Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-08, 16:49   #4501
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
do tego typu farb musi być oryginalny - przeznaczony do tej serii. Będziesz mogła farbować normalnie oczywiści, oblepia ale nie wnika drażniąco w strukturę, ma bardzo niski oksydant chyba 1.8 - bardzo malo rozchyla łuskę, włosy będa miały coraz więcej pigmentu, a kolor mniej się będzie wypłukiwał.
Właśnie znalazłam stronę internetową gdzie mają te żele a także oksydany. Z tego co wyczytałam to są dwa rodzaje. 1,8 - używa się w celu pozostawienia na włosach większej ilości koloru oraz 3 - używa się w celu osiągnięcia większej intensywności refleksów we wszystkich odcieniach, a w szczególności kolorów fantazyjnych np. czerwony, miedziany Jak spodoba mi kolor farby Artego It's Color 9.44 to będę nią robiła tylko odrosty a na resztę będę kładła ten żel.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 18:53   #4502
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Właśnie znalazłam stronę internetową gdzie mają te żele a także oksydany. Z tego co wyczytałam to są dwa rodzaje. 1,8 - używa się w celu pozostawienia na włosach większej ilości koloru oraz 3 - używa się w celu osiągnięcia większej intensywności refleksów we wszystkich odcieniach, a w szczególności kolorów fantazyjnych np. czerwony, miedziany Jak spodoba mi kolor farby Artego It's Color 9.44 to będę nią robiła tylko odrosty a na resztę będę kładła ten żel.
kiedy będziesz robiła? - bo mnie bardzo interesuje ta koloryzacjamoże i ja się skuszę, daj znać koniecznie
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 19:46   #4503
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

misiaq, miszona i kathy bardzo dziekuje za odpowiedzi

co do tonerow dodam od siebie, ze NIE POLECAM-toneru/farby firmy selective masakruja wlosy, a kolory sa ciemne i przeklamane. mialam nieprzyjemnosc uzyc koloru 7.44 i wlosy wyszly w kolorze miodu gryczanego, jedyny plus za to, ze byl naturalny
selective mildcolour absolutnie odradzam

co do toneru revlonu z osobnym oksy- nie niszczy wlosow, ale kolor rudy jest jeden i powiem wprost oczodajny, ale z kolejnym zastosowaniem przeradza sie w wisniowe tony, nie pomaga skrocenie czasu aplikacji, natomiast bez odswiezenia jest calkiem niewidoczny. jest tez mozliwosc, ze moje wlosy przyjmuja tak ten toner, ale z cala pewnoscia nie szkodzi wlosom.

kathy widzialas kogos na zywo w 7.66?? bo wyglada mega kuszaco, ALE boje sie czy w buraka nie zmieni, no i jeszcze sadzisz, ze on pasuje do cieplej karnacji
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 20:12   #4504
misiaq
Raczkowanie
 
Avatar misiaq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: warshau
Wiadomości: 188
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

A ja dla odmiany zachorowałam...tak bardzo zachorowałam na włosy blogerki z załącznika .

Tylko kurcze... też się trochę boję czerwieni

A tu więcej fotek: http://glossfashion.com/le-happy/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot2012-12-04at60207PM-1.jpg (21,1 KB, 53 załadowań)
__________________
Godmod grotesque burlesque drag
misiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 20:21   #4505
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
kiedy będziesz robiła? - bo mnie bardzo interesuje ta koloryzacjamoże i ja się skuszę, daj znać koniecznie
Oj nie prędko bo dopiero co na dniach robiłam kąpiel rozjaśniającą. Muszę najpierw zafarbować farbą Artego It's Color 9.44 i jak mi się kolor spodoba to wtedy zdecyduję się na ten żel. Także pewnie najwcześniej pod koniec lutego.

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2013-01-08 o 20:23
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 20:40   #4506
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
misiaq, miszona i kathy bardzo dziekuje za odpowiedzi

co do tonerow dodam od siebie, ze NIE POLECAM-toneru/farby firmy selective masakruja wlosy, a kolory sa ciemne i przeklamane. mialam nieprzyjemnosc uzyc koloru 7.44 i wlosy wyszly w kolorze miodu gryczanego, jedyny plus za to, ze byl naturalny
selective mildcolour absolutnie odradzam

co do toneru revlonu z osobnym oksy- nie niszczy wlosow, ale kolor rudy jest jeden i powiem wprost oczodajny, ale z kolejnym zastosowaniem przeradza sie w wisniowe tony, nie pomaga skrocenie czasu aplikacji, natomiast bez odswiezenia jest calkiem niewidoczny. jest tez mozliwosc, ze moje wlosy przyjmuja tak ten toner, ale z cala pewnoscia nie szkodzi wlosom.

kathy widzialas kogos na zywo w 7.66?? bo wyglada mega kuszaco, ALE boje sie czy w buraka nie zmieni, no i jeszcze sadzisz, ze on pasuje do cieplej karnacji
Zerknij na youtube sarunia7771 ona ma coś podobnego...
co do 7.66 to prędzej w róż niż buraka. Do cieplej chyba tak ona ma ciepłą

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 20:44   #4507
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kathy widzialas kogos na zywo w 7.66?? bo wyglada mega kuszaco, ALE boje sie czy w buraka nie zmieni, no i jeszcze sadzisz, ze on pasuje do cieplej karnacji
Ja nie kathy ale odpowiem bo robiłam w 2011 Vitalitys 7.66 i nie polecam. Tu masz zdjęcie i opis https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=167 Na zdjęciu wygląda ladnie ale kolor wyszedł cienmo i nijako, a chciałam mieć ładną, soczystą czerwień.

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2013-01-08 o 20:47
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 21:19   #4508
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misiaq Pokaż wiadomość
A ja dla odmiany zachorowałam...tak bardzo zachorowałam na włosy blogerki z załącznika .

Tylko kurcze... też się trochę boję czerwieni

A tu więcej fotek: http://glossfashion.com/le-happy/
ja mam takie obecnie
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 21:43   #4509
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misiaq Pokaż wiadomość
A ja dla odmiany zachorowałam...tak bardzo zachorowałam na włosy blogerki z załącznika .

Tylko kurcze... też się trochę boję czerwieni

A tu więcej fotek: http://glossfashion.com/le-happy/
Ja uwielbiam Jej kolor od dłuższego czasu nawet myślałam o takim ombre
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 07:43   #4510
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Ja nie kathy ale odpowiem bo robiłam w 2011 Vitalitys 7.66 i nie polecam. Tu masz zdjęcie i opis https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=167 Na zdjęciu wygląda ladnie ale kolor wyszedł cienmo i nijako, a chciałam mieć ładną, soczystą czerwień.
trochę inny niz na paleciemniej jasny, ale może ze względu na podkład, mimo wszystko na twoim zdjęciu wygląda bardzo ładnie i żywo. No niestety kolorki w różnych światłach wyglądaja inaczej...
pamietam mój 7.34 który najgorzej wyglądał w windzie - mega szaro, a w łazience piękny karmel.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 09:29   #4511
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomości: 439
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

U mnie 7.46 wyglądało tak:
(Pure Spice)
Zdjęcia w swietle dziennym nie mam, ale była naprawdę intensywna czerwien...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN7995.jpg (43,3 KB, 25 załadowań)
__________________
Właścicielka czterech Kotowatych oraz mama małego Skrzata...
Moim marzeniem są dłuuugie włosy...oraz jednolity piękny ciemny rudy!


"Podążaj za pragnieniami, pamiętaj lecz, że cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odpłaci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-09, 10:53   #4512
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
trochę inny niz na paleciemniej jasny, ale może ze względu na podkład, mimo wszystko na twoim zdjęciu wygląda bardzo ładnie i żywo. No niestety kolorki w różnych światłach wyglądaja inaczej...
pamietam mój 7.34 który najgorzej wyglądał w windzie - mega szaro, a w łazience piękny karmel.
U mnie też kolor zawsze najlepiej wygląda w łazience nawet odrosty nie są w tym świetle widoczne w sam raz żeby w dobrym humorze zacząć dzień a później na uczelni w łazience doznać szoku (tak beznadziejnie sztuczne światło, że dość, że kolor wygląda fatalnie to jeszcze na twarzy widać wszystkie niedoskonałości-nawet te których nie ma ).
Chyba takie sztuczne, zimne światło jest najgorsze.
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 11:45   #4513
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
U mnie też kolor zawsze najlepiej wygląda w łazience nawet odrosty nie są w tym świetle widoczne w sam raz żeby w dobrym humorze zacząć dzień a później na uczelni w łazience doznać szoku (tak beznadziejnie sztuczne światło, że dość, że kolor wygląda fatalnie to jeszcze na twarzy widać wszystkie niedoskonałości-nawet te których nie ma ).
Chyba takie sztuczne, zimne światło jest najgorsze.
dokładnie
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 18:37   #4514
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
U mnie też kolor zawsze najlepiej wygląda w łazience nawet odrosty nie są w tym świetle widoczne w sam raz żeby w dobrym humorze zacząć dzień a później na uczelni w łazience doznać szoku (tak beznadziejnie sztuczne światło, że dość, że kolor wygląda fatalnie to jeszcze na twarzy widać wszystkie niedoskonałości-nawet te których nie ma ).
Chyba takie sztuczne, zimne światło jest najgorsze.
No, mam takie samo wrażenie w niektórych sklepach. Ma się ochotę zaraz wyjść.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 20:00   #4515
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
No, mam takie samo wrażenie w niektórych sklepach. Ma się ochotę zaraz wyjść.
Mi się coraz częściej zdarza spotykać tak beznadziejne światło w przymierzalniach sklepowych... Zawsze myślałam, że w takich miejscach "gra" się światłem żeby klienci lepiej wyglądali i więcej kupili a nie wychodzili z przekonaniem "mi to chyba nic już nie pomoże, więc nie ma sensu tego kupować"
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 20:15   #4516
misiaq
Raczkowanie
 
Avatar misiaq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: warshau
Wiadomości: 188
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam Jej kolor od dłuższego czasu nawet myślałam o takim ombre
Ano ano... tylko jak to poczynić nie robiąc sobie przy okazji krzywdy? Ja mam dwie lewe łapy jeśli chodzi o farbowanie

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Mi się coraz częściej zdarza spotykać tak beznadziejne światło w przymierzalniach sklepowych... Zawsze myślałam, że w takich miejscach "gra" się światłem żeby klienci lepiej wyglądali i więcej kupili a nie wychodzili z przekonaniem "mi to chyba nic już nie pomoże, więc nie ma sensu tego kupować"
Otototo!

Chociaż swego czasu, miałam wrażenie, że w H&M w centrum w przymierzalniach mają "wyszczuplające" lustra
__________________
Godmod grotesque burlesque drag
misiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 20:30   #4517
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Mi się coraz częściej zdarza spotykać tak beznadziejne światło w przymierzalniach sklepowych... Zawsze myślałam, że w takich miejscach "gra" się światłem żeby klienci lepiej wyglądali i więcej kupili a nie wychodzili z przekonaniem "mi to chyba nic już nie pomoże, więc nie ma sensu tego kupować"
no ja kiedys sie spotkalam sie z tak wyszczuplajacym lustrze w top secrecie, ze masakra, niedowaga mi wyszla
moze licza,ze raczej patrzac jak zle sie wyglada klient kupi wszystko

Cytat:
Napisane przez misiaq Pokaż wiadomość
Ano ano... tylko jak to poczynić nie robiąc sobie przy okazji krzywdy? Ja mam dwie lewe łapy jeśli chodzi o farbowanie



Otototo!

Chociaż swego czasu, miałam wrażenie, że w H&M w centrum w przymierzalniach mają "wyszczuplające" lustra
h&m nie wiem , ale wspomniany top secret bankowo, a dla rudosci moim zdaniem najgorszy jest new yorker
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 23:07   #4518
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misiaq Pokaż wiadomość
Ano ano... tylko jak to poczynić nie robiąc sobie przy okazji krzywdy? Ja mam dwie lewe łapy jeśli chodzi o farbowanie
Coś mi się kojarzy, że na którejś stronie swojego bloga wypowiadała się na temat swojego koloru i ombre ale nie ma szans żeby mi się to udało znaleźć przeglądałam ten blog głównie ze względu na Jej fajny styl ubierania i przy okazji zakochałam się w ombre


Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
no ja kiedys sie spotkalam sie z tak wyszczuplajacym lustrze w top secrecie, ze masakra, niedowaga mi wyszla
moze licza,ze raczej patrzac jak zle sie wyglada klient kupi wszystko
To też prawda ja wyglądam w takich lustrach jak anorektyczka i od razu mi się odniechciewa przymierzać.
To też jest jakaś teoria chociaż mi się lepiej robi zakupy jeśli przyjemnie jest na siebie popatrzeć w lustrze
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 18:14   #4519
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Witam Was kochane dawno mnie tu nie było odwaliło mi coś i przyciemniłam kolor na brąz , powiedzcie mi jaki to kolor?? bo po prostu się zakochałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d6ce.jpg (38,8 KB, 64 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-10, 19:24   #4520
kajojcia1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 29
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny.

Ja wiem że to już było wałkowane milion razy ale nie chce nic źle zrobić. Chodzi o to, że jutro wybieram się do hurtowni i chce kupić farbke i teraz tak : chcę zrobić ton jaśniejsze niż teraz czyli z pure paprika 78 chce przejść na cos w stylu mango. I czy dobrze myślę że 7.44 będzie ok? bi nie chce czerwonych refleksów i jaki oxy do tego? czy 3% wystarczy na ciemne (brązowe) odrosty i na reszte czy lepiej 6% kupić? już zglupialam z tym i wszystko mi sie pomieszalo
__________________
Październik 2011 -> ponowne (po styczniu 2010) mega ścięcie włosów
Grudzień 2012 -> łopatki rudy kolor i nie ma mowy o ścinaniu

55-54-53-52-51-50!

Tosiulka
23-09-2009
kajojcia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 11:47   #4521
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Właśnie siedzę z farbą na włosach Artego it's color 9.44 Wracam na dobre do rudego Jestem bardzo ciekawa tego koloru. Wieczorem wrzucę zdjęcia.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 13:33   #4522
misiaq
Raczkowanie
 
Avatar misiaq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: warshau
Wiadomości: 188
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Właśnie siedzę z farbą na włosach Artego it's color 9.44 Wracam na dobre do rudego Jestem bardzo ciekawa tego koloru. Wieczorem wrzucę zdjęcia.
Ja miałam swego czasu i byłam baaaaardzo zadowolona. Piękny, jasny, nasycony rudziak. Trzymam kciuki
__________________
Godmod grotesque burlesque drag
misiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 14:35   #4523
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Pokaż wiadomość
Witam Was kochane dawno mnie tu nie było odwaliło mi coś i przyciemniłam kolor na brąz , powiedzcie mi jaki to kolor?? bo po prostu się zakochałam
w palecie allvaves widzialam takie kolory - 5.43 lub 34 i np. do tego chyba 5.04 jest podobny, ogolnie polecam ich palete bo jest tam troche tych kolorow. one wychodza nie za ciemno, wiec nie masz sie co martwic ta 5
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 15:48   #4524
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Cytat:
Witam Was kochane dawno mnie tu nie było odwaliło mi coś i przyciemniłam kolor na brąz , powiedzcie mi jaki to kolor?? bo po prostu się zakochałam
<br />
<br />
w palecie allvaves widzialam takie kolory - 5.43 lub 34 i np. do tego chyba 5.04 jest podobny, ogolnie polecam ich palete bo jest tam troche tych kolorow. one wychodza nie za ciemno, wiec nie masz sie co martwic ta 5
czy wysuszaja mocno? porównaj do Vitalitys pls

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 16:22   #4525
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

kathy powiem szczerze, ze zalezy od koloru przy tych farbach. robilam nimi na poczatku zabaw z profeskami, niedanwo znowu zaczelam i naprawde zalezy od koloru poniewaz 9.44 wychodzi burakowo i suszy niemilosiernie, 7.64 jest bardzo ok, suszy minimalnie ( ale przed farbowaniem moje wlosy juz byly podniszczone), ciemniejsze odcienie uwazam za zdecydowanie delikatniejsze. dla mnie ogromny plus za naturalnosc kolorow 7.4 i 6.4 widzialam w sklepie na klientce. natomiast ja dodaje do nich odzywki garniera z olejkiem avokado i maslem karite ( tej, ktora polecalas ). w stosunku do vitalitys powiedzialabym , ze mniej rozjasniaja, ale vitalitys na poziomie 8 u mnie suszyl mocniej niz allvaves. z vitalitys mialam jeszcze tylko poziom 7 i ten juz byl lepszy, lagodniejszy -moze nawet delikatniejszy . napisz jaki kolor kusi Cie z allvaves moze znam to odpowiem ( zwlaszcza, ze robilam z nich mnostwo mieszanek)
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 16:24   #4526
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Witam wszystkie rudolubne!
Słuchajcie, dawno mnie tu nie było, bo mój ukochany fryzjer nie zgadzał się na zrobienie mnie (ciemnej szatynki) na rudo i uparcie robił mi brązy na głowie. Ale stało się - wkurzyłam się i samodzielnie zrobilam sobie ognistą miedź (poziom 7.4), najpierw używając ostroznie rozjaśniacza zakupionego w hurtowni fryzjerskiej. Kolor na głowie mam obłędny, baaardzo wyrazisty. Ale - przy samej głowie, głównie przy przedziałku po jednej stronie (czyli na odrostach) włosy wyszły za jasne jednak, to aż ruda żarówa.
Chciałabym je przyciemnić odrobinę, o ton. Głównie te od samej głowy. Czy tak się da? Mam farbę Vitalitys 6.4, zamówiłam przez net wodę 3%, bo wyczytałam, że taka mi wystarczy przy przyciemnianiu. No i pytanie do Was - jak to zrobić i kiedy? Włosy farbowałam we wtorek, czekać jeszcze kilka tygodni, żeby ich nie wysuszyć za bardzo? Nie spaliłam ich, ale widać, że jednak rozjaśniacz je nieco zmęczył. No i jak długo trzymać farbę? Na odroście najpierw, ale ile na długości? Boję się, że wyjdą mi paski koloru, a do fryzjera wstydzę się pójść, bo mnie opieprzy, że sama się z tym babrałam. Doradzicie coś, może kathy579, julianna-p?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 16:55   #4527
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Witam wszystkie rudolubne!
Słuchajcie, dawno mnie tu nie było, bo mój ukochany fryzjer nie zgadzał się na zrobienie mnie (ciemnej szatynki) na rudo i uparcie robił mi brązy na głowie. Ale stało się - wkurzyłam się i samodzielnie zrobilam sobie ognistą miedź (poziom 7.4), najpierw używając ostroznie rozjaśniacza zakupionego w hurtowni fryzjerskiej. Kolor na głowie mam obłędny, baaardzo wyrazisty. Ale - przy samej głowie, głównie przy przedziałku po jednej stronie (czyli na odrostach) włosy wyszły za jasne jednak, to aż ruda żarówa.
Chciałabym je przyciemnić odrobinę, o ton. Głównie te od samej głowy. Czy tak się da? Mam farbę Vitalitys 6.4, zamówiłam przez net wodę 3%, bo wyczytałam, że taka mi wystarczy przy przyciemnianiu. No i pytanie do Was - jak to zrobić i kiedy? Włosy farbowałam we wtorek, czekać jeszcze kilka tygodni, żeby ich nie wysuszyć za bardzo? Nie spaliłam ich, ale widać, że jednak rozjaśniacz je nieco zmęczył. No i jak długo trzymać farbę? Na odroście najpierw, ale ile na długości? Boję się, że wyjdą mi paski koloru, a do fryzjera wstydzę się pójść, bo mnie opieprzy, że sama się z tym babrałam. Doradzicie coś, może kathy579, julianna-p?
ja dzisiaj tez sciemnialam odrosty i czesc wlosow poniewaz nie chwycil mi ostatnikolor idealnie rowno i moge powiedziec, ze nie zrobilam calosci, ale jedynie te pasma, wlasnie glownie odrosty i gore wlosow z woda 3 na 20 minut. wlosy sa ok, kolor sie wyrownal calkowicie. zdecydowanie jestem zadowolona. natomiast 6.4 bbbaaardzo ciemne jest w vitalitys i jesli chcesz lekkiego stonowania wybralabym pewnie mega krotki czas jak np.10 minut na wybrane pasma, ewentualnie przeciagnac na chwile, ale tu konieczne jest mega wyczucie zeby nie stracic koloru

ogolnie pytanie jest jeszcze takie, czy jako ciemna szatynka nie przyzwyczailas sie zwyczajnie do ciemniejszej nasady wlosow? w rudosciach czesto wlasnie to mi przeszkadzalo, zwlaszcza na poczatku. natomiast kiedy pytalam innych czy oni widza ta zolc/zarowiastosc przeczyli
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 17:08   #4528
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Julianna-p, dzięki za odpowiedź No właśnie zaczynam się przyzwyczajać do jasnego koloru, zmieniłam przedziałek na taki "choinkowy" i prawie nie widać tych jaśniejszych miesc. Ale one są, przy nasadzie to wręcz z 10 mm takiego jasnego blond mi został, widocznie nie dojechałam pędzlem z farbą. Spróbuję w takim razie na 5 minut i przeciągnę dosłownie na chwilę na następne 5 na długość, będzie dobrze? A może kupić inny odcień, jest jakiś pośredni? Bo kolor wyszedł super, tylko te za jasne miejsca no brzydkie są.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 17:23   #4529
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misiaq Pokaż wiadomość
Ja miałam swego czasu i byłam baaaaardzo zadowolona. Piękny, jasny, nasycony rudziak. Trzymam kciuki
Też jestem zadowolona. Kolor ładny. Jasny rudy, lekko wpadający w marchewkę. Niestety na końcach bardzo słabo złapało i mam włosy takie żółto-złote. Wszystko to wina wakacyjnego farbowania henną. Kąpiel rozjaśniająca nic tu nie dała. Mimo umycia włosów specjalnym szamponem do włosów po koloryzacji Goldwell Post-Color, nałożenia dużej ilości odżywki do włosów farbowanych i spłukaniu wodą z octem, włosy są lekko przesuszone i matowe. Nawet ciężko było mi je rozczesać, a zwłaszcza końce. No niestety ale częste farbowanie i zmienianie kolorów sprawiło że będę musiała je jutro ściąć. Nie wrzucę zdjęć bo wyszły beznadziejnie. Jutro po wizycie u fryzjera postaram się jeszcze jakieś zrobić.

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2013-01-11 o 17:25
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 17:32   #4530
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Julianna-p, dzięki za odpowiedź No właśnie zaczynam się przyzwyczajać do jasnego koloru, zmieniłam przedziałek na taki "choinkowy" i prawie nie widać tych jaśniejszych miesc. Ale one są, przy nasadzie to wręcz z 10 mm takiego jasnego blond mi został, widocznie nie dojechałam pędzlem z farbą. Spróbuję w takim razie na 5 minut i przeciągnę dosłownie na chwilę na następne 5 na długość, będzie dobrze? A może kupić inny odcień, jest jakiś pośredni? Bo kolor wyszedł super, tylko te za jasne miejsca no brzydkie są.
sadze, ze to moze dac rade, ale jesli masz mozliwosc dokupienia czegos to ja raczej uzylabym tego damego odcienie czyli7.4 z woda 3 ewentualnie najlepszym rozwiazaniem moglby byc toner, ale zarowno w temacie tonerow jak i vitalitys specem jest kathy
natomiast jesli nie masz innych opcji to sadze, ze to daloby rade
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.