Panny MŁode Śląsk ;) - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-03, 11:58   #3211
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
ddaaiissyy
* wyczerpy znam, bylam tam kilka razy, kumpel z grupy tam mieszka ;D
* a ten tort to calkiem elegancki pomysl, wiedzialm go juz na wizazu, super to wyglada ale jest wielki a macie więcej podczas wesela do kulutyr francji? że tak Was natchnęło??
* ta piosenka to tak srednio mi się widzi, ale moze z ukladem bedzie wygladac ok
A czy kojarzysz może gdzie zdj tego tortu mogę odnaleźć ??
Chetnie bym go obejrzała

Nie mamy nic z Francją, przyjaciółka bedzie za to z Tokyo, ale niestety nie przychodzi mi do głowy żaden pomysł z jej krajem zamieszkania

Ale obeznana jestes w czestochowie ;o)))
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 17:24   #3212
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
A czy kojarzysz może gdzie zdj tego tortu mogę odnaleźć ??
Chetnie bym go obejrzała

Nie mamy nic z Francją, przyjaciółka bedzie za to z Tokyo, ale niestety nie przychodzi mi do głowy żaden pomysł z jej krajem zamieszkania

Ale obeznana jestes w czestochowie ;o)))
nie pamietam nazwy tej cukierni.. jakas wizażanka tez umiescila zdjecia na swoim watku, ale niestety ja Ci nie pomogę

mieszkałam w koncu 5 lat w czewie to sie troszke znam ;p
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 19:49   #3213
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

DDAAIISSYY

Tutaj są fotki tego tortu:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=13387155

http://www.aleksandra-klobuck.pl/ext...___eiffel2.jpg
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 07:38   #3214
Prymulkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Prymulkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 551
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

a można gdzieś zakupić sam stelaż wieży?)
__________________
"Czasem trudno utrzymać w ryzach strumień życia. "
Prymulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 11:25   #3215
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Dostałam dziś fotki z sesji z jury
Potem coś dodam do e-albumu i poślę Wam link
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 12:39   #3216
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość

dziekuje !!
Jestes WIELKA kitek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

PS. tort własnei zamawiam w cukierni Aleksandra :-D
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 14:40   #3217
addda
Raczkowanie
 
Avatar addda
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 156
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Dziewczyny jaki kolor ponczoch bedziecie mialy?? Biale czy cieliste??
Bo ja sie nie moge zdecydowac:conf used:
addda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 16:41   #3218
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
A ja być może dziś będę miała fotki z sesji z Olsztyna. Fotki będę jeszcze w wersji roboczej, ale to nie ważne, ważne już coś będę miec z sesji poślubnej.
I dziś się dowiem kiedy będą do odebrania fotki z wesela.
Już się nie mogę doczekać tych zdjęć.
Kitek jaki Ty masz avatarek
Czekamy na fotki z tymi chmurami
Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
d
* 3mam kciuki za rozpoczęcie stażu ;P
* wiesz ze zostal tylko miesiac?
* powiem ze przeraziła mnie tymi 3 litrami napojow. nie wiem czy nie dokupic jeszcze. w ogole to mam takiego stresa z calym tym jedzeniem, napojami, czy wystarczy...

a ja znowu jestem chora [stan podgorączkowy, gardło]. powtorka z sytuacji sprzed miesiaca, mam nadzieję, ze na wesele nic mnie nie złapie.
w sprawach weselnych to zastoj, jedynie mam odbębnioną pierwszą przymiarkę, druga 14-go.
trochę sie remont posunął. mój się juz wprowadził, jutro nam przywożą sofę http://www.abra-meble.pl/sofa_rico,p...2,0,1,2,0.html i prawdopodobnie lampy też zamowimy. http://www.allegro.pl/item725230109_...2_luxolar.html z tej serii. najbardziej to mnie przeraza topniejąca ilość kasy. co chwilę tylko trzeba gdzieś jezdzic, coś kupywać i kasę wydawac :/
Pod kołderkę marszKuruj się
Sofa elegancka, lamy też
Wiem, wiem jeszcze tylko miesiąc (już niecały)
Na stażu jest fajnie, nie narzekam, ale roboty w pierony Ale co tam damy radę
Weź się nie przejmuj, bo ja jak idę na głodnego to zaraz bym wzięła 5ray więcej wszystkiego. Teraz też się zastanawiam ile czego kupić, może trochę przesadziłam z tymi 3litrami
Cytat:
Napisane przez addda Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki kolor ponczoch bedziecie mialy?? Biale czy cieliste??
Bo ja sie nie moge zdecydowac:conf used:
Białe


A my dziś kupiliśmy buty TŻ, czarne ładne i w ogóle zadowoleni jesteśmy, a tylko jedną parę przymierzył, to sie nazywają zakupy
Dzis jedziemy obadać markety, jak tam ceny wódek, soków i innych pierdół, może jutro juz coś kupimy A może do makro skoczymy?
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 21:02   #3219
kamyszka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Witam,

Dawno już tutaj nie byłam - bo po prostu nie zajmowałam się moim weselem Nadal nie mam czasu aby zajmować się organizacją tak jakbym chciała, ale do wesela coraz bliżej, więc czas zacząć.

Dzień: 25 czerwca 2010 (piątek)
Miejsce: Pałac Kawalera w Świerklańcu
Muzyka: Maciej Baryła (DJ) ? - do potwierdzenia
Inne sprawy: nie załatwione

Jestem daleko w polu Chciałam się poradzić co do Dja, czy ktoś z was zna tego Pana? Słyszałam go kiedyś przez przypadek i podobało mi się jak prowadził wesele, ale nie jestem do końca przekonana. Czy możecie coś doradzić?
__________________
Kamyszka1

----------------------------------------------------
Jesteśmy razem od 13.10.2006
Zaręczyliśmy się 5.08.2008
Ślub planujemy na 25.06.2010
kamyszka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 08:18   #3220
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kamyszka1 Pokaż wiadomość
Witam,

Dawno już tutaj nie byłam - bo po prostu nie zajmowałam się moim weselem Nadal nie mam czasu aby zajmować się organizacją tak jakbym chciała, ale do wesela coraz bliżej, więc czas zacząć.

Dzień: 25 czerwca 2010 (piątek)
Miejsce: Pałac Kawalera w Świerklańcu
Muzyka: Maciej Baryła (DJ) ? - do potwierdzenia
Inne sprawy: nie załatwione

Jestem daleko w polu Chciałam się poradzić co do Dja, czy ktoś z was zna tego Pana? Słyszałam go kiedyś przez przypadek i podobało mi się jak prowadził wesele, ale nie jestem do końca przekonana. Czy możecie coś doradzić?
kamyszka wyluzuj, do wesela coraz bliżej to my mamy, Ty masz jeszcze czas Choć niepowiem grubsze sprawy możesz załatwiać
Coś mi się obiło to nazwisko dj, ale muszę się spytać kumpeli
A ile płacisz w pałacu w przyszłym roku?
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:21   #3221
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Dla zainteresowanych podam link do zdjęć na priv


Fotki są jeszcze niepoprawione, ale wstawiam link dla tych niecierpliwych, co już nie mogą doczekać się moich fotek.
__________________


Edytowane przez kitek_fm
Czas edycji: 2009-09-08 o 08:54
kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 19:29   #3222
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Hej Dziewczyny
Jakiś czas temu prosiłam Was o propozycje restauracji na wesele. Nie odwiedziliśmy z TŻ zbyt wielu miejsc, wybraliśmy drugie z rzędu - restaurację Spichlerz w Gliwicach Baaardzo spodobał nam się wystrój, jedzenie jest pyszne, a obsługa bardzo miła. Mam nadzieję, że wesele będzie udane

Teraz staramy się załatwić inne "grubsze" sprawy, tzn. DJ-a i fotografa.
Z jednym DJ-em spotykamy się we wtorek, został nam polecony przez obsługę Spichlerza.

Jeśli chodzi o fotografa, to mam takie pytanie do Was, chociaż wiem, że to może być trudne do określenia:
jaka jest taka średnia przyzwoita cena za pakiet zdjęć z USC, z wesela i pleneru? Z tego ci widzę na różnych stronach itp. to ceny są zróżnicowane, za zdjęcia, że tak powiem, podobnej klasy.
Znalazłam fotografa, który bierze ok. 4000zł - uważam, że to dużo za dużo. Inna pani bierze za taki pakiet ok. 2500zł - już lepiej, ale wciąż dużo.

A przy okazji jeszcze jedno pytanie: czy jak będę rezerwować termin w USC, to mogę to zrobić najwcześniej 3 m-ce przed tak jak są ważne dokumenty, czy można wcześniej się jakoś zapisać? I jaka jest najpóźniejsza godzina w sobotę?
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 20:51   #3223
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez addda Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki kolor ponczoch bedziecie mialy?? Biale czy cieliste??
Bo ja sie nie moge zdecydowac:conf used:
Ja tam kupiłam białe Myślę że jak masz białą suknie to białe pończochy będą ładniej wyglądały, a jak ecru to lepiej cieliste bo ecru mogą wyglądać jak brudne.

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
A my dziś kupiliśmy buty TŻ, czarne ładne i w ogóle zadowoleni jesteśmy, a tylko jedną parę przymierzył, to sie nazywają zakupy
Dzis jedziemy obadać markety, jak tam ceny wódek, soków i innych pierdół, może jutro juz coś kupimy A może do makro skoczymy?
Hehe nie ma to jak męskie zakupy Mój też bardzo szybko kupił buty ale może dlatego, że mu je wcześniej wybrałam, zaprowadziłam a on tylko przymierzył i kupił ale cóż 5 lat razem robi swoje i zbieżne gusta oczywiście

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
http://picasaweb.google.com/marian.h...ztynIZOtyPotok


Fotki są jeszcze niepoprawione, ale wstawiam link dla tych niecierpliwych, co już nie mogą doczekać się moich fotek.
Bardzo ładne zdjęcia kitek Romantyczna sesja Mnie się najbardziej podobają te zdjęcia na wodą A swoją drogą gdzie podziały się Twoje loczki? Czyżby Ci już trwała zeszła?

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Jakiś czas temu prosiłam Was o propozycje restauracji na wesele. Nie odwiedziliśmy z TŻ zbyt wielu miejsc, wybraliśmy drugie z rzędu - restaurację Spichlerz w Gliwicach Baaardzo spodobał nam się wystrój, jedzenie jest pyszne, a obsługa bardzo miła. Mam nadzieję, że wesele będzie udane

Teraz staramy się załatwić inne "grubsze" sprawy, tzn. DJ-a i fotografa.
Z jednym DJ-em spotykamy się we wtorek, został nam polecony przez obsługę Spichlerza.

Jeśli chodzi o fotografa, to mam takie pytanie do Was, chociaż wiem, że to może być trudne do określenia:
jaka jest taka średnia przyzwoita cena za pakiet zdjęć z USC, z wesela i pleneru? Z tego ci widzę na różnych stronach itp. to ceny są zróżnicowane, za zdjęcia, że tak powiem, podobnej klasy.
Znalazłam fotografa, który bierze ok. 4000zł - uważam, że to dużo za dużo. Inna pani bierze za taki pakiet ok. 2500zł - już lepiej, ale wciąż dużo.

A przy okazji jeszcze jedno pytanie: czy jak będę rezerwować termin w USC, to mogę to zrobić najwcześniej 3 m-ce przed tak jak są ważne dokumenty, czy można wcześniej się jakoś zapisać? I jaka jest najpóźniejsza godzina w sobotę?
Cena fotografa z reguły zależy od jego umiejętności. Ja też jestem z Gliwic i zamówiłam fotografa za około 1200 zł full opcja. Jest to bardzo tanio (taniej tylko jak masz jakiegoś znajomego), ale powiem szczerze, że mam pewne wątpliwości co do tego co później dostaniemy Później znalazłam jeszcze fotografa, który trafia w moje gusta (link: www.fotograf.gliwice.pl) ale niestety termin miał już zajęty. Więc ostatecznie do niego umówiliśmy się na samą sesję. Znajomi sobie u niego zarezerwowali termin na przyszły rok ale nie pamiętam dokładnie ceny - chyba jakoś 1800 (głowy nie dam ) więc też całkiem ok
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 08:06   #3224
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez addda Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki kolor ponczoch bedziecie mialy?? Biale czy cieliste??
Bo ja sie nie moge zdecydowac:conf used:
Ja miałam cieliste

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o fotografa, to mam takie pytanie do Was, chociaż wiem, że to może być trudne do określenia:
jaka jest taka średnia przyzwoita cena za pakiet zdjęć z USC, z wesela i pleneru? Z tego ci widzę na różnych stronach itp. to ceny są zróżnicowane, za zdjęcia, że tak powiem, podobnej klasy.
Znalazłam fotografa, który bierze ok. 4000zł - uważam, że to dużo za dużo. Inna pani bierze za taki pakiet ok. 2500zł - już lepiej, ale wciąż dużo.

A przy okazji jeszcze jedno pytanie: czy jak będę rezerwować termin w USC, to mogę to zrobić najwcześniej 3 m-ce przed tak jak są ważne dokumenty, czy można wcześniej się jakoś zapisać? I jaka jest najpóźniejsza godzina w sobotę?
Jeżeli chodzi o fotografię to ceny są b. zróżnicowane. Trudno mi tu coś doradzić.
Myśmy mieli fotografa w cenie pakietu (tzn. za video i foto płacimy razem w jednym pakiecie). Ale jakbyśmy chcieli z tej firmy tylko fotografa full service to kosztowałoby nas 2000zł

Termin w USC możesz "zaklepać" tak pół roku przed. Nie wiem, czy można jeszcze wcześniej. Myśmy akurat tak rezerwowali.
Potem te 3 miesiące przed donieśliśmy potrzebne "papierki", dokonaliśmy wpłaty itd.
A jaka godzina jest najpóźniejsza? Tego to już musisz dowiedzieć się w USC, bo to rożnie bywa.


Cytat:
Napisane przez mewcia Pokaż wiadomość
J
Bardzo ładne zdjęcia kitek Romantyczna sesja Mnie się najbardziej podobają te zdjęcia na wodą A swoją drogą gdzie podziały się Twoje loczki? Czyżby Ci już trwała zeszła?
A to nie pisałam o mojej trwałej????
Fajnie się trzymała tylko przez 2 dni, potem loki zaczęły się prostować
W konsekwencji na ślub i sesję poślubną loki były kręcone na wałkach. 'Niestety, na tą sesję w Olsztynie nie miałam fryzjerki, a sama loków nie umiem sobie zrobić, więc włosy wyprostowałam.
O tą trwałą jestem tak zła, jak nie wiem.

Zdjęcia reportażowe i z pleneru z Pszczyny będą w piątek dopiero
__________________


Edytowane przez kitek_fm
Czas edycji: 2009-09-07 o 08:53
kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 16:11   #3225
moniqa84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 784
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Czesc Dziewczyny
niewiem czy mnie jeszcze ktos pamieta, ale czytam na biezaco, nie mam jeszcze fotek od foto ale wklejam ponizej 2 nieprofesjonalne - jedna wynik mojej zabawy nie pisalam bo jakos tak pasmo nieszczesc mnie po slubie dopadlo i mimo ze slub byl piekny (jedynie zespol na 100% sie nie spisal bo woklalistka zastepcza okazala sie slabsza duzo) to jakos tak mialam juz 2 pogrzeby a teraz tata w szpitalu a ja na dodatek musze byc do jutra w krakowie bo egzamin mam brat na wakacjach i tak beznadziejnie
ale co do slubu to polecam sale na alojzjanow w 100% bylo pieknie, cudne jedzonko i obsluga, tak samo w kosciele udalo sie na calego - organista i pani skryzpaczka stowrzyli taka atmosfere ze plakac wszystkim sie chcialo z emocji, a niewiem czy pametacie jak myslalam jakie autkoo i w koncu na ostatnia chwile wynajelam cabrio chryslera i muszepowiedziec ze super , jak bede miala foto od P.Halagana to cos wkleje , a wklejam tez foto z sesji zrobione przez brata bo byli z nami na sesji .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg super foto1a.jpg (132,8 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz1.jpg (69,3 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz2.jpg (142,1 KB, 34 załadowań)
moniqa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 17:09   #3226
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez moniqa84 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny
niewiem czy mnie jeszcze ktos pamieta, ale czytam na biezaco, nie mam jeszcze fotek od foto ale wklejam ponizej 2 nieprofesjonalne - jedna wynik mojej zabawy nie pisalam bo jakos tak pasmo nieszczesc mnie po slubie dopadlo i mimo ze slub byl piekny (jedynie zespol na 100% sie nie spisal bo woklalistka zastepcza okazala sie slabsza duzo) to jakos tak mialam juz 2 pogrzeby a teraz tata w szpitalu a ja na dodatek musze byc do jutra w krakowie bo egzamin mam brat na wakacjach i tak beznadziejnie
ale co do slubu to polecam sale na alojzjanow w 100% bylo pieknie, cudne jedzonko i obsluga, tak samo w kosciele udalo sie na calego - organista i pani skryzpaczka stowrzyli taka atmosfere ze plakac wszystkim sie chcialo z emocji, a niewiem czy pametacie jak myslalam jakie autkoo i w koncu na ostatnia chwile wynajelam cabrio chryslera i muszepowiedziec ze super , jak bede miala foto od P.Halagana to cos wkleje , a wklejam tez foto z sesji zrobione przez brata bo byli z nami na sesji .
pamiętamy wszystkiego dobrego i wyrazy współczucia przy okazji
fotki eleganckie ;D a gdzie miałaś sesję?
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 17:21   #3227
moniqa84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 784
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

to tylko fotki ze zwyklego aparatu wiec czekam z niecierpliwoscia na prawdzie he, sesje mielismy w kilku miejscach od ruin fabryki w kaletach przez pola ze snopkami, palacyk w brynku, kamieniolomy (tam wlasnie fotka na skalach) i park w bytomiu chyba z 6h trwalo a jeszcze pod koniec sesji moj TZ sie rozchorowal, mowie tragedia zapomnalam wlasnie o tym jeszcze nieszczesciu akurat nie mialo kiedy go dorwac - niezyt jelit czy cos..ehhh
moniqa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 19:55   #3228
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez moniqa84 Pokaż wiadomość
to tylko fotki ze zwyklego aparatu wiec czekam z niecierpliwoscia na prawdzie he, sesje mielismy w kilku miejscach od ruin fabryki w kaletach przez pola ze snopkami, palacyk w brynku, kamieniolomy (tam wlasnie fotka na skalach) i park w bytomiu chyba z 6h trwalo a jeszcze pod koniec sesji moj TZ sie rozchorowal, mowie tragedia zapomnalam wlasnie o tym jeszcze nieszczesciu akurat nie mialo kiedy go dorwac - niezyt jelit czy cos..ehhh
to poczekam chetnie na cala sesje - my tez mamy p.Artura wynajetego
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 20:48   #3229
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Fotki są jeszcze niepoprawione, ale wstawiam link dla tych niecierpliwych, co już nie mogą doczekać się moich fotek.
Bardzo fajne
Proszę bardzo
Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Teraz staramy się załatwić inne "grubsze" sprawy, tzn. DJ-a i fotografa.
Z jednym DJ-em spotykamy się we wtorek, został nam polecony przez obsługę Spichlerza.

Jeśli chodzi o fotografa, to mam takie pytanie do Was, chociaż wiem, że to może być trudne do określenia:
jaka jest taka średnia przyzwoita cena za pakiet zdjęć z USC, z wesela i pleneru? Z tego ci widzę na różnych stronach itp. to ceny są zróżnicowane, za zdjęcia, że tak powiem, podobnej klasy.
Znalazłam fotografa, który bierze ok. 4000zł - uważam, że to dużo za dużo. Inna pani bierze za taki pakiet ok. 2500zł - już lepiej, ale wciąż dużo.

A przy okazji jeszcze jedno pytanie: czy jak będę rezerwować termin w USC, to mogę to zrobić najwcześniej 3 m-ce przed tak jak są ważne dokumenty, czy można wcześniej się jakoś zapisać? I jaka jest najpóźniejsza godzina w sobotę?
Na USC sienie znam, bo mam konkordatowy.
Myślę, że wesele w Spichlerzu będzie taki jak być powinno i że znajdziecie super dj i fotografa.
ja ma pakiet foto-video za 1300, więc dla mnie i tak już robią full serwis i eto za taką cenę
[QUOTE=mewcia;14111501]
Hehe nie ma to jak męskie zakupy Mój też bardzo szybko kupił buty ale może dlatego, że mu je wcześniej wybrałam, zaprowadziłam a on tylko przymierzył i kupił ale cóż 5 lat razem robi swoje i zbieżne gusta oczywiście
/QUOTE]
No ja mojemu też wybrałam i weszliśmy, przymierzył i było po szpilu, teraz jeszcze tylko jedne na 2 dzień i finito
Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
A to nie pisałam o mojej trwałej????
Fajnie się trzymała tylko przez 2 dni, potem loki zaczęły się prostować
W konsekwencji na ślub i sesję poślubną loki były kręcone na wałkach. 'Niestety, na tą sesję w Olsztynie nie miałam fryzjerki, a sama loków nie umiem sobie zrobić, więc włosy wyprostowałam.
O tą trwałą jestem tak zła, jak nie wiem.
Oj Kitek, ze Ty zawsze musisz mieć jakieś przygody? A nie robiłaś wcześniej trwałej? Czy to efekt źle dobranych środków?
Cytat:
Napisane przez moniqa84 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny
niewiem czy mnie jeszcze ktos pamieta, ale czytam na biezaco, nie mam jeszcze fotek od foto ale wklejam ponizej 2 nieprofesjonalne - jedna wynik mojej zabawy nie pisalam bo jakos tak pasmo nieszczesc mnie po slubie dopadlo i mimo ze slub byl piekny (jedynie zespol na 100% sie nie spisal bo woklalistka zastepcza okazala sie slabsza duzo) to jakos tak mialam juz 2 pogrzeby a teraz tata w szpitalu a ja na dodatek musze byc do jutra w krakowie bo egzamin mam brat na wakacjach i tak beznadziejnie
ale co do slubu to polecam sale na alojzjanow w 100% bylo pieknie, cudne jedzonko i obsluga, tak samo w kosciele udalo sie na calego - organista i pani skryzpaczka stowrzyli taka atmosfere ze plakac wszystkim sie chcialo z emocji, a niewiem czy pametacie jak myslalam jakie autkoo i w koncu na ostatnia chwile wynajelam cabrio chryslera i muszepowiedziec ze super , jak bede miala foto od P.Halagana to cos wkleje , a wklejam tez foto z sesji zrobione przez brata bo byli z nami na sesji .
Pamiętamy, pamiętamy
Super foty, wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Trzymaj się w zawiłościach naszego życia i niech jak najczęściej świeci Wam słonce



Ai byłam w tym makro i powiem Wam, że jak nie masz koncesji to nie ma po co jechać. Bo wszystkie wódki droższe niż w marketach, a w promocji jedynie luksusowa i nemifoff i to jeszcze z pepsi a nie colą.
I w końcu się wkurzyliśmy i nic nie kupiliśmy, choć tam jeszcze pojedzimey w tym tygodniu.Pojechaliśmy do tesco i tam jest aktualnie promocja za 5zł 4l soku Costa i wzięliśmy 12l czerwona pomarańcza, 12l czerwone grapefriuty, 12l czarna porzeczka i 12l nektar jabłkowy-tescowski. Do tego 36 sztuk 0,5l wód gazowanych i 24 sztuki niegazowanych po 79groszy- czyli jeszcze taniej niż w makro. Do makro pojedziemy po colę bo 2,34 a w tesco 2,79 i może się skusimy na smirnoffa bo był po 20,99

A dziś mnie wysłali ze stazu na miasto w celach służbowych (pieczątki, druki i *uje-muje), no to jak miałam godzinkę wolną to obleciałam sklepy i kupiłam TŻ bieliznę na dwa dni, a nawet 3(bo nie umiałam się zdecydować). Takż eTŻ jużna 1 dzień ubrany, a na drugi będzie w sobotę chyba......
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.

Edytowane przez SSR
Czas edycji: 2009-09-08 o 14:48 Powód: dopisek
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-08, 09:59   #3230
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez moniqa84 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny
niewiem czy mnie jeszcze ktos pamieta, ale czytam na biezaco, nie mam jeszcze fotek od foto ale wklejam ponizej 2 nieprofesjonalne - jedna wynik mojej zabawy nie pisalam bo jakos tak pasmo nieszczesc mnie po slubie dopadlo i mimo ze slub byl piekny (jedynie zespol na 100% sie nie spisal bo woklalistka zastepcza okazala sie slabsza duzo) to jakos tak mialam juz 2 pogrzeby a teraz tata w szpitalu a ja na dodatek musze byc do jutra w krakowie bo egzamin mam brat na wakacjach i tak beznadziejnie
ale co do slubu to polecam sale na alojzjanow w 100% bylo pieknie, cudne jedzonko i obsluga, tak samo w kosciele udalo sie na calego - organista i pani skryzpaczka stowrzyli taka atmosfere ze plakac wszystkim sie chcialo z emocji, a niewiem czy pametacie jak myslalam jakie autkoo i w koncu na ostatnia chwile wynajelam cabrio chryslera i muszepowiedziec ze super , jak bede miala foto od P.Halagana to cos wkleje , a wklejam tez foto z sesji zrobione przez brata bo byli z nami na sesji .
Gratuluje i życze wszystkiego najlepszego! I żeby pasmo nieszczęść wreszcie was opuściło raz na zawsze! No i czekamy na profesjonalne zdjęcia

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość

Ai byłam w tym makro i powiem Wam, że jak nie masz koncesji to nie ma po co jechać. Bo wszystkie wódki droższe niż w marketach, a w promocji jedynie luksusowa i nemifoff i to jeszcze z pepsi a nie colą.
I w końcu się wkurzyliśmy i nic nie kupiliśmy, choć tam jeszcze pojedzimey w tym tygodniu.Pojechaliśmy do tesco i tam jest aktualnie promocja za 5zł 4l soku Costa i wzięliśmy 12l czerwona pomarańcza, 12l czerwone grapefriuty, 12l czarna porzeczka i 12l nektar jabłkowy-tescowski. Do tego 36 sztuk 0,5l wód gazowanych i 24 sztuki niegazowanych po 79groszy- czyli jeszcze taniej niż w makro. Do makro pojedziemy po colę bo 2,34 a w tesco 2,79 i może się skusimy na smirnoffa bo był po 20,99

A dziś mnie wysłali ze stazu na miasto w celach służbowych (pieczątki, druki i *uje-muje), no to jak miałam godzinkę wolną to obleciałam sklepy i kupiłam TŻ bieliznę na dwa dni, a nawet 3(bo nie umiałam się zdecydować). Takż eTŻ jużna 1 dzień ubrany, a na drugi będzie w sobotę chyba......
Z tym makro to rzeczywiście różnie bywa. Zależy jak trafisz bo wiem, że znajomi kupili jakiś czas temu sobieskiego w dobrej cenie i to właśnie chyba z litrowym sokiem. Także różnie to bywa
A co do bielizny to szalejesz kochana mężuś podejrzewam będzie piał z zachwytu
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 14:37   #3231
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość

Na USC sienie znam, bo mam konkordatowy.
Myślę, że wesele w Spichlerzu będzie taki jak być powinno i że znajdziecie super dj i fotografa.
ja ma pakiet foto-video za 1300, więc dla mnie i tak już robią full serwis i eto za taką cenę
.
1300zł??? Toż to cena jak marzenie Mogłabyś mi na PW napisać co to za full serwis, namiary itp.?

TŻ wczoraj podsunął mi taką niegłupią myśl: czy nie wystarczyłoby nam wynajęcie fotografa tylko na sesję plenerową w tygodniu po weselu? Przyszły teść jest bardzo chętny do robienia nam zdjęć, a kilku znajomych ma niezłe aparaty, więc może jak na fotki z wesela to to wystarczy?

W USC w ogóle można robić zdjęcia? Bo pamiętam, jak moja mama odbierała takie robione przez kogoś z USC.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 15:26   #3232
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez mewcia Pokaż wiadomość
Z tym makro to rzeczywiście różnie bywa. Zależy jak trafisz bo wiem, że znajomi kupili jakiś czas temu sobieskiego w dobrej cenie i to właśnie chyba z litrowym sokiem. Także różnie to bywa
A co do bielizny to szalejesz kochana mężuś podejrzewam będzie piał z zachwytu
tak są takie sobieskie z sokami, ale ta wódka drożej z tym sokiem wychodzi jakby się kupiło inną i inny sok. No zobaczymy jeszcze co nam do głowy wpadnie w tym tygodniu, ale czas ucieka a chciałabym mieć przynajmniej to jedno z głowy
A z tą bielizną to normalnie dostać całe czarne gacie to był cud, wszędzie jakieś wzorki, potworki, a ja chciałam całe czarne i udało się w końcu (2xczerńi 1x grafit- to wzięłam na wypadek gdyby nie było czerni)
Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
1300zł??? Toż to cena jak marzenie Mogłabyś mi na PW napisać co to za full serwis, namiary itp.?

TŻ wczoraj podsunął mi taką niegłupią myśl: czy nie wystarczyłoby nam wynajęcie fotografa tylko na sesję plenerową w tygodniu po weselu? Przyszły teść jest bardzo chętny do robienia nam zdjęć, a kilku znajomych ma niezłe aparaty, więc może jak na fotki z wesela to to wystarczy?
Powiem Ci tak ile szkół tyle fotografów i jeden Ci powie, że sesja w dniu ślubu jest bezcenna i niepowtarzalna, bo już nigdy nie będziecie mieć tych emocji i uśmiechów na twarzach co w tym dniu, a drugi stwierdzi, że w dniu wesela nie ma czasu i lepiej to zrobić na spokojnie w inny dzień, czyli co kto woli. Fakt faktem sesji w dniu ślubu jak nie zrobisz to już nie zrobisz nigdy, a na plenery to możesz się i 3miesiące po umawiać

Co do moich usług foto-video to jest to małżeństwo z Bytomia zaprzyjaźnione z naszym zespołem i dlatego mamy tak tanio, bo gra nam ten zespół. W pakiecie mamy tak jeśli chodzi o kamerę: randka narzeczeńska, trzaskanie filmowane, ubieranie, przygotowania, błogosławieństwo, ślub, wesele do 2 w nocy, plener w dniu wesela. Dostajemy zmontowaną 3h płytkę na 3dvd z wyborem scen w zamszowym pudełku i 1 kopię w innym pudełku dla rodziców, a każda kolejna kopia to 50zł. Kopie niczym nie zabezpieczone więc można przegrywać do woli następnym gościom.
Fotograf to robienie zdjęć od przygotowań, błogosławieństwa i ślub, wesele i oczywiście plener w dniu wesela lub w tygodniu po weselu. Dostajemy wszystkie zdjęcia na płytce i wywołanych 50sztuk zdjęć w formacie 15x21cm w albumie.

A ja dziś cały dzień spędziłam w Katosach-nogi mi wchodzą do no wiecie czego. Żebym to jeszcze na zakupach była, ale w urzędach ganiałam ufffff.

Z nowości to w czwartek mam 1,5h przymiarkę (urywam się z roboty, żeby świadkowa mogła być) i w końcu będę mogł kupić biżu i diadem
Nie wiem czy pamiętacie, ale chciałam kiedyś robić winietki z ferrero rocher, ale sie tradycyjnie rozmyśliłam, bo mi nie wychodziło i się przewracało I jak sobie pomyslałam, że źle wbiję ten drucik i przyjdę na salę i wszystkie będą leżeć to mnie coś brało i stwierdziłam, ze wydam zaoszczędzoną kasę na noclegach (100 już idzie na trąbkę - to 400 mogę jeszcze wydawać i kupuję takie zielone krzesełka, które pełnią rolę i prezentów - bo można tam schować cuksa i winietki o takie http://allegro.pl/item732000643_podz..._winietka.html te zielone tylko bez kokardki (chyba) i z białymi dodatkami.
a i zamówiliśmy tablice rejestracyjne i prezenty dla rodziców częśc 1, ale to później Wam napiszę, bo teraz jadę oglądać mieszkanie i albo je kupimy albo nie
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 15:52   #3233
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

SSR te krzesełka są świetne!

Co do zdjęć to z jednej strony faktycznie - te emocje będą niepowtarzalne i ja też będę wtedy pewnie wyglądać najładniej jak można (:P), to przemawia za sesją w dniu ślubu, ale z drugiej strony... chciałabym ślub jak najpóźniej (czyli znając urzędowe realia w sobotę trzeba będzie stamtąd wyjść najpóźniej o 14 ), zanim zjemy obiad to trochę potrwa, a ja nie chciałabym przegapić połowy wesela jak będziemy na sesji. Poza tym w inny dzień można więcej pojeździć w różne miejsca.
A kamerzysty chyba w ogóle nie będziemy załatwiać - o wiele bardziej lubię oglądać zdjęcia, niż filmy. W sumie nagrany chciałabym mieć tylko pierwszy taniec, ale do tego można zaangażować np. tatę
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 16:04   #3234
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

SSR
Dzięki
Co do trwałej, to chyba był płyn źle nałożony, za mało płynu i za krótko trzymali. Trwałą już kiedyś miałam robioną i wyszła super, trzymała b. długo.

Super pomysł z tymi krzesełkami

KASIEK1987
W USC można robić zdjęcia. Nam, prócz fotografa, fotki robił też znajomy.
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 20:16   #3235
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
SSR te krzesełka są świetne!

Co do zdjęć to z jednej strony faktycznie - te emocje będą niepowtarzalne i ja też będę wtedy pewnie wyglądać najładniej jak można (:P), to przemawia za sesją w dniu ślubu, ale z drugiej strony... chciałabym ślub jak najpóźniej (czyli znając urzędowe realia w sobotę trzeba będzie stamtąd wyjść najpóźniej o 14 ), zanim zjemy obiad to trochę potrwa, a ja nie chciałabym przegapić połowy wesela jak będziemy na sesji. Poza tym w inny dzień można więcej pojeździć w różne miejsca.
A kamerzysty chyba w ogóle nie będziemy załatwiać - o wiele bardziej lubię oglądać zdjęcia, niż filmy. W sumie nagrany chciałabym mieć tylko pierwszy taniec, ale do tego można zaangażować np. tatę
No to już zrobisz z foto jak zechcesz, ale jak chcesz na nich namiary to się przypomnij, napiszę na priva
Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
SSR
Dzięki
Co do trwałej, to chyba był płyn źle nałożony, za mało płynu i za krótko trzymali. Trwałą już kiedyś miałam robioną i wyszła super, trzymała b. długo.

Super pomysł z tymi krzesełkami
No szkoda tej trwałej, bo strasznie mi sie w niej podobałaś

Super, że Wam sie podobają te moje krzesełka, ale co ja się nerwów przez nie najadłam Bo jak już zdecydowałam się i w mojej główce ułożyłam, ze kupuję krzesełka to dzwonię do Pani, a ona mi mówi, że właśnie ktoś zalicytował 75sztuki i czeka na maila jaki kolor klient wybiera Nie powiem co wtedy czułam, jak mi powiedziała, że do końca wrzesnia już nie będzie zielonych jak weźmie je ktoś Całe szczęście dziś mi pani napisała, ze są zieone i mam je zaklepane kamień z serca i moje stwierdzenie, zę tak miało być, bo jakbym miałą dać coś innego to by mi je ktoś sprzątnął A i zamawiam bez tych wstążeczek (bo jakby co to sobie sama dam biała albo zielone) i bez winietek bo sobie sama drknę, takie jakie chcę (poza tym jeszcze nie znam niektórych osób tow.) No i gratis dostaję 5sztuk, czyli o tyle mnij zmawiam. Teraz zastanawiam się jakiego cuksa tam wsadzić

A i pisałam o 1 częsci prezentów dla rodziców, więc tak: będą te wazony (jak na zdjęciu) z takimi ładnymi literakami Kochani Rodzice (K+R) i wierszyk, takie same polne kwiatki i nasze imiona i data. A i zamówiliśmy tablice rejestracyjne zaraz u nich za jedną przesyłką (ale nie da ich sie pokazać, dla ciekawskich wejśc na link http://www.grawerolkusz.pl/szczegoly.php?catId=11 i szukać tablic i tablica J$J8 ) na jednej nasze imiona, a na drugiej łacina, czyli to co będziemy mieć na obrączkach - grawer Dla rodziców bedą jeszcze kwiaty i kosze ze słodyczami, po które musimy się wybrać

A i odezwała się do mnie pani z figurkowni doye. Powiedziała, że mam ciekawy pomysł i mi zrobi ją na 20września i że postara się odwzorować wszystkie szczegółyNo i koszt koło 130zł, to jeszcze przełknę
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.

Edytowane przez SSR
Czas edycji: 2009-09-08 o 20:24
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 07:29   #3236
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

SSR
Chciałam iść do szwagierki drugi raz na trwałą, ale nie wiem, czy tym się włosów jeszcze bardziej nie zniszczę. Teraz mam ni to kręcone, ni proste. Takie nijakie. Żeby iść do ludzi to muszę prostować, a to też niszczy włosy.
W kręconych bardziej się sobie podobam, zaś moja znajoma mi mówi że w prostych ładniej.

To fajnie Ci się udało z tymi krzesełkami. I ten Wazon b. ładny.
Kurcze, Ty to będziesz miec wszystko perfekt, lepiej ode mnie

Wczoraj byliśmy w bp i co? System się popsuł Ale nie ma tego złego .... Chcieliśmy do Turcji jechać, a dzis od rana słyszę że tam ulewy, wielka powódź. Jakaś masakra. Mam nadzieję, że jak dziś pójdziemy to będą miejsca do Egiptu.
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 09:06   #3237
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

kitek
przykro z powodu biura, mieć tylko nadzieję ze załatwicie wszystko next time...
a w tych prostych włosach to ładnie Ci ;D
SSR
krzesełka sa słodkie, tym bardziej że załatwiasz 2 sprawy w jednym, ja je chciałam zamówic na początku ale w sumie winietki zostały usuniete więc po co nam one ;D
co do sesji to ja tez chce w dzien slubu
z tymi sokami to tez Ci sie udało - ja bylam wczoraj w realu, wzielam 20 kartonow 2litrowych caprio, po 2,99. teraz jeszcze zostało kupić napoje gazowane 0,2 litra, tylko nie bardzo wiem gdzie tego szukac, chyba odwiedzimy makro, bo na razie wszedzie patrzą na mnie jak na kosmitę jak pytam o te mniejsze szklane cocacole,fanty itp

dalej mam problem co do podziekowań dla rodziców, mamy takie papierowe rulony w tubach, chcielismy jeszcze kosz z kwiatami, moze wino, ale wymyslilam ze moze lepiej taki telegram czekoladowy z chocolissimo, z napisem Kocham Was, albo cos w tym stylu... mam mętlik od tego chwilowo..chciałam coś oryginalnego
no i planujemy chyba zrezygnować z video, tylko zostawić na ceremonię slubną... jesli będzie możliwość zmiany umowy, bo w sumie ludzi mamy niewiele :/ uważamy ze bez sensu bedzie filmowanie takiej niewielkiej ilości gości.,..
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 11:02   #3238
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

LADYSITH
Proste włoski mogą być, tymbardziej, że nie umiem robić loków lokówką. Tylko, że prostownica tez niszczy włosy. I nie wiem, czy iść na tą trwał a drugi raz, czy prawi codziennie prostować. I to i to niszczy włosy.
Jak będę w jakimś dobrym sklepie fryzjerskim to popytam się o płyn do trwałej, który za bardzo włosów nie zniszczy. Może się skuszę na te trwałą jeszcze raz.

Małe napoje w szkle to najprędzej w hurtowniach dostaniesz.

A video sobie zostawcie, to co, ze niewiele osób. U mnei też było mało ludzi, a mieliśmy aż 2 kamery. Jak kamerzysta to fajnie poskłada, to będzie super filmik. A warto potem sobie przypomnieć nie tylko ceremonię, ale i wesele. Czas tak szybko przeleci, że połowy nie zapamiętasz, a film będzie dla przypomnienia.

Fotki ze ślubu i wesela będą dpiero we wtorek
__________________


Edytowane przez kitek_fm
Czas edycji: 2009-09-09 o 11:30
kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 11:28   #3239
Bzuniaa
Przyczajenie
 
Avatar Bzuniaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 27
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez addda Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki kolor ponczoch bedziecie mialy?? Biale czy cieliste??
Bo ja sie nie moge zdecydowac:conf used:
Ja wlsnie kupilam ecru ponczochy do sukni ecru. W sklepie mialam do wybory jasniejsze i ciemniejsze ecru. Wcale nie wygladaja na brudne, a ladnie sie mienia. Wydaje mi sie, ze bardziej elegancko to bedzie wygladac niz cieliste. Ale jak kto woli

POMOCY!!!
Mam problem z samochodem do slubu. (dluga histori jak to sie stalo, ze zostalism bez auta, wiec nie bede zameczac), ale prosze jesli macie namiary na kogos niedrogiego w Tarnowskich Gorach.
Nie szukam jakiejs specjalnej limuzyny, zwykle, ladne zadbane autko wystarczy.
No i czy znajde kogos na ten termin, duzo czasu nie zostalo (bo 26 wrzesnia slub). Aaaaa
Bzuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 11:39   #3240
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Bzuniaa Pokaż wiadomość
Ja wlsnie kupilam ecru ponczochy do sukni ecru. W sklepie mialam do wybory jasniejsze i ciemniejsze ecru. Wcale nie wygladaja na brudne, a ladnie sie mienia. Wydaje mi sie, ze bardziej elegancko to bedzie wygladac niz cieliste. Ale jak kto woli

POMOCY!!!
Mam problem z samochodem do slubu. (dluga histori jak to sie stalo, ze zostalism bez auta, wiec nie bede zameczac), ale prosze jesli macie namiary na kogos niedrogiego w Tarnowskich Gorach.
Nie szukam jakiejs specjalnej limuzyny, zwykle, ladne zadbane autko wystarczy.
No i czy znajde kogos na ten termin, duzo czasu nie zostalo (bo 26 wrzesnia slub). Aaaaa
ja mam ponczochy biale
w TG ja znam tylko wieczorek na przyjazni, http://www.auto-crash.pl/ac_wynajem_aut.html i gdzies w okolicach towarowej wynajmują lincolna, chyba ETNA...

Kitek
ja się jeszcze zastanawiam nad tym video, teraz to już sama nie wiem..
co do włosów, to chyba bardziej je zniszczy ta codzienna prostownica.. bo trwałą to robią teraz już delikatną... tylko musiałabyś iść do takiego większego salonu, bo w takich osiedlowych pipidówach to "pani lusia" może zrobić Ci przedpotopową metodą... i będzie kiszka... [raz trafiłam do takiej, na szczęście tylko na obcięcie, i dało się to uratować].
co do zniszczonych włosów - z autopsji powiem, że mam teraz taką fryzurę że bym musiała dziennie i prostownicą ją traktować, i lokówką tył podkręcać [bo nie chce mi się na szczotce], grzywa po prostownicy na początku się bardzo wysuszała, ale zaczęłam ją traktować tym zielonym mleczkiem fructis http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23564 i teraz jest elegancko, zero reakcji włosa na temperaturę. tylko że na Twoją długość to by Ci taka buteleczka na niedługo starczyła ;D dodatkowo jescze myję włosy szamponem dove heat defense https://polki.pl/testdove_galeria.html?galg_id=10003996 i jest bardzo dobrze [jedyna wada szamponu że szybciej przetłuszcza włosy...] ;D
__________________


Edytowane przez LadySith
Czas edycji: 2009-09-09 o 11:42
LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.