Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1 - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-12, 12:11   #841
TienShan
Zakorzenienie
 
Avatar TienShan
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 082
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Baset no to szok bo noworodki to najcięższy materiał do pracy, dlatego sesje sporo kosztują moja koleżanka jest fotografem, fajne zdjęcia robi ale nie radzi sobie z układaniem noworodków, dlatego wolałam zapłacić więcej i mieć porządne zdjęcia
__________________


TienShan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 12:24   #842
truskawkaxx
Zadomowienie
 
Avatar truskawkaxx
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez agnes188 Pokaż wiadomość
Truskawko przerazilaas mnie z tym kurczakiem bo u mnie obiad to byly pierogi z serem odpadly .pulpety przejadly sie i kurczak gotowany.to ja juz nic nie zjem przy skazie malej o ile nappewno ja ma.

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------


Pozniej zobacze ile mg subst jest w kropli i ile. Dawka dzienna maksymalna i ci przelicxe ale na razie karmie mala

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka



moja siostra 1.5 roku karmiła malucha ze skazą białkowa. Ona mnie w tych kurczakach uświadomiła. Zamiast masła zwykłego tylko klarowane. Na nim też w późniejszym czasie robiła mięsa. Jakbyś potrzebowała to ją wypytam co tam dokładnie jeszcze jadła a czego nie.


Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Mamo co wy jecie współczuje. Ja nawet skusiłam się wczoraj na żywca .



ani nie mów.


Cytat:
Napisane przez Baset Pokaż wiadomość
też zapisuje

Dorka
dziś idę do lekarza

Truskawka
ja mam dziś położną, jak chcesz to zapytam jej czy to normalne


U mnie BURZA



jeśli możesz to zapytaj będę wdzięczna :-*


Cytat:
Napisane przez Izuniaa89 Pokaż wiadomość
Pojawila mi sie wizja pracy. 3 km od domu od 7 do 15 w biurze. A jak wiecie nie mam w ogole obecnie dochodu. I mama mowi "jakbys nie karmila to bys mogla isc". A ja wypalilam "zawsze moge sciagac mleko i wtedy mogłabym isc i karmic". I nagle poczulam jaka.jestem okropna mala.mnie potrzebuje a ja mysle o pracy

brałabym. Resztę już dziewczyny napisały.




Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Już znam przyczynę telefonów "koleżanek" z pracy zwiedziały się o awansie tż .
Ale cierpią na ból dupy . . .
__________________
Oliwia 18.05.2015
truskawkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 12:32   #843
Baset
Zakorzenienie
 
Avatar Baset
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z pokoju...
Wiadomości: 4 124
GG do Baset
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

kurde, położna miala przyjść, ani widu ani słychu
__________________

Marianna
27.05.2015 godz. 8.24
Baset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 12:34   #844
Santilia
Wtajemniczenie
 
Avatar Santilia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowsze.
Wiadomości: 2 485
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Sylwia,ja mialam za darmo bo to mama dzieciakow ktorymi sie zajmowalam. Normalnie dojezdza do domu i kosztuje 400zl.
Jak tamte dupki nie urywaja to bym nie brala..
__________________
Dla takich chwil warto żyć!


M

Santilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 12:36   #845
sylwia01485
Zadomowienie
 
Avatar sylwia01485
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 059
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

dzięki za uświadomienie tak właśnie czułam, że to drożyzna jakaś. Bo jak widzę zdjęcia Waszych maluchów w koszach, śmiesznych ubrankach czy na tle ciekawych rekwizytów, to tutaj Inga na tle kocyka za dwie dychy to trochę za mało jak za taką kasę.

Potem zeskanuję ten gratis, to same ocenicie jakość tych zdjęć.

Poszukuję sukienki na lato - cienkiej, do kolana lub długiej, mini odpada, ale warunek - rozpinana ( bo kp), gdzieś ktoś coś widział?

U mnie z ciuchami teraz - w doły wchodzę sprzed ciąży, za to góra - muszę mieć z 42 rozmiar, żeby się w biuście dopiąć
Zastanawiam się nad strojem kąpielowym na lato, bo my zawsze 2 mies na Mazurach spędzamy, tzn ja z dziewczynami i strój musi być. Rozważam bonprix, bo tam maja niektóre modele o miskach jak berety
sylwia01485 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 12:40   #846
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez sylwia01485 Pokaż wiadomość
dzięki za uświadomienie tak właśnie czułam, że to drożyzna jakaś. Bo jak widzę zdjęcia Waszych maluchów w koszach, śmiesznych ubrankach czy na tle ciekawych rekwizytów, to tutaj Inga na tle kocyka za dwie dychy to trochę za mało jak za taką kasę.

Potem zeskanuję ten gratis, to same ocenicie jakość tych zdjęć.

Poszukuję sukienki na lato - cienkiej, do kolana lub długiej, mini odpada, ale warunek - rozpinana ( bo kp), gdzieś ktoś coś widział?

U mnie z ciuchami teraz - w doły wchodzę sprzed ciąży, za to góra - muszę mieć z 42 rozmiar, żeby się w biuście dopiąć
Zastanawiam się nad strojem kąpielowym na lato, bo my zawsze 2 mies na Mazurach spędzamy, tzn ja z dziewczynami i strój musi być. Rozważam bonprix, bo tam maja niektóre modele o miskach jak berety
http://www.biedronka.pl/pl/press,id,...nie-i-aktywnie strona druga.
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 12:45   #847
Izuniaa89
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa89
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3 639
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez Baset Pokaż wiadomość
ile?

ja chciałam zrobić taką sesje, to jeden z fotografów bierze 100


Laski, doradźcie...
nie mam w co się ubrać
warto kupować jakieś spodnie większe albo kieckę, czy mam sobie darować?
Ja bym na Twoim miejscu kupila cos neutralnego. Jakas spódnicy do ziemi czy coś.
Sylwia dobrzs zrobilaa. Baba oszalala! U nas w szpitalu sesja byla -3 zdjexia za 20 zl..

Dzieki dziewczyny. Bede analizować ta prace. Pojade pogadam i zobaczymy. Pasuje mi to ze jest blisko od pon do pt od 7 do 15. To bym mogła karmic swoim mlekiem bo to "tylko" jakies 4 karmienia. Wiec spokojnje tyle ściągnę
__________________
...
Izuniaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-12, 12:49   #848
sylwia01485
Zadomowienie
 
Avatar sylwia01485
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 059
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
o ta niebieska ok. ciekawe czy u mnie bedzie.

dzieki

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Izuniaa89 Pokaż wiadomość
Ja bym na Twoim miejscu kupila cos neutralnego. Jakas spódnicy do ziemi czy coś.
Sylwia dobrzs zrobilaa. Baba oszalala! U nas w szpitalu sesja byla -3 zdjexia za 20 zl..

Dzieki dziewczyny. Bede analizować ta prace. Pojade pogadam i zobaczymy. Pasuje mi to ze jest blisko od pon do pt od 7 do 15. To bym mogła karmic swoim mlekiem bo to "tylko" jakies 4 karmienia. Wiec spokojnje tyle ściągnę
Praca wygląda ok, staled godziny, blisko i w biurze. przemysl, bo brzmi fajnie. A jesli masz opieke dla Ewy, to w ogole super. Kp ogarniesz
sylwia01485 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 12:59   #849
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Maly spi mi na klacie
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 13:09   #850
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Hej!

Martuś, kochana, gratulacje!!! W końcu się doczekałaś!
Mimi, dlaczego neonatolog zaleciła Ci jeść dużo nabiału?
Tien, dopiero teraz odpisuję - to o chustach u Zawitkowskiego czytałam w jego książce. Dziś będzie u mnie doradczyni chustonoszenia Ciekawe, czy Staś da się zamotać
Izunia, na pewno trudna decyzja z tą pracą, ale przecież to właśnie Twoja dojrzałość i odpowiedzialność podpowiada Ci, że trzeba przemyśleć jednk szybszy powrót do żyvia zawodowego.
Dziewczyny wybaczcie, że rzadko piszę, ale Staś jest wybitnie wymagający Bardzo mało śpi w dzień, nie mam w ogóle czasu dla siebie. Wczoraj skończył 6 tygodni, a ja jeszcze od porodu nie znalazłam czasu na pedicure :banghead: Jest zmierzły i wymaga ciągłej uwagi. Ze względu na taki jego niepokój wykluczyłam nabiał z diety. Zobaczymy, czy pomoże W ogóle straszny nerwus z niego, przy cyckach też cuduje
Byliśmy dziś na drugim USG stawów biodrowych - dysplazji już nie ma



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 13:11   #851
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

To Stas taki nerwus jak Kubuś. .. Kubus chyba po ojcu, ojciec taki rozdarty i raptus choć tz twierdzi że po mnie. Jedno zgania na drugie
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-12, 13:24   #852
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Pozdrowienia dla cioteczek.: )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1434111853827.jpg (61,7 KB, 38 załadowań)
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 13:41   #853
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Ale mnie teściowa wk... dziecko sobie cudem spokojnie lezy rozgląda się a ta podchodzi i się gapi na niego, on się odwraca to ta z drugiej strony i znów z bliska stoi nad jego buzia jak kat, on się się odwraca i w końcu placz. Boże widać że dziecko nie chce oglądać tylko jej twarzy to tak go męczy i złości. A jak zasnął i otwarta buzię miał to nachylila się nad nim i mówi głośno parę cm od jego twarzy bo Ci mucha wpadnie. I oczywiście zaczął kwekac bo za głośno pogadala, no ale się nie obudził. A Ta juz go łapie na rece . Mowie żeby go nie lapala od razu a ona że placze. Mowie że nie placze tylko przez sen tak kweka. A ona oj trzeba pobawić. Kurde czy niektórzy nie rozumieja że takie dziecko potrzebuje spokoju a nie tak jak zabawkę niektórzy traktuja. .. i z tym bawieniem no nie obudził się a ta już leci. No zapienilam się konkretnie
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 13:41   #854
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez sylwia01485 Pokaż wiadomość
dziewczyny, ile płaciłyście za sesję noworodkową.

UU mnie w szpitalu była pani fotograf- szpital z nią współpracuje i każdej mamie robili fotki. Jedno zdjęcie gratis. Ale pyknęła chyba z 6 lub 8. I dziś przywieźli mi do domu, bo oprócz tego gratisu można wykupić. Był album - książka foto, dwa malutkie albumiki z miękką oprawą, format pół zeszytu, te zdjęcia w kolorze i cz-b. Całość koszt 560zł. A jedno zdjęcie 50zł, jeśli nie chcę tego pakietu. Oczywiście tylko papierowe, bez pliku.

Dodam, że zdjęcia były poprawne, ale dupy nie urwało. Ten album trochę pikselozą zajeżdżał. No i jaką sesję można zrobić na szpitalnym łóżku ( tłem był mój różowy kocyk z ikea ), do tego ja całująca małą po porodzie wyglądałam jak 7 nieszczęść.

Jak dla mnie kwota zawrotna, wiec podziekowałam i wzięłam tylko ten gratis. Ale może ja się nie znam i to niedużo było Powiedziałam pani, że 50 zł za jedno zdjęcie papierowe to zdzierstwo
Spoko u mnie wołali podobnie, ale w euro powiedziałam, że chyba się z głupim na rozumy pozmieniali
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 13:44   #855
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez Izuniaa89 Pokaż wiadomość
Ok Agnes
Nie ma tam dawki maks dziennej wiec ja bym dawala 2 razy po 2 krole bo tyle w ulotce maksymalnie jest dla dzieci do lat trzech.albo trzy razy po jednej i zobaczyc jak zareaguje
Cytat:
Napisane przez moniisia90 Pokaż wiadomość
Izunia - jako karmiącą matka masz prawo na godzinna przerwę w pracy, lub wcześniejsze wyjście lub przyjście...
Dkladnie
Cytat:
Napisane przez sylwia01485 Pokaż wiadomość
dziewczyny, ile płaciłyście za sesję noworodkową.

UU mnie w szpitalu była pani fotograf- szpital z nią współpracuje i każdej mamie robili fotki. Jedno zdjęcie gratis. Ale pyknęła chyba z 6 lub 8. I dziś przywieźli mi do domu, bo oprócz tego gratisu można wykupić. Był album - książka foto, dwa malutkie albumiki z miękką oprawą, format pół zeszytu, te zdjęcia w kolorze i cz-b. Całość koszt 560zł. A jedno zdjęcie 50zł, jeśli nie chcę tego pakietu. Oczywiście tylko papierowe, bez pliku.

Dodam, że zdjęcia były poprawne, ale dupy nie urwało. Ten album trochę pikselozą zajeżdżał. No i jaką sesję można zrobić na szpitalnym łóżku ( tłem był mój różowy kocyk z ikea ), do tego ja całująca małą po porodzie wyglądałam jak 7 nieszczęść.

Jak dla mnie kwota zawrotna, wiec podziekowałam i wzięłam tylko ten gratis. Ale może ja się nie znam i to niedużo było Powiedziałam pani, że 50 zł za jedno zdjęcie papierowe to zdzierstwo
U nas robili. Zdjecie dzieci do regionalnej gazetu i mozna kupic takie 13 na 18 cm bylo za 10 zl
Cytat:
Napisane przez Baset Pokaż wiadomość
ile?

ja chciałam zrobić taką sesje, to jeden z fotografów bierze 100


Laski, doradźcie...
nie mam w co się ubrać
warto kupować jakieś spodnie większe albo kieckę, czy mam sobie darować?
Ja bym kupila leginsy jak juz.ja po cc tez sie nie moescilam dalej mam duzy brzuch ale 6 tyg po porodzie juz tylko w 1 nie mieszcze sie
Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
pediatra mowil wlasnid zeby nic typowo na plesniawki tylko ta wit c ja tez myrlalam nad tym albo dezaftan ale pediatra twierdzi ze malo co tam jest





co to jest skaza lojotokowa? Od czego i jak wyglada?







podziwiam Cie i dziewczyny co maja jeszcze takie maluchy ze tak fajnie sie ogarniacie. A ze 1 spacer nie udal sie to pikus mam wrazenie ze ja z 1 dzieckiem radze sobie gorzej







mala potrzebuje tez ciuchow,pampersow itp a na to kasy idzie. Rozwaz na spokojnie ta prace bo mleczko mozesz odciagac a milosc i bliskosc dasz jej w pozostalym czasie







ale suki ala: nie cierpie takiej zazdrosci ze komus sie uklada!




Wydaje mi sie ze to duzo tym bardziej ze dupy nie urywaja
Kialam ci napisac jakie tabl antykoncepcyjne i w koncu nie napisalam.limetic
Cytat:
Napisane przez truskawkaxx Pokaż wiadomość
moja siostra 1.5 roku karmiła malucha ze skazą białkowa. Ona mnie w tych kurczakach uświadomiła. Zamiast masła zwykłego tylko klarowane. Na nim też w późniejszym czasie robiła mięsa. Jakbyś potrzebowała to ją wypytam co tam dokładnie jeszcze jadła a czego nie.







ani nie mów.







jeśli możesz to zapytaj będę wdzięczna :-*





brałabym. Resztę już dziewczyny napisały.






Ale cierpią na ból dupy . . .
Bardzo cie prosze.a margaryne mozna?ja w tych doetetycznych sprawach niga ale jak sie wcosgne jakw. Cukrzycowa doete w ciazy to sie pilnuje ladnie.

Truskawka zapytaj jak rozpoznali ta skaze.w koncu jakies badania z krwi czy co?i jakies mm podawala do tego karmienia pozniej



Dziewczyny z tum sab simplexem w koncu ile razy dziennie najwiecej podawaliscie?bo w koncu nie wiem.


Nadzieja. Doszly krople

Ile one moga byc otwarte od poerwszego otwarcia?

Dostalam jeszcze debridat od siostry ciotecznej tzta to najpierw to sprobuje

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Truskawka mylilam sie troche w sab simplexie jest i simeticon i dimeticon!!! Ja wczesniej w tym niemieckim skladzie na stronie tylko dimeticon widzialam ale jest i simeticon
ja doczytalam ze sam dimeticon plus jeszcze cos z homeopatii.wkazdym razie w pl nie ma takiego skladu.

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 13:49   #856
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Agnes To super że doszły, bo już zaczęłam trzasc portkami że czasem nie dojdą

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Na ulotce napisane ze 15 kropli przed lub po każdym posiłkiem, tzn mlekiem
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 13:51   #857
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Myślicie że po arbuzie coś będzie malemu?
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 13:57   #858
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez ola_la_7676 Pokaż wiadomość
Myślicie że po arbuzie coś będzie malemu?
Mi powiedziałą, pediatra, że to sama woda. Zjadłam nic małemu nie było.
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 13:59   #859
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Mi powiedziałą, pediatra, że to sama woda. Zjadłam nic małemu nie było.
To powiem tzowi żeby mi kupil. A jakie inne owoce są bezpieczne? Mojej ciotki herezja apropos owoców że jak dziecko nie może kupy zrobic to matka powinna kiwi jeść
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-12, 14:01   #860
truskawkaxx
Zadomowienie
 
Avatar truskawkaxx
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Spoko u mnie wołali podobnie, ale w euro powiedziałam, że chyba się z głupim na rozumy pozmieniali
No raczej oszaleli.





Cytat:
Napisane przez agnes188 Pokaż wiadomość
Nie ma tam dawki maks dziennej wiec ja bym dawala 2 razy po 2 krole bo tyle w ulotce maksymalnie jest dla dzieci do lat trzech.albo trzy razy po jednej i zobaczyc jak zareaguje

Dkladnie

U nas robili. Zdjecie dzieci do regionalnej gazetu i mozna kupic takie 13 na 18 cm bylo za 10 zl

Ja bym kupila leginsy jak juz.ja po cc tez sie nie moescilam dalej mam duzy brzuch ale 6 tyg po porodzie juz tylko w 1 nie mieszcze sie

Kialam ci napisac jakie tabl antykoncepcyjne i w koncu nie napisalam.limetic

Bardzo cie prosze.a margaryne mozna?ja w tych doetetycznych sprawach niga ale jak sie wcosgne jakw. Cukrzycowa doete w ciazy to sie pilnuje ladnie.

Truskawka zapytaj jak rozpoznali ta skaze.w koncu jakies badania z krwi czy co?i jakies mm podawala do tego karmienia pozniej



Dziewczyny z tum sab simplexem w koncu ile razy dziennie najwiecej podawaliscie?bo w koncu nie wiem.


Nadzieja. Doszly krople

Ile one moga byc otwarte od poerwszego otwarcia?

Dostalam jeszcze debridat od siostry ciotecznej tzta to najpierw to sprobuje

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Truskawka mylilam sie troche w sab simplexie jest i simeticon i dimeticon!!! Ja wczesniej w tym niemieckim skladzie na stronie tylko dimeticon widzialam ale jest i simeticon
ja doczytalam ze sam dimeticon plus jeszcze cos z homeopatii.wkazdym razie w pl nie ma takiego skladu.

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
Agnes gadałam z nią i tak ; alergolog zalecała jak najdłużej kp. Siostra dała radę 1,5 roku. Mm nie dawała ale jak mały jadł już produkty stale to płatki czy ryż robiła mu na mleku ryżowym albo migdałowym. Nie jadła ani masła ani margaryny. I niczego z mlekiem. Chyba że sama sobie coś zrobiła na tym migdałowym np naleśnika czy płatki. Z wędlin pytaj zawsze czy nie miały dodatku mleka lub śmietany albo pochodnych. Okazuje się że często mają . . . Tak samo warto sprawdzać makarony podobno. Jak był mały starszy i piekła sobie już mięso to też często na tym maśle klarowanym. Choć olej też można. Wszelkie śmietany odpadają. Ciasta też bez nabiału w tym margaryny. Zastąpić masłem klarowanym albo w części przepisów olej jest jako tłuszcz.

A co do stwierdzenia skazy ; miał AZS i typową wysypkę która droga eliminacji pojawiała się tylko po nabiale.
__________________
Oliwia 18.05.2015
truskawkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 14:04   #861
Izuniaa89
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa89
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3 639
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

dzięki Agnes
__________________
...
Izuniaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 14:04   #862
truskawkaxx
Zadomowienie
 
Avatar truskawkaxx
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Agnes a co możesz powiedzieć o tym czeskim sab simplex ? Podobny do niemieckiego czy inny skład ?
__________________
Oliwia 18.05.2015
truskawkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 14:05   #863
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez ola_la_7676 Pokaż wiadomość
To powiem tzowi żeby mi kupil. A jakie inne owoce są bezpieczne? Mojej ciotki herezja apropos owoców że jak dziecko nie może kupy zrobic to matka powinna kiwi jeść
Banany, jabłka.
Z kiwi ma rację bo ono rozrzedza kupe.
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 14:07   #864
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

To kiwi też moge?
Banan ma sporo cukru, ciekawe jak na niego zareaguje
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 14:09   #865
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez ola_la_7676 Pokaż wiadomość
To kiwi też moge?
Banan ma sporo cukru, ciekawe jak na niego zareaguje
Mogą yć wodniste kupy. Ja jadłam ale ja jem prawie wszystko.
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 14:14   #866
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

A no właśnie. A ja prawie nic.

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Dziś mi walnal druga wodnista. Rozpielam pampers patrzę kupa. Podniosłam mu nogi i zaczął baczki sadzić. Poczekalam chwile, i sruu jak woda, bokiem poszło aż
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 14:15   #867
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Żre cały dzień .
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 14:18   #868
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Żre cały dzień .
Zazdroszczę

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

W ciąży jadlam wszysciutko a teraz nic nie mogę. Wedle niektórych teorii mały powinien znać już niektóre smaki
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 14:26   #869
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Agnes To super że doszły, bo już zaczęłam trzasc portkami że czasem nie dojdą

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Na ulotce napisane ze 15 kropli przed lub po każdym posiłkiem, tzn mlekiem
Rto pisaas a kochana droga kolezako czy cos napisane ze np dzis potwieram i tylko pol roku ze moga byc otwarte albo miesoac abo dwa.
Cytat:
Napisane przez ola_la_7676 Pokaż wiadomość
To powiem tzowi żeby mi kupil. A jakie inne owoce są bezpieczne? Mojej ciotki herezja apropos owoców że jak dziecko nie może kupy zrobic to matka powinna kiwi jeść
Ja jadam banany i wtedy u malej zaparcia sie zaczey i jabka bez skorki

Cytat:
Napisane przez truskawkaxx Pokaż wiadomość
No raczej oszaleli.







Agnes gadałam z nią i tak ; alergolog zalecała jak najdłużej kp. Siostra dała radę 1,5 roku. Mm nie dawała ale jak mały jadł już produkty stale to płatki czy ryż robiła mu na mleku ryżowym albo migdałowym. Nie jadła ani masła ani margaryny. I niczego z mlekiem. Chyba że sama sobie coś zrobiła na tym migdałowym np naleśnika czy płatki. Z wędlin pytaj zawsze czy nie miały dodatku mleka lub śmietany albo pochodnych. Okazuje się że często mają . . . Tak samo warto sprawdzać makarony podobno. Jak był mały starszy i piekła sobie już mięso to też często na tym maśle klarowanym. Choć olej też można. Wszelkie śmietany odpadają. Ciasta też bez nabiału w tym margaryny. Zastąpić masłem klarowanym albo w części przepisów olej jest jako tłuszcz.

A co do stwierdzenia skazy ; miał AZS i typową wysypkę która droga eliminacji pojawiała się tylko po nabiale.
Misiewydaje ze jej wywalilo krosty jak mleko jadlam ale may nowe mleko jej mm wolalaby piersia karmic ale nie wyrabiam.w nocy i rano tylko moja piers ale w dzien mleko dostaje i piers
Cytat:
Napisane przez Izuniaa89 Pokaż wiadomość
dzięki Agnes
Cytat:
Napisane przez truskawkaxx Pokaż wiadomość
Agnes a co możesz powiedzieć o tym czeskim sab simplex ? Podobny do niemieckiego czy inny skład ?
A czytalas co ci pisalam ze doczytalam ze tam i simeticon i dimetocon jest a ten czeski to ten za 17 zl on ma naewno sietocon ale nie ma dodatku tych suvs.hoeopatycznych co niemiecki i chyba w ogole nie ma dimeticonu
Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Banany, jabłka.
Z kiwi ma rację bo ono rozrzedza kupe.

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Sorki za bledy ale karmie mala i w tel czasem mi se cos za szybko wcisie

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 14:29   #870
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Agnes barana to chyba można ale niedużo naraz

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Znaczy nie caly, tak polozna mowila
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-11 09:57:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.