chiński 1o1E acne getaway - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-01, 22:44   #1
raczejnieinaczej
Raczkowanie
 
Avatar raczejnieinaczej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 71
Exclamation

chiński 1o1E acne getaway


Czy ktokolwiek uzywal do walki z trądzikiem tego specyfiku :
101E Acne Getaway Dr. Zhao??

raczejnieinaczej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 20:36   #2
damk0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: chiński 1o1E acne getaway

Jak dla mnie rewelacja!

Zużyłem kilkanaście tubek tego preparatu i jestem z niego bardzo zadowolony
W zasadzie to jedyny lek do mojej cery, który działał SKUTECZNIE w przeciwieństwie do wielu wypróbowanych przeze mnie preparatów (tych droższych, tańszych, przereklamowanych itp). Jedyny lek, który DZIAŁAŁ (w końcu to mieszanka chińskich ziół).
Miałem dość uporczywy trądzik i gdyby nie ten preparat to miałbym teraz blizny na twarzy, a tak w czasie stosowania tego preparatu łagodził objawy trądziku niemalże do 0.
101E nie podrażnia skóry nawet przy częstym stosowaniu, łagodzi stany zapalne, łagodzi trądzik lub leczy go całkowicie.

Niestety w moim przypadku 101E jedynie łagodził objawy trądziku (raz wyleczył mi twarz CAŁKOWICIE, lecz po zaprzestaniu stosowania, trądzik wyskoczył ponownie). Żaden lek stosowany zewnętrznie nie wyleczy przyczyny, może jedynie zmniejszyć objawy. W moim przypadku przyczyna trądziku była inna i po jej wyeliminowaniu nawet nie potrzebowałem żadnego leku - po tygodniu trądzik zniknął sam

Jeżeli miałbym komuś polecić lek na trądzik, który DZIAŁA to bez wahania poleciłbym 101E. Szkoda tylko, że lek jest obecnie ciężko dostępny, chociaż czasami można go kupić przez Allegro.

Edytowane przez damk0
Czas edycji: 2010-12-02 o 20:45
damk0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 17:53   #3
Ewelina_94
Raczkowanie
 
Avatar Ewelina_94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 154
Dot.: chiński 1o1E acne getaway

Kilkanaście ?!?!?!?! O tożeś się wykosztował Ja 2 opakowania, no jest bardzo dobry, z tym że myślałam że pozbędę się trądziku całkiem. A tak się nie stało, troszkę jakby przestał działać ;( I zastanawiam się teraz nad Acnezine.
Ewelina_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:59.