Dobry i tani - Gliwice - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-29, 06:23   #31
Pulpecja:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Pulpecja:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 727
Dot.: Berendowicz&Kublin GLIWICE

Czyli po prostu wychodzi,że Adrian jest trochę słabszym fryzjerem, a już np. Jacek lepszym.
Cieszę się Gaga,że Tobie się tam podobało .

Ale wiadomo "Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził"
__________________
"W trudnej sytuacji życiowej nie masz lepszego sposobu na znalezienie ratunku, niż zwrócić się do Prawdziwego Mężczyzny w tonacji Zbolałego Kurczątka. "
Pulpecja:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 21:45   #32
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Berendowicz&Kublin GLIWICE

slabszy ...lepszy... nie o to tu chyba chodzi... zdarza sie ze komus nie spodoba sie sie praca nawet najlepszego mistzra grzebienia..tak to juz jest
mie sie podobalo, bo zawsze zwracam uwage rowniez na to jak traktuje sie klienta "od drzwi"
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 09:13   #33
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Berendowicz&Kublin GLIWICE

Dobrze, jeśli to traktowanie "od drzwi" prowadzi do czegoś fajnego... Ale ok, już nic nie piszę, bo przecież się nie znam...
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 14:50   #34
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Berendowicz&Kublin GLIWICE

kasiek.. na czym sie nie znasz?no tak w sumie nie piszemy tu o tym czy sie ktos z nas zna ,bo klient nie powinien sie znac... ale wlasnie fryzjer.. i to powinna byc reklama , fryzjera... lecz czesto ostatnimi czasy zdarza sie tak, ze wlasnie wchodzi klient (poczytal sobie cos tam i tu...) i od razu sie wlasnei zna .. jak sierobi rabowanie , jak powinien fryzjer stzryc, jak krecic twala... itd,przychodzi z fotka frzyki, ktora wogole nie da sie wykonac na jego wlosach,i ajk sie tego nie zrobi to sie obraza) tak, tak to czesto sie zdarza... i w dodatku nie da dojsc fryzjerowi do glosu, w mysl reguly- klient nasz pan.. co poniektory fryzjer daje za wygrana, i wlasnie to przewaznie sie konczy klapa, tylko wtedy.. klient nie da sobie powiedziec ze nie dal sobie wytlumaczyc , a wszystko co zle spada na fryzjera
oczywiscie , zdarza sie ze fryzjer nie rozumie co sie do niego mowi...
ale nei zgodze sie ze to nagminne, poniewaz wiele jest mozliwisci douczania , brania udzialu w roznych szkoleniach i jezdzac na takie imprezy widze jak wielu frzyjerow bierze w nich udzial,
kasiek pisze o tym , ale nei chodzi akurat fryzjerow Brendowicz .. nie mam w tym zadnego celu, ale zauwazylam ze nalezych do tej grupy osob nawet tu na wizazu, ktore czesto zmieniaja fryzjerow, i bardzo dobzre bo czesto szuka sie tego jedynego , lecz ... zawsze wasze opinie bardzo mzna nawet powiedziec krzywdzace dla frzyjerow tych salonow w ktorych bywalyscie,
nie bierz tego do siebie , absolutnie, ja jestem jakby ta druga strona i rowniez moge jakby sie wypowiedziec w obronie innych fryzjerow, to nie jest tak ze tylko strona pokrzywdzona ma glos.. druga tez
oki moze sie rozpisalam, ale nie pierwszy i nie ostatni raz , lezc zawsze jestem spraweidliwa jak fryz cos zawali i wy macie racje potwierdzam to , to tak na marginesie
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 14:52   #35
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Berendowicz&Kublin GLIWICE

i od razu sie wlasnei zna .. jak sierobi rabowanie- hihihi ma byc oczywyscie frabowanie, bo jescze jak sieznam to wyjdzie na to ze my rabujemy...(choc i to kiedys wyczytalam w watku fryzjerskim)
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 18:19   #36
umbrella_ella
Przyczajenie
 
Avatar umbrella_ella
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 25
Berendowicz & Kublin Gliwice

Hej

Umówiłam się na sobotę do studia B&K w Gliwicach do Pani Mirelli. Jednak nigdy tam nie byłam i trochę się boję...

Piszę do tych, które tam już były: jakie macie opinie o tym studio? Warto tam iść? Jeśli nie, to jakie inne studia/fryzjerów polecacie?

Pozdrawiam
umbrella_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 19:48   #37
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Berendowicz & Kublin Gliwice

mozesz wejsc do archiwum , wyszukiwarka ci powie wszystko o salonach w gliwicach
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-29, 19:12   #38
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Berendowicz&Kublin GLIWICE

Musze sie zgodzic w przedmowczyniami ze pan Adrian srednim fryzjerem jest. Poszlam jakis czas temu do Berendowicza podciac grzywke i przesympatyczny fryzjer (tego mu nie mozna odmowic) tak mnie zagadal ze postanowilam stworzyc sobie cos nowego na glowie. Podeszlam do tego z duza doza optymizmu - renomowany salon, renomowani fryzjerzy wiec pewnie renomowane fryzury a tu niestety z mojej obiecanej burzy wlosow zostalo troche wyskubanych wloskow. Do tego z jednej strony mniej a z drugiej wiecej choc o asymetrii mowy nie bylo. Grzywka jakas wyszczerbiona i z mojej wymarzonej szopy na glowie wyszlam z przylizana fryzura. Tragicznie nie bylo wiec nie bylo co rozpaczac ale nieprofesjonalizm fryzjera wyszedl gdy przyszlam podciac grzywke. Miala byc prosciutka jak od garnka a wyszla nierowna jak rzadko i to jeszcze z jednej strony opadala bardziej niz z drugiej. Przespalam sie z tym i po pewnym czasie poszlam znow mowiac ze nie podoba mi sie jak jest i chce na prawde prosta. Pan Adrian nie potrafil jednak zauwazyc gdzie tu jest cos nie tak i tak pocinal po troszku ta grzywke az mu w miare wyszlo tylko wtedy ona byla juz do polowy czola hehe takich to renomowanych fryzjerow ma nasz gliwicki salon berendowicza
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 18:35   #39
beata 3030
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: Berendowicz&Kublin GLIWICE

Musze Sie Nie Zgodzić Z Waszą Opinia Ja Dziś Odwoiedziłam B&k W Gliwicach I Dawno Nie Wyszłam Taka Zadowolona Od Fryzjera Byłam U Jacka Którego Pozdrawiam...totalny Profesjonalizm W Kazdym Calu Czuje Sie Swietnie W Mojej Nowej Fryzurze I Kolorze.jeszcze Raz Pozdrawiam Was Wszystkie I Mojego Nowego Fryzjera
beata 3030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 18:40   #40
beata 3030
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: Berendowicz&Kublin GLIWICE

A Ja Sie Z Wami Nie Zgadzam Miałam Okazje Dziś Być U Pana Jacka W Gliwickim Salonie I Musze Powiedzieć Ze Nigdy Jeszcze Sie Nie Spotkałam Z Taka Fachowościa I Profesjonalizmem.doradził Mi Swietny Kolor I Ciecie Czuje Sie Niemal Jak Gwiazda...pozdrawiam
beata 3030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 12:01   #41
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Berendowicz&Kublin GLIWICE

No tu musze sie zgodzic bo o panu Jacku slyszalam juz wiele dobrych opini. Znajome sa bardzo zadowolone po wizycie Jednak po fryzurze pana Adriana do tej pory musze "leczyc" wloski
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-09, 21:13   #42
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Berendowicz&Kublin GLIWICE

to Pan Jacek tam pracuje....to swietnie, jak bede w marcu w Gliwicach, to moze sie tam wybiore, bo rozmawialam o z nim o fryzurze jak bym chyba chciala mie4c...ale nie wiem kto mnie by tak scial...
jak jhednak sie zdecyduje na tak drastyczna zmiane..jaka sobie wymyslilam, to napewno go odwiedze
tzn ciesze ze jeszcze tam pracuje, bo czesto fryzjerzy zmieniaja prace..
__________________
gaga

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2007-12-09 o 21:17 Powód: dopiska
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 12:02   #43
LizaN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Thumbs up Dot.: Berendowicz & Kublin Gliwice

Ja byłam ostatnio w Gliwicach w Jean Louis David i naprawdę polecam!!!!!!!!!!!!!!
LizaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 20:45   #44
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Berendowicz & Kublin Gliwice

a co to ma do rzeczy?
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 07:48   #45
haribok6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
szukam fryzjerki i wizazystki w jednym na slub Gliwice

takiej ktora przyjedzie do domu klientki przed slubem uczesze i umaluje.
Slub 19.06.
haribok6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 08:40   #46
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: szukam fryzjerki i wizazystki w jednym na slub Gliwice

Chyba ktoś tu zasnął przed ślubem Takie rzeczy umawia się dużo wcześniej...
__________________
"Rudy to nie kolor włosów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 06:53   #47
haribok6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: szukam fryzjerki i wizazystki w jednym na slub Gliwice

to nie moj slub, ide jako gosc.
pozdrawiam
haribok6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 23:08   #48
zuzkarose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Salon fryzjerski "Prowokacja" Gliwice

Witam!
Chciałabym poznać opinie na temat salonu fryzjerskiego "Prowokacja" w Gliwicach. Na dodatek chcę się coś dowiedzieć o cenniku, np. strzyżenia i farbowania.
Z góry dziękuję i pozdrawiam
zuzkarose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 19:27   #49
KrystynkaW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Salon fryzjerski "Prowokacja" Gliwice

moja koleżanka była w tym salonie, koszmarnie wysoka cena za usługę, spędziła tam długie godziny . Po 3 tygodniach włosy suche i bez połysku. W salonie duży bałagan a średnia ocena i opinia na facebooku szybko zniknęły. teraz widzę że nie ma w ogóle komentarzy i ocen usług salonu. Polecam Ci salon Bartosza Wolaka, byłam i jestem bardzo zadowolona. Ceny niższe a kosmetyki dobre.
KrystynkaW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-19 20:27:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.