Problemy z ch³opakiem . . . - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-09-20, 19:33   #1
Kendiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: WROC£AW
Wiadomo¶ci: 11
Unhappy

Problemy z ch³opakiem . . .


Hej Dziewczynki ; *

Mam problem z ch³opakiem . . . pierwszy problem to ¿e nie chce uprawiaæ z nim seksu . . . a jemu to bardzo przeszkadza . . . nie wiem czemu nie chce . . . z moim ex to wszystko normalnie a z nim to nie zabardzo . . . Ci±gle nalega i wgl . . . nie wiem co robiæ . . . a nie chce ¿eby ze mn± przez to zerwa³ : ((

a drugi problem to , dzisiaj [ 3tyg przed wyprawianiem moich urodzin] napisalam mu sms kiedy robie i gdzie , a on ' ja nie moge bo jestem ju¿ umowiony" co¶ tam mu odpisa³am a on ¿e nie jestem pêpkiem ¶wiata i wgl ¿e jestem umowiony i tego nie odwo³a . . No my¶la³am ¿e to dziewczyna jest najwa¿niejsza . . . i boli mnie , ze tak postêpuje i idzie na jakas tam impreze w moje urodziny i to beze mnie . . ; ((

Dodam , ¿e ja mam 18 lat a on 22 . . .

POMOCY CO ROBIÆ ? ; ((
Kendiii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-20, 19:43   #2
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 9 732
Dot.: Problemy z ch³opakiem . . .

Nie jeste¶ dziewic±, z poprzednim sypia³a¶ z tym nie chcesz.
Albo go nie kochasz - albo nie wiem.
Powiedz czemu nie chcesz z nim? Nie bo nie, nie bo co? Nie czujesz siê jeszcze z nim na tyle blisko? Czy czujesz ale nie masz ochoty z niewyja¶nionych powodów?
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-20, 19:48   #3
Kendiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: WROC£AW
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Problemy z ch³opakiem . . .

Nie wiem , Kocham go ale jakos nie mam ochoty . . .
chyba nadal kocham mojego ex . . .
Kendiii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-20, 19:56   #4
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 12 249
Dot.: Problemy z ch³opakiem . . .

Cytat:
Napisane przez Kendiii Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Dziewczynki ; *

Mam problem z ch³opakiem . . . pierwszy problem to ¿e nie chce uprawiaæ z nim seksu . . . a jemu to bardzo przeszkadza . . . nie wiem czemu nie chce . . . z moim ex to wszystko normalnie a z nim to nie zabardzo . . . Ci±gle nalega i wgl . . . nie wiem co robiæ . . . a nie chce ¿eby ze mn± przez to zerwa³ : ((

a drugi problem to , dzisiaj [ 3tyg przed wyprawianiem moich urodzin] napisalam mu sms kiedy robie i gdzie , a on ' ja nie moge bo jestem ju¿ umowiony" co¶ tam mu odpisa³am a on ¿e nie jestem pêpkiem ¶wiata i wgl ¿e jestem umowiony i tego nie odwo³a . . No my¶la³am ¿e to dziewczyna jest najwa¿niejsza . . . i boli mnie , ze tak postêpuje i idzie na jakas tam impreze w moje urodziny i to beze mnie . . ; ((

Dodam , ¿e ja mam 18 lat a on 22 . . .

POMOCY CO ROBIÆ ? ; ((
Ty z nim nie uprawiasz seksu, a on olewa Twoje urodziny. Co tu t³umaczyæ. Zawsze robicie sobie tak na z³o¶æ w zwi±zku?

Z drugiej strony - wcale siê facetowi nie dziwiê.
L_V jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-20, 20:27   #5
Gloire
Zadomowienie
 
Avatar Gloire
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 1 219
GG do Gloire
Dot.: Problemy z ch³opakiem . . .

Cytat:
Napisane przez Kendiii Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem , Kocham go ale jakos nie mam ochoty . . .
chyba nadal kocham mojego ex . . .
zdecyduj siê...
__________________
w koñcu czujê spokój ducha
Gloire jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-20, 20:45   #6
lullaby97
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 599
Dot.: Problemy z ch³opakiem . . .

Jak zerwie z Toba, bo nie chcesz z nim isc do ³ó¿ka to nie jest wiele wart. Chocia¿ próbowa³ z Toba rozmawiac na ten temat, czemu nie chcesz, chcia³ zmienic cos?
A jak myslisz ¿e czujesz cos do by³ego, lepiej skoñczyc ten zwiazek, bo raczej nie zapowiada sie obiecujaco.
__________________
jeszcze s± sukienki w mojej szafie, które pachn± Twoim 'kocham'...


53-52-51-50
lullaby97 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-20, 21:06   #7
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomo¶ci: 34 839
Dot.: Problemy z ch³opakiem . . .

I co myslisz ze dlugo pociagniecie zwiazek bez seksu ?nie b±d¿ naiwna i sie zdecyduj a nie du.. zawracasz chlopakowi.
__________________
Mleko migda³owe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 21:36   #8
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 14 836
Dot.: Problemy z ch³opakiem . . .

Cytat:
Napisane przez Kendiii Poka¿ wiadomo¶æ
pierwszy problem to ¿e nie chce uprawiaæ z nim seksu
Nie ufasz mu? Nie poci±ga ciê fizycznie? Masz jaki¶ uraz do kontaktów po swoim ex?


Cytat:
Napisane przez Kendiii Poka¿ wiadomo¶æ
. . . a jemu to bardzo przeszkadza
To normalne. Kazdemu by przeszkadza³o, ze jego dziewczyna robi³a to z innymi, ale z nim nie chce. Jest to pierwszy krok do rozpadu zwiazku.

Cytat:
Napisane przez Kendiii Poka¿ wiadomo¶æ
a drugi problem to , dzisiaj [ 3tyg przed wyprawianiem moich urodzin] napisalam mu sms kiedy robie i gdzie , a on ' ja nie moge bo jestem ju¿ umowiony" co¶ tam mu odpisa³am a on ¿e nie jestem pêpkiem ¶wiata i wgl ¿e jestem umowiony i tego nie odwo³a
Trzeba mu prosto z mostu - my¶la³am ze bedziesz pamiêta³ o mnie w takim dniu. Chcia³am go spêdzic z tob±, a ty o mnie zapomnia³e¶, skoro siê umówi³e¶ akurat w moje urodziny. Byæ moze nie jestem pêpkiem ¶wiata, ale chcia³am spêdziæ ten dzieñ z kim¶ kogo kocham. Sprawisz mi przykro¶c w moje w³asne ¶wiêto.


IHMO - na pewno jeste¶cie par±? Bo ch³opak jakis niezaanga¿owany...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca sk³ada³ ten ¶wiat, mia³ mnóstwo znakomitych pomys³ów, jednak uczynienie go zrozumia³ym jako¶ nie przysz³o mu do g³owy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-20, 21:47   #9
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomo¶ci: 497
Dot.: Problemy z ch³opakiem . . .

no bo chodzi o to ze dorosly facet ma swoje potrzeby....jak ja bym miala faceta i on by nie chcial sie kochac to neistety ale adios amigos....
modzianka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-20, 21:47   #10
Vivienne
... choæ nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomo¶ci: 27 979
Dot.: Problemy z ch³opakiem . . .

Cytat:
Napisane przez Kendiii Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem , Kocham go ale jakos nie mam ochoty . . .
chyba nadal kocham mojego ex . . .
To jego kochasz czy ex?
__________________
Dopóki nie skorzysta³em z Internetu,
nie wiedzia³em, ¿e na ¶wiecie jest tylu idiotów

Stanis³aw Lem

Vivienne jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-21, 12:11   #11
lizzie123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: Problemy z ch³opakiem . . .

Moim zdaniem , je¶li Ciê kocha to powinien zrozumieæ fakt, ¿e nie chcesz sie z nim kochaæ, bo przekona³am siê sama, ¿e na seksie zwi±zku budowaæ nie warto... Ja bym na Twoim miejscu przemy¶la³a, czy naprawdê chcê z nim byæ, bo je¶li jeszcze poci±ga Ciê eks, to mo¿e jeszcze nie jeste¶ gotowa na nowy zwi±zek.
lizzie123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 12:15   #12
Gloire
Zadomowienie
 
Avatar Gloire
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 1 219
GG do Gloire
Dot.: Problemy z ch³opakiem . . .

Cytat:
Napisane przez lizzie123 Poka¿ wiadomo¶æ
Moim zdaniem , je¶li Ciê kocha to powinien zrozumieæ fakt, ¿e nie chcesz sie z nim kochaæ, bo przekona³am siê sama, ¿e na seksie zwi±zku budowaæ nie warto... Ja bym na Twoim miejscu przemy¶la³a, czy naprawdê chcê z nim byæ, bo je¶li jeszcze poci±ga Ciê eks, to mo¿e jeszcze nie jeste¶ gotowa na nowy zwi±zek.
a moim zdaniem je¶li siê kocha to pragnie siê seksu z ukochan± osob±...
gdyby ze mn± mój T¯ nie chcia³ siê kochaæ, a wiedzia³abym, ¿e przede mn± robi³ to z by³±, by³abym bardzo niezadowolona i zaczê³abym w±tpiæ w jakiekolwiek uczucie do mnie
__________________
w koñcu czujê spokój ducha
Gloire jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-21, 12:17   #13
vannilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Problemy z ch³opakiem . . .

Cytat:
Napisane przez paula78 Poka¿ wiadomo¶æ
I co myslisz ze dlugo pociagniecie zwiazek bez seksu ?nie b±d¿ naiwna i sie zdecyduj a nie du.. zawracasz chlopakowi.
seks nie jest najwa¿niejszy w zwi±zku.

Ile jeste¶cie ze sob±? Mo¿e nie jeste¶ gotowa jeszcze siê z nim kochaæ? A skoro masz w±tpliwo¶ci kogo kochasz to nie ma sensu ci±gn±æ tego zwi±zku, bo krzywdzisz nie tylko siebie, ale przede wszystkim tego ch³opaka.
__________________
Nie dyskutuj z idiot±.. Najpierw sprowadzi Ciê do w³asnego poziomu, a potem pokona do¶wiadczeniem.
vannilla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-21, 12:19   #14
Gloire
Zadomowienie
 
Avatar Gloire
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 1 219
GG do Gloire
Dot.: Problemy z ch³opakiem . . .

Cytat:
Napisane przez vannilla Poka¿ wiadomo¶æ
seks nie jest najwa¿niejszy w zwi±zku.
ale bez seksu nie ma zwi±zku, na d³u¿sz± metê (nie licz±c par aseksualnych :P)
__________________
w koñcu czujê spokój ducha

Edytowane przez Gloire
Czas edycji: 2009-09-21 o 12:20
Gloire jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-21, 12:20   #15
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 6 051
Dot.: Problemy z ch³opakiem . . .

Cytat:
Napisane przez Gloire Poka¿ wiadomo¶æ
a moim zdaniem je¶li siê kocha to pragnie siê seksu z ukochan± osob±...
Te¿ tak zawsze my¶la³am...

Autorko zastanów siê kogo i czego chcesz!
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-21, 13:15   #16
Renfrii
Raczkowanie
 
Avatar Renfrii
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 187
Dot.: Problemy z ch³opakiem . . .

jak d³ugo jeste¶cie ze sob±, bo chyba nie napisa³a¶? mo¿e to jeszcze za wczesne stadium zwi±zku dla Ciebie, by uprawiaæ seks? jesli go nie kochasz, tylko swojego ex, no to bêd±c z nim krzywidzisz go... ale on tez nie jest fair wobec Ciebie, robiac Ci na z³o¶æ...czy on próbowa³ kiedykowliek porozmawiac z Tob± na ten temat powa¿nie, pyta³ spokojnie, jaki jest powód tego, ze nie chcesz? czy w¶cieka siê na Ciebie o to, strzela fochy i robi Ci na z³o¶æ? bo je¿li to drugie, to jest bardzo niedojrza³y i chyba nie my¶li o Tobie powa¿nie, chyba Cie nie kocha...i szybko Cie zostawi, je¶li nie dostanie tego, czego chce...
__________________
mój suwaczek: http://www.przewodnikmp.pl/img-070420060493.png



Je¶li trzymasz mi³o¶æ zbyt s³abo, odleci. Je¶li j± ¶ci¶niesz za mocno, umrze.

- T. Hall
Renfrii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-21, 13:45   #17
muszkaowocowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szko³a/Dom
Wiadomo¶ci: 157
GG do muszkaowocowka
Dot.: Problemy z ch³opakiem . . .

sadze ze jak na 22 lata jest strasznie dziecinny i jesli sa twoje urodziny powinien zadbac o to zeby na nich byl urodziny sa raz w roku a z kims innym moze zawsze sie umowic wiec nie rozumiem ..
__________________
Bo ja lubie go za bardzo ..
Za leniwa by zyc ..
muszkaowocowka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-21, 15:11   #18
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomo¶ci: 1 504
Dot.: Problemy z ch³opakiem . . .

Cytat:
Napisane przez Kendiii Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem , Kocham go ale jakos nie mam ochoty . . .
chyba nadal kocham mojego ex . . .
jak mo¿esz kochaæ dwóch naraz? Ty chyba ich obydwu LUBISZ.

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Gloire Poka¿ wiadomo¶æ
ale bez seksu nie ma zwi±zku, na d³u¿sz± metê (nie licz±c par aseksualnych :P)
zgadzam siê absolutnie.
a potem po ¶lubie wychodzi "bo mój m±¿ woli rêkê".
__________________
Szczê¶liwa...


Madaleinee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-21, 15:39   #19
KERA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 203
Dot.: Problemy z ch³opakiem . . .

Bo¿e ja chyba z jakiej¶ innej planety jestem...
Zacznê od tego, ¿e ABSOLUTNIE NIE ID¬ Z NIM DO £Ó¯KA TYLKO DLA TEGO ¯E ON TEGO CHCE. Nie wa¿ne czy spa³a¶ z kims przed nim czy nie. Je¶li nie czujesz takiej potrzeby to nikt nie ma prawa Ciê do tego zmuszaæ. Z reszt± taki seks "dla zasady" nie sprawi ani Tobie ani jemu satysfakcji (poza tym, ¿e on zaspokoi potrzebê fizjologiczn±).
Wydaje mi siê te¿, ¿e to, ¿e akurat w dzieñ twoich urodzin on jest zajêty jest form± emocjonalnego szanta¿u - ty z nim nie ¶pisz wiêc za karê on nie bêdzie na twoich urodzinach.
Je¶li faktycznie Ciê kocha to powinien Ciê przede wszystkim rozumieæ bo bez tego zwi±zku nie ma, a on my¶li wy³±cznie o sobie i o swoich potrzebach. To dobrze nie wró¿y.
Je¶li pujdziesz z nim do ³ó¿ka to on bêdzie wiedzia³, ¿e zawsze zrobisz to na co on ma ochotê, dostaj±c w zamian "marn±" obecno¶æ na urodzinach. Zastanów siê czy warto.
KERA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 15:43   #20
lizzie123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: Problemy z ch³opakiem . . .

Cytat:
Napisane przez KERA Poka¿ wiadomo¶æ
Bo¿e ja chyba z jakiej¶ innej planety jestem...
Zacznê od tego, ¿e ABSOLUTNIE NIE ID¬ Z NIM DO £Ó¯KA TYLKO DLA TEGO ¯E ON TEGO CHCE. Nie wa¿ne czy spa³a¶ z kims przed nim czy nie. Je¶li nie czujesz takiej potrzeby to nikt nie ma prawa Ciê do tego zmuszaæ. Z reszt± taki seks "dla zasady" nie sprawi ani Tobie ani jemu satysfakcji (poza tym, ¿e on zaspokoi potrzebê fizjologiczn±).
Wydaje mi siê te¿, ¿e to, ¿e akurat w dzieñ twoich urodzin on jest zajêty jest form± emocjonalnego szanta¿u - ty z nim nie ¶pisz wiêc za karê on nie bêdzie na twoich urodzinach.
Je¶li faktycznie Ciê kocha to powinien Ciê przede wszystkim rozumieæ bo bez tego zwi±zku nie ma, a on my¶li wy³±cznie o sobie i o swoich potrzebach. To dobrze nie wró¿y.
Je¶li pujdziesz z nim do ³ó¿ka to on bêdzie wiedzia³, ¿e zawsze zrobisz to na co on ma ochotê, dostaj±c w zamian "marn±" obecno¶æ na urodzinach. Zastanów siê czy warto.

Dok³adnie o to mi równie¿ chodzi³o
lizzie123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-21, 19:57   #21
pabi28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomo¶ci: 552
Dot.: Problemy z ch³opakiem . . .

czy ka¿dy zwi±zek musi od razu opieraæ siê na seksie? owszem jest on wa¿ny w zwi±zku ale nie najwa¿niejszy. Je¿eli ch³opakowi zale¿y na Tobie to nie bêdzie naciska³, a to ¿e uprawia³a¶ ju¿ seks nie ma nic do rzeczy w tym ¿e nie chce jeszcze zrobiæ tego z obcenym partnerem, wiadomo ch³opak starszy ma potrzeby, ale jak kocha to poczeka, mój partner jest starszy ode mnie o 7 lat, ale nie naciska na to bym posz³a z nim do ³ó¿ka i przynajmniej mam pewno¶æ ¿e nie zale¿y mu na jednym i mnie kocha
a co do Twoich urodzin to ju¿ szczyt g³upoty z jego strony...
pabi28 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-21, 20:05   #22
Gloire
Zadomowienie
 
Avatar Gloire
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 1 219
GG do Gloire
Dot.: Problemy z ch³opakiem . . .

Cytat:
Napisane przez pabi28 Poka¿ wiadomo¶æ
czy ka¿dy zwi±zek musi od razu opieraæ siê na seksie? owszem jest on wa¿ny w zwi±zku ale nie najwa¿niejszy. Je¿eli ch³opakowi zale¿y na Tobie to nie bêdzie naciska³, a to ¿e uprawia³a¶ ju¿ seks nie ma nic do rzeczy w tym ¿e nie chce jeszcze zrobiæ tego z obcenym partnerem, wiadomo ch³opak starszy ma potrzeby, ale jak kocha to poczeka, mój partner jest starszy ode mnie o 7 lat, ale nie naciska na to bym posz³a z nim do ³ó¿ka i przynajmniej mam pewno¶æ ¿e nie zale¿y mu na jednym i mnie kocha
a co do Twoich urodzin to ju¿ szczyt g³upoty z jego strony...
haallo, autorka nie chce z nim seksu, bo on jej nie poci±ga i chyba kocha by³ego, wiêc tu raczej nie ma czego rozumieæ i nie dziwie siê facetowi, ¿e ma do¶æ.
__________________
w koñcu czujê spokój ducha
Gloire jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-21, 20:10   #23
pabi28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomo¶ci: 552
Dot.: Problemy z ch³opakiem . . .

to jak ma do¶æ to niech z ni± zerwie a nie robi z siebie biednego ch³opca bo dziewczyna z nim seksu nie chce uprawiaæ wkurza go to? ok, ma prawo , w sumie te¿ mu siê nie dziwie, ale jak mu ¼le to on sam powinien j± zostawiæ...
pabi28 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-21, 20:59   #24
lalalola
Raczkowanie
 
Avatar lalalola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 174
Dot.: Problemy z ch³opakiem . . .

Cytat:
Napisane przez L_V Poka¿ wiadomo¶æ
Ty z nim nie uprawiasz seksu, a on olewa Twoje urodziny. Co tu t³umaczyæ. Zawsze robicie sobie tak na z³o¶æ w zwi±zku?

Z drugiej strony - wcale siê facetowi nie dziwiê.
Jak to: na z³o¶æ? Mo¿e jeszcze nie jest gotowa na to, to ¿e uprawia³a seks z innym oznacza, ¿e musi z tym, a mo¿e maj± krótki sta¿ i dziewczyna jeszcze nie chce?

PS. Tak swoj± drog±, skoro ch³opak nie dba o ni± i olewa, to nie dziwiê siê, ¿e nie potrafi mu zaufaæ i nie chce i¶æ z nim do ³ó¿ka. Facet zachowuje siê jak dzieciak, ci±gle nalega na seks, ale czu³o¶ci, zrozumienia, mi³o¶ci to chyba nie okazuje. Jak autorka ma i¶æ do ³ó¿ka z kim¶, dla kogo nie jest wa¿na, kto traktuje j± tylko jako obiekt do zaspokojenia swoich potrzeb (nie twierdzê, ¿e autorka ich nie ma... ale ch³opak przegina). Dla mnie, facet ci±gle nalegaj±cy na seks jednoznacznie pokazuje, na czym (nie na kim) mu tak naprawdê zale¿y. Nie jestem za brakiem seksu w zwi±zku, uwa¿am, ze jest jak najbardziej potrzebny, ale skoro autorka czuje siê olewana i niedoceniania [my¶lê, ze to nie jest jedyna taka akcja tego faceta], to trudno siê dziwiæ, ¿e nie chce i¶æ z nim do ³ó¿ka. No, chyba ¿e mówimy o "zwi±zku" opartym tylko na seksie, kiedy obu stronom to pasuje - ale nie o tym tutaj mówimy.
lalalola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-21, 21:05   #25
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 4 972
Dot.: Problemy z ch³opakiem . . .

Cytat:
Napisane przez Kendiii Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Dziewczynki ; *

Mam problem z ch³opakiem . . . pierwszy problem to ¿e nie chce uprawiaæ z nim seksu . . . a jemu to bardzo przeszkadza . . . nie wiem czemu nie chce . . . z moim ex to wszystko normalnie a z nim to nie zabardzo . . . Ci±gle nalega i wgl . . . nie wiem co robiæ . . . a nie chce ¿eby ze mn± przez to zerwa³ : ((

a drugi problem to , dzisiaj [ 3tyg przed wyprawianiem moich urodzin] napisalam mu sms kiedy robie i gdzie , a on ' ja nie moge bo jestem ju¿ umowiony" co¶ tam mu odpisa³am a on ¿e nie jestem pêpkiem ¶wiata i wgl ¿e jestem umowiony i tego nie odwo³a . . No my¶la³am ¿e to dziewczyna jest najwa¿niejsza . . . i boli mnie , ze tak postêpuje i idzie na jakas tam impreze w moje urodziny i to beze mnie . . ; ((

Dodam , ¿e ja mam 18 lat a on 22 . . .

POMOCY CO ROBIÆ ? ; ((
W najwiêkszym szoku zosta³am przy przedostatniej linijce. Po stylu pisania, jêzyku, czcionce i problemach i zachowaniu faceta by³am pewna, ¿e ty masz jakie¶ 14-15 a on z 16-17 lat.... A facet? Im bardziej na seks nalega tym bardziej Ty bêdziesz na nie... a co do urodzin to rêce opadaj±... 3 tygodnie naprzód wie, ¿e tego dnia imprezuje? No có¿...
__________________

... znam s³owa, które jak atropina rozszerzaj± ¼renice i zmieniaj± kolor ¶wiata. Po nich nie mo¿na ju¿ odej¶æ ...
zagubiona89r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-25, 19:56   #26
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomo¶ci: 5 393
Dot.: Problemy z ch³opakiem . . .

ja tam jestem za facetem. Wie zapewne,ze mialam juz wczesniej partnera ,rowniez seksualnego, i na pewno mu powiedzialas juz,ze go kochasz ale z seksu nici- gdzie sens?

Jesli nadal kochasz bylego, badz pewna,ze on to wyczuje.

A ty bys chciala,zeby chlopak z ktorym jestes np nic Ci nigdy nie kupowal, choc wiesz,ze swoja byla obsypywal np ciuchami i kosmetykami? No wlasnie

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Poka¿ wiadomo¶æ
W najwiêkszym szoku zosta³am przy przedostatniej linijce. Po stylu pisania, jêzyku, czcionce i problemach i zachowaniu faceta by³am pewna, ¿e ty masz jakie¶ 14-15 a on z 16-17 lat.... A facet? Im bardziej na seks nalega tym bardziej Ty bêdziesz na nie... a co do urodzin to rêce opadaj±... 3 tygodnie naprzód wie, ¿e tego dnia imprezuje? No có¿...
a ja myslalam,ze 13 a on 15
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Poka¿ wiadomo¶æ
Nie ma ¿adnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama siê pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.