HEBANOWA CZERN Loreal CAsting Na BLOND :(( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-28, 13:56   #1
rasta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 73

HEBANOWA CZERN Loreal CAsting Na BLOND :((


WItajcie dziewczyny !!
Wczoraj kupiłąm farbę Loreal CAsting (Czarny heban) Bo marzy mi sie INTENSYWNIE czarny kolorek wlosow ale bez niebieskiego kolorku. MOJE WLOSY TO BLOND taki orzechowy blond jasny. NA opakowniu pisez ze farba jest przeznaczona do czarnych i ciemno brazowych wlosow i moje pytanie brzmi CZY WYJDZIE MI TAKI KOLOR ?? jak myslicie farba zlapie te jasne wlosy ?? skoro pisez ze na czarne to boje sie ze nie wyjdzie mi taki kolor jak bym chciała (
2) jakie macie opinie na temat tego kolorku moze ktoras z was farbowała nim na jasne wlosy ?? i jak szybko kolor sie splukuje ? pierwszy raz kupilam ta farbe, bardzo prosze o Wasze opiniee POMOZCIE

acha !!! a ta farba to ejst farba ? czy szampon koloryzujący ? bo nigdzie nie pisze iloprocentowa jest ta woda utleniona ;/ obawiam sie ze to szapon jest

Edytowane przez rasta
Czas edycji: 2009-11-28 o 13:57
rasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 14:30   #2
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: HEBANOWA CZERN Loreal CAsting Na BLOND :((

To jest szampon i wydaje mi sie ze na opakowaniu jest taka informacja, a jak ie ma to ja juz zgłupialam
Kolor wyjdzie ale za pare dni sie zmyje, pewnie dlatego ta informacja, ze na ciemnych wlosach bedzie sie dluzej trzymal.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 14:43   #3
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: HEBANOWA CZERN Loreal CAsting Na BLOND :((

To jest szampon. Kolor utrzyma się 2 tygodnie, ale zostaną refleksy w zależności od tego jaki był wyjściowy kolor włosów przed farbowaniem (czy były farbowane i w jakim stopniu zniszczone).

Zawsze możesz wypróbować na jednym pasemku, jeśli kolor się spodoba no to całość, a jak nie to farba do kosza.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 14:50   #4
rasta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 73
Dot.: HEBANOWA CZERN Loreal CAsting Na BLOND :((

Ehh ale czytalam na opakowaniu to pisało ze FARBA DO WLOSÓW czytalam recenzje no podobno sie nie splukuje tak szybko tylko do 28 myc a i podobno jak znromalna farba zostawia odrost ... niewiem co mam o tym myslec niewiem czy mam ryzykowac i farbowac na cała glowe skoro mam takie jasne wlosy boje sie ze wyjdzie mi jakis brąz a ja chce czarny mopje wlosy są jaśniutkie blond , wzielam ta farbe nie patzrac nawet na kolory bo zazwyczaj czarny to czarny lapie na wsyztskich kolorach ... na blod szybciej sie splukuje, ale mam obawy ze wogole nie wyjdzie mi zamierzony kolor
rasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 15:19   #5
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: HEBANOWA CZERN Loreal CAsting Na BLOND :((

z tego co ja wiem nie jest mądrze kłaść o sporo ciemniejsze szapony bądź szamponetki na głowę, one służą do pogłebienia odcienia, bądź lekkiej zmiany

jak ci się to będzie zmywać to bedziesz pewnie pisać kolejny post tutaj o tym jak sie tego szybko pozbyć
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 15:33   #6
rasta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 73
Dot.: HEBANOWA CZERN Loreal CAsting Na BLOND :((

a Co nie mogę ?!
rasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 20:44   #7
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: HEBANOWA CZERN Loreal CAsting Na BLOND :((

Uważam, że Casting pokryje jasne włosy... Szczerze, to nie sądzę aby jakakolwiek czarna farba miała problem z pokryciem blond włosów. U mnie zwyczajna szamponetka od Mariona pokryła jasne włosy, tyle że kolor błyskawicznie się wypłukał. Co do trwałości - z doświadczenia wiem, że ciemne kolory Castinga dość szybko się wypłukują. Brązy wytrzymywały u mnie maksymalnie do 14 myć. Inaczej było w przypadku blondów - te okazały się bardzo trwałe.
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-29, 09:50   #8
rasta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 73
Dot.: HEBANOWA CZERN Loreal CAsting Na BLOND :((

Oooch w końcu jakaś żetelna odpowiedź dzięki Quench i wsyztskim dzieczynom które się wypowiedziały dzisiaj będe probować zobaczymy co z tego wyjdzie. mam nadzieje ze syzbko sie nie wyplucze no a jeśli bode musiala po postu czesciej farbowac dzieki wielkie ;* a przepraszam byłąbym zapomniala :
czy jesli bede trzymac farbe o kilka minut wiecej to efekt bedzie intensywniejszy ? jelsi tak to jaka jest granica wytrzymałosci wlosów ile minut maxymalnie moge trzymac farbe ??

Edytowane przez rasta
Czas edycji: 2009-11-29 o 09:59
rasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 20:16   #9
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: HEBANOWA CZERN Loreal CAsting Na BLOND :((

Jeśli troszkę dłużej przytrzymasz szampon koloryzujący, to faktycznie kolor możesz uzyskać intensywniejszy i trwalszy. Ale nie przesadzaj z czasem trzymania. Tak mniej więcej po pół godzinie większość farb już po prostu nie działa (chyba że czasy oddziaływania na włosach są dłuższe- tak miały zazwyczaj farby starszej generacji, które trzymało się średnio 45 minut). Można to nawet sprawdzić doświadczalnie: po nałożeniu farby na włosy odczuwa się delikatne ciepło, po średnio 20 minutach uczucie to zanika - aktywność farby spada. Tak więc 5 minut dłużej nie powinno zaszkodzić Twoim włosom, dłuższe przetrzymywanie niepotrzebnie je wysuszy...
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 10:10   #10
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5 456
Dot.: HEBANOWA CZERN Loreal CAsting Na BLOND :((

kolor powinien ci wyjsc na wlosach blond. moja siostra z natury miala wlosy ciemny blond i od jakiegos juz czasu farbuje Loreal Casting kolor ciemny brąz i wychodzi jej ladny gleboki ciemny braz
kiitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 18:32   #11
mossska92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: HEBANOWA CZERN Loreal CAsting Na BLOND :((

ja odrosty mam koloru ciemny blond i farbuje na czarno i wychodza czarne ale tak po 2 miesiacach robia sie brazowe i farbuje od nowa
mossska92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 20:53   #12
Aranjani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 574
Dot.: HEBANOWA CZERN Loreal CAsting Na BLOND :((

A ja odświeżam bo bedę robic dokladnie ten sam numer. Potrzymam 30 min i zobaczymy, co sie stanie. Po latach świętego przekonania, że jestem wiosną, okazało sie, że jestem krzyżówką lata z zimą z przewaga zimy.
__________________
kosmetyki
Aranjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 13:38   #13
Aranjani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 574
Dot.: HEBANOWA CZERN Loreal CAsting Na BLOND :((

Nikogo tu nie ma ale napisze zgodnie z obietnicą. Otóż kolor jest piękny, soczysty i lśniący, niestety włosy szorstkie w dotyku. Ale poolejujemy sobie i będzie dobrze. Potem spróbuję przejśc na henny i nie męczyć długich włosów
__________________
kosmetyki
Aranjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 21:04   #14
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: HEBANOWA CZERN Loreal CAsting Na BLOND :((

Cytat:
Napisane przez Aranjani Pokaż wiadomość
Nikogo tu nie ma ale napisze zgodnie z obietnicą. Otóż kolor jest piękny, soczysty i lśniący, niestety włosy szorstkie w dotyku. Ale poolejujemy sobie i będzie dobrze. Potem spróbuję przejśc na henny i nie męczyć długich włosów
Gratuluję kolorku Co do zniszczenia włosów - moje też nieźle wysusza, ale bardzo pomaga mi wosk henna wax i olejek kokosowy
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 07:43   #15
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: HEBANOWA CZERN Loreal CAsting Na BLOND :((

Mozna prosic o fotkę ? Jestem bardzo ciekawa efektu.
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 12:14   #16
miyavi666
Raczkowanie
 
Avatar miyavi666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 219
Dot.: HEBANOWA CZERN Loreal CAsting Na BLOND :((

....

Edytowane przez miyavi666
Czas edycji: 2013-07-28 o 19:15
miyavi666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 15:50   #17
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: HEBANOWA CZERN Loreal CAsting Na BLOND :((

Cytat:
Napisane przez miyavi666 Pokaż wiadomość
nie wie ktoś może czy jak farbowałam sobie włosy castingiem 28-myć (ponad tydzień temu) i wybieram się do aquaparku to będzie mi schodzić farba czy nie? boję się że włosy zabrudzą wodę...
spokojnie, casting jest jak farba wiec sie nie boj nie zabrudzisz wody
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:57.