Mój ch³opak i jego przyjació³ki - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-09-15, 08:05   #1
trygg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 9
Unhappy

Mój ch³opak i jego przyjació³ki


Drogie wiza¿anki, chcia³abym zasiêgn±æ Waszej rady. Mój ch³opak, z którym jestem ju¿ od 6 lat, umówi³ siê ostatnio ze swoj± kole¿ank± z podstawówki. Nie by³oby w tym nic niepokoj±cego gdyby nie kilka szczegó³ów. Otó¿ spotykaj± siê na piwo tylko we dwoje, ona by³a jego pierwsz± wielk± mi³o¶ci±, ona go zawsze poci±ga³a fizycznie (mówi³ mi o tym nawet bardzo niedawno), a nawet sni mu sie czasem (tez mi mowil). Co wiêcej, jak spytalam, czy mam siê czuc zagrozona, powiedzial ze nie, ale on chce "sprawdzic, co poczuje" spotykaj±c siê z ni±. Co mam myslec? Czy to normalne?
trygg jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-15, 08:09   #2
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomo¶ci: 1 947
Dot.: Mój ch³opak i jego przyjació³ki

jest z Tob± fair, powiedzia³ Ci ¿e chce sprawdziæ co poczuje.. I niech tak zrobi, przekonasz siê czy Ciê na prawdê kocha czy nie..
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-15, 08:21   #3
trygg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Mój ch³opak i jego przyjació³ki

Czy to fair, ze chce sprawdzac co poczuje przy innej? A czemu chce sprawdzac? Nie wystarcza mu to, co ma przy mnie?
trygg jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-15, 08:24   #4
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 6 660
Dot.: Mój ch³opak i jego przyjació³ki

Cytat:
Napisane przez trygg Poka¿ wiadomo¶æ
Drogie wiza¿anki, chcia³abym zasiêgn±æ Waszej rady. Mój ch³opak, z którym jestem ju¿ od 6 lat, umówi³ siê ostatnio ze swoj± kole¿ank± z podstawówki. Nie by³oby w tym nic niepokoj±cego gdyby nie kilka szczegó³ów. Otó¿ spotykaj± siê na piwo tylko we dwoje, ona by³a jego pierwsz± wielk± mi³o¶ci±, ona go zawsze poci±ga³a fizycznie (mówi³ mi o tym nawet bardzo niedawno), a nawet sni mu sie czasem (tez mi mowil). Co wiêcej, jak spytalam, czy mam siê czuc zagrozona, powiedzial ze nie, ale on chce "sprawdzic, co poczuje" spotykaj±c siê z ni±. Co mam myslec? Czy to normalne?
Cytat:
Napisane przez trygg Poka¿ wiadomo¶æ
Czy to fair, ze chce sprawdzac co poczuje przy innej? A czemu chce sprawdzac? Nie wystarcza mu to, co ma przy mnie?
Wg mnie facet nie jest pewien swoich uczuæ do Ciebie. Po takim tek¶cie powa¿nie zastanowi³abym sie nad tym czy warto dalej trwaæ w tym zwiazku.
__________________
"Z u¶miechem traktuj siebie, swoje niedoci±gniêcia, swoj± duchow± nieporadno¶æ. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-15, 08:24   #5
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomo¶ci: 1 947
Dot.: Mój ch³opak i jego przyjació³ki

Cytat:
Napisane przez trygg Poka¿ wiadomo¶æ
Czy to fair, ze chce sprawdzac co poczuje przy innej? A czemu chce sprawdzac? Nie wystarcza mu to, co ma przy mnie?
mo¿e mu czego¶ brakuje? Jak Wam sie uk³ada?? Wiesz ja my¶lê ze to co on czuje to tylko sentyment.. a Mo¿e zaproponuj mu ¿eby zaprosi³ j± do Was? ¿eby¶cie razem poszli gdzie¶ na kawê, powiedz ¿e chcia³aby¶ j± poznaæ...
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-15, 08:28   #6
Jouliette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ZGC
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Mój ch³opak i jego przyjació³ki

Wydaje mi sie, ze po 6latach zwiazku szuka lekkiego dreszczyku na sile. Jego kolezanka z pewnoscia jest mocno wyidealizowana w Jego myslach , to takie wspomnienie z dawnej przeszlosci, kiedy pamieta sie juz tylko dobre rzeczy. Miejmy nadzieje, ze sie Nia rozczaruje. Czy mowilas Mu o swoich odczuciach? Ze jest Ci przykro i Cie to boli? Plus dla Niego za szczerosc, ale chyba tylko za to..
G³owa do góry, przecie¿ jeste¶ superbabka i co Ci tam jaka¶ inna
Jouliette jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-15, 08:32   #7
trygg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Mój ch³opak i jego przyjació³ki

nie doda³am, ze niedawno przechodzilismy duzy kryzys. otar³o sie o konczenie znajomosci. Wydawalo mi sie, ze wszystko wychodzi na prost±. A on sie z ni± spotyka akurat w takim trudnym momencie.
trygg jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 08:48   #8
kkaarroollaa
Raczkowanie
 
Avatar kkaarroollaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 204
Dot.: Mój ch³opak i jego przyjació³ki

Normalne to nie jest, po jakiego grzyba chce sprawdzaæ co czuje do kobiety która kiedy¶ go poci±ga³a i ¶ni mu siê po nocach? Wynika z tego ¿e facet nie wie co poczuje.. a poczuæ mo¿e wiele: po¿adanie, zwyczajnie mo¿e mu siê bardzo spodobaæ, albo pozostanie obojêtny. wygl±da na to, ¿e w Waszym zwi±zku czego¶ mu brakuje, skoro chce sprawdzaæ jak zareaguje na dawn± mi³o¶æ- ja bym przynajmniej tak to odebra³a. Dobrze, ze przynajmniej Ci o tym powiedzia³... przynajmniej wiesz na czym stoisz. Poza tym to nie fair, ¿e bêd±c w zwi±zku z Tob± mówi Ci jak bardzo poci±ga³a go inna kobieta- tego siê w zwi±zku nie robi. Ciekawa jestem jak on by siê poczu³ gdyby¶ mu opowiada³a o swoich by³ych w samych superlatywach. Teraz jest z Tob± i Tobie powinien mówiæ komplementy a przesz³o¶æ z innymi dziewczynami zostawiæ za soba skoro zdecydowa³ siê na powa¿ny zwi±zek (wnioskuje ze powa¿ny skoro jeste¶cie ze sob± 6 lat). Zabroniæ mu nie zabronisz, ale moze powinna¶ pogadaæ z nim o tym co czujesz?
kkaarroollaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-15, 08:49   #9
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomo¶ci: 9 915
Dot.: Mój ch³opak i jego przyjació³ki

Cytat:
Napisane przez trygg Poka¿ wiadomo¶æ
nie doda³am, ze niedawno przechodzilismy duzy kryzys. otar³o sie o konczenie znajomosci. Wydawalo mi sie, ze wszystko wychodzi na prost±. A on sie z ni± spotyka akurat w takim trudnym momencie.


niestety. jest szansa, ¿e po tym spotkaniu, mo¿esz us³yszeæ asta la vista kotku.
__________________
suszarka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-15, 08:49   #10
Vivienne
... choæ nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomo¶ci: 27 979
Dot.: Mój ch³opak i jego przyjació³ki

Wiesz, dla mnie to wygl±da tak: facet têskni do by³ej, ale trzyma Cie przy sobie - na wszelki wypadek - jakby przypadkiem ona go znowu nie zechcia³a...
__________________
Dopóki nie skorzysta³em z Internetu,
nie wiedzia³em, ¿e na ¶wiecie jest tylu idiotów

Stanis³aw Lem

Vivienne jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-15, 08:54   #11
trygg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Mój ch³opak i jego przyjació³ki

nie w tym rzecz. on sie w niej kochal bardzo dawno, jako mlody szczyl. nie byli zadna para. potem sie tylko kolegowali. wiec nie ejst jego byl±.
trygg jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 08:57   #12
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomo¶ci: 9 915
Dot.: Mój ch³opak i jego przyjació³ki

Cytat:
Napisane przez trygg Poka¿ wiadomo¶æ
nie w tym rzecz. on sie w niej kochal bardzo dawno, jako mlody szczyl. nie byli zadna para. potem sie tylko kolegowali. wiec nie ejst jego byl±.

ale wiesz sprawdzenie co poczuje, jest lekko dziwne. i nie na miejscu.
__________________
suszarka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-15, 09:10   #13
wiewioora83
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioora83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 2 090
Dot.: Mój ch³opak i jego przyjació³ki

Cytat:
Napisane przez trygg Poka¿ wiadomo¶æ
Drogie wiza¿anki, chcia³abym zasiêgn±æ Waszej rady. Mój ch³opak, z którym jestem ju¿ od 6 lat, umówi³ siê ostatnio ze swoj± kole¿ank± z podstawówki. Nie by³oby w tym nic niepokoj±cego gdyby nie kilka szczegó³ów. Otó¿ spotykaj± siê na piwo tylko we dwoje, ona by³a jego pierwsz± wielk± mi³o¶ci±, ona go zawsze poci±ga³a fizycznie (mówi³ mi o tym nawet bardzo niedawno), a nawet sni mu sie czasem (tez mi mowil). Co wiêcej, jak spytalam, czy mam siê czuc zagrozona, powiedzial ze nie, ale on chce "sprawdzic, co poczuje" spotykaj±c siê z ni±. Co mam myslec? Czy to normalne?
Teraz, po 6 latach zwi±zku, chce sprawdzaæ, co czuje do innej? To jest bardzo nie w porz±dku w stosunku do Ciebie. W ogóle co za nietakt z jego strony, ¿eby opowiadaæ Ci, ¿e ona go poci±ga fizycznie i ¿e ¶ni o niej Wygl±da mi na to, ¿e Twój facet nie jest pewien uczuæ do Ciebie i szuka wra¿eñ. A ta by³a jest jego idea³em kobiety...
wiewioora83 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-15, 09:13   #14
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 181
Dot.: Mój ch³opak i jego przyjació³ki

Móiw³a¶ mu jak to odbierasz?
__________________

Wiza¿ rz±dzi, Wiza¿ radzi, Wiza¿ nigdy Ciê nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-15, 09:21   #15
Indali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 299
Dot.: Mój ch³opak i jego przyjació³ki

Jego szczero¶æ godna podziwu .

W temacie napisa³a¶ " przyjació³ki " ? Du¿o ma takich do obskoczenia i sprawdzenia?

Daj sobie z nim spokój bo jeste¶ dla niego ko³em ratunkowym i jak widaæ szuka sobie nastêpczyni.
__________________
Czego siê nie rozumie, to siê podziwia.
Indali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-15, 09:32   #16
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 18 846
Dot.: Mój ch³opak i jego przyjació³ki

to pewne. szuka wrazen. ale nie chce cie zostawiac zeby w razie czego miec do czego wrocic. bo jak tamta go nie zechce to zawsze ma ciebie - nagrode pocieszenia. swoja droga zastanawiam sie jak ty to znosisz.... twoj facet umawia sie z laska ktora go pociaga i sni mu sie po nocach a ty na to pozwalasz???????????????? ????????????????????????
melleczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-15, 09:34   #17
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomo¶ci: 3 687
Dot.: Mój ch³opak i jego przyjació³ki

Mnie to zapachnia³o przygotowaniem Ciebie na koniec zwi±zku. Facet chce sprawdziæ, co poczuje ? Czyli nie jest pewien swoich uczuæ do Ciebie. Czego¶ mu brakuje, co¶ nie gra. Mowi o tym otwarcie, nie wiem czemu, ale ja odczyta³bym to jako aluzje ...Sama napisa³a¶, ¿e prawie wasz zwi±zek siê zakoñczy³...
Ile macie lat? Mieli¶cie jakie¶ powa¿niejsze plany??
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-15, 09:40   #18
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomo¶ci: 33 255
Dot.: Mój ch³opak i jego przyjació³ki

Cytat:
Napisane przez melleczka Poka¿ wiadomo¶æ
to pewne. szuka wrazen. ale nie chce cie zostawiac zeby w razie czego miec do czego wrocic. bo jak tamta go nie zechce to zawsze ma ciebie - nagrode pocieszenia. swoja droga zastanawiam sie jak ty to znosisz.... twoj facet umawia sie z laska ktora go pociaga i sni mu sie po nocach a ty na to pozwalasz???????????????? ????????????????????????
A jakby mu zabroni³a to co by to da³o? Je¶li bêdzie chcia³ siê spotkaæ, to spotka siê w tajemnicy i nic nawet nie powie dziewczynie.

I zgadzam siê z dziewczynami, ¿e nie do¶æ, ¿e mu emocji brakuje, dreszczyka, to mo¿e rzeczywi¶cie on Ci to powiedzia³ po to, aby¶ mia³a ¶wiadomo¶æ, ¿e w jego g³owie ju¿ inna babka zago¶ci³a, a nie Ty...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie d³ugoterminowy.
hihi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-15, 09:40   #19
Antilia
Uzale¿nienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 14 453
Dot.: Mój ch³opak i jego przyjació³ki

Facet szuka innej na Twoje miejsce. Ale gdzie¶ czyta³am, ¿e "mi³o¶æ jest jak ma³pka, nie pu¶ci ga³±zki zanim nie z³apie nastêpnej" - co¶ w ten deseñ

Moim zdaniem Twój facet tak robi. Spotka siê z kole¿ank±, jak ona oka¿e siê wolna i chêtna to us³yszysz "spadaj" a jak ona go nie zechce lub oka¿e siê jednak mniej interesuj±ca ni¿ mu siê wydawa³o to przyjdzie i powie Ci jak to bardzo Cie kocha i ju¿ wie, ¿e tylko Ciebie chce

No ale jest szczery i nie udaje, ¿e nie szuka wra¿eñ.
__________________

Æwiczê z Ewk±, bo nic siê samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 09:46   #20
ecrulo
moderatorka te¿ wiza¿anka
 
Avatar ecrulo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: ¦l±sk :) / Kraków
Wiadomo¶ci: 8 606
Dot.: Mój ch³opak i jego przyjació³ki

Nie wiem jakim typem faceta jest. Ale to bardzo prawdopodobne, ¿e chcia³by sobie u³o¿yæ ¿ycie z kim¶ innym, tutaj z mi³o¶ci± z dzieciñstwa, a Ciebie trzyma "w zapasie". Takie spotkania po latach bywaj± rozczarywuj±ce, b±d¼ przeciwnie nabieraj± barw, bo osoba idealizowana przez te lata, staje siê naprawdê bliska temu idea³owi. W obu sytuacjach, dosyæ nie fair traktuje Ciebie, bez wzglêdu na to czy siê rozczaruje czy nie.

Co innego, gdyby to naprawdê by³a jaka¶ przyjació³ka bliska i od d³uzszego czasu, wtedy musia³aby¶ godziæ siê na obecno¶æ przyjació³ki, bo nie wyobra¿am sobie kazaæ komu¶ wybieraæ ja lub przyjació³ka

Jak mówi³am, nie wiem jaki to typ faceta, bo nie wszyscy faceci s± robieni "na jedno kopyto" Ale skoro mówi Ci, ¿e o niej ¶ni, pociaga go fizycznie, to taka kontrolka powinna siê zapaliæ, bo jakby nieby³o co¶ tu nie gra...
__________________

Wymianka Nowe buty oraz ciszuki
ecrulo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-15, 10:16   #21
Martynula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Mój ch³opak i jego przyjació³ki

Moim zdaniem po 6 latach to chyba co¶ nie teges ze tak sprawdza.. dlatego na Twoim miejscu postawi³abym na swoim i powiedzia³a co o tym my¶lê, jak siê z tym czuje, ¿e mi siê to nie podoba. Wtedy przekonasz siê na czym mu tak na prawdê zale¿y je¶li nie uszanuje Twojego zdania i uczuæ to nie jest Ciebie wart G³owa do góry !!

Edytowane przez Martynula
Czas edycji: 2009-09-15 o 10:17
Martynula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-15, 10:26   #22
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 18 846
Dot.: Mój ch³opak i jego przyjació³ki

Cytat:
Napisane przez hihi Poka¿ wiadomo¶æ
A jakby mu zabroni³a to co by to da³o? Je¶li bêdzie chcia³ siê spotkaæ, to spotka siê w tajemnicy i nic nawet nie powie dziewczynie.

I zgadzam siê z dziewczynami, ¿e nie do¶æ, ¿e mu emocji brakuje, dreszczyka, to mo¿e rzeczywi¶cie on Ci to powiedzia³ po to, aby¶ mia³a ¶wiadomo¶æ, ¿e w jego g³owie ju¿ inna babka zago¶ci³a, a nie Ty...

alez kto tu mowi o zabranianiu??? ja jestem przeciwniczka zabraniania facetowi czegokolwiek bo i tak zrobi co bedzie chcial. od zabraniania to on mial mamusie. a jak jest ze mna to juz jest na tyle dorosly ze swoj rozum ma. "pozwalasz" mialo znaczenie mniej doslowne.

w sensie "przyzwalasz", czyli nie mowisz mu ze ci to nie pasuej, ze cie to boli, jest ci przykro to dajesz mu na to przuyzwolenie. bo on mysli ze tak mozna. ja bym mu wygarnela co czuje i powiedziala zeby sie zdecydowal. na twoim miejscu nie pozwolilabym sobie na takie gierki.
melleczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-15, 10:29   #23
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomo¶ci: 33 255
Dot.: Mój ch³opak i jego przyjació³ki

Cytat:
Napisane przez melleczka Poka¿ wiadomo¶æ
alez kto tu mowi o zabranianiu??? ja jestem przeciwniczka zabraniania facetowi czegokolwiek bo i tak zrobi co bedzie chcial. od zabraniania to on mial mamusie. a jak jest ze mna to juz jest na tyle dorosly ze swoj rozum ma. "pozwalasz" mialo znaczenie mniej doslowne.

w sensie "przyzwalasz", czyli nie mowisz mu ze ci to nie pasuej, ze cie to boli, jest ci przykro to dajesz mu na to przuyzwolenie. bo on mysli ze tak mozna. ja bym mu wygarnela co czuje i powiedziala zeby sie zdecydowal. na twoim miejscu nie pozwolilabym sobie na takie gierki.
Szczerze mówi±c to mi siê wydaje, ¿e jak facet jej powiedzia³, ¿e mu siê by³a po nocach ¶ni, ¿e go poci±ga, my¶li o niej i chce sprawdzic czy dreszczyk bêdzie (bo jak mo¿na inaczej zinterpretowaæ chêæ sprawdzenia co poczuje) to da³ wystarczaj±co jasno do zrozumienia, ¿e autorka w±tku jest dla niego na drugim planie.

A Twoje "pozwalasz" z tyyylooommmaaa znakami zapytania wygl±da³o na wielkie zdziwienie, ¿e pozwala
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie d³ugoterminowy.
hihi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-15, 10:36   #24
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 376
Dot.: Mój ch³opak i jego przyjació³ki

On chce sprawdzic co poczuje??? A co on ma do swojej przyjaciolki czuc??
Przeciez jest z Toba, wydaje mi sie to dziwne i po takim tekscie zastanowilabym sie czy On do mnie cos czuje, nie jest to moim zdaniem na miejscu i w porzadku wobec Ciebie.
__________________
Nie masz ¿adnej szansy, ale j± wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-15, 10:38   #25
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 18 846
Dot.: Mój ch³opak i jego przyjació³ki

Cytat:
Napisane przez hihi Poka¿ wiadomo¶æ
Szczerze mówi±c to mi siê wydaje, ¿e jak facet jej powiedzia³, ¿e mu siê by³a po nocach ¶ni, ¿e go poci±ga, my¶li o niej i chce sprawdzic czy dreszczyk bêdzie (bo jak mo¿na inaczej zinterpretowaæ chêæ sprawdzenia co poczuje) to da³ wystarczaj±co jasno do zrozumienia, ¿e autorka w±tku jest dla niego na drugim planie.

A Twoje "pozwalasz" z tyyylooommmaaa znakami zapytania wygl±da³o na wielkie zdziwienie, ¿e pozwala

i racja. z tyloma znakami zapytania bo mi sie w glowie nie miesci zeby moj facet sobie poszedl na takie spotkanie. a ja mam grzecznie siedziec przed telkewizorem i telenowele ogladac. albo walcze o tego faceta i staram sie go upewnic ze to ja jestem ta jkedyna (choc na sile sie nic zrobic nie da, mozesz tylko probowac) albo mu mowie : dziekuje, ja musze byc pewna ze moj facet kocha mnie i tylko mnie.
melleczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-15, 10:40   #26
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomo¶ci: 33 255
Dot.: Mój ch³opak i jego przyjació³ki

Cytat:
Napisane przez melleczka Poka¿ wiadomo¶æ
i racja. z tyloma znakami zapytania bo mi sie w glowie nie miesci zeby moj facet sobie poszedl na takie spotkanie. a ja mam grzecznie siedziec przed telkewizorem i telenowele ogladac. albo walcze o tego faceta i staram sie go upewnic ze to ja jestem ta jkedyna (choc na sile sie nic zrobic nie da, mozesz tylko probowac) albo mu mowie : dziekuje, ja musze byc pewna ze moj facet kocha mnie i tylko mnie.
No w³a¶nie ja próbujê powiedzieæ, ¿e on tym sposobem da³ jej delikatnie do zrozumienia, ¿e jedyna nie jest i niekoniecznie j± jedyn± tylko kocha I tak dobrze, ¿e tak zrobi³, a nie poszed³ siê z by³± spotkaæ, wróci³ i powiedzia³ do dziewczyny - s³uchaj, mam ju¿ inn±, pa. Bo i takie typy s±
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie d³ugoterminowy.
hihi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-15, 11:01   #27
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 035
Dot.: Mój ch³opak i jego przyjació³ki

Cytat:
Napisane przez trygg Poka¿ wiadomo¶æ
Co wiêcej, jak spytalam, czy mam siê czuc zagrozona, powiedzial ze nie, ale on chce "sprawdzic, co poczuje" spotykaj±c siê z ni±. Co mam myslec?
Dla mnie us³yszenie takich s³ów, by³oby jak siarczysty policzek, jak spluniêcie w twarz.
Sarrai jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-15, 11:18   #28
Gloire
Zadomowienie
 
Avatar Gloire
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 1 219
GG do Gloire
Dot.: Mój ch³opak i jego przyjació³ki

Cytat:
Napisane przez trygg Poka¿ wiadomo¶æ
Co wiêcej, jak spytalam, czy mam siê czuc zagrozona, powiedzial ze nie, ale on chce "sprawdzic, co poczuje" spotykaj±c siê z ni±. Co mam myslec? Czy to normalne?
Gdybym us³ysza³a co¶ takiego od swojego T¯ to by by³o tak: potem tak: a na koniec tak: ... pora¿ka jaka¶ dos³ownie ten Twój facet :P
__________________
w koñcu czujê spokój ducha
Gloire jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-15, 11:25   #29
Vivienne
... choæ nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomo¶ci: 27 979
Dot.: Mój ch³opak i jego przyjació³ki

Cytat:
Napisane przez trygg Poka¿ wiadomo¶æ
nie w tym rzecz. on sie w niej kochal bardzo dawno, jako mlody szczyl. nie byli zadna para. potem sie tylko kolegowali. wiec nie ejst jego byl±.
By³a dziewczyn± mo¿e nie, ale by³± mi³o¶ci± ju¿ tak
__________________
Dopóki nie skorzysta³em z Internetu,
nie wiedzia³em, ¿e na ¶wiecie jest tylu idiotów

Stanis³aw Lem

Vivienne jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-15, 12:08   #30
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Mój ch³opak i jego przyjació³ki

Ja bym wzruszy³a ramionami i nie czepia³a sie tego spotkania. Po takim spotkaniu powinno siê powiedzieæ:

"Wiesz co, kotku, a dlaczego ja bym równiez nie miala sprawdziæ, czy nie czujê czego¶ do kogo¶ innego?" Po czym oznajmiasz, ¿e dajecie sobie na wstrzymanie, bo Ty musisz siê zastanowiæ nad dalszym sensem takiego zwi±zku.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.