Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz.III - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-23, 07:55   #4201
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez Messsuah Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi prosze czy powinnam zrobic jeszcze betaHCG? Bo ja wczoraj zrobilam samo HCG i tak sie zastanawiam czy ten hormon ma przyrastac podwojnie po dwoch dniach tak samo beta hcg? Bo czytam sprzeczne opinie na forach ide do laboratorium zrobic tsh i jak tylko wroce to odpowiem na wasze pytanka bo teraz pisze z komorki i jak zwyklr sie zacina
Nie wiem czy cię dobrze zrozumiałam ale hcg i beta hcg to moim zdaniem to samo badanie ja nie robiłam drugi raz bety chociaż mysle ze gdybym zrobiła to moze mnij bym sie stresowala hm...warto pójść do gina bo nawet jak nic jeszcze nie zobaczy to da skierowanie na badania i uspokoi
Jeszcze raz bardzo ci gratuluje
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 08:58   #4202
Messsuah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 393
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Już wszystko wiem z tym hcg i beta hcg
tak w skrócie

BETA HCG - Ludzka gonadotropina kosmówkowa (hCG) jest hormonem glikoproteinowym zbudowanym z dwóch połaczonych niekowalencyjnie podjednostek: alfa i beta. Podjednostka beta jest specyficzna dla hCG i wyróżnia ona ten hormon sposród innych hormonów glikoproteinowych, które maja taka sama podjednostkę alfa. Wolna beta-hCG jest używana jako wskaznik prognostyczny do monitorowania programów zapłodnienia in vitro i wszczepienia embrionu, a także w surowicy matczynej jako marker w prenatalnych badaniach skryningowych w kierunku zespołu Downa. Test stosowany w Laboratorium Luxmed nie może służyć do wykrywania i monitorowania nowotworów u mężczyzn. I na ten wynik czeka się 7 dni.

HCG - Badanie HCG służy do potwierdzenia ciąży (po ok.9-10 dniach od zapłodnienia), monitorowania ciąży, stwierdzenia ciąży pozamacicznej, ciąży mnogiej. Badanie jest wykonywane u kobiet w okresie rozrodczym. Nie wykonujemy tego badania u mężczyzn.

tyle ze strony mojego laboratium, tak ze bety nie robie zostaje przy hcg total

dzwoniłam do swojego gina, jutro mam zrobić jeszcze raz hcg tak dla świętego spokoju czy ładnie przyrasta
na usg mam przyjść za 2 tygodnie czy bije serduszko czyli ok 7 tc powiedzial ze na razie nie chce mnie naswietlac usg przy tak waznym etapie rozwoju

dziewczyny jestem tak bardzo szczesliwa
mam tylko jedno zmartwienie zeby to nie bylo tak jak przy pierwszej mojej ciazy ze wszystko ok a potem sie okazalo ze pusty pecherzyk plodowy no ale gin mowil ze naprawde trzeba miec mega pecha zeby to sie drugi raz zdarzylo albo jakies poplątane chromosomy
tak, ze naprawde szczeswliwa bede jak juz uslysze serduszko maluszka

mój TŻ jest wniebowzięty, mielismy teraz pieska adoptowac i moj mąz twierdzi ze sie odblokowalam psychicznie bo juz tylko o piesku myslalam i wczoraj stwierdzil" moglas wczesniej chciec pieska adoptowac to bys szybciej zaszła"
adopcja chwilowo wstrzymana bo nie wiem jak ciaza bedzie przebiegac

Matitka87 - u nas niby nie było żadnego problemu z zajściem w ciąże bo ja wyniki mialam super idealne progesteron prolaktyne itd. itp. owulacje mialam co miesiac tego samego dnia pęcherzyk pekal itd. mój mąż też miał dobre wyniki nasienia - ale mimo wszystko nic nie wychodziło przez dwa lata

w pierwsza ciażę zaszłam też w marcu dwa lata temu tylko ze z pustym pecherzykiem plodowym potem nic nie wychodziło i teraz sie udało
nie bralam zadnej farmakologii zeby zajsc w ciazy nawet z inseminacji zrezygnowalam, nastawialam sie juz na in vitro
za to bralam mase ziół i robiłam różne zielarskie mikstury

nie wiem poprostu cud
termin mi wypada na 23 grudnia

Misiaczka555 bolał Cie brzuch w pierwszych tygodniach ? bo mnie boli troche tak jak na @ ale inaczej tak mnie ciągnie

Messsuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 09:00   #4203
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Messuah - GRATULACJE i nie zamartwiaj się na zapas Bedzie dobrze a nawet lepiej

A u nas niby decyzja podjęta i pozwolenie od lekarza jest a jakoś nic się nie dzieje.
Mój TŻ chce poczekać jeszcze miesiąc - sama nie wiem po co - ale nie będę go zmuszać, więc czekamy.
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 10:15   #4204
bbabol
Raczkowanie
 
Avatar bbabol
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środkowa Polska
Wiadomości: 345
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Messuah klask i:
Gratuluję!! Bardzo się cieszę
Ja też zaszłam w miesiącu, w którym się tego absolutnie nie spodziewalam i to w oparciu o ziółka wszelkiej maści
Mam nadzieję, że wszystko się ułoży po Twojej myśli
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/ftepoigiws0iuefa.png

4cs
@ (oby nie) 20.11.
bbabol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 10:24   #4205
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

hej!
Messuah spokojnie. Bóle brzucha są normalne, ja je miałam do 12 t.c.
bardzo sie cieszę z Waszego szczęścia i nie zapomnij to co jakiś czas napisać jak fasolka się miewa
Piękny termin porodu może uda się w Wigilię
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 11:18   #4206
Messsuah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 393
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Ja tu jestem i będe z wami caly czas chyba, ze mnie w końcu wyrzucicie

powoli wychodze z szoku mam nadzieje tylko, że będzie wszystko ok... jak skończe 3 miesiac to sie chyba dopiero uspokoje ale staram sie myslec pozytywnie caly czas, jutro ide na hcg jeszcze raz to wam napisze co wyszlo

Messsuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 11:58   #4207
Matitka87
Raczkowanie
 
Avatar Matitka87
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 421
Odp: Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2

Cytat:
Napisane przez Messsuah Pokaż wiadomość
Ja tu jestem i będe z wami caly czas chyba, ze mnie w końcu wyrzucicie

powoli wychodze z szoku mam nadzieje tylko, że będzie wszystko ok... jak skończe 3 miesiac to sie chyba dopiero uspokoje ale staram sie myslec pozytywnie caly czas, jutro ide na hcg jeszcze raz to wam napisze co wyszlo

No ją myślę że z Nami będziesz. Twoja historia dodała mi wiary i nadziei. Też nie mamy z mężem ustalonej konkretnej przyczyny...wszystko w jak najlepszym porządku. Jedynie prolaktyna, która i tak dopiero wyszła większą po obciążeniu, a podobno to badanie jest nie miarodajne. No i już ponad 2 lata....
My z mężem wlasnie dzis zakończylismy składanie wszystkich próbek do RMC(Reproduktion Medic Center). Mialam progesteron w 21dc, tsh,lh,fsh,prolaktyne w 3dc, no i maz miał 2 próbki nasienia oddac do analizy. Nie wiem jakie wyniki tego wszystiego, bo wszystkie wyniki idą automatycznie do lekarza prowadzacego i na wizycie wszystko zostanie pokazane i omówione. Czekam własnie na wyznaczenie wizyty....no i zobaczymy jaki będa mieli plan na dalsze działania. Lekarz z Polski zaleca cały czas starac sie na lekach(Norprolac i Duphaston) az do skutku, a jak chcemy to z lekami na inseminacje. No ale ja nie mam jak robic IUI w Polsce....bo musielibysmy wziąść przynajmniej 2.5 tyg urlopu. Dlatego podjelismy leczenie w Szwecji na miejscu i zobaczymy jak oni na to patrzą. Do tej pory nie zplaciłam za badania ani korony(waluta w Szwecji) i mam nadzieję ze tak pozostanie....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Judi21_84 Pokaż wiadomość
Messuah....:j upi::ju pi::jup i:
Judi21_84 ty kiedys udzielałas sie na wątku "Staraczek z problemami", prawda? Ja dopiero teraz na tym wątku zauwazyłam po suwaczkach i wypowiedziach, że zafasolkowałaś!!!!klask i: Równiez długo sie starałaś prawda? W którym cyklu się udało?

Edytowane przez Matitka87
Czas edycji: 2013-04-23 o 12:05
Matitka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-23, 12:46   #4208
Messsuah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 393
Dot.: Odp: Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w

Cytat:
Napisane przez Matitka87 Pokaż wiadomość
No ją myślę że z Nami będziesz. Twoja historia dodała mi wiary i nadziei. Też nie mamy z mężem ustalonej konkretnej przyczyny...wszystko w jak najlepszym porządku. Jedynie prolaktyna, która i tak dopiero wyszła większą po obciążeniu, a podobno to badanie jest nie miarodajne. No i już ponad 2 lata....
My z mężem wlasnie dzis zakończylismy składanie wszystkich próbek do RMC(Reproduktion Medic Center). Mialam progesteron w 21dc, tsh,lh,fsh,prolaktyne w 3dc, no i maz miał 2 próbki nasienia oddac do analizy. Nie wiem jakie wyniki tego wszystiego, bo wszystkie wyniki idą automatycznie do lekarza prowadzacego i na wizycie wszystko zostanie pokazane i omówione. Czekam własnie na wyznaczenie wizyty....no i zobaczymy jaki będa mieli plan na dalsze działania. Lekarz z Polski zaleca cały czas starac sie na lekach(Norprolac i Duphaston) az do skutku, a jak chcemy to z lekami na inseminacje. No ale ja nie mam jak robic IUI w Polsce....bo musielibysmy wziąść przynajmniej 2.5 tyg urlopu. Dlatego podjelismy leczenie w Szwecji na miejscu i zobaczymy jak oni na to patrzą. Do tej pory nie zplaciłam za badania ani korony(waluta w Szwecji) i mam nadzieję ze tak pozostanie....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

-
ja prolaktyne podstawe miałam ok ale z obciążeniem z tego co pamiętam chyba 4 krotnie wyższą albo i nawet więcej, wtedy wziełam na wlasną rekę Diostinex ale nic to nie dało, to było jakos ponad rok temu

natomiast od pół roku zaczełam bawic się w zioła: wiesiołek, ogórecznik, przywrotnik, przytulia i inne cuda, miksowałam to ile się dało, wogóle dobrze się po tym czułam coraz lepiej, tak jakbym miała więcej energii

zrobiłam sobie tez badanie na poziom toksyn w organizmie, cos tam minimalnie wyszło więc brałam selen co niby zmniejsza toksyny

zmieniłam diete na bardziej zdrowszą np. zero picia coli
dużo jadlam warzyw zgodnie z moją grupą krwi A1Rh+ więc i też mniej mięsa bo ponoc przy mojej grupie krwi nie bardzo można

unikałam nabiału, żeby odkwasic organizm, kupowalam sobie nawet proszek z apteki żeby się odkwasić

zrobiłam porządek z jelitami znaczy wspomagałam go, brałam bakterie jelitowe chyba z 3 miesiące, tak mi kiedys dietetyk powiedzial ze jak sa jakiekolwiek stany zapalne to zaczynaja sie w jelitach i zełodku i to jest podstawa, trzeba zrobic z tym porzadek

po tym wszystkim czułam się świetnie, i takie mam wrazenie, że to pomogło i oby było wszystko ok
Messsuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 13:03   #4209
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez Matitka87 Pokaż wiadomość
No ją myślę że z Nami będziesz. Twoja historia dodała mi wiary i nadziei. Też nie mamy z mężem ustalonej konkretnej przyczyny...wszystko w jak najlepszym porządku. Jedynie prolaktyna, która i tak dopiero wyszła większą po obciążeniu, a podobno to badanie jest nie miarodajne. No i już ponad 2 lata....
My z mężem wlasnie dzis zakończylismy składanie wszystkich próbek do RMC(Reproduktion Medic Center). Mialam progesteron w 21dc, tsh,lh,fsh,prolaktyne w 3dc, no i maz miał 2 próbki nasienia oddac do analizy. Nie wiem jakie wyniki tego wszystiego, bo wszystkie wyniki idą automatycznie do lekarza prowadzacego i na wizycie wszystko zostanie pokazane i omówione. Czekam własnie na wyznaczenie wizyty....no i zobaczymy jaki będa mieli plan na dalsze działania. Lekarz z Polski zaleca cały czas starac sie na lekach(Norprolac i Duphaston) az do skutku, a jak chcemy to z lekami na inseminacje. No ale ja nie mam jak robic IUI w Polsce....bo musielibysmy wziąść przynajmniej 2.5 tyg urlopu. Dlatego podjelismy leczenie w Szwecji na miejscu i zobaczymy jak oni na to patrzą. Do tej pory nie zplaciłam za badania ani korony(waluta w Szwecji) i mam nadzieję ze tak pozostanie....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------


Judi21_84 ty kiedys udzielałas sie na wątku "Staraczek z problemami", prawda? Ja dopiero teraz na tym wątku zauwazyłam po suwaczkach i wypowiedziach, że zafasolkowałaś!!!!klask i: Równiez długo sie starałaś prawda? W którym cyklu się udało?
Tak, tak to byłam ja Starałam się 2 lata-dokładnie w drugą rocznicę staranek zobaczyłam wymarzone II...
Udało się w cyklu z podwójną dawką estrofemu, zatrzykami z pregnylu i duphastonem. Już jestem na półmetku, ale dalej jakoś ciężko mi w to wszystko uwierzyć

Trzymam za Was wszystkie kciuki
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 14:17   #4210
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez Messsuah Pokaż wiadomość
J
Misiaczka555 bolał Cie brzuch w pierwszych tygodniach ? bo mnie boli troche tak jak na @ ale inaczej tak mnie ciągnie

musiałam wrócić na moj enpr zeby sobie przypomniec
miałam bóle brzucha (tak ćmiło) jeszcze przed pozytywnym testem i po z tydzień + bóle cycorów.
jejku jak sobie poczytałam na enpr jak wyglądały moje początki ciązy to nie mogę uwierzyć że mam zdrową córeczkę i to już 24tc
ale to chyba każdy na początku ciąży odchodzi od zmysłów i ciągle się zamartwia....
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 08:33   #4211
Messsuah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 393
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Poszłam dzisiaj zrobic badania powtorke z hcg czy przyrasta, po południu albo wieczorem bede miala wyniki
boje sie...
Messsuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-24, 09:30   #4212
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez Messsuah Pokaż wiadomość
Poszłam dzisiaj zrobic badania powtorke z hcg czy przyrasta, po południu albo wieczorem bede miala wyniki
boje sie...
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 09:55   #4213
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cześć dziewuszki

Trochę mnie nie było, tzn. byłam, czytałam, ale nie miałam czasu pisać.

Na początku... bardzo, bardzo, bardzo się cieszę, że Messuah będzie mieć dzidzię. Trzymam mocno kciuki. Życzę ci spokojnej, bezstresowej i bezproblemowej ciąży.

Zbliżam się do końca cyklu - myślę, że jeszcze około tygodnia mam do @ i od następnego cyklu zaczynamy z mężem starania, ale z tabletkami i zastrzykami, które będę sobie robić sama. Te "cuda" zapobiegają "usuwaniu" zarodka przez mój organizm oraz regulują problemy z krzepnięciem krwi. Generalnie jest ok. Wraz z nadejściem wiosny odzyskałam energię i teraz mam bardzo dobre samopoczucie.


ps. Messuah jak coś będziesz wiedziać to daj znać jak najszybciej
__________________
edit 29

Edytowane przez edit23
Czas edycji: 2013-04-24 o 09:56
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 11:22   #4214
Messsuah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 393
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

czekam na wyniki
Messsuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 11:42   #4215
Matitka87
Raczkowanie
 
Avatar Matitka87
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 421
Odp: Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2

Cytat:
Napisane przez Messsuah Pokaż wiadomość
czekam na wyniki
:thumbup:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Matitka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 12:59   #4216
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Zaczynam się niecierpliwić Messuah
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 13:13   #4217
Messsuah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 393
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Dziewczyny mam juz swoje wyniki a więc tak : w poniedziałek miałam HCG total 3878 a dzisiaj (środa) czyli 48 godzin po mam wynik HCG total 8524, jest dobrze czy nie ?

zrobilam tez tsh wyszlo 1,9 przy normie (0,2 - 3,5)

fT3 mam 5,11 przy normie 3,5-6,50

fT4 mam 26,11 przy normie 11,5-22,70 więc tutaj jest troche podwyższone

co sądzicie o moich wynikach?

w piatek mam wizyte u endokrynologa bo wczesniej brałam eutyrox potem przestałam bo mialam tarczyce tsh ok 1,1 i teraz znowu jem eutyrox w razie czego tak mowil endo jak sie dowiem, że jestem w ciazy i zazywam 37,5

czekanie na wyniki i na wizyte to tylko sam stres, moja babcia to ma racje urodziła trzy córki, zadnych badań, żadnych usg i jeszcze przed samym porodem mojej mamy wieszała firanki, żeby szybciej poszło a dziadek poleciał po akuszerke i z wrażenia pomylił trase i wrócili jak juz moja babcia sama sobie wyciagnela dzidziola znaczy moja mame
Messsuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 13:17   #4218
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Bardzo dobry przyrost minimum powinna beta wzrosnąć o 66% w ciągu 48 h

__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 13:19   #4219
Matitka87
Raczkowanie
 
Avatar Matitka87
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 421
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez Messsuah Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam juz swoje wyniki a więc tak : w poniedziałek miałam HCG total 3878 a dzisiaj (środa) czyli 48 godzin po mam wynik HCG total 8524, jest dobrze czy nie ?

zrobilam tez tsh wyszlo 1,9 przy normie (0,2 - 3,5)

fT3 mam 5,11 przy normie 3,5-6,50

fT4 mam 26,11 przy normie 11,5-22,70 więc tutaj jest troche podwyższone

co sądzicie o moich wynikach?

w piatek mam wizyte u endokrynologa bo wczesniej brałam eutyrox potem przestałam bo mialam tarczyce tsh ok 1,1 i teraz znowu jem eutyrox w razie czego tak mowil endo jak sie dowiem, że jestem w ciazy i zazywam 37,5

czekanie na wyniki i na wizyte to tylko sam stres, moja babcia to ma racje urodziła trzy córki, zadnych badań, żadnych usg i jeszcze przed samym porodem mojej mamy wieszała firanki, żeby szybciej poszło a dziadek poleciał po akuszerke i z wrażenia pomylił trase i wrócili jak juz moja babcia sama sobie wyciagnela dzidziola znaczy moja mame
Kochana nic tylko sie cieszyćbeta x2...więc super przysrost
Z pozostalymi hormonami nie wiem....nie znam sie na tym
Powodzenia....wszystko bedzie super....zobaczysz
Matitka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-24, 13:20   #4220
Messsuah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 393
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

i tak mam stracha żebym nie miała znowu pustego pęcherzyka
Messsuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 13:23   #4221
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez Messsuah Pokaż wiadomość
i tak mam stracha żebym nie miała znowu pustego pęcherzyka
Pewnie cię nie pocieszę, ale z naszymi przejściami, to do końca ciąży będziemy się bać.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 13:31   #4222
Messsuah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 393
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Pewnie cię nie pocieszę, ale z naszymi przejściami, to do końca ciąży będziemy się bać.
dokładnie
Messsuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 14:06   #4223
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

: jupi:
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 15:02   #4224
Czekollladowa
Raczkowanie
 
Avatar Czekollladowa
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Tam gdzie diabeł mówi dobranoc :)
Wiadomości: 131
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cześć dziewczyny pytam się nie śmiało mogę do Was dołączyć?? Doradzicie mi?? staram się z mężem o dziecko od 2 lat. Moje cykle są nieregularne najkrótszy trwał 27 najdłuższy 40 dni. Od dwóch miesięcy biorę luteinę dopochwową 2 razy dziennie od 16 dnia cyklu przez 10 dni. Nie wiem co dalej robić, lekarza już nie za bardzo chcę zmieniać bo już zrobiłam to 4 miesiące temu.
Czekollladowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 16:47   #4225
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez Messsuah Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem w szoku mam wyniki hcg : 3878
nie wiem jak to mozliwe bo w tym miesiacu wogole sie nie staralam w dni plodne bo mialam grype jelitowa
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez Matitka87 Pokaż wiadomość
No ją myślę że z Nami będziesz. Twoja historia dodała mi wiary i nadziei. Też nie mamy z mężem ustalonej konkretnej przyczyny...wszystko w jak najlepszym porządku.
Matitko, też po przeczytaniu postu Messuah pomyślałam, że i dla nas jest nadzieja
Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Zbliżam się do końca cyklu - myślę, że jeszcze około tygodnia mam do @ i od następnego cyklu zaczynamy z mężem starania, ale z tabletkami i zastrzykami, które będę sobie robić sama. Te "cuda" zapobiegają "usuwaniu" zarodka przez mój organizm oraz regulują problemy z krzepnięciem krwi. Generalnie jest ok. Wraz z nadejściem wiosny odzyskałam energię i teraz mam bardzo dobre samopoczucie.
Może z tymi lekami wreszcie wszystko będzie ok
Cytat:
Napisane przez Czekollladowa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny pytam się nie śmiało mogę do Was dołączyć?? Doradzicie mi?? staram się z mężem o dziecko od 2 lat. Moje cykle są nieregularne najkrótszy trwał 27 najdłuższy 40 dni. Od dwóch miesięcy biorę luteinę dopochwową 2 razy dziennie od 16 dnia cyklu przez 10 dni. Nie wiem co dalej robić, lekarza już nie za bardzo chcę zmieniać bo już zrobiłam to 4 miesiące temu.
Też mam za sobą 2 lata starań. Cykle rzeczywiście masz nieregularne. Wiesz, co jest przyczyną? Robiłaś badania hormonalne, monitorowałaś cykl?
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 17:07   #4226
Czekollladowa
Raczkowanie
 
Avatar Czekollladowa
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Tam gdzie diabeł mówi dobranoc :)
Wiadomości: 131
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;40473046]Gratulacje

Matitko, też po przeczytaniu postu Messuah pomyślałam, że i dla nas jest nadzieja

Może z tymi lekami wreszcie wszystko będzie ok

Też mam za sobą 2 lata starań. Cykle rzeczywiście masz nieregularne. Wiesz, co jest przyczyną? Robiłaś badania hormonalne, monitorowałaś cykl?[/QUOTE]


tylko miałam badania na tarczyce....
Czekollladowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 18:01   #4227
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez Czekollladowa Pokaż wiadomość
lekarza już nie za bardzo chcę zmieniać bo już zrobiłam to 4 miesiące temu.
Cytat:
Napisane przez Czekollladowa Pokaż wiadomość
tylko miałam badania na tarczyce....
Jeśli po 2 latach starań o dziecko masz za sobą tylko te badania, to ja bym jednak zmieniła lekarza Tak jak pisałam wyżej, moje starania trwają tyle samo, a badań zlecono mi już mnóstwo. Przede wszystkim lekarz powinien Ci zlecić badania hormonów i zrobić monitoring cyklu, żeby sprawdzić, czy masz owulację. Partner powinien zbadać nasienie. To tak na początek...
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 18:22   #4228
Matitka87
Raczkowanie
 
Avatar Matitka87
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 421
Odp: Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2

Cytat:
Napisane przez Czekollladowa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny pytam się nie śmiało mogę do Was dołączyć?? Doradzicie mi?? staram się z mężem o dziecko od 2 lat. Moje cykle są nieregularne najkrótszy trwał 27 najdłuższy 40 dni. Od dwóch miesięcy biorę luteinę dopochwową 2 razy dziennie od 16 dnia cyklu przez 10 dni. Nie wiem co dalej robić, lekarza już nie za bardzo chcę zmieniać bo już zrobiłam to 4 miesiące temu.
Kochana Ty koniecznie musisz zmienić leksrzs!!!! Tak jak napisała mrowinka: na początek hormony Twoje w poszczególne dni cyklu(lh,fsh,tsh,prolakty na,progesteron). Męża nasienie, monitoring cyklu przynajmniej 3 cykle....a potem ewentualnie dalej...Ile już bierzesz ta luteine? Nie masz poprawy?
Matitka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 18:26   #4229
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Odp: Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w

Cytat:
Napisane przez Matitka87 Pokaż wiadomość
Ile już bierzesz ta luteine? Nie masz poprawy?
Ciekawe, na jakiej podstawie w ogóle lekarz przepisał tę luteinę, skoro żadnych badań nie było.
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 19:00   #4230
Matitka87
Raczkowanie
 
Avatar Matitka87
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 421
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające s

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;40474782]Ciekawe, na jakiej podstawie w ogóle lekarz przepisał tę luteinę, skoro żadnych badań nie było.[/QUOTE]

Dokładnie....felczer a nie lekarz...
Matitka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 15:41:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.