Ginekolog-KONTRA-TŻ - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-18, 09:25   #61
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Ginekolog-KONTRA-TŻ

Cytat:
Napisane przez punkcik Pokaż wiadomość
A nie możesz iść do kobiety ginekologa? Od takie małe ustępstwo? Za jakiś czas mu to wypomnisz: mówiąc pamiętasz jak poszłam do ginekologa kobiety bo tak chciałeś, wiece teraz Ty zrób to...
Tyle, że powyższej sytuacji bliżej do relacji pan i władca a poddana tudzież małżeństwa w świetle szariatu, a nie normalnych ustępstw w zdrowym związku.
Nie widzę problemu w sytuacji, gdy para idzie na kompromis w sprawach spędzenia wolnego czasu, planowania wakacji, kupna samochodu itp. Ale wybieranie żonie ginekologa z uwagi na płeć to prosta droga do pełnej kontroli swojej własności, a nie ustępstwo.
Ja też uważam, że ginekolodzy-mężczyźni są często bardziej delikatni, poza tym akurat ci, których znam (nie wszyscy, żeby nie było) są lepszymi specjalistami w swojej dziedzinie. Jakoś trudno mi wyobrazić sobie sytuację, w której TŻ kazałby mi nie kierować się kwalifikacjami lekarza, ale jego płcią... Z miejsca zostawiłabym takiego faceta, nie miałabym ochoty czekać, aż dorośnie. Ale co kto lubi.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 09:28   #62
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Ginekolog-KONTRA-TŻ

Cytat:
Napisane przez dorotadud Pokaż wiadomość
nie wiem dlaczego tak się dziwicie .... wg mnie to normalne że niektórzy faceci mają z tym problem .... to nie wynika z zazdrości to chodzi raczej o to że chcą być jedyni !!!!!!!!! niepowtarzalni najważniejsi dla swoich partnerek i tyle
Ja się dziwie, bo dla mnie to jest nienormalne, ze ktoś normalny tak może postrzegać lekarza.

Cytat:
Napisane przez dorotadud Pokaż wiadomość
to ma wspólnego że nie chcą żeby ich partnerke oglądał inny facet .... oni chcą być jedyni
ja wiem ze to nie jest zagrożenie ale oni tego nie rozumieją dla nich ważne jest to że to jest obcy facet - konkurent itd
dla nas to jest dziwne ale dla facetów każdy na horyzoncie to konkurencja
Idąc tym tokiem, to ją powinnien zamknąc w komórce i nie wypuszczać - bo to ginekolog, listonosz, pan z gazowni, motorniczy...A co to będzie na plaży - strach się bać

Cytat:
Napisane przez dorotadud Pokaż wiadomość
to nie chodzi o to że ja jestem po stronie tego faceta .... ja też jestem zdania że to nasza sprawa do jakiego lekarza idziemy
wg mnie po prostu dla facetów to jest trudne ale z czasem im to przejdzie po prostu jeden bardziej to okazuje a 2 mniej a 3 wogóle nic nie powie ale go będzie skręcac w środku - ten akurat bardziej
Nie dla facetów, a dla jakiej zakompleksionej, niedojrzałej ich garstki.

Cytat:
Napisane przez weronikka Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu nie dalabym sobie tak wejsc na glowe. wazne jest to zeby isc do DOBREGO lekarza a nie takiego jaki pasuje TZowi. Tu chodzi o zdrowie w koncu
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 09:38   #63
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Ginekolog-KONTRA-TŻ

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Sine, miałam na myśli nie zajście w ciążę jako karę, ale albo zmianę na prezerwatywy (a wielu panow woli wlasnie bez) albo - sorry, bez tabletek to ja się boję ciązy
No ja rozumiem. Tylko tak się składa, że pigułki są obecnie najskuteczniejszą metodą antykoncepcji i rezygnując z nich w ramach "karania" faceta, może przy okazji zrobić kuku sobie. A konkretnie dzieciaka Dltego ja bym raczej antykonepcji nie traktowała jak karty przetargowej w tym hmm...konflikcie. Może oczywiście w ogóle zrezygnować z seksu z nim. Tylko po co ? Wtedy może po prostu lepiej się rozstać.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 09:45   #64
assantea
Raczkowanie
 
Avatar assantea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 199
Dot.: Ginekolog-KONTRA-TŻ

Ja tu widzę poważny problem. Głęboko zastanowiłabym się czy to nie chorobliwa zazdrość. Czy w w innych dziedzinach życia wykazuje podobną zaborczość? Matka mojej znajomej też nie mogła chodzić sama do ginekologa a później rodziła w domu- przez jego zazdrość. Fakt że to było trzydzieści parę lat temu. Ale tak to się właśnie zaczyna. Później nie miała juz z nim zycia przez zazdrość. Prawdę mówiąc balabym się takiego człowieka.

Edytowane przez assantea
Czas edycji: 2009-09-18 o 09:47
assantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 09:52   #65
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Ginekolog-KONTRA-TŻ

Cytat:
Napisane przez assantea Pokaż wiadomość
Ja tu widzę poważny problem. Głęboko zastanowiłabym się czy to nie chorobliwa zazdrość. Czy w w innych dziedzinach życia wykazuje podobną zaborczość? Matka mojej znajomej też nie mogła chodzić sama do ginekologa a później rodziła w domu- przez jego zazdrość. Fakt że to było trzydzieści parę lat temu. Ale tak to się właśnie zaczyna. Później nie miała juz z nim zycia przez zazdrość. Prawdę mówiąc balabym się takiego człowieka.
To co z tego, że trzydzieści parę lat temu ? Wtedy też już normą było rodzenie w szpitalach
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 09:54   #66
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Ginekolog-KONTRA-TŻ

weź tż ze sobą ale pod warunkiem że też się da lekarzowi zbadać... palpacyjnie..
(żartowałam)

w takich kwestiach on nie może ci czegoś zabronić lub nie, to twoje zdrowie i to ty podejmujesz decyzje które uważasz za słuszne, gość powinien się cieszyć że dbasz o siebie i swój komfort itd.

ja chodzę do faceta ginekologa, mój tż ani nie jest zazdrosny ani nic, bo obydwoje mamy zdrowe podejście, że gin ten jest świetnym specjalistą, a że musi "pomacać"... no kurde taka jego praca i osobiście wolę faceta ginekologa niż babę, bo akurat w moim przypadku baby były bardzo niedelikatne a ten gość poprostu jest rewelka.

idź tam gdzie ci lepiej i nie ulegaj mu tylko dlatego że on ma twakie widzimi się a nie inne. to ty masz czuć komfort.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 10:04   #67
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: Ginekolog-KONTRA-TŻ

A dla mnie to zachowanie faceta autorki watku jest dziecinne i zenujace. Dorosly facet chce stac w kącie gabinetu zeby miec pewnosc ze jego partnerke aby na pewno bada ginekolog plci meskiej. Mnie sie to w glowie nie miesci i nie wiem jakich on musialby uzyc argumentow abym zrozumiala choc w malym stopniu jego POKRETNA logike.
__________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-18, 10:13   #68
assantea
Raczkowanie
 
Avatar assantea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 199
Dot.: Ginekolog-KONTRA-TŻ

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
To co z tego, że trzydzieści parę lat temu ? Wtedy też już normą było rodzenie w szpitalach
Chodziło mi raczej o mentalnośc takich kobiet kilkadziesiąt lat wczesniej i to na wsi, kiedy często były uzależnione od mężczyzn- aczkolwiek jak widać nic sie nie znieniło.
Dziwi mnie nie tylko postawa tego chłopaka ale tez postawa autorki, która jakoś nie do końca widzi jakim niebezpieczeństwem jest chorobliwa zazdrość. Martwi się tylko tym incydentem nie zważając na całość
assantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 10:22   #69
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Ginekolog-KONTRA-TŻ

Cytat:
Napisane przez assantea Pokaż wiadomość
Chodziło mi raczej o mentalnośc takich kobiet kilkadziesiąt lat wczesniej i to na wsi, kiedy często były uzależnione od mężczyzn- aczkolwiek jak widać nic sie nie znieniło.
W PRLu wiele kobiet pracowało zawodowo. Czasem mam wrażenie, że więcej niż obecnie, bo nie było czegoś takiego jak bezrobocie i normą było, że dziewczyny po ukończeniu szkoły szły do pracy. Moja mama mieszkała na wsi kiedy rodziła nas/mnie i rodzeństwo trzydzieści parę lat temu i po wychowawczym szła do pracy. Nie była wyjątkiem. Rodziła oczywiście w szpitalu.
Może 30 parę lat wstecz wydaje Ci się zamierzchłą przeszłością, a był to przecież koniec lat 70tych i porodów w domach już w ogóle (i to od dawna -oboje moi rodzice przychodzili na świat w szpitalu) się nie praktykowało.

Ale to już OT.

Cytat:
Napisane przez assantea Pokaż wiadomość
Dziwi mnie nie tylko postawa tego chłopaka ale tez postawa autorki, która jakoś nie do końca widzi jakim niebezpieczeństwem jest chorobliwa zazdrość. Martwi się tylko tym incydentem nie zważając na całość
Nie wiemy jaka jest ta "całość" bo o niej nie mówi. Może on ma tylko jazdę na tego ginekologa..Nie wiem.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 10:31   #70
stysiaczek2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 54
Dot.: Ginekolog-KONTRA-TŻ

Dziewczynyy !!
Słuchajcie, nie róbcie z mojego tż aż takiego zaborczego gnojka Nie raz, nie dwa chodziliśmy na imprezy i np mówiłam mu, że mi się podobają kelnerzy i wodziłam za jednym non stop wzrokiem, a on nie poszedl do niego i go nie pobił, czy też nie obraził się na mnie śmiertelnie
Zawsze z tego żartowaliśmy.

Problem zaczął się około miesiąca temu, kiedy wrócił mój staryyy przyjaciel zza granicy, a sprawy potoczyły się tak, że przez 2 tyg pobytu przyjaciela, nie udało się ich zapoznać.. Od tego czasu zrobił się coś zazdrosny

Ale żebym offtopa nie robiła..
To nie jest moja pierwsza wizyta i ma już za sobą badania i u kobiety i u mężczyzna. Również i z mojego doświadczenia, faceci są naprawdę delikatniejsi i cieplejsi [wiecie o co chodzi] ..

Kurde tyle jest tych postów od wczoraj, że nie potrafię tego wszystkiego ogarnąć..

Ale powoli zaczyna mnie męczyć ta kłótnia. Bo słuchajcie, jeśli z nim nie pójde, to nie chce potem mieć sprzeczek, że poszłam sama, a on przecież chciał iść ze mną O.o
Ale z drugiej strony dla mnie to krępujące =/ ..
Teraz nie wiem czy przezwyciężyć, ten wstyd, czy iść sama, a potem mu wbić do głowy co i jak i że jak będzie taki zaborczy się robił, to nie wiem co będzie dalej..tylko gorzej...

Sabbath
- nie robię z nim kupy
__________________
Marzenia, cele i ich realizacja...

..czasem wydają mi się niemożłiwe...


stysiaczek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 10:38   #71
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Ginekolog-KONTRA-TŻ

Cytat:
Napisane przez stysiaczek2 Pokaż wiadomość
Dziewczynyy !!
Słuchajcie, nie róbcie z mojego tż aż takiego zaborczego gnojka Nie raz, nie dwa chodziliśmy na imprezy i np mówiłam mu, że mi się podobają kelnerzy i wodziłam za jednym non stop wzrokiem, a on nie poszedl do niego i go nie pobił, czy też nie obraził się na mnie śmiertelnie
Zawsze z tego żartowaliśmy.

Problem zaczął się około miesiąca temu, kiedy wrócił mój staryyy przyjaciel zza granicy, a sprawy potoczyły się tak, że przez 2 tyg pobytu przyjaciela, nie udało się ich zapoznać.. Od tego czasu zrobił się coś zazdrosny

Ale żebym offtopa nie robiła..
To nie jest moja pierwsza wizyta i ma już za sobą badania i u kobiety i u mężczyzna. Również i z mojego doświadczenia, faceci są naprawdę delikatniejsi i cieplejsi [wiecie o co chodzi] ..

Kurde tyle jest tych postów od wczoraj, że nie potrafię tego wszystkiego ogarnąć..

Ale powoli zaczyna mnie męczyć ta kłótnia. Bo słuchajcie, jeśli z nim nie pójde, to nie chce potem mieć sprzeczek, że poszłam sama, a on przecież chciał iść ze mną O.o
Ale z drugiej strony dla mnie to krępujące =/ ..
Teraz nie wiem czy przezwyciężyć, ten wstyd, czy iść sama, a potem mu wbić do głowy co i jak i że jak będzie taki zaborczy się robił, to nie wiem co będzie dalej..tylko gorzej...

Sabbath
- nie robię z nim kupy
To dlaczego akurat teraz Twoj Tz zaczal miec z tym problem?
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-18, 10:40   #72
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Ginekolog-KONTRA-TŻ

ocho... syndrom, dziewczyny, syndrom... (to taki off)

a poza tym autorko:
Nasze zdanie pewnie byłoby inne gdybyś przedstawiła nam swojego chłopaka w tym świetle w jakim przedstawiłaś teraz. Nie robimy z niego zaborczego gnojka tylko swoje racje opieramy na tym co ty nam mniej więcej nakreśliłaś.
Więc moja rada taka: rób jak uważasz, chcesz to bierz go ze sobą, nie to nie. Ale na następny raz przedstaw sytuację jaśniej a nie potem dorzucaj po kawałku jakiś faktów, bo niepotrzebnie się oburzasz a my tu wychodzi na to że strzępimy sobie języki.

No ok, ale jak on sobie wyobraża wizytę z tobą? Czy będzie grzecznie siedział na krześle podczas gdy ciebie będzie badał lekarz za parawanem czy też twój tż zamierza stać za ginem i patrzeć mu dosłownie na ręce? Bo ja bym sie kurna wkurzyła, to jest intymna sytuacja dla ciebie i jakby nie patrzeć wprowadza zwyczajnie dyskomfort, zresztą gin nie pozwolił by nawet na takie coś...

Edytowane przez Senses Woman
Czas edycji: 2009-09-18 o 10:44
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 10:40   #73
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Ginekolog-KONTRA-TŻ

Moze kolega z zagranicy jest ginekologiem .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 10:41   #74
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Ginekolog-KONTRA-TŻ

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
moze kolega z zagranicy jest ginekologiem :d .
właśnie
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 10:50   #75
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Ginekolog-KONTRA-TŻ

Cytat:
Napisane przez stysiaczek2 Pokaż wiadomość
Słuchajcie teraz to i ja mam problem. Chcę się wybrać do ginekologa i przypadkiem, a właściwie bez żadnych obaw powiedziałam to mojemu TŻ, a on ku mojemu zdziwieniu zaczął mi robić małe problemy typu:

-że, muszę iść do PANI GINEKOLOG, bo przecież nie będzie mnie macać obcy facet
-że chce iść ze mną, a kiedy powiedziałam, że chce iść sama to się oburzył, że koniecznie pójdzie ze mną.

Stwierdził, że chce usłyszeć to co mi LEKARKA powie, bo moje problemy są naszymi wspólnymi, a kiedy powiedziałam, że mu wszystko przekaże to dalej drążył, że pojdziemy razem.

Teraz mi sie wydaje, że chce mieć pewność, że pójdę do kobiety. No nie wiem czy to może być aż taka zazdrość czy co.. no i że mi nie wierzy.. Co ja mam robić? :conf used:

Wyszukiwarka mi coś nie działa, albo coś źle robię, więc nie wiem czy już nie było tego wątku. Gdyby coś to wybaczcie
twój facet przegina moim zdaniem... ja jak mojemu powiedziałam że idę do ginekologa faceta to się tylko zaśmiał i zgodził się bez wachania ale jakoś nie chciał ze mną iśc i nie robił mi żadnych wyrzutów,
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 11:01   #76
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Ginekolog-KONTRA-TŻ

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
ocho... syndrom, dziewczyny, syndrom... (to taki off)

a poza tym autorko:
Nasze zdanie pewnie byłoby inne gdybyś przedstawiła nam swojego chłopaka w tym świetle w jakim przedstawiłaś teraz. Nie robimy z niego zaborczego gnojka tylko swoje racje opieramy na tym co ty nam mniej więcej nakreśliłaś.
Więc moja rada taka: rób jak uważasz, chcesz to bierz go ze sobą, nie to nie. Ale na następny raz przedstaw sytuację jaśniej a nie potem dorzucaj po kawałku jakiś faktów, bo niepotrzebnie się oburzasz a my tu wychodzi na to że strzępimy sobie języki.

No ok, ale jak on sobie wyobraża wizytę z tobą? Czy będzie grzecznie siedział na krześle podczas gdy ciebie będzie badał lekarz za parawanem czy też twój tż zamierza stać za ginem i patrzeć mu dosłownie na ręce? Bo ja bym sie kurna wkurzyła, to jest intymna sytuacja dla ciebie i jakby nie patrzeć wprowadza zwyczajnie dyskomfort, zresztą gin nie pozwolił by nawet na takie coś...
Syndrom tego misia, no sponiewieranego jak to ładnie kiedys napisałas
No dokładnie.


Jak nie masz zadnego problemu, to po co opisujesz hmm swoja sytuacje i swojego faceta w nieciekawym swietle na forum publicznym.
Pojscie z facetem do gabinetu ginekologicznego na badanie uwazam za giga obciach. Po prostu jakas szopka. Co innego na usg, zobaczyc np dziecko, ale na badanie. Chłopak przezyje chyba kiedys niezły szok jak jego luba bedzie miała rodzic. Wtedy to dopiero lekarze sie naoglądaja i w czasie porodu i po porodzie, czy sie rana goi.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 11:01   #77
stysiaczek2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 54
Dot.: Ginekolog-KONTRA-TŻ

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
a poza tym autorko:
Nasze zdanie pewnie byłoby inne gdybyś przedstawiła nam swojego chłopaka w tym świetle w jakim przedstawiłaś teraz. Nie robimy z niego zaborczego gnojka tylko swoje racje opieramy na tym co ty nam mniej więcej nakreśliłaś.
Więc moja rada taka: rób jak uważasz, chcesz to bierz go ze sobą, nie to nie. Ale na następny raz przedstaw sytuację jaśniej a nie potem dorzucaj po kawałku jakiś faktów, bo niepotrzebnie się oburzasz a my tu wychodzi na to że strzępimy sobie języki..
Przecież się nie oburzam;> napisałam teraz tego posta zartem;>
poza tym przedstawilam jasno, ze po prostu chce iśc ze mna, w dodatku do kobiety;> nie pisalam ze jest jakis naprawde zazdrosny i takie tam

lorelei kolega zza granicy nie jest ginekologiem :P
ale bolało go to, że tyle lat się z nim znam, że zawsze opowiadalam mu, że to prawdziwy przyjaciel, a że spotkałam się z nim 2 razy bez tż.

tak więc ja się nie oburzam, więc i Wy się nie oburzajcie))

Ps. syndromu nie ma, bo bym się musiała wkurzyć, że go tak 'sponiewierałyście'.. Ale tak naprawdę macie 100% rację.
Miałam problem, to go tu umieściłam, bo od dawna śledze różne posty bez rejetru i postanowiłam, że się włącze, bo chciałam z kimś o tym pogadać.
Nie tylko z 1 przyjaciółką, tylko co o tym sądzi większość kobiet
__________________
Marzenia, cele i ich realizacja...

..czasem wydają mi się niemożłiwe...



Edytowane przez stysiaczek2
Czas edycji: 2009-09-18 o 11:05
stysiaczek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 11:04   #78
Gloire
Zadomowienie
 
Avatar Gloire
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 219
GG do Gloire
Dot.: Ginekolog-KONTRA-TŻ

Twój facet zachowuje się jak szczeniak, przecież ginekolog to lekarz trzeba być jakimś chorym, żeby być zazdrosnym o lekarza
__________________
w końcu czuję spokój ducha

Edytowane przez Gloire
Czas edycji: 2009-09-18 o 11:06
Gloire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 11:06   #79
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Ginekolog-KONTRA-TŻ

co innego jakbyś szła do lekarza np 26 latka to ja sama bym do takiego nie poszła ale jak lekarz jest w wieku powiedzmy 45 lat i doświadczony to nie ma po co świrowac twój facet...i jeszcze chce z tobą wejśc do gabinetu... ja bym swojemu nie pozwoliła chyba że byłabym w ciąży to wtedy tak
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-18, 11:08   #80
Gloire
Zadomowienie
 
Avatar Gloire
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 219
GG do Gloire
Dot.: Ginekolog-KONTRA-TŻ

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
co innego jakbyś szła do lekarza np 26 latka to ja sama bym do takiego nie poszła ale jak lekarz jest w wieku powiedzmy 45 lat i doświadczony to nie ma po co świrowac twój facet...i jeszcze chce z tobą wejśc do gabinetu... ja bym swojemu nie pozwoliła chyba że byłabym w ciąży to wtedy tak
no dokładnie, ludzie nikt nikomu nie ma prawa zabraniać mieć odrobiny prywatności, tym bardziej u lekarza.......
__________________
w końcu czuję spokój ducha
Gloire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 11:10   #81
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Ginekolog-KONTRA-TŻ

Cytat:
Napisane przez Gloire Pokaż wiadomość
no dokładnie, ludzie nikt nikomu nie ma prawa zabraniać mieć odrobiny prywatności, tym bardziej u lekarza.......
niedługo będzie chciał sam "tam" zajrzec czy wszystko jest z dziewczyną ok. pogadaj z tż bo niech nie robi siary u lekarza z tym włażeniem do gabinetu...
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 11:13   #82
Gloire
Zadomowienie
 
Avatar Gloire
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 219
GG do Gloire
Dot.: Ginekolog-KONTRA-TŻ

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
niedługo będzie chciał sam "tam" zajrzec czy wszystko jest z dziewczyną ok. pogadaj z tż bo niech nie robi siary u lekarza z tym włażeniem do gabinetu...
szczerze to i tak sądzę, że lekarz by wyprosił go z gabinetu, bo z jakiej paki obcy człowiek (bo chyba małżeństwem nie są) ma uczestniczyć przy zwykłym badaniu
__________________
w końcu czuję spokój ducha
Gloire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 11:15   #83
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Ginekolog-KONTRA-TŻ

Cytat:
Napisane przez Gloire Pokaż wiadomość
szczerze to i tak sądzę, że lekarz by wyprosił go z gabinetu, bo z jakiej paki obcy człowiek (bo chyba małżeństwem nie są) ma uczestniczyć przy zwykłym badaniu
co innego jakby w ciąży była... bo widziałam że z kobietami w ciąży chłopaki wchodzili do gabinetu wkońcu mają prawo wiedziec co jest z dzieckiem czy dobrze się rozwija itd ale zwykłe badanie? wyszłaby i poprostu mu opowiedziała co lekarz mówil i tyle
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 11:18   #84
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Ginekolog-KONTRA-TŻ

na twoim miejscu powiedziałabym jasno: już postanowiłam i nie zmienie zdania. ide do tego ginekologa bo slysze o nim same dobre opinie. jesli chcesz, mozesz pojsc ze mną ale tylko jesli nie bedziesz mi robił awantur i zostaniesz przed gabinetem.

i tyle. jasny treściwy komunikat i nie wdawac sie w zadne dyskusje.
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 11:26   #85
assantea
Raczkowanie
 
Avatar assantea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 199
Dot.: Ginekolog-KONTRA-TŻ

[QUOTE=sine.ira;14305541]W PRLu wiele kobiet pracowało zawodowo. Czasem mam wrażenie, że więcej niż obecnie, bo nie było czegoś takiego jak bezrobocie i normą było, że dziewczyny po ukończeniu szkoły szły do pracy. Moja mama mieszkała na wsi kiedy rodziła nas/mnie i rodzeństwo trzydzieści parę lat temu i po wychowawczym szła do pracy. Nie była wyjątkiem. Rodziła oczywiście w szpitalu.
Może 30 parę lat wstecz wydaje Ci się zamierzchłą przeszłością, a był to przecież koniec lat 70tych i porodów w domach już w ogóle (i to od dawna -oboje moi rodzice przychodzili na świat w szpitalu) się nie praktykowało.

Ale to już OT.
Tak. Masz rację. To jest OT. Tamten Twój post to też był OT.
Sama mam trzydziesci parę lat więc żadna zamierzchła przeszłośc i mamę podobną do Twojej /pod względem który opisałaś/
Zamiast głęboko analizować moje posty postaraj sie skupić na problemie autorki.
assantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 11:59   #86
stysiaczek2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 54
Dot.: Ginekolog-KONTRA-TŻ

Macie rację.. Nie będę się kompromitować .. Idę sama. Za dużo kobiet ma takie samo zdanie, jak ja Myślałam, że to po prostu ja robię niepotrzebne problemy, a tu wcale tak nie jest

A wracając do KAR.. Nie mam zamiaru odstawic tabletek, bo samym prezerwatywom po prostu NIE WIERZĘ^^
__________________
Marzenia, cele i ich realizacja...

..czasem wydają mi się niemożłiwe...


stysiaczek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 12:02   #87
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Ginekolog-KONTRA-TŻ

Autorko a ja myślę, że niepotrzebnie się martwisz co zrobić. Ja pierwsze słyszę, żeby lekarz ginekolog wpuścił do gabinetu chłopaka. Mój mąż chodził ze mną do gina jak byłam w ciąży, obejrzeć na usg dzidziusia. I to lekarz wpuszczał go do środka dopiero po badaniu ginekologicznym! Wydaje mi się, ze chyba wszędzie są podobne zasady
mehja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 12:04   #88
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Ginekolog-KONTRA-TŻ

No mój ginekolog jeszcze jakiś czas temu był baardzo przystojny (pomimo wieku). Teraz już się robi podtatusiały, ale uroda mu w miarę została. Całe kolejki czekały do niego. Tłumy.

Ale jakoś nie widziałam facetów stojących pod gabinetem i nerwowo ściskających spódnice żon. Owszem byli tacy, którzy przywieźli żony, dziewczyny, matki. Ale oni zawsze zostawali na progu gabinetu.

Dodatkowo mężczyzna mógł być obecny przy badaniu usg tylko przez powłokę brzuszną, te dopochwowe odpadało. I powiem szczerze, że to megaobciachowe jak taki zazdrośnik miałby się czaić w kącie gabinetu.

Rozumiem, że ginekolog sam zawołałby partnera, ale wtrynianie się z zazdrości jest groteskowe
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 12:07   #89
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Ginekolog-KONTRA-TŻ

Cytat:
Napisane przez stysiaczek2 Pokaż wiadomość
Dziewczynyy !!
Słuchajcie, nie róbcie z mojego tż aż takiego zaborczego gnojka Nie raz, nie dwa chodziliśmy na imprezy i np mówiłam mu, że mi się podobają kelnerzy i wodziłam za jednym non stop wzrokiem, a on nie poszedl do niego i go nie pobił, czy też nie obraził się na mnie śmiertelnie
Zawsze z tego żartowaliśmy.

Problem zaczął się około miesiąca temu, kiedy wrócił mój staryyy przyjaciel zza granicy, a sprawy potoczyły się tak, że przez 2 tyg pobytu przyjaciela, nie udało się ich zapoznać.. Od tego czasu zrobił się coś zazdrosny

Ale żebym offtopa nie robiła..
To nie jest moja pierwsza wizyta i ma już za sobą badania i u kobiety i u mężczyzna. Również i z mojego doświadczenia, faceci są naprawdę delikatniejsi i cieplejsi [wiecie o co chodzi] ..

Kurde tyle jest tych postów od wczoraj, że nie potrafię tego wszystkiego ogarnąć..

Ale powoli zaczyna mnie męczyć ta kłótnia. Bo słuchajcie, jeśli z nim nie pójde, to nie chce potem mieć sprzeczek, że poszłam sama, a on przecież chciał iść ze mną O.o
Ale z drugiej strony dla mnie to krępujące =/ ..
Teraz nie wiem czy przezwyciężyć, ten wstyd, czy iść sama, a potem mu wbić do głowy co i jak i że jak będzie taki zaborczy się robił, to nie wiem co będzie dalej..tylko gorzej...

Sabbath
- nie robię z nim kupy

ja ci cos powiem ...Ty najwidoczniej nie masz problemu z zaborczascia swojego misia...chcesz to niech idzie z Toba...moze tez wziernik on załozy bo przeciez Twoje cialoTo jego cialo...jak ktos pisal wyzej lekarz nie ma plci....lekarz to lekarz...skoro on tego nie rozumie..a Ty nie jestes na tyle stanowcza by powiedziec chlopie przestan sie wydurniac...to cala sytuacja jest niezla szopką

zycze zadawalajcego rozsztrzygniecia konfliktu...
aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 12:19   #90
stysiaczek2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 54
Dot.: Ginekolog-KONTRA-TŻ

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
ja ci cos powiem ...Ty najwidoczniej nie masz problemu z zaborczascia swojego misia...chcesz to niech idzie z Toba...moze tez wziernik on załozy bo przeciez Twoje cialoTo jego cialo...jak ktos pisal wyzej lekarz nie ma plci....lekarz to lekarz...skoro on tego nie rozumie..a Ty nie jestes na tyle stanowcza by powiedziec chlopie przestan sie wydurniac...to cala sytuacja jest niezla szopką
Gdybym nie miała, to bym się nie wydurniała i nie pisała na forum o tym
nie wiem czy czytałaś, ale ja właśnie NIE CHCE IŚĆ.. no ale..
__________________
Marzenia, cele i ich realizacja...

..czasem wydają mi się niemożłiwe...


stysiaczek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.