Cała prawda o czerwonej herbacie!!! - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-09, 15:36   #2461
Magdalenja
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenja
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 351
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Od trzech dni piję herbatę czerwoną ciekawa jestem jakie będą efekty. Na pewno przeproszę się ze skakanką i może tym razem się uda. Ważę 75 kg przy 175 cm wzrostu i niby bmi jest w normie ale chcę być smukła jak łania ;p
Magdalenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 16:09   #2462
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Hej, mogę się dołączyć?

Kiedyś piłam czerwoną herbatkę nałogowo, potem jakoś przestałam. Muszę znowu kupić.
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 13:50   #2463
__MalaCzarna__
Raczkowanie
 
Avatar __MalaCzarna__
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 168
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Hej, mogę się dołączyć?

Kiedyś piłam czerwoną herbatkę nałogowo, potem jakoś przestałam. Muszę znowu kupić.
Pewnie że możesz, witaj
A widziałaś jakieś efekty kiedyś jak piłaś herbatkę?
__MalaCzarna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 15:16   #2464
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez __MalaCzarna__ Pokaż wiadomość
Pewnie że możesz, witaj
A widziałaś jakieś efekty kiedyś jak piłaś herbatkę?
Hej właśnie jak zaczęłam pić czerwoną herbatkę, to akurat się zaczynałam odchudzać (170 cm/83 kg...masakra... ) i rzeczywiście pomagała. No, wiadomo, kilograma dziennie nie traciłam () i to nie ona była głównym powodem utraty wagi, ale bardzo dobrze pomagała na trawienie, oczyszczała organizm. Wydaje mi się, że jeżeli ktoś się odchudza, to powinien sięgać po herbatę czerwoną, bo w walce z nadwagą, każda pomoc jest potrzebna. (a i żeby nie było, nie jestem już takim pulpecikiem 173 cm/69 kg).
Ja piłam tylko tą z BioActive z różą w torebkach, inna mi nie smakuje.
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25

Edytowane przez Paula_95
Czas edycji: 2012-08-10 o 15:18
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 19:14   #2465
paulina16_11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Ja też zaczęłam pić czerwoną herbatę z Bio Active, ale liściastą z cytryną. Wcześniej próbowałam pić zieloną ale mi nie smakowała. Po czerwonej zauważyłam, że częściej chodzę do toalety. Próbuję zrzucić zbędne kilogramy które pozostały mi po ciąży i mam nadzieję, że w połączeniu z ćwiczeniami uda mi się to. A wy jaką polecacie herbatę?
paulina16_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 08:17   #2466
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez paulina16_11 Pokaż wiadomość
A wy jaką polecacie herbatę?
Ja piję tą co ty, bardzo dobra może powinnaś dosłodzić miodem albo cukrem brązowym, będzie lepsza w smaku?
A to, że po czerwonej się często chodzi do toalety, to normalka ja dziennie wypijam około 2 litry samej herbaty i autentycznie mogłabym zamieszkać w kibelku
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 08:07   #2467
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Nigdy nie wierzyłam i nie wierzę w żadne herbatki, a czerwoną piję, bo mi smakuje, nigdy nie zauważyłam ani poprawy przemiany materii ani nic
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-08, 08:50   #2468
madchocolate
Przyczajenie
 
Avatar madchocolate
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 21
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

3 lata temu właśnie na jesień zaczęłam pić czerwoną herbatę 3-4 razy dziennie ale w kubkach 0,5 l ;p na początku piłam cytrynową z bioactive czy jakoś tak ;p a pózniej taką w podłużnym brązowym opakowaniu,w prasowanych kostkach(nie raz pokazana przez inne dziewczyny, taka z chińskimi napisami ) piłam i piłam jakoś przez niecałe 2 miesiące,przy czym jadłam tak normalnie ale już nic po 18 i schudłam z 56,5 kg do 50kg Więc nie warto zwracać uwagi na chamskie komentarze typu "i tak herbata Ci nie pomoże" "tylko ruch pomoże ci schudnąć"... nie.nie tylko.Wiadomo, że trzeba zachować umiar w jedzeniu,bo faktycznie herbata może nie zadziałać,ale nie trzeba jej od razu przekreślać i wymyślać,że nic nie pomoże..JEST NA PRAWDĘ ŚWIETNYM WSPOMAGACZEM ODCHUDZANIA.U mnie sprawdziła się rewelacyjnie w połączeniu z "nie jedzeniem" po 18 Wagę trzymałam ok 1,5 roku bez zmian, nie piłam nawet regularnie czerwonej herbaty w tym okresie,jedyni kiedy mi się przypomniało,a waga się trzymała.Pózniej trochę się zaniedbałam,nawet nie trochę, a bardzo... i waga na początku sierpnia tego roku pokazała 57kg, kilka dni pózniej trafiłam do szpitala przez 1,5 tyg miałam leczenie hormonalne i tak wychodząc do domu waga pokazała mi 61,5 kg ;( (przez leczenie hormonalne zatrzymała mi się woda w organizmie i to głównie dlatego tyle przybrałam) trochę mnie to zmartwiło więc postanowiłam wrócić do czerwonej herbaty pierwsze 3,5 kg zeszły w 1,5 tyg a dziś 8 września waga pokazuje 55,5kg Chcę wrócić do dawnej wagi 50 kg a nawet 48kg (mam tylko 160 cm) i wiem, że czerwona herbata mi w tym pomoże
madchocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 17:49   #2469
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

mi czerwona zaje*iście pomaga, ale tylko wtedy jeśli robię przerwy w piciu... bo zauważyłam, że z czasem organizm się chyba przyzwyczaja.
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 16:13   #2470
Peppincha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Hej Dziewczęta!

czy któraś z Was zna fajną zielarnię/herbaciarnię w Łodzi w której dostanę herbatkę czerwoną ?
Peppincha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 23:01   #2471
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Czerwona herbata wspomaga odchudzanie... jeszcze niedawno piłam ok litr dziennie, teraz tylko kubek dziennie, ale planuję wziąć się za siebie i wrócić do jej picia w większych ilościach oczywiście do tego dieta i ćwiczenia, zeby nie było
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 09:32   #2472
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Najlepsza czerwona herbata to ta, o której wspominała madchocolate. Bez problemu można ją dostać w aptekach, allegro i lepszych herbaciarniach. Tez miałam podczas jej stosowania efekty w postaci do -5 kg. Ale najbardziej zadziała mi na podwyższony poziom cholesterolu. W ciągu 2 miesięcy cholesterol całkowity spadł o kilkadziesiąt jednostek w dół! Moja lekarka była zaskoczona i powiedziała, że słyszała o zbawiennym wpływie czerwonej herbaty, ale zwykle zaleca pacjentom odpowiednią dietę (+ nierzadko drogie leki na receptę), tak od teraz - gdy ma już namacalny dowód działania - będzie tez polecać dodatkowo picie czerwonej herbaty.

I pamiętajcie, czerwoną herbatę najlepiej kupić naturalną i bez sztucznych aromatów. I nie słodzimy! Nie ma zmiłuj, inaczej mija się to z celem...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg herbata-pu-erh-prasowana-w-kostkach-125g-panaceum.jpg (37,8 KB, 63 załadowań)
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 13:34   #2473
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez anetka_m Pokaż wiadomość

I pamiętajcie, czerwoną herbatę najlepiej kupić naturalną i bez sztucznych aromatów. I nie słodzimy! Nie ma zmiłuj, inaczej mija się to z celem...
mam wlasnie taka w kostkach. ale nie wiem czy parzę ją odpowiednio i czy pije w dobrych ilosciach- jedna kostke przecinam na pol i wrzucam do osobych kubkow, okolo pol litrowych. wychodzi mocny napar. potem wypijam i parze drugi raz. myslicie,ze robie dobrze? ;D
i drugie pytanie- czy zimna dziala tak samo? czesto pije zimna.
nie stosuje diety, ale zalezy mi zeby nie tyc. chce pic czerwona herbate, aby utrzymac wage.
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 09:28   #2474
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Ja nie rozcinam tych kosteczek. Kiedyś bawiłam się taką zaparzaczką, ale od dłuższego czasu wrzucam kostkę do kubka i zalewam dwukrotnie. Pierwszy napar wychodzi dużo mocniejszy, a drugie zalanie wodą liści daje już trochę słabszą esencję, ale jest ok. Co do picia zimnej, to nie wpływa to jakoś znacząco na walory zdrowotne, co najwyżej smakowe. Już chyba lepiej dolać do takiej wystudzonej herbaty trochę zagotowanej wody, ja przynajmniej tak bym zrobiła, bo nie lubię zimnej herbaty.
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 18:49   #2475
kate1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Ja ją pije już od dwóch lat (czerwoną pur-eh liściastą cytrynową) na przemian z zieloną ale wolę jednak czerwoną ,ale niestety w wakacje jej nie piłam bo byłam za granica i pracowałam więc nie miałam czasu na picie herbat,ale po powrocie zaczełam znowu i teraz piję codziennie po3-4 ,czasem nawet po 6 kubków ale tylko wtedy jak za dużo sobie zjem, widzę efekty,po dwóch tyg schudłam kilo ,moze to nie jest dużo ale ja jestem szczupła w miare (przy wzroscie 168 ważę 52)i widzę to zresztą inni też, teraz już ją pije z przyzwyczajenia ale jak przy tym troche jeszcze schudnę to nie będę mieć nic przeciwko bo chce jeszczę z kilo schudnąć albo dwa więc ją zdecydowanie polecam!!!!
kate1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 19:48   #2476
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez kate1111 Pokaż wiadomość
Ja ją pije już od dwóch lat (czerwoną pur-eh liściastą cytrynową) na przemian z zieloną ale wolę jednak czerwoną ,ale niestety w wakacje jej nie piłam bo byłam za granica i pracowałam więc nie miałam czasu na picie herbat,ale po powrocie zaczełam znowu i teraz piję codziennie po3-4 ,czasem nawet po 6 kubków ale tylko wtedy jak za dużo sobie zjem, widzę efekty,po dwóch tyg schudłam kilo ,moze to nie jest dużo ale ja jestem szczupła w miare (przy wzroscie 168 ważę 52)i widzę to zresztą inni też, teraz już ją pije z przyzwyczajenia ale jak przy tym troche jeszcze schudnę to nie będę mieć nic przeciwko bo chce jeszczę z kilo schudnąć albo dwa więc ją zdecydowanie polecam!!!!
Ale z czego Ty chcesz schudnąć? Bo przyznam, że to mi raczej wygląda na niedowage i na pewno lepiej byłoby przytyć niż schudnąć
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 15:59   #2477
as_ania
Raczkowanie
 
Avatar as_ania
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Żelisławice, Siewierz
Wiadomości: 37
GG do as_ania Send a message via Skype™ to as_ania
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Pilam herbate okolo miesiaca i z 60kg zeszlam do 56kg Nastpenie zrobilam sobie pol roczna przerwe - waga sie utrzymywala Chcialam jeszcze dodac, ze jestem osoba o niesamowitym apetycie, nie odmawiajaca kebaba czy hamburgera, albo dodatkowej porcji sosu (wiem, wiem, nie ma sie czym chwalic) Przy wzroscie 172cm, mysle, ze jest OK Dzisiaj znowu wrocilam do herbatki, zobaczymy, czy zejde jeszcze nizej, czy waga sie utrzyma

ps. wybaczcie brak polskich znakow, ale cos nie tak z klawiaturka :-(
as_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 16:00   #2478
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

czy możliwe, że ona działa tylko za pierwszym razem? teraz znowu zaczęłam pić i żadnych zmian nie widzę. A poprzednio leciała mi waga ho ho !
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 19:24   #2479
Bziu
Zakorzenienie
 
Avatar Bziu
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 939
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

gdzie kupie we wrocławiu taką herbatę w kostkach?
__________________
Teach a parrot the terms supply – and – demand and you've got an economist.


http://miejpoglad.blogspot.com/
Bziu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 12:13   #2480
aaaneczkaaa85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 18
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Witam dziewczyny!
Zaczynam od dziś pić herbatkę, kupiłam tą w kostkach od jutra na zumbę ruszam i zobaczymy czy będą jakieś efekty
aaaneczkaaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 12:59   #2481
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez anetka_m Pokaż wiadomość
Najlepsza czerwona herbata to ta, o której wspominała madchocolate. Bez problemu można ją dostać w aptekach, allegro i lepszych herbaciarniach. Tez miałam podczas jej stosowania efekty w postaci do -5 kg. Ale najbardziej zadziała mi na podwyższony poziom cholesterolu. W ciągu 2 miesięcy cholesterol całkowity spadł o kilkadziesiąt jednostek w dół! Moja lekarka była zaskoczona i powiedziała, że słyszała o zbawiennym wpływie czerwonej herbaty, ale zwykle zaleca pacjentom odpowiednią dietę (+ nierzadko drogie leki na receptę), tak od teraz - gdy ma już namacalny dowód działania - będzie tez polecać dodatkowo picie czerwonej herbaty.

I pamiętajcie, czerwoną herbatę najlepiej kupić naturalną i bez sztucznych aromatów. I nie słodzimy! Nie ma zmiłuj, inaczej mija się to z celem...
od dawn apijam czerwoną herbatę, zazwyczaj jesienią/zimą, i zawsze kupowałam bio-active; pierwszy raz widze i czytam o takiej w kostkach, zaciekawiłyście mnie nią
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 13:18   #2482
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
od dawn apijam czerwoną herbatę, zazwyczaj jesienią/zimą, i zawsze kupowałam bio-active; pierwszy raz widze i czytam o takiej w kostkach, zaciekawiłyście mnie nią
Polecam, zobaczysz i poczujesz jak naprawdę smakuje czerwona herbata
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 13:22   #2483
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez anetka_m Pokaż wiadomość
Polecam, zobaczysz i poczujesz jak naprawdę smakuje czerwona herbata
Muszę tylko gdzies ją namierzyć, najpewniej to w necie...
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 19:10   #2484
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

zamów na stronie apteki dbam o zdrowie- doz pl dostawa do wybranej apteki ' doz' gratis )) bardzo fajna opcja. zamowienie musi miec minimum 20 zł. dostawa do apteki jest szybka, 24 godziny zwykle. i mozna spedzic w profilu co sie aktualnie dzieje z przesylka tam na pewno jest ta herbata, sama zamawialam.
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 21:08   #2485
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!! Moja historia :)

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Również gratuluję!!!
No ale nie wmówisz mi ,że schudłaś 17 kg pijąc herbatę Chyba,że nie jadłas nic innego, tylko na sniadanie, obiad i kolacje Pu-erh...
to jest możliwe!!!!
ja w czasach liceum piłam tylko tę herbatę ale kupowałam je w herbaciarniach i były w brązowych torebkach-kostkach ...tę samą kostkę zalewało się 2 razy i śmierdziała zgniłą kapustą Ale schudłam w liceum nie postrzerzenie 11kg
Szkoda że teraz nigdzie jej nie mogę znaleźć bo by mi się przydała
Te saszetkowe aromatyzowane nic nie dają
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 21:10   #2486
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!! Moja historia :)

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
to jest możliwe!!!!
ja w czasach liceum piłam tylko tę herbatę ale kupowałam je w herbaciarniach i były w brązowych torebkach-kostkach ...tę samą kostkę zalewało się 2 razy i śmierdziała zgniłą kapustą Ale schudłam w liceum nie postrzerzenie 11kg
Szkoda że teraz nigdzie jej nie mogę znaleźć bo by mi się przydała
Te saszetkowe aromatyzowane nic nie dają
no jak nie mozna jak mozna? pisalam dzis,ze w aptekach dbam o zdrowie dostaniesz bez problemu
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 15:16   #2487
liliputkaABC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 161
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Witam, mam pytanie. Wyczytałam 2 rzeczy: herbata po ok 8 godzinach od zaparzenia traci właściwości oraz można ją zaparzać 3, 4 razy. Stąd moje pytanie: jeśli zaparzę herbatę, odcedze fusy i odstawię je do następnego parzenia, to mogą one stać te 8 godzin, a potem herbata z nich traci właściwości, czy spokojnie mogą tak stać od rana do wieczora te 18 godzin?
liliputkaABC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 15:22   #2488
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Hej! mogę dołączyć?

Czerwoną herbatę piję od ok 3 lat, zaczynałam od bioactive (fu :P najgorsza w smaku jest ta z grejpfrutem) a od 2 lat jestem wierna chińskiej prasowanej w kostkach Głównym powodem dla którego w ogóle ją pije to fakt, że podwyższa ciśnienie (mam bardzo niskie, a kubek takiej herbatki kilka razy dziennie sprawia, że nie padam na nos :P). Efekt utraty wagi jest u mnie znikomy. Nie wiem czemu na mnie w ten sposób nie działa, może faktycznie organizm już się przyzwyczaił

Cytat:
Napisane przez liliputkaABC Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie. Wyczytałam 2 rzeczy: herbata po ok 8 godzinach od zaparzenia traci właściwości oraz można ją zaparzać 3, 4 razy. Stąd moje pytanie: jeśli zaparzę herbatę, odcedze fusy i odstawię je do następnego parzenia, to mogą one stać te 8 godzin, a potem herbata z nich traci właściwości, czy spokojnie mogą tak stać od rana do wieczora te 18 godzin?
Ja słyszałam, że trzeba ją parzyć pod przykryciem i pić po posiłku dla efektów odchudzających. Mi się zdarza czasami parzyć fusy nawet na drugi dzień i nie zauważyłam żadnej różnicy :P
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 16:19   #2489
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Hej! mogę dołączyć?

Czerwoną herbatę piję od ok 3 lat, zaczynałam od bioactive (fu :P najgorsza w smaku jest ta z grejpfrutem) a od 2 lat jestem wierna chińskiej prasowanej w kostkach Głównym powodem dla którego w ogóle ją pije to fakt, że podwyższa ciśnienie (mam bardzo niskie, a kubek takiej herbatki kilka razy dziennie sprawia, że nie padam na nos :P). Efekt utraty wagi jest u mnie znikomy. Nie wiem czemu na mnie w ten sposób nie działa, może faktycznie organizm już się przyzwyczaił
Ad1.
Ad2. No właśnie, ja też się nie mogę nadziwić jak to jest .... kiedyś jak piłam to leciałam z wagi, mimo braku zmian żywieniowych. Teraz opijam się nią codziennie, nawet więcej ćwiczę i ... NIC
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 16:29   #2490
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
Ad1.
Ad2. No właśnie, ja też się nie mogę nadziwić jak to jest .... kiedyś jak piłam to leciałam z wagi, mimo braku zmian żywieniowych. Teraz opijam się nią codziennie, nawet więcej ćwiczę i ... NIC
Ja tak samo. Zastanawiałam się nad wypróbowaniem tej herbatki. Gdzieś czytałam wypowiedź dziewczyny która łączyła obie (czerwoną i NingHong) i schudła.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg NINGHONG.jpg (11,0 KB, 16 załadowań)
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-06 15:03:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.