Nowa woda toaletowa Someday Justin Bieber - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-02-20, 13:48   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Nowa woda toaletowa Someday Justin Bieber


Na polskim rynku pojawił się pierwszy zapach Someday stworzony przez Justina Biebera. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 14:53   #2
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomości: 1 904
Dot.: Nowa woda toaletowa Someday Justin Bieber

To chłopak, czemu nie wyda zapachu męskiego?
Haha, bo nie ma za bardzo fanów wśród mężczyzn,
a wśród dziewczyn? Może w USA, w Polsce być fanką Biebera to naprawdę obciach. Dla 10latek to jeszcze nie, ale dla 15 czy 18 latek - wstyd i hańba. Dlatego kto to kupi, ja się pytam? Kilkulatek na to nie stać, a kilkunastolatki nie będą tego chciały
classic_chic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 10:46   #3
TheIndygo
Raczkowanie
 
Avatar TheIndygo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Nowa woda toaletowa Someday Justin Bieber

Cytat:
Napisane przez classic_chic Pokaż wiadomość
To chłopak, czemu nie wyda zapachu męskiego?
Haha, bo nie ma za bardzo fanów wśród mężczyzn,
a wśród dziewczyn? Może w USA, w Polsce być fanką Biebera to naprawdę obciach. Dla 10latek to jeszcze nie, ale dla 15 czy 18 latek - wstyd i hańba. Dlatego kto to kupi, ja się pytam? Kilkulatek na to nie stać, a kilkunastolatki nie będą tego chciały
Ej! Czytasz mi w myślach! Dokładnie to samo miałam napisać! Chłopak, który wydaje damskie perfumy, a nie męskie...? Coś tu jest nie tak ;>
__________________
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić. Nareszcie przyda się na coś ten cały Internet. Trafiło na Ciebie. Czy mogę Ci o tym opowiedzieć?
TheIndygo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 14:24   #4
Tunisbis
Raczkowanie
 
Avatar Tunisbis
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 89
GG do Tunisbis
Dot.: Nowa woda toaletowa Someday Justin Bieber

Wy myślicie, że Justin nie ma fanek, które mają więcej niż 10 lat? Nawet niektóre 20 latki go kochają! Jest koncert w Łodzi, nie będzie tam dzieci a właśnie głównie nastolatki. Pewnie większość z was myśli, że on ma tylko jedną czy 2 piosenki... Radzę poczytać więcej i się trochę do edukować niż pisać takie głupoty Ja kupiłam chociaż nie jestem wielką fanką, ale zapach mi się bardzo podoba. Bo zazwyczaj perfumy kupuje się właśnie dla zapachu , a nie dla twórcy

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez classic_chic Pokaż wiadomość
To chłopak, czemu nie wyda zapachu męskiego?
Haha, bo nie ma za bardzo fanów wśród mężczyzn,
a wśród dziewczyn? Może w USA, w Polsce być fanką Biebera to naprawdę obciach. Dla 10latek to jeszcze nie, ale dla 15 czy 18 latek - wstyd i hańba. Dlatego kto to kupi, ja się pytam? Kilkulatek na to nie stać, a kilkunastolatki nie będą tego chciały
hahaha wstyd i hańba? może dla ciebie, ale JB ma tysiące fanek w Polsce, które się z tym nie kryją. Czasy "Baby" już minęły.

Edytowane przez Tunisbis
Czas edycji: 2013-02-22 o 15:42
Tunisbis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 14:59   #5
czikicziki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 451
Dot.: Nowa woda toaletowa Someday Justin Bieber

Ten niby kwiatek na korku kojarzy mi się z Lolą Jacobsa ;]
czikicziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 10:28   #6
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: Nowa woda toaletowa Someday Justin Bieber

Ale żałosne jesteście. Jeśli perfumy będą miały faktycznie ładny zapach, to nie widzę problemu w zakupie ich. Jak nie lubię tego określenia, tak teraz muszę to napisać "jesteście żałosnymi, zawistnymi polaczkami".

pozdrawiam!
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl

Edytowane przez Eshi
Czas edycji: 2013-09-04 o 10:13
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 21:23   #7
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomości: 1 904
Dot.: Nowa woda toaletowa Someday Justin Bieber

Cytat:
Napisane przez Tunisbis Pokaż wiadomość
Wy myślicie, że Justin nie ma fanek, które mają więcej niż 10 lat? Nawet niektóre 20 latki go kochają! Jest koncert w Łodzi, nie będzie tam dzieci a właśnie głównie nastolatki. Pewnie większość z was myśli, że on ma tylko jedną czy 2 piosenki... Radzę poczytać więcej i się trochę do edukować niż pisać takie głupoty Ja kupiłam chociaż nie jestem wielką fanką, ale zapach mi się bardzo podoba. Bo zazwyczaj perfumy kupuje się właśnie dla zapachu , a nie dla twórcy

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------



hahaha wstyd i hańba? może dla ciebie, ale JB ma tysiące fanek w Polsce, które się z tym nie kryją. Czasy "Baby" już minęły.
nie dziwię się, że tak twierdzisz, skoro masz na avatarze chłopców z Pamiętników Wampirów

Justin Bieber to Justin Bieber, możecie go sobie lubić, to nie zbrodnia, ale na zawsze pozostanie idolem głównie małych dziewczynek

a co do zapachu się zgodzę - kupuje się nie dla twórcy, lecz dla kompozycji zapachowej
classic_chic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-13, 14:54   #8
Tunisbis
Raczkowanie
 
Avatar Tunisbis
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 89
GG do Tunisbis
Dot.: Nowa woda toaletowa Someday Justin Bieber

Jest mała różnica między Bieberem a fantastycznym serialem, który oglądają również dorośli
Tunisbis jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.