i tyle
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 20:56   #2762
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

LADYSITH
Wysłała Ci na priv linka do tego hoteliku - fajne fotki tam są tego jacuzzi.
Zimą to musi być dopiero super

Mnie zostało teraz czekać na paczki z e-zakupami. Dziś mi przyszły dwie, ale nie było nikogo w domku w tym czasie (jutro odbiorę, ciekawe co przyszło)
__________________


Edytowane przez kitek_fm
Czas edycji: 2009-07-16 o 21:03
kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 07:43   #2763
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Kitek znowu Ja jestem taka,że jak coś chce i cena jest duża wolę poszukać tańszego i nie przepłacać.Z kamerzystą miałam podobnie, wiedziałam już jakiego chcemy z Tż i fotografa i liczyliśmy że ok 1500zl damy za Niego,ale po wstępnej rozmowę cena wynosiła 2000zl i tak zostało do tego pożyczy Nam swoje autko.Też jestem wybredna co do spraw organizacyjny i tak samo jak Ty rodzciów może i mam,ale oni mało co się angażują w ślub, nie że nie chcą tylko po prostu Ja i Tż sobie załątwiamy wszystko sami i My sami dla siebie jestem kordynatorami, mu się coś podoba to pokazuje mi i jak mi sie nie podoba szukamy czego innego na podstawie kompromisu.
Ja nie pisze bróń Boże że coś robisz źle, w żadnym wypadku, dla mnie tylko zabójcze nie które ceny są w życiu bym nie dała za kamerzystę i fotografa 4 000zl! Jestem tego z dania że kamerzysta ma zrobić to co ma zrobić i fotograf ma też zrobić to co ma zrobić a do tego zdjęcia dochodzą od rodziny i My posiadamy lustrzankę, którą na ślubie dysponować też będziemy.
Co do podróży po ślubnej to wybraliśmy Bułgarie (tydzień)hotel nie należał do najtańszych, ale jest taki jaki sobie wymarzyliśmy! Z widokiem na plaże, z wejściem na plaże z jacuzzi na świeżym powietrzu no sam ideał

~~*~~

Wczoraj mój Tż wrócił zrobił mi niespodziankę bo miał wrócić dopiero na weekend! Taka jestem szczęśliwa...
Dzisiaj poszukiwanie garnituru, ksiądz, buty i przymiarka sukni.
Dokładnie za miesiąc, powiemy sobie TAK!
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 08:18   #2764
anialaura
Raczkowanie
 
Avatar anialaura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Grevenbroich
Wiadomości: 452
GG do anialaura
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

hej

pisze juz z Polski dlatego nie bylo mnie jakis czas

Mam za soba juz pierwsza przymiarke druga mam w poniedzialek to wkleje jakies fotki

Obraczki w domku

Zostaje wodka do zakupu, napoje, piwko i szampan Winko juz kupilam

Dzis mam spotkanie z kamerzysta

Moj bedzie sioe ubieral w srode przed slubem mam juz upatrzony garnitur i wszystko do niego wiec tylko czekam na jego przyjazd
W piatek przed slubem bede miala odbior sukni i garniturka wiec totalny luzik
__________________
Jestesmy razem od 14.08.05
Narodziny Laury 21.07.07
Zareczylismy sie 24.01. 09
Slub 1.08.09
Fasolka 15.05.12
anialaura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 09:30   #2765
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Zanetaa88
No to widzisz, ja znowu na weselu, na które wydaję tyle kasy, chcę po prostu się bawić, a nie latać za każdym i wszystkiego pilnować. Jak już wydajemy tyle kasy to ten tys za koordynatora mnie nie zbawi, a przynajmniej mam ten komfort, że nie muszę się w dniu ślubu absolutnie niczym przejmować.
Co do kamerzysty, to ja już oglądałam tyle kiepskich filmików (które miały być ekstra super itd.itp.); że nie dziękuję, wolę zapłacić profesjonalistom, przez duże P. A zdjęcia zdjęciom też nie równe. Mieliśmy wziąc innego kamerzystę, jeszcze droższego, ale traf chciał, że znalazłam "tańszego". Poza tym filmik bedzie kręcony z 2-óch kamer.
Dla mnei jak obraz już lekko drży , nie jest w jakości HD,i nie jest kręcony przy użyciu flycam'u to taki film jest nie do przyjęcia (to takie główne kryteria). A film, w takiej jakości jakiej my będziemy miec, to też nie może kosztowac 1tyś (za dużo pracy na montażu, za dużo sprzętu itd. itp.)
Jeśli ktoś jest za, a ktoś przeciw wynajmowania takich a nie innych firm.

Anialaura
Czekam na zdjęcia Widzę, ze u Ciebie tak jak u mnie, przygotowania dobiegają końca
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 19:56   #2766
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

anialaura, kitek
wlasnie sie zorientowałam że zostały Wam tylko 2 tygodnie kurde, a my jeszcze tyle przygotowan

kitek, dzieki za linka i pochwal sie paczką
anialaura, czekam na zdjęcia z przymiarki [jeśli będziesz miała]
zanetaa88 masz fotki z przymiarki?

ja dzisiaj tylko drobne zakupy zrobilam, tablice rejestracyjne dla kierowców, książki do kościoła, świeczkę [choć nie wiem, czy u nas nie dostaje się od księdza], kieliszki na trzaskanie...i fajny komplecik na noc poślubną [normalnie przyznaję się że poszłam aż do "sklepu dla dorosłych" :P po niego ;D ]
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 21:49   #2767
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Kitek mnie by ten tysiak zbawił wolę dodać go do wakacji.
Kwestia charakteru
I jestem też tego zdania ,że droższe nie znaczy zawsze lepsze.
Co do kamerzysty to żeby ekran nie skakał wystarczy statyw a nie kręcenie filmu tak zwanej ręki. Każdy wybiera to co chce
Co do koordynatorki nie pisze Ci ,że nie potrzebna bo droga tylko nie potrzebna bo z tego co czytam świetnie sobie radzisz...
W pewnym momencie wniosek miałam taki,że ślub nie robisz pod siebie i Tż a pod gości żeby oni się świetnie bawili i żeby mieli Bóg wie co..
Ale z drugiej strony na to patrząc zaangażowałaś się totalnie podziwiam za siłę


LadySith kochana nie robiłam zdjęć z przymiarki,ponieważ nie wzięłam aparatu a suknia nie jest na tyle skończona aby ją fotografować.Cierpliwości proszę


A My dzisiaj załatwiliśmy USC, musiałam załatwiać mój akt urodzenia bo nie urodziłam się w mieście w którym obecnie mieszkam i będę miała ślub.Trochę się najeździłam z moim przystojniakiem, on był tak nabuzowany i chciała załatwić wszystko w 1 dzień,że gdybym nie znalazła tego aktu o którym kompletnie zapomniałam to był wstanie jechać 250 km po akt no ale spokojnie wszystko znalazłam i USC załatwiony.Potem do Parafii Tż po papierki , w poniedziałek tylko do mojej parafii mam nadzieję,że załatwimy protokół i inne papierki i finał!
Aaaaa jutro garnitur idziemy dalej szukac i buciki dla mnie i dla niego.
I pojedzić po sklepach typu Mrówka zobaczyć ceny i rzeczy które są potrzebne do remontu
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-18, 08:27   #2768
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Jeśli chodzi o kamerzyste to moim głównym kryterium był nie sprzęt użyty do kręcenia filmu ale to jak ten film wygląda po montażu. Babka, którą mamy robi filmy weselne po godzinach ale kiedyś pracowała w firmie która się tym zajmowała profesjonalnie więc ma spore doświadczenie. Powiedziała że jakbyśmy mieli ochotę to ona oczywiście może nakręcić w HD ale ona osobiście odradza bo później i tak większość gości nie ma czytnika i trzeba przerabiać na gorsze kopie. No ale tak jak już mówiłam najważniejsze jest dla nas to że babka robi film dynamiczny i nie nudny! A mój TŻ przeżywa zawsze, że oglądanie tych płyt weselnych jest zawsze takie długie i przeraźliwie nudne - i w sumie ma trochę racji bo raz można się jeszcze skupić na 3 godzinnym filmie ale później to już się nie chce. Dlatego my zrobimy sobie film 1:30 do 1:45 max.
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 08:42   #2769
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

LadySith
Przyszły mi "tylko" serwetki. Czekam jeszcze na 6 paczek. I chyba jeszcze zamówię dyplomy dla świadków i perfum dla mojego M.

Zanetaa88
Każda z nas ma swoje racje.

Mewcia
To u nas podobnie, sprzęt sprzętem, ale efekt liczy się najbardziej. Już widziała filmiki z niewykorzystanym potencjałem (był flycam i inne cuda, ale źle zastosowane). Też nie mam zamiaru miec filmiku który trwa 3h a po 1h oglądania już chce się spać i cały filmik ogląda się na podglądzie. No i oczywiście wszystkie te filmiki są super, ekstra rewelacyjne i inne od poprzednich. Widziałam może ze 2 filmy (a trochę ich widziałąm) którre sie fajnie oglądało, w tym jeden był od kamerzysty, którego chcieliśmy a jeden od kamerzysty którego wzięliśmy Nasz filmik będzie też trwał gdzieś 1,30h, maks 2, a większość filmiku to będą same "teledyski". Cod o HD, to zaś u nas większość gości ma na czym oglądać. Może z 4 czy 5 osób co nie mają, a nie będę jakości filmiki dostosowywała do 5 osób; tylko do większości, a przede wszystkim pod siebie.
_________________________ _______________________
Oglądałam pogodę na 01.08. i ma być ponoć 28C ; zachmurzone i deszczyk (to jeszcze 2 tygodnie, więc mam nadzieję, że to zachmurzenie i deszczyk się nie sprawdzi).
Już odczuwam lekki stresik.
Wklejam fotki sukni, opaski i butków. Do tej sukni diadem mi nie nie będzie pasował, ale za to opaska fajnie wyszła i super pasuje do reszty. Mam jeszcze kawałek materiału to dam szwagierce żeby przeszyła i potem zmienię opaskę ze zdobieniami na opaskę bez zdobień.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0002.jpg (109,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0003.jpg (126,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0008.jpg (114,3 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0006.jpg (137,3 KB, 31 załadowań)
__________________


Edytowane przez kitek_fm
Czas edycji: 2009-07-18 o 08:54
kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 11:44   #2770
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez mewcia Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o kamerzyste to moim głównym kryterium był nie sprzęt użyty do kręcenia filmu ale to jak ten film wygląda po montażu. Babka, którą mamy robi filmy weselne po godzinach ale kiedyś pracowała w firmie która się tym zajmowała profesjonalnie więc ma spore doświadczenie. Powiedziała że jakbyśmy mieli ochotę to ona oczywiście może nakręcić w HD ale ona osobiście odradza bo później i tak większość gości nie ma czytnika i trzeba przerabiać na gorsze kopie. No ale tak jak już mówiłam najważniejsze jest dla nas to że babka robi film dynamiczny i nie nudny! A mój TŻ przeżywa zawsze, że oglądanie tych płyt weselnych jest zawsze takie długie i przeraźliwie nudne - i w sumie ma trochę racji bo raz można się jeszcze skupić na 3 godzinnym filmie ale później to już się nie chce. Dlatego my zrobimy sobie film 1:30 do 1:45 max.

Dokładnie też sugerowałam się jakością i też mój kamerzysta odradza mi HD, bo właśnie są problemy z odczytaniem płyty, powiedział jeżeli chcemy nie ma problemu zrobi,ale na co jeżeli ktoś nie ma sprzętu tego typu bardzo dobrego to HD nie będzie miało swojej jakości i tak.I tak samo uważa że film powinien być z "jajem" i nie preferuje dłuższych filmów niż 1:30, 1:45 , 2:00 .A co do samego filmu to na pewno kamerzysta jest otwarty na propozycje Pary Młodej. My mamy wymyślony śmieszny koniec filmu i pozy do sesji. Oczywiście Nam powie,czy to pasuje czy nie


~~*~~

Kitek śliczne buty!
Gdzie kupowałaś i jaka cena?!

Dzisiaj kupiliśmy garnitur i wszystko co z Nim związane oprócz butów
Pogoda jest tak okropna, duszno strasznie!
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."



Edytowane przez zanetaa88
Czas edycji: 2009-07-18 o 11:45
zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 12:58   #2771
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Zanetaa88
Butki były robione na zamówienie (są z tego samego materiału co suknia), kosztowały 220zł
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-18, 15:08   #2772
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

jejku ale mnie tu dawno nie było
ja dziś jadę z TŻ posłuchać jednego zespołu bo ja w przeciwieństwie do wiekszości z Was ślub dopiero za rok. Pani od której salę wynajmujemy poleciła nam go i zaprosiła żebyśmy go posłuchali bo zespół też już powinniśmy zamówić a przynajmniej się rozejrzeć. Potem jeszcze z pilniejszych rzeczy zostanie nam fotograf

Przy okazji ile wyniosła Was wasza kreacja plus dodatki? Powoli oglądam też suknie, kitek_fm bardzo ładna

Aha no i po raz pierwszy kupiłam pisemko o weselach i ślubach, może wyczytam tam coś ciekawego
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 21:01   #2773
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Nicolaa
Suknia + bolerko + opaska 2200zł, butki 220zł, bielizna 100zł, biżuteria 270zł
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 21:07   #2774
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Nicolaa
Suknia + bolerko + opaska 2200zł, butki 220zł, bielizna 100zł, biżuteria 270zł
a suknia szyta w salonie czy przez kogoś znajomego?

no i mam nadzieję że pokażesz nam się w sukni

mam nadzieję że Cię nie denerwuję tymi pytaniami
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 22:02   #2775
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Nicolaa
Można powiedzieć, że suknia była szyta w znajomym salonie. Dużo rzeczy trzeba było w niej robić (czego nie widać na zdjęciach, na razie), więc tylko w salonie, gdzie się znają na rzeczy mogli zrozumieć o co mi chodzi i uszyć to co chcę. W 3 innych salonach mi powiedzieli, że takiej sukni nie da się uszyć, w kilku pracowaniach krawieckich, jak zobaczyłam uszyte gotowe suknie, to jak najprędzej stamtąd wyszłam, bo gotowe kreacje to był obraz nędzy i rozpaczy (tanie materiały, przezroczyste - trzebaby było miec z 10 warstw żeby nie było widac halki, krzywo zszyte itd. itp.
Wybrałam to co uznałam za słuszne: salon, w którym uszyli mi to co chciałam i jak chciałam. Jestem zadowolona: z obsługi, z jakości sukni, z jej uszycia, i że jest taka jak chciałam (panie w tym salonie pierwszy raz szyły taką kreację tzn. 2w1 i też nie do końca wyobrażały sobie efekt końcowy, ale wyszło super. I nawet ten moj "projekt" sobie zostawiły na wzór
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 07:39   #2776
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez nicolaaa Pokaż wiadomość
jejku ale mnie tu dawno nie było
ja dziś jadę z TŻ posłuchać jednego zespołu bo ja w przeciwieństwie do wiekszości z Was ślub dopiero za rok. Pani od której salę wynajmujemy poleciła nam go i zaprosiła żebyśmy go posłuchali bo zespół też już powinniśmy zamówić a przynajmniej się rozejrzeć. Potem jeszcze z pilniejszych rzeczy zostanie nam fotograf

Przy okazji ile wyniosła Was wasza kreacja plus dodatki? Powoli oglądam też suknie, kitek_fm bardzo ładna

Aha no i po raz pierwszy kupiłam pisemko o weselach i ślubach, może wyczytam tam coś ciekawego

Zespół najważniejszy.Ja wybrałam swój razem z Tż bo mieliśmy go na studniówce i bawiliśmy się ŚWIETNIE, więc zamówiliśmy i na ślub sobie też.Plus ten że zespół jest właścicielem Restauracji więc wszystko na miejscu

Ja za moją suknie która się jeszcze szyje u krawcowej nie w salonie dam 1100zl.
I to co pisze Kitek ,że tandeta itp nie zgadzam się w ogóle.Przypuszczam,że suknie widziała na manekinie i nie dokończoną a na kobiecie wygląda całkiem inaczej.
Ja miałam to samo przychodziłam na przymiarkę i Boże co to za sztum na manekinie-tak sobie myślę, okazało się że moja suknia.Gdy ją przymierzyłam wyglądała całkiem inaczej w ogóle jak nie suknia na manekinie!Co dla mnie było szokiem.A materiały wybierasz sobie sama chyba że powierzasz wszystko krawcowej.Póki co zadowolona jestem strasznie, bo mi i doradzi co mi pasuje i jaką ma wizję, tak się zaangażowała że sama raz się popłakała przy sukni bo Ja zaczełam panikować, ale to normlane teraz wszystko idzię prosto.
A dodatki welon 18 zl ponczochy 19zl Bielizna 30zl no i butów jeszzcze szukam.
Ja nie stawiam na jakośc danego materiału,bo nie raz i nie dwa się zawiodłam że droższe to niby lepsze, a na wygodę.Jak miałam studniówke to chciałam miec wszystko eleganckie a co potem? NIC SIE NIE SPRAWDZILO! Nawet majtki za przeproszeniem wbijały mi sie w powiedziałam nieee o na pewno nie będę miała takich na ślubie, ślub a noc po ślubna to co innego na to drugie mam inna kreacje.

Dodaje zdjęcie mojej sukni tzn. wzór.
Bo to co ma na ramię Ja chcę na szyję oraz dodatki srebrne jakie ona ma będę miała w innym kształcie.Bo nie idzie dostać takiego haftu.
Ale reszta podobna, tylko nie tak święcąca bo mnie się to nie podoba.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 122.jpg (38,1 KB, 19 załadowań)
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."



Edytowane przez zanetaa88
Czas edycji: 2009-07-19 o 07:42
zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 08:59   #2777
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

kitek_fm no to gratuluję znalezienia super krwacowych, bo to najważniejsze w końcu to ty jesteś gwiazdą wieczoru i ty masz wyglądać najpiękniej więc też bym szukała kogos kto uszył by moją idealna suknię
A gdzie szyłaś?

zanetaa88 bardzo ładna suknia, w swojej też chciałabym jakiś taki ładny srebrny wzorek bo uważam że to uroku dodaje Ja w pn jadę do koleżanki która szyje wszytsko nawet suknie ślubne i zapytam się jej ile bierze, bo ona fajnie doradzi ale ma mało czasu więc jeśli w salonie będzie podobna cena to wezmę raczej w salonie bo tam panie poświęcą mi więcej czasu, a wtedy kolezanka uszyje mi może na obiad na drugi dzień bo poprawin nie robimy jako takich. Też tak jak ty zwracam uwagę na wygodę tak więc, jeśli materiał będzie mi się podobał to go wezmę

A no i byliśmy wczoraj posłuchać tego zespołu, super gral, najbardziej podobało nam się jak zaśpiewali Feela, bo od razu chciało mi sie tańczyć tylko nie wiem czy cena nie zbyt wygórowana 2700.

Tak więc mam do Was prośbę: mogłybyście mi polecić jakiś fajny najlepiej 3-osobowy zespół? Bedę Wam bardzo wdzięczna
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 09:03   #2778
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

żanetaa88 Bardzo ładna suknia - rybka z pewnością będziesz się pięknie prezentować!

Ja za to kupiłam niemalże rok przed ślubem suknię używaną - przez allegro ale pojechałam po nią osobiście do Wrocławia, przymierzyłam zobaczyłam i dopiero wtedy kupiłam. W salonie kosztuje między 2200 a 2800 w zależności od salonu ale w Katowicach w Madonnie życzą sobie za nią jakoś 2600. Jest to model Hermsa Kelaz. Generalnie wiedziałam, że to właśnie ta jedyna a suknia którą kupiłam jest niemalże jak nowa! Żadnych zniszczeń, jedynie ma jedna malutką dziurkę w którejś spodniej warstwie i tego wcale nie widać. Dodam jeszcze tylko że dałam za nią 900 zł więc w porównaniu do ceny salonowej - super tanio. Na koniec sierpnia jestem umówiona z krawcową na dopasowanie jej do mojej figury już się nie mogę doczekać
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 10:11   #2779
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez nicolaaa Pokaż wiadomość
kitek_fm no to gratuluję znalezienia super krwacowych, bo to najważniejsze w końcu to ty jesteś gwiazdą wieczoru i ty masz wyglądać najpiękniej więc też bym szukała kogos kto uszył by moją idealna suknię
A gdzie szyłaś?

zanetaa88 bardzo ładna suknia, w swojej też chciałabym jakiś taki ładny srebrny wzorek bo uważam że to uroku dodaje Ja w pn jadę do koleżanki która szyje wszytsko nawet suknie ślubne i zapytam się jej ile bierze, bo ona fajnie doradzi ale ma mało czasu więc jeśli w salonie będzie podobna cena to wezmę raczej w salonie bo tam panie poświęcą mi więcej czasu, a wtedy kolezanka uszyje mi może na obiad na drugi dzień bo poprawin nie robimy jako takich. Też tak jak ty zwracam uwagę na wygodę tak więc, jeśli materiał będzie mi się podobał to go wezmę

A no i byliśmy wczoraj posłuchać tego zespołu, super gral, najbardziej podobało nam się jak zaśpiewali Feela, bo od razu chciało mi sie tańczyć tylko nie wiem czy cena nie zbyt wygórowana 2700.

Tak więc mam do Was prośbę: mogłybyście mi polecić jakiś fajny najlepiej 3-osobowy zespół? Bedę Wam bardzo wdzięczna

Ja mam zespół 3 osobowy (na priv mogę Ci wysłać stronę od nich)
Jak Ja ich zamawiałam to cena za godzinę wynosiła 120zl teraz nie mam pojęcia ile biorą, ale nie słyszałam o nich NIC negatywnego.Same zalety.Świetne mają ponoć zabawy i nie mają tak,że 3 piosenki i 15 minut przerwy.Ja świetnie się przy nich bawiłam na studniówce, teściowie byli na weselu jak oni grali też są zachwyceni.
Poproś o przesłanie płytki demo i zobaczysz jak grają


Cytat:
Napisane przez mewcia Pokaż wiadomość
żanetaa88 Bardzo ładna suknia - rybka z pewnością będziesz się pięknie prezentować!

Ja za to kupiłam niemalże rok przed ślubem suknię używaną - przez allegro ale pojechałam po nią osobiście do Wrocławia, przymierzyłam zobaczyłam i dopiero wtedy kupiłam. W salonie kosztuje między 2200 a 2800 w zależności od salonu ale w Katowicach w Madonnie życzą sobie za nią jakoś 2600. Jest to model Hermsa Kelaz. Generalnie wiedziałam, że to właśnie ta jedyna a suknia którą kupiłam jest niemalże jak nowa! Żadnych zniszczeń, jedynie ma jedna malutką dziurkę w którejś spodniej warstwie i tego wcale nie widać. Dodam jeszcze tylko że dałam za nią 900 zł więc w porównaniu do ceny salonowej - super tanio. Na koniec sierpnia jestem umówiona z krawcową na dopasowanie jej do mojej figury już się nie mogę doczekać

Dziękuje, jak szukałam sukni to w takim kroju, bo widzę się w niej.
Mam 176 i nie wyobrażam sobie siebie w sukni w kształcie litery A.
Wolę podkreślić to i ówdzie, niż siedzieć w gorsecie.
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-19, 10:37   #2780
aniaaa84
Zadomowienie
 
Avatar aniaaa84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 952
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

CZeść dziewczyny ;-) możecie mi polecic sklepy z obuwiem do ślubu? ja jestem z Zabrza, ale kompletnie nie wiem gdzie uderzyć w poszukiwania. Z góry dziękuję
__________________
05.09.2009
aniaaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 11:23   #2781
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

aniaaa84 ja kupilam swoje butki slubne w rylko i jestem na prawde bardzo zadowolona no i mam taki model ze pozniej spokojnie moge je ubrac na inne okazje bo nie sa to "typowo" slubne buty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1190_med.jpg (6,8 KB, 22 załadowań)
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 12:16   #2782
aniaaa84
Zadomowienie
 
Avatar aniaaa84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 952
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez mewcia Pokaż wiadomość
aniaaa84 ja kupilam swoje butki slubne w rylko i jestem na prawde bardzo zadowolona no i mam taki model ze pozniej spokojnie moge je ubrac na inne okazje bo nie sa to "typowo" slubne buty
Dzięki Mewciu ślicznę są...tylko, że ja mam strasznie szeroką stopę przy palcach i w takich butach jak już w nie wejdę to na boku od wewnętrznej strony odstaje mi kość:/ co psuje cały efekt. Tak czy siak wybiorę się do RYŁKO być może coś się znajdzie na moją szeroką stopę
__________________
05.09.2009
aniaaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 15:37   #2783
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

aniaaa84 koleżanka z Zabrza robiła buty w Sosnowcu (ulicę mogę wysłać na prv) ona zamawiała bo jest nizutka i ma rozmiar 34

zanetaa88 jeśli mogę prosić to wyślij mi na prv stronę tego zespołu będę wdzięczna
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 16:16   #2784
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

kitek
sukienka super, calosc fajnie wyglada
a co do pogody to lepiej zeby bylo to zachmurzenie, niż taki upał jak wczoraj.. zreszta to sie zmienia z godziny na godziny i ja już nie wierzę w prognozy


Cytat:
Napisane przez nicolaaa Pokaż wiadomość
Przy okazji ile wyniosła Was wasza kreacja plus dodatki?
sukienka+plaszcz 2000,bizu 100,bielizna 200, 2 pary butow 270, noc poslubna 72 zł

Cytat:
Napisane przez nicolaaa Pokaż wiadomość
A no i byliśmy wczoraj posłuchać tego zespołu, super gral, najbardziej podobało nam się jak zaśpiewali Feela, bo od razu chciało mi sie tańczyć tylko nie wiem czy cena nie zbyt wygórowana 2700.
nie wiem jak inne zespoły ale w porownianiu z moim [1800/1 dzien] to drogo, chyba ze masz na 2 dni ;D

Cytat:
Napisane przez aniaaa84 Pokaż wiadomość
CZeść dziewczyny ;-) możecie mi polecic sklepy z obuwiem do ślubu? ja jestem z Zabrza, ale kompletnie nie wiem gdzie uderzyć w poszukiwania. Z góry dziękuję
ryłko, niektóre sklepy ślubne mają w ofercie, na zamówienie, sklep z butami dla tancerzy...

------
nareszcie załatwioną mamy wizytę w restauracji i zalatwione menu...
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 17:37   #2785
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

LadySith wiem ze drogo dlatego dalej szukamy a czy możesz mi wyslac namiary na prv, i dokladnie opisac ile jest osob, ile zabaw robia itp?
będę bardzo wdzięczna
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 20:10   #2786
aniaaa84
Zadomowienie
 
Avatar aniaaa84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 952
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez nicolaaa Pokaż wiadomość
aniaaa84 koleżanka z Zabrza robiła buty w Sosnowcu (ulicę mogę wysłać na prv) ona zamawiała bo jest nizutka i ma rozmiar 34
nicolaaa poproszę adres na prv ja w sumie mam upatrzone na necie...i już parokrotnie buty przez internet kupowałam podałam dokładne wymiary stopy i zawsze rozmiarówka była trafiona...no nic szukam dalej

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
ryłko, niektóre sklepy ślubne mają w ofercie, na zamówienie, sklep z butami dla tancerzy...
Dziękuję za sugestie
__________________
05.09.2009

Edytowane przez aniaaa84
Czas edycji: 2009-07-19 o 20:14
aniaaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 08:37   #2787
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Ale jestem wykończona po weekendzie. W sb byliśmy na imprezie (trenowaliśmy taniec - cały wieczór); a wczoraj poszliśmy ćwiczyć do wynajętej sali do południa. Wczoraj to nie czułam nóg. Niezły trening przed weselem
Wczoraj odmówiły nam kolejne 4 osoby. Czekam jeszcze na potwierdzenie jednej pary (ale oni chyba też nie przyjdą).
Na dzień dzisiejszy jest 54 gości ( w tym 14 dzieci), i jak przyjdą jeszcze te 2 osoby to będzie 56.
Ci co nie przyjdą, niech żałują.

Jutro idę do fryzjera zrobić sobie trwałą. Trzymajcie kciuki, żeby się udało(bo z takimi zabiegami to różnie bywa). A chcę tę trwała, bo mam takie włosy, że jakakolwiek fryzurka zrobiona przez fryzjera zaraz mi się rozwala. Musiałabym miec albo uczesane spięte włosy, albo tonę lakieru - a tego sobie nie wyobrażam. No i wydać na fryzurę 1-razową 150zł to to jest rozbój. Chcę miec rozpuszczone, kręcone włoski, bez tony utrwalaczy. Na trwałą wydam też 150zł, ale przynajmniej będzie przez 3 miesiące w miarę wygladac.

A co do pogody: to ostatnio jak oglądałam było 28C na 01.08, a dziś już 22C. Gadałam z osobami, co też oglądały tą długoterminową pogodę, to mówiły, że im się sprawdziła ta pogada na 3 dni przed podawana. Ta długoterminowa tak nie bardzo. No zobaczymy, jak to będzie naprawdę. Prognozy prognozami, a w dzień ślubu może być jeszcze zupełnie inaczej.
Byle do 15.00 nie padało i było w miarę słonecznie. Potem to niech się robi z pogodą co chce (no oprócz nawałnic i huraganów)
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 13:17   #2788
anialaura
Raczkowanie
 
Avatar anialaura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Grevenbroich
Wiadomości: 452
GG do anialaura
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Z pogoda to nigdy nic nie wiadomo i te prognozy dlugoterminowe non stop sie zmieniaja najwazniejsze zeby huraganu, traby czy gradu nie bylo a tak to mi jedno

Bylam na drugiej przymiarce i sie wkurzylam bo aparat mi wysiadl
Mam fotki z 1 przymiarki z tym ze przod sie zmienil bo gora z gorsetu bedzie inna
Kolnierz i ta po ukosie organza zostaly zastapione kolnierzem z materialu takiego jak sukienka Licze na wasza wyobraznie


Kitek nie ma co sie zalamywac tymi goscmi u nas to samo chyba bedzie nas okolo 65 osob w czwartek bede wiedziala juz wszystko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przod.jpg (22,3 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tyl.jpg (16,8 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tyl tren.jpg (18,9 KB, 43 załadowań)
__________________
Jestesmy razem od 14.08.05
Narodziny Laury 21.07.07
Zareczylismy sie 24.01. 09
Slub 1.08.09
Fasolka 15.05.12
anialaura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 13:38   #2789
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Anialaura
Suknia ładna, ale nie w moim stylu. B. podoba mi się tył tej Twojej sukni.

Przyszły mi dziś paczki, prawie wszystkie na raz. Czekam jeszcze na soczewki (zaszalałam i wzięłam kolorowe, pierwszy raz, wzięłam jasnobrązowe z jakimiś refleksami, nazywają się sunrise, ciekawe jaki będzie efekt, jak je założę). A dziś zamówiłam perfum dla mojego i dyplomy dla świadków.
Ale miałam radochę, jak otwierałam paczki - jakbym dostała prezenty pod choinkę czy coś
Wieczorem będę miała co robić (poskładam pudełeczka -ubranka dla gości i ozdobię kosze materiałami), a potem zrobię fotki i Wam wkleję.
Niestety, miałam też niemiłą niespodziankę, ja nie wiem, że jak się zamawia z e-sklepu a nie z allegro to zawsze musi być coś nie tak. Zamawiałam takie pałki świecące dla dzieci, w sumie wzięłam 15 pałek (5 kompletów po 3 sztuki), a przyszedł 1 komplet (3 sztuki). Zadzwoniłam zaraz do tej firmy i wysłałam maila ze ochrzanem. Mają tą pomyłkę wyjaśniać. Mam tylko nadzieję, że te pałki do 31.07 dojdą.
A wcześniej to Wam pisałam, zamawiałam z e-marketu i prawie meisiąc czekałam na paczkę, bo się im kasa straciła za zakupy. No ale na przeprosiny przysłali trochę więcej balonów (dobre i to).
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 14:25   #2790
anialaura
Raczkowanie
 
Avatar anialaura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Grevenbroich
Wiadomości: 452
GG do anialaura
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Anialaura
Suknia ładna, ale nie w moim stylu. B. podoba mi się tył tej Twojej sukni.

Przyszły mi dziś paczki, prawie wszystkie na raz. Czekam jeszcze na soczewki (zaszalałam i wzięłam kolorowe, pierwszy raz, wzięłam jasnobrązowe z jakimiś refleksami, nazywają się sunrise, ciekawe jaki będzie efekt, jak je założę). A dziś zamówiłam perfum dla mojego i dyplomy dla świadków.
Ale miałam radochę, jak otwierałam paczki - jakbym dostała prezenty pod choinkę czy coś
Wieczorem będę miała co robić (poskładam pudełeczka -ubranka dla gości i ozdobię kosze materiałami), a potem zrobię fotki i Wam wkleję.
Niestety, miałam też niemiłą niespodziankę, ja nie wiem, że jak się zamawia z e-sklepu a nie z allegro to zawsze musi być coś nie tak. Zamawiałam takie pałki świecące dla dzieci, w sumie wzięłam 15 pałek (5 kompletów po 3 sztuki), a przyszedł 1 komplet (3 sztuki). Zadzwoniłam zaraz do tej firmy i wysłałam maila ze ochrzanem. Mają tą pomyłkę wyjaśniać. Mam tylko nadzieję, że te pałki do 31.07 dojdą.
A wcześniej to Wam pisałam, zamawiałam z e-marketu i prawie meisiąc czekałam na paczkę, bo się im kasa straciła za zakupy. No ale na przeprosiny przysłali trochę więcej balonów (dobre i to).
Moja sukienka skromna bo mam tylko cywilny do koscielnego to bym ksiezniczkowata wziela
Co do zakupow z takich sklepow to nie mam doswiadczenia ale napewno nie skorzystam z nich Oby paczka dostarla na czas
__________________
Jestesmy razem od 14.08.05
Narodziny Laury 21.07.07
Zareczylismy sie 24.01. 09
Slub 1.08.09
Fasolka 15.05.12
anialaura jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:44.