Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług. - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-08, 12:53   #271
Rooooma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Mosina
Wiadomości: 101
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Czytałam o tym Zaffiro...
czy któraś z tego korzystała?
Rooooma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 14:21   #272
ita1986
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 18
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

WITAM!

Skorzystałam z serwisu groupon i kupiłam 2kupony na Pięć seansów (po45min każdy) w Centrum mikroklimatu morskiego-
GROCIE SOLNEJ GALOS
W GLIWICACH
Wartość kuponu: 60,00 zł (x2)


niestety............
nie mam możliwości z nich skożystać
więc chętnie sprzedam komuś chętnemu te kupony..
(dwa za 18zł)


Jeśli ktoś jest chętny to proszę o odpowiedź
lub kontakt na maila asiakochana18@interia.pl
ita1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 20:21   #273
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Do dziewczyn z Trójmiasta
znacie ten salon ????????


http://www.schudnij.net.pl/node/72
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 19:46   #274
lilasee
Przyczajenie
 
Avatar lilasee
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Czytam ten wątek i zauważyłam że dużo forumowiczek ma lub miało problem z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Ponieważ poddałam się ostatnio zabiegowi odessania tłuszczu metodą Body Jet założyłam nowy wątek na temat tej metody: "Body Jet przełom w liposukcji i nie tylko...". Moze zechciałybyście tam zajrzeć zapoznać się i podyskutować?
Całuje
lilasee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 12:50   #275
Hot32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 32
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez Rooooma Pokaż wiadomość
Czytałam o tym Zaffiro...
czy któraś z tego korzystała?
Tu ciekawy artykuł. Może coś wniesie do dyskusji


http://www.fashionnow.pl/newsy/125,3...a-mlodosc.html
__________________

- Uroda jest podarunkiem na kilka lat. - Oscar Wilde - Czyżby!!!???
Hot32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 16:11   #276
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Może nie bardzo pasuje do tematu, ale postanowiłam tutaj to wkleić. To treść ogłoszenia jakiejś kliniki medycyny estetycznej, poszukującej lekarzy do pracy.

"Dodatkowa praca dla młodych lekarzy po stażu. Bardzo wysokie zarobki. Praca minimum raz w tygodniu w godzinach 11-16 oraz minimum jeden weekend w miesiącu, rano lub wieczorem w dwóch klinikach NZOZ w (...). Szybkie łatwe szkolenie - wstrzykiwania światowej sławy preparatów wygładzających cerę. Wspaniałe efekty. Zapewniamy wysokie zarobki i dużo satysfakcji."



Nie chciałabym trafić do takiego lekarza... Ja wiem że każdy kiedyś zaczynał, ale to "szybkie i łatwe szkolenie" jakoś nie wzbudza mojego zaufania...
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 20:23   #277
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Jest też opinia, że młodzi lekarze są bardziej dokładni i podchodzą z większą z pasją do wykonywanego zawodu.
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 02:05   #278
upiekszona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez Karola kiss Pokaż wiadomość
Witam
Chciałabym powiększyć sobie usta....czy możecie kogoś polecić z okolic Katowic.......PROSZE O POMOC.............))))) )))))))))
POLECAM zdecydowanie salon JUVENA w KAtowicach, profesjonalizm 100%- z tamtąd nigdy nie wyjdziesz zawiedziona. Moje słowo!! CAłuski

---------- Dopisano o 03:05 ---------- Poprzedni post napisano o 03:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Sif Pokaż wiadomość
Może nie bardzo pasuje do tematu, ale postanowiłam tutaj to wkleić. To treść ogłoszenia jakiejś kliniki medycyny estetycznej, poszukującej lekarzy do pracy.

"Dodatkowa praca dla młodych lekarzy po stażu. Bardzo wysokie zarobki. Praca minimum raz w tygodniu w godzinach 11-16 oraz minimum jeden weekend w miesiącu, rano lub wieczorem w dwóch klinikach NZOZ w (...). Szybkie łatwe szkolenie - wstrzykiwania światowej sławy preparatów wygładzających cerę. Wspaniałe efekty. Zapewniamy wysokie zarobki i dużo satysfakcji."



Nie chciałabym trafić do takiego lekarza... Ja wiem że każdy kiedyś zaczynał, ale to "szybkie i łatwe szkolenie" jakoś nie wzbudza mojego zaufania...
Ojj mojego rónież, dlatego dobrze jest łapać rady od osób, które mają coś z tym wspólnego, które już się troszeczkę upiększyły i wiedzą kogo polecić, tak jak mówię super salon JUVENA, Bielsko i KAtowice. Pozdrawiam
upiekszona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 19:35   #279
lilasee
Przyczajenie
 
Avatar lilasee
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Dziewczyny
Ostatnie 3 posty leją miód na me serce.
Jesli medycyna estetyczna to lekarze i NZOZ lub gabinet lekarski.
A od jakiegoś czasu na tym wątku jest coraz więcej informacji o gabinetach kosmetycznych. To jest wątek o medycynie estetycznej a nie kosmetyce. Dla mnie medycyna jest również czymś poważnym i odpowiedzilanym. Zaufanie budzić musi i lekarz i miejsce.
Cieszę się że nie tylka ja tak to postrzegam.
Pozdrawiam
lilasee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 14:05   #280
Hot32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 32
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez lilasee Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Ostatnie 3 posty leją miód na me serce.
Jesli medycyna estetyczna to lekarze i NZOZ lub gabinet lekarski.
A od jakiegoś czasu na tym wątku jest coraz więcej informacji o gabinetach kosmetycznych. To jest wątek o medycynie estetycznej a nie kosmetyce. Dla mnie medycyna jest również czymś poważnym i odpowiedzilanym. Zaufanie budzić musi i lekarz i miejsce.
Cieszę się że nie tylka ja tak to postrzegam.
Pozdrawiam
Racja w 100%
__________________

- Uroda jest podarunkiem na kilka lat. - Oscar Wilde - Czyżby!!!???
Hot32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 09:13   #281
Rooooma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Mosina
Wiadomości: 101
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

zgadzam się ja właśnie miałam zabieg i posiadaja nzoz.. wiadomo lekarz bardziej ma styczność z strzykawka itp
Rooooma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 16:40   #282
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez Boruc Pokaż wiadomość
Nie trzeba mieć kasy na slim lipo, można zrobić lipolizę iniekcyjną, najniższe ceny na Dolnym Śląsku są w Est Medica - 70zł za ampułkę preparatu. A swoją drogą ćwiczenia i dieta - to zawsze!

Taaaa, tylko weź pod uwagę, że lipolizę iniekcyjną trzeba powtórzyć nawet 4-8 razy, bo efekty po każdym zabiegu są średnie - zaledwie 1-2 cm mniej :/ Poza tym tych ampułek, czy co tam wstrzykują nie zużywa się 1 czy 2, ale więcej. Poza tym całkowity czas jaki upłynie w dążeniu do uzyskania upragnionych kształtów jest o dużo za długi no i te miejsca nakłuć wiecznie posiniaczone. Lipoliza iniekcyjna to dobra propozycja dla dziewczyn, które tego tłuszczyku mają jak na lekarstwo, a nie dla osób, które mają ogromne wystające boczki, czy wielką oponkę. Dla nich lepsza jest właśnie lipoliza laserowa slim lipo
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 12:10   #283
Boruc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 66
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez klaudia844 Pokaż wiadomość
Taaaa, tylko weź pod uwagę, że lipolizę iniekcyjną trzeba powtórzyć nawet 4-8 razy, bo efekty po każdym zabiegu są średnie - zaledwie 1-2 cm mniej :/ Poza tym tych ampułek, czy co tam wstrzykują nie zużywa się 1 czy 2, ale więcej. Poza tym całkowity czas jaki upłynie w dążeniu do uzyskania upragnionych kształtów jest o dużo za długi no i te miejsca nakłuć wiecznie posiniaczone. Lipoliza iniekcyjna to dobra propozycja dla dziewczyn, które tego tłuszczyku mają jak na lekarstwo, a nie dla osób, które mają ogromne wystające boczki, czy wielką oponkę. Dla nich lepsza jest właśnie lipoliza laserowa slim lipo
straciłam 3 cm po w sumie 3 zabiegach. Uważam, że warto, opłaca się to.
Boruc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 13:34   #284
Hot32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 32
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Do mnie bardziej przemawia odchudzanie ultradźwiękami. Redukuje tkankę i modeluje

http://medycynaestetyczna.multimedis...ultradzwiekami
__________________

- Uroda jest podarunkiem na kilka lat. - Oscar Wilde - Czyżby!!!???
Hot32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 17:33   #285
Aleksandra06
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 232
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

ja uwazam ze cwiczenia tak naprawde nie wiele tutaj mogą pomóc.
Moze jesli cwiczymy dosyc długo i w miare systematycznie to z pewnościa sa efekty.
Ale wczesniej czy pozniej warto jest zajrzeć w głąb gabinetów medycyny estetycznej.
Aleksandra06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 14:21   #286
kendry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Ja znalazłem katalog klinik mający w swojej bazie kliniki medycyny estetycznej z calej Polski, oto link:
- medycyna estetyczna
Moja żona osobiście wybrała tę klinikę:
http://www.ekliniki.pl/klinika_centr...r-lipo-558.php a przeszla tam zabieg Vaser Lipo.
VASER Lipo jest systemem do liposukcji wspomaganej falą ultradźwiękową umożliwiającym kształtowanie, precyzyjne modelowanie, a nawet rzeźbienie różnych obszarów ciała.
kendry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 14:59   #287
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez Hot32 Pokaż wiadomość
Do mnie bardziej przemawia odchudzanie ultradźwiękami. Redukuje tkankę i modeluje

http://medycynaestetyczna.multimedis...ultradzwiekami

Dla ścisłości - zabiegi z użyciem ultradźwięków co najwyżej kształtują tudzież rzeźbią sylwetkę i nadają się one wyłącznie dla osób z minimalną ilością tłuszczyku. Żadne ultradźwięki nie poradzą sobie z wiszącą oponką czy wielgachnymi bryczesami. No nie czarujmy się.


Natomiast wracając do lipolizy iniekcyjnej...
Boruc,
3 cm i to po 3 zabiegach to jest naprawdę bardzo niewiele. A i pewnie chodzisz non stop posiniaczony/ -a. Ile przy takim jednym zabiegu wychodzi ampułek? Bynajmniej w Twoim przypadku?

Przy lipolizie laserowej - w zależności od ilości i umiejscowienia tego tłuszczu - można pozbyć się nawet i 10 cm, czyli to jakieś 2 rozmiary mniej.
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 16:38   #288
koyaona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Polecam Aesthetic w Łodzi:
http://www.aesthetic.com.pl/a8,gabinet.html
Robiłam tam botoks (pół roku temu i teraz kontynuowałam), sculptrę (jestem już po drugim zabiegu), wstrzykiwałam kwas hialurowy w bruzdy około nosowe, powiększałam usta (świetnie znieczulenie pani Anity Symonowicz, nomen omen wykwalifikowanej dentystki), robiłam dermaheal pod oczy (wygładza jak żelazkiem każdą zmarszczkę pod oczami, rewelacja) i kilka innych zabiegów - o kwasach nie wspominając.
Polecam tam rewelacyjny zabieg mikrodermainfuzji:
http://www.aesthetic.com.pl/a48,mikrodermainfuzja.html
Do tego zabiegu po prostu ustawiają się kolejki. Wykonywany jest jedynym w Polsce, brazylijskim urządzeniem. Efekt jest olśniewający, ale trzeba wziąć poprawkę, że skóra na trzeci dzień (jak w moim przypadku) złuszcza się jak szalona. Za to po tym złuszczeniu twarz była jedwabiście gładka. Zamknęło mi to rozszerzone pory!
Szczerze polecam ten gabinet. Atmosfera jest bardzo miła i swobodna, o wszystko można zapytać. Na recepcji widzę często żonę pana doktora Ziemlewskiego (lekarza, który ma już takie doświadczenie, że często prowadzi szkolenia dla innych lekarzy z całej Polski) i co rusz ona sama najpierw próbuje nowości na sobie. A tych nowości wprowadzają bardzo wiele, jest to prężny, rozwijający się gabinet z młodym, energicznym personelem
Jedno jest wyjątkowe (obok serdecznej, prawie rodzinnej atmosfery) - w tym gabinecie szczerze odradzą ci zabieg niepotrzebny. Nie patrzą na to, aby naciągnąć klienta na jakieś niepotrzebne koszty.
Dla nich NAPRAWDĘ ważna jest satysfakcja klienta.
I jeszcze coś - jeżeli czytasz na u nich na stronie, że ceny są ustalane indywidualnie - to jest "najprawdziwsza prawda". Często są promocje oraz zniżki dla stałych klientów.
Polecam!

Edytowane przez koyaona
Czas edycji: 2010-09-27 o 16:44
koyaona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 17:58   #289
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

To prawda co pisze Klaudia, wszelkie zabiegi wykonywane przy pomocy fal dźwiękowych czy ultradźwiękowych mogą jedynie minimalnie zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej, wygładzić skórę, usunąć cellulit.
Przykładem takiego zabiegu jest Liposhock, skóra po zabiegu staje się gładsza, jędrna i bardziej sprężysta, a cellulit i miejscowe niedoskonałości zostają zlikwidowane. Fale rozbiją komórki tłuszczowe co poprawia napięcie skóry oraz likwiduje obrzęki poprzez pobudzenie krwiobiegu i układu limfatycznego. Efektem działania Liposhock jest również utrata centymetrów w obwodzie ciała, która jednak nie jest tak spektakularna jak przy lipolizie laserowej.
afadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 10:21   #290
Hot32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 32
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez klaudia844 Pokaż wiadomość
Dla ścisłości - zabiegi z użyciem ultradźwięków co najwyżej kształtują tudzież rzeźbią sylwetkę i nadają się one wyłącznie dla osób z minimalną ilością tłuszczyku. Żadne ultradźwięki nie poradzą sobie z wiszącą oponką czy wielgachnymi bryczesami. No nie czarujmy się.


Natomiast wracając do lipolizy iniekcyjnej...
Boruc,
3 cm i to po 3 zabiegach to jest naprawdę bardzo niewiele. A i pewnie chodzisz non stop posiniaczony/ -a. Ile przy takim jednym zabiegu wychodzi ampułek? Bynajmniej w Twoim przypadku?

Przy lipolizie laserowej - w zależności od ilości i umiejscowienia tego tłuszczu - można pozbyć się nawet i 10 cm, czyli to jakieś 2 rozmiary mniej.
Fakt, generalnie wszytko zależy od potrzeb.
__________________

- Uroda jest podarunkiem na kilka lat. - Oscar Wilde - Czyżby!!!???
Hot32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 17:46   #291
arpka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 86
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Parę miesięcy temu przed planowanym slubem i 2 tygodniową podróżą poślubną do Grecji zdecydowałam się właśnie na Liposhock. Chciałam czuć się komfortowo w kostiumie kąpielowym. I czułam się i to za***iście komfortowo - skóra po zabiegu stała się gładsza, jędrna i bardziej sprężysta, a cellulit zlikwidowany na amen . Liposhock rozbił komórki tłuszczowe na miazgę i Parę centymetrów w obwodzie też mi ubyło. Fajnie że są na rynku alternatywy dla osób kóre wcale nie mają ochoty na skalpel a też chcą ładnie wyglądać

arpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 18:06   #292
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Słyszałam o zabiegu Liposhock, ale czy możesz jakoś jaśniej o nim napisać? Jego przebieg, efekty i przede wszystkim cena
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 11:27   #293
Hot32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 32
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Zdecydowanie w temacie. Informacja dla wizażanek z Krakowa, może któraś się wybiera, żeby zaczerpnąć wiedzy specjalistycznej?

"Dni Pięknej Skóry" - bezpłatne konsultacje kosmetologa w tą sobotę odbywają się w Krakowie. Wszystkie informacje znajdują się na stronie http://medycynaestetyczna.multimedis.pl/
__________________

- Uroda jest podarunkiem na kilka lat. - Oscar Wilde - Czyżby!!!???
Hot32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 09:57   #294
azusika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 14
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

witam
Chcialabym skorzystac z zabiegu jeet peel, czy ktos ma doswiadczenie z nim, ile on kosztuje?
Z tego co czytalam to ma ladnie oczyszczac i odmladzac , ale czy to prawda? czy tylko znow reklama.
azusika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 10:04   #295
majkens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 50
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

nie wiem ile kosztuje ani gdzie robią ale jak jeszcze byłam na licencjacie z kosmetologii, a było to 3 lata temu( matko jak czas zasuwa!!!) to miałysmy w szkole prezentację tego sprzętu i babeczka przejechała mi po przebarwieniu na ręce- SUPER!!! efekt od razu zero bólu
majkens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 11:21   #296
azusika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 14
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

O!
A ja myslalam ze to jest nowosc, jezeli to juz 3-lata temu to chyba dziewczyny juz maja wyrobione zdanie, dzieki za szybka odp. ja szukam tego we Wroclawiu. Mam bardzo brzydka cere ,pory rozwalone i wogole nieciekawie i postanowilam od tego zaczac
azusika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 19:52   #297
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Klaudia844 LipoShock jest jakby masażem wykonywanym głowicą emitującą ultradźwięki, które "rozrywają" błony komórek tłuszczowych. Do LipoShock'u często zalecają jeszcze bodymix, aby efekty zabiegu były lepsze jest to zasysający masaż, a potem drenaż limfatyczny aby wspomóc odprowadzanie rozbitych tkanek tłuszczowych do wątroby.
afadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 12:44   #298
majkens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 50
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

azusika a nie zaczęła byś od kwasów? pora teraz dobra a ładnie wyrównują koloryt i regulują pracę gruczołów łojowych
majkens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 08:38   #299
azusika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 14
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Witaj majkens
A masz moze doswiadczenia z kwasami? nie stosowalam jeszcze jezeli jestes chetna mi podpowiedziec to bede wdzieczna
azusika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 14:05   #300
Hot32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 32
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez afadro Pokaż wiadomość
Klaudia844 LipoShock jest jakby masażem wykonywanym głowicą emitującą ultradźwięki, które "rozrywają" błony komórek tłuszczowych. Do LipoShock'u często zalecają jeszcze bodymix, aby efekty zabiegu były lepsze jest to zasysający masaż, a potem drenaż limfatyczny aby wspomóc odprowadzanie rozbitych tkanek tłuszczowych do wątroby.
Istnieje jeszcze coś takiego jak Green Cavite Prestige, który działa na podobnych zasadach http://medycynaestetyczna.multimedis...ultradzwiekami

__________________

- Uroda jest podarunkiem na kilka lat. - Oscar Wilde - Czyżby!!!???
Hot32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-17 14:26:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:41.