Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz.III - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-04, 10:50   #4051
MarcelaMela
Raczkowanie
 
Avatar MarcelaMela
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 235
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Zarejestrowałam się dzisiaj do gina. Nie sądziłam, że uda mi się tak szybko i nawet nie poszłam na betę i nie zrobiłam testu, więc nie mam 100 % pewności, że nie jestem w ciąży... trochę kicha. Pewnie gin każe mi zrobić test na miejscu. Ustalę z nim plan działania na kolejny cykl. Mam tylko nadzieję, że nie zrobiła mi się żadna torbiel czy jakieś inne świństwo. Oby to tylko było zwykłe spóźnienie @.
No ciekawie to u Ciebie Editko wygląda...wredoty nie ma...to już 36dzień cyklu dzisiaj, dobrze licze? Ciekawe co Ci ginek powie
MarcelaMela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 10:52   #4052
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Edit trzymam kciuki by wszystko było ok
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 11:05   #4053
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez MarcelaMela Pokaż wiadomość
No ciekawie to u Ciebie Editko wygląda...wredoty nie ma...to już 36dzień cyklu dzisiaj, dobrze licze? Ciekawe co Ci ginek powie
Cytat:
Napisane przez Judi21_84 Pokaż wiadomość
Edit trzymam kciuki by wszystko było ok
Boję się tej wizyty jak cholera...
Siedzę w pracy i co chwile spogladam na zegarek. Ta niepewność jest koszmarna. Mam wizje polipów, torbieli, itd.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 18:55   #4054
MarcelaMela
Raczkowanie
 
Avatar MarcelaMela
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 235
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Boję się tej wizyty jak cholera...
Siedzę w pracy i co chwile spogladam na zegarek. Ta niepewność jest koszmarna. Mam wizje polipów, torbieli, itd.
Hej Editko jak tam wizyta u ginka? Wszystko w porządku jak sie czujesz Kochana?? Przyszła wredota czy może fasolka zamieszkała w brzuszku
MarcelaMela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 16:09   #4055
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Boję się tej wizyty jak cholera...
Siedzę w pracy i co chwile spogladam na zegarek. Ta niepewność jest koszmarna. Mam wizje polipów, torbieli, itd.
jak tam edit po wizycie?
Miałam dzis niesamowicie realny sen że lekarz ci powiedział że jesteś w ciąży i nawet miałaś już podpis że jesteś w ciąży

I jak? Mam sny prorocze?
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 06:00   #4056
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Szybko odpowiem, ponieważ nie mam czasu...

1) Wizyta w poniedziałek - gin mnie nie przebadał, ponieważ "bał się" - gdybym była w ciąży mógłby mi zaszkodzić z racji moich poronień. Kazał w gabinecie zrobić test - wyszedł cień cienia. Wizyta za dwa tygodnie - uprzednio mam zrobić test - wtedy na pewno będzie usg - jeśli nie będzie ciąży wówczas wywoła @

2) Dzisiaj zrobiłam test - wyszła słaba kreska

Jak dla mnie znowu coś jest nie tak. Licząc od OM dzisiaj jest 5t 4d, więc kreska na teście powinna być mocna, a nie słaba jak u mnie. Temp. utrzymuje się od dawna na poziomie 37 - 37,1.

Wniosek: dalej nic nie wiem, ale dobrze nie jest.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 06:23   #4057
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Szybko odpowiem, ponieważ nie mam czasu...

1) Wizyta w poniedziałek - gin mnie nie przebadał, ponieważ "bał się" - gdybym była w ciąży mógłby mi zaszkodzić z racji moich poronień. Kazał w gabinecie zrobić test - wyszedł cień cienia. Wizyta za dwa tygodnie - uprzednio mam zrobić test - wtedy na pewno będzie usg - jeśli nie będzie ciąży wówczas wywoła @

2) Dzisiaj zrobiłam test - wyszła słaba kreska

Jak dla mnie znowu coś jest nie tak. Licząc od OM dzisiaj jest 5t 4d, więc kreska na teście powinna być mocna, a nie słaba jak u mnie. Temp. utrzymuje się od dawna na poziomie 37 - 37,1.

Wniosek: dalej nic nie wiem, ale dobrze nie jest.
kochana Edit
Jeśli jest nawet cień kreski to jesteś w ciąży, mi przez 15 cykli nawet cień cienia cienia nie wyszedł. Beta więcej ci powie niż test, skocz jak będziesz miała chwilę
Mój dzidziuś wolno rósł w porównaniu do innych osób, ale to wszystko zależy kiedy doszło do zapłodnienia a mogło dojść późno.

Skarbie spróbuj myśleć pozytywnie, wiem że przeżyłaś dwie straty ale teraz MUSI być dobrze i ja trzymam za ciebie kciuki kochana, wierzę że tym razem maluszek zostanie z tobą.

Aaaaaaa no i ogromnie się cieszę
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-07, 06:31   #4058
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Edit ja przez 2 lata zadnego cienia nia mialam wiec jak w koncu ujzalam cien cienia cieniowego to wiedzialam ze cos jest na rzeczy...mi testy co po niektore nawet tydzien po spodziewanej @ wychodzily watpliwe lub negatywne. Zrob bete, druga po 48 h i bedziesz wszystko wiedziala choc mama bardzo dobre przeczucia zaciskam za ciebie kciuki...
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 07:18   #4059
MarcelaMela
Raczkowanie
 
Avatar MarcelaMela
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 235
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Editko Kochana z całego serca wierze że będzie dobrzeZasyłam Ci moc pozytywnej energii Tak sie ciesze Wszystko będzie dobrze, trzeba bardzo wierzyć Słonko, naprawde Mi sie dziś śniło że będziesz miała synka, widzisz mamy z Misiaczką prorocze sny
MarcelaMela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 08:09   #4060
aga_bre
Rozeznanie
 
Avatar aga_bre
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 900
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Edit nie wiem czy pamiętasz moje starania. Nie chcę Ci robić nadziei czy coś w tym stylu, ale... Ja miałam om 3 sierpnia i nieby wg, tego Miki powinien się urodzić 10 maja, ale ja mialam jakieś śródplamienie i ja wiedziałam kiedy się kochaliśmy i wiedziałam ,ze termin 10 maja jest zza wcześnie i ,że prawidłowy to w okolicach 20 maja i co Miki urodził się 26 maja. A TY sama pisałaś, że miałaś płodny śłuz gdzieś późno - o ile dobrze pamiętam ,bo podczytuję Was co jakiś czas, więc może powiem tak - trzymam kciuki i dawaj znać.
__________________
MIKOŁAJ
aga_bre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 08:45   #4061
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
kochana Edit
Jeśli jest nawet cień kreski to jesteś w ciąży, mi przez 15 cykli nawet cień cienia cienia nie wyszedł. Beta więcej ci powie niż test, skocz jak będziesz miała chwilę
Mój dzidziuś wolno rósł w porównaniu do innych osób, ale to wszystko zależy kiedy doszło do zapłodnienia a mogło dojść późno.

Skarbie spróbuj myśleć pozytywnie, wiem że przeżyłaś dwie straty ale teraz MUSI być dobrze i ja trzymam za ciebie kciuki kochana, wierzę że tym razem maluszek zostanie z tobą.

Aaaaaaa no i ogromnie się cieszę
Cytat:
Napisane przez Judi21_84 Pokaż wiadomość
Edit ja przez 2 lata zadnego cienia nia mialam wiec jak w koncu ujzalam cien cienia cieniowego to wiedzialam ze cos jest na rzeczy...mi testy co po niektore nawet tydzien po spodziewanej @ wychodzily watpliwe lub negatywne. Zrob bete, druga po 48 h i bedziesz wszystko wiedziala choc mama bardzo dobre przeczucia zaciskam za ciebie kciuki...
Cytat:
Napisane przez MarcelaMela Pokaż wiadomość
Editko Kochana z całego serca wierze że będzie dobrzeZasyłam Ci moc pozytywnej energii Tak sie ciesze Wszystko będzie dobrze, trzeba bardzo wierzyć Słonko, naprawde Mi sie dziś śniło że będziesz miała synka, widzisz mamy z Misiaczką prorocze sny
Cytat:
Napisane przez aga_bre Pokaż wiadomość
Edit nie wiem czy pamiętasz moje starania. Nie chcę Ci robić nadziei czy coś w tym stylu, ale... Ja miałam om 3 sierpnia i nieby wg, tego Miki powinien się urodzić 10 maja, ale ja mialam jakieś śródplamienie i ja wiedziałam kiedy się kochaliśmy i wiedziałam ,ze termin 10 maja jest zza wcześnie i ,że prawidłowy to w okolicach 20 maja i co Miki urodził się 26 maja. A TY sama pisałaś, że miałaś płodny śłuz gdzieś późno - o ile dobrze pamiętam ,bo podczytuję Was co jakiś czas, więc może powiem tak - trzymam kciuki i dawaj znać.
Dziękuję za słowa wsparcia i otuchy. Nawet nie wiecie jakie to dla mnie ważne.

Nie moge konkretnie powiedzieć jak wyglądał ten cykl, ponieważ zwyczajnie go nie obserwowałam. Tarmosiłam męża tylko dwa razy, a śluz miałam kilka dni później. Jeśli utrzymam ciążę, to mogę ją określić jako 100% wpadkę, bo nie chcieliśmy się w tym cyklu starać.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 07:17   #4062
bbabol
Raczkowanie
 
Avatar bbabol
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środkowa Polska
Wiadomości: 345
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Edit trzymam kciuki !!!!
Może akurat się udało
Mam nadzieję, że za kilka dni będziesz mieć 100% pewności
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/ftepoigiws0iuefa.png

4cs
@ (oby nie) 20.11.
bbabol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 09:11   #4063
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez bbabol Pokaż wiadomość
Edit trzymam kciuki !!!!
Może akurat się udało
Mam nadzieję, że za kilka dni będziesz mieć 100% pewności
Dowiem się 18 marca - wtedy mam kolejną wizytę, ale zapłodnienie przypuszczam, że było późno, więc wydaje mi się, że wiele na usg nie zobaczę.... chyba że poronię, ale o tym nie chcę myśleć.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 14:52   #4064
Messsuah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 393
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Dowiem się 18 marca - wtedy mam kolejną wizytę, ale zapłodnienie przypuszczam, że było późno, więc wydaje mi się, że wiele na usg nie zobaczę.... chyba że poronię, ale o tym nie chcę myśleć.
Kochana Trzymam Mocno Kciuki!!!:cmo k:
Messsuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 21:08   #4065
Olcia1821
Raczkowanie
 
Avatar Olcia1821
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 237
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cześć dziewczyny!!
Ja jak zwykle witam sie po dłuższej przerwie..
Niestety nie nadrobiłam zaległości, przeczytałam jedynie że u Edit jest szansa na kropeczkę, więc życzę Ci tego kochana z całego serducha!!

Ja na chwile obecną wcale o staraniach nie myslę, bo tyle dzieje się w moim życiu tragedii że starania są zupełnie na ostatnim planie...
__________________
Któż to powiedział, że nie ma na świecie prawdziwej, wiernej i wiecznej miłości? A niechże wyrwą temu kłamcy jego plugawy język!

Michaił Afanasjewicz Bułhakow
Nareszcie jesteś!!

Ty i ja Kochanie

Edytowane przez Olcia1821
Czas edycji: 2013-03-08 o 21:13
Olcia1821 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 17:02   #4066
aga_bre
Rozeznanie
 
Avatar aga_bre
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 900
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Olcia trzymaj się kochana. W końcu się musi ułożyć.

Edit i jak się czujesz?? Powtórzyłaś test??
__________________
MIKOŁAJ
aga_bre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 20:46   #4067
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez aga_bre Pokaż wiadomość
Olcia trzymaj się kochana. W końcu się musi ułożyć.

Edit i jak się czujesz?? Powtórzyłaś test??
Powtarzam co dwa dni. W sobotę była wyraźna kreska, ale nie tak mocna jak testowa. Pojawiła się niecałą minutę od zrobienia testu. Na razie czkam. Na nic się nie nastawiamy z mężem. Musimy w tej niepewności wytrwać jeszcze tydzień, który mamy do wizyty. Wtedy mam nadzieję cokolwiek się dowiemy.... albo i nie.

ps. gin kazał zapobiegawczo zażywać duphaston, więc łykam
__________________
edit 29

Edytowane przez edit23
Czas edycji: 2013-03-10 o 20:51
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 21:27   #4068
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Edit cocziennie sprawdzqm czy nie ma nowych wiesci od Ciebie. Kochana zaciskam za Ciebie kciuki i mam nadzieje, ze wkrotce dolaczysz do mamus listopadowo-grudniowych
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 07:07   #4069
bbabol
Raczkowanie
 
Avatar bbabol
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środkowa Polska
Wiadomości: 345
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Edit, ja też codziennie zaglądam na forum i wypatruję nowych wiadomości od Ciebie.
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/ftepoigiws0iuefa.png

4cs
@ (oby nie) 20.11.
bbabol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 07:11   #4070
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez Judi21_84 Pokaż wiadomość
Edit cocziennie sprawdzqm czy nie ma nowych wiesci od Ciebie. Kochana zaciskam za Ciebie kciuki i mam nadzieje, ze wkrotce dolaczysz do mamus listopadowo-grudniowych
No to kolejna porcja wiadomości.
Dzisiaj znowu powtórzyłam test i wyszła gruba ciemna kreska. Chyba pójdę na urlop, ponieważ codziennie jeżdżę na budowę (60 km) i trochę mnie "wytłucze" w samochodzie. W poniedziałek wizyta u gina - mam nadzieję, że jak wszystko będzie dobrze, to nie dostanę zwolnienia, wtedy przeszłabym do biura, a nie na budowę. Tyle tylko, że musiałabym szefom powiedzieć o ciąży wcześniej niż zakładałam.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 07:41   #4071
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Edit!
Bedzie ddobrze no niestety my starczki z problemami mamy duzo ciezsza i trudniejsza droge niz zwykle dziewczyny. Ja tez jak zobaczylam cien cienia to usmiech bbyl ale podejrzewalam ze to wynik po pregnylu. Potem dwa razy beta czy przyrasta. Teraz jestem w 13 tygodniu a nadal nie wierze ze na prawde sie udalo...
Bedzie dobrze kochana musi byc !
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 13:15   #4072
kokos111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 57
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Witam dziewuszki. Staramy się z mężem o dzidzie od początku roku. Dzisiaj znowu 1 dzień cyklu...ehhh;/ Pozdrawiam
kokos111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 15:13   #4073
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
No to kolejna porcja wiadomości.
Dzisiaj znowu powtórzyłam test i wyszła gruba ciemna kreska. Chyba pójdę na urlop, ponieważ codziennie jeżdżę na budowę (60 km) i trochę mnie "wytłucze" w samochodzie. W poniedziałek wizyta u gina - mam nadzieję, że jak wszystko będzie dobrze, to nie dostanę zwolnienia, wtedy przeszłabym do biura, a nie na budowę. Tyle tylko, że musiałabym szefom powiedzieć o ciąży wcześniej niż zakładałam.
Edit, gratuluję i trzymam kciuki, żeby tym razem było wszystko ok
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 09:34   #4074
bbabol
Raczkowanie
 
Avatar bbabol
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środkowa Polska
Wiadomości: 345
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Edit, zasadniczo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że się udało Trzymam kciuki.

kokos111 - witaj Ja też niedawno jeszcze przechodziłam to, co Ty, a teraz czekam juz na pierwsze ruchy Kazika
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/ftepoigiws0iuefa.png

4cs
@ (oby nie) 20.11.
bbabol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 12:02   #4075
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cześć dziewuszki

Nie obraźcie się, że nie dziękuję za wasze życzenia i gratulacje, ale jak na razie żyję w stanie zawieszenia.
Po pierwsze bardzo, ale to bardzo trudno mi uwierzyć, że to ciąża, ponieważ żołnierzyki małża musiałyby przetrwac u mnie jakieś 5 -7 dni, więc same widzicie, że to cud.
Po drugie czekam na wizytę, która dużo mi wyjaśni. Dowiem się jak to wszystko wygląda "od środka". Na razie nie nastawiamy się na nic z mężem. Wszystkie wiemy, że testy to testy....
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 15:59   #4076
kokos111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 57
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez bbabol Pokaż wiadomość
Edit, zasadniczo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że się udało Trzymam kciuki.

kokos111 - witaj Ja też niedawno jeszcze przechodziłam to, co Ty, a teraz czekam juz na pierwsze ruchy Kazika
Jejku... mam nadzieję, że niedłuugo też tak napiszę...
kokos111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 19:07   #4077
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez bbabol Pokaż wiadomość
Edit, zasadniczo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że się udało Trzymam kciuki.

kokos111 - witaj Ja też niedawno jeszcze przechodziłam to, co Ty, a teraz czekam juz na pierwsze ruchy Kazika
już znasz płeć malucha? ja mam jutro wizytę i liczę że też się dowiem skręca mnie z ciekawości hehe

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Cześć dziewuszki

Nie obraźcie się, że nie dziękuję za wasze życzenia i gratulacje, ale jak na razie żyję w stanie zawieszenia.
Po pierwsze bardzo, ale to bardzo trudno mi uwierzyć, że to ciąża, ponieważ żołnierzyki małża musiałyby przetrwac u mnie jakieś 5 -7 dni, więc same widzicie, że to cud.
Po drugie czekam na wizytę, która dużo mi wyjaśni. Dowiem się jak to wszystko wygląda "od środka". Na razie nie nastawiamy się na nic z mężem. Wszystkie wiemy, że testy to testy....
to czekamy na info od gina, ale i tak buzie nam się cieszą z radochy

Cytat:
Napisane przez kokos111 Pokaż wiadomość
Jejku... mam nadzieję, że niedłuugo też tak napiszę...
Witaj
trzymam kciuki, nam się udało dopiero w 16 cs
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 22:03   #4078
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
to czekamy na info od gina, ale i tak buzie nam się cieszą z radochy
Wizytę mam przełożoną na piątek. W sumie to się cieszę, zawsze to 3 dni mniej niepewności.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 22:50   #4079
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Wizytę mam przełożoną na piątek. W sumie to się cieszę, zawsze to 3 dni mniej niepewności.
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 07:11   #4080
MarcelaMela
Raczkowanie
 
Avatar MarcelaMela
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 235
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Wizytę mam przełożoną na piątek. W sumie to się cieszę, zawsze to 3 dni mniej niepewności.
Zaciskam piąstki Editko najmocniej jak sie da
Misia daj znać jak tam maluszek fika koziołki w brzuszku Ciekawe czy jest dziewuszką czy chłopcem A może postanowi sie nie ujawnić
Kokos witaj u nas, w grupie raźniej doczekasz sie...doczekasz...wszystk ie sie doczekamy
Dziewczynki Tżcik mi sie pochorował bidok ma angine ropną leży jak kłoda od 4ch dni unikam go jak moge, och mam nadzieje że sie nie zaraziłam buuu paskudne te choróbska
Zdrówka dziewczynki i byle do wiosny! Czekamy na boćki
MarcelaMela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 15:41:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.