Przygoda - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-20, 16:05   #61
stysiaczek2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 54
Dot.: Przygoda

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Ja radze dac ogloszenie na odpowiednich portalach - efekt murowany


btw dziewczyna chyba się zamknęła w sobie, bądź ... ??
__________________
Marzenia, cele i ich realizacja...

..czasem wydają mi się niemożłiwe...


stysiaczek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 19:20   #62
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Przygoda

Cytat:
Napisane przez stysiaczek2 Pokaż wiadomość


btw dziewczyna chyba się zamknęła w sobie, bądź ... ??
napewno jest zajeta
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 19:53   #63
watashi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 158
Dot.: Przygoda

Ja tam się nie dziwię że po tym co przeczytała nie udziela się. Co by miała niby powiedzieć po tych niektórych postach?
__________________
"It's a fun show if you haven't seen it. I can't understand what the devil he's saying, but you know, there's a lot of movement, and it's bright and colorful, it keeps my attention."

watashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 20:16   #64
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Przygoda

a czego sie spodziewala?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 20:24   #65
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Przygoda

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1434837 8]a czego sie spodziewala? [/QUOTE]
jakoś dziwnie interesuje cie tyłek autorki juz drugi dzien z rzedu

moze masz jakies ukryte problemy ze soba (oprocz wrodzonej zlosliwosci)????, bo takie zainteresowanie zyciem seksualnym innych ludzi jest conajmniej dziwne. No ale w sumie, jezeli na ci od tego ulzyc, a moze sobie nawet z ulga pawia puscisz to sobie wypisuj co ci lezy na sercu, nikt normalny sie tym nie przejmie
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 20:40   #66
Tymtymrymtym
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 21
Dot.: Przygoda

Generalnie lubię to forum, ale jak czytam jak wypowiadają się tu niektóre wredne, zdewociałe babska to mi się odechciewa :/ Niby żyjemy w XXI wieku, walczymy, żebyśmy miały takie same prawa jak faceci...tylko nie wiem po co, bo gdy kobieta tak jak autorka wątku chce zrobić coś wyłącznie dla własnej przyjemności, to wynika z tego niemalże wielki, zbiorowy lincz...Ciekawe czy na forum dla facetów, faceci faceta by tak samo potraktowali....
Tymtymrymtym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 20:49   #67
watashi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 158
Dot.: Przygoda

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1434837 8]a czego sie spodziewala? [/QUOTE]

Czekaj, czekaj...czy ona nie zadała pytania w pierwszym poście? hm... tak!zadała! ty! ona nawet poprosiła o coś! Ale o co ..hm....

Czekaj pomogę ci:
"Gdzie wy szukacie mezczyzn na jedna noc i w jaki sposob to robicie."

(Słowo "gdzie" wskazuje na pytanie.)
i jeszcze:
"PS:Prosze o konkretne odpowiedzi "

Więc zastanówmy się wspólnie czego autorka oczekiwała odpowiedzi? wymiany poglądów? doświadczeń?pomocy? Na pewno nie oczekiwała tego co dostała

Zgodzę się tu z Marbellą85.

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Tymtymrymtym Pokaż wiadomość
Generalnie lubię to forum, ale jak czytam jak wypowiadają się tu niektóre wredne, zdewociałe babska to mi się odechciewa :/ Niby żyjemy w XXI wieku, walczymy, żebyśmy miały takie same prawa jak faceci...tylko nie wiem po co, bo gdy kobieta tak jak autorka wątku chce zrobić coś wyłącznie dla własnej przyjemności, to wynika z tego niemalże wielki, zbiorowy lincz...Ciekawe czy na forum dla facetów, faceci faceta by tak samo potraktowali....
Niestety racja.
__________________
"It's a fun show if you haven't seen it. I can't understand what the devil he's saying, but you know, there's a lot of movement, and it's bright and colorful, it keeps my attention."

watashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 21:28   #68
wiolkaa85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 326
Dot.: Przygoda

Mnie ten watek zaszokowal.
Ale chyba tylko moim przypuszczeniem co do wieku autorki
A tak ogolnie, nigdy nie korzystalam z jednonocnych przygod i to chyba nie dla mnie, ale nie widze niz zdroznego w tym, ze komus sie to podoba, lubi, tak zyje itp.
Wolny kraj, za konsekwencje decyzji autorki zadna Wizazanka nie bedzie odpowiadac.
Dlatego niezrozumiale jest dla mnie takie potepianie dziewczyny...
A co do wypowiedzi evelinarav - byly bardzo niegrzeczne i tyle.
1 Twoja wypowiedz w watku zszokowala mnie na tyle, ze mialam ochote (1 raz w zyciu) zglosic posta administratorowi forum.
Bardzo pogardliwie, niegrzecznie piszesz o autorce watku.
A Ona tylko kulturalnie zadala pytanie i niestety dojrzaloscia i kultura wypowiedzi bije Cie na glowe.
Troche tolerancji dla siebie by sie przydalo.
Ja nigdy nie poszlabym na taki uklad, ale nikomu nie napisalabym, ze go swedzi...
wiolkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 23:14   #69
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Przygoda

Cytat:
Napisane przez watashi Pokaż wiadomość
I to już prędzej jakaś rada niż to co przedtem sugerowałaś żeby się wmieszała między prostytutki.
Eleganckiego pana mogłaby poznać np. w hotelowym barze. Niestety, to jest też miejsce gdzie przesiaduja prostytutki.
A Richard Gere podrywał Julie Roberts na ulicy


Swoim tonem wypowiedzi delikatnie chciałam zasugerować, ze mężczyźni będą ją odbierać w taki a nie inny sposób.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2009-09-20 o 23:15
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 14:38   #70
watashi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 158
Dot.: Przygoda

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Eleganckiego pana mogłaby poznać np. w hotelowym barze. Niestety, to jest też miejsce gdzie przesiaduja prostytutki.
A Richard Gere podrywał Julie Roberts na ulicy


Swoim tonem wypowiedzi delikatnie chciałam zasugerować, ze mężczyźni będą ją odbierać w taki a nie inny sposób.
Bohaterka Juli Roberts była prostytutką -.-

A kto mówi o eleganckim panu Skoro autorka wątku jest młoda to bardziej prawdopodobne że szuka młodego, zwykłego chłopaka
Niekoniecznie musza ją tak odbierać. To zalezy od faceta od jej postawy od częstości takich przygód i od innych czynników.
__________________
"It's a fun show if you haven't seen it. I can't understand what the devil he's saying, but you know, there's a lot of movement, and it's bright and colorful, it keeps my attention."

watashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 16:19   #71
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Przygoda

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
jakoś dziwnie interesuje cie tyłek autorki juz drugi dzien z rzedu

moze masz jakies ukryte problemy ze soba (oprocz wrodzonej zlosliwosci)????, bo takie zainteresowanie zyciem seksualnym innych ludzi jest conajmniej dziwne. No ale w sumie, jezeli na ci od tego ulzyc, a moze sobie nawet z ulga pawia puscisz to sobie wypisuj co ci lezy na sercu, nikt normalny sie tym nie przejmie
dzisiaj to juz bedzie trzeci dzien z rzedu jak widac nie tylko mnie interesuje,bo ty tez jeszcze tu jestes

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Napisane przez wiolkaa85 Pokaż wiadomość
A co do wypowiedzi evelinarav - byly bardzo niegrzeczne i tyle.
1 Twoja wypowiedz w watku zszokowala mnie na tyle, ze mialam ochote (1 raz w zyciu) zglosic posta administratorowi forum.
Bardzo pogardliwie, niegrzecznie piszesz o autorce watku.
A Ona tylko kulturalnie zadala pytanie i niestety dojrzaloscia i kultura wypowiedzi bije Cie na glowe.
Troche tolerancji dla siebie by sie przydalo.
Ja nigdy nie poszlabym na taki uklad, ale nikomu nie napisalabym, ze go swedzi...
nie musialas sie fatygowac-ktos inny to zrobil tyle ze na nic sie to zdalo mnie bije dojrzaloscia trzeba byc dojrzalym zeby isc uprawiac seks z nowo poznanym(poznanym chociaz???)face tem?ale masz racje....co mnie to w ogole obchodzi
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 16:42   #72
watashi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 158
Dot.: Przygoda

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1436126 0]dzisiaj to juz bedzie trzeci dzien z rzedu jak widac nie tylko mnie interesuje,bo ty tez jeszcze tu jestes


Ośmielę się na stwierdzenie, że nas interesuje bardzi dyskusja
---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------


nie musialas sie fatygowac-ktos inny to zrobil tyle ze na nic sie to zdalo mnie bije dojrzaloscia trzeba byc dojrzalym zeby isc uprawiac seks z nowo poznanym(poznanym chociaz???)face tem?ale masz racje....co mnie to w ogole obchodzi [/QUOTE]

Różnicę widać po postach. W końcu nie wiadomo co ty robisz poza netem więc nie możemy oceniać po nim Ale już po wypowiedziach owszem
__________________
"It's a fun show if you haven't seen it. I can't understand what the devil he's saying, but you know, there's a lot of movement, and it's bright and colorful, it keeps my attention."

watashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 18:09   #73
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: Przygoda

Cytat:
Napisane przez Tymtymrymtym Pokaż wiadomość
Generalnie lubię to forum, ale jak czytam jak wypowiadają się tu niektóre wredne, zdewociałe babska to mi się odechciewa :/ Niby żyjemy w XXI wieku, walczymy, żebyśmy miały takie same prawa jak faceci...tylko nie wiem po co, bo gdy kobieta tak jak autorka wątku chce zrobić coś wyłącznie dla własnej przyjemności, to wynika z tego niemalże wielki, zbiorowy lincz...Ciekawe czy na forum dla facetów, faceci faceta by tak samo potraktowali....

Jak macie dogryzać autorce to zaoszczedzcie sobie czasu i paluszków do pisania
Dziewczyna nie ma pięciu lat na pewno zdaje sobie sprawe z istnienia chorób wenerycznych i zagrożeń z tym związanych.
Ale tu nie o to chodziło!! Wiec troche akceptacji i zrozumienia.
Niektóre tu niby takie dojrzałe, dorosłe a zachowują sie jak dzieci
Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 18:12   #74
Gloire
Zadomowienie
 
Avatar Gloire
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 219
GG do Gloire
Dot.: Przygoda

Cytat:
Napisane przez Keithlyn Pokaż wiadomość

Jak macie dogryzać autorce to zaoszczedzcie sobie czasu i paluszków do pisania
Dziewczyna nie ma pięciu lat na pewno zdaje sobie sprawe z istnienia chorób wenerycznych i zagrożeń z tym związanych.
Ale tu nie o to chodziło!! Wiec troche akceptacji i zrozumienia.
Niektóre tu niby takie dojrzałe, dorosłe a zachowują sie jak dzieci
ty zrób to samo jak masz zamiar umoralniać innych
__________________
w końcu czuję spokój ducha
Gloire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 18:18   #75
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: Przygoda

Ja nie najeżdzam na autorke wątku) walnęłaś głupotką, zaoszczędz sobie zgryźliwości. Jeśli nie masz nic do dodania, napisania do autorki, to nie pisz naprawde
Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 18:25   #76
Gloire
Zadomowienie
 
Avatar Gloire
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 219
GG do Gloire
Dot.: Przygoda

Cytat:
Napisane przez Keithlyn Pokaż wiadomość
Ja nie najeżdzam na autorke wątku) walnęłaś głupotką, zaoszczędz sobie zgryźliwości. Jeśli nie masz nic do dodania, napisania do autorki, to nie pisz naprawde
to mnie nie obchodzi
sorry, czym walnęłam
a może ty zaoszczędź umoralniania innych?
nie ty będziesz o tym decydować
__________________
w końcu czuję spokój ducha
Gloire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 18:57   #77
Florecita
Raczkowanie
 
Avatar Florecita
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 83
Dot.: Przygoda

Cytat:
Napisane przez Tymtymrymtym Pokaż wiadomość
Generalnie lubię to forum, ale jak czytam jak wypowiadają się tu niektóre wredne, zdewociałe babska to mi się odechciewa :/ Niby żyjemy w XXI wieku, walczymy, żebyśmy miały takie same prawa jak faceci...tylko nie wiem po co, bo gdy kobieta tak jak autorka wątku chce zrobić coś wyłącznie dla własnej przyjemności, to wynika z tego niemalże wielki, zbiorowy lincz...Ciekawe czy na forum dla facetów, faceci faceta by tak samo potraktowali....
niestety masz dużo racji
__________________
cała ja
Florecita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 19:36   #78
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Przygoda

Każdy ma prawo do własnego zdania. Po to jest forum, żeby się wypowiadać. A zakładając wątek autorka powinna zdawać sobie sprawę, że może być skrytykowana, bo nie każdy toleruje coś, co ona robi/chce zrobić.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 19:39   #79
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Przygoda

poziom tego watku jest tak zenujacy ze az mnie zszokował. myslalam ze wizazanki reprezentuja soba jednak wyzszy poziom. Trudno sie dziwic autorce ze zamilkła.
Ja sama rowniez nie popieram jednonocnych przygod, zwlaszcza z obcymi facetami ale jesli komus to odpowiada to jego sprawa. Nie musze podnosic sobie samooceny i robic z siebie swietej wysmiewajac kogos w internecie
Do autorki( jesli po tym co tu zobaczyłas jeszcze to czytasz): a nie masz jakiegos atrakcyjnego kolegi ktory bylby chetny na taki seks bez zobowiazan?? ewentualnie popytaj wsrod znajomych zawsze lepsze to niz kompletnie obcy facet z klubu czy internetu bo to naprawde moze byc niebezpieczne. A chyba nie warto ryzykowac zdrowia/zycia dla chwili przyjemnosci....
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.