Przygoda - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-19, 07:46   #31
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Przygoda

Cytat:
Napisane przez Madaleinee Pokaż wiadomość
no fakt, cytowana przez Ciebie wypowiedz klasą nie grzeszyła ale autorka tez raczej nie i każdy ma prawo na wyrażenie swojej opinii.
Pozwolę sobie stwierdzić, że nie istotne jest to czy panna bierze kasę za seks czy robi to co dzień z innym-kojarzy mi się ona jednoznacznie.
no wlasnie,ja wyrazilam tylko swoja opinie (moze troche przesadzilam )i juz ostrzezenie dostalam,ale co tam,warto bylo a autorka watku nic juz nie pisze wiec pozostaje stwierdzic ze to tylko prowokacja.....
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 07:59   #32
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Przygoda

Warto bylo? Obrazic dziewczyne? Czym Ci sie to oplacilo?Ulzylo Ci?. Nie dziwie jej sie ze sie tu nie wypowiada skoro zostala porownana do kur*y , moze jak troche podrosniesz to nabierzesz potrzebnej ogłady.

Przepraszam za off top nie moglam sie powstrzymac

Edytowane przez Lea_
Czas edycji: 2009-09-19 o 08:00
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 08:08   #33
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Przygoda

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Warto bylo? Obrazic dziewczyne? Czym Ci sie to oplacilo?Ulzylo Ci?. Nie dziwie jej sie ze sie tu nie wypowiada skoro zostala porownana do kur*y , moze jak troche podrosniesz to nabierzesz potrzebnej ogłady.

Przepraszam za off top nie moglam sie powstrzymac
warto bylo wyrazic moja opinie,ktora nie odbiega od opini wiekszosci dziewczyn ktore sie tutaj wypowiedzialy.i nie bylo w tym zadnej obrazy niech robi co chce.a do czego mam dorosnac?zeby zrozumiec dziewczyne,ktora idzie uprawiac seks codziennie z nowo poznanym facetem?bez przesady-juz wole pozostac "dzieckiem".swoja droga mam 24lata a autorka watku chyba 19 wiec chyba ktos inny powinien dorosnac
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 08:17   #34
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Przygoda

Ja tez mam 24 lata i slow typu "swedzi Cie" ostatni raz uzylam chyba w liceum .
Autorka nie powiedziala, ze chce kazdej nocy uprawiac sex z kims innym, tylko ze chce z kims spedzic jedna noc, nie widze w tym nic zlego, kobiety tez maja swoje potrzeby, no ale jak widac nasze spoleczenstwo dalej zyje w przeadnej dewocji czy bigoterii
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 08:25   #35
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Przygoda

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Ja tez mam 24 lata i slow typu "swedzi Cie" ostatni raz uzylam chyba w liceum .
Autorka nie powiedziala, ze chce kazdej nocy uprawiac sex z kims innym, tylko ze chce z kims spedzic jedna noc, nie widze w tym nic zlego, kobiety tez maja swoje potrzeby, no ale jak widac nasze spoleczenstwo dalej zyje w przeadnej dewocji czy bigoterii
Sama korzystałaś z tego typu za przeproszeniem 'usług' jeżeli dobrze pamiętam więc oczywiste, że nie dasz powiedzieć o tego typu 'załatwianiu sprawy' nic złego ... .
Drażni Cię to dlatego się, wybacz, ale czepiasz.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 08:30   #36
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Przygoda

Nie korzystalam z tego typu uslug, ale to prawda, drazni mnie ze kobieta jest za to linczowana.
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 08:35   #37
AnetaYa
Raczkowanie
 
Avatar AnetaYa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 160
Dot.: Przygoda

Cytat:
Napisane przez womenka90 Pokaż wiadomość

PS:Prosze o konkretne odpowiedzi
Anons w prasie bądź internecie: szukam przygody na jedną noc. Sukces gwarantowany.
__________________
Najwięcej powiedzą o mnie Ci, którzy mnie nie znają

Edytowane przez AnetaYa
Czas edycji: 2009-09-19 o 08:36
AnetaYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-19, 08:36   #38
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Przygoda

Na poprzedniej stronie napisałaś, że dopóki nie byłaś w stałym związku 'wykorzystywałaś do tego kolege' , czegoś nie zrozumiałam? Wiesz, dla mnie w sumie mała różnica czy to dobry kolega, czy ktoś zupełnie obcy. To jest przygodny sex . Osobiście tego nie pochwalam, ale też nie krytykuje. Każdy postępuje jak chce. A z tym linczowaniem chyba troszku przesadziłaś.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 08:42   #39
AnetaYa
Raczkowanie
 
Avatar AnetaYa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 160
Dot.: Przygoda

Cytat:
Napisane przez womenka90 Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo kobietki ale mam kilka ''ale'' Co do Elfir - bez komentarza i prosze Cie o nie pisania w tym watku.
Koieto jakie "ale" masz do Elfir. Oczekiwałaś konkretnej odpowiedzi więc Ci jej udzieliła podając jedną z możliwości znalezienia "przygody" na jedną noc, nie oceniając przy tym Twojego postępowania.
__________________
Najwięcej powiedzą o mnie Ci, którzy mnie nie znają
AnetaYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 10:46   #40
natalia1011
Zadomowienie
 
Avatar natalia1011
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 083
Dot.: Przygoda

mysle ze takie przygody z dyskotek czy tez internetowe znajomosci mogą sie zle skonczyc.
ale zawsze mozesz rozgladnac sie wsrod bliskich znajomkow lub poznac jakiegos normalnego goscia i prostu z mostu powiedziec mu ze nie chcesz nic wiecej oprócz niezobowiącującego seksu.
Moja kolezanka ma taki układ ze swoim dobrym kolega (kiedys poznali sie na jakies imprezie, wiec do dyskotek nie chodzą tylko swiry i zboczeńcy ), zadne z nich nie chce sie wiazac, ale maja naprawde ogromny temperament i od czasu do czasu spotykają sie ze sobą. i nie jest to po prostu "rżnięcie" (przepraszam za słownictwo) ale całkiem dobry układ. Spotykają się, pogadają, wypija winko czy piwko, albo kawe i pozniej przechodzą do rzeczy. i ona i on maja pewnosc ze sie zadnym świnstwem nie zarazą.
natalia1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 12:01   #41
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: Przygoda

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1432140 7]warto bylo wyrazic moja opinie,ktora nie odbiega od opini wiekszosci dziewczyn ktore sie tutaj wypowiedzialy.i nie bylo w tym zadnej obrazy niech robi co chce.a do czego mam dorosnac?zeby zrozumiec dziewczyne,ktora idzie uprawiac seks codziennie z nowo poznanym facetem?bez przesady-juz wole pozostac "dzieckiem".swoja droga mam 24lata a autorka watku chyba 19 wiec chyba ktos inny powinien dorosnac [/QUOTE]


Gdzie napisała że codziennie?? pfffffff...
Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-19, 12:11   #42
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Przygoda

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Sama korzystałaś z tego typu za przeproszeniem 'usług' jeżeli dobrze pamiętam więc oczywiste, że nie dasz powiedzieć o tego typu 'załatwianiu sprawy' nic złego ... .
Drażni Cię to dlatego się, wybacz, ale czepiasz.


---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Ja tez mam 24 lata i slow typu "swedzi Cie" ostatni raz uzylam chyba w liceum .
Autorka nie powiedziala, ze chce kazdej nocy uprawiac sex z kims innym, tylko ze chce z kims spedzic jedna noc, nie widze w tym nic zlego, kobiety tez maja swoje potrzeby, no ale jak widac nasze spoleczenstwo dalej zyje w przeadnej dewocji czy bigoterii
a co to za roznica codziennie czy co drugi dzien?chodzi o to ze chce za kazdym razem z kims innym moze ona tak lubi,ale ja myslalam ze takie potrzeby ma np zwierze bo normana kobieta robi to ze swoim chlopakiem czy mezem.mi moglby sie seks podobac jak nie wiem co ale robilabym to z osoba zaufana i ktora mi sie podoba a nie jakis facet poznany 2min wczesniej.jak mialabym to robic z kim popadnie to wolalabym wogole tego nie robic,bo wygladaloby to tak ze rzadzi a nie glowa
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 13:19   #43
Florecita
Raczkowanie
 
Avatar Florecita
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 83
Dot.: Przygoda

Hej dziewczyny, nie chcę nikogo obrażać i prosiłabym o nie linczowanie mnie
Ale dlaczego jak ktoś napisze, że chce czerpać przyjemność z seksu (ok, seksu z przygodnymi partnerami) nazywany jest od razu dzi**ą? Nie oceniam, nie popieram ani nie potępiam autorki. Sama nie miałam przygody na jedną noc ani żadnej innej bo jeszcze nie zaczęłam współżycia, uważam to za zbyt poważną decyzję a lat mam 22 żeby mi ktoś nie napisał, że jestem smarkulą
Gdyby autorka napisała, że rozstała się z TŻ, czuje się samotna i chce poznać fajnego chłopaka to byście ją pocieszały i doradzały. Napisała, że rozstała się TŻ i chce poznać kolesi na przygodę - na sex i już zaraz posypały się rady typu "stań na rogu"...
Nie rozstrząsam czy to prowokacja i czy takie zachowanie jest ok czy nie, ale to jej sprawa, prawda? Nie trzeba kogoś obrażać tylko dlatego, że ma inne podejście do kwestii erotycznych. Jedni marzą o jednym partnerze na całe życie a drudzy chcą mieć wielu partnerów (również przygodnych) "dla porównania" czy zebrania doświadczeń. Każdy ma prawo żyć jak chce dopóki to nie przeszkadza innym, a chyba Wam, drogie Wizażanki, nie przeszkadza to czy autorka uprawia sex czy nie.
A tak w ogóle to pozdrawiam wszystkich
__________________
cała ja

Edytowane przez Florecita
Czas edycji: 2009-09-19 o 13:23
Florecita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 13:33   #44
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: Przygoda

dokładnie
Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 14:10   #45
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Przygoda

ja udzieliłam rady zgodnie z tematem. Ostatecznie autorka podejmuje decyzje. Co innego doradzić jej co innego moje podejście do tego. W jej wypadku tak jak to zrobiłam mogę jej pokazać zagrożenia i możliwe konsekwencje i nic więcej. We własnym odczuciu jest to dla mnie nieprawdopodobne, człowiek to jedyna istota, któej popęd jest filtrowany przez mózg, więc trochę mi się w głowie nie mieści, że potrzeba chłopa w łóżku jest aż tak nagląca. Poza tym biorąc pod uwagę wszelkie możliwe konsekwencje, oraz moją dumę i mój własny prywatny szacunek do samej siebie nigdy bym czegoś takiego nie zrobiła. Acha... to samo tyczy się w moim mniemaniu facetów. Tak się zdarzyło, że mój Tż był prawiczkiem, ale jeśli by nie był hmm... Jeśli seks byłby w związkach z uczucia, nie miałoby to dla mnie znaczenia. Jeśli poznając go wiedziałabym, że był lovelasem i lubił dziewczyny na jedną noc, bądź tydzień to nigdy bym się z nim nie związała. I to nie sucha teoria bo kiedyś miałam taki przypadek. Chłopak wydawał się sympatyczny, ale chodziły o nim ploty straszne, zapytałam go wprost ile w tym prawdy, stwierdził, że sporo bo on lubi seks. To była nasza ostatnia randka.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 14:21   #46
Gloire
Zadomowienie
 
Avatar Gloire
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 219
GG do Gloire
Dot.: Przygoda

Autorko, pokaż goły tyłek i cycki na jakimś portalu internetowym, na pewno ktoś się znajdzie
__________________
w końcu czuję spokój ducha
Gloire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 15:17   #47
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Przygoda

Cytat:
Napisane przez Gloire Pokaż wiadomość
Autorko, pokaż goły tyłek i cycki na jakimś portalu internetowym, na pewno ktoś się znajdzie
piszesz z wlasnej perspektywy??? bo rozumiem, ze to jedyny wabik seksualny jakim kobieta dysponuje w twoim mniemaniu
Kolejna, ktora odpowie, że "warto było"
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 16:09   #48
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Przygoda

Cytat:
Napisane przez Gloire Pokaż wiadomość
Autorko, pokaż goły tyłek i cycki na jakimś portalu internetowym, na pewno ktoś się znajdzie
moze lepiej pokazac cos innego

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
piszesz z wlasnej perspektywy??? bo rozumiem, ze to jedyny wabik seksualny jakim kobieta dysponuje w twoim mniemaniu
Kolejna, ktora odpowie, że "warto było"
chyba o to tu chodzi,bo zeby miec kogos na "jedna noc"slowa sa zbedne.lepiej odrazu przejsc do rzeczy
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 16:42   #49
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Przygoda

Cytat:
Napisane przez Florecita Pokaż wiadomość
Ale dlaczego jak ktoś napisze, że chce czerpać przyjemność z seksu (ok, seksu z przygodnymi partnerami) nazywany jest od razu dzi**ą?
Nikt jej nie nazwał dziwką. Elfir odpowiedziała przecież ściśle na pytanie; zauważyła też problem chorób przenoszonych drogą płciową, więc o co chodzi? Autorka chce rady, dostaje, wybiera co jej pasuje i wszyscy są szczęśliwi
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-19, 19:53   #50
Gloire
Zadomowienie
 
Avatar Gloire
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 219
GG do Gloire
Dot.: Przygoda

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
piszesz z wlasnej perspektywy??? bo rozumiem, ze to jedyny wabik seksualny jakim kobieta dysponuje w twoim mniemaniu
Kolejna, ktora odpowie, że "warto było"
nie piszę z własnej perspektywy, w moim mniemaniu wartościowa kobieta nie szuka partnerów na jedną noc i w dodatku byle gdzie, dałam więc pomysł adekwatny do sytuacji.
__________________
w końcu czuję spokój ducha
Gloire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 20:09   #51
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Przygoda

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1432497 5]

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------


czegos nie rozumiem ?
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 20:33   #52
Madziaa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 119
Dot.: Przygoda

Ja nie wiem czy ten wątek to prowokacja, ale według mnie niech dziewczyna robi co chce. Jest sama, nikogo nie zdradza,a że akurat ma ochotę na seks a może nie jest gotowa na nowy związek- to tylko i wyłącznie jej sprawa. Niech sobie znajdzie chłopaka, który też jest singlem i niech sobie robią co chcą
__________________
walczę z czarnymi włosami
zapuszczam je
dbam o paznokcie
przyzwyczajam się do depilatora




Madziaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 22:05   #53
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Przygoda

Zawsze mozna łączyć przyjemne z pozytecznym:
http://praca.gratka.pl/pracodawca/sz...i-1181379.html
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 23:13   #54
watashi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 158
Dot.: Przygoda

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
co prawda nie przyszłoby mi na mysl szukac faceta na noc, ale chyba najłatwiej na dyskotekach - wielu facetów szuka tam łatwych zdobyczy.
Poza tym mozna wybrac sposob w jaki łapią klienta panie uprawiające najstarszy zawód, stanąc w odpowiedniej lokalizacji wieczorem.

Swoja droga - nie boisz sie chorób wenerycznych?
Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
No wolne żarty, chcesz łapać facetów na jedną noc i nie doceniasz rady Elfir?

No przecież wystarczy stanąć w najczęściej uczęszczanych miejscach tego typu i chętny się znajdzie. Pieniędzy brać nie musisz, przeciez chodzi tylko i wyłącznie o wykorzystanie dobrej lokalizacji.
(...)
Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Ja też nie widzę w wypowiedzi Elfir nic niestosownego. Nie czepiajmy się o słówka. Autorka zadala pytanie, Elfir odpowiedziala, wiec o co chodzi ?
Nie sądzę żeby młoda dziewczyna szukała "jakiegokolwiek" faceta, zwłaszcza podstarzałego oblesnego tirowca z wąsem w przepoconej koszulce, który wiaodmo czego oczekuje :/ Tylko takiego, który będzie jej się podobał i pociągał seksualnie i który da też coś od siebie. I dla mnie ta "rada" była niestosowna bo było to sugerowanie że autorka wątku niewiele się od prostytutek nie różni:/

I rozumiem prośbę autorki o nie udzielanie się Elfir w jej wątku mimo że nie może jej tego zabronić.

Cytat:
Napisane przez Madaleinee Pokaż wiadomość
no fakt, cytowana przez Ciebie wypowiedz klasą nie grzeszyła ale autorka tez raczej nie i każdy ma prawo na wyrażenie swojej opinii.
Pozwolę sobie stwierdzić, że nie istotne jest to czy panna bierze kasę za seks czy robi to co dzień z innym-kojarzy mi się ona jednoznacznie.[/QUOTE]

Kolejna sugestia równie miła. Dla mnie brakiem klasy jest takie ocenianie osób o innych poglądach. Przygodny seks to nic karygodnego, zwłaszcza że dziewczyna nie pisała że chce to robić codziennie, co drugi dzień czy w ogóle regularnie. Moze po prostu chce spróbować i zobaczyć jak to jest?

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1432140 7]warto bylo wyrazic moja opinie,ktora nie odbiega od opini wiekszosci dziewczyn ktore sie tutaj wypowiedzialy.i nie bylo w tym zadnej obrazy niech robi co chce.a do czego mam dorosnac?zeby zrozumiec dziewczyne,ktora idzie uprawiac seks codziennie z nowo poznanym facetem?bez przesady-juz wole pozostac "dzieckiem".swoja droga mam 24lata a autorka watku chyba 19 wiec chyba ktos inny powinien dorosnac
Oto prawdziwa klasa.

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Zawsze mozna łączyć przyjemne z pozytecznym:
http://praca.gratka.pl/pracodawca/sz...i-1181379.html
Tutaj dziewczyna chce zapłacić facetowi co mija sie chyba z celem autorki No chyba ze to żart miał być..w tkaim razie przepraszam

Do autorki nie powiem nic nowego najlepsze są kluby Zwłaszcza na początku imprezy kiedy faceci nie są jeszcze tak spici że ledwo na nogach się trzymają
__________________
"It's a fun show if you haven't seen it. I can't understand what the devil he's saying, but you know, there's a lot of movement, and it's bright and colorful, it keeps my attention."

watashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 00:26   #55
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Przygoda

Cytat:
Napisane przez watashi Pokaż wiadomość
Nie sądzę żeby młoda dziewczyna szukała "jakiegokolwiek" faceta, zwłaszcza podstarzałego oblesnego tirowca z wąsem w przepoconej koszulce, który wiaodmo czego oczekuje
raz- nigdzie nie pisałam o tym by autorka szukała tirowca w spoconych koszulkach (BTW. myslisz ze tylko tacy szukaja płatnego seksu? Bo rozumiem, ze tak sobie skojarzylas moje słowa)

dwa - autorka szuka przygodnej znajomosci, wiec podpowiedziałam gdzie o taka najlepiej. Nie oceniałam jej.
Jak facet szuka kobiety na sex to zwykle w tych dwóch miejscach.
Trzecim jest internet - mysle ze ogloszenie na portalach randkowych typu "szukam chetnego na sex, prosze o oferty ze zdjeciem i wynikami badan" wywoła lawine odpowiedzi.

Ktos tu nadinterpretowuje moje słowa.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2009-09-20 o 00:28
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 12:03   #56
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: Przygoda

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
raz- nigdzie nie pisałam o tym by autorka szukała tirowca w spoconych koszulkach (BTW. myslisz ze tylko tacy szukaja płatnego seksu? Bo rozumiem, ze tak sobie skojarzylas moje słowa)

dwa - autorka szuka przygodnej znajomosci, wiec podpowiedziałam gdzie o taka najlepiej. Nie oceniałam jej.
Jak facet szuka kobiety na sex to zwykle w tych dwóch miejscach.
Trzecim jest internet - mysle ze ogloszenie na portalach randkowych typu "szukam chetnego na sex, prosze o oferty ze zdjeciem i wynikami badan" wywoła lawine odpowiedzi.

Ktos tu nadinterpretowuje moje słowa.

Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 13:40   #57
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Przygoda

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1432497 5]

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------


czegos nie rozumiem ?
Bubus nie smialam sie z Ciebie
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 15:00   #58
watashi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 158
Dot.: Przygoda

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
raz- nigdzie nie pisałam o tym by autorka szukała tirowca w spoconych koszulkach (BTW. myslisz ze tylko tacy szukaja płatnego seksu? Bo rozumiem, ze tak sobie skojarzylas moje słowa)

Hm..Ja bym szukała w miarę przystojnego, pociągającego mnie faceta -tacy raczej nie lecą w te specjalne lokalizacje tylko szukają chętnych na przygody dziewcząt w klubach, bo po co mają płacić za coś co mogą mieć za darmo?
(A tak przy okazji-specjalnie przejaskrawiłam ten obraz,bo w tych "specjalnych lokalizacjach" raczej nie znalazłaby tego czego szuka.)


dwa - autorka szuka przygodnej znajomosci, wiec podpowiedziałam gdzie o taka najlepiej. Nie oceniałam jej.

A to uniżenie przepraszam, tak to dla mnei wyglądało chociaż nie było napisane wprost.

Jak facet szuka kobiety na sex to zwykle w tych dwóch miejscach.
Trzecim jest internet - mysle ze ogloszenie na portalach randkowych typu "szukam chetnego na sex, prosze o oferty ze zdjeciem i wynikami badan" wywoła lawine odpowiedzi.

I to już prędzej jakaś rada niż to co przedtem sugerowałaś żeby się wmieszała między prostytutki.


Ktos tu nadinterpretowuje moje słowa.
.
__________________
"It's a fun show if you haven't seen it. I can't understand what the devil he's saying, but you know, there's a lot of movement, and it's bright and colorful, it keeps my attention."

watashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 15:32   #59
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Przygoda

ciekawe jak sie udały weekendowe łowy naszej bohaterki
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 15:35   #60
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Przygoda

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1434142 8]
Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Bubus nie smialam sie z Ciebie
Nie no spoko .. :P
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.