Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-18, 14:11   #3781
Beata_Batumi
Zadomowienie
 
Avatar Beata_Batumi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Konstancin- Jeziorna
Wiadomości: 1 873
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Czy w Waszych biedronkach są jeszcze pomadki bell ochronne? Kupiłam jakies 2 mies temu za 2 zł i podpasowały mi, nie wiem czy gdzieś się jeszcze ostały? Może w wyprzedażowych widziałyście?
__________________


Lilianka już z nami!
http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbjw4zsby4rlk8.png
Beata_Batumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 14:17   #3782
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
skąd wiesz? bo nigdzie nie mogę znaleźć na stronie.
z forum nasza-biedronka.
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 14:30   #3783
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Princesska22 Pokaż wiadomość
Potwierdzam, że ten szampon jest okropny. Kupiłam go raz i nigdy więcej. Pięknie pachnie, co mnie skusiło. Dość ze wlosy na drugi dzien wyglądają jak nie zbyt swieze to w dotyku były tez dziwne, jakby mega suche...
Cytat:
Napisane przez Nati2707 Pokaż wiadomość
Ja w tamtym roku kupiłam z braku laku Ultra doux z awokado i masłem karite, żółty. Totalna porażka, na drugi dzień po umyciu moje włosy wyglądały koszmarnie, jakbym ich wcale nie myła (a mam włosy przetłuszczające się). Nawet pewnego dnia dałam mu kolejną szansę, ale było jeszcze gorzej
Dzięki w takim razie nie skuszę się.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 14:35   #3784
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez golabek89 Pokaż wiadomość
Takie rzeczy to według mnie najlepej kupić w Pepco
dzięki, tam w takim razie poszukam, choć zawsze mi się wydawało, że tam jest drogo
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 14:36   #3785
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
a po ile te płaszcze?
50zł z tego co pamiętam

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
O botkach jest sporo na poprzednich stronach-ja osobiście się im nie przyglądałam, bo nie kupuję takich butów, ale Dziewczyny wspominały,że coś z nimi nie bardzo
No ja np pisałam że jestem zadowolona. Ale mam czarne, jasnych nie oglądałam bo mi się nie podobają. Czarne natomiast wykonaniem nie odbiegają od skóropodobnych za stówkę z Deichamanna (choć zaryzykowałabym stwierdzenie że wyglądają solidniej, bo przymierzałam z tydzień temu botki w Deichmannie). A i chodziłam w nich dwa dni w dużym deszczu, póki co nie przemokły. Także ja póki co mogę polecić czarne (choć wiadomo, że nie wiem jak się będą zachowywać z czasem), beżowe są z innego materiału i na deszczu na bank będą przemakać.
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 14:51   #3786
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

taaaaką miałam ochotę na te pierogi, zwiedziłam 4 biedronki i nie było już NIC. chlip
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 14:59   #3787
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

dziewczyny dziś byłam w B. i kupilam dwie butelki Grants'a 0,5l za 30zł

i w oko wpadła mi duża ilość win ze szczepem Cabernet sauvignon w dobrej cenie. Większość to wytrwane ale i dorwałam półsłodkie. Skusiłyście się może na któreś z nich?? Jak wrażenia?
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-18, 15:19   #3788
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 1 868
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Ja też obeszłam się smakiem, jeżeli chodzi o pierogi. Z pierogów to u nas tylko pyzy zostały Masakra. Mam pytanie odnośnie tego zestawu naczyń Luminarc, który jest teraz za 50zł. Czy warto kupić te naczynia do codziennego używania? Bo estetycznie to tak średnio wypadają, ale od biedy do częstego obijania mogą być. Fajnie się je używa jeżeli chodzi o wielkość/głębokość talerzy? Dzięki.
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 15:30   #3789
Frogsi
Raczkowanie
 
Avatar Frogsi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 90
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

echhhh jeżeli chodzi o pierogi i pizzę to dziś rano o 7-05 dostałam bo wyłożono na sklep kilka sztuk z każdego produktu i moherokomando zrobiło sobie zapasy hurtowe.... jaka jestem zła.... wwwrrr
Frogsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 16:03   #3790
sowaaaaa
Zadomowienie
 
Avatar sowaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 911
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
przy ustawianiu trzymałaś go w ręce? Ten co ja mam, czujnik temperatury musi mieć gdzieś przy spodzie, bo jak go trzymam od dołu w ręce, temp też od razu się podnosi na wyświetlaczu.
przy ustawieniu tak ale później stał na stole a taką temperaturę pokazywał dobre pół godziny ale już działa dobrze :P
Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
niestety H&S nie ma na stałe, też byłabym nim zainteresowana..
jest na stałe....
sowaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 16:22   #3791
Rysia Siarzewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 436
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
myślę, że zalezy, u mnie czasami były rzeczy po 3 miesiącach, a czasami po 2 tygodniach... trudno określić

może uda mi się upolować
Rysia Siarzewska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-18, 16:27   #3792
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Dzięki w takim razie nie skuszę się.
Ten szampon ma pewnie sporo silikonów, ale pchają je do prawie wszystkich. O ile jakaś odżywka z silikonem czas od czasu jest ok, o tyle szampon z tym bez sensu. Daje właśnie taki efekt obciążenia przy skórze i "piór" na końcówkach. Kiedyś w wolnej chwili postudiuję składy szamponów i odżywek biedronkowych, bo jak na ironię mogą okazać się 100 razy lepsze od tych reklamowanych. Miałam tak kiedyś z szamponami pewnej polskiej firmy. Kupiłam w sklepie internetowym za bezcen przy okazji innych zakupów, żeby nie płacić za przesyłkę. Myślałam, że będę prać w nich swetry, a od 2-3 lat to moje ulubione szampony.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 16:30   #3793
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
też tak chciałam zrobić jak były kaszki w promocji.. bo kasjerka powiedziała, że nie może nabijać jednej osobie na kilka paragonów

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
No wlasnie zastanawiałam sie czy to jakiś inny, ale to ten sam, chyba
to samo u mnie cały czas były te Woolite'y od ostatnich Cen Dnia z ich udziałem po takiej cenie.
a dziś przed biedr. na plakacie w Cenach Dnia były tylko czekolady i piwo Grolsch ( ??? - czy jakoś tak, dokładnej nazwy nie pamiętam). W środku nie wiem co było, bo nie wchodziłam.
Cytat:
Napisane przez sowaaaaa Pokaż wiadomość
przy ustawieniu tak ale później stał na stole a taką temperaturę pokazywał dobre pół godziny ale już działa dobrze :P
ojjj to mocno musiałaś go trzymać
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 16:35   #3794
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
dziewczyny dziś byłam w B. i kupilam dwie butelki Grants'a 0,5l za 30zł

i w oko wpadła mi duża ilość win ze szczepem Cabernet sauvignon w dobrej cenie. Większość to wytrwane ale i dorwałam półsłodkie. Skusiłyście się może na któreś z nich?? Jak wrażenia?
Półsłodki cabernet? Zachęcam do próbowania win z B. , bo bywają naprawdę świetne. Ja akurat lubię wytrawne wyłącznie, głównie czerwone z różnych szczepów, więc radzenie miłośnikowi półsłodkich na nic się zda. Nie bójcie się wytrawności szczególnie jeśli chodzi o np. różowe.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 16:37   #3795
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

W pierdonce jest w stałej ofercie ser żółty "Stary Olęder" (na wzór Old Amsterdam) i zauważyłam dziś w wśród tych serów odmianę "Stary Olęder korund", opakowanie różni się od zwykłego Olędra tylko białą obwódką (normalne ma czarną).
Poza tym na opakowaniu nie ma zadnej wzmianki o odmianie korund... Wie ktoś czym się rózni ta wersja od wersji "niekorundowej"? Smakiem? Długością dojrzewania? Zawartością tłuszczu?

Olędra "normalnego" kupowałam kiedyś i już nie pamiętam dokładnie jego smaku, a korund kupiłam zaintrygowana tą odmianą, lecz wydaje mi się, ze smakuje podobnie, co zwykły...
Pytam z ciekawości, może ktoś się orientuje? Może Monikam wie, skoro zna się na selektywnych produktach z B?

Areo miętowe jest niedobre... Smakuje jak słodka guma miętowa Wrigley... Albo mentosy...
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 16:52   #3796
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

[1=5e327f3732852adf48e9cb3 f56b2e58327f4a9c0_62c21f8 678871;42872031]Ja też obeszłam się smakiem, jeżeli chodzi o pierogi. Z pierogów to u nas tylko pyzy zostały Masakra. Mam pytanie odnośnie tego zestawu naczyń Luminarc, który jest teraz za 50zł. Czy warto kupić te naczynia do codziennego używania? Bo estetycznie to tak średnio wypadają, ale od biedy do częstego obijania mogą być. Fajnie się je używa jeżeli chodzi o wielkość/głębokość talerzy? Dzięki.[/QUOTE]

Kupiliśmy je ostatnio z moim Narzeczonym i są dość małe, szczególnie te najmniejsze.. Talerz głęboki jest 2 razy płytszy, niż normalny głęboki talerz, te duże są ok, dziś je testowałam. Myją się spoko, ale ręcznie, nie mam zmywarki Za taką cenę, to warto kupić, tym bardziej, że jak kupowaliśmy do mieszkania talerze w Pepco, w takiej samej ilości, też białe, to wyszło 100 zł. Fakt, że są większe, ale jeśli ktoś nie je dużo np. zupy, to się sprawdzą i są ładne. U mnie w B. szły bardzo szybko, zostały tylko 3 sztuki, jak brałam je o 9 rano w dniu ich dostawy

Co do pierogów, to ja 2 dni temu kupiłam truskawkowe, polane śmietanką są dobre
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.

Edytowane przez enamour
Czas edycji: 2013-09-18 o 16:54
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 16:56   #3797
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Wiecie co, dziwna sprawa. Wysłałam dzis TZ po Woolite, mówił że pytał 3 osób bo nie mógł znaleźć nigdzie info że drugi za grosz, i mu powiedzieli że wcale dziś nie ma takiej promocji
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 17:04   #3798
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
W pierdonce jest w stałej ofercie ser żółty "Stary Olęder" (na wzór Old Amsterdam) i zauważyłam dziś w wśród tych serów odmianę "Stary Olęder korund", opakowanie różni się od zwykłego Olędra tylko białą obwódką (normalne ma czarną).
Poza tym na opakowaniu nie ma zadnej wzmianki o odmianie korund... Wie ktoś czym się rózni ta wersja od wersji "niekorundowej"? Smakiem? Długością dojrzewania? Zawartością tłuszczu?

Olędra "normalnego" kupowałam kiedyś i już nie pamiętam dokładnie jego smaku, a korund kupiłam zaintrygowana tą odmianą, lecz wydaje mi się, ze smakuje podobnie, co zwykły...
Pytam z ciekawości, może ktoś się orientuje? Może Monikam wie, skoro zna się na selektywnych produktach z B?

Areo miętowe jest niedobre... Smakuje jak słodka guma miętowa Wrigley... Albo mentosy...
Nie mam pojęcia czym się różnią, miałam tylko z czarną obwódką. Ser jest pyszny, choć zapas twardych wyrazistych serów mam jeszcze z podróży. Dziś widziałam ten kozi w plasterkach i nie kupiłam, bo jakoś tak zbyt przemysłowo wyglądał, a drogi bo prawie 50 zł za kg. Pisałyście o gazetce iberyjskiej, może rzucą sery portugalskie.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 17:58   #3799
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Odp: Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez sowaaaaa Pokaż wiadomość

jest na stałe....
U mnie H&S nie ma w stałej ofercie, wiele dziewczyn również tak pisało. W niektórych biedronkach trafiają się jeszcze z jakiejś gazetki urodowej w pakiecie szampon plus odżywka za 19.99zł. Ale nie ma ich w stałej ofercie, no chyba , że wprowadzili je kilka dni temu..
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-18, 18:03   #3800
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

To ładnie się rzucili na te pierogi w całej Polsce. U mnie jeszcze ich jest. Wzięłam dzisiaj dwa kilo.
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 18:46   #3801
mary105
Raczkowanie
 
Avatar mary105
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 362
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

U mnie dzisiaj przyszła jedna paczka świeżych pierogów. Mrożone nie przyszły i pizze też nie
H&S jest odżywka ,szamponów nie ma bo sama szukałam ostatnio.

Przy woolite była kartka o promocji
__________________
mary105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 18:48   #3802
hoe
Zakorzenienie
 
Avatar hoe
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6 474
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cześć dziewczyny, można dołączyć? Podczytuję Was regularnie

W Biedronce jestem dość często, w mieście oddalonym o 13 km mam ich aż 4 Wczoraj weszliśmy z Tżtem tylko po składniki na pizzę, ale do koszyka wpadło oczywiście kilka innych rzeczy jak to zwykle bywa Kupiliśmy to miętowe aero i jak ktoś wcześniej pisał było jedno opakowanie na paletce z tymi normalnymi
__________________



hoe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 18:56   #3803
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Ten szampon ma pewnie sporo silikonów, ale pchają je do prawie wszystkich. O ile jakaś odżywka z silikonem czas od czasu jest ok, o tyle szampon z tym bez sensu. Daje właśnie taki efekt obciążenia przy skórze i "piór" na końcówkach. Kiedyś w wolnej chwili postudiuję składy szamponów i odżywek biedronkowych, bo jak na ironię mogą okazać się 100 razy lepsze od tych reklamowanych. Miałam tak kiedyś z szamponami pewnej polskiej firmy. Kupiłam w sklepie internetowym za bezcen przy okazji innych zakupów, żeby nie płacić za przesyłkę. Myślałam, że będę prać w nich swetry, a od 2-3 lat to moje ulubione szampony.
a mogłabyś podać co to za szampon?
i nazwy dobrych win z biedronki, tylko nie wytrawnych bo nie przełknę
może i półsłodkie znajdziesz?
z góry dziękuję
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 19:15   #3804
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Beata_Batumi Pokaż wiadomość
Czy w Waszych biedronkach są jeszcze pomadki bell ochronne? Kupiłam jakies 2 mies temu za 2 zł i podpasowały mi, nie wiem czy gdzieś się jeszcze ostały? Może w wyprzedażowych widziałyście?
Ja dzisiaj kupiłam w wyprzedażowej B. tą pomarańczową z Bell chyba za 1,69zł, widziałam jeszcze te zwykłe.


Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
z forum nasza-biedronka.
Potwierdzam, że od jutra szampony - 20% bo u mnie w B. już wisiały tablice.

Normalnie byłam w szoku, zajechałam do B. jakieś 30min temu i było już wyłożone wszystko co od jutra obowiązuję ( nigdy nie wykładali wcześniej towaru) i wzięłam ten płaszczyk przeciwdeszczowy ciemny róż/fiolet nie wiem jak dokładnie określić ten kolor za 39,99zł rozmiar S (normalnie nosze M) i jest dość duży, ale można go pościągać tymi sznureczkami w tali i u dołu także idzie dopasować. Jest cienki, ale akurat takiego potrzebowałam i cena nie aż taka wysoka i plusem jest dla mnie to, że chowa się w jedną z kieszeni przez co zajmuje mało miejsca i zawsze można go mieć w torbie przy sobie . Aha był jeszcze kolorze granatowym .
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii

kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 19:19   #3805
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
a mogłabyś podać co to za szampon?
i nazwy dobrych win z biedronki, tylko nie wytrawnych bo nie przełknę
może i półsłodkie znajdziesz?
z góry dziękuję
"Dobre" wino to sprawa dyskusyjna... Nie to dobre, co dobre tylko to, które TOBIE smakuje
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 19:23   #3806
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
a mogłabyś podać co to za szampon?
i nazwy dobrych win z biedronki, tylko nie wytrawnych bo nie przełknę
może i półsłodkie znajdziesz?
z góry dziękuję
Te szampony i odżywki to z firmy, na którą się nieco obraziłam po ostatnim zamówieniu, bo brakowało jednego produktu w paczce i nie raczyli odpowiedzieć na maila.
Nie potrafię podać nie wytrawnych, dobrych win z B. , bo kupuję tylko mocno wytrawne czerwone, choć wiosną zdarzyło mi się kupić niby wytrawne różowe rose d'anjou za bezcen, ale miały naprawdę łagodny smak.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 19:26   #3807
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Hej

Do Biedronki jeżdżę głównie po świeczki i kosmetyki. Ostatnio nie mogłam znaleźć świeczek. Już ich nie ma w sprzedaży?
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 19:28   #3808
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
"Dobre" wino to sprawa dyskusyjna... Nie to dobre, co dobre tylko to, które TOBIE smakuje
Właśnie tak, nie oczekujmy od osoby, która lubi wytrawne wina polecenia wina słodkiego czy półsłodkiego. Np. dla mnie słynne Carlo Rossi sprzedawane jako wytrawne ma smak wina półsłodkiego.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 19:32   #3809
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Wczoraj widziałam w biedronce nowe świece zapachowe po 5,99 w takim nawet dosyć ładnym szkle w paski. Zapachy to liczi, białe kwiaty i jeszcze jeden niebieski, ale nie pamiętam nazwy
Super
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 19:48   #3810
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez rodzyneq84 Pokaż wiadomość
A kupowałyście jakieś buty z biedronki? Czaję się na te beżowe botki i sama nie wiem...
jak dla mnie nie warte tej ceny trochę za drogie, jak na dyskontowe botki oglądałam je wzdłuz i wszerz bo miałam tez zamiar kupic te beżowe, ale takie jakieś ....
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:37.