Czerwony pokój :) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-22, 13:49   #241
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Bordowe ściany i...co dalej??

skoro planujesz dość ciemne ściany to raczej postawiłabym na jasną podłogę albo co najwyżej w tonacji średnich brązów. Co do koloru wypoczynku to jest kilka możliwości ale to zależy jakie tonacje preferujesz w swoim otoczeniu. Czy chcesz sie otoczyć bardzo nasyconymi barwami czy raczej preferujesz spokojne, uporządkowane wnętrze? A może nie malować wszystkich ścian na jeden kolor tylko pokombinować z tym bordowym i dopełnić go jakimś jaśniejsza spokojniejsza barwą? wtedy pokój nabierze troszke pikanterii a reszte zrobi się dodatkami.
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 14:17   #242
natalie1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 182
Dot.: Bordowe ściany i...co dalej??

Jestem raczej za spokojnym wnętrzem. Jednak nie mam żadnego pomysłu jaki kolor tego wypoczynku dobrać... Proszę o jakiekolwiek propozycje myślałam, żeby pokój miał styl pokoju podróżnika w wystroju drobiazgi z rożnych miejsc na świecie...
natalie1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 14:47   #243
Amambada
Wtajemniczenie
 
Avatar Amambada
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 342
Dot.: Bordowe ściany i...co dalej??

ja mam w salonie bordowe sciany, jedynie sufit, kinkiety malowane i fragment kominka są ciemno-łososiowe do tego jasna podłoga i wypoczynek z jasnej skóry, a meble roznie kominek ma wykonczenie debowe z jasnym piaskowcem, a reszta mebli ze skrajnosci w skrajnosc (jestem z mamą w trakcie robienia z tym pozadkow ale musimy dokonczyc jadalnie ). Konieczne były jasne zasłony aby tą mega intensywną czerwien przełamac choc pokoj stał sie z wielkiego pustego zimnego bardziej przyjazny i przytujny. Dodatki głownie czerwone i czarne, a dywanik malutki zblizony kolorystycznie do sofy.

Nie ma co sie obawiac ciemnych kolorow, a z jasnymi meblami wyglądają dobrze...
Amambada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 15:13   #244
pinksugar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
czerwony przedpokój

witam,
szukam jakiejś inspiracji co do dodatków do czerwonego przedpokoju.
Kolor ścian jest dość intensywny i do tego panele i meble w ciemnym kolorze.Chciaż sufit jest jasny, to ze musze rozjaśnic jeszcze trochę to wnętrze. Myslałam o jakis 3 plakatach podświetlanych od góry, ale nie bardzo wiem w jakiej tonacji je zrobic.. moze znacie jakies portale gdzie mozna znależc fajne pomysły na grafiki ? Byłam na kilku, ale wszędzie maja to samo..

dzięki za odpowiedź
pinksugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 20:27   #245
lonirex
Raczkowanie
 
Avatar lonirex
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 75
Dot.: Czerwony pokój :)

A może czerwony z niebieskim
a jak nie to może ktoś na tym forum zaskoczy cię pomysłem
http://inspiracje.leroymerlin.pl/list.php?29
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P7110537.JPG (189,7 KB, 203 załadowań)
lonirex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 09:07   #246
pinksugar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: remont--dodatki do czerwonych scian

Cytat:
Napisane przez martuko Pokaż wiadomość
Ela, nie wiem o jakie obrazki CI chodzilo, ale chyba z Forum sciągnęłam link na takie piękne sepie.... ja je uwielbiam:
http://www.judithkmcmillan.com/Q-Z.htm
jeszcze poszukam w swoich linkach bo mam tego ciut...
hej, właśnie przeglądałam forum i wpadłam na link, który podałaś do super obrazków w sepii. właśnie czegoś takiego szukałam, ale one są tak małe, że obawiam sie ze wydruk w dużym formacie chyba nie wyjdzie zbyt efektownie? Może jakaś rada??
pinksugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 13:04   #247
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: remont--dodatki do czerwonych scian

Wejdz najlepiej do jakiego punktu gdzie roba duze wydruki i zapytaj jaka powinna byc rodzielczość zdjęcia zeby wyszedł ładny obrazek w taki wymiarze jaki cię interesuje. Popatrz jeszcze na vide.pl, ja tam kupiłam 2 plakaty i w castoramie oprawiłam.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 10:05   #248
3krateczki
Raczkowanie
 
Avatar 3krateczki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z księżyca :)
Wiadomości: 116
Dot.: czerwony przedpokój

Cytat:
Napisane przez pinksugar Pokaż wiadomość
witam,
szukam jakiejś inspiracji co do dodatków do czerwonego przedpokoju.
Kolor ścian jest dość intensywny i do tego panele i meble w ciemnym kolorze.Chciaż sufit jest jasny, to ze musze rozjaśnic jeszcze trochę to wnętrze. Myslałam o jakis 3 plakatach podświetlanych od góry, ale nie bardzo wiem w jakiej tonacji je zrobic.. moze znacie jakies portale gdzie mozna znależc fajne pomysły na grafiki ? Byłam na kilku, ale wszędzie maja to samo..

dzięki za odpowiedź
a może jakiś jeden ale przykuwający uwagę akcent, np zegar?
http://www.galeria.vox.pl/artykuly_d...gary,147.xhtml
albo ciekawe lustro, to otwiera przestrzeń
http://www.galeria.vox.pl/artykuly_d...szukaj,0.xhtml
3krateczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 11:53   #249
panna_prosperka
Raczkowanie
 
Avatar panna_prosperka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 38
Dot.: Czerwony pokój :)

nie otwierają mi się te linki... więc nie wiem jaki model wybrałaś myślę jednak że jak masz czarne i czerwone kolory to dodatki do zestawu kamasutra mogą pasować plus duże lustro z oświetleniem nad nim. pomyśl też może o jasnych grafikachi dużym plafonie na suficie najlepiej jakimś bardzo jasnym szklanym.
__________________
jeżeli coś się sprawdza to po co zmieniać
panna_prosperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 17:01   #250
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Czerwony pokój :)

Przejrzałam trochę pomysłów na urządzenie pomieszczeń w kolorze czerwonym i przyznam szczerze, ze urzekły mnie niektóre propozycje. Najbardziej podoba i się połączenie z beżem lun motywami zwierzęcymi np. zebra.
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 21:39   #251
Anka2308
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
czerwony pokój/sypialnia

Proszę o radę mam pomalowaną sypialnię - dulux once - tajemnica gejszy - cztery ściany - to odmiana czerwonego - sufit mam już podwieszany z halogenkami - jakie dodatki zastosować w tym pokoju.
Pokój nie jest duży 2mx4m
Jakie pasują zasłonki i narzuta na łózko aby było przytulnie .
Anka2308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-08, 10:30   #252
xxxMadziaxxx95
Rozeznanie
 
Avatar xxxMadziaxxx95
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 595
Dot.: Sypialnia

Możesz dodać zdjęcie?
xxxMadziaxxx95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 20:25   #253
tangerynka
Rozeznanie
 
Avatar tangerynka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 569
Dot.: czerwony pokój/sypialnia

Cytat:
Napisane przez Anka2308 Pokaż wiadomość
Proszę o radę mam pomalowaną sypialnię - dulux once - tajemnica gejszy - cztery ściany - to odmiana czerwonego - sufit mam już podwieszany z halogenkami - jakie dodatki zastosować w tym pokoju.
Pokój nie jest duży 2mx4m
Jakie pasują zasłonki i narzuta na łózko aby było przytulnie .
Ja mam czerwone ściany w sypialni i do tego srebrne szafy oraz zagłowek. No i żyrandol jeszcze. I trochę innych dupereli. Akurat narzutę i zasłonki też mam czerwone.
Srebro z czerwienią wygląda super. Nie wiem czy przytulnie, ale na prawdę pięknie gasi ostrość czerwieni.
tangerynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 08:59   #254
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Czerwony pokój :)

Powiem wam tak Wystarczy pomalowac dwa razy a efekt jest powalający. Nie ma żadnych problemów z zamalowaniem (najpierw biała, a później najwyżej inny kolor. Ściany wystarczy wytrzec suchą ścierką gdyby zostały czyms ubrudzone. Jedyna wada. Widac strasznie na nich kurz, albo jak dothcnie sie zakurzoną ręką co przy wykończeniówce jest najgorsze. Załączam zdjęcia p[omalowanych ścian w u mnie w pokoju.

Jak bede miała już panele i przywiezioną kanapę to wrzucę zdjęcia na pewno!

Aparat przekłamał troszkę kolory, ale co tam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S7301291.JPG (77,8 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7301294.jpg (23,2 KB, 168 załadowań)
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 22:18   #255
Hulita
Przyczajenie
 
Avatar Hulita
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5
Question Dot.: Czerwony pokój :)

Witam wszystkie Wizażystki

Mam zamiar niedługo pomalować jedna ścianę na czerwono a resztę w kolorze śmietanki
I tu moje pytanie czy ściana czerwona nie będzie ' gryzła' się z rudą sofą?
Pozdrawiam
Hulita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 08:19   #256
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Czerwony pokój :)

Cytat:
Napisane przez Hulita Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażystki

Mam zamiar niedługo pomalować jedna ścianę na czerwono a resztę w kolorze śmietanki
I tu moje pytanie czy ściana czerwona nie będzie ' gryzła' się z rudą sofą?
Pozdrawiam
Wszystko zależy od odcienia tej rudości i czerwieni. Celuj z farbą w chłodne odcienie, raczej rubiny.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 13:36   #257
akasha84
Zadomowienie
 
Avatar akasha84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Czerwony pokój :)

Cytat:
Napisane przez Hulita Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażystki

Mam zamiar niedługo pomalować jedna ścianę na czerwono a resztę w kolorze śmietanki
I tu moje pytanie czy ściana czerwona nie będzie ' gryzła' się z rudą sofą?
Pozdrawiam
hehe zależy od czerwieni jaką chcesz mieć na ścianie oraz od koloru samej sofy, czy jest jasno ruda czy bardziej w cegłę wpadająca.
Ja miałam na wszystkich ścianach duluxa "karmazynowy przypływ" wnęki okienne i sufit w kolorze białym, regał w czerni a szafę komandora w kolorze czerwieni z rdzawym wymieszany i grało wszystko kolorystycznie.
Łatwiej by było jakbyś fotki powrzucała tej sofy, a zawsze można sofę nakryć narzutą a wtedy sam problem też się zmniejszy
akasha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 17:39   #258
Hulita
Przyczajenie
 
Avatar Hulita
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5
Dot.: Czerwony pokój :)

Chciałam wstawić foty , ale mam zepsuty port USB, więc chwilowo nie da rady ...

Ale dziękuję za porady
Pozdrawiam
Hulita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 18:09   #259
lisarB
Przyczajenie
 
Avatar lisarB
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3
Dot.: Czerwony pokój :)

Moja jedna ściana jest też dosyć ognista, aczkolwiek nie jest to czysta czerwień. Kolor farby nosił nazwę "czerwony grapefruit" i rzeczywiście taki wyszedł Reszta ścian jest beżowa. Szukam teraz jakichś dodatków na komodę, tylko nie mam za bardzo pomysłu ;/
__________________
"A kto zwycięża świat, jeśli nie ten, kto wierzy, że Jezus jest Synem Bożym?" 1J 5,6
lisarB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 18:19   #260
lisarB
Przyczajenie
 
Avatar lisarB
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3
Dot.: Czerwony pokój :)

Oto zdjęcia:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02188.jpg (43,3 KB, 180 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02170.jpg (62,9 KB, 197 załadowań)
__________________
"A kto zwycięża świat, jeśli nie ten, kto wierzy, że Jezus jest Synem Bożym?" 1J 5,6
lisarB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 19:44   #261
shelka
Przyczajenie
 
Avatar shelka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 11
Dot.: Czerwony pokój :)

Ja też mam pokój pomalowany na czerwono, a raczej na bordowo. Do tego ciemnoszary dywan i jasnoszare skosy i sufit. Wygląda genialnie
Czarne, metalowe łóżko z IKEI i do tego także z IKEI meble białe z czarnymi dodatkami.
Na początku do tej czerwieni nie byłam przekonana, ale teraz jestem bardzo zadowolona W prawdzie jeszcze nie mieszkam w tym pokoju, ale powoli przygotowuję go do używalności ;P Zostały firanki, zdjęcia, obrazy (głównie B&W) i ogólnie trochę dodatków. Jak będzie gotowy to zdjęcia dodam
Pozdrawiam
shelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 12:21   #262
deszak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Czerwony pokój :)

Witam, jestem tu nowa i bardzo potrzebuje pomocy. Jestem bardzo rozdarta pomiędzy moimi pomysłami do tego mój niezdecydowany twórczy charakter i tragedia gotowa. Od zawsze marzyłam o czerwonym pokoju bo jest odważny i oryginalny ale żeby efekt końcowy był czarujący należy zachować ostrożność. Chce aby wchodząc do mojego pokoju każdy mógł odczuć mnie i moje serce włożone w przygotowanie jego wnętrza no ale mój tradycyjny grajdolnik (mnóstwo pamiątek, ogrom zdjęć, obrazów, figórek i to wszytko w tysiącach rożnych kolorów podsumowując wszystko wszędzie) nie będzie już pasował do stonowanego nowego czerwonego pokoju. Z drugiej strony obawiam sie ze jeżeli zminimalizuje moje przyzwyczajenia to pokój wyda mi sie pusty i nie będę sie w nim czuła dobrze.
deszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 14:04   #263
Elath
Przyczajenie
 
Avatar Elath
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 12
Dot.: Czerwony pokój :)

A ja mam pytanie do lisarB i MoTyleKsw. Pomalowałam sobie sciane na jasny bordowy. Chce na niej zamiescic jasny szablon koloru jasno brzoskwiniowego. Tak jak Wy macie na czerwonych ścianach jasne szablony. Boje sie tylko ze mi ten ciemny przebije. Jak Wy wykonałyście te szablony? Chodzi mi ile razy malowałyscie i jakimi farbami? Czy czerwony Wam przebił.
Elath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 16:38   #264
lisarB
Przyczajenie
 
Avatar lisarB
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3
Dot.: Czerwony pokój :)

Nie, nic nie przebijało nawet wtedy, kiedy nałożona była jedna warstwa jasnej farby. Jednak dla wzmocnienia "efektu" i dla pewności trwałości malowane było dwukrotnie A farba - ta sama firma i ten sam rodzaj, tylko inny kolor
__________________
"A kto zwycięża świat, jeśli nie ten, kto wierzy, że Jezus jest Synem Bożym?" 1J 5,6
lisarB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 17:57   #265
kraajanka
Rozeznanie
 
Avatar kraajanka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: z nad Bałtyku:-)
Wiadomości: 563
Dot.: Czerwony pokój :)

Cytat:
Napisane przez deszak Pokaż wiadomość
...Chce aby wchodząc do mojego pokoju każdy mógł odczuć mnie i moje serce włożone w przygotowanie jego wnętrza no ale mój tradycyjny grajdolnik (mnóstwo pamiątek, ogrom zdjęć, obrazów, figórek i to wszytko w tysiącach rożnych kolorów podsumowując wszystko wszędzie) nie będzie już pasował do stonowanego nowego czerwonego pokoju. Z drugiej strony obawiam sie ze jeżeli zminimalizuje moje przyzwyczajenia to pokój wyda mi sie pusty i nie będę sie w nim czuła dobrze.


Wystarczy wszystkie pamiątki powkładać do wiklinowych koszyczków lub kolorowych kartonowych pudeł, które będą ładnie współgrać z materiałami zastosowanymi we wnętrzu - zasłony, poduszki- stworzą one efekt przytulnego i uporządkowanego wnętrza. Na czerwono pomaluj jedną ścianę, resztę na jasno - nie przytłoczy to wnętrza. Ozdobne świeczki dodadzą wnętrzu romantycznego nastroju, zwłaszcza wieczorem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dodatki54.JPG (55,3 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dodatki69.jpg (40,7 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dodatki77.jpg (18,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lampa4.JPG (47,4 KB, 57 załadowań)
__________________
Pozdrawiam))
kraajanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 18:18   #266
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Czerwony pokój :)

Hej

Szablon zrobiłam sama Motylki pomalowane są żółtą farbą dekoral. Jedno maźnięcie i żadnych przebic Maluj śmiało
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 19:38   #267
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Czerwony pokój :)

ja mam dwie sciany pomalowane na czerwono w salonie-polecam mi bardzo sie podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg securedownload.jpeg (48,2 KB, 245 załadowań)
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 17:26   #268
deszak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Czerwony pokój :)

Dzięki Kraajanko za pomoc, no ale tak jeżeli wszytko właduje w pudła to nie będę sie czuć przytulnie we własnym pokoju pomijając to ze ja teraz mam wszędzie wszystkiego pełno i mimo to mnóstwo kolorowych pudełek bo nie wszytko sie mieści (z powodu małego pokoju). W tym momencie mam zagracony, kolorowy pokój i dobrze sie w nim czuje lecz rodzice wyszli z propozycją nowego pokoju na poddaszu noi jak tu sie nie skusić. Sama chce go od zera urządzić ale mam mętlik w głowie bo "starzeje sie" i wypadałoby mieć mniej dziecinny styl no a głupio wyjdzie jak sie okaże ze urządzę go gorzej niż stary. Co do pomysłu z jedna czerwoną ściana to sama o tym myślałam bo to rozjaśniłoby pokój ale sprawa wygląda tak ze pokój jest bardzo nie wymiarowy ma "skosy" (poddasze) ma też filary i komin. Myślałam raczej o jasnym (nie białym) suficie noi jasnym dywanie (cholernie nie praktyczne) ewentualnie jasne mogłyby być również filary co o tym myślisz? ogólnie proszę o pomoc chętnie wysłucham wszelkich propozycji co do umeblowania zasłon oświetlenia etc.
deszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 15:22   #269
serduszkowa
Rozeznanie
 
Avatar serduszkowa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 586
Dot.: Czerwony pokój :)

dziewczyny, a czy któraś z Was malowała pokój farbą śnieżka barwy natury z teflonem kolor "bukiet róż". Mam już zakupioną farbę i niedlugo biorę sie za malowanie, ale jestem niecierpliwa co do efektu i może ktoraś podsunie zdjęcie swoich czterech kącików?
A czy przed malowaniem myłyście ściany? Mam polozone juz dwie warstwy innej farby i ktoś radził, żeby to umyć wodą z mydlem lub mydlem malarskim.. tylko jak zmyje te farby to bede musiala gruntować, białkować czy poprostu od razu malować na to? pomóżcie
serduszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 17:08   #270
malenka146
Zadomowienie
 
Avatar malenka146
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 578
GG do malenka146
Dot.: Czerwony pokój :)

Hej. Maluję pokój. Na czerwono rzecz jasna
Osobiście bardzo bardzo polecam farby Duluxa. Ja zakupiłam kolor karmazynowy przypływ. Koszt około 85zł. Całkowicie pokrywa. Co prawda dopiero jedna ściana pomalowana Ale to dlatego że mój TŻ musiał wyjechać, a on robi u mnie malowanie. Poza tym i tak mi się nie spieszy bo meble przyjadą dopiero za tydzień.
serduszkowa, u mnie przed malowaniem ściany zostały przetarte mokrą ściereczką. Żeby nie było żadnych większych zabrudzeń, etc. I jak ściana była całkiem sucha- jazda z malowaniem. Tylko, że ja mam inną farbę, z lateksem. Jakoś do śnieżki nie jestem przekonana A oto mój TŻ w trakcie pracy, i tak na razie wygląda mój kolor (nie do końca suchy). A buźkę ukochanego zakrywam, coby nie miał żadnych pretensji, że jego wizerunek rozpowszechniam
A zdjęcie całkowicie pomalowanego pokoju załączę po malowaniu
IMG_0008.JPG
__________________

malenka146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-09 16:27:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.