Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz.III - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-14, 09:15   #4081
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Marcela wykrakałaś
Gin sie zasapal ganiajac naszego szkraba i nie udało mu sie podejrzeć płci. Maluch jest strasznym wiercipieta a kocham go najmocniej na świecie. Za 4 tyg mam polowkowe, będzie to już 22 tc
Może dzidziol będzie miał już mniej miejsca to nie będzie sie już bawił w berka z doktorem hehe

Zdrówka kochana dla TZ
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 20:40   #4082
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Dziewuszki trzymajcie za mnie kciuki jutro.

Chciałabym w końcu usłyszeć dobrą wiadomość od gina.
Robiłam wieczorem test i wyszła mocna kreska, w zasadzie nie było widać różnicy pomiędzy kontrolną kreską.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 06:39   #4083
bbabol
Raczkowanie
 
Avatar bbabol
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środkowa Polska
Wiadomości: 345
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Edit i jeszcze kilka fluidków .
Bedzie dobrze

Misiaczko- ja się spodziewam chłopczyka, tym rzem dał się obejrzeć i ma płeć "przodującą" .
Czekam na jakieś ruchy porządne, bo na razie czuję tylko takie "smyranie" i to sporadycznie. No i nie wiem, czy to to to :p
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/ftepoigiws0iuefa.png

4cs
@ (oby nie) 20.11.
bbabol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 07:20   #4084
MarcelaMela
Raczkowanie
 
Avatar MarcelaMela
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 235
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
Marcela wykrakałaś
Gin sie zasapal ganiajac naszego szkraba i nie udało mu sie podejrzeć płci. Maluch jest strasznym wiercipieta a kocham go najmocniej na świecie. Za 4 tyg mam polowkowe, będzie to już 22 tc
Może dzidziol będzie miał już mniej miejsca to nie będzie sie już bawił w berka z doktorem hehe

Zdrówka kochana dla TZ
O jaaaacie!!! Nie wiedziałam że jestem taka wróżka przepowiadaczka
W takim razie czekamy na połówkowe może sie dzidzia UJAWNI Nie no co ja pisze.... NA PEWNO sie ujawni, ja to mówie
To już ide za ciosem-Editko przyniesiesz same cudowne wieści, czuje to czekamy
MarcelaMela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 08:16   #4085
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Stresiora mam za☠☠☠istego, przeszpraszam za słownictwo, ale to słowo pasuje do mojego stanu nerwów.

U mnie śnieg, zaspy, max prędkość 30 km/h, denerwuje się czy zdołam dojechac do gina.

Poje...any ten dzień.

To by było na tyle.

Trzymajcie się

__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 08:58   #4086
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Stresiora mam za☠☠☠istego, przeszpraszam za słownictwo, ale to słowo pasuje do mojego stanu nerwów.

U mnie śnieg, zaspy, max prędkość 30 km/h, denerwuje się czy zdołam dojechac do gina.

Poje...any ten dzień.

To by było na tyle.

Trzymajcie się

Edit czekam z zaciśnietymi kciukami na wieści
Testy nie kłamią
Jedz ostrożnie!

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez bbabol Pokaż wiadomość
Edit i jeszcze kilka fluidków .
Bedzie dobrze

Misiaczko- ja się spodziewam chłopczyka, tym rzem dał się obejrzeć i ma płeć "przodującą" .
Czekam na jakieś ruchy porządne, bo na razie czuję tylko takie "smyranie" i to sporadycznie. No i nie wiem, czy to to to :p
No ja tez nie mogę sie doczekać kopniaczkow mojego skarba
Widzę w twoim suwaczku że jesteśmy dokładnie w tym samym tc, fajnie
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 10:50   #4087
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Dziewuszki trzymajcie za mnie kciuki jutro.

Chciałabym w końcu usłyszeć dobrą wiadomość od gina.
Robiłam wieczorem test i wyszła mocna kreska, w zasadzie nie było widać różnicy pomiędzy kontrolną kreską.
Edit !!
Wszystko będzie dobrze kochana
czekamy z niecierpliwością na wieści od Ciebie
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 15:17   #4088
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Ileż ja się stresu najadłam, to tylko ja wiem.

Gin podejrzewał, że zagnieżdżenie umiejscowiło się w szyjce macicy, a to bardzo źle. Poszedł potem ze mną na dokładniejsze usg i konsultację z innym lekarzem i okazało się, że chyba nie ma ciąży w szyjce, ale zarodka i pęcherzyka nie widać. Kazał zrobic mi betę, w niedzielę kolejną i we wtorek na kolejne usg. Generalnie szykujemy się z mężem na najgorsze.

Może ciąża jest zbyt młoda, zeby była widoczna na usg? Test pozytywny, tzn. cień cienia wyszedł dopiero w 36 dc, a dzisiaj jest 47 dc. Gin mówi, że możliwe, że za wcześnie jest, ale on musi się sugerować dniem ostatniej @, czyli 28 stycznia, bo owulacji i samego zapłodnienia nikt teraz nie jest w stanie określić.

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Norma wg OM:

5 tydz. - 19 - 7340

Moja beta to 1745 - czyli 5 tydzień, a wg mojej OM to 6 tydzień 5 dzień

Zagadka
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 16:30   #4089
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Ileż ja się stresu najadłam, to tylko ja wiem.

Gin podejrzewał, że zagnieżdżenie umiejscowiło się w szyjce macicy, a to bardzo źle. Poszedł potem ze mną na dokładniejsze usg i konsultację z innym lekarzem i okazało się, że chyba nie ma ciąży w szyjce, ale zarodka i pęcherzyka nie widać. Kazał zrobic mi betę, w niedzielę kolejną i we wtorek na kolejne usg. Generalnie szykujemy się z mężem na najgorsze.

Może ciąża jest zbyt młoda, zeby była widoczna na usg? Test pozytywny, tzn. cień cienia wyszedł dopiero w 36 dc, a dzisiaj jest 47 dc. Gin mówi, że możliwe, że za wcześnie jest, ale on musi się sugerować dniem ostatniej @, czyli 28 stycznia, bo owulacji i samego zapłodnienia nikt teraz nie jest w stanie określić.



---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Norma wg OM:

5 tydz. - 19 - 7340

Moja beta to 1745 - czyli 5 tydzień, a wg mojej OM to 6 tydzień 5 dzień

Zagadka
No to zagwozdka
A orientujesz sie może kiedy miałaś przytulanki? Może tak byś doszła który to tydzień. Kurczaczki ale nas trzymasz w niepewności. Ale pewnie sama już masz nerwy na włosku

Idę zobaczyć na mój wykres, bo u mnie był za mały pecherzyk jak na tc. Zaraz wrócę

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

No idealnie jak u ciebie 36 dc pozytywny test dwa dni wcześniej wychodził negatywny. W 47 dc byłam na I wizycie u gina i był pecherzyk ale lekarz stwierdził ze tak mały ze nie mierzalny, mógł mieć około 1mm...
Gin nie mógł mi wtedy potwierdzić ciazy a za jakieś 4 dni pecherzyk miał już 10 mm

Także wierze w szczęśliwe zakończenie kochana Edit
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 20:10   #4090
malinka1984
Zakorzenienie
 
Avatar malinka1984
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 3 769
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Edit23 trzymam kciuki
Znów zniknęłam stąd ale powracam...Nic niestety się u Nas w temacie dzieciowym nie zadziało więc wracamy do diagnostyki i szukamy przyczyn dalej. Dziś byłam w Gamecie na pobraniu krwi na AMH, w przyszłym tyg. mam nadzieję dostanę skierowanie na NFZ na badania hormonalne, emek też idzie na ponowne badania żołnierzy ale po świętach dopiero bo się spłukaliśmy z kasy bo przeprowadziliśmy się do nowego M.Wszystko już jest : umowa na czas nieokreślony, nowe M tylko dzidzi brak
__________________
20.06.2009
2014 to będzie Nasz rok
28.07 beta >1560 Cudzie trwaj
23.08.14 Bąbelek ma już 2cm
27.10.14 Synuś całe 230 gram
Tp 31.03.2015
malinka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 20:26   #4091
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
No idealnie jak u ciebie 36 dc pozytywny test dwa dni wcześniej wychodził negatywny. W 47 dc byłam na I wizycie u gina i był pecherzyk ale lekarz stwierdził ze tak mały ze nie mierzalny, mógł mieć około 1mm...
Gin nie mógł mi wtedy potwierdzić ciazy a za jakieś 4 dni pecherzyk miał już 10 mm

Także wierze w szczęśliwe zakończenie kochana Edit
Misiaczka rzeczywiście tak samo, nawet dni cyklu się zgadzają. Może rzeczywiście będzie dobrze. Poczekam na bete niedzielną. Mam nadzieję, że będzie prawidłowo przyrastać.
Misiaczka a ty badałaś betę?

ps. czuję się zmaltretowana, tak mnie wzięli ginki w obroty, że mam już dość na dzisiaj
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-16, 07:29   #4092
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Misiaczka rzeczywiście tak samo, nawet dni cyklu się zgadzają. Może rzeczywiście będzie dobrze. Poczekam na bete niedzielną. Mam nadzieję, że będzie prawidłowo przyrastać.
Misiaczka a ty badałaś betę?

ps. czuję się zmaltretowana, tak mnie wzięli ginki w obroty, że mam już dość na dzisiaj
Robiłam bete raz w 40 dc i wynik był 614
Ja po badaniu u gina zawsze cierpię z bólu brzucha, nie wiem czy ja sie tak spinam ze stresu czy sprawdzanie długości szyjki przez gina to powoduje
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 17:20   #4093
MarcelaMela
Raczkowanie
 
Avatar MarcelaMela
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 235
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Editko no rzeczywiście zagwostka jak to Misia ujęła Ale patrz jak traf chciał, że rzeczywiście mogło być tak, jak miała Misia. Życze Ci Kochana pięknego przyrostu bety i wierze z całego serca że kropeczka ma sie dobrze
Malinka aaaaale Ci zazdroszcze nowego M!!!!! My szukamy od jesieni i lipa Tak mi sie marzy urządzanie własnego ciepłego kątka buuuu
MarcelaMela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 08:50   #4094
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Edit
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 13:31   #4095
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Niestety beta spadła z 1700 na 1200, czyli nic dobrego.
Nawet nie wiem co napisać, więc skończę na tym.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 13:40   #4096
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 17:53   #4097
himera86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 187
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Edit ja do końca mam nadzieje...musi się udać, MUSI
__________________
Himera86
himera86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 18:08   #4098
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Dziewuszki tak źle ze mną nie jest. Czuję się jedynie zmęczona i zawiedziona. Nie nastwawiałam się na ciążę, więc nie jest tak źle. Jak na razie poczekam na @ i przestaję się starć o dziecko. Na dzień dzisiejszy starania odkładam bezpowrotnie.

ps. małż uparł się, żebym jeszcze jutro poszła na betę. Dla świętego spokoju pójdę.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 08:32   #4099
bbabol
Raczkowanie
 
Avatar bbabol
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środkowa Polska
Wiadomości: 345
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Idź, idź! Może w laboratorium zaszła jakaś pomyłka. A jeśli nawet nie... to będziesz mieć spokojną głowę.
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/ftepoigiws0iuefa.png

4cs
@ (oby nie) 20.11.
bbabol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 09:48   #4100
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez bbabol Pokaż wiadomość
Idź, idź! Może w laboratorium zaszła jakaś pomyłka. A jeśli nawet nie... to będziesz mieć spokojną głowę.
W zasadzie to muszę się upewnić, że nic z tego nie będzie i muszę wtedy przestać zażywać dupka.
Jutro idę do gina, żeby mnie zbadał i powiedział jak z poronieniem. W zasadzie wczoraj z ginem rozmawiałam i powiedział, że powinnam poronić "naturalnie", ale wolę się upewnić czy nie potrzebne będzie czasem łyżeczkowanie. Boje się tego naturalnego poronienia, tzn. krwotoku, zresztą łyżeczkowania też się boję. Wolałabym poronić "naturalnie".

ps. na pomyłkę nie liczę

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

No to mam kolejny problem.
Nie wiem co mi strzeliło do łba, ale poszłam zrobić betę do innego laboratorium i wyszła 1331,czyli beta większa od wczorajszej, ale z innego lab. Myśleliśmy z mężem, że skoro beta tak bardzo leci, to teraz powinna być poniżej 1000, a tu zonk. Jutro zmowu musze zrobic betę i muszę dalej zażywac dupka. Boję się, że to może być ciąża pozamaciczna.
__________________
edit 29

Edytowane przez edit23
Czas edycji: 2013-03-18 o 08:41
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 10:11   #4101
sandra1892
Zadomowienie
 
Avatar sandra1892
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 046
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Każdy lab ma inne normy. Więc najlepiej robić w jednym.

Ale tak czy siak trzymam mocno kciuki
__________________
sandra1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 11:05   #4102
MarcelaMela
Raczkowanie
 
Avatar MarcelaMela
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 235
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
W zasadzie to muszę się upewnić, że nic z tego nie będzie i muszę wtedy przestać zażywać dupka.
Jutro idę do gina, żeby mnie zbadał i powiedział jak z poronieniem. W zasadzie wczoraj z ginem rozmawiałam i powiedział, że powinnam poronić "naturalnie", ale wolę się upewnić czy nie potrzebne będzie czasem łyżeczkowanie. Boje się tego naturalnego poronienia, tzn. krwotoku, zresztą łyżeczkowania też się boję. Wolałabym poronić "naturalnie".

ps. na pomyłkę nie liczę

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

No to mam kolejny problem.
Nie wiem co mi strzeliło do łba, ale poszłam zrobić betę do innego laboratorium i wyszła 1331,czyli beta większa od wczorajszej, ale z innego lab. Myśleliśmy z mężem, że skoro beta tak bardzo leci, to teraz powinna być poniżej 1000, a tu zonk. Jutro zmowu musze zrobic betę i muszę dalej zażywac dupka. Boję się, że to może być ciąża pozamaciczna.
Ojej Editko... no zatkało mnie... stercze nad klawiszami i nie wiem co napisać...kurcze no kropeczka walczy no...tak bardzo Ci życze żeby sie udało TAK BARDZO!!!!!!!
MarcelaMela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 12:30   #4103
Messsuah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 393
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
W zasadzie to muszę się upewnić, że nic z tego nie będzie i muszę wtedy przestać zażywać dupka.
Jutro idę do gina, żeby mnie zbadał i powiedział jak z poronieniem. W zasadzie wczoraj z ginem rozmawiałam i powiedział, że powinnam poronić "naturalnie", ale wolę się upewnić czy nie potrzebne będzie czasem łyżeczkowanie. Boje się tego naturalnego poronienia, tzn. krwotoku, zresztą łyżeczkowania też się boję. Wolałabym poronić "naturalnie".

ps. na pomyłkę nie liczę

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

No to mam kolejny problem.
Nie wiem co mi strzeliło do łba, ale poszłam zrobić betę do innego laboratorium i wyszła 1331,czyli beta większa od wczorajszej, ale z innego lab. Myśleliśmy z mężem, że skoro beta tak bardzo leci, to teraz powinna być poniżej 1000, a tu zonk. Jutro zmowu musze zrobic betę i muszę dalej zażywac dupka. Boję się, że to może być ciąża pozamaciczna.
Ja poroniłam w 10 tygodniu naturalnie pusty pecherzyk płodowy, aż tak dużego krwawienia nie było, fakt tylko że wieksze "skrzepy" ale jakoś specjalnie to nie bolało, jak na mocną @
wedlug zalecen gina nie robilam łyżeczkowania, żeby pozniej nie miec w razie co zrostow, nie kazdemu sie to robi ale jakby co to kolejny problem
pozniej mialam usg i wszystko bylo czysto
ja to jestem jakos za naturalnoscia bardziej

zrob koniecznie bete jeszcze raz
trzymam caly czas kciuki za Ciebie
w pieprszej ciazy u mnie w 5 tyg nic a nic nie bylo widac na usg dopiero w 7 tyg mini pecherzyk

Messsuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 12:39   #4104
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez Messsuah Pokaż wiadomość
Ja poroniłam w 10 tygodniu naturalnie pusty pecherzyk płodowy, aż tak dużego krwawienia nie było, fakt tylko że wieksze "skrzepy" ale jakoś specjalnie to nie bolało, jak na mocną @
wedlug zalecen gina nie robilam łyżeczkowania, żeby pozniej nie miec w razie co zrostow, nie kazdemu sie to robi ale jakby co to kolejny problem
pozniej mialam usg i wszystko bylo czysto
ja to jestem jakos za naturalnoscia bardziej

zrob koniecznie bete jeszcze raz
trzymam caly czas kciuki za Ciebie
w pieprszej ciazy u mnie w 5 tyg nic a nic nie bylo widac na usg dopiero w 7 tyg mini pecherzyk

Tą betą się tak bardzo nie przejmuję. Skoro spadła to na pewno jest coś nie tak. Obawiam się poronienia "naturalnego", ale skoro mówisz, że nie jest tak źle to pozostaje mi cierpliwie czekać. W zasadzie drugą ciążę poroniłam naturalnie, ale to było znacznie wcześniej i przy o wiele mniejszej becie.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 12:56   #4105
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Edit ja nawet nie wiem co napisać, przeczytałam w weekend i wyć mi sie chciało z tego wszystkiego
Nie potrafię pojąć o co chodzi, dlaczego tak sie dzieje...
Dobrze ze idziesz do gina, zobaczy co tam słychać w brzuszku....
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 13:02   #4106
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
Edit ja nawet nie wiem co napisać, przeczytałam w weekend i wyć mi sie chciało z tego wszystkiego
Nie potrafię pojąć o co chodzi, dlaczego tak sie dzieje...
Dobrze ze idziesz do gina, zobaczy co tam słychać w brzuszku....
Nie jest tak źle. Na szczęście się na nic nie nastawiałam, stąd mniejsze rozczarowanie.


ps. Messuah to lepiej siedzieć w tym czasie w domu a nie śmigać na budowie do toya
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 13:28   #4107
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Nie jest tak źle. Na szczęście się na nic nie nastawiałam, stąd mniejsze rozczarowanie.


ps. Messuah to lepiej siedzieć w tym czasie w domu a nie śmigać na budowie do toya
Dzielna jesteś dziewczyna
Ps. Zawsze mnie zastanawiało czym sie zajmujesz zawodowo?
Ta budowa mnie zaciekawila
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 13:34   #4108
Messsuah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 393
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Nie jest tak źle. Na szczęście się na nic nie nastawiałam, stąd mniejsze rozczarowanie.


ps. Messuah to lepiej siedzieć w tym czasie w domu a nie śmigać na budowie do toya
wiesz co ja to normlanie wychodziłam z domu, najpierw krwawienie miałam minimalne i się rozkręcało a potem poleciały skrzepy, ten mój pusty pęcherzyk to wcale taki mały nie był, poprostu czułam że wylatuje, więcej było tych skrzepów niz samego krwawienia ogólnie samo krwawienie trwało u mnie 7 dni ale nie było intensywne a pozniej po 28 dniach normalnie dostalam juz @
pierwszy skrzep wyleciał jak byłam w domu a drugi jak byłam na koferencji czułam ze cos leci poszłam do łazienki, wymienilam podpaske i tyle.... nieprzyjemmnie uczucie ale wolalam to niz lyzeczkowanie


miej przy sobie wiecej wymiennych podpasek

ja dostalam krwawienia jak moje hcg wynioslo 4 a wczesniej mialam 1600

co do wartosci hcg to jednak sa hormony ktore w krwi przybieraja rozny poziom, jak sie zrobi np tsh o 9 rano a pozniej o 10 to tez inny bedzie wynik, niekonieczie bardzo rozbiezny ale na pewno bedzie sie roznil nawet minimalna wartoscia

w kazdym razie zrob jeszcze raz hcg
a ja trzymam kciuki

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

ja to miałam taka głupią sytuacje ze w 8 tyg juz wiedzialam ze mam pusty pecherzyk nawet beta mi rosła idealnie, dopiero w 10 tyg zaczela szybko spadac, przy krwawieniu to spadała expressowo
Messsuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 13:39   #4109
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
Dzielna jesteś dziewczyna
Ps. Zawsze mnie zastanawiało czym sie zajmujesz zawodowo?
Ta budowa mnie zaciekawila
Misiaczka jestem inżynierem - zaspokiłam ciekawość?

Cytat:
Napisane przez Messsuah Pokaż wiadomość
wiesz co ja to normlanie wychodziłam z domu, najpierw krwawienie miałam minimalne i się rozkręcało a potem poleciały skrzepy, ten mój pusty pęcherzyk to wcale taki mały nie był, poprostu czułam że wylatuje, więcej było tych skrzepów niz samego krwawienia ogólnie samo krwawienie trwało u mnie 7 dni ale nie było intensywne a pozniej po 28 dniach normalnie dostalam juz @
pierwszy skrzep wyleciał jak byłam w domu a drugi jak byłam na koferencji czułam ze cos leci poszłam do łazienki, wymienilam podpaske i tyle.... nieprzyjemmnie uczucie ale wolalam to niz lyzeczkowanie


miej przy sobie wiecej wymiennych podpasek

ja dostalam krwawienia jak moje hcg wynioslo 4 a wczesniej mialam 1600

co do wartosci hcg to jednak sa hormony ktore w krwi przybieraja rozny poziom, jak sie zrobi np tsh o 9 rano a pozniej o 10 to tez inny bedzie wynik, niekonieczie bardzo rozbiezny ale na pewno bedzie sie roznil nawet minimalna wartoscia

w kazdym razie zrob jeszcze raz hcg
a ja trzymam kciuki

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

ja to miałam taka głupią sytuacje ze w 8 tyg juz wiedzialam ze mam pusty pecherzyk nawet beta mi rosła idealnie, dopiero w 10 tyg zaczela szybko spadac, przy krwawieniu to spadała expressowo
Dzięki za wyjaśnienie. Gin wczoraj mi powiedział, że przy becie 1200 obstawia, że krwawienie będzie za jakieś 2 tygodnie.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 13:56   #4110
Messsuah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 393
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

a u mnie to nadal nic ciekawego, wyniki nadal mam idealnei mąż też nie ma do czego się przyczepić, jajeczkuje, owulacja regularna itd. itp. a malucha nie ma nadal

na razie psychicznie nastawiam sie na in vitro za jakis czas, teraz to juz wogole odpuszczam starania, nawet o tym nie myśle kiedy mam płodne a kiedy nie
skupiam się na innych przyjemnościach życia, akurat własnie szukam wycieczke w ciepłe kraje na kwiecień

ciagle mam nadzieje, że samo uda się naturalnie zajść w ciąże ale sierpniu bedzie dwa lata od staran po pierwszej ciazy
i im dluzej tym bardziej czarno to widze
moze u mnie jest tak jak jeden gin powiedzial ze nasze komorki w naturze poprostu sie nie polacza i trzeba im pomoc
(cos w stylu kolezanki mojej mamy, z mezem sie latami starala potem byl rozwod, a teraz kazdy z nich ma dzieci z inna osoba bezproblemowo)
Messsuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 15:41:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:59.