co to jest do ch....oinki???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-23, 22:53   #1
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308

co to jest do ch....oinki????


nie mam wiekszych problemow z cera, czasem uzywam pudru w kamieniu, i podstawowo krem cetaphil nawilzajacy-no i od jakiegos czasu pojawily mi sie na twarzy i szyi pojedyncze malutki jakby to nazwac krosteczki, niekotre z nich sa wypelnione jakby bialym plynem...jednak nie sa to typowe pryszcze-hmmm nie swedza,nie pieka..poprostu sa;/ i nie wiem co to wogole jest,,,,moze to potowki??? mial ktos z was cos takiego? jak sie tego pozbyc???? a moze krem tak "zapycha" bo za tlusty czy co??? ech..prosze o pomoc
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 06:20   #2
MiD29
Raczkowanie
 
Avatar MiD29
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 39
Dot.: co to jest do ch....oinki????

Hm... potówki raczej wychodzą w miejscach zakrytych, przegrzanych np. na pośladkach, tak mnie osobiście się wydaję. A może to uczulenie na słońce? Mi od około dwóch lat wychodzi uczulenie na dloniach i stopach kiedy się opalam na "pierwszym słońcu" tzn. maj, czerwiec Teraz też już mam na dłoniach i to właśnie są takie jakieś dziwne pęcherzyki A kilka lat temu nic takiego się nie pojawiało, więc może Tobie też dopiero teraz się pojawilo...
MiD29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 13:13   #3
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: co to jest do ch....oinki????

hmmm...nie opalalam sie jeszcze...poza tym jak patrze teraz na zdjecie ktore zrobilam tego policzka jednego to az sie wystraszylam mialam duzo czerwonych plamek-o regularnym ksztalcie,ale te plamki byly jak podskorne male "cos" i niektore z nich zamienily sie w krosteczki z czym bialym....(biegly od ucha az do brody idealnie na zuchwie,nie dochodzac do kosci policzkowej)teraz mi to jakby przeszlo na szyje-jejku co to??;/ a moze to pokrzywka??? najgorsze ze do derma. pojde dopiero po swietach-a strasznie mnie to juz denerwuje,poza tym nie wiem czy i on cos zdziala;/
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 09:09   #4
MiD29
Raczkowanie
 
Avatar MiD29
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 39
Dot.: co to jest do ch....oinki????

Hm.... to nie mam pojęcia W każdym bądź razie życze rozwiązania tego problemu Daj znać co to było jak przyjdziesz od derm. Może to być jakaś alergia albo coś innego, właściwą diagnozę postawi lekarz, więc pozostaje uzbroić się w cierpliwość
MiD29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.