Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 2 - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-11, 08:44   #4951
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
W niektorych kaszkach holle znalezli sladowe ilosci atropiny i skopolaminy majace wlasciwosci halucynogenne.
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 08:46   #4952
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 2

Cytat:
Napisane przez truskawkaxx Pokaż wiadomość
Z tym przestawianiem to proszę o przepis. Od dawna ma kąpiel o 19.30 i potem cyc. I już tydzień o 20 zasypiała a teraz znów 2 lub 3 godziny usypiamy . . . Próbowałam i ją dłużej trzymać na czuwaniu i dac się jej popołudniu wyspać i nic na to nie ma wpływu. I serio nie wiem co robić żeby wyrobić u niej nawyk zasypiania po wieczornej kąpieli i karmieniu. Ostatnio miałam nadzieję że się samo unormowało bo zaczęła mniej spać w dzień a od kilku dni znów armagdon. No chyba że to faktycznie skok i po nim się znów unormuje.
Spróbuj pozasłaniać okna, puścić kołysankę wygodnie usiąść i sama się zrelaksuj.
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 08:47   #4953
Madeleine05
Zadomowienie
 
Avatar Madeleine05
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 243
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 2

Cytat:
Napisane przez agnes188 Pokaż wiadomość
Dziewczyny od kiedy sie dzieciom wprowadza poduszki bo mam takie do wozka nie calkiem plaskie ale na razie jej na nie nie klade

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
Z tego co kiedyś czytałam to do roku, dwóch lat dziecko powinno spać bez poduszki.
Madeleine05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 09:11   #4954
niunia1303
Raczkowanie
 
Avatar niunia1303
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 390
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 2

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Spróbuj pozasłaniać okna, puścić kołysankę wygodnie usiąść i sama się zrelaksuj.
No właśnie relaks i ciszaona musi się wyciszyć przed spaniem u mnie zawsze po spacerze kapiemy ja ją ubieram tz szykuje mleczko gasi mi światło zapala mała lampeczke wszystko ścisza i ja zasiadał na tronie i karmie Oliwke i jest git nigdy nie było problemu pada odrazu zadbaj o spokój

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
__________________
Oliwia

18.05.2015
3610 kg 55 cm godz. 10:30

Moja Królewna
:
niunia1303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 09:27   #4955
truskawkaxx
Zadomowienie
 
Avatar truskawkaxx
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 2

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Spróbuj pozasłaniać okna, puścić kołysankę wygodnie usiąść i sama się zrelaksuj.
Rolety zaciągnięte kołysanki były głaskanie po głowie nucenie. Są dni że nie trzeba nic i pada spać a są takie że mogę na uszach stawać i nie chce zasnąć.

Serio robię wszystko co tylko wyczytalam w mądrych poradnikach i jak mi się wydawało że w końcu po 2 miesiącach zaskoczyła i będzie spać od tej 20 tak od 3 dni znowu problemy a takiej masakry jak wczoraj nigdy nie było. No i wrzask z płaczem przy kąpieli którą do tej pory uwielbiała.

Zacznie się 13 tydzień to zobaczę czy to skok czy mi się trafił ciężki egzemplarz. . .
__________________
Oliwia 18.05.2015
truskawkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 09:30   #4956
Baset
Zakorzenienie
 
Avatar Baset
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z pokoju...
Wiadomości: 4 124
GG do Baset
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 2

Cytat:
Napisane przez truskawkaxx Pokaż wiadomość
Rolety zaciągnięte kołysanki były głaskanie po głowie nucenie. Są dni że nie trzeba nic i pada spać a są takie że mogę na uszach stawać i nie chce zasnąć.

Serio robię wszystko co tylko wyczytalam w mądrych poradnikach i jak mi się wydawało że w końcu po 2 miesiącach zaskoczyła i będzie spać od tej 20 tak od 3 dni znowu problemy a takiej masakry jak wczoraj nigdy nie było. No i wrzask z płaczem przy kąpieli którą do tej pory uwielbiała.

Zacznie się 13 tydzień to zobaczę czy to skok czy mi się trafił ciężki egzemplarz. . .


a próbowałas głaskać ją między oczkami, schodząc w dół w stronę noska?
moja jak jej tak robię, z automatu zamyka oczka.


a ja dziś sie czuje jak przeżuty i wypluty irys.

Kruszynka jeszcze śpi.


boczki zaliczone.
jeszcze chodakowska... w zastępstwie maty(czekam aż dojdzie) służy mi dywanik z łazienki
__________________

Marianna
27.05.2015 godz. 8.24

Edytowane przez Baset
Czas edycji: 2015-08-11 o 09:32
Baset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 09:34   #4957
truskawkaxx
Zadomowienie
 
Avatar truskawkaxx
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Baset Pokaż wiadomość


a próbowałas głaskać ją między oczkami, schodząc w dół w stronę noska?
moja jak jej tak robię, z automatu zamyka oczka.


a ja dziś sie czuje jak przeżuty i wypluty irys.

Kruszynka jeszcze śpi.
Próbowałam. Działało jakiś czas. Teraz wg mądrych poradników po 1,5 godzinie aktywnej powinna mieć drzemkę trwająca 1,5 godziny. A moje dziecko macha kończynami i sadzi uśmiech za uśmiechem i ani myśli iść spać. I tyle by było w temacie czas czuwania i drzemki 3 miesięcznego niemowlęcia.
__________________
Oliwia 18.05.2015
truskawkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-11, 09:36   #4958
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 2

Cześć!

Pierożkowa, być może jakiś pediatra by to zauważył, ale zależy, na kogo się trafi. Jeśli chcesz mieć pewność, to wybierz się do neurologa.

Crumble, Staś ma splaszczoną głowę po jednej stronie i jedno oko mniejsze. Chodzimy z nim do neurologopedy na terapię Castillo Moralesa :-D

O kaszkach Holle czytałam, wydaje mi się, że to o jakąś partię chodziło. Moja córka jadła te kaszki bardzo długo, ok. 3 lat
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 09:40   #4959
niunia1303
Raczkowanie
 
Avatar niunia1303
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 390
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 2

Już mam dość tych upałów ledwo żyję dziś to już wogole czuje się jak flak jakiś😔poszłam rano na badanie krwi i siuski zaniosłam bo po porodzie jeszcze nie robiłam

dziewczyny które miały znieczulenie w kręgosłup...czy was boli jeszcze w miejscu wkłucia odczuwacie coś?

Bo ja odczuwam tak jak bym tam miała siniaka i wogole to po ciąży strasznie bolą mnie kolana łokcie też tak jakby coś ze stawami było niewiem może to minie

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
__________________
Oliwia

18.05.2015
3610 kg 55 cm godz. 10:30

Moja Królewna
:
niunia1303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 09:47   #4960
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 2

Niunia, po pierwszej cesarce kręgosłup bolał mnie rok. Teraz nic mnie nie boli.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 09:47   #4961
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 2

Czesc

Moje dziecko chyba się naprawilo spala od 21:00 do 8:30 oczywiscie ja z nia. W nocy tylko raz sie krecila, dostala piciu i znowu spala spokojnie

Pisalyscie o asymetrycznych glowkach. My z ksztaltem glowy nie mamy problemu ale z tym trzymaniem juz tak. Mala tez upodobala sobie prawa stronę ale to juz wycwiczylysmy ale jak nabywa nowe umiejetnosci to tez zaczyna od prawej strony i ja musze jej przypomonac o lewej, jak juz zalapie to jest ok. Np. teraz jak nauczyla sie przektecac na brzuch to tez od prawej strony, zachecalam ja przez kilka dni do obrotów na lewo i juz ladnie przekreca sie w obie strony. Moja mama mowi ze ona nie przypomina sobie zeby zwracala na takie rzeczy uwage

Co do tych kaszek to juz chyba jakis czas temu byla ta afera. Ktoras z dziewczyn juz wstawiala podobny artykuł, moze Tien albo Scotasia? Chyba wycofali te partie.

Co do usypiania to tak jak pisze niunia i fistaszek. Ja po kapieli ubieram mala w sypialni tam gdzie spi i przygaszam światło, wlaczam radio (bo lubi), tz przynosi nam mleko, mala zjada chwile ja tule, dajemy buziaka i do lozeczka, wylaczam swiatlo, wlaczam mala ledowa lampeczke i tak zasypia teraz jedynie musze latac bo sie na brzuch przekreca i wpada nogami o rekoma w szczebelki
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-11, 09:50   #4962
Anol
Rozeznanie
 
Avatar Anol
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ww/DE
Wiadomości: 808
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 2

Cytat:
Napisane przez ola_la_7676 Pokaż wiadomość
Kuba najwczesniej chodzi spać 21:30.
najpóźniej 23 ale to juz naprawde rzadko. zazwyczaj o 22 zasypia i pobudka około 1:30.
No to Oliwka tyle dobrze, że spi juz calusieńką noc, czasem wstaje o 5 a tak ostatnio o 7, zje i dalej spi, bo nie odslaniam rolet.
Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Spróbuj pozasłaniać okna, puścić kołysankę wygodnie usiąść i sama się zrelaksuj.
Próbowałam, siedziałysmy rak do 22 :-( na pewno na mnie podziałało, bo senna bylam, aż mi czacha podała
Cytat:
Napisane przez niunia1303 Pokaż wiadomość
No właśnie relaks i ciszaona musi się wyciszyć przed spaniem u mnie zawsze po spacerze kapiemy ja ją ubieram tz szykuje mleczko gasi mi światło zapala mała lampeczke wszystko ścisza i ja zasiadał na tronie i karmie Oliwke i jest git nigdy nie było problemu pada odrazu zadbaj o spokój

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
No ta lampeczka, to u nas musi być, bo inaczej zaczyna kwękac lub płakać.
Cytat:
Napisane przez truskawkaxx Pokaż wiadomość
Próbowałam. Działało jakiś czas. Teraz wg mądrych poradników po 1,5 godzinie aktywnej powinna mieć drzemkę trwająca 1,5 godziny. A moje dziecko macha kończynami i sadzi uśmiech za uśmiechem i ani myśli iść spać. I tyle by było w temacie czas czuwania i drzemki 3 miesięcznego niemowlęcia.
Dokladnie. W dzień walczy ile sil, żeby nie spać, no dosłownie, a oczy ma jak po szalonej nocnej imprezie. Jak już zaśnie, to zazwyczaj na mnie i tak siedze jak ten kółek, zeby spała jak najdłużej. W nocy albo robi sceny, albo sie kręci i gada i w obu przypadkach do 22 - 22:30. No i ostatnio tez wyje podczas kąpieli, a bardzo to lubiła.

Wysłane z mojego GT-P5110 przy użyciu Tapatalka
__________________
27.06.2013 r.

Oliwia 18.05.2015

Anol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 09:51   #4963
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 2

Truskawko moze faktycznie z Oliwki taki upatciuszek znajomych synek tez ma takie priblemy z zasypianiem od urodzenia a ma juz 1,5 roku za to w dzien nadrabia
Na noc kladzie sie o 22-23 rodzice się juz przyzwyczaili
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 10:01   #4964
Baset
Zakorzenienie
 
Avatar Baset
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z pokoju...
Wiadomości: 4 124
GG do Baset
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 2

Cytat:
Napisane przez niunia1303 Pokaż wiadomość
Już mam dość tych upałów ledwo żyję dziś to już wogole czuje się jak flak jakiś😔poszłam rano na badanie krwi i siuski zaniosłam bo po porodzie jeszcze nie robiłam

dziewczyny które miały znieczulenie w kręgosłup...czy was boli jeszcze w miejscu wkłucia odczuwacie coś?

Bo ja odczuwam tak jak bym tam miała siniaka i wogole to po ciąży strasznie bolą mnie kolana łokcie też tak jakby coś ze stawami było niewiem może to minie

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
mnie kolano lewe napierdziela .... :/
__________________

Marianna
27.05.2015 godz. 8.24
Baset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 10:01   #4965
truskawkaxx
Zadomowienie
 
Avatar truskawkaxx
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 2

Od pół godziny próbuje ją uśpić. A ona zamiast zasnąć dostała szału i wrzask nawet na rękach. Ostatnie dni to co jeden jest cudowniejszy.
__________________
Oliwia 18.05.2015
truskawkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 10:06   #4966
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 2

Cytat:
Napisane przez truskawkaxx Pokaż wiadomość
Od pół godziny próbuje ją uśpić. A ona zamiast zasnąć dostała szału i wrzask nawet na rękach. Ostatnie dni to co jeden jest cudowniejszy.
Może skok, Kuba taki był odkąd zaczął 12 tydzień

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Też myślałam że padne, od tego weekendu już jest lepiej
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 10:10   #4967
niunia1303
Raczkowanie
 
Avatar niunia1303
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 390
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 2

Ja niewiem co się dziś dzieje z tym moim dzieckiem siedzi w bujaku szarpie i kręci kostkę z rossmana a z drugiej strony ma coś podobnego i obie szarpie a w międzyczasie szarpie swoje włoski maca się po twarzy i wygina się jak by chciała z tego bujaczka wstać na nóżkach niewiem o co jej kaman

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
__________________
Oliwia

18.05.2015
3610 kg 55 cm godz. 10:30

Moja Królewna
:
niunia1303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 10:10   #4968
jagodowa07
Zadomowienie
 
Avatar jagodowa07
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 2

Cytat:
Napisane przez truskawkaxx Pokaż wiadomość
Od pół godziny próbuje ją uśpić. A ona zamiast zasnąć dostała szału i wrzask nawet na rękach. Ostatnie dni to co jeden jest cudowniejszy.
Współczuję Ja mam tak od wczoraj z małym Wczoraj przez pół dnia tak mi dał popalić że padałam na pysk. Najgorsze jest to że widzę że chce spać,a on zamiast spać to się drze. Albo płacze wniebogłosy a za chwilę patrzy na zabawkę i się uśmiecha, więc zupełnie nie wiem o co może chodzić I dziś znowu zaczął to samo, teraz chwilę przysnął ale po takiej walce że klękajcie narody.
Tyle że on ładnie zasypia wieczorem, rano się budzi w świetnym humorze a potem humor się psuje i jest płacz, łzy, oczywiście uspokaja się tylko na rękach i to pionowo a i to nie zawsze
Do tego ten cholerny upał, w domu gorąco na zewnątrz jeszcze gorzej, i tak myślę że to pewnie przez to
__________________
Tymek
jagodowa07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 10:12   #4969
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 2

Cytat:
Napisane przez truskawkaxx Pokaż wiadomość
Rolety zaciągnięte kołysanki były głaskanie po głowie nucenie. Są dni że nie trzeba nic i pada spać a są takie że mogę na uszach stawać i nie chce zasnąć.

Serio robię wszystko co tylko wyczytalam w mądrych poradnikach i jak mi się wydawało że w końcu po 2 miesiącach zaskoczyła i będzie spać od tej 20 tak od 3 dni znowu problemy a takiej masakry jak wczoraj nigdy nie było. No i wrzask z płaczem przy kąpieli którą do tej pory uwielbiała.

Zacznie się 13 tydzień to zobaczę czy to skok czy mi się trafił ciężki egzemplarz. . .
To może być też wina pogody, mi też Julek gorzej zasypia na noc (zwykle wystarcza cyc i śpi od 21 do 2) a wczoraj co prawda zasnął przy cycu ale wybudzał się często i na pierwsze karmienie też wstał wcześniej bo przed pierwszą, wstaje też wcześniej, zwykle o 9, wczoraj o 8, dzisiaj 0 7 ale przysnął jeszcze po 40 minutach....
Ale u Nas to ewidentnie wina upałów... i w dzień ma sporo drzemek co by mnie cieszyło gdyby nie to że muszę siedzieć i go bujać w leżaczku bo jak tylko przestanę to się budzi i maruda bo dalej śpiący
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-11, 10:13   #4970
truskawkaxx
Zadomowienie
 
Avatar truskawkaxx
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 2

Dałam cyc i zasneła. Smokiem od 2 dni pluje dalej niż widzi wodę pije ale i tak domaga się jedzenia co 2 godziny a jadła zawsze co 3 3,5.

No ale śpi. Pewnie na całe pół godziny ale zawsze coś. Idę się wypłakać. Przy niej staram się być opanowana i spokojną mówić łagodnie ale serio nie mam już siły.
__________________
Oliwia 18.05.2015
truskawkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 10:21   #4971
goskie89
Rozeznanie
 
Avatar goskie89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 742
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 2

Hej. Ale mam wyczerpujacy tydzien. Niewiem co jest mojemu dziecku ale non stop jest marudny nie chce jesc tyle pije i ze spaniem kiepsko. Chyba zaczynam wierzyc w te skoki bo u mnie sie chyba naložyl skok upaly i ogolnie masakryczna pogoda. Jak nie upal to burze a wtedy jeszcze parniej jest 😕 bede was nadrabiac pomalutku. Z tego co narazie zapamietalam to historia niuni normalnie padlam haha
LILY ja mam lożeczko turystyczne z chicco i jestem bardzo zadowolona tylko drogie sa chyba. A tesciowa zamawiala za 200 zl z allegro i tež jest fajne ma przewijak daszek moskiterke zabawki i pozytywke z lamka i wibracjami.
Ide czytac dalej poki moje dziecko leży spokojnie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
goskie89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 10:21   #4972
moniisia90
Wtajemniczenie
 
Avatar moniisia90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 671
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 2

Crumble - hej, wpadaj do nas częściej ja w apce moge cytować tylko jeden post ale da się przeżyć



Lenka tez codziennie budzi sie w poprzek lozeczka a ze lozeczeko jest na szerokość na styk to nieraz nogi sa na ścianie Pod przewijakiem tez zdarzylo mi się ja znalezc i sie zastanawiałam jak ja stamtąd wyciągnąć



Miałyśmy iść na spacer rano ale bhlam tak osłabiona tropikami z sypialni ze nie miałam sil. Wypilam zimna frappe i jest lepiej le na dworze okropny skwar.... Tak wiec siedzenia w domu ciag dalszy





Pati - ja codziennie sie tak budzę w nocy bo karmie na totalnego śpiocha. Biorę ja, cyc do buzi i zasypiam. I sie budzę po godzinie i przerzucam mloda do łóżeczka

Dzis nawet nie wiem o której karmilam. Wiem tylko ze 2razy... Ale ladnie Lenka spala do 7



Agnes l ja mam dość plaska do łóżeczka i Lenka lepiej śpi od kiedy ona jest a do wózka zamowilam z minky ale czekam juz caly tydzień i jeszcze nie doszla

Mówią żeby nie dawać ale my i miliony innych dzień miało i jakos problemów z tego nie ma a dziecku o wiele wygodniej.



Co do zasypiania wieczorem to tez kiedys usypialam Lene 2h po kąpieli a teraz jakos now ma problemu.,max 21 i dziecko spi, czasem wczesniej... Ale po karmieniu chodze z nią i bujam i śpiewam kolysanki. Przeważnie po 3 juz śpi



Truskawka - obstawiam skok, uzbrój się w cierpliwość to mknie. Ja tez miałam ochotę mala udusić i sie zaplakac jak byl skok... Tez się darka w kąpieli, tez byla spiaca a nie chciała spać, chciała jeść a od cycka odwracała sie z wrzaskiem i jadla tylko na stojąco...
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/b702238669.png razem od 06.10.2007
nasz wielki dzień - 06.09.2014
Lenka przyszła na świat 10.05.2015 3320 g 54 cm
Czekamy na drugiego bobasa do kochania - tp 23.04.2017
moniisia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 10:29   #4973
Baset
Zakorzenienie
 
Avatar Baset
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z pokoju...
Wiadomości: 4 124
GG do Baset
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 2

a moja ma od wczoraj coś takiego, że pod koniec karmienia jest pisk, i to nie przy każdym karmieniu. uspokoje ją, trochę chodząc i już jest dobrze. nie wiem o co kepasa...

idę robić zamówienie na decathlonie.
__________________

Marianna
27.05.2015 godz. 8.24
Baset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 10:31   #4974
goskie89
Rozeznanie
 
Avatar goskie89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 742
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 2

Truskawka moj tak od tygodnia spi a mi pot po cuckach leci normalnie. Ale wole jak tak spi niż mialby nie spac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
goskie89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 10:31   #4975
moniisia90
Wtajemniczenie
 
Avatar moniisia90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 671
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 2

Dziewczyny - ktoras mowila ze w lidlu pampersy za 30,zl -,od kiedy???
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/b702238669.png razem od 06.10.2007
nasz wielki dzień - 06.09.2014
Lenka przyszła na świat 10.05.2015 3320 g 54 cm
Czekamy na drugiego bobasa do kochania - tp 23.04.2017
moniisia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 10:37   #4976
Anol
Rozeznanie
 
Avatar Anol
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ww/DE
Wiadomości: 808
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 2

Będę dalej próbować usypiac młodą wcześniej, ale kiepsko to widzę. Jak już zaśnie wcześniej to sie budzi po 30 min, albo jak ją odkładam. Tyle postęp, że już nie wyje po włożeniu do łóżeczka.

teraz zasnela na mnie w trakcie jedzenia i śpi juz pol godz.

A kolysanki jakie puszczacie? Jakis link puszczalam takie spiewane i pozytywki, sama jej spiewalam lub nucilam, jest senna oczy sie kleja i tyle
Oo i jeszcze kąpanie i jedzenie. Piszecie, że zawsze myjecie i potem jedzonko, a co jak zglodnieje tuz przed kapiela? Przesuwacie mycie na pozniej? Bo u mnie kąpiel na glodniaka odpada, placz murowany no a tu chodzi o relaks.

Wysłane z mojego GT-P5110 przy użyciu Tapatalka
__________________
27.06.2013 r.

Oliwia 18.05.2015

Anol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 10:43   #4977
maartussss
Zadomowienie
 
Avatar maartussss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 665
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 2

Niunia- u nas po Bebiko zaparcia były :/

Crumble- duży Michaś i za obracanie się!

Agnes- kciuki za szczepienie

Ola- z tymi kanapkami to bym szału dostała zawsze się wkurzam jak mąż zapomni do pracy.

Monisia- pampki w lidlu od 17

Hej.. ciężka noc za nami.. od 2 do 9 nir spałam. Młody marudzil.. padam na twarz
__________________
Nothing else matters
maartussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 10:44   #4978
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 2

Jak Kuba jest glodny przed to najpierw karmie bo by wrzeszczal całą kapiel.
Co do poduszek Kuba ma taka cienka w lozeczku, nie chce spać bez
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 10:45   #4979
Anol
Rozeznanie
 
Avatar Anol
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ww/DE
Wiadomości: 808
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 2

W brzuchu mi głośno burczy, bo nie jadlam jeszcze, aż raz sie przebudzila na chwile hehe no ale poczekam, wole jak spi bo jest grzeczniejsza

Wysłane z mojego GT-P5110 przy użyciu Tapatalka


Juz nie śpi, tż postanowil podglosnic tel domowy bo jest gluchy i sie obudzila jak dzwonil wrrrrr
__________________
27.06.2013 r.

Oliwia 18.05.2015


Edytowane przez Anol
Czas edycji: 2015-08-11 o 10:46
Anol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 10:45   #4980
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 2

Martus już ja mu dam jak wróci.
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-11 13:46:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.