Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-16, 18:16   #3661
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
U mnie pizze zostały tylko te duże kilogramowe, wszystkie inne wymiotło do godziny 16.
Pierogi z serem i ruskie były w sporych ilościach, wzięłam dwa opakowania ruskich.

Kupiłam dziś sandałki przecenione na 6 zł Będą na przyszły rok. Było pełno peelingów Joanny, zastanawiałam się nad gruszkowym, ale ostatecznie nie wzięłam. Wzięłam za to te Bonitki owsiane z orzechami, ale dobre
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Fajne są te peelingi, a gruszkowy najbardziej podszedł mi zapachowo
Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Mi też
Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Właśnie mnie też się najbardziej ten podoba, ale zabrakłoby mi gotówki, gdybym chciała kupić i peeling i sandałki, a z ciastek bym nie zrezygnowała
Ja też mam ten gruszkowy i super pachnie


Byłam w B. koło 18 i kupiłam paczkę pierogów świeżych z mięsem (było jeszcze kilka paczek) i pizze z pieca kamiennego z salami (wzięłam ostatnią, ale tych z szynką było sporo. Innych świeżych pierogów nie uświadczyłam, mrożone były tylko z mięsem i te z truskawkami, na mrożone pizze nie patrzyłam. Wzięłam jeszcze trójpak płatków aloesowych- bo pojedynczo u mnie ich nie ma już od jakiegoś roku, a najbardziej mi podeszły, płatki justfit banan z kawałkami czekolady, kakao, batoniki ale kinderki- ale jakoś mi nie podeszły btw znacie jakieś godne zamienniki kinderków ( bo ja już próbowałam różnych i żadne nie są tak dobre jak oryginalne, w sumie to nawet z tymi oryginalnymi to nie mają nic wspólnego ) ?
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii

kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 18:18   #3662
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Odp: Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Nigdy nie byłam świadkiem takich akcji.
to miałaś szczęście
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 18:21   #3663
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek160 Pokaż wiadomość
Ja też mam ten gruszkowy i super pachnie


Byłam w B. koło 18 i kupiłam paczkę pierogów świeżych z mięsem (było jeszcze kilka paczek) i pizze z pieca kamiennego z salami (wzięłam ostatnią, ale tych z szynką było sporo. Innych świeżych pierogów nie uświadczyłam, mrożone były tylko z mięsem i te z truskawkami, na mrożone pizze nie patrzyłam. Wzięłam jeszcze trójpak płatków aloesowych- bo pojedynczo u mnie ich nie ma już od jakiegoś roku, a najbardziej mi podeszły, płatki justfit banan z kawałkami czekolady, kakao, batoniki ale kinderki- ale jakoś mi nie podeszły btw znacie jakieś godne zamienniki kinderków ( bo ja już próbowałam różnych i żadne nie są tak dobre jak oryginalne, w sumie to nawet z tymi oryginalnymi to nie mają nic wspólnego ) ?
Które to? Bo rzadko w Biedronie bywam w ostatnich miesiącach i jakoś takich nie kojarzę
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 18:44   #3664
ciastecek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 527
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Co do Lidla to u mnie jest zawsze bitka o rzeczy... jak zwierzęta...

Jutro pójdę po Florę.. zobaczymy jaka będzie jej cena
ciastecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 18:59   #3665
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Odp: Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
to miałaś szczęście
W kontekście tego, co napisano o mnie kilka stron wyżej te pogardliwe uwagi o ludziach robiących duże zakupy w promocjach są zastanawiające.
Czy w B. są zwykłe odżywki do włosów bez silikonów?
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 19:19   #3666
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Fajne są te peelingi, a gruszkowy najbardziej podszedł mi zapachowo
Prawda? Mi też gruszka super podeszła
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 19:20   #3667
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Z tego co piszecie te pierogi i pizza to mrożone. Ludzie mają naprawdę wielkie lodówki plus zamrażarki. Co w tym dziwnego, że kupują produkt, który zjedzą z pewnością do pół roku? Ja już mam zapas wołowiny, ale i tak dokupię, choć mam małą zamrażarkę w lodówce. Wołowina jest droga, w B. mam odpowiadającą mi jakość za dobrą cenę.

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------




Pozwolę sobie na uwagę, że to nie bardzo na temat. Mnie kazano pisać takie teksty na szaro.
Mieso tak, bo sama mam zapas, ale branie tonami pierogow i pizzy jest dla mnie smieszne, tyle w temacie. Nie bede sie wdawac w bezsensowna rozmowe
A drugi wpis byl na temat, bo odnosil sie do biedronkowych promocji i biedronkowych pierogow, wiec gdzie ten off top?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-16, 19:51   #3668
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
W kontekście tego, co napisano o mnie kilka stron wyżej te pogardliwe uwagi o ludziach robiących duże zakupy w promocjach są zastanawiające.
Czy w B. są zwykłe odżywki do włosów bez silikonów?
ja nie mam pogardliwych uwag do osób robiących duże zakupy na promocji tylko do podejścia ludzi do tych promocji. Po prostu denerwuje mnie że te supermarkety kreują się na takie światłe nowoczesne ekskluzywne wręcz sklepy a nic z tego nie ma w rzeczywistości. Bądźmy szczerzy - ludzie pracujący, zajęci nie mają czasu codziennie latać do sklepu po jakiś produkt. A jak się pójdzie później to już nie ma bo jest super promocja i puste kartony, jak rano to uczestniczy się w bitwie i walce... no rzeczywiście to jest sklep XXI wieku Wszystko to jest manipulacją a widać Bierodnie się opłaca robić takie promocje. A ludzie sami napędzają to błędne koło. Jeszcze nigdy nie widziałam takich tłumów w tym sklepie jak ostatnimi czasy. Do tego tak jak mówię zakupy przez handlowców i restauratorów w tym sklepie to już przesada. To albo sklep dla klientów indywidualnych albo sprzedaż hurtowa

Co do odżywek to nawet jakby były bez silikonów to mi bierdonkowe nie spasowały więc nie polecam.
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 19:55   #3669
Mientka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 313
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Dziewczynki a czy któraś z was kupiła ten olej 5 litrowy? Jak z jakością - zastanawiam się czy brać, tylko się boje że będzie śmierdzący heh. Jak któraś się skusiła i już na nim smażyła to bardzo proszę o opinię
Mientka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 19:56   #3670
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Dziewczyny macie doświadczenie z torebkami z Biedrony? bo od czwartku mają być i na zdjęciu wyglądają ciekawie i jakaś przydałaby się...
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 20:28   #3671
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
ja nie mam pogardliwych uwag do osób robiących duże zakupy na promocji tylko do podejścia ludzi do tych promocji. Po prostu denerwuje mnie że te supermarkety kreują się na takie światłe nowoczesne ekskluzywne wręcz sklepy a nic z tego nie ma w rzeczywistości. Bądźmy szczerzy - ludzie pracujący, zajęci nie mają czasu codziennie latać do sklepu po jakiś produkt. A jak się pójdzie później to już nie ma bo jest super promocja i puste kartony, jak rano to uczestniczy się w bitwie i walce... no rzeczywiście to jest sklep XXI wieku Wszystko to jest manipulacją a widać Bierodnie się opłaca robić takie promocje. A ludzie sami napędzają to błędne koło. Jeszcze nigdy nie widziałam takich tłumów w tym sklepie jak ostatnimi czasy. Do tego tak jak mówię zakupy przez handlowców i restauratorów w tym sklepie to już przesada. To albo sklep dla klientów indywidualnych albo sprzedaż hurtowa

Co do odżywek to nawet jakby były bez silikonów to mi bierdonkowe nie spasowały więc nie polecam.
B. ekskluzywna?? No bez przesady. Żaden supermarket taki nie jest. Ja tam nie widziałam tłumów kupujących miecznika za 4,90. Samo wyprzedawanie za taką cenę świadczy o tym, że klienci nie oczekują ekskluzywności. B. to jest dyskont, nie widzę nic zdrożnego w zakupach hurtowych tam.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-16, 20:32   #3672
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Kobietki mam pytanie. Wiecie może kiedy mogą być takie duże świece zapachowe?
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 20:40   #3673
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Odp: Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Hahahaha moim zdaniem to ludzie sa troszke nienormalni. Biora "tonami" tp jedzenie jakby sie wojna zblizala albo jakby za darmo dawali hahaha
a moim zdaniem troszkę przesadzasz. Jak w trakcie promocji "ciastkowej" dziewczyny się licytowały, która kupiła więcej opakowań, nie wyzywałaś ich od nienormalnych. Sama kupiłam rano przed pracą pizzę apetito, dla siebie 2 paczki pierogów 400 g z lodówki i dla mamy 4 po 400 g. I za nienormalną się nie uważam! Poza tym jeśli chodzi o te 'tony" to wzięłaś pod uwagę ile było tych produktów w lodówkach? Wczoraj wieczorem w mojej biedr. było po ok 10 opakowań każdej pizzy. To dużo nie jest, biorąc pod uwagę, jak "Często" towar jest uzupełniany w trakcie takich promocji.

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość

Nie no jasne tylko że mnie to już rozwala. Byłam po południu w sklepie i nie było żadnych mrożonych pizz czy pierogów. Po kawie zostało puste pudełko. Dziwne że w np w carrefourze jak są takie fajne promocje to każdy może wziąć jedno promocyjne opakowanie i ludzie jakoś nie narzekają, towar promocyjny w 99% przypadków jest jak jestem w tym sklepie. A tu? Leci rano o 7 jedna baba i kupuje cały kosz dla połowy osiedla - kilku sąsiadek, córki, wnuczki, synowej itp itd... albo inne takie przypadki że kupują a potem sprzedają u siebie za taką cenę jak normalnie w biedrrze albo i po wyższej .
j.w.
Tylko, że w Carrefourze mają inne pomysły. Sama widziałam, jak weszła 3 osobowa rodzinka i każdy brał promocyjne produkty, żeby więcej kupić ( np kawy przy ograniczaniu 2 szt na osobę, czy mięsa przy ograniczeniu 3 kg na osobę). Albo wchodzą kilka razy i kupują dany produkt/produkty. Albo też kasjerki od razu 1 osobie wbijają produkty promocyjne na osobne paragony. Kiedyś miałam sytuację, że byłam rano na zakupach i była w promocji jakaś kawa rozpuszczalna ( 2ga za 1 gr). Sama kawy nie pijam i lotto mi, kto ile jej kupi. Ale nie w tym rzecz. Starsza Pani zapytała mnie czy jej kupię kawę a ona mi oczywiście da pieniądze na nią ( 1 zestaw sama sobie kupiła). Zgodziłam się.
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 20:47   #3674
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Mientka Pokaż wiadomość
Dziewczynki a czy któraś z was kupiła ten olej 5 litrowy? Jak z jakością - zastanawiam się czy brać, tylko się boje że będzie śmierdzący heh. Jak któraś się skusiła i już na nim smażyła to bardzo proszę o opinię
Moja mama kupiła i nic nie mówiła żeby był jakis inny, czy smierdzący
Ot, zwykły rzepakowy olej.
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 20:52   #3675
Mientka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 313
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Dzięki Alamirko - to się zastanowię jutro czy kupić ten olej.
Bo się kiedyś naciełam na taki tani olej i jak się podgrzał na patelni to po prostu śmierdział, heh i taki mi jakiś uraz został do taniego oleju ale czasy jakie są każdy widzi i trzeba żyć w miarę oszczędnie.
Mientka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 20:57   #3676
mucia18
Zakorzenienie
 
Avatar mucia18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z pięknego miasta
Wiadomości: 30 796
GG do mucia18
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Aż dziwne, poszłam dziś o 17:30
pełne półki z pierogami - wziełam 2*ruskie i 1 z kapusta i grzybami -> jutro zjem ruskie jak będą smaczne może jeszcze do kupię z serii na czarną godzinkę lub remont kuchni co się zbliża
i kupiłam też 2 kawy po 12,99zł..
przypominam o 17:30!
__________________
WYMIANA
mucia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 21:10   #3677
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
a moim zdaniem troszkę przesadzasz. Jak w trakcie promocji "ciastkowej" dziewczyny się licytowały, która kupiła więcej opakowań, nie wyzywałaś ich od nienormalnych. Sama kupiłam rano przed pracą pizzę apetito, dla siebie 2 paczki pierogów 400 g z lodówki i dla mamy 4 po 400 g. I za nienormalną się nie uważam! Poza tym jeśli chodzi o te 'tony" to wzięłaś pod uwagę ile było tych produktów w lodówkach? Wczoraj wieczorem w mojej biedr. było po ok 10 opakowań każdej pizzy. To dużo nie jest, biorąc pod uwagę, jak "Często" towar jest uzupełniany w trakcie takich promocji.
Jak byla ciasteczkowa promocja to tu nie wchodzilam. Niech sobie kazdy robi co chce, ale wkurza mnie to, ze ludzie biora po tyle rzeczy, nie tylko w obecnej promocji, ale tez np. jak byl drób, jak byly piersi tydzien temu i inne rzeczy, juz nie pamietam, jakby wojna miala przyjsc.... Nie wiem czy akurat urlopy biora czy co, bo ja konczac prace o 16 i bedac w b. o 17 z powyzszych produktow nie upatrzylam NIC... I nie to, ze mam kiepsko zaopatrzona biedronke, bo mam 4 pod nosem... Dziwnie wszystko znika w zastraszajacym tempie.
Ale nie bede dyskutowac na ten temat wiecej. Ja koncze dyskusje, niech sobie kazdy mysli co chce... I nie to bie byl offtop, bo dyskusja toczyla sie o promocjach w biedronce.
I jeszcze jedno, Twoje zakupy rozdzielily sie na dwie osoby i wzielas 6 opakowan, a wybacz, ja widzialam ludzi, ktorzy kartonami wynosilo, wiec sorry.... Jak ktos wsppmnial b to nie hurtownia dla knajp.... A tak to wyglada, niestety...
Za to kupilam platki kosmetyczne i dwa opakowania ruskich z lodowki oczywiscie pizzy nie bylo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016





Edytowane przez Petit_Papillon
Czas edycji: 2013-09-16 o 21:13
Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 21:17   #3678
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
a moim zdaniem troszkę przesadzasz. Jak w trakcie promocji "ciastkowej" dziewczyny się licytowały, która kupiła więcej opakowań, nie wyzywałaś ich od nienormalnych. Sama kupiłam rano przed pracą pizzę apetito, dla siebie 2 paczki pierogów 400 g z lodówki i dla mamy 4 po 400 g. I za nienormalną się nie uważam! Poza tym jeśli chodzi o te 'tony" to wzięłaś pod uwagę ile było tych produktów w lodówkach? Wczoraj wieczorem w mojej biedr. było po ok 10 opakowań każdej pizzy. To dużo nie jest, biorąc pod uwagę, jak "Często" towar jest uzupełniany w trakcie takich promocji.


j.w.
Tylko, że w Carrefourze mają inne pomysły. Sama widziałam, jak weszła 3 osobowa rodzinka i każdy brał promocyjne produkty, żeby więcej kupić ( np kawy przy ograniczaniu 2 szt na osobę, czy mięsa przy ograniczeniu 3 kg na osobę). Albo wchodzą kilka razy i kupują dany produkt/produkty. Albo też kasjerki od razu 1 osobie wbijają produkty promocyjne na osobne paragony. Kiedyś miałam sytuację, że byłam rano na zakupach i była w promocji jakaś kawa rozpuszczalna ( 2ga za 1 gr). Sama kawy nie pijam i lotto mi, kto ile jej kupi. Ale nie w tym rzecz. Starsza Pani zapytała mnie czy jej kupię kawę a ona mi oczywiście da pieniądze na nią ( 1 zestaw sama sobie kupiła). Zgodziłam się.
owszem są takie praktyki stosowane ale często są ograniczenia np na cukier że więcej niż 10kg na raz nie można kupić. Wiadomo że ludzie to obejdą jak chcą ale też ogranicza to trochę takie praktyki

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
B. ekskluzywna?? No bez przesady. Żaden supermarket taki nie jest. Ja tam nie widziałam tłumów kupujących miecznika za 4,90. Samo wyprzedawanie za taką cenę świadczy o tym, że klienci nie oczekują ekskluzywności. B. to jest dyskont, nie widzę nic zdrożnego w zakupach hurtowych tam.
ja biedry za ekskluzywny sklep nie uważam ale tak się kreują i po to była cała ta zmiana wystroju odnowienie całego pijaru sklepu. A ja widzę zdrożnego o tyle że jak tu dziewczyny piszą - idą rano kupić coś po promocji specjalnie się wybierają a koleś przed nimi wykupuje cały zapas kurczaka do swojej knajpy. Ktoś inni leci kupić sobie słoik kawy a babka przed nim sprzątnie mu cały karton sprzed nosa i potem jak se chcesz to kup sobie w kiosku tą samą kawę ale o 10zł droższą. Nie raz spotykałam że na bazarze obok biedrony ludzie sprzedają produkty made biedronka w cenie oczywiście droższej. Dla mnie się to kłóci z jakimś ludzkim zachowaniem i tyle. Oczywiście bierdonie to lata kto wykupi im towar grunt że zeszło no ale swoje sobie "zwykli" klienci pomyślą. Pomijając już to że po tych promocjach największy bałagan w sklepie jest i tyle. To że babeczki co pracują nie nadążają i nie ogarniają to nie ich wina bo mają na prawdę ciężko ale ludzie zamiast odłożyć na swoje miejsce albo nie rozwalać wszystkiego to jest taki bajzel jakby tornado przeszło..
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 21:49   #3679
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

a u mnie po 12 nic, zero, jedna pizza ta duża rodzinna i rozerwana paczka pierogów...
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-16, 21:58   #3680
elmanana
Raczkowanie
 
Avatar elmanana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 474
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez SweetMadi Pokaż wiadomość
a czy mogłybyście pokazać jak wyglądają te kalosze na nodze?
Zdjęcia bardzo 'takie sobie', ale może uda się coś dojrzeć ;d
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P9160197.jpg (37,0 KB, 183 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9160196.jpg (34,9 KB, 163 załadowań)
__________________

Zamiast powiedzieć cokolwiek, lepiej nie mówić nic!- Raymond Carver
elmanana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 22:00   #3681
aleksandra112233
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra112233
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 1 014
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

czy ktoś próbował to ptasie mleczko magnetic o smaku capucino ???
aleksandra112233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 22:04   #3682
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez aleksandra112233 Pokaż wiadomość
czy ktoś próbował to ptasie mleczko magnetic o smaku capucino ???
jadłam, nie powalają smakiem, chemiczna kawa
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 22:05   #3683
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez elmanana Pokaż wiadomość
Zdjęcia bardzo 'takie sobie', ale może uda się coś dojrzeć ;d
całkiem fajne

Cytat:
Napisane przez aleksandra112233 Pokaż wiadomość
czy ktoś próbował to ptasie mleczko magnetic o smaku capucino ???
nie zachwyciło mnie, polewa, bo czekoladą bym tego nie nazwała, najgorsza, środek lepszy, ale jak nie spróbujesz to się nie przekonasz

na jutro ceny dnia
http://cenydowziecia.biedronka.pl/
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 22:27   #3684
mal
Rozeznanie
 
Avatar mal
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 727
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Kobietki mam pytanie. Wiecie może kiedy mogą być takie duże świece zapachowe?
Takie w duzych slojach, co byly w zeszlym roku? Nie kupilam ich rok temu, a masz moze opinie na ich temat, czy pachna? I oczywiscie tez podbijam pytanie czy ktos wie kiedy beda?
__________________
Odliczanie do maja/czerwca 2014
mal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 22:44   #3685
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Ja byłam o 20, załapałam się na mrożone pierogi z truskawkami, za to lodówki świeciły pustkami.
I jabłek trochę wzięłam, było ich nawet sporo o tej porze

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Cytat:
Napisane przez szanta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy któraś z Was oglądała te botki, które były w gazetce? Na papierze wyglądały ładnie, ale zastanawiam się jak z ich jakością, nigdy butów z Biedrony nie miałam
W gazetce wyglądały fajnie (te jasne) ale na żywo nieciekawie
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 22:57   #3686
pauleta89
Wtajemniczenie
 
Avatar pauleta89
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 985
Odp: Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez aleksandra112233 Pokaż wiadomość
czy ktoś próbował to ptasie mleczko magnetic o smaku capucino ???
Mi akurat smakuje, chociaż faktycznie otoczka to nie czekolada. Ale nadzienie dobre

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Zapuszczam włosy: 40 cm-->95 cm!

Od 11 marca 2015-wege-kierowca




pauleta89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 23:00   #3687
misia1531
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Przegapiłam dzisiaj moją ulubioną kawę, zła jestem
misia1531 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 23:07   #3688
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez elmanana Pokaż wiadomość
Zdjęcia bardzo 'takie sobie', ale może uda się coś dojrzeć ;d
A kaloszki to w jakich jeszcze są kolorach dostępne, oprócz czarnych?
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 23:45   #3689
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Nie wiem co Wy za Biedronki macie u siebie ale u mnie pierogow, kawy, jabłek mnóstwo. :-D cały dzień wszystko było dostępne, skończyły się tylko po południu pizzę z chłodni. I uwaga, kawy zostało jeszcze z 80 sztuk ;-);-), a sklep w którym pracuje nie jest mały. taka ciekawostka dla Was, sprzedaż pierogow dnia dzisiejszego wyniosła 400 sztuk, jabłek 800 kg, ludzie brali reklamowkami i nie pozwalali nawet dojść aby dołożyć
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 04:12   #3690
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
a ja kupiłam dziś mrożone pierogi z truskawkami 1 kg za 3,93 zł , więc w cenie promocyjnej ruskie też były w tej cenie. Natomiast pyzy już się nie zaliczały do tej promocji.
Capnęłam jeszcze 4 paczki świeżych (różnych) pierogów 400g za 2,63 zł, podwójną mrożoną pizzę Guseppe Cztery Sery za 5,99 zł, pizzę z kamienia z salami, jabłka i żel pod prysznic Palmolive za 4,99 zł. Za trzy dyszki miałam pełną torbę zakupów
dziwne u mnie na nią nie było obniżki



widziałam wczoraj z nowości jogurt Fantasia ananas-kokos
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:15.