Panny MŁode Śląsk ;) - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-20, 12:54   #3151
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
* powodzonka w szpitalu i 3mma kciuki za pozytywne rozwiązanie sprawy z kredytem ;D
serwetki kupiłam na tylnej, musze jeszcze swiecę dokupić, bo tamtą mama mi złamała...
* e tam, z tym strojeniem to też nie przesadzaj, od czasu do czasu to się trza przed rodziną pokazać poza tym szatki będą od razu na niedzielę po slubie jak sie będzie trzeba z przyjezdną rodziną zobaczyc
* tipsy mam w solarium tropicana, na ratuszowej,
* makijaz i fryzura w miasteczku
* kosmetyczka - na gorniczej w http://www.venus-spa.pl/ tam chyba sa też ceny niektorych zabiegów http://www.venus-spa.pl/nowosci.php
bardzo pozytywne wrazenie wewnatrz... sama kawitacja 30 zl, taki pakiet z jakimiś tam dodatkowymi zabiegami 100-140 zl. woskowanie pach 30zl [o te rzeczy sie pytalam na razie]
* jak tylko mi kolega odpisze, to od razu dam Ci znac
No dzięki za powodzonka
Co do strojenia to i tak uważam, że się stroisz, ale masz rację ciuchy zostaną a i okazje są wielkie
To co Twoja mama robiła z tą świecą, ze ją złamała ale spoko ja też muszę kupić
wiem tipsy dostałaś gratis, a wiesz już jakie chcesz?
I dzięki za zainteresowanie z trębaczem Super jak tylko będzie miałą wolny termin to go biorę
Cytat:
Napisane przez Stysik Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Cały czas Was podczytuję, ale tak jesteście zaawansowane w przygotowaniach (a niektóre już po), że zostaje mi tylko czytanie Trzymam kciuki za wszystkie
Pozdrawiam
Cześć A tam zaawansowane zaraz zobaczysz jak Ci szybko przeleci To pochwal się co masz i gdzie
Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane
Jestem po i napisze więcej jak będę miała więcej czasu.
UDAŁO SIĘ WSZYSTKO!
Jestem zadowolona i mój mąż też.Przeszło wszystko moje oczekiwania.
Pogoda dopisała.


Wessssseleeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeee!

No Zanetka, jak fajnie, że się odezwałaś, pogodę miałaś super i wszytko się udało, teraz czekamy na obszerna relację
Gratulacje nasza żonko
Cytat:
Napisane przez monia.ch Pokaż wiadomość
Jednocześnie zazdroszczę, że już macie to za sobą
Monia no Ty chyba nie masz czego zazdrościć, bo co ja mam powiedzieć A Ty przecież już tuż, tuż Zapowiadają teraz upalny weekend a następny już ochłodzenie ale niewielkie, więc tort Ci sienie rozpłynie Co ci jeszcze zostało?

A ja dziś kupiłam w tesco te cudne serwetki zielone (kolor jabłkowo-groszkwy) na białe butelki wina, a nie było białych Tzn. były ale jednowarstwowe, a ja chcę 3, ale to sobie kupi w papierniczym albo dekoracyjnym.
A i rodzice mi dziś zrobili niespodziankęZawoła li mnie do siebie i dali 10tys na wesele i na nic sie zdały moje tłumaczenia, że na wesele mamy uzbierane, a chcemy namieszkanie, kazali wziąć i powiedzielie, ze ich nie interesuje co z tą kasą zrobię, bo mogę sobie kupić sukienkę, albo rolady na stół, im jest wszystko jedno Czyli wiadomośc dnia taka, że nie musze się szarpać, bo na wesele nam kasy starczy, a i na mieszkanie będzie No to teraaz szukać mieszkania i brać kredyt
A i oglądałam dziś z mamą mieszkania i odradzała mi na parterze (bo my całe życie na 3piętrze i ostatnim) a znów TŻ na parterze, ale chyba będzie pietro jednak i musi być balkon, bo muszę pranie wieszać i piwnica, bo gdzieś trzeba sprzęt wędk. trzymać, ale ja mam wymagania
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 13:36   #3152
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

zanetaa wszystkiego naj naj naj na nowej drodze życia

stysik witamy

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
No dzięki za powodzonka
Co do strojenia to i tak uważam, że się stroisz, ale masz rację ciuchy zostaną a i okazje są wielkie
To co Twoja mama robiła z tą świecą, ze ją złamała ale spoko ja też muszę kupić
wiem tipsy dostałaś gratis, a wiesz już jakie chcesz?
I dzięki za zainteresowanie z trębaczem Super jak tylko będzie miałą wolny termin to go biorę
nie gratis, 20% znizki jest
zrzuciła z meblościanki :/
sukienka kupiona, fot nizej, do tego czarne atłasowe bolerko z dlugim rekawem
powodzenia z tymi ofertami bo Ty non stop chyba tylko ogłoszenia przeglądasz, a i z kasą Ci się fuksnęło ;D a mieszkac to chyba najlepiej posrodku, nie na osatnim pietrze i nie na parterze. choc na parterze to chłodno często jest

do mnie przyszła wczoraj figurka na tort, wszystkim się podobała

kwiaciarni nie załtwiłam dzisiaj, bo moja florystka dopiero na 2 zmiane byla

a w salonie ślubnym wielka rewolucja. a wiec
- wymiary ściagniete
- ustalona koncepcja sukienki: bez płaszcza, tiulowe bolerko z długimi rozcinanymi rękawami. sukienka ma prosty [nie gnieciony] muślinowy doł., z krótkim trenem, podpianny na guzik. góra prosta, na biuscie zaszewki muslinowe, pod biustem srebrny pas [jak wczesniej] i wąskie ramiączka.
- do tego bede dokupywać prawdopodobnie jakiś kwiatek na szyję, bo jest też wizja rzucania tym kwiatkiem podczas oczepin [co do oczepin jeszcze to moja znajoma rzucała diademem...] - coś jak to http://www.allegro.pl/item705436099_...je_slubny.html
- pierwsza przymiarka 31 sierpnia ;D
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (37,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg figurka.jpg (128,0 KB, 17 załadowań)
__________________


Edytowane przez LadySith
Czas edycji: 2009-08-20 o 13:39
LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 13:54   #3153
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

lady gdzie zamwiałas figurkę ja myslalam o jakiej smiesznej stolarskiej bo moj małzowin to stolarz jest tylko nic nei umiem namierzyc
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 14:02   #3154
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

anika222 - mam takiego linka, do pracowni => http://doye.art.pl/ <= znalazłam go na którymś forum
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 14:14   #3155
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
nie gratis, 20% znizki jest
zrzuciła z meblościanki :/
sukienka kupiona, fot nizej, do tego czarne atłasowe bolerko z dlugim rekawem
powodzenia z tymi ofertami bo Ty non stop chyba tylko ogłoszenia przeglądasz, a i z kasą Ci się fuksnęło ;D a mieszkac to chyba najlepiej posrodku, nie na osatnim pietrze i nie na parterze. choc na parterze to chłodno często jest

do mnie przyszła wczoraj figurka na tort, wszystkim się podobała

kwiaciarni nie załtwiłam dzisiaj, bo moja florystka dopiero na 2 zmiane byla

a w salonie ślubnym wielka rewolucja. a wiec
- wymiary ściagniete
- ustalona koncepcja sukienki: bez płaszcza, tiulowe bolerko z długimi rozcinanymi rękawami. sukienka ma prosty [nie gnieciony] muślinowy doł., z krótkim trenem, podpianny na guzik. góra prosta, na biuscie zaszewki muslinowe, pod biustem srebrny pas [jak wczesniej] i wąskie ramiączka.
- do tego bede dokupywać prawdopodobnie jakiś kwiatek na szyję, bo jest też wizja rzucania tym kwiatkiem podczas oczepin [co do oczepin jeszcze to moja znajoma rzucała diademem...] - coś jak to http://www.allegro.pl/item705436099_...je_slubny.html
- pierwsza przymiarka 31 sierpnia ;D
Kieca pierwsza klasa Z bolerkiem będzie super wyglądać A Wy ciasto wszystkim gościom dajecie? Pewnie się już kiedyśo to pytałam ale nie pamiętam?
no to mnie zaskoczyłaś, zamiast płaszcza bolerko z rękawami długimi Nononoon, bo pomyślę, że zgapiasz szkoda, że nie będzie płaszcza, bo ja taki chciałam kiedyś mieć, no ale nie ma tego złego........ A juz wiem jak będzie wyglądać Twoja kiecka, tylko zastanawiam sie jeszcze czy bedą te dwa pski z materiału zapinane na szyję czy nie? Bo jak góra sięie zmienia to gdzie ty ten kwiatek wciśniesz?
A przymiarkę szybko masz a cena ta sama?
No i figurka pierwsza klasa, widzę, że wybrałaś model i dodaaś swoje rzeczy i kolory, nie wiedziałam, że tak też można Ja ich muszę pogonić, ale jak wrócę ze szpitala to im narobię rabanu. Ile czekałaś na figurkę?
Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
lady gdzie zamwiałas figurkę ja myslalam o jakiej smiesznej stolarskiej bo moj małzowin to stolarz jest tylko nic nei umiem namierzyc
Anik w doye, można zrobić na własne zamówienie
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 16:19   #3156
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
lady gdzie zamwiałas figurkę ja myslalam o jakiej smiesznej stolarskiej bo moj małzowin to stolarz jest tylko nic nei umiem namierzyc
Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
anika222 - mam takiego linka, do pracowni => http://doye.art.pl/ <= znalazłam go na którymś forum
to jest dokładnie tam - zamawiane w doye, tylko że figurki na własne zamówienie są dość drogie [nawet do 300 zł 18 cm], i jest dość długi czas oczekiwania - jeśli mają aktualnie duużo zamówień

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
Kieca pierwsza klasa Z bolerkiem będzie super wyglądać A Wy ciasto wszystkim gościom dajecie? Pewnie się już kiedyśo to pytałam ale nie pamiętam?
no to mnie zaskoczyłaś, zamiast płaszcza bolerko z rękawami długimi Nononoon, bo pomyślę, że zgapiasz szkoda, że nie będzie płaszcza, bo ja taki chciałam kiedyś mieć, no ale nie ma tego złego........ A juz wiem jak będzie wyglądać Twoja kiecka, tylko zastanawiam sie jeszcze czy bedą te dwa pski z materiału zapinane na szyję czy nie? Bo jak góra sięie zmienia to gdzie ty ten kwiatek wciśniesz?
A przymiarkę szybko masz a cena ta sama?
No i figurka pierwsza klasa, widzę, że wybrałaś model i dodaaś swoje rzeczy i kolory, nie wiedziałam, że tak też można Ja ich muszę pogonić, ale jak wrócę ze szpitala to im narobię rabanu. Ile czekałaś na figurkę?
- ciasto tylko dla sasiadów i znajomych którzy nie idą na wesele
- płaszcz właśnie odpadł ze względu na pogodę [o czym ostatnio pisałam]
- cena 1600 bolerko 180
- nawet nie skojarzyłam że Ty będziesz miała podobne - wziełam to, bo było jedyne akurat na stanie do zmierzenia i spodobał mi się krój - taki lekki ;D jedynę będę chciała wyższy kołnierz niż te które mieli [jeśli się da]
- zamówienie składałam 13 lipca, termin podałam na połowę sierpnia, cena bez zmian - strój, kwiatki, wygląd opisałam im w mailu - to jest akurat w standardzie, figurka ma nawet diademik, i czerwone pseudo-kantedeski w bukiecie ;D
- moja sukienka to jest taka kombinacja dwóch modeli [moze pamietasz jak bylas tam mierzyc - ten z neo, i taki drugi z tym samym pasem z koralików, tylko że na biodrach]. no i ramiączka bede miała tak normanie, 2 cieniutkie szelki. dodatkowy plus tego bolerka to był taki, że dzisiaj już mogłam zmierzyć obie suknie - jak beda w nim wygladac, a taki plaszcz to jednak byla trochę jazda w ciemno... i kwiatek też już przymierzyłam więc jest git ;D
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 22:21   #3157
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
- ciasto tylko dla sasiadów i znajomych którzy nie idą na wesele
- płaszcz właśnie odpadł ze względu na pogodę [o czym ostatnio pisałam]
- cena 1600 bolerko 180
- nawet nie skojarzyłam że Ty będziesz miała podobne - wziełam to, bo było jedyne akurat na stanie do zmierzenia i spodobał mi się krój - taki lekki ;D jedynę będę chciała wyższy kołnierz niż te które mieli [jeśli się da]
- zamówienie składałam 13 lipca, termin podałam na połowę sierpnia, cena bez zmian - strój, kwiatki, wygląd opisałam im w mailu - to jest akurat w standardzie, figurka ma nawet diademik, i czerwone pseudo-kantedeski w bukiecie ;D
- moja sukienka to jest taka kombinacja dwóch modeli [moze pamietasz jak bylas tam mierzyc - ten z neo, i taki drugi z tym samym pasem z koralików, tylko że na biodrach]. no i ramiączka bede miała tak normanie, 2 cieniutkie szelki. dodatkowy plus tego bolerka to był taki, że dzisiaj już mogłam zmierzyć obie suknie - jak beda w nim wygladac, a taki plaszcz to jednak byla trochę jazda w ciemno... i kwiatek też już przymierzyłam więc jest git ;D
No ja ciasto to tak samo
Moja kieca 1750 więc prawie tyle samo, a ja bolerka nie mam, tylko mam ją caą długą z rękawami uff jak dobrze, ze mam klimę na sali)
to teraz jużc hyba wiem jak Twoja kieca będzie wygladać, a będzie tak jak w tej z tym pasem na biuście taki zakładany materiał, takie V, kurczątko nie wiem jak to wytłumaczyć. Super te muślinowe mi sie strasznie podobały, ale one mnie pogrubiały, ja muszę mieć prostą z satyny, zeby leciał w dół i mnie wyciągała do góry. A kwiatek bierzesz na szyję? A Twoja biżu Ci nie będzie pasować?
Twoja figurka jest debeściarska, jak tylko wrócę to ich pogonię

A dla tych co są ciekawe co dziś zamówiłam na all to było tak: 4eolki satyny o szerokości 12cm obrobionej po bokach, kolor biały i seledynowy do strojenia klatki schodowej i koszyków na flaszki i inne pierdółki; wstążeczki ściągane o szer. 1cm 200szt. kolor biały i zielony - bedą na flaszki i na słodycze; pudełka na ciasto takie kartonowe ale kolorowe, fajne

No to dziewczynki do zobaczenia jak wrócę ze sszpitala. nie piszcie za dużo, bo potem nie nadrobię Całusy, pa
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-21, 07:14   #3158
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
No ja ciasto to tak samo
Moja kieca 1750 więc prawie tyle samo, a ja bolerka nie mam, tylko mam ją caą długą z rękawami uff jak dobrze, ze mam klimę na sali)
to teraz jużc hyba wiem jak Twoja kieca będzie wygladać, a będzie tak jak w tej z tym pasem na biuście taki zakładany materiał, takie V, kurczątko nie wiem jak to wytłumaczyć. Super te muślinowe mi sie strasznie podobały, ale one mnie pogrubiały, ja muszę mieć prostą z satyny, zeby leciał w dół i mnie wyciągała do góry. A kwiatek bierzesz na szyję? A Twoja biżu Ci nie będzie pasować?
Twoja figurka jest debeściarska, jak tylko wrócę to ich pogonię

A dla tych co są ciekawe co dziś zamówiłam na all to było tak: 4eolki satyny o szerokości 12cm obrobionej po bokach, kolor biały i seledynowy do strojenia klatki schodowej i koszyków na flaszki i inne pierdółki; wstążeczki ściągane o szer. 1cm 200szt. kolor biały i zielony - bedą na flaszki i na słodycze; pudełka na ciasto takie kartonowe ale kolorowe, fajne

No to dziewczynki do zobaczenia jak wrócę ze sszpitala. nie piszcie za dużo, bo potem nie nadrobię Całusy, pa
widzę że zakupy udane więc ja też czekam na to nasze zamówienie ;D

na biuście będzie tak jak w tej z neo, tylko że cała ta góra będzie w te zakłądki [w tamtej były tylko takie 2 pasy który przechodziły potem w te szelki na szyję].

tamta biżu tez ok, ale zaczęły mi się podobać też te kwiatki... zobacze jeszcze.. ale cenowo jest masakra - w salonie taki kwiatek powyżej 100 zł, a na alle 40. jeszcze muszę zajrzeć do stelli,

a to muślinowe rękawki też są dość lecące, dodatkowo te pęknięte rękawy [do łokcia] zawsze wiszą w dół, nawet jak trzymam bukiet przykładowo

dużo zdrówka i powodzenia w szpitalu i wracaj do nas szybko ;D
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 09:08   #3159
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Dziewczyny mam problem mam nadzieję że mi jakoś doradzicie. Zamówiłam ostatnio kwiaty na ślub. Zawsze mi się marzyło żeby mieć kwiaty w intensywnym różu. Taki też zamówiłam swój bukiet i strojenie samochodu. Niestety wczoraj okazało się w rozmowie ze świadkiem, że samochód któym będziemy jechać do ślubu nie jest srebrny jak mi się wcześniej wydawało ale w kolorze szampana. Taki lekko złotawy.

Tu na aukcji znalazlam identyczny kolor:
http://allegro.pl/item704726497_mask...000_zlota.html

Wiadomo - będą pasować herbaciane róże tyle że ja za nimi osobiście nie przepadam, poza tym świadkowa będzie mieć bukiet z herbacianych róż. Marzyło mi się że samochód i mój bukiet będzie w jednym kolorze ozdobiony a tu lipa bo ten róż nijak nie pasuje. Co byście mi poradziły? Dać te herbaciane czy może macie jakieś inne pomysły?
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 10:09   #3160
monia.ch
Raczkowanie
 
Avatar monia.ch
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: malownicza miejscowość
Wiadomości: 245
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość

Monia no Ty chyba nie masz czego zazdrościć, bo co ja mam powiedzieć A Ty przecież już tuż, tuż Zapowiadają teraz upalny weekend a następny już ochłodzenie ale niewielkie, więc tort Ci sienie rozpłynie Co ci jeszcze zostało?
Hej, ja już mam wszystko właściwie. Zostało tylko rzeczy typu rozkładanie winietek, czy strojenie auta...

A co do tej pogody to ja jestem załamana, na śląsku pokazują deszcze. Miałam nadzieje do wczoraj, że to może przelotne będą ale jak dziś zobaczyłam pogodę to się lekko przeraziłam.
Wiadomo wpływu na to nie mam, pozostaje jedynie nadzieja, że chmury inaczej się będą przemieszczały, albo wiatr je rozwieje (na tą drugą opcję bardzo liczę - kocham wiatr i było bardzo mi miło gdyby mi towarzyszył)

Super prezent rodzice Wam zrobili, my jedziemy już na "oparach" jeśli mogę to tak nazwać (jedyna kasa jaka została jest odłożona na zapłacenie wszystkich usług)
No i super się macie, że będziecie mieszkać sami. My na razie u teściów, bo będziemy się budować. Jestem bardziej przerażona tym mieszkaniem z nimi niż samym ślubem. Choć teściów mam bardzo fajnych, ale wiadomo kto by chciał mieszkać z obcymi...
__________________
szczęśliwa żonka 29.08.2009r.

monia.ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 12:46   #3161
addda
Raczkowanie
 
Avatar addda
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 156
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Czesc Dziewczyny!

Moge do Was tak jedna noga dolaczyc? Jedna noga bo na co dzien mieszkam w anglii ale pochodze i wesele bedzie w Dabrowie Gorniczej - 2 pazdziernika
addda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-21, 13:22   #3162
monia.ch
Raczkowanie
 
Avatar monia.ch
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: malownicza miejscowość
Wiadomości: 245
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Witamy w gronie Panien Młodych
__________________
szczęśliwa żonka 29.08.2009r.

monia.ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 09:09   #3163
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

W środę mamy sesję. Już nie mogę się doczekać zdjęć, poza tym wszyscy już nas ścigają o fotki.

A w najbliższą niedzielę umówiłam się jeszcze z taką znajomą, która zaczyna jako fotograf ślubno-weselny, na sesję (ona nam zrobi za darmo fotki, w zamian umieści nas w swoim portfolio). Dziewczyna jest z Częstochowy, więc wymyśliliśmy żeby sesję zrobić na zamku w Olsztynie. Przy okazji tej sesji mieliśmy sobie zrobić wypad na weekend. Ale... obdzwoniłam wszystkie miejsca noclegowe w Olsztynie i bliskiej okolicy i co? BRAK MIEJSC. Normalnie szok. W końcu udało nam się coś załatwić 15 km od Olsztyna. A nie chciałoby mi się jechać w nd do Olsztyna (150km) i w nd wracać. Na tą sesję to już się sama uczeszę i umaluję.

Poza tym wczoraj poszliśmy w końcu do biura podróży popytać się, co i jak. I co? Do Egiptu 7+7 BRAK MIEJSC na 11 i 18.09. Najbliższy termin to 02.10 (za szalone pieniądze
). No to pytamy się o Turcję 7+7. I co? Zostało 17 miejsc na 09.09 a potem to dopiero 23.09 (ale ten termin to nam nie pasuje).
SZOK!!!!!!!To w zeszłym roku jak się pytaliśmy o 7+7 do Turcji to nie było chętnych, a teraz nie ma miejsc. Hm.....
Jak do środy nie wykupią tych 17 miejsc i mój M. dostanie łaskawie urlop to pojedziemy na 7+7 do Turcji (do środy, bo dziś i jutro nie mamy czasu żeby iść do BP, poza tym mój mąż musi sobie ten urlop załatwić to też tak do środy potrwa). A jak nie to nie wiem gdzie i kiedy pojedziemy.
A do Egiptu pojedziemy sobie w maju/czerwcu 2010. (o ile będą miejsca)
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 15:26   #3164
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

kitek, ja to myslalam ze Wy te wczasy to macie już dawno zaklepane. a tu taki niewypał się trafił...
Olsztyn, ładnie, ładnie... ;D
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 17:37   #3165
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cześć wróciłam, tzn. wypuścili mnie ze szpitala, a wyniki za 5tygodni dopiero. Al nie ma źle tylko ręce pokłute i całe sine jak u narkomana
Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
widzę że zakupy udane więc ja też czekam na to nasze zamówienie ;D

na biuście będzie tak jak w tej z neo, tylko że cała ta góra będzie w te zakłądki [w tamtej były tylko takie 2 pasy który przechodziły potem w te szelki na szyję].

tamta biżu tez ok, ale zaczęły mi się podobać też te kwiatki... zobacze jeszcze.. ale cenowo jest masakra - w salonie taki kwiatek powyżej 100 zł, a na alle 40. jeszcze muszę zajrzeć do stelli,

a to muślinowe rękawki też są dość lecące, dodatkowo te pęknięte rękawy [do łokcia] zawsze wiszą w dół, nawet jak trzymam bukiet przykładowo

dużo zdrówka i powodzenia w szpitalu i wracaj do nas szybko ;D
Zakupy są już w domku i wszystko się zgadza, chyba musisz sama ocenić, bo ja jestem zadowolona, choć wzięłam pierwszą wstążeczkę na próbę i mi sie cała rozwaliła, ale druga już git. Coś czuję, że ten alkohol będę stroić wcześniej, bo jak mi braknie wstążek to zawsze można domówić
A czyli na całym biuście takie zakładki ale bez szelek? No to wiem co, ale mi to by chyba z D zrobiło G, strasznie w biuście dodają cm te zakładki
No to musisz wybrac co chcesz z biżu, a najlepiej zdecydowac na którejś z przymiarek jak już będzie jako taki obraz kiecy
Cytat:
Napisane przez mewcia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem mam nadzieję że mi jakoś doradzicie. Zamówiłam ostatnio kwiaty na ślub. Zawsze mi się marzyło żeby mieć kwiaty w intensywnym różu. Taki też zamówiłam swój bukiet i strojenie samochodu. Niestety wczoraj okazało się w rozmowie ze świadkiem, że samochód któym będziemy jechać do ślubu nie jest srebrny jak mi się wcześniej wydawało ale w kolorze szampana. Taki lekko złotawy.

Tu na aukcji znalazlam identyczny kolor:
http://allegro.pl/item704726497_mask...000_zlota.html

Wiadomo - będą pasować herbaciane róże tyle że ja za nimi osobiście nie przepadam, poza tym świadkowa będzie mieć bukiet z herbacianych róż. Marzyło mi się że samochód i mój bukiet będzie w jednym kolorze ozdobiony a tu lipa bo ten róż nijak nie pasuje. Co byście mi poradziły? Dać te herbaciane czy może macie jakieś inne pomysły?
Jak to jest kolor wpadający w ecru to śmiało różowe róże będa pasować, zresztą jak chcesz sie sama przekonać to kup sobie taki różowy kwiatek i przyłóż do maski samochodu to samo Ci wyjdzie czy pasuje czy nie. Zawsze ewentualnei mo.zna zrobić biało-zieloną dekorację z malutkimi dodatkami różowymi i tez będzie git.
Cytat:
Napisane przez monia.ch Pokaż wiadomość
Hej, ja już mam wszystko właściwie. Zostało tylko rzeczy typu rozkładanie winietek, czy strojenie auta...

A co do tej pogody to ja jestem załamana, na śląsku pokazują deszcze. Miałam nadzieje do wczoraj, że to może przelotne będą ale jak dziś zobaczyłam pogodę to się lekko przeraziłam.
Wiadomo wpływu na to nie mam, pozostaje jedynie nadzieja, że chmury inaczej się będą przemieszczały, albo wiatr je rozwieje (na tą drugą opcję bardzo liczę - kocham wiatr i było bardzo mi miło gdyby mi towarzyszył)

Super prezent rodzice Wam zrobili, my jedziemy już na "oparach" jeśli mogę to tak nazwać (jedyna kasa jaka została jest odłożona na zapłacenie wszystkich usług)
No i super się macie, że będziecie mieszkać sami. My na razie u teściów, bo będziemy się budować. Jestem bardziej przerażona tym mieszkaniem z nimi niż samym ślubem. Choć teściów mam bardzo fajnych, ale wiadomo kto by chciał mieszkać z obcymi...
eeee tam pogoda będzie fajna, nie ma co sie przejmować A to juz w tym tygodniu super, jeszcze chwila i będziecie małżeństwem A sama stroisz auto?
Co do mieszkania z rodzicami to ja nigdy bym się nie zdecydowała. Ostatnio przy wybieraniu mieszkań zapragnęłąm mieszkać u nas na osiedlu, ale jak mam mieć "mamusię" co chwilę w potrzebie (npo. zawieźć coś do szwagra do centrum), to mnie trafia i chyba jednak wybiorę dalszą lokalizację Jak sobe pomyślę, że my zawsze będziemy pod ręką to mnie trafia, ale jutro wielki dzień, czyli zaczynamy szukać mieszkania, więc trzy,ajcie kciuki
Cytat:
Napisane przez addda Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny!

Moge do Was tak jedna noga dolaczyc? Jedna noga bo na co dzien mieszkam w anglii ale pochodze i wesele bedzie w Dabrowie Gorniczej - 2 pazdziernika
No pewnie, witaj Masz ślub w piątek? A pochwal się kiecą
Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
W środę mamy sesję. Już nie mogę się doczekać zdjęć, poza tym wszyscy już nas ścigają o fotki.

A w najbliższą niedzielę umówiłam się jeszcze z taką znajomą, która zaczyna jako fotograf ślubno-weselny, na sesję (ona nam zrobi za darmo fotki, w zamian umieści nas w swoim portfolio). Dziewczyna jest z Częstochowy, więc wymyśliliśmy żeby sesję zrobić na zamku w Olsztynie. Przy okazji tej sesji mieliśmy sobie zrobić wypad na weekend. Ale... obdzwoniłam wszystkie miejsca noclegowe w Olsztynie i bliskiej okolicy i co? BRAK MIEJSC. Normalnie szok. W końcu udało nam się coś załatwić 15 km od Olsztyna. A nie chciałoby mi się jechać w nd do Olsztyna (150km) i w nd wracać. Na tą sesję to już się sama uczeszę i umaluję.

Poza tym wczoraj poszliśmy w końcu do biura podróży popytać się, co i jak. I co? Do Egiptu 7+7 BRAK MIEJSC na 11 i 18.09. Najbliższy termin to 02.10 (za szalone pieniądze
). No to pytamy się o Turcję 7+7. I co? Zostało 17 miejsc na 09.09 a potem to dopiero 23.09 (ale ten termin to nam nie pasuje).
SZOK!!!!!!!To w zeszłym roku jak się pytaliśmy o 7+7 do Turcji to nie było chętnych, a teraz nie ma miejsc. Hm.....
Jak do środy nie wykupią tych 17 miejsc i mój M. dostanie łaskawie urlop to pojedziemy na 7+7 do Turcji (do środy, bo dziś i jutro nie mamy czasu żeby iść do BP, poza tym mój mąż musi sobie ten urlop załatwić to też tak do środy potrwa). A jak nie to nie wiem gdzie i kiedy pojedziemy.
A do Egiptu pojedziemy sobie w maju/czerwcu 2010. (o ile będą miejsca)
Dziwne, z enie znaleźliście noclegu w Olsztynie a i ten Egipt też niewypał. No cóż jak ja to zawsze mówię, tak po prostu miało być...... i nie ma tego złego.......... Zobaczycie będziecie mieć najwspanialszy wyjazd gdziekolwiek,ale razem
A tą sesje z bryczką już miałaś?
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 18:19   #3166
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

LADYSITH
Czekaliśmy na lasta, bo do tej pory ceny były koszmarne. Mirlismy już zamwóic podróż na 28.08, ale na szczęście nie zrobilismy tego, bo mi sie coś poprzesuwało i w tym terminei będe miała miec okres, a jakoś by mi sie nei widziało 40C+ i okres. No to wymysliliśmy 11.09 albo 18.09, ale czekalismy aż ceny spadną. Zanim ceny spadły to juz kiejsc brakło.
Mam nadzieję, że w srodę będzie jeszcze miejsce do tej Turcji.

SSR
No, obdzwoniłam wszystkie pensjonaty, jakie znalazłam w necie i nigdzie nie było wolnego. Już mi się odechciało tego wjazdu i sesji, no ale coś tam zanleźliśmy.
Sesja z bryczką w środę dopiero.
Ale... zaś jest problem z bryczką i kwestia pojazdu stoi pod znakiem zapytania. Wiedziałam, że tak będzie, z naszym szczęściem to nie może być inaczej. Jutro będzie wiadomo czy bryczka będzie czy nie. .
K..rwa, czy my nie możemy nic załatwić bezproblemowo. Za każdym razem coś nie tak. Jak nie przed weselem co chwila coś, jak nie podróż nie tak, jak nie wyjazd na weekend to teraz zaś z sesją problemy.
Już mam dość.
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 19:39   #3167
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
Zakupy są już w domku i wszystko się zgadza, chyba musisz sama ocenić, bo ja jestem zadowolona, choć wzięłam pierwszą wstążeczkę na próbę i mi sie cała rozwaliła, ale druga już git. Coś czuję, że ten alkohol będę stroić wcześniej, bo jak mi braknie wstążek to zawsze można domówić
A czyli na całym biuście takie zakładki ale bez szelek? No to wiem co, ale mi to by chyba z D zrobiło G, strasznie w biuście dodają cm te zakładki
No to musisz wybrac co chcesz z biżu, a najlepiej zdecydowac na którejś z przymiarek jak już będzie jako taki obraz kiecy
no ja potrzebowałam coś, co mi zrobić coś z niczego, jeszcze ta bardotka jest taka fajna powiększająca więc nie będzie tak płasko ;p
biżu bede mierzyc na przymairce i wtedy się zdecyduję, [chyba ;D ]
3mam kciuki za pozytywne wyniki
i czekam na obejrzenie zakupów

kitek, 3mam kciuki
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 20:06   #3168
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
SSR
No, obdzwoniłam wszystkie pensjonaty, jakie znalazłam w necie i nigdzie nie było wolnego. Już mi się odechciało tego wjazdu i sesji, no ale coś tam zanleźliśmy.
Sesja z bryczką w środę dopiero.
Ale... zaś jest problem z bryczką i kwestia pojazdu stoi pod znakiem zapytania. Wiedziałam, że tak będzie, z naszym szczęściem to nie może być inaczej. Jutro będzie wiadomo czy bryczka będzie czy nie. .
K..rwa, czy my nie możemy nic załatwić bezproblemowo. Za każdym razem coś nie tak. Jak nie przed weselem co chwila coś, jak nie podróż nie tak, jak nie wyjazd na weekend to teraz zaś z sesją problemy.
Już mam dość.
O rany Kitek, Ty to normalnie masz wszystko skomplikowane, j anie mogę. No ale cóż jakoś to będzie. trzymam kciuki, żeby bryczka była, w Olsztynie zdjecia się udały i wyjazd do Turcji był tym właściwym i życzę jutro dnia bez takich "przygód niezapowiedzianych"
Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
no ja potrzebowałam coś, co mi zrobić coś z niczego, jeszcze ta bardotka jest taka fajna powiększająca więc nie będzie tak płasko ;p
biżu bede mierzyc na przymairce i wtedy się zdecyduję, [chyba ;D ]
3mam kciuki za pozytywne wyniki
i czekam na obejrzenie zakupów

kitek, 3mam kciuki
Dzięki, dzięki.
Ale się wkurzyłam na te nasze zakupy, mam nadzieję, że Twoje będą super i takie jak chciałaś. Bo m tak namieszali, ze teraz do tego doszłam. Zamawiałam 14 pudełek na ciasto (7 wzorów takich i 7 innych), a dostałam 14, ale 4 wzory takie a 10 innych niby nic, ale jednak zamawiałam coś innego. Tak sam z organzą zamawiałam 2rolki białej i dwie zielonej wszystko ok, ale z tych dwóch zielonych każda ma inny kolor zielonego niby podobne, ale jedna jest groszkowa a druga piżdąca zieleń, głupi by zauważył różnicę. Cale szczęście, ze to na strojenie klatki, ale jestem wkurzona, bo jak nie mają towaru to niech napiszą a nie wysyłają o im przyjdzie pod rękę a jest trochę podobne do tego co klient zamawiał. Zaraz rano im napiszę stosownego maila.

No tyle co wyszłam ze szpitala to już się z TŻ pocięliśmy Posżło o wybór ciast, błacha sprawa, ale nie potrafił zakumac, że jak się go pytam to mam problem z wyborem a nie to moje widzimisię. No i jakbym wiedziała co chcę to bym poszła i wybrała, no ale to juz stara bajka jest i naprawdę już nie mam siły. Mam to gdzieś. Niech teraz on się troche pomęczy.
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 00:01   #3169
addda
Raczkowanie
 
Avatar addda
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 156
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Dziewczyny,mieszkam w uk,w polsce bedziemy jakis tydzien przed slubem. Problem (jeden z wielu)polega na tym,ze nie mam butow a Anglia nie robi nic bialego Wszystko jest ivory. A jak ja mam biala kiecke to nie moge miec ivory butow kilka pan mi powiedzilo,ze owszem moga zamowic biale ale musze doplacic tyle,ze jak uslyszalam to mi sie odechcialo
I pytanie,czy ja zdolam kupic buty pare dni przed weselem?? Moje wymagania to: maja byc biale,przody zakryte i obcas 5cm????

Ba,na otarcie lez chcialam kupic chociaz ponczochy i pas,zeby juz chociaz cos mniej zostawic na pozniej. No i co,maja owszem - czarne,czerwone i IVORY
addda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 07:23   #3170
monia.ch
Raczkowanie
 
Avatar monia.ch
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: malownicza miejscowość
Wiadomości: 245
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
eeee tam pogoda będzie fajna, nie ma co sie przejmować A to juz w tym tygodniu super, jeszcze chwila i będziecie małżeństwem A sama stroisz auto?
Co do mieszkania z rodzicami to ja nigdy bym się nie zdecydowała. Ostatnio przy wybieraniu mieszkań zapragnęłąm mieszkać u nas na osiedlu, ale jak mam mieć "mamusię" co chwilę w potrzebie (npo. zawieźć coś do szwagra do centrum), to mnie trafia i chyba jednak wybiorę dalszą lokalizację Jak sobe pomyślę, że my zawsze będziemy pod ręką to mnie trafia, ale jutro wielki dzień, czyli zaczynamy szukać mieszkania, więc trzy,ajcie kciuki
Trzymam kciuki. Mocno.
Trochę, wreszcie, zaczynam się cieszyć tym ślubem, bo jak na razie to było mi wszystko jedno. Natchnienie przyszło w niedzielę, na mszy św., było czytanie z listu do efezjan o małżeństwie, potem piękna ewangelia i kazanie - miałam łzy w oczach. Po mszy poszłam jeszcze ustalić czytania z proboszczem - i jego słowa napełniły mnie takim spokojem i radością, ze od niedzieli chodzę z "bananem"
Auto rano podjeżdża pod kwiaciarnie i babeczka będzie robiła dekorację z motyli .
pokażę potem fotki, jak wyszło
A ja z mieszkaniem nie mam za bardzo wyjścia, bo będziemy zaczynać budowę i powiem Ci ze zamiast płacić czynsz moglibyśmy przeznaczyć ja na dom. Już tyle to sie chyba przemęczę. Wspólnie stwierdziliśmy z Tż, że jak będzie naprawdę źle, to wtedy pomyślimy, na razie patrzymy na to optymistycznie. Zresztą na razie nie myślimy o tym w ogóle. 16. września wylatujemy na Rodos i tylko tym żyjemy . JA to już w ogóle cieszę się jak dziecko, że samolotem polecę - pierwszy raz!!!!

Cytat:
Napisane przez addda Pokaż wiadomość
I pytanie,czy ja zdolam kupic buty pare dni przed weselem?? Moje wymagania to: maja byc biale,przody zakryte i obcas 5cm????

Ba,na otarcie lez chcialam kupic chociaz ponczochy i pas,zeby juz chociaz cos mniej zostawic na pozniej. No i co,maja owszem - czarne,czerwone i IVORY
Co do butów. To możesz przez neta zamówić.
www.butyslubne.com.pl
lub z innej stronki i podać adres wysyłki w Polsce.
A co do reszty, może świadkowa?, siostra?, kuzynka? mogłaby Ci pomóc, jeśli dobrze się dogadujecie, żebyś na ostatnią chwilę nie załatwiała wszystkiego.
__________________
szczęśliwa żonka 29.08.2009r.


Edytowane przez monia.ch
Czas edycji: 2009-08-25 o 07:34
monia.ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 07:30   #3171
addda
Raczkowanie
 
Avatar addda
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 156
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Niby tak,tez o tym myslalam. Ale tak bez mierzenia?? Ja to prawie w ogole nie chodze na obcasach wiec wolalabym te buty przmierzyc
ech,juz sama nie wiem....
addda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 07:39   #3172
monia.ch
Raczkowanie
 
Avatar monia.ch
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: malownicza miejscowość
Wiadomości: 245
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez addda Pokaż wiadomość
Niby tak,tez o tym myslalam. Ale tak bez mierzenia?? Ja to prawie w ogole nie chodze na obcasach wiec wolalabym te buty przmierzyc
ech,juz sama nie wiem....
Rozumiem Cię. Mogę doradzić Ci, żebyś poszła do sklepu i przymierzyła fason buta i obcas, który Ci odpowiada i podobny zamówiła przez neta. To naprawdę pomaga, ja tak robię zamawiając buty przez neta i nie ma problemu.
Tylko ważne jest żeby dobrze zmierzyć stopę (na czystej kartce położyć stopę, zaznaczyć miejsce końca pięty i miejsce najdłuższego palca, połączyć te dwa punkty i zmierzyć. To samo z drugą stopą. Jeśli jedna stopa jest dłuższa od drugiej to bierzesz pod uwagę długość dłuższej stopy). Na necie mają też o tyle fajnie, że podają długość wkładki wewnętrznej buta i tym należy się kierować kupując but.
No, ale decyzja należy do Ciebie, jeśli nie kupowałaś nigdy butów przez neta, to rozumiem, że decyzja może być ciężka
__________________
szczęśliwa żonka 29.08.2009r.

monia.ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 07:56   #3173
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

SSR
Mnie wkurza najbardziej to, że my takie błahe sprawy musimy załatwiać z problemami.

A z tym zamówieniem z alle, to napisz do nich, niech Ci przyślą to co zamawiałaś.
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 09:14   #3174
anialaura
Raczkowanie
 
Avatar anialaura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Grevenbroich
Wiadomości: 452
GG do anialaura
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Stysik Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Cały czas Was podczytuję, ale tak jesteście zaawansowane w przygotowaniach (a niektóre już po), że zostaje mi tylko czytanie Trzymam kciuki za wszystkie
Pozdrawiam
zawsze mozesz cos doradzic wiec pisz smialo )
Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane
Jestem po i napisze więcej jak będę miała więcej czasu.
UDAŁO SIĘ WSZYSTKO!
Jestem zadowolona i mój mąż też.Przeszło wszystko moje oczekiwania.
Pogoda dopisała.


Wessssseleeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeee!

super!! gratulacje!
Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
No dzięki za powodzonka
Co do strojenia to i tak uważam, że się stroisz, ale masz rację ciuchy zostaną a i okazje są wielkie
To co Twoja mama robiła z tą świecą, ze ją złamała ale spoko ja też muszę kupić
wiem tipsy dostałaś gratis, a wiesz już jakie chcesz?
I dzięki za zainteresowanie z trębaczem Super jak tylko będzie miałą wolny termin to go biorę

Cześć A tam zaawansowane zaraz zobaczysz jak Ci szybko przeleciTo pochwal się co masz i gdzie

No Zanetka, jak fajnie, że się odezwałaś, pogodę miałaś super i wszytko się udało, teraz czekamy na obszerna relację
Gratulacje nasza żonko


A ja dziś kupiłam w tesco te cudne serwetki zielone (kolor jabłkowo-groszkwy) na białe butelki wina, a nie było białych Tzn. były ale jednowarstwowe, a ja chcę 3, ale to sobie kupi w papierniczym albo dekoracyjnym.
A i rodzice mi dziś zrobili niespodziankęZawoła li mnie do siebie i dali 10tys na wesele i na nic sie zdały moje tłumaczenia, że na wesele mamy uzbierane, a chcemy namieszkanie, kazali wziąć i powiedzielie, ze ich nie interesuje co z tą kasą zrobię, bo mogę sobie kupić sukienkę, albo rolady na stół, im jest wszystko jedno Czyli wiadomośc dnia taka, że nie musze się szarpać, bo na wesele nam kasy starczy, a i na mieszkanie będzie No to teraaz szukać mieszkania i brać kredyt
A i oglądałam dziś z mamą mieszkania i odradzała mi na parterze (bo my całe życie na 3piętrze i ostatnim) a znów TŻ na parterze, ale chyba będzie pietro jednak i musi być balkon, bo muszę pranie wieszać i piwnica, bo gdzieś trzeba sprzęt wędk. trzymać, ale ja mam wymagania
moi rodzice tez chcieli dac mi kase na wesele ale do reki nie wzielam bo moj by mi glowe chyba urwal.Sam za wszystko placil wiec sie podporzadkowalam Wiec moi rodzice wlozyli to do koperty
Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
zanetaa wszystkiego naj naj naj na nowej drodze życia

stysik witamy


nie gratis, 20% znizki jest
zrzuciła z meblościanki
sukienka kupiona, fot nizej, do tego czarne atłasowe bolerko z dlugim rekawem
powodzenia z tymi ofertami bo Ty non stop chyba tylko ogłoszenia przeglądasz, a i z kasą Ci się fuksnęło ;D a mieszkac to chyba najlepiej posrodku, nie na osatnim pietrze i nie na parterze. choc na parterze to chłodno często jest

do mnie przyszła wczoraj figurka na tort, wszystkim się podobała

kwiaciarni nie załtwiłam dzisiaj, bo moja florystka dopiero na 2 zmiane byla

a w salonie ślubnym wielka rewolucja. a wiec
- wymiary ściagniete
- ustalona koncepcja sukienki: bez płaszcza, tiulowe bolerko z długimi rozcinanymi rękawami. sukienka ma prosty [nie gnieciony] muślinowy doł., z krótkim trenem, podpianny na guzik. góra prosta, na biuscie zaszewki muslinowe, pod biustem srebrny pas [jak wczesniej] i wąskie ramiączka.
- do tego bede dokupywać prawdopodobnie jakiś kwiatek na szyję, bo jest też wizja rzucania tym kwiatkiem podczas oczepin [co do oczepin jeszcze to moja znajoma rzucała diademem...] - coś jak to http://www.allegro.pl/item705436099_...je_slubny.html
- pierwsza przymiarka 31 sierpnia ;D
ale extra figurka ) ja rzucalam bukietem
Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
No ja ciasto to tak samo
Moja kieca 1750 więc prawie tyle samo, a ja bolerka nie mam, tylko mam ją caą długą z rękawami uff jak dobrze, ze mam klimę na sali)
to teraz jużc hyba wiem jak Twoja kieca będzie wygladać, a będzie tak jak w tej z tym pasem na biuście taki zakładany materiał, takie V, kurczątko nie wiem jak to wytłumaczyć. Super te muślinowe mi sie strasznie podobały, ale one mnie pogrubiały, ja muszę mieć prostą z satyny, zeby leciał w dół i mnie wyciągała do góry. A kwiatek bierzesz na szyję? A Twoja biżu Ci nie będzie pasować?
Twoja figurka jest debeściarska, jak tylko wrócę to ich pogonię

A dla tych co są ciekawe co dziś zamówiłam na all to było tak: 4eolki satyny o szerokości 12cm obrobionej po bokach, kolor biały i seledynowy do strojenia klatki schodowej i koszyków na flaszki i inne pierdółki; wstążeczki ściągane o szer. 1cm 200szt. kolor biały i zielony - bedą na flaszki i na słodycze; pudełka na ciasto takie kartonowe ale kolorowe, fajne

No to dziewczynki do zobaczenia jak wrócę ze sszpitala. nie piszcie za dużo, bo potem nie nadrobię Całusy, pa
zmiescilas sie w 2tys w salonie
Mysklalam ze dluzej cie nie bedzie ale dobrze ze Cie nie trzymali w szpitalu doiczytalam ponizej
Cytat:
Napisane przez mewcia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem mam nadzieję że mi jakoś doradzicie. Zamówiłam ostatnio kwiaty na ślub. Zawsze mi się marzyło żeby mieć kwiaty w intensywnym różu. Taki też zamówiłam swój bukiet i strojenie samochodu. Niestety wczoraj okazało się w rozmowie ze świadkiem, że samochód któym będziemy jechać do ślubu nie jest srebrny jak mi się wcześniej wydawało ale w kolorze szampana. Taki lekko złotawy.

Tu na aukcji znalazlam identyczny kolor:
http://allegro.pl/item704726497_mask...000_zlota.html

Wiadomo - będą pasować herbaciane róże tyle że ja za nimi osobiście nie przepadam, poza tym świadkowa będzie mieć bukiet z herbacianych róż. Marzyło mi się że samochód i mój bukiet będzie w jednym kolorze ozdobiony a tu lipa bo ten róż nijak nie pasuje. Co byście mi poradziły? Dać te herbaciane czy może macie jakieś inne pomysły?
mysle ze roze w kolorze filoetu by pasowalay mialam takie w bukiecie
na watku z bukietami mozesz zobaczyc
Cytat:
Napisane przez addda Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny!

Moge do Was tak jedna noga dolaczyc? Jedna noga bo na co dzien mieszkam w anglii ale pochodze i wesele bedzie w Dabrowie Gorniczej - 2 pazdziernika
witamy na forum
Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
W środę mamy sesję. Już nie mogę się doczekać zdjęć, poza tym wszyscy już nas ścigają o fotki.

A w najbliższą niedzielę umówiłam się jeszcze z taką znajomą, która zaczyna jako fotograf ślubno-weselny, na sesję (ona nam zrobi za darmo fotki, w zamian umieści nas w swoim portfolio). Dziewczyna jest z Częstochowy, więc wymyśliliśmy żeby sesję zrobić na zamku w Olsztynie. Przy okazji tej sesji mieliśmy sobie zrobić wypad na weekend. Ale... obdzwoniłam wszystkie miejsca noclegowe w Olsztynie i bliskiej okolicy i co? BRAK MIEJSC. Normalnie szok. W końcu udało nam się coś załatwić 15 km od Olsztyna. A nie chciałoby mi się jechać w nd do Olsztyna (150km) i w nd wracać. Na tą sesję to już się sama uczeszę i umaluję.

Poza tym wczoraj poszliśmy w końcu do biura podróży popytać się, co i jak. I co? Do Egiptu 7+7 BRAK MIEJSC na 11 i 18.09. Najbliższy termin to 02.10 (za szalone pieniądze
). No to pytamy się o Turcję 7+7. I co? Zostało 17 miejsc na 09.09 a potem to dopiero 23.09 (ale ten termin to nam nie pasuje).
SZOK!!!!!!!To w zeszłym roku jak się pytaliśmy o 7+7 do Turcji to nie było chętnych, a teraz nie ma miejsc. Hm.....
Jak do środy nie wykupią tych 17 miejsc i mój M. dostanie łaskawie urlop to pojedziemy na 7+7 do Turcji (do środy, bo dziś i jutro nie mamy czasu żeby iść do BP, poza tym mój mąż musi sobie ten urlop załatwić to też tak do środy potrwa). A jak nie to nie wiem gdzie i kiedy pojedziemy.
A do Egiptu pojedziemy sobie w maju/czerwcu 2010. (o ile będą miejsca)
woow sesja juz tuz tuzs, a z tymi wakacjami to myslalam ze macie zaklepane
Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
O rany Kitek, Ty to normalnie masz wszystko skomplikowane, j anie mogę. No ale cóż jakoś to będzie. trzymam kciuki, żeby bryczka była, w Olsztynie zdjecia się udały i wyjazd do Turcji był tym właściwym i życzę jutro dnia bez takich "przygód niezapowiedzianych"

Dzięki, dzięki.
Ale się wkurzyłam na te nasze zakupy, mam nadzieję, że Twoje będą super i takie jak chciałaś. Bo m tak namieszali, ze teraz do tego doszłam. Zamawiałam 14 pudełek na ciasto (7 wzorów takich i 7 innych), a dostałam 14, ale 4 wzory takie a 10 innych niby nic, ale jednak zamawiałam coś innego. Tak sam z organzą zamawiałam 2rolki białej i dwie zielonej wszystko ok, ale z tych dwóch zielonych każda ma inny kolor zielonego niby podobne, ale jedna jest groszkowa a druga piżdąca zieleń, głupi by zauważył różnicę. Cale szczęście, ze to na strojenie klatki, ale jestem wkurzona, bo jak nie mają towaru to niech napiszą a nie wysyłają o im przyjdzie pod rękę a jest trochę podobne do tego co klient zamawiał. Zaraz rano im napiszę stosownego maila.

No tyle co wyszłam ze szpitala to już się z TŻ pocięliśmy Posżło o wybór ciast, błacha sprawa, ale nie potrafił zakumac, że jak się go pytam to mam problem z wyborem a nie to moje widzimisię. No i jakbym wiedziała co chcę to bym poszła i wybrała, no ale to juz stara bajka jest i naprawdę już nie mam siły. Mam to gdzieś. Niech teraz on się troche pomęczy.
TZ sie nie przejmuj oni juz tak maja
Cytat:
Napisane przez addda Pokaż wiadomość
Dziewczyny,mieszkam w uk,w polsce bedziemy jakis tydzien przed slubem. Problem (jeden z wielu)polega na tym,ze nie mam butow a Anglia nie robi nic bialego Wszystko jest ivory. A jak ja mam biala kiecke to nie moge miec ivory butow kilka pan mi powiedzilo,ze owszem moga zamowic biale ale musze doplacic tyle,ze jak uslyszalam to mi sie odechcialo
I pytanie,czy ja zdolam kupic buty pare dni przed weselem?? Moje wymagania to: maja byc biale,przody zakryte i obcas 5cm????

Ba,na otarcie lez chcialam kupic chociaz ponczochy i pas,zeby juz chociaz cos mniej zostawic na pozniej. No i co,maja owszem - czarne,czerwone i IVORY
butow slubnych jest sporo wiec nie musisz sie martwic na zapas
MOj ubral sie 43 dni przed slubem wiec w tytdzien napewno znajdziesz buty



A ja dzis dostane plytke z fotkami
__________________
Jestesmy razem od 14.08.05
Narodziny Laury 21.07.07
Zareczylismy sie 24.01. 09
Slub 1.08.09
Fasolka 15.05.12
anialaura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 09:25   #3175
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez addda Pokaż wiadomość
Dziewczyny,mieszkam w uk,w polsce bedziemy jakis tydzien przed slubem. Problem (jeden z wielu)polega na tym,ze nie mam butow a Anglia nie robi nic bialego Wszystko jest ivory. A jak ja mam biala kiecke to nie moge miec ivory butow kilka pan mi powiedzilo,ze owszem moga zamowic biale ale musze doplacic tyle,ze jak uslyszalam to mi sie odechcialo
I pytanie,czy ja zdolam kupic buty pare dni przed weselem?? Moje wymagania to: maja byc biale,przody zakryte i obcas 5cm????

Ba,na otarcie lez chcialam kupic chociaz ponczochy i pas,zeby juz chociaz cos mniej zostawic na pozniej. No i co,maja owszem - czarne,czerwone i IVORY
Ja proponuję pończochy czy tam pas kupić na allegro, mnóstwo tego jest, przyślą Ci na adres w Polsce i jak wrócisz z wysp to juz będziesz miała. A buty? Poszukaj w necie bialebuty.com.pl i tam znajdziesz buty gdzie wybierzesz fason, obcas, materiał i wszystko co chcesz. Sama sobie od początku stworzys zbutu jkaie ci pasują. A na końcu napisz do producenta, żeby co zrobił ciśniejsze, bardziej rozbił czy co tam potzrebujesz. No w tydzień też znajdziesz buty w Polsce, ale po co sie denerwowac.
Cytat:
Napisane przez monia.ch Pokaż wiadomość
Auto rano podjeżdża pod kwiaciarnie i babeczka będzie robiła dekorację z motyli .
pokażę potem fotki, jak wyszło
A ja z mieszkaniem nie mam za bardzo wyjścia, bo będziemy zaczynać budowę i powiem Ci ze zamiast płacić czynsz moglibyśmy przeznaczyć ja na dom. Już tyle to sie chyba przemęczę. Wspólnie stwierdziliśmy z Tż, że jak będzie naprawdę źle, to wtedy pomyślimy, na razie patrzymy na to optymistycznie. Zresztą na razie nie myślimy o tym w ogóle. 16. września wylatujemy na Rodos i tylko tym żyjemy . JA to już w ogóle cieszę się jak dziecko, że samolotem polecę - pierwszy raz!!!!
Ale jestem ciekawa tych motylków
Ja bym się też chętnie budowała, ale jakbym miała gdzie mieszkać. A tak to nie wyobrażam sobie wynajmowac mieszkania i płacić komuś odstępne, czynsz, ratę za kredyt i się budować. nie na nasze kieszenie. A i jeszcze jakąś działkę kupić Postanowione, że kupujemy mieszkanie a jak wygramy w totka to wybudować sie mozemy zawsze
Zazdroszczę Rodos i samolotu (też jeszcze nie leciałam) super
Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
SSR
A z tym zamówieniem z alle, to napisz do nich, niech Ci przyślą to co zamawiałaś.
No napisałam im, bo nie chodzi o to że mi to tam jakoś co przysłali mega nie pasuje, bo organza idzie na klatkę, kto tam będzie patrzył, że kilka kokardek w innym odcieniu, a pudełka do sąsiadó na ciasto to też przecież wszystko jedno jakie. Bo jak to TŻ mówi mądry się nie odezwie a głupi pomyśli, ze ma tak być Ale wkurza mnie to, że jak zamawiam jedno to chcę dostać to co zamawiam, a nie to co jest do tego podobne wrrrrrrrr
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 09:32   #3176
Bzuniaa
Przyczajenie
 
Avatar Bzuniaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 27
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez addda Pokaż wiadomość
Niby tak,tez o tym myslalam. Ale tak bez mierzenia?? Ja to prawie w ogole nie chodze na obcasach wiec wolalabym te buty przmierzyc
ech,juz sama nie wiem....
Nie martw sie, ja swoje buty zalatwilam w godzine. W trzecim sklepie do jakiego weszlam spasowaly mi od razu.
Ulatwieniem bedzie jesli ktos Ci wczesniej sprawdzi, w ktorych sklepach w okolicy buty slubne sa dostepne, zebys potem nie latala po sklepach bez sensu, tylko od razu poszla tam gdzie sa.

Ja buty kupowalam w Czestochowie i na odwrot niz Ty wkurzalam sie, ze bialych duzy wybor, a ivory to tylko kilka par

Ja tez siedze za granica, ale przyjezdzam 3 tygodnie przed slubem, tyle, ze nikt mi nie pomaga, musze wszytsko sama zalatwic. A TZ bedzie 3-4 dni przed slubem dopiero :/

Powodzenia
Bzuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 09:37   #3177
anialaura
Raczkowanie
 
Avatar anialaura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Grevenbroich
Wiadomości: 452
GG do anialaura
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Bzuniaa Pokaż wiadomość
Nie martw sie, ja swoje buty zalatwilam w godzine. W trzecim sklepie do jakiego weszlam spasowaly mi od razu.
Ulatwieniem bedzie jesli ktos Ci wczesniej sprawdzi, w ktorych sklepach w okolicy buty slubne sa dostepne, zebys potem nie latala po sklepach bez sensu, tylko od razu poszla tam gdzie sa.

Ja buty kupowalam w Czestochowie i na odwrot niz Ty wkurzalam sie, ze bialych duzy wybor, a ivory to tylko kilka par

Ja tez siedze za granica, ale przyjezdzam 3 tygodnie przed slubem, tyle, ze nikt mi nie pomaga, musze wszytsko sama zalatwic. A TZ bedzie 3-4 dni przed slubem dopiero :/

Powodzenia
Widze ze bedziesz miala tak jak ja
U nas byla ta sama sytuacja
Ale teraz ja zbieram pochwaly za organizacje wesela wiec mi to wynagradza
__________________
Jestesmy razem od 14.08.05
Narodziny Laury 21.07.07
Zareczylismy sie 24.01. 09
Slub 1.08.09
Fasolka 15.05.12
anialaura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 12:25   #3178
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez anialaura Pokaż wiadomość
moi rodzice tez chcieli dac mi kase na wesele ale do reki nie wzielam bo moj by mi glowe chyba urwal.Sam za wszystko placil wiec sie podporzadkowalam Wiec moi rodzice wlozyli to do koperty
zmiescilas sie w 2tys w salonie
Mysklalam ze dluzej cie nie bedzie ale dobrze ze Cie nie trzymali w szpitalu doiczytalam ponizej
TZ sie nie przejmuj oni juz tak maja
A ja dzis dostane plytke z fotkami
Ja od rodziców też nie chciałam brać na wesele, ale i tak by mi dali na mieszkanie powiększone o tą kwotę. Tak czy siak trzeba to wszystko wpałcić do banku na wkład własny.
No zmieszczę sie w 2tys z suknią, welonem i butami i stanikiem na pończochy by mi już brakło
W szpitalu mnie nie trzymali długo, bo to pierwszy raz i podstawowe bafania, dopiero po wynikach sie okaże co dalej....
TŻ sijużnie przejmuję, to on sie przejął po wczorajszej naszej rozmowie Dzisiaj chciał lecieć zamawiać ciasta, ale mis ię już zmieniły plany.
No to czekam na fotki


A ja właśnie wróciłam z załatwienia i dogadania noclegów i tak:
- po znajomości (że pan zna dobrze moją mamę ) to płacę za dwie osoby w pokoju 3osobowym, bo inaczej to bym musiała zapłacić za jedno niewyorzystane łóżko,
- mogłam odmówić noclegi z piatku na sobotę, bo niektórzy gocie przyjeżdżają dopiero w sobotę, o dało oszczędność 500zł
- goscie maja szklanki i czajnik wic mogę im przywieźć do pokojów wodę, soki, kawę, herbatę, tak aby im umilić czas oczekiwania na slub lub na obiad
- parkingi są, klucze zostawiaja w recepcji a wchodzą na tajne hasło

Mam też kontakt z figurkownią doye, będą robić moją figurkę, szczegóły w piątek
Idę za chwilę do kosmetyczki na regulacje moich zapuszczanych przez 3tyg brwi i na jakiś tam zabieg, ale jaki to nie wiem bo się nie znam.
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 14:12   #3179
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

SSR
No u Ciebie to pewnie będzie figurka-młoda para z wędkami

Dziś dostałam informację, że bryczka na jutro będzie. Ale jeszcze się nie cieszę, bo do jutra jeszcze jest daleko. Będę się cieszyć dopiero, jak ją zobaczę w parku.

U nas podróż pod znakiem zapytania. Szef ma problem żeby mojemu M dać urlop.
__________________


Edytowane przez kitek_fm
Czas edycji: 2009-09-08 o 16:11
kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 15:02   #3180
anialaura
Raczkowanie
 
Avatar anialaura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Grevenbroich
Wiadomości: 452
GG do anialaura
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

SRR pisz tu co to za figurki bo ciekawosc zzera
Fajnie ze dalo rade tak zalatwic z noclegami ja placilam za osobe 30zl
Fotki pewnie jutro wkleje bo dzis nie dam radyJeszcze chwile nikogo nie zbawi jak zaczeka

Kitek
a to gosciu ma tupecik Masz racje z braku laku to i w grudniu moze byc
__________________
Jestesmy razem od 14.08.05
Narodziny Laury 21.07.07
Zareczylismy sie 24.01. 09
Slub 1.08.09
Fasolka 15.05.12
anialaura jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.