Panny MŁode Śląsk ;) - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-29, 12:00   #2881
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
SSR- Ty jak zwykle zadajesz milion pytań
Fotki biżu są wyżej. Garniturka i spinek dam potem. Namiary na hoteli wyślę Ci na priv.
Serwetki papierowe z motywem ślubny, jak będę poukładane na sali to dam fotkę.
Tak, wszystko jest koloru ecru.
Perfum mojemu to Davidoff Good life (ten zapach to nasze "początki")
Cukierków wszędzie po 2.
Na dyplomy czekam, jak przyjdą to wkleję fotkę.


U mnie tak: kwartet potwierdzony, dj potwierdzony, foto&video potwierdzone, dekoracje potwierdzone, atrakcje potwierdzone, bryczka potwierdzona, gołębiarz potwierdzony.
W czw. jedziemy na salę przypilnować dekoratorów, nadmuchać balony dla dzieci, porozstawiać winietki na stołach itd. itp. zawieść różne akcesoria.
W pt zawieść na salę alkohol, cukierki itd. , przypilnować przywozu ciasta.
Jutro idę ostatni raz przed ślubem do kosmetyczki na jakiś zabieg "przed wielkim wyjściem", potem na zakupy. W czw. po południu na paznokcie a potem jeszcze drobne zakupki. Jutro też troszkę udekoruje domek, a resztę w pt.
W pt wieczorem do fryzjera.

Domek posprzątany, w pt tylko pościerać kurze i umyć podłogi

Jak mam chwilkę to wkleję fotki "dekoracji".
Po kolei: łopatki do toru, rożki na płatki, koszyczki z płatkami, kosze z rożkami; kosze na alkohol itd.; kompozycja do przedpokoju, kompozycja na murek przed domem.
W czw. dam jeszcze kilka fotek (postrojonej sali, domku itd. itp)
Kitek pytania to moja specjalność, przecież wiesz
To czekam na fotki, a i super, że wszystko masz potwierdzone
To co wkleiłaś jest super, koszyczki i w ogóle. Będę świnią i zerżnę od Cibie mogę Bardzo mi się podoba pomysł z rożkami z tych serwetek i koszyk na alkohol z organzą (już sobie zapisałam).
A i łopatki do tortu masz śliczniusie Pasują do wszystkiego, sama je stroiłaś?
Jejku zostało Ci parę dni, jak ten czas leci, mam nadzieję, że wszystko pójdzie sprawnie i super
Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
całe szczęście ze wróciłas bo juz zbyt spokojnie sie zaczynalo robic :P

my mamy już protokół załątwiony [trzeba było z farorzem załatwiać tak czy siak] i u mnie juz od dzisiaj zapowiedzi wiszą


jednak sprawa upadła i bedziemy mieszkac w miasteczku na razie mamy pół mieszkania od ciotki, w drugiej połowie mieszka ona [ale te połówki są dość indywidualnie od siebie umieszczone bo to stare budownictwo i kiedys to były 2 mieszkania w ogole-lata temu...] tak że wspolny jest korytarz i łazienka. dzisiaj zaczelismy tam robic porzadki.. kontener juz pusty stoi, bo wyniesli caly badziew i stare ciuchy z pokoju ktory sie szykuje do remontu i przy okazji z pokoju po moim chrzestnym.

w dalszym ciagu czekamy na fotki ja tez kiedys myslalam o stringach, ale tych sciagających niby.. ale w koncu pomysl upadl ;D

tak, w tym naprzeciw hali, w bramie. bardzo miła babka, pozartowała, moglam poogladac i pomacac też inne ciuszki


kieliszki takie plastikowe 40 szt za 7 zl, w tym sklepie na tylnej o ktorym pisalam, a tablice "goście weselni" dla odmiany na zamkowej. książki mamy czarne, takie z motywem slubnym-obraczki zdaje sie tam są. i na świecy tez mam obrączki wiec tak sie przypadkiem dopasowało. ksiazki zabieramy, nie slyszalam jeszcze zeby sie zostawialo w kosciele ;o
mamy menu - z nowosci to tyle, ze 2 ciepla kolacja, ta w nocy wymieniona na płonącą gicz, tort jednak wieczorem bedzie. no i gratis dostalismy tam jakies pierdoły jeszcze. np wiecej wędlin do zimnej plyty, dodatkowe surówki, "szałot" z majonezem podczas tej zimnej płyty... i to chyba tyle
aa i jeszcze dokupilismy wina polwytrawne do obiadu
No wróciłam i jużnie będzie spokojnie, jak to kitek mówi milion pytań się zaczyna
Gratuluję zapowiedzi czyli spadnięcia z ambony
A w ciasteczku to gdze jakaś kamiennca czy bloki? I mam nadzieję , że ciotka ugodowa. A nie lepiej by Wam było w Zabrzu mieszkać?
Fotki bielizny oczywiście dam, ale później, a co to są stringi ściągające?
A mówisz o kieliszkach na trzaskanie, ja myślałam o kieliszkach do szampana na trzaskanie, zresztą to trzaskanie i to trzaskanie, małe nieporozumienie
Pochwaliłabyś się przynajmniej jaki kolor masz tej bielizny dla dorosłych
A ta płonąca gicz to za jakie danie? I ile w ogóle macie kolacji? A gratis Wam dali wędliny za co? Poszliście na jakieś ustępstwa czy tak sami od siebie?
Cytat:
Napisane przez agulla8 Pokaż wiadomość
Dzieki SRR za odpowiedz. Ja mam wczesniej bo 22 sierpnia i już jestem nerwowa i wymyślam różne rzeczy Mam nadzieje, że wszystko wyjdzie tam dobrze
agulla no mnie akurat wtedy nei będzie bo chętnie bym popatrzyła A powiedz mi jakie wybraliście menu i czy macie beczkę piwa i prosiaka albo indyka pieczonego. Na ile osób robicie weselicho i czy stoicie tą salę? Jaki macie zespół i w ogóle skąd jesteś z TG?
Cytat:
Napisane przez annyonne Pokaż wiadomość
Witam wszystkie dziewczyny
Mam do Was ogromną prośbę, czy możecie polecić firmę z okolic Katowic zajmującą się dekoracją kościołów? Wdzięczna będę ogromnie
Hello Wiem że moja kwiaciarnia dekoruje kościoły, a ona jest z TG, to takie trochę dalekie okolice katosów.
Cytat:
Napisane przez mewcia Pokaż wiadomość
SSR teoretycznie znalazłam kosmetyczkę, ale tylko teoretycznie bo też nie byłam jeszcze na próbnym. Umówiłam się dopiero na 14 sierpnia bo pani nie miała wcześniej terminu, ale jest to profesjonalistka, tylko cena mnie troche przeraża bo normalnie koszt ślubnego makijażu z próbnym to 160 zł, a ona powiedziała, że jeśli mam problemy z cerą to zejdzie jej więcej produktów i powinnyśmy sie zamknąć w 200 zł !!
A jak tam wasze pierwsze tańce dziewczyny? Nam (a właściwie to mi ) wymarzył się walc angielski. Chodziliśmy w zeszłym roku na kurs tańca ale po 3 miesiącach zabrakło nam zapału Cieżko jednak jest znaleźć ładną piosenkę do walca angielskiego. Chciałam polską ale niestety Wodecki mnie nie przekonał więc musiało stanąć na angielską. Ostatecznie będziemy tańczyć coś podobnego do tego
No to trochę drogo Cię wyniesie ten makijaż, ale może warto
A tańca jeszcze nie mam, dzwoniłam do zespołu, przenieśli spotkanie na początek sierpnia to coś w końcu muszę wybrać.

Cytat:
Napisane przez moniqa84 Pokaż wiadomość
w salonie z suknia kupilam tez bolerko - boskie, rekawiczki,diadem, bizu i welon - wkoncu tylko do kostek, suknia wyglada uroczo jak juz wykonczona, cena za wsyzstko 2450 - uff (do tego buty i bielizna)
zostalo mi jeszcze do popakowania ciasteczka przed koscilol - 130 woreczkow z organzy czeka, jutro tez ide zaniesc paczki do cukierni - tzn plastiki z naklejkami i dogadac sie musze kiedy poprzywozic wodke itp,
aha jesli znacie jakies fajne zabawy weselne toprosze bo wydaje mi sie ze zespol ma malo do wyboru, poszukam tez w necie oczywiscie ale moze akurat jakas fajowa przyjdze do glowy, w koncu pojedziemy kabrio - chryslerem srebrnym mam nadzieje ze bedzie ladnie bo z dachem wyglada juz mniej odjazdowo chociaz calkiem fajnie wiecej relacji jutro
Pochwal się diademem No ja Ci nie pomogę, bo z zespołem będę gadać dopiero w sierpniu.
Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość


Kochana
Właśnie co do noclegów mam liczną rodzinę i nie martwię się o to, bo ślub by mnie kosztował o 50% więcej, wychodzę z tego założenia że jak większość dojeżdża to powinni się sami o to martwić. My jak jedziemy gdzieę w inne strony na ślub to też sobie sami załatwiamy spanie.Ja tez nie kupuje pasa do pończoch,jeszcze dokupię tylko rajstopy na wszelki wypadek. Przymiarka udana i co raz mniej się stresuje jutro idę jeszcze potem w piątek i w poniedziałek prawdopodobnie odbiór
Nawet się mniej stresuje niż na początku, chyba ufam mojej krawcowej bo na początku to KOSZMAR, pisałam z resztą że spać nie umiałam.
Garnitur przystojniakowi kupiliśmy sunset suits, garnitur i kamizelka itp PRZEŚLICZNE, ale koszule dostaliśmy umazana i wszystkie był umazane jak poszliśmy je wymienić jest w pralni.Paranoja taki sklep i brudne koszule dają, a sama koszula 99zl. Za garnitur daliśmy 1200zl gwarancja na 2 lata i możemy potem np skrócić koszule na krótki za darmo.No i Przystojniak będzie miał jeszcze do koszuli takie zapinanie nie wiem jak to się nazywa z bursztynu dostał kiedyś od dziadka, ślicznie wygląda buty kupiliśmy dla niego w CCC za 80zl wybrał sobie takie które mu się podobają i wie że będzie w Nich chodził po weselu, przymierzaliśmy wcześniej za 300zl ale obciskały go i wybrał te z CCC, zadowolony jest strasznie Ja na początku nie byłam przekonana do nich bo jakoś mi nie pasowały do garnituru ale potem jak przymierzył wszystko to normalnie biznesmen, jestem zadowolona z jego wyboru.
No z allegro zamówiłam welon szukaj allegrowicza z nickiem welony to tam u nich zamówiłam, cena 18 zł i prosty grzebień cały bo ponoć nie raz się łamię, ale dostałam wszystko w dobrym stanie.
Słodycze to mam czekolade princesse żelki takie małe lizaki i cukierki snicersy itp. gumy mambo i huba buba. Nawet tanio to wyszło a wygląda jakbym nie wiem ile tego miała.

A bukiet zamówiłam z róż biało-zielonych końcówki ma zielone i pomarańczowe i dodatki takie jasne zielone florystka powiedziała,że będzie się pięknie komponowalo.
A buciki na zdjęciu wyglądaja jak babcine ale na nodze elegnacko. Jak bede miala chwile czasu to zrobie zdjecie na nodze, bo teraz mamy NAWAŁ pracy, remont.

A tak czytam,ze ślub masz w pazdzierniku a USC już załatwiłaś a z tego co pamiętam to 3 miesiace papierek jest ważny, nie będziecie miec problemów?!
Co do noclegów to u mnie w rodzinie się załatwia spanie i też zawsze miałam gdzie pać, więc dla mnie to oczywiste, że organizuje gościom noclegi.
Szkoda, że taka marka sprzedaje brudne koszule, no ale cóż ważne, że już wszystko macie, a mój TŻ też myśli nad butami w ccc, bo mu się w nich wygodnie chodzi
A te słodycze to będziesz dawać nabramach w paczkach czy to nagrody za wierszyki?
Butki masz fajne, a bukiet będziesz miała super z tych kolorów
Byłam w USC chyba 15lipca to za 3miesiące będzie 15październik, a że ja mam slub 3 to akurat
Cytat:
Napisane przez mewcia Pokaż wiadomość
Dzisiaj idę na próbna fryzurę wiec trochę się stresuję, ale trzymajcie kciuki bo zaufania do fryzjerów nie mam jeszcze do tego z moimi włosiskami
Trzymam kciuki za fryzurę I czekam na fotki

A ja byłam wczoraj po butki, pojechałam po skórkowe (takie jak przymierzałam na hali), ale jak pan dał mi do przymierzenia z atłasu to biel biła po oczach, a te ze skórki wydawały się zżółknięte. A że mam kiecę śnieżnobiałą to wybrałam te z atłasu, pan zrobi mi takie jak chce, specjalnie na moją nie najchudszą stopę a będą wyglądały tak (nie umiem wkleić zdjęcia więc musicie wejść prze linka). Będą te drugie na słupku (bo lepiej się w nich skakało i były stabilniejsze od szpilki) - koszt 110zł, w poniedziałek do odbioru. http://www.bialebuty.com.pl/index.ph...t&id_ass=2644&
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 12:51   #2882
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

zanetaaa
butki bardzo fajniutkie

SSR
- mieszkanie to jest w takim dużym domu, w sumie teraz u góry jest jedno mieszkanie, kuchnia i 3 pokoje, tak samo na pietrze. ciotka jest spox, ona sie chyba bardziej by stresowała tym niż my ; mieszkanie w zabrzu byloby ok, ale relacje mojego przyszłego z ojcem są takie nie bardzo... poza tym postawił nam duuuże ograniczenia w aranżacji tego "niby naszego" parteru, wiec taki interes mnie nie zadowala...
-stringi sciagające masz ponizej, w TG widzialam takie w tym sklepie z bielizna, na rogu piastowskiej [wlasciwie to juz ten parkingu przed kinem europa] tuż przed tym malym salonem slubnym
- to jest takie przebranko za pokojówke, linka wyslalam Ci na gg
- co do giczy, to pełna nazwa to pieczona gicz wieprzowa z ziemniakami pieczonymi, kapustą zasmażaną i sosem chrzanowym; zastępuję takie coś filet z indyka na sałatce ziemniaczanej w zielonym sosie z pomidorkami koktajlowymi; menedzerka powiedziała, ze to jest bardziej hmm widowiskowe, poza tym te fileciki to są podawane na talerzykach już, kazdemu osobno i to skromnie na stole wyglada; fot nizej masz i poprawka, to jest zamiast 1 cieplej kolacji [wlasnie zerknelam do menu], a na drugie mamy Boeuf strogonoff (do wyboru był gulasz kozacki, bogracz, parykarz z indyka); kolacje są dwie; wędliny dodała tak od siebie, zeby ci o bardziej tradycyjnych podniebieniach nie narzekali; a surowki dodała, bo chcielismy zrobić wymianę warzyw do obiadu-babka zostawila te 2xcieple warzywa + zimna surowka;
jeszcze zamowilismy przy okazji te beczke, ale i tak będą sie liczyc na sztuki, wzielismy też owoce filetowane; wymieniła też "party mixy" (mini korniszonki, kukurydzki itp) na tradycyjne zagryzki (ogórki, pieczarki, pomidory)
- butki masz eleganckie i baaardzo niski obcas ale przynajmnie gościu z klasą że zrobi na życzenie

co do butów dla faceta, mój kupił w La Stradzie, 200 zł, model taki... hmm .. klasyczny 2 lata gwarancji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gicz.jpg (45,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stringi.jpg (5,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stringi2.jpg (13,8 KB, 5 załadowań)
__________________


Edytowane przez LadySith
Czas edycji: 2009-07-29 o 12:53
LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 15:54   #2883
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez mewcia Pokaż wiadomość
co do bielizny to ja osobiście zdecydowałam sie na pas do pończoch bo mój TŻ uwielbia takie gadżety Nie wiem jak się będę w nim czuła ale na wszelki wypadek kupiłam też samonośne

A gangol TŻ też kupiliśmy w SUNSET Zresztą cały komplet tam kupiliśmy i za wszystko zapłaciliśmy coś koło 1200 właśnie. Buty ma ze sklepu Ryłko ale firma jakaś inna za 250 zł, ale szukaliśmy takich mega eleganckich co to pasują tylko na wielkie okazje bo takie normalne eleganckie to ma kupione w zeszłym roku na ślub kuzynki właśnie też w CCC

A te róże biało-zielone jestem bardzo ciekawa jak wyglądają. Ale na pewno będą się pięknie prezentować. Ja się zastanawiam nad bukietem w kolorze intensywnego różu z białym i fioletem ale się okaże.

Dzisiaj idę na próbna fryzurę wiec trochę się stresuję, ale trzymajcie kciuki bo zaufania do fryzjerów nie mam jeszcze do tego z moimi włosiskami

Dokładnie mój też kupiła za 1200zl cały zestaw, nie dawno przyszły te garnitury co kupił nowy model jakiś na wieszaku wyglądał ohydnie,ale jak przymierzył taki elegancki ze od razu wziął i okazało się pierwsze lepsze.
Ja też chciałam tylko takie na ślub i znalazłam w wojasie ale nie był wygodne poszliśmy do CCC i wybrał sobie takie które mu się podobają i są wygodne, to co będę mówiła że ma nie brać, myślałam że nie będą pasowały ale okazało się że pasują idealnie jestem Ja i on zadowolony to najważniejsze. Co do garnituru to zobacz właśnie czy nie masz brudnej koszuli na zgięciach jak masz biała oczywiście, bo Ta co kupiliśmy KOSZMAR!

A róże kochana białe i na końcu płatków będą zielone
A Ja dzisiaj idę na próbny makijaż ponownie, bo ostatni był za ciemny.

~~*~~

SSR no Ja nie martwię się o spanie, wyszliśmy z założenia że jak mamy martwić się o spanie to wesele drogo wyjdzie i w ogóle koszmar i kolejny stres. Tak goście załatwili sobie spanie sami i nikt nie ma żalu.


~~*~~

Dzisiaj byliśmy u kamerzysty i fotografa omówić ostatnie sprawy i tylko menu ustalić
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 15:55   #2884
agulla8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

SSR- Mam również zamówione dodatkowo świniaka i dzicz. Beczke piwa 50 l.( za beczke chce 400 zł co wychodzi na jedno piwo 4 zł). Dodatkowo kupujemy sery (camembert, pleśniowe) i oliwki do koreczków. Wymieniamy tez sałatkę z tuńczyka na inna, bo jest dużo ryb. Słyszałam ze jedzenie tam jest bardzo dobre i dużo. Boję się tylko obsługi. Troche też za wąskie stoły są więc nie wiem jak to się wszytsko pomieści.
Dekoracje robi mi kwiaciarnia Dawno Temu.
Jestem tez z TG.
Mojej mamie nie podobają sie krzesła i chyba zamówimy pokrowce białe, ale nie jestem jeszcze pewna co do tego pomysłu.
Zespół muzyczny mamy z Katowic.
Ostatnio jak byłam to "szefowa" powiedziała, że wesele chciałaby zeby się zakończyło ok 3 max przed 4, ale to troche chory pomysł bo przecież nie wyporsze gości.
Wesele mam dokładnie na 99 osób.
Jak masz jakieś pytania albo cokolwiek więcej wiesz to pisz
agulla8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 16:07   #2885
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

agulla, ja tez sie zastanawiam, czy nie "stroić się" w Dawno temu. zobacze najpierw jak u Ciebie to wyglada
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 16:18   #2886
agulla8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
agulla, ja tez sie zastanawiam, czy nie "stroić się" w Dawno temu. zobacze najpierw jak u Ciebie to wyglada
Właścicielka jest bardzo przyjemna.Potrafi doradzic i jest otwarta na propozycje.
agulla8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 16:27   #2887
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez agulla8 Pokaż wiadomość
Właścicielka jest bardzo przyjemna.Potrafi doradzic i jest otwarta na propozycje.
aa to nie wiem która. ja na razie rozmawiałam 2 razy z taką młodą dziewczyną [taka trochę okrąglejsza] bardzo fajna, dużo doradza, pokazywała fotki.. ogolnie wrazenie zrobiła bardzo dobre
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 16:43   #2888
agulla8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

To jest pracownik, ale też bardzo przyjemna. Ja mam głownie storczyki, eustome i róże i tak też stroi mi sale w kwiatach.
agulla8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 18:06   #2889
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Wróciłam z próbnej fryzury i jestem bardzo zadowolona bo pan zajał się mną od początku do końca. Doradził i wydaje mi sie, że się postarał. Poza tym zrobił dokładnie to co chciałam. Wklejam zdjęcie koczka bo z przodu to zwyczajnie - grzyweczka i tyle.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tył zmniejszony.jpg (14,3 KB, 28 załadowań)
__________________
mewcia

Edytowane przez mewcia
Czas edycji: 2009-07-29 o 18:10 Powód: źle obrócone zdjęcie ;)
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 18:41   #2890
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez mewcia Pokaż wiadomość
Wróciłam z próbnej fryzury i jestem bardzo zadowolona bo pan zajał się mną od początku do końca. Doradził i wydaje mi sie, że się postarał. Poza tym zrobił dokładnie to co chciałam. Wklejam zdjęcie koczka bo z przodu to zwyczajnie - grzyweczka i tyle.
a co bedziesz miala na głowie ?? welon?
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 18:48   #2891
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

tak będzie welon i z boku kwiat taki jak w bukiecie - dlatego fryzurka jest lekko asymetryczna
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 18:59   #2892
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez mewcia Pokaż wiadomość
Wróciłam z próbnej fryzury i jestem bardzo zadowolona bo pan zajał się mną od początku do końca. Doradził i wydaje mi sie, że się postarał. Poza tym zrobił dokładnie to co chciałam. Wklejam zdjęcie koczka bo z przodu to zwyczajnie - grzyweczka i tyle.


A pasemka? Tez będą?!
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 19:42   #2893
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

żadnych pasemek miałam robione na wielkanoc i do teraz jeszcze mi wychodzą spod farby.... generalnie pasemka to nie moja bajka bedzie tak jak na zdjeciu tylko z welonem i kwiatem za uchem
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 20:20   #2894
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Aaa naturalne
Ja mam taki odrosty i muszę zrobić pasemka.
Powiedziecie mi kobiety znacie się na makijażu?!
Chce makijaż ślubny na co mam zwrócić uwagę?!
Na kolor bukietu czy co?!
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 20:32   #2895
moniqa84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 784
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Ja za makijaż płaciłam 80zł za próbny i 150 zł zapłacę za ślubny. Pani przyjedzie do mnie (w jedną stronę ma 40km). I to też jest profesjonalistka, zdobyło wiele nagród na jakichś konkursach makijażu, pani jest po szkole plastycznej, i zajmuje się tylko wizażem (nie jest od wszystkiego i niczego).

Do walca angielskiego to znam mnóstwo piosenek, ale masz rację, polskich nie ma za dużo. My też będziemy tańczyć walca angielskiego, na kurs chodzimy juz ponad 3 lata



To ty będziesz miała i bolerko i rękawiczki, welon, diadem... Nie a dużo tego wszystkiego? Jak masz bolerko to zrezygnowałabym z rękawiczek (albo odwrotnie).
diademik jest typu opaska wiec nie krolewski nierzuca sie w oczy a do mojej fryz. bardzo pasuje bo mam taka odcinana wlasnie tam gdzie sie didaem zaklada - zreszta welon i diadem to raczej normalne nie wyobrazam sobie diademu bez welonu , bolerko mam do kosciola z mega krotkim rekawkiemi postawionym kolnierzem i bardzo ladnie wyglada z rekawiczkami przed lokiec - bez wyglada bardzo pusto rekawiczki sa mega skromne i delikatne poniewaz suknia jest strojna
mialam dzis probny zaplacilam 50zl i jestem dosc zadowolona mialam pomalowac sie sama(po tymjak kumpela odpadla) ale stwierdzilam ze za duzy stres i moze mi nie wyjsc..pani miala fixer z krynolinu (czy jak to sie tam pisze) i ogolnie profesjonalne kosmetyki wiec powinno sie trzymac
moniqa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 10:12   #2896
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
SSR
- mieszkanie to jest w takim dużym domu, w sumie teraz u góry jest jedno mieszkanie, kuchnia i 3 pokoje, tak samo na pietrze. ciotka jest spox, ona sie chyba bardziej by stresowała tym niż my ; mieszkanie w zabrzu byloby ok, ale relacje mojego przyszłego z ojcem są takie nie bardzo... poza tym postawił nam duuuże ograniczenia w aranżacji tego "niby naszego" parteru, wiec taki interes mnie nie zadowala...
-stringi sciagające masz ponizej, w TG widzialam takie w tym sklepie z bielizna, na rogu piastowskiej [wlasciwie to juz ten parkingu przed kinem europa] tuż przed tym malym salonem slubnym
- to jest takie przebranko za pokojówke, linka wyslalam Ci na gg
- co do giczy, to pełna nazwa to pieczona gicz wieprzowa z ziemniakami pieczonymi, kapustą zasmażaną i sosem chrzanowym; zastępuję takie coś filet z indyka na sałatce ziemniaczanej w zielonym sosie z pomidorkami koktajlowymi; menedzerka powiedziała, ze to jest bardziej hmm widowiskowe, poza tym te fileciki to są podawane na talerzykach już, kazdemu osobno i to skromnie na stole wyglada; fot nizej masz i poprawka, to jest zamiast 1 cieplej kolacji [wlasnie zerknelam do menu], a na drugie mamy Boeuf strogonoff (do wyboru był gulasz kozacki, bogracz, parykarz z indyka); kolacje są dwie; wędliny dodała tak od siebie, zeby ci o bardziej tradycyjnych podniebieniach nie narzekali; a surowki dodała, bo chcielismy zrobić wymianę warzyw do obiadu-babka zostawila te 2xcieple warzywa + zimna surowka;
jeszcze zamowilismy przy okazji te beczke, ale i tak będą sie liczyc na sztuki, wzielismy też owoce filetowane; wymieniła też "party mixy" (mini korniszonki, kukurydzki itp) na tradycyjne zagryzki (ogórki, pieczarki, pomidory)
- butki masz eleganckie i baaardzo niski obcas ale przynajmnie gościu z klasą że zrobi na życzenie

co do butów dla faceta, mój kupił w La Stradzie, 200 zł, model taki... hmm .. klasyczny 2 lata gwarancji
Dobrze, że przynajmniej macie gdzie mieszkać i razem bez rodziców i teściów i prawie na swoim, a ciotkę się wytnie My to jeszcze w lesie z tym tematem...
Stringi ściągające są super, pójdę tam zobaczyć do tego sklepu, chyba się na nie skuszę, a nie wiesz ile kosztują?
Linka z gg odczytam dopiero za jakiś czas z tym przebrankiem, bo nie mam neta w chacie, chyba znów sieciówka poszła Jak mi wstawi łózko i komp do pokoju to się wezmę za mój komp, bo uzależniłam się od wizażu i jak nie przyjdę do TZ pracy na kompa to choruję
Co do giczy to rewelacja Super i rzeczywiście robi efekt i też bym zamieniła tą kolację na tą gicz, ale dziwnie że masz tylko 2 kolacje bo ja mam 3 ciepłe, a do której planujesz wesele? A i te mini party mix czy coś tam też bym wymieniła.
A butki mam fajne wiem, ale zobaczymy w poniedziałek, czy pan zrobi takie jak chciałam
Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
SSR no Ja nie martwię się o spanie, wyszliśmy z założenia że jak mamy martwić się o spanie to wesele drogo wyjdzie i w ogóle koszmar i kolejny stres. Tak goście załatwili sobie spanie sami i nikt nie ma żalu.
To fajnie, że masz to tak zorganizowane i nikt nie ma żalu. Ale nie odpowiedziałaś mi czy te słodycze dla dzieci masz na bramy czy na te wierszyki na weselu? Czy na to i na to?
Cytat:
Napisane przez agulla8 Pokaż wiadomość
SSR- Mam również zamówione dodatkowo świniaka i dzicz. Beczke piwa 50 l.( za beczke chce 400 zł co wychodzi na jedno piwo 4 zł). Dodatkowo kupujemy sery (camembert, pleśniowe) i oliwki do koreczków. Wymieniamy tez sałatkę z tuńczyka na inna, bo jest dużo ryb. Słyszałam ze jedzenie tam jest bardzo dobre i dużo. Boję się tylko obsługi. Troche też za wąskie stoły są więc nie wiem jak to się wszytsko pomieści.
Dekoracje robi mi kwiaciarnia Dawno Temu.
Jestem tez z TG.
Mojej mamie nie podobają sie krzesła i chyba zamówimy pokrowce białe, ale nie jestem jeszcze pewna co do tego pomysłu.
Zespół muzyczny mamy z Katowic.
Ostatnio jak byłam to "szefowa" powiedziała, że wesele chciałaby zeby się zakończyło ok 3 max przed 4, ale to troche chory pomysł bo przecież nie wyporsze gości.
Wesele mam dokładnie na 99 osób.
Jak masz jakieś pytania albo cokolwiek więcej wiesz to pisz
Dzięki za odpowiedzi, szkoda, że wcześniej żeśmy się tutaj nie spiknęły
Mogę wiedzieć czy wybrałaś świniaka czy ten udziec? I ile za niego płacicie? I on jest z czymś podawany, jakieś ziemniaki, kasza czy coś?
Ta beczka piwa to kurczę drogo, no ale...... raz się żyje.
My też chcemy zrobić deskę serów, a to we własnym zakresie kupujecie i oliwki?A ile napoi żeście dokupili?
A na jaką sałatkę żeście wymienili tego tuńczyka? I co wybraliście z surówek i z mięs?
Skąd będziesz miała ciasta i tort, bo ja z Lk-maj? I jaką macie wódkę? A żadnego wiejskiego stołu ani z alkoholami już nie robisz no nie?
Wiesz co ja tam byłam w listopadzie jak był remont przed sylwestrem to tam nie było nic w sali, więc nawet nie wiem jak tam teraz wygląda, muszę się w końcu tam wybrać i zobaczyć. A dekorację będziesz miała tylko kwiaty czy coś jeszcze? Bo ja w ogóle nie chciałam tej sali dekorować no ale jeszcze myslę.
A o której masz ślub? Bo ja o 12 i jak na sali będę koło 14, obiad i 1taniec koło 15 to do 3 rano lub trochę po spokojnie się wyrobimy i dla moich gości, u których wesela się zaczynają o 17 lub później to i tak nasze śląski ślub o 12 to jest jakiś rekord i wyczyn.
A robicie poprawiny?
A i jeszcze się chciałam zapytać gdzie kieckę kupowałaś, masz jakieś zdjęcia?
A czym będziecie jechać i gdzie nocujecie gości? wynajmujecie tam nad salą też?
Sorki za tyle pytań ale sama wiesz Ty już jesteś prawie na finiszu, a przede mną jeszcze 2miesiące

Cytat:
Napisane przez mewcia Pokaż wiadomość
Wróciłam z próbnej fryzury i jestem bardzo zadowolona bo pan zajał się mną od początku do końca. Doradził i wydaje mi sie, że się postarał. Poza tym zrobił dokładnie to co chciałam. Wklejam zdjęcie koczka bo z przodu to zwyczajnie - grzyweczka i tyle.
A jak będzie jeszcze welon i kwiat to ok, bo już myslałam czemu ona taka krzywa ta fryzurka. A welon chcesz pod kok, bo masz strasznie nisko?
Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość

Powiedziecie mi kobiety znacie się na makijażu?!
Chce makijaż ślubny na co mam zwrócić uwagę?!
Na kolor bukietu czy co?!
No wiesz ja tam się nie znam ale jakby makijaż robić do bukietu t byśmy miały na sobie kolory tęczy. Ważne żeby do urody pasowało a dopiero później ewentualnie do jakiegoś jednego koloru z bukietu.
Cytat:
Napisane przez moniqa84 Pokaż wiadomość
mialam dzis probny zaplacilam 50zl i jestem dosc zadowolona mialam pomalowac sie sama(po tymjak kumpela odpadla) ale stwierdzilam ze za duzy stres i moze mi nie wyjsc..pani miala fixer z krynolinu (czy jak to sie tam pisze) i ogolnie profesjonalne kosmetyki wiec powinno sie trzymac
A w jakich kolorach masz makijaż? i może się pochwalisz?


Byłam wczoraj z TŻ u jubilera żeby pooglądać obrączki wybraliśmy trzy modele, wszystkie płaskie. Ale potem w drodze do złotnika to nie mogliśmy się zdecydować na któreś, a mi było już wszystko jedno bo i tak zawsze jest zwalenie na mnie, że mam wybrać to co mi się podoba No i okazało się, że ten super złotnik weźmie nasze złoto w rozliczenie a robi obrączki ze swojego złota byłam załamana, ryczałam i tam i po drodze i w nocy, bo sama nie wiem jakie te obrączki bedą. Wiem tylko, że złote i płaskie ale z jakim szlifem i czy ścięte czy nie to już nie wiem, bo co 30sekund zmieniałam zdanie, bo TŻ chciał u jubilera całe płaskiebez szlifu a ja z i poszłam mu na rękę, ale jak poszlismy do tego złotnika to on chciał ze szlifrm, bo niby mi sie takie podobają a ja się wkurzyłam i chyba w końcu powiedziałm, że bez niczego, że to nam ma się podobać a nie mi. Druga sprawa to w złocie mam łańcuszek i kolczyki od komunii i chciałam, zeby były w obrączkach, ale że złotnik z tego nie zrobi to ryczałam jeszcze bardziej. Wrociliśmy z TG pieszo i bez słów bo ja cały czas ryczałam, a w nocy sobie dorobiłam teorię, że oprócz moich rzeczy w tym złocie są też obrączki podarowane przez teściową a że z nią nie za dobrze zyję to mówię sobie, dobrze, że nie bedę miała ich w moich obrączkach, sprzedamy to złotnikowi i tyle, ale co się napłakałam to moje
Jak mnie to wkurza, że TŻ mówi patrz jaki ja jestem dobry pozwalam ci wybierać to co ci się podoba, a ja to odczuwam inaczej, że zwala na mnie wszystkie wybory, też tak macie czy tylko ja tak?
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 14:31   #2897
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

SSR
stringi chyba kolo 20 zl kosztowały
a z tym złotem to nie wiedziałaś o tym wczesniej? nam powiedzieli u jubilera [jak bylismy sie informować pierwszy raz], że oni to i tak ze swojego złota robią, wiec raczej nie ma znaczenia odcien czy proba naszego złota
a co do tych wyborów to faktycznie.. ja znowu mam taki problem ze moj to by chciał we wszystkim uczestniczyc, bo jak coś sama zdecyduję, to zara jest pofochany.. :/ wiec przesada w drugą stronę
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 16:12   #2898
blackrose4u
Wtajemniczenie
 
Avatar blackrose4u
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 553
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

no i wakacje się skończyły. Teraz będę nadrabiać zaległości
Dziewczyny proszę Was o pomoc.
Koleżanka szukała sukienki ślubnej i ogólnie wyszło tak że teraz zaczynają się największe wyprzedaże do 30% czasami to sięga 700zł-1000zł. Podobno w grudniu jak chciałam dopiero zacząć się rozglądać ma być mały wybór - no można dać do szycia ale to wyjdzie 100% ceny. Potem wchodzi nowa kolekcja na którą jak będą upusty to 5%. Mam pare sukienek na oku, nawet mierzyłam ale czy to ma sens już teraz "szaleń" i kupować? A może to tylko "chwyt marketingowy"? Pomóżcie!
__________________
Natalia

oczekujemy

Edytowane przez blackrose4u
Czas edycji: 2009-07-30 o 16:15
blackrose4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 16:58   #2899
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

blackrose4u ja kupiłam swoja sukienkę niemalże rok przed weselem i nic sie z nią nie stało więc moim zdaniem śmiało możesz szukać tej jedynej

SSR welon będzie na koczku właśnie z tego względu że jest nisko
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 17:05   #2900
agulla8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

SRR-Kurcze Ty naprawne dużo pytań zadajesz. Sery dokupujemy we własnym zakresie one łądnie kroją i podają. My zamawiamy i swiniaka i udziec. Koszt ok 1000 zł. Są faszerowane.
Piwo zamawiamy jedną beczkę 50 litrów. Wódke kupiliśmy sobieski. Dokupujemy jeszcze wina do obiadu, koniak. whisky, likier jakis, malibu.(Raczej po butelce)
Tez mamy tą cukiernie. Zamawialismy ciasta5 rodzaji na każdego po 3 kawałki liczylismy plus paczki do domu plus tort.
Do ślubu jade chryslerem. Na sali dekoracje wiszące z żywych kwiatów na stołach storczyki, pokrowce na krzesla z kokardami 100 sztuk i organze na stół. Na sali mają świeczniki ale dokupuje świece bo nie chce białych.
Jeśli chodzi o pokoje to tylko my spimy. Reszte umieszamy w motelu naprzeciwko Jednostki koło wodociągów. Taki dom pietrowy wyremontowany cały wynajmujemy.
Suknia ślubna http://www.annaisbridal.pl/pl/kolekcja-2009-kristi
storczyk we włosach i mały bukiet.
Nie robimy wiejskiego stołu bo jest b duzo jedzenia.
Ślub mam o 13 i na drugi dzień poprawiny chyba też od 13 obiad do wieczora.
agulla8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 17:38   #2901
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez blackrose4u Pokaż wiadomość
no i wakacje się skończyły. Teraz będę nadrabiać zaległości
Dziewczyny proszę Was o pomoc.
Koleżanka szukała sukienki ślubnej i ogólnie wyszło tak że teraz zaczynają się największe wyprzedaże do 30% czasami to sięga 700zł-1000zł. Podobno w grudniu jak chciałam dopiero zacząć się rozglądać ma być mały wybór - no można dać do szycia ale to wyjdzie 100% ceny. Potem wchodzi nowa kolekcja na którą jak będą upusty to 5%. Mam pare sukienek na oku, nawet mierzyłam ale czy to ma sens już teraz "szaleń" i kupować? A może to tylko "chwyt marketingowy"? Pomóżcie!
hmm ja słyszałam, ze na poczatku roku niby też tanio wychodzi bo wyprzedają zeszłoroczne modele [nim wejdzie nowa kolekcja], ale nie jestem pewna bo ja mam model tegoroczny..

agulla8
sliczna sukienka też kiedyś ją chciałam ale w sumie umknęła w wirze poszukiwań... a szyjesz czy kupujesz gotową?? i jaka jest cena tego modelu jesli mozna zapytac??
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 17:58   #2902
agulla8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

LadySith-dziękuję Kupuje, bałabym się szyć na wzór. Jednak nie wyjdzie tak samo. Inna koronka, materiał itp. Kosztuje 2850 w salonie w Katowicach
agulla8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 21:11   #2903
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
Dobrze, że przynajmniej macie gdzie mieszkać i razem bez rodziców i teściów i prawie na swoim, a ciotkę się wytnie My to jeszcze w lesie z tym tematem...
Stringi ściągające są super, pójdę tam zobaczyć do tego sklepu, chyba się na nie skuszę, a nie wiesz ile kosztują?
Linka z gg odczytam dopiero za jakiś czas z tym przebrankiem, bo nie mam neta w chacie, chyba znów sieciówka poszła Jak mi wstawi łózko i komp do pokoju to się wezmę za mój komp, bo uzależniłam się od wizażu i jak nie przyjdę do TZ pracy na kompa to choruję
Co do giczy to rewelacja Super i rzeczywiście robi efekt i też bym zamieniła tą kolację na tą gicz, ale dziwnie że masz tylko 2 kolacje bo ja mam 3 ciepłe, a do której planujesz wesele? A i te mini party mix czy coś tam też bym wymieniła.
A butki mam fajne wiem, ale zobaczymy w poniedziałek, czy pan zrobi takie jak chciałam

To fajnie, że masz to tak zorganizowane i nikt nie ma żalu. Ale nie odpowiedziałaś mi czy te słodycze dla dzieci masz na bramy czy na te wierszyki na weselu? Czy na to i na to?

Dzięki za odpowiedzi, szkoda, że wcześniej żeśmy się tutaj nie spiknęły
Mogę wiedzieć czy wybrałaś świniaka czy ten udziec? I ile za niego płacicie? I on jest z czymś podawany, jakieś ziemniaki, kasza czy coś?
Ta beczka piwa to kurczę drogo, no ale...... raz się żyje.
My też chcemy zrobić deskę serów, a to we własnym zakresie kupujecie i oliwki?A ile napoi żeście dokupili?
A na jaką sałatkę żeście wymienili tego tuńczyka? I co wybraliście z surówek i z mięs?
Skąd będziesz miała ciasta i tort, bo ja z Lk-maj? I jaką macie wódkę? A żadnego wiejskiego stołu ani z alkoholami już nie robisz no nie?
Wiesz co ja tam byłam w listopadzie jak był remont przed sylwestrem to tam nie było nic w sali, więc nawet nie wiem jak tam teraz wygląda, muszę się w końcu tam wybrać i zobaczyć. A dekorację będziesz miała tylko kwiaty czy coś jeszcze? Bo ja w ogóle nie chciałam tej sali dekorować no ale jeszcze myslę.
A o której masz ślub? Bo ja o 12 i jak na sali będę koło 14, obiad i 1taniec koło 15 to do 3 rano lub trochę po spokojnie się wyrobimy i dla moich gości, u których wesela się zaczynają o 17 lub później to i tak nasze śląski ślub o 12 to jest jakiś rekord i wyczyn.
A robicie poprawiny?
A i jeszcze się chciałam zapytać gdzie kieckę kupowałaś, masz jakieś zdjęcia?
A czym będziecie jechać i gdzie nocujecie gości? wynajmujecie tam nad salą też?
Sorki za tyle pytań ale sama wiesz Ty już jesteś prawie na finiszu, a przede mną jeszcze 2miesiące


A jak będzie jeszcze welon i kwiat to ok, bo już myslałam czemu ona taka krzywa ta fryzurka. A welon chcesz pod kok, bo masz strasznie nisko?

No wiesz ja tam się nie znam ale jakby makijaż robić do bukietu t byśmy miały na sobie kolory tęczy. Ważne żeby do urody pasowało a dopiero później ewentualnie do jakiegoś jednego koloru z bukietu.

A w jakich kolorach masz makijaż? i może się pochwalisz?


Byłam wczoraj z TŻ u jubilera żeby pooglądać obrączki wybraliśmy trzy modele, wszystkie płaskie. Ale potem w drodze do złotnika to nie mogliśmy się zdecydować na któreś, a mi było już wszystko jedno bo i tak zawsze jest zwalenie na mnie, że mam wybrać to co mi się podoba No i okazało się, że ten super złotnik weźmie nasze złoto w rozliczenie a robi obrączki ze swojego złota byłam załamana, ryczałam i tam i po drodze i w nocy, bo sama nie wiem jakie te obrączki bedą. Wiem tylko, że złote i płaskie ale z jakim szlifem i czy ścięte czy nie to już nie wiem, bo co 30sekund zmieniałam zdanie, bo TŻ chciał u jubilera całe płaskiebez szlifu a ja z i poszłam mu na rękę, ale jak poszlismy do tego złotnika to on chciał ze szlifrm, bo niby mi sie takie podobają a ja się wkurzyłam i chyba w końcu powiedziałm, że bez niczego, że to nam ma się podobać a nie mi. Druga sprawa to w złocie mam łańcuszek i kolczyki od komunii i chciałam, zeby były w obrączkach, ale że złotnik z tego nie zrobi to ryczałam jeszcze bardziej. Wrociliśmy z TG pieszo i bez słów bo ja cały czas ryczałam, a w nocy sobie dorobiłam teorię, że oprócz moich rzeczy w tym złocie są też obrączki podarowane przez teściową a że z nią nie za dobrze zyję to mówię sobie, dobrze, że nie bedę miała ich w moich obrączkach, sprzedamy to złotnikowi i tyle, ale co się napłakałam to moje
Jak mnie to wkurza, że TŻ mówi patrz jaki ja jestem dobry pozwalam ci wybierać to co ci się podoba, a ja to odczuwam inaczej, że zwala na mnie wszystkie wybory, też tak macie czy tylko ja tak?

Nie że zwala wybory.Ja to znowu mam tak,że chce aby on mi pomógł w wyborze to mi mój Tż mówie wybierz sobie co chcesz a chce znać jego zdanie nie raz jest tak,że słyszłe jego zdanie i jest przeciwne do mojego to wtedy słyszę i po co Ci mówię co myślę jak i tak zrobisz inaczej...Achh faceci...
Kochana cukierku tu i tu.Mam nadzieję że bram nie będę miała
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 21:23   #2904
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Wyprzedaże są w grudniu-styczniu. Mo żna upolować fajną sukieneczkę za niewielkie pieniążki. Mam nadzieję, że mi sie uda a do lipca gdybym np. schudla to dam krawcowej do przerobienia.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 09:23   #2905
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Kitek, anialaura, moniqa84 i wszystkie dziewczyny z 1sierpnia, życzę Wam dużo słońca, uśmiechu, szczęścia na nowej drodze życia i wszystkiego tego co sobie wymarzyłyście na ten najpiękniejszy dzień Czekamy na Waszą obszerną relację i foty
Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
SSR
stringi chyba kolo 20 zl kosztowały
a z tym złotem to nie wiedziałaś o tym wczesniej? nam powiedzieli u jubilera [jak bylismy sie informować pierwszy raz], że oni to i tak ze swojego złota robią, wiec raczej nie ma znaczenia odcien czy proba naszego złota
a co do tych wyborów to faktycznie.. ja znowu mam taki problem ze moj to by chciał we wszystkim uczestniczyc, bo jak coś sama zdecyduję, to zara jest pofochany.. :/ wiec przesada w drugą stronę
A te stringi to pójdę obkukać po przymiarce jak zobaczę gdzie mi się kiecka rozchodzi i co mi się wylewa
A z tym złotem to widzisz jakoś tak wyszło, że byłam święcie przekonana, że z mojego złota to będzie robione. No jak szukałam na początku jubilera to myślałam sobie, że pójdę do tego jubilera od znajomych, bo on na pewno mnie nie oszuka i nie weźmie mojego złota a zrobi z jakichś gotowych wzorców, a tu popatrz jak się dowiedziałam to miałam załamkę, ale Ty mnie uspokoiłaś, że tak wszyscy robią Zresztą jakie będą takie będą to tylko symbol a najważniejsze żebyśmy się kochali, jak mówi mój TŻ. A wy jaki macie grawer?
Co do wyborów to wolę, już sama wybierać niż jak on by nie mógł a był pofochany Wolę chyba jednak moją opcję
Cytat:
Napisane przez blackrose4u Pokaż wiadomość
Koleżanka szukała sukienki ślubnej i ogólnie wyszło tak że teraz zaczynają się największe wyprzedaże do 30% czasami to sięga 700zł-1000zł. Podobno w grudniu jak chciałam dopiero zacząć się rozglądać ma być mały wybór - no można dać do szycia ale to wyjdzie 100% ceny. Potem wchodzi nowa kolekcja na którą jak będą upusty to 5%. Mam pare sukienek na oku, nawet mierzyłam ale czy to ma sens już teraz "szaleń" i kupować? A może to tylko "chwyt marketingowy"? Pomóżcie!
Takie wyprzedaże to zaczynają się już we wrześniu, ale można już w sierpniu pytać o te modele salonowe, bo kto pierwszy ten lepszy. Jak patrzyłam u nas w salonach to te kiecki z wystawy we wrześniu/październiku kosztowały 800zł a miesiąc wcześniej 1600 więc jest różnica.
Cytat:
Napisane przez agulla8 Pokaż wiadomość
SRR-Kurcze Ty naprawne dużo pytań zadajesz. Sery dokupujemy we własnym zakresie one łądnie kroją i podają. My zamawiamy i swiniaka i udziec. Koszt ok 1000 zł. Są faszerowane.
Piwo zamawiamy jedną beczkę 50 litrów. Wódke kupiliśmy sobieski. Dokupujemy jeszcze wina do obiadu, koniak. whisky, likier jakis, malibu.(Raczej po butelce)
Tez mamy tą cukiernie. Zamawialismy ciasta5 rodzaji na każdego po 3 kawałki liczylismy plus paczki do domu plus tort.
Do ślubu jade chryslerem. Na sali dekoracje wiszące z żywych kwiatów na stołach storczyki, pokrowce na krzesla z kokardami 100 sztuk i organze na stół. Na sali mają świeczniki ale dokupuje świece bo nie chce białych.
Jeśli chodzi o pokoje to tylko my spimy. Reszte umieszamy w motelu naprzeciwko Jednostki koło wodociągów. Taki dom pietrowy wyremontowany cały wynajmujemy.
Suknia ślubna http://www.annaisbridal.pl/pl/kolekcja-2009-kristi
storczyk we włosach i mały bukiet.
Nie robimy wiejskiego stołu bo jest b duzo jedzenia.
Ślub mam o 13 i na drugi dzień poprawiny chyba też od 13 obiad do wieczora.
Przepraszam, za milion pytań, ale myślę, że rozumiesz
Sukienkę masz bardzo ładną, ślicznusią Będziesz pięknie wyglądać
Jak masz ślub o 13 to godzinę później niż ja więc myślę, że goście się wybawią do tej 3rano bo są jeszcze poprawiny. A własnie jak gadałam w zeszłym roku z właścicielką to mówiła, że jak są poprawiny to wesela się kończą wcześniej, bo obsługa musi posprzątać, przygotować na następny dzień i się wyspać i dojechać. Ale jak jednodniowe to może trwać dłużej. A Wy poprawiny robicie ten standard, obiad, zimna płyta i kolacja? A muza z kompa czy zespół?
Bo ja mam noclegi u Salezjan w parku w reptach i znowu gości wozić i załatwiać transport, poza tym do wieczora by nie siedzieli bo 90% przyjezdnych z daleka to muszą wracać, więc robię tylko obiad i deser w drugi dzień "u Wrochema"-tam z noclegów mogą dojść pieszo przez park. No i szybko zjedzą i pojadą, a ci co zostaną to będzie garstka więc mamy oboje działki koło 3szpitala więc zrobimy jakieś ognicho. Mogę spytać ile Was noclegi wynoszą w tym motelu? Bo mnie 30zl/os.
Mam nadzieję, że będzie dużo jedzenia na sali, bo też nie chcemy wiejskiego stołu(mamy ludzi, którzy mają swoje gospodarstwa i taki wiejski stół to oni mają na co dzień), ale chciałam fontannę czekoladową, tylko znów ona mi nie pasuje do wystroju- lepiej by wyglądała na sali balowej niż w leśniczówce
Co do prosiaka to się zastanawiam czy to czy udziec, napiszesz mi po weselu co lepsze i co lepiej wyglądało i chętniej schodziło?
Co do cukierni to jakie 5ciast, ser, mak, posypka i co jeszcze tam mają dobrego? A tort też od nich bierzesz? Bo ja chciała każde piętro tortu w innym smaku, ale się zastanawiam jeszcze, a Ty jaki masz smak?
Ja jadę takim retro dwuosobowym od wieczorka z starych tarnowic, pewnie wiesz który A jaka kolorystyka u ciebie na sali będzie królować, że nie chcesz białych świec? A storczyki to tylko na stołach bukiety? Idę jutro na wizję lokalną sali, bo tak się z właścicielką ugadałam, więc jak coś podpatrzę to dam znać
Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość

Nie że zwala wybory.Ja to znowu mam tak,że chce aby on mi pomógł w wyborze to mi mój Tż mówie wybierz sobie co chcesz a chce znać jego zdanie nie raz jest tak,że słyszłe jego zdanie i jest przeciwne do mojego to wtedy słyszę i po co Ci mówię co myślę jak i tak zrobisz inaczej...Achh faceci...
Kochana cukierku tu i tu.Mam nadzieję że bram nie będę miała
Ach ci faceci, no ja też chcę żeby mi pomógł w wyborze, to powtarza, to co tobie się podoba, weź co ty chcesz, a co ja jestem? Ja nie jestem sama, ale co tam, przynajmniej mam to co mam, choć nie zawsze do końca jestem tego pewna
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 13:05   #2906
blackrose4u
Wtajemniczenie
 
Avatar blackrose4u
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 553
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

właśnie tam gdzie upatrzyłam sobie suknie to już od jutra są wyprzedaże właśnie tegorocznej kolekcji. Mam problem jaki dekolt wybrać :P Bo dwie sukienki mnie urzekły: z koronkową "stójką" oraz "pusty" dekolt ale do tego dorobione by było ramiączko jedno na szyje co też mi się bardzo podoba. Nie wiem co wybrać :/
__________________
Natalia

oczekujemy
blackrose4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 18:07   #2907
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
Ach ci faceci, no ja też chcę żeby mi pomógł w wyborze, to powtarza, to co tobie się podoba, weź co ty chcesz, a co ja jestem? Ja nie jestem sama, ale co tam, przynajmniej mam to co mam, choć nie zawsze do końca jestem tego pewna

Dokładnie Ja mam to samo chce się poradzić Tż a on że mu to jedno weź to co Ci się podoba.Nie raz wezmę to co mi się podoba a potem,że co to za kicz mam tak jestem przyzwyczajona do jego decyzji ze no musze zapytać czy tego chce czy nie, ale muszę.
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 08:42   #2908
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Dla wszystkich dzisiejszych Panien Młodych dużo pogody, żeby wszystko wypaliło zgodnie z planem i żeby nic nie zakłóciło przebiegu całej uroczystości i imprezy i tak jak pisała SSR, czekamy na foty ;D
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 09:09   #2909
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Dzisiejszym PM zycze szczęścia na nowej drodze życia i wszystkiego tego co sobie wymarzyłyście na ten najpiękniejszy,oraz pieknej pogody i usmiechu na twarzy
dzien
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 09:50   #2910
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Dziewczynki wróciłam do Was na dobre, komp i net już mam, to teraz się tak łatwo mnie nie pozbędziecie
Cytat:
Napisane przez blackrose4u Pokaż wiadomość
właśnie tam gdzie upatrzyłam sobie suknie to już od jutra są wyprzedaże właśnie tegorocznej kolekcji. Mam problem jaki dekolt wybrać :P Bo dwie sukienki mnie urzekły: z koronkową "stójką" oraz "pusty" dekolt ale do tego dorobione by było ramiączko jedno na szyje co też mi się bardzo podoba. Nie wiem co wybrać :/
No najlepiej jakbyś przymierzyła obie kiecki z mamą, siostrą czy koleżanką i one Ci najlepiej doradzą, a jak nie to przymierz obydwie, zrób foty i wklej a my Ci doradzimy


Byłam wczoraj u mojej kosmetyczki na regulacji brwi i zrobiła mi hennę brwi i rzęs, no nareszcie coś u mnie widać, efekt taki, że mam brwi bo zawsze miałam tak jasne że ich widać nie było. Ale muszę dalej pochować pensety i bo dalej mam zapuszczać przez 3 tygodnie, bo nie mam takiego łuku jaki by sobie kosmetyczka życzyła ale już lepiej, pochwaliła ,mnie, że dobrze odrobiłam lekcje Na brwiach mam hennę jasny brąz, a na rzesach ciemny i nie umiem się przyzwyczaić, ale pewnie czasem mi to zblednie.
Kupiłam wczoraj sobie żel do wybielania zębów Biała perła i od dziś wybielam- przykaz dentystki

Jadę dziś zobaczyć z TŻ i moją mamą na salę jak wygląda przed samym weselem i pewnie coś podpatrzę to Wam zaraz doniosę
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:50.