Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-27, 20:53   #4381
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez Klaczeq Pokaż wiadomość
Takie muśnięte słońcem wyglądają ładnie, ale na prawdę nie lubię jak ktoś ma mocną przesadzoną opaleniznę zwłaszcza taką z solarium i do tego rude włosy, moim zdaniem wyglądają jak chodząca pomarańczka, nie obrażając nikogo oczywiście ;-)
A co powiedziecie o Goldwell 8OR albo 8KG/9KG ?
większość kolorów Goldwell wpada w brąz - stonowane brązowe rudosci.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 20:55   #4382
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez Klaczeq Pokaż wiadomość
Faktycznie piękny kolor... Boje sie tylko, że na moich jasnych wlosach rudy wyjdzie jak odblaskowy.. ;/
A co myślicie o mieszaniu farb? Np jakis naturalny blond z miedzianym blondem ? No i kładzione na jasny blondzik...
Bardzo podoba mi się też kolorek Imogene, pięknie wyszedł ;-)
Inoa nie ma odblaskowcow kolory bardziej ku naturze

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 21:04   #4383
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez kajojcia1989 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny...

Fajny ten Mango

Ja mam problem po umyciu, za kazdym razem mam wlosy jakbym miod na nie wylala. Puszą się, są sztywne i nie miłe w dotyku. Najgorzej jest po szamponie z Isany do czerwonych włosow. I łączę go z nivea do wlosow przetluszczajacych sie. Ta odzywka 6cio tyg co jest przy farbie troche pomaga, ale najlepiej jest jak uzyje ampulke keratyny. Ale nie moge tego za kazdym myciem stosowac. Moze Wy mi coś pomozecie!

wklejam wam zdj po drugim uzupelnianiu i jedym umyciu
nie uzywasz odzywki?
szampon dobieramy do skory glowy - konce mozna zabezpieczyc odzywka. Isana ktora uzywasz nie wprowadzi wiecej pigmentu na wlosy, red ktory ma na koncu skladu jedynie uczyni szampon innego koloru.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 21:08   #4384
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez skrzypek02 Pokaż wiadomość
dziewczyny ;/;/ zrobiłam kąpiel rozjasniająca ;( i odrosty wyszły mi blond,a reszta czerwono - rudo. Co ja mam teraz zrobić?? jak mam ratować te włosy;/ nie chce byc blondynką, bo kompletnie nie pasuje mi ten kolor. Jutro kolejny dzień świat więc każdy fryzjer zamknięty, więc nawet nie zamierzam sie z domu ruszać. W czw miałam jechac suknie slubne wybierać, i jak ja mam teraz sie tak pokazać...
myslalam ze bedzie ciemny braz bez kąpieli lub kąpiel i Artego?

niestedy zle wykonalas kąpiel, przy skorze zawsze jasniej wychodzi ze wzgledu na emanujace cieplo, w wiekszosci od skory nie kladziemy kapieli.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 09:13   #4385
kajojcia1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 29
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
nie uzywasz odzywki?
szampon dobieramy do skory glowy - konce mozna zabezpieczyc odzywka. Isana ktora uzywasz nie wprowadzi wiecej pigmentu na wlosy, red ktory ma na koncu skladu jedynie uczyni szampon innego koloru.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
Używam ja nawet jak na czarno farbowalam to musiałam używać odżywki takie mam kochane włosy. Dodatkowo używam keratyny w ampulkach.
Wczoraj kupiłam szampon i oodżywke z nivea do ochrony koloru. Bo właśnie ten z Isany i elseve mi się skończyły Wczesniej (jak na czerwono sie farbowalam) używałam tego zestawu i było ok.
__________________
Październik 2011 -> ponowne (po styczniu 2010) mega ścięcie włosów
Grudzień 2012 -> łopatki rudy kolor i nie ma mowy o ścinaniu

55-54-53-52-51-50!

Tosiulka
23-09-2009
kajojcia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 10:53   #4386
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 189
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
daj fotke

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

wrzucam foty, niestety z lampą, bez kolor wychodzi baaardzo przekłamany, i jedno w słoncu, kolor 8.3 na ciemnym blondzie poziom 6-7
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MAJREL1.jpg (41,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włos1 (2).jpg (49,3 KB, 22 załadowań)
__________________
jestem księżniczką...
tylko oczy podkrążone
i zgubiłam gdzieś koronę...
KOCHAM <3
zapuszczam włoski

konstancja01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 13:37   #4387
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

hej
idąc tropem tej Inoa 8.04 poszperałam w necie i znalazła Allwaves 8.04
http://www.pro-fryz.pl/allwaves-farb...szafran-100ml/

kolor super ale czy by wyszedł taki? w ogóle nie znam się na tych oznaczeniach farb prof, wiem tylko co oznacza ta 8. Widzę, że rudości mają zazwyczaj po kropce albo 4 albo 44 czy 43 ale 04? niech ktoś mądry się wypowie
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 15:40   #4388
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
hej
idąc tropem tej Inoa 8.04 poszperałam w necie i znalazła Allwaves 8.04
http://www.pro-fryz.pl/allwaves-farb...szafran-100ml/

kolor super ale czy by wyszedł taki? w ogóle nie znam się na tych oznaczeniach farb prof, wiem tylko co oznacza ta 8. Widzę, że rudości mają zazwyczaj po kropce albo 4 albo 44 czy 43 ale 04? niech ktoś mądry się wypowie
8.04 - tak jak by natura przeplatana z miedzią, mniej miedziany niż 8.4 ,bardziej jasny, świetlisty, oczywiście każdy ma inne włosy i dlatego kolor wyjdzie również indywidualnie.
Fajny kolor dla jasnych blondynek (na poziomie 8 i 9) i właśnie one mogą uzyskać taki kolor.

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kajojcia1989 Pokaż wiadomość
Używam ja nawet jak na czarno farbowalam to musiałam używać odżywki takie mam kochane włosy. Dodatkowo używam keratyny w ampulkach.
Wczoraj kupiłam szampon i oodżywke z nivea do ochrony koloru. Bo właśnie ten z Isany i elseve mi się skończyły Wczesniej (jak na czerwono sie farbowalam) używałam tego zestawu i było ok.
bez względu na kolor odżywki powinien używać każdy kto ma dłuższe włosy. Co to za ampułki ..firma.. nazwa?

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez konstancja01 Pokaż wiadomość
wrzucam foty, niestety z lampą, bez kolor wychodzi baaardzo przekłamany, i jedno w słoncu, kolor 8.3 na ciemnym blondzie poziom 6-7
jasny blond
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 19:17   #4389
kajojcia1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 29
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
bez względu na kolor odżywki powinien używać każdy kto ma dłuższe włosy. Co to za ampułki ..firma.. nazwa?
Konkretnie ciężko mi powiedzieć, bo dostałam je na Targach fryz/kosm. Są one firmy Color Control. Wrzuce zdjęcie ampułki i szamponu (próbki) po koloryzacji który jest boski
Sory za jakość zdj amp ale ciężko uchwycić cały napis ("Structural" Bagno Equilibrato Trivalente )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0184.jpg (68,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20121228.jpg (14,1 KB, 8 załadowań)
__________________
Październik 2011 -> ponowne (po styczniu 2010) mega ścięcie włosów
Grudzień 2012 -> łopatki rudy kolor i nie ma mowy o ścinaniu

55-54-53-52-51-50!

Tosiulka
23-09-2009
kajojcia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 20:04   #4390
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kajojcia1989 Pokaż wiadomość
Konkretnie ciężko mi powiedzieć, bo dostałam je na Targach fryz/kosm. Są one firmy Color Control. Wrzuce zdjęcie ampułki i szamponu (próbki) po koloryzacji który jest boski
Sory za jakość zdj amp ale ciężko uchwycić cały napis ("Structural" Bagno Equilibrato Trivalente )
no to fajnie że pomaga, zaciekawiło mnie to co może mieć w składzie ampułka ale nie znalazłam informacji.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 20:13   #4391
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomości: 439
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
bez względu na kolor odżywki powinien używać każdy kto ma dłuższe włosy. Co to za ampułki ..firma.. nazwa?[COLOR="Silver"]
Dla mnie najlepszy jest Gliss Kur - maski Dwa razy w tygodniu i się siano nie robi
Po myciu - bo mam nachomikowane dużo po farbach loreala - używam odrobinkę odżywki na końce - jak dla mnie idealnie wygładzają.
__________________
Właścicielka czterech Kotowatych oraz mama małego Skrzata...
Moim marzeniem są dłuuugie włosy...oraz jednolity piękny ciemny rudy!


"Podążaj za pragnieniami, pamiętaj lecz, że cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odpłaci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 21:16   #4392
Arida_
Zadomowienie
 
Avatar Arida_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Eg
Wiadomości: 1 523
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cześć piękne Rudzielce!
Podczytuję Wasz wątek i widzę, że siedzą tu mądre kobitki, które z pewnością doradzą
Moje włosy po kilkuletnim farbowaniu stały się porowaste, przesuszone i łamliwe na końcach i do tego końce przestały łapać kolor Przy skórze głowy i grzywka rudy w miedź, kolor OK, ale reszta to sprany rudy, rudawy blond, teraz jeszcze końce żółtawoblond się robią. Efekt ombre, szkoda tylko, że bardzo niechciany. Farbuję włosy u fryzjera, ale jakoś straciłam do niego serce, ponieważ nic na te końce poradzić nie może. Proponuje ściągnięcie koloru, ale po pierwsze - cena odstrasza 200-300!! I to jeszcze na dwa razy co najmniej trzeba rozłożyć i nie gwarantuje, że nie pojawi się efekt żółteczka wielkanocnego
Dziewczyny, pomocy Co zrobić żeby uzyskać RÓWNOMIERNIE miedzianorudych włosów?
Czy ściąć końcówki radykalnie, czy jeszcze coś im pomoże?
Zrobić kąpiel rozjaśniająca? Ale boje się, że jeszcze bardziej wysuszę włosy i kolor nie będzie jeszcze szybciej się spierał.
Zgodzić się na ściągnięcie koloru?
Na razie zamówiłam sobie z inbreya odżywkę koloryzującą żeby jakoś te włosy wyglądały do podjęcia decyzji.
Poniżej fotki aktualne włosów, kolor jak w realu. Na jednej z nich pokazany kolor końcówki do góry oraz niechciane pasemka


__________________
1 + 1 = 3
Arida_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 21:25   #4393
Klaczeq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 98
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Zdecydowałam się właśnie na ten odcień 8.04. Chciałam zamówić farbę Inoa, ale widzę, że z allwaves również mają taki kolor, a wychodzi znacznie taniej... Myślicie ze allwaves wyjdzie delikatnie i naturalnie ?
__________________
TRAVELBUS
Pomóż poszukiwaczom przygód, polub ;-)
Klaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 21:41   #4394
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Arida_ Pokaż wiadomość
...Farbuję włosy u fryzjera, ale jakoś straciłam do niego serce, ponieważ nic na te końce poradzić nie może. Proponuje ściągnięcie koloru, ale po pierwsze - cena odstrasza 200-300!! I to jeszcze na dwa razy co najmniej trzeba rozłożyć i nie gwarantuje, że nie pojawi się efekt żółteczka wielkanocnego
Dziewczyny, pomocy Co zrobić żeby uzyskać RÓWNOMIERNIE miedzianorudych włosów?
Czy ściąć końcówki radykalnie, czy jeszcze coś im pomoże?
Zrobić kąpiel rozjaśniająca? Ale boje się, że jeszcze bardziej wysuszę włosy i kolor nie będzie jeszcze szybciej się spierał.
Zgodzić się na ściągnięcie koloru?
Ściąganie koloru????
Zmień jak najszybciej fryzjera! Co za niedorzeczny pomysł!
Skoro masz już za jasne końce to po co je rozjaśniać (bo to właśnie zrobi ściąganie koloru). Jak już to prepigmentacja. Poczytaj o tym, jest gdzieś na wątku.
A nawiasem mówiąc to mi się twój kolor podoba. Jak masz porowate i zniszczone końcówki, to je podetnij trochę, całość od razu będzie sprawiać zdrowsze wrażenie i kolor będzie ładniej wyglądał. Z resztą nawet naturalne włosy nigdy przecież nie są jednolite na całej długości.
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2012-12-28 o 21:42
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 22:03   #4395
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Arida_ Pokaż wiadomość
Cześć piękne Rudzielce!
Podczytuję Wasz wątek i widzę, że siedzą tu mądre kobitki, które z pewnością doradzą
Moje włosy po kilkuletnim farbowaniu stały się porowaste, przesuszone i łamliwe na końcach i do tego końce przestały łapać kolor Przy skórze głowy i grzywka rudy w miedź, kolor OK, ale reszta to sprany rudy, rudawy blond, teraz jeszcze końce żółtawoblond się robią. Efekt ombre, szkoda tylko, że bardzo niechciany. Farbuję włosy u fryzjera, ale jakoś straciłam do niego serce, ponieważ nic na te końce poradzić nie może. Proponuje ściągnięcie koloru, ale po pierwsze - cena odstrasza 200-300!! I to jeszcze na dwa razy co najmniej trzeba rozłożyć i nie gwarantuje, że nie pojawi się efekt żółteczka wielkanocnego
Dziewczyny, pomocy Co zrobić żeby uzyskać RÓWNOMIERNIE miedzianorudych włosów?
Czy ściąć końcówki radykalnie, czy jeszcze coś im pomoże?
Zrobić kąpiel rozjaśniająca? Ale boje się, że jeszcze bardziej wysuszę włosy i kolor nie będzie jeszcze szybciej się spierał.
Zgodzić się na ściągnięcie koloru?
Na razie zamówiłam sobie z inbreya odżywkę koloryzującą żeby jakoś te włosy wyglądały do podjęcia decyzji.
Zgadzam się w zupełności z Coco.
Kolor jest ok, ściąć końcówki i będzie na prawdę dobrze a pasemka dodają naturalności
Ewentualnie przepis na prepigmentację jest na profilu Kathy
Jakbyś mogła, to daj znać coś o tej odżywce z Inebrya

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2012-12-28 o 22:05
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 22:24   #4396
kajojcia1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 29
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Arida_ Pokaż wiadomość
... Efekt ombre, szkoda tylko, że bardzo niechciany. Farbuję włosy u fryzjera, ale jakoś straciłam do niego serce, ponieważ nic na te końce poradzić nie może. Proponuje ściągnięcie koloru, ale po pierwsze - cena odstrasza 200-300!! I to jeszcze na dwa razy co najmniej trzeba rozłożyć i nie gwarantuje, że nie pojawi się efekt żółteczka wielkanocnego
Dziewczyny, pomocy Co zrobić żeby uzyskać RÓWNOMIERNIE miedzianorudych włosów?
Czy ściąć końcówki radykalnie, czy jeszcze coś im pomoże?
Zrobić kąpiel rozjaśniająca? Ale boje się, że jeszcze bardziej wysuszę włosy i kolor nie będzie jeszcze szybciej się spierał.
Zgodzić się na ściągnięcie koloru?
Jestem w szoku to co "poleca" Ci fryzjer(?) Zgadzam się z Coco żebyś zmieniła fryzjera, bo to idiota jest.
Odnośnie ściągania koloru to ja miałam z brązowo- czerwonego ściągane na blond. Włosy miałam na końcach przesuszone i wyglądały jak końcówki żyta. Dosłownie! Fryzjerka lekko mi podcieła i jest ok. Lepiej sukcesywnie podcinać nawet po 3 cm niż je męczyć, bo od przetrzymywania i "ratowania" jeszcze bardziej się je niszczy. Wiem to po sobie, na głowie miałam już każdy kolor, od blondu po czarne. Za wyjątkiem zielonego
Ale wracając do Twojego koloru jest super mnie się podoba, faktycznie widać różnicę, ale ja (choć sama płaczę jak podcinam) proponuje podciąć i się cieszyć pięknym kolorem, a pasemka, traktuj jak refleksy, teraz zimą dodasz na głowie trochę lata, a przy okazji naturalności!! PS ja też mam kilka małych pasemek i je polubiłam
Głowa do góry!!

A fryzjera kopnij w doope!
__________________
Październik 2011 -> ponowne (po styczniu 2010) mega ścięcie włosów
Grudzień 2012 -> łopatki rudy kolor i nie ma mowy o ścinaniu

55-54-53-52-51-50!

Tosiulka
23-09-2009
kajojcia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 08:26   #4397
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez Arida_ Pokaż wiadomość
Cześć piękne Rudzielce!
Podczytuję Wasz wątek i widzę, że siedzą tu mądre kobitki, które z pewnością doradzą
Moje włosy po kilkuletnim farbowaniu stały się porowaste, przesuszone i łamliwe na końcach i do tego końce przestały łapać kolor Przy skórze głowy i grzywka rudy w miedź, kolor OK, ale reszta to sprany rudy, rudawy blond, teraz jeszcze końce żółtawoblond się robią. Efekt ombre, szkoda tylko, że bardzo niechciany. Farbuję włosy u fryzjera, ale jakoś straciłam do niego serce, ponieważ nic na te końce poradzić nie może. Proponuje ściągnięcie koloru, ale po pierwsze - cena odstrasza 200-300!! I to jeszcze na dwa razy co najmniej trzeba rozłożyć i nie gwarantuje, że nie pojawi się efekt żółteczka wielkanocnego
Dziewczyny, pomocy Co zrobić żeby uzyskać RÓWNOMIERNIE miedzianorudych włosów?
Czy ściąć końcówki radykalnie, czy jeszcze coś im pomoże?
Zrobić kąpiel rozjaśniająca? Ale boje się, że jeszcze bardziej wysuszę włosy i kolor nie będzie jeszcze szybciej się spierał.
Zgodzić się na ściągnięcie koloru?
Na razie zamówiłam sobie z inbreya odżywkę koloryzującą żeby jakoś te włosy wyglądały do podjęcia decyzji.
Poniżej fotki aktualne włosów, kolor jak w realu. Na jednej z nich pokazany kolor końcówki do góry oraz niechciane pasemka


nic dodac nic ujac tak jak napisały dziewczyny podciac i sie cieszyc.
Koncowki wlosw nie posiadaja pigmentu - w takiej sytuacji gdy nie ma innego wyjscia robi sie prepigmentacje, jednak jesli konce sa i tak suche wiec jesli pozwala na to dlugosc lepiej je sciac.
Fryzjerce brak kompetencji - jest niedouczona;(
Trzeba rozwazyc dlaczego do takiej sytuacji doszło...odpowiedź pewnie bedzie taka że z powodu nieprawidłowego farbowania włosów - bowiem nie można katować całości włosów farbą co miesiąc - to największy błąd prowadzący do takiej sytuacji.


Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 08:28   #4398
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez drevnikocurek Pokaż wiadomość
Dla mnie najlepszy jest Gliss Kur - maski Dwa razy w tygodniu i się siano nie robi
Po myciu - bo mam nachomikowane dużo po farbach loreala - używam odrobinkę odżywki na końce - jak dla mnie idealnie wygładzają.
od dawna szukam maski w żółtym opakowaniu...nigdzie nie ma

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 08:58   #4399
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Arida kolor masz śliczny, ja bym tak jak dziewczyny nie zgadzała się na dekoloryzacje ale podcięła końcówki, to najlepsze moim zdaniem rozwiązanie...

Klaczeq ja będę zamawiać ten 8.04 allwaves po nowym roku ale farbnę dopiero myslę ok 20 stycznia na urodziny synka
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-29, 09:09   #4400
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomości: 439
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
od dawna szukam maski w żółtym opakowaniu...nigdzie nie ma

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
http://www.glisskur.schwarzkopf.pl/c..._SC_mip_pl.jpg
Ja uzwam tej zamiennie z czarna i jest ok
__________________
Właścicielka czterech Kotowatych oraz mama małego Skrzata...
Moim marzeniem są dłuuugie włosy...oraz jednolity piękny ciemny rudy!


"Podążaj za pragnieniami, pamiętaj lecz, że cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odpłaci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 09:45   #4401
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Klaczeq Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się właśnie na ten odcień 8.04. Chciałam zamówić farbę Inoa, ale widzę, że z allwaves również mają taki kolor, a wychodzi znacznie taniej... Myślicie ze allwaves wyjdzie delikatnie i naturalnie ?
na palecie wygląda bardzo ładnie i podobnie, ja też kupiłam Allwaves tylko inne kolorki 8.4 i 7.4, zrobiłam sobie test skórny, na początku trochę śmierdziało amoniakiem.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 09:49   #4402
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kajojcia1989 Pokaż wiadomość

A fryzjera kopnij w doope!
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 10:35   #4403
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

kathy daj znać jak wrażenia po farbowaniu

mam jeszcze pytanko, używała któraś olejku kokosowego? np Vatica? on zmywa kolor czy raczej chroni? bo na włosy to wiem, że działa kondycjonująco ale co z kolorem?

Edytowane przez mandarynka882
Czas edycji: 2012-12-29 o 10:43
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 10:57   #4404
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
kathy daj znać jak wrażenia po farbowaniu

mam jeszcze pytanko, używała któraś olejku kokosowego? np Vatica? on zmywa kolor czy raczej chroni?
no to troche potrwajestem okropnie niezdecydowana farb przybywa...i tyle Vatica wymywa troche.
Olej kokosowy, działa ochronnie przeciwzapalnie i odżywczo, można farbować włosy z małą ilością tego oleju dodaną do farby, nie więcj niż pół małej łyżeczki.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2012-12-29 o 11:19
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 11:42   #4405
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

kathy dzięki

a kiedy ostatnio farbowałaś? ja ponad tydz i już mnie korci. I z jednej strony ten allwaves 8.04 mi się podoba (może by stonował te czerwoności) a z drugiej inne tez kuszą...
podoba mi się też kolor Kaśki Zielińskiej


po ślubie parę lat temu się na nią "obciełam" i mi fryzjer proponował jej kolor bo stwierdził, że mamy identyczną urodę, ale wtedy nie byłam za rudościami
a dziś bym taki chciała...
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 13:00   #4406
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
kathy dzięki

a kiedy ostatnio farbowałaś? ja ponad tydz i już mnie korci. I z jednej strony ten allwaves 8.04 mi się podoba (może by stonował te czerwoności) a z drugiej inne tez kuszą...
podoba mi się też kolor Kaśki Zielińskiej


po ślubie parę lat temu się na nią "obciełam" i mi fryzjer proponował jej kolor bo stwierdził, że mamy identyczną urodę, ale wtedy nie byłam za rudościami
a dziś bym taki chciała...
farbowałam 4 tygodnie temu (mnie też kusi) tyle że ja muszę zapuścić górę, jeszcze ok 10 cm więc muszę tu uważać na kondycje włosów, mam długie i gęste włosy - więc farbowanie po długości nie należy do przyjemności - a każde farbowanie sporo podniszczy długie włosy.
W poniedziałek idę do pracy więc zrobię tylko odrost i emuglowanie po całości na jakieś 5 minut.
Kaśka Zielińska ma zawsze fajne kolory, no ale na krótkich włosach to prosta sprawa.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 17:29   #4407
kajojcia1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 29
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Dziewczyny sorki ze troche nie na temat! ale mam pytanko:
Czy jest któraś z Was z Krakowa? Jeśli tak mogłaby mi pomóc i podpowiedziec gdzie moge znalezc tanie lokum na pol nocy doslownie sylwester/nowy rok? dla trzech osob. slyszalam ze akademiki wynajmuja ake na agh nie ma już miejsc a na reszte nie mozemy sie dodzwonic
bylabym wdzieczna za info
zeby tu nie smiecic to na priv
__________________
Październik 2011 -> ponowne (po styczniu 2010) mega ścięcie włosów
Grudzień 2012 -> łopatki rudy kolor i nie ma mowy o ścinaniu

55-54-53-52-51-50!

Tosiulka
23-09-2009
kajojcia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 19:33   #4408
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Dzisiaj zrobiłam w końcu zdjęcia ukazujące mój kolor w całej okazałości, taki jaki jest podrzucam zdjęcia, gdyby kogoś kiedyś kusiło farbować kolorem 8.34
Kolor po 3-4 tyg. po farbowaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_4347lll.jpg (65,8 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_4345.jpg (53,1 KB, 170 załadowań)

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2012-12-29 o 19:40
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 20:08   #4409
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 186
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Dzisiaj zrobiłam w końcu zdjęcia ukazujące mój kolor w całej okazałości, taki jaki jest podrzucam zdjęcia, gdyby kogoś kiedyś kusiło farbować kolorem 8.34
Kolor po 3-4 tyg. po farbowaniu
Filifonko śliczny teraz widać w całej okazałości .

A robiłaś z utleniaczem 6 czy 3% ?
Kisia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 21:10   #4410
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kisia_1 Pokaż wiadomość
Filifonko śliczny teraz widać w całej okazałości .

A robiłaś z utleniaczem 6 czy 3% ?
Dziękuję Już dłuższy czas robię z 3%
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.