Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1 - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-08, 21:33   #4651
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Ja już po wizycie, wszystko zagojone. Ochrzanił mnie doktorek, że nie uderzałam prosto do niego po rozejściu rany. Próbowałam, ale on był na urlopie. No ale wszystko wygląda ok, macica zupełnie obkurczona. Także można myśleć o drugim.
Już mogę wszystko robić: seks, wanna, ćwiczenia itd. Jestem zadowolona z wizyty.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 21:35   #4652
olimpia2009
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 090
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Emilia super!!!!

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Teraz bierz sie za produkcje drugiego
__________________
Olimpia 14 Listopad 2009
Alex 15 Maj 2015
olimpia2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 21:37   #4653
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez olimpia2009 Pokaż wiadomość
Emilia super!!!!

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Teraz bierz sie za produkcje drugiego
Taaaa, już pędzę. Mąż też.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 21:39   #4654
olimpia2009
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 090
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Lol..
Why not
__________________
Olimpia 14 Listopad 2009
Alex 15 Maj 2015
olimpia2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 21:42   #4655
ruskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ruskaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez olimpia2009 Pokaż wiadomość
A napisze co tutaj....poprosilam go zostal z malym bo musialam olimpie do kolezanki zawiesc...a ten od razu foch ze on spi a ja mu truje dupe wiec od slpwa do slowa i doszlo do jego matki wiec mu w nerwach powiedzialam czy pytal sie mamusi o cenne rady jak mi dzieci robil....a ten idiot ze nie powinien to dzisiaj by nie musial ze mna byc...ale sie wâ˜☠â˜☠â˜☠â˜☠ilam...kazal am mu zabierac manatki i wypierdalac..zabralam dzieci i pojechalam w â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠u....teraz wrocilam widze jgo auto jest ale dzisiaj mial jechac do pracy z kolega..ale jego rzeczy dalej sa.....jesli chodzi o mnie to moze isc w â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠u z takim zachowaniem
Co za kretyn i dobrze zrobilas!

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Olimpia co za.nieodpowiedzialny idiota! Dobrze zrobilas. Ja bym sie pewnie poryczala i poszla do.drugiego pokoju

Ruska.tez mialam zalamke ale idzie sie przyzwyczaic... jak ja kocham mleko ponawiam pytanie odnosnie odbialczenia

Madeleine a od ktorego miesiaca jest ta wieksza.butelka.mimijumi?
Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
Ja czytam składy, nie jem niczego z mlekiem, serwatka, masłem, śmietaną, serem itp. Zośka toleruje kozi wiec jem sery kozie.






u mnie na szczęście kozie są ok, więc sery kozie jem, a dodatkowo vitrum D3. Generalnie duże braki składników odżywczych doprowadzają do braków w mleku i niedoborów u dziecka, chudną itp.







dziękuję!
A wagi zazdroszczę






Dziękuję
To co ogolnoe jecie przez caly dzien?
Kazdy produkt praktycznie w skladzie ma mleko, serwatke, laktoze itp
Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie, wszystko zagojone. Ochrzanił mnie doktorek, że nie uderzałam prosto do niego po rozejściu rany. Próbowałam, ale on był na urlopie. No ale wszystko wygląda ok, macica zupełnie obkurczona. Także można myśleć o drugim.
Już mogę wszystko robić: seks, wanna, ćwiczenia itd. Jestem zadowolona z wizyty.
__________________
Najpiękniejsze dni w życiu..

21.09.2013 ' i, że Cię nie opuszczę..'
godz.15:00


29.05.2015 wyczekiwany dzień..
Leoś nasza miłość
3620 g 55 cm
godz. 14:41

Edytowane przez ruskaa
Czas edycji: 2015-07-08 o 21:45
ruskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 21:45   #4656
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
U nas na odwrót- jak jest rozbieranie w łazience to nagle cisza bo będzie kąpiel ryk jest przy ubieraniu już po dopóki jeść nie dostanie. Nie wiem dlaczego Wasza nie lubi...próbowałaś kąpać z suszarką w tle ?

Oddać Tż-towi
A co do butelek mam tt, avent i dr brown i nie wiem która lepsza, mój ssak wciąga wszystko, cycusie, butelki, smoczki wszelkie, swoje ręce, moją szyję- oby ssać. Przy brownie powietrza nie łyka a kształt ma podobny do aventu. Także ja niestety nie pomogę...


Moja po 45 min noszenia usnęła. Kręgosłup napierdziela mnie na maxa
oj współczuję kręgosłupa... mnie boli "tylko" przy podnoszeniu małej, nie wyobrażam sobie wiecej Bidulko
co do butelek - zależy mi na najbardziej miękkim smoczku, Zocha po prostu każdy smoczek wypycha jęzorkiem, ewentualnie w dużym wkur...niu zaciska na nim dziąsła, ale nie kuma chyba jak można ssać takie twarde coś - mam TT i Canpol. Mimijumi droga ale jak nic mi nie pozostanie to i ja zakupię
Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie, wszystko zagojone. Ochrzanił mnie doktorek, że nie uderzałam prosto do niego po rozejściu rany. Próbowałam, ale on był na urlopie. No ale wszystko wygląda ok, macica zupełnie obkurczona. Także można myśleć o drugim.
Już mogę wszystko robić: seks, wanna, ćwiczenia itd. Jestem zadowolona z wizyty.
no to pięknie!
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 21:50   #4657
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez olimpia2009 Pokaż wiadomość
Lol..
Why not

Troszkę się wstrzymamy.

Dzięki dziewczyny.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-08, 21:53   #4658
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez ruskaa Pokaż wiadomość
Co za kretyn i dobrze zrobilas!





To co ogolnoe jecie przez caly dzien?
Kazdy produkt praktycznie w skladzie ma mleko, serwatke, laktoze itp


ja olałam pieczywo - tzn jem kupowane, a nie piekę sama.
jem: wędzony kurczak, indyk (takie pakowane piersi), ser kozi (polecam twarogowy z Turka, twardy z Lidla), owsiankę lub jaglankę na mleku ryżowym (innych jeszcze nie próbowałam, ale spróbuję - ryżowe dobre, bardzo łagodne, rozwodnione nieco, neutralne), kokosowe próbowałam słodkie i tłuste, ale też kiedyś pokuszę się o owsiankę, dżemy, miód, itp. wydaje mi sie, że u nas jajka są ok - nawet po dwóch na raz młodej nic nie wysypało
do obserwacji mam jeszcze tuńczyka z puszki - jakiś podejrzany mi sie wydaje
na obiad wszystko co bez mleka - mięsa, sałaty, papryki itp itd, ziemniaki, makarony, ryż, kasza, warzywa, owoce (chyba musze wykluczyć pomidory, coś za często jest problem z kupą po pomidorach u nas), pierogi z owocami (dziś robiłam z czeresniami)
ze słodyczy biszkopty i lody sorbetowe - polecam gruszkowe i czarną porzeczke

a to w temacie: http://pediatria.mp.pl/aktualnosci/b...html?id=121037

Edytowane przez mykofenolan mofetilu
Czas edycji: 2015-07-08 o 21:55
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 22:03   #4659
Anol
Rozeznanie
 
Avatar Anol
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ww/DE
Wiadomości: 808
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez olimpia2009 Pokaż wiadomość
A napisze co tutaj....poprosilam go zostal z malym bo musialam olimpie do kolezanki zawiesc...a ten od razu foch ze on spi a ja mu truje dupe wiec od slpwa do slowa i doszlo do jego matki wiec mu w nerwach powiedzialam czy pytal sie mamusi o cenne rady jak mi dzieci robil....a ten idiot ze nie powinien to dzisiaj by nie musial ze mna byc...ale sie w☠☠☠☠ilam...kazalam mu zabierac manatki i wypierdalac..zabralam dzieci i pojechalam w ☠☠☠☠u....teraz wrocilam widze jgo auto jest ale dzisiaj mial jechac do pracy z kolega..ale jego rzeczy dalej sa.....jesli chodzi o mnie to moze isc w ☠☠☠☠u z takim zachowaniem
Co za palant, faceci nie myślą co mówią, a kobiety łatwiej rani się słowami niż ich
Cytat:
Napisane przez Baset Pokaż wiadomość
a propo kapieli, kapiecie po czy przed karmieniem?
Karmię przed, bo wydaje mi się że kąpiel jest przyjemniejsza z pełnym brzuszkiem
Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
Moj tez chrapie ale mam gorzej, bo zwykle dwoch chrapie
To tak jak u mnie stereo młoda z prawej, stary z lewej

Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
mój ssak wciąga wszystko, cycusie, butelki, smoczki wszelkie, swoje ręce, moją szyję- oby ssać.
Hahaha padlam



Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Także można myśleć o drugim.
Już mogę wszystko robić: seks, wanna, ćwiczenia itd. Jestem zadowolona z wizyty.
To od czego zaczynasz?


Znowu mała miała problem z kupą tak krzyczała ze chyba nie da sie bardziej, jakby reke zlamala to pewnie bylby taki ryk. Znowu użylam windi i poszla kupa, ale dalej krzyczala, to wsadzilam czopek i kolejna porcja, kupy, no ale dalej krzyczy balam sie uzyc znowu windi bo ona ewidentnie zaciska dupke zamiast przec, nie chcialam nic jej uszkodzic, a juz zaczynalam panikowac ze teraz to już placze przeze mnie Wsadzilam drugiego czopka ktorego wystrzelila odrazu z kolejna kupa, ale dalej krzyczy... Czulam sie bezradnie!! Postanowilam dac cyca, zeby sie uspokoila i rozluznila tylek, ktory wysmarowany byl oliwką i udało się. Poszla ostatnia czesc, a dziecko mega zmeczone. Ja nie wiem gdzie taka ilość kupy się mieści?!
Zrobilam jej kapiel ktora uwielbia z duza iloscia wody i kapalam dluzej niz zawsze zeby bidulka sie lepiej poczula. No i humor jej wrocil, zaczela gadac, fikac, chlapac, aż mi lżej na sercu

Wysłane z mojego GT-P5110 przy użyciu Tapatalka
__________________
27.06.2013 r.

Oliwia 18.05.2015


Edytowane przez Anol
Czas edycji: 2015-07-08 o 22:04
Anol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 22:07   #4660
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez Anol Pokaż wiadomość
Co za palant, faceci nie myślą co mówią, a kobiety łatwiej rani się słowami niż ich

Karmię przed, bo wydaje mi się że kąpiel jest przyjemniejsza z pełnym brzuszkiem

To tak jak u mnie stereo młoda z prawej, stary z lewej


Hahaha padlam





To od czego zaczynasz?


Znowu mała miała problem z kupą tak krzyczała ze chyba nie da sie bardziej, jakby reke zlamala to pewnie bylby taki ryk. Znowu użylam windi i poszla kupa, ale dalej krzyczala, to wsadzilam czopek i kolejna porcja, kupy, no ale dalej krzyczy balam sie uzyc znowu windi bo ona ewidentnie zaciska dupke zamiast przec, nie chcialam nic jej uszkodzic, a juz zaczynalam panikowac ze teraz to już placze przeze mnie Wsadzilam drugiego czopka ktorego wystrzelila odrazu z kolejna kupa, ale dalej krzyczy... Czulam sie bezradnie!! Postanowilam dac cyca, zeby sie uspokoila i rozluznila tylek, ktory wysmarowany byl oliwką i udało się. Poszla ostatnia czesc, a dziecko mega zmeczone. Ja nie wiem gdzie taka ilość kupy się mieści?!
Zrobilam jej kapiel ktora uwielbia z duza iloscia wody i kapalam dluzej niz zawsze zeby bidulka sie lepiej poczula. No i humor jej wrocil, zaczela gadac, fikac, chlapac, aż mi lżej na sercu

Wysłane z mojego GT-P5110 przy użyciu Tapatalka
o rany biedna Oliwka, i Ty przy niej
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 22:16   #4661
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Ruska jem tak samo jak myko. Na wedliny sobie pozwalam bardziej zroznicowane, ciastka.owsiane, lody owocowe tez.

Na sniadanie kanapki z wedlina, halibuta ostatnio jadlam, lososia ze szpinakiem, parowki, dzemy. Mam miod z mleczy ale nie wiem czy moge. Obiad to miesa z rekawa albo gotowane, podrawka z kurczaka, ziemniaki, marchewka gotowana, ryba na parze , na podwieczorek jablko, maliny, lody, kolacja to zazwyczaj kanapki tez. Jakos nie mam wyszukanego menu. Kupilam raz mleko kokosowe ale mala miala rozwolnienie. Nie wiem czy po nim czy po szczepieniu. A ryzowego nie moge dostac u nas. Tez nauczylam sie czytac sklady. Tylko teraz prawie wszedzie jest cos z mleka...

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Jadlam tez mrozone zapiekanki i pizze i mlodej nic nie bylo. Nawet zjadlam ma kanapki tez nieszczesny gotowany boczek od tesciowej i git. Dzis ja tylko wisniami zaprawilam. A jutro zjem rafaello
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-08, 22:18   #4662
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez Anol Pokaż wiadomość
Co za palant, faceci nie myślą co mówią, a kobiety łatwiej rani się słowami niż ich

Karmię przed, bo wydaje mi się że kąpiel jest przyjemniejsza z pełnym brzuszkiem

To tak jak u mnie stereo młoda z prawej, stary z lewej


Hahaha padlam





To od czego zaczynasz?


Znowu mała miała problem z kupą tak krzyczała ze chyba nie da sie bardziej, jakby reke zlamala to pewnie bylby taki ryk. Znowu użylam windi i poszla kupa, ale dalej krzyczala, to wsadzilam czopek i kolejna porcja, kupy, no ale dalej krzyczy balam sie uzyc znowu windi bo ona ewidentnie zaciska dupke zamiast przec, nie chcialam nic jej uszkodzic, a juz zaczynalam panikowac ze teraz to już placze przeze mnie Wsadzilam drugiego czopka ktorego wystrzelila odrazu z kolejna kupa, ale dalej krzyczy... Czulam sie bezradnie!! Postanowilam dac cyca, zeby sie uspokoila i rozluznila tylek, ktory wysmarowany byl oliwką i udało się. Poszla ostatnia czesc, a dziecko mega zmeczone. Ja nie wiem gdzie taka ilość kupy się mieści?!
Zrobilam jej kapiel ktora uwielbia z duza iloscia wody i kapalam dluzej niz zawsze zeby bidulka sie lepiej poczula. No i humor jej wrocil, zaczela gadac, fikac, chlapac, aż mi lżej na sercu

Wysłane z mojego GT-P5110 przy użyciu Tapatalka

Od wanny.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 22:21   #4663
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Ruska jem tak samo jak myko. Na wedliny sobie pozwalam bardziej zroznicowane, ciastka.owsiane, lody owocowe tez.

Na sniadanie kanapki z wedlina, halibuta ostatnio jadlam, lososia ze szpinakiem, parowki, dzemy. Mam miod z mleczy ale nie wiem czy moge. Obiad to miesa z rekawa albo gotowane, podrawka z kurczaka, ziemniaki, marchewka gotowana, ryba na parze , na podwieczorek jablko, maliny, lody, kolacja to zazwyczaj kanapki tez. Jakos nie mam wyszukanego menu. Kupilam raz mleko kokosowe ale mala miala rozwolnienie. Nie wiem czy po nim czy po szczepieniu. A ryzowego nie moge dostac u nas. Tez nauczylam sie czytac sklady. Tylko teraz prawie wszedzie jest cos z mleka...

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Jadlam tez mrozone zapiekanki i pizze i mlodej nic nie bylo. Nawet zjadlam ma kanapki tez nieszczesny gotowany boczek od tesciowej i git. Dzis ja tylko wisniami zaprawilam. A jutro zjem rafaello
ja dziś zapodałam rafaello ale teraz wieczorem, więc zobaczymy
a właśnie pamietałam, ze pisałaś o tym problemie po kokosowym i też na razie wykańczam ryżowe, zanim wezmę kokosowe.
Alpro ma bardzo dużo tych roslinnych mlek, a ja na razie dorwałam to ryżowe z leclerc'a
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 22:22   #4664
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Od wanny.
A moze polacz wszystko naraz :p seksowne cwiczenia w wannie
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 22:37   #4665
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
A moze polacz wszystko naraz :p seksowne cwiczenia w wannie

Dobre.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 00:11   #4666
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

pierwsze karmienie
Wszystkie spicie?
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 01:48   #4667
SzaraaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SzaraaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 6 487
GG do SzaraaMyszka
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez Belka15 Pokaż wiadomość
Dziecko mi chrapie. Jak zasnąć?






Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
Dziecko mi nie śpi. Jak zasnąć?







Cytat:
Napisane przez Pati_wrk Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny podczytuje was codziennie ale sie nie udzielam za bardzo
Tez jestem mama majowa .
Urodziłam syna 17 maja.

Co do kąpieli to ja swojemu puszczałem suszarkę i sie uspokajał - tez darcie było :p
Ostatnio juz pare kąpieli miał bez suszarki i dzis sie nawet do mnie uśmiechał. Ale nie wiem czy dlatego ze sie oswoił z kąpielą czy dlatego ze wyspał sie i był wesoły.

Ja tez kapie przed karmieniem
Hej! Witamy nową mamusie!
Fajną date twój synek sobie wybrał


Może nam coś opowiesz o sobie?




Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
pierwsze karmienie
Wszystkie spicie?
Hej, ja już skonczylsm karmić i nadrabiać

Dzisiaj juz przed 22 zasnęłam w ubraniu bo o 7 juz wstałam (czytaj od 6 na nogach) to i zmęczenie mnie dopadło.
Byłam oglądać kiecki ns wesele bo mamy za miesiąc i jestem przerażona. Rozmiar 42 jest mi za mały w CYCKACH!!! Najgorsze ze nawet nie ma w czym wybierać bo wszystko szyte do rozmiaru 40. To jest straszne bo juz trochę większą dziewczyna nie może już sobie kupić ładnej sukienki bo takich nie szyja paranoja!
W efekcie pasowały mi tylko 2 sukienki no może 3 ale ta ostatnia bardzo do ciała i widać kada faldke te 2 kiecki białe/ecru i ponad 200 zł. Najgorsze ze bym musiała mieć 2 kiecki
__________________
Milenka

17.05.2015 r. godz. 12:30 3780 g i 55 cm

Kasia
16.02.2017 r. godz. 17:44 3170g i 52 cm


Wymiana

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1203546
SzaraaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 03:50   #4668
Baset
Zakorzenienie
 
Avatar Baset
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z pokoju...
Wiadomości: 4 124
GG do Baset
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1



witam się po karmieniu z Kruszyna na klacie.
mam coś dziwny nastrój.
śniło mi się pare rzeczy z przeszłości, przypomniały różne rzeczy. nie mogę dojść do siebie...

wózek naprawiony, moge dziś wyjść na spacer.
__________________

Marianna
27.05.2015 godz. 8.24
Baset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 04:40   #4669
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Hej
Witam nowa mame
Kubi ładnie spał do tej pory. Leży i steka, od 3 dni nie robił kupy, mógłby w końcu....
Baset też mam takie sny
Ciekawe co u Agnes,...

Kurde o 7 wyjezdzamy, a ja oczy jak na zapalki

---------- Dopisano o 05:40 ---------- Poprzedni post napisano o 05:21 ----------

A mój tz wczoraj jak usypialam Kubę mówi odłoż juz go, bd spał. Mówię że jeszcze płytko śpi. A on odloz mówię Ci bd spał. Ok. No i oczywiście za kilka min pobudka, wk....am się, mówię tatuś wstawaj do niego Ty. To myślał że go smokiem oszuka, dawał mu i wracał do mnie- tak na marginesie liczył na pffff po 1 okres po 2 najpierw focha wali nie wiadomo czego a potem by chciał? O nie. - no i tak latał do niego. W końcu wziął go do nas i jakoś tam zasnął maly, ale koło 2 się obudził więc ja już wstałam dostał jest uspilam go i już do lozeczka odlozylam i spał tak do 5:30
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-09, 05:03   #4670
goskie89
Rozeznanie
 
Avatar goskie89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 742
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez Belka15 Pokaż wiadomość
Dziecko mi chrapie. Jak zasnąć?
Haha padłam ☺ a malu pobudził mamę i tate o 4 i poszedl dalej spać ☺

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
goskie89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 05:05   #4671
Belka15
Rozeznanie
 
Avatar Belka15
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 692
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez Baset Pokaż wiadomość


witam się po karmieniu z Kruszyna na klacie.
mam coś dziwny nastrój.
śniło mi się pare rzeczy z przeszłości, przypomniały różne rzeczy. nie mogę dojść do siebie...

wózek naprawiony, moge dziś wyjść na spacer.


Ola ale on ma poczucie humoru ; p
__________________
Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie.
Kogoś, kto nie zeżre jabłek wszystkich
i ucieknie za morze.
Belka15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 05:08   #4672
Baset
Zakorzenienie
 
Avatar Baset
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z pokoju...
Wiadomości: 4 124
GG do Baset
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Mnie tz wkurzyl.
Nie dość, że wczoraj mała miała dzień bez mamy ani rusz, i przez to miałam bałagan na chacie to jeszcze nic mi nie pomógł i gości sprosil. Zajął się Małą raz. W nocy. I tylko nakarmil. Bo ja musiałam ukolysac. Chodzę jak zombie. Prawie nie jem, bo nie mam kiedy.
Młoda o 4 zjadła, pospala godzinę na klacie, godzine w łóżeczku i pisk. I nie śpi. Patrzy na.mnie uśmiecha się, guga i za chwilę złość.
Wymiekam.
I jeszcze te sny...
__________________

Marianna
27.05.2015 godz. 8.24
Baset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 05:32   #4673
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Igor od 5 probowal wydusic kupe, wkoncu mu sie udalo i teraz lezy i macha z radosci raczkami i nozkami w miedzy czasie namietnie pochlaniajac swoja piastke
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 05:40   #4674
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Hej Wam

Witam sie z pierwszego porannego karmienia

OLA - Gratuluje ustalonej daty ślubu zazdroszczę, muszę pogonić tego mojego Pieroga my chrzcić będziemy prawdopodobnie dopiero na wiosnę bo teraz do jesieni raczej nie bedzie nam sie chciało załatwiać a chcielibyśmy zeby było ciepło

OLIMPIA - współczuje problemów z chłopem, trzymaj sie!

EMILIA - :klaski: za kontrole!! Ja ostatnio byłam ale weszliśmy do gabinetu z Małym zeby go pokazać i z wrażenia zapomniałam zapytać o ćwiczenia i w ogole o cokolwiek

BASET - dla Tz!

NADZIEJA - kciuki za wizytę teściowki oby przebiegła bezbolesnie

U Nas wszystko ok, we wtorek byliśmy na szczepieniu, jakas durna pediatra wmawiala nam ze Mały za dużo przybiera i mamy oszukiwać go woda bo bedzie otyły a zaznaczam ze jest tylko na piersi.... Otyłe 8 tygodniowe dziecko słyszałyście o czymś takim? No śmiech na sali...
Wazy 6 kg i mierzy 60 cm W piątek kończymy 2 miesiące
Zazdroszczę niektórym Wam takich ładnych rekordów w śnie dzieciaczków u Nas max co przespał w nocy to 5,5 h i zdarzyło sie to tylko raz tak to co 3 h pobudeczka na cycusia Nie akceptuje butelki, smoka tez nie - najgorzej z butelka bo nie da sie go zostawić mam nadzieje ze jednak sie nauczy.

Czy któraś z Was stosuje moze wielorazowe wkładki laktacyjne? Cały czas mi leci z cycków na potegę a nie chce zbankrutować na jednorazowych bo sie zapowiada ze jeszcze troche ich poużywam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 06:04   #4675
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Mnie dziś znów zgonil z lozka odstawil arie i jak go polozylam na mojej części łóżka to rozkraczony zasnął koło ojca. Podejrzewam spisek jak u Nadziei

Pierozkowa gon gon, co się będzie op...dalal. to Julek spory bd na wiosnę. Ale u Was to pewnie dużo wcześniej trzeba się kręcić za chrzcinami co?

Kubi zostaje z tesciowka. Mam nadzieje że nie poslodzi mu herbatki bo zatluke jak się wyda .
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 06:33   #4676
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cześć,

Staś budził się co 1,5 - max 2 h na karmienie, teraz od 7 nie śpi, choć przeważnie pospimy do 8:30...
Wymiekam, jestem wykończona. W dodatku gardło mnie boli
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję

Edytowane przez asiuk
Czas edycji: 2015-07-09 o 06:35
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 06:43   #4677
Baset
Zakorzenienie
 
Avatar Baset
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z pokoju...
Wiadomości: 4 124
GG do Baset
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć,

Staś budził się co 1,5 - max 2 h na karmienie, teraz od 7 nie śpi, choć przeważnie pospimy do 8:30...
Wymiekam, jestem wykończona. W dodatku gardło mnie boli
ja nie wiem co tym dzieciom jest.
moja od 6 nie spi. i sie nie zanosi na spanie.
a ja w sumie od poniedziałku może spałam 8h. w sumie ...


tż się obraził...
__________________

Marianna
27.05.2015 godz. 8.24

Edytowane przez Baset
Czas edycji: 2015-07-09 o 06:53
Baset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 07:03   #4678
Iluzja00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 141
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Zostalam ciocia!!!!!!!!!
Jestem przeszczesliwa.
Bratowa wczoraj wieczorem urodzila (CC), widzialam malutka jak wiezli na sale.
Jestem podwojnie zakochana
Iluzja00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 07:05   #4679
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez Baset Pokaż wiadomość
ja nie wiem co tym dzieciom jest.
moja od 6 nie spi. i sie nie zanosi na spanie.
a ja w sumie od poniedziałku może spałam 8h. w sumie ...


tż się obraził...
A jemu co odbiło?

Iluzja, gratuluję
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 07:09   #4680
Belka15
Rozeznanie
 
Avatar Belka15
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 692
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez Baset Pokaż wiadomość
Mnie tz wkurzyl.
Nie dość, że wczoraj mała miała dzień bez mamy ani rusz, i przez to miałam bałagan na chacie to jeszcze nic mi nie pomógł i gości sprosil. Zajął się Małą raz. W nocy. I tylko nakarmil. Bo ja musiałam ukolysac. Chodzę jak zombie. Prawie nie jem, bo nie mam kiedy.
Młoda o 4 zjadła, pospala godzinę na klacie, godzine w łóżeczku i pisk. I nie śpi. Patrzy na.mnie uśmiecha się, guga i za chwilę złość.
Wymiekam.
I jeszcze te sny...
no co za chłop

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
Igor od 5 probowal wydusic kupe, wkoncu mu sie udalo i teraz lezy i macha z radosci raczkami i nozkami w miedzy czasie namietnie pochlaniajac swoja piastke
jaka radość dzieci mogą nas nauczyć cieszyć się z byle czego
Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć,

Staś budził się co 1,5 - max 2 h na karmienie, teraz od 7 nie śpi, choć przeważnie pospimy do 8:30...
Wymiekam, jestem wykończona. W dodatku gardło mnie boli

Cytat:
Napisane przez Iluzja00 Pokaż wiadomość
Zostalam ciocia!!!!!!!!!
Jestem przeszczesliwa.
Bratowa wczoraj wieczorem urodzila (CC), widzialam malutka jak wiezli na sale.
Jestem podwojnie zakochana
gratuluję!!
__________________
Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie.
Kogoś, kto nie zeżre jabłek wszystkich
i ucieknie za morze.
Belka15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-11 09:57:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.