Laserowa korekta wady wzroku - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-01, 10:20   #301
flyfee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 78
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

To zależy od wielkości wady, grubości rogówki i jeszcze miliona innych rzeczy, które muszą ci sprawdzić zanim pod laser cię położą. No jak skorygują do zera to o szkłach i okularach możesz zapomnieć.
__________________
Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia...
flyfee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 22:37   #302
AyoAya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 78
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez izusiaa 10 Pokaż wiadomość
A ile placilas za operacje?Bo wiem ze gdzies ok 5-6 tys za oko to prawda??I wlasnie jak dlugo nalezy sie ze tak powiem rehabilitowac??Bo nie wiem czy musze brac wolne z pracy czy tez nie-no i czy lepiej taki zabieg robic w zime czy w lato?SLyszlam wlasnie ze jest trudniej zoperowac bo 90% ludzi to krotkowidze ,5% to dalekowidze i 5% astygmatyzm.

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

A i wiecie mioze jeszcze gdzie najlepiej w zachodniopomorskim taka operacje zrobic?
Nie wiem jak wygląda sprawa kosztów w zachodniopomorskim ale w stolicy można do końca marca skorzystać z dobrej promocji w Okolaserze na Grzybowskiej, w Mavicie też podobno coś obniżyli.
AyoAya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 14:17   #303
adjaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Pozdro dla wszystkich.Przeczytałem kilka wypowiedzi,jestem z okolic łodzi,zdecydowałem sie na laser,ale nie wiem jesli łodz jest odpowiednim miastem?znalazłem tu pewna klinike.Jest ktos kto miał zabieg w Łodzi?
adjaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 08:49   #304
Mati24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Hej, ja miałam zabieg w łodzi u doktora Wyrzykowskiego i jestem bardzo zadowolona.
Mati24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 14:26   #305
adjaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Jestem umuwiny na badanie kwilifikujace.dzis byłem u okulisty,odradza zabieg w moim przypadku,nic nie pomoze laser osobie jednoocznej.katastrofa!!! !
adjaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 18:14   #306
flyfee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 78
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez AyoAya Pokaż wiadomość
Nie wiem jak wygląda sprawa kosztów w zachodniopomorskim ale w stolicy można do końca marca skorzystać z dobrej promocji w Okolaserze na Grzybowskiej, w Mavicie też podobno coś obniżyli.
Ja patrzyłam na cennik Mavitu i nic tam się nie zmieniło. Takie ceny na zabiegi jak mają teraz w Okolaser to jeszcze znalazłam w Eye Laser Center we Wrocławiu. Może też Katowice, ale nie wiem, bo nie mogę znaleźć ich cennika.
__________________
Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia...
flyfee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 18:32   #307
AyoAya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 78
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez adjaro Pokaż wiadomość
Jestem umuwiny na badanie kwilifikujace.dzis byłem u okulisty,odradza zabieg w moim przypadku,nic nie pomoze laser osobie jednoocznej.katastrofa!!! !
Myślę, że warto pójść na badanie i się przekonać czy rzeczywiście laser Tobie nie pomoże. Koszt nie jest duży, a może odmieć Twoje życie Nawet jeśli nie zakwalifikujesz się na korekcję laserem to są też inne metody jak np. soczewki fakijne. Zresztą badania kwalifikacyjne do laserowej korekcji są bardzo dokładne i wraz z konsultacją lekarza mogą pomóc w leczeniu wady. Powodzenia daj znać jak poszło
AyoAya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 13:48   #308
adjaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Jestem po badaniu kontrolnym,potwierdziła sie diagnoza okulisty.Zabieg laserem nie pomoze.Poszukuje opinii na temat soczewek,waszych doswiadczen jak to jest nosic soczewki.Robiłem badania w Łodzi i w Chorzowie,dosc duza roznica w podejsciu do pacjenta,a tez w koncowej diagnozie.Pani doktor z Weiss klinik poleciła soczewki toryczne.Jesli jest ktos kto nosi tego typu soczewki,prosze o opinie.
adjaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 20:03   #309
AyoAya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 78
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

"dosc duza roznica w podejsciu do pacjenta,a tez w koncowej diagnozie"

Możesz rozwinąć myśl? Jestem ciekawa jakie opinie Ci wystawili..
AyoAya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 11:41   #310
zlotadorota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
ZOOPTICA w Krakowie

Miałam wadę 4 dioptrie i nie pamiętam od ilu lat nosiłam okulary, polecam konsultację w sprawie zabiegu laserowej korekcji wzroku w Krakowskim Centrum Okulistyki ZOOPTICA. Pracuje tam bardzo dobry specjalista w tej dziedzinie pani doktor Dorota Wyględowska-Promieńska. Ja po swojej operacji jestem bardzo zadowolona., co prawda nie każdy może się poddać zabiegowi ale warto skonsultować!
zlotadorota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 09:49   #311
DonkaSz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Ja laserową korektę wzroku robiłam w Zooptice w Krakowie. Jestem już dwa lata po zabiegu i nie mam żadnych komplikacji. Strasznie się cieszę że zdecydowałam się na tą operację, bo to znacznie polepszyło komfort mojego życia. Nie musze już nosić okularów, no chyba że przeciwsłoneczne Cierpiałam na krótkowzroczność, moja wada to: prawe oko -3,5, lewe -3,75.
DonkaSz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 08:13   #312
magdagr88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Czy ktoś z Was miał zabieg w centrum nowy wzrok w Gdańsku u P dr Staniewicza?? jakie są Wasze wrażenia?? 12 kwietnia idę na wizytę kwalifikacyjna. z jednej strony bardzo chce iść na ten zabieg a z drugiej boje się... w końcu chodzi o moje oczy.
magdagr88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 18:01   #313
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Hej! Przeczytałam cały wątek i chyba zdecyduję się na tą klinikę na Grzybowskiej. Ceny są wysokie, ale w końcu to oczy, może zamiast corocznego zagranicznego urlopu zainwestuję w koretkę wzroku
Wydaje mi się że najlepiej zrobić to zimą, kiedy słońce mocno nie operuje więc nie będzie podrażniać oczu przy gojeniu...
Muszę sobie dokładnie przestudiować stronę internetową tej kliniki i pewnie potem umówię się na wstępną wizytę.

Szkoda że wątek trochę zamarł

Edytowane przez Sif
Czas edycji: 2010-08-08 o 18:03
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 16:32   #314
SnowWhiteNo1
Przyczajenie
 
Avatar SnowWhiteNo1
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cześć! Ja w lipcu mialam zabieg na prawym oku, 21 wrzesnia bede miec lewe. Zwykle robia w miesiecznym odstepie oczy, ale okazalo sie , ze, jak to powiedziala lekarka , moje oczy goja sie w strone minusowa tzn sciagneli mi pomad 3 dioptrie wady (mialam-3 costam), ale zostalo mi -07, dzis bylam na kolejnej kontroli i troszke sie zmniejszylo do -05/-06. Drodzy Forumowicze, czy ktores z Was mialo taki zabieg i czy wystapil po nim podobny problem? Moja lekarka mowi ze tak sie zdarza po prostu u niektorych i jak ta wada nie ustapi po pol roku to mozna ja (na szczescie juz gratisowo) skorygowac. Ja jednak sie zastanawiam, czy to nie byl jakis blad w trakcie zabiegu? orientuje sie ktos moze? Pozdro

Edytowane przez SnowWhiteNo1
Czas edycji: 2010-09-14 o 16:37
SnowWhiteNo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 21:07   #315
uwaga
Raczkowanie
 
Avatar uwaga
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 227
GG do uwaga
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Hmm...ja miałam ponad -5 i zdjęli mi to za 1 razem i do tej pory jest super!Mam zerówki,a zabieg miałam rok temu w marcu.Jaki rodzaj laserówki miałaś?
uwaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 14:28   #316
SnowWhiteNo1
Przyczajenie
 
Avatar SnowWhiteNo1
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Metoda Lasik. W ten wtorek drugie oko, maja mi wiecejtej rogowki zdjac, tak jakby na zapas, ze wzgledu na to, ze tak dziwnie sie lewe zagoilo ;/
SnowWhiteNo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 19:18   #317
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez SnowWhiteNo1 Pokaż wiadomość
Metoda Lasik. W ten wtorek drugie oko, maja mi wiecejtej rogowki zdjac, tak jakby na zapas, ze wzgledu na to, ze tak dziwnie sie lewe zagoilo ;/
Ja miałam robiony Lasik w maju 2008 i robili mi prawe oko (-3,75 D) i lewe oko (-3,25 D) za jednym zamachem więc nie wiem dlaczego Tobie kazali rozłożyć to na 2 zabiegi. Do tej pory mam 0,0 D.
Moja koleżanka miała taką sytuację że trzeba było zabieg po pół roku powtórzyć bo została jej lekka wada, ale ona startowała z wadą -9,0 D
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 16:31   #318
SnowWhiteNo1
Przyczajenie
 
Avatar SnowWhiteNo1
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
Ja miałam robiony Lasik w maju 2008 i robili mi prawe oko (-3,75 D) i lewe oko (-3,25 D) za jednym zamachem więc nie wiem dlaczego Tobie kazali rozłożyć to na 2 zabiegi. Do tej pory mam 0,0 D.
Moja koleżanka miała taką sytuację że trzeba było zabieg po pół roku powtórzyć bo została jej lekka wada, ale ona startowała z wadą -9,0 D
Widzę,że miałysmy podobne wady (ja jeszcze mam oczywiscie). Wiesz, to nie o to chodzi, ze tak rozkładaja te zabiegi, bo po prostu tam gdzie ja robilam maja taki "styl", moim znajomym tez je rozdzielono w czasie, jak mowia by sprawdzic jak oko sie goi itd itp (ja mysle, ze chodzi tez o to, ze czasem cos moze sie nie udac, wiec chociaz, w bardziej makabrycznych przypadkach, jedno oko zostanie :P). W sumie pytam Was o opinie i wyniki Waszych zabiegow, bo nikomu z moich znajomych wada, nawet czastkowa po tej operacji nie zostala, wiec juz sama nie wiem, czy za malo sciagneli, czy ja jakis kurcze przeszczep jestem
SnowWhiteNo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 13:20   #319
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez SnowWhiteNo1 Pokaż wiadomość
Wiesz, to nie o to chodzi, ze tak rozkładaja te zabiegi, bo po prostu tam gdzie ja robilam maja taki "styl",
ja sie ciesze, że u mnie nie mieli takiego "stylu", musiałabym spędzić wtedy na L4 2 miesiące a nie miesiąc
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 09:10   #320
world_by_lena
Rozeznanie
 
Avatar world_by_lena
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 757
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Hej. Zdecydowałam się na zabieg w Katowicach na Ceglanej. Przeczytałam wszystkie możliwe fora i często ta klinika jest polecana i chwalona. Jutro mam badania kontrolne. Modle się o to aby mnie zakwalifikowali. Okulary nosze od 4 roku życia. Jest to moja wielka zmora, udręka i największy kompleks. Już się denerwuje jak diabli. Gdyby był ktoś zainteresowany jak takie badanie wygląda to chętnie się podzielę po
world_by_lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 22:14   #321
areknn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

A może jest ktoś na forum z Lublina?
areknn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 16:51   #322
SnowWhiteNo1
Przyczajenie
 
Avatar SnowWhiteNo1
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez areknn Pokaż wiadomość
A może jest ktoś na forum z Lublina?
Lublin/Nałęczów to ja
SnowWhiteNo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 17:48   #323
areknn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez SnowWhiteNo1 Pokaż wiadomość
Lublin/Nałęczów to ja
Cześć Jeżeli miałeś robiony zabieg w klinice Profesora Zbigniewa Zagórskiego to może podzielisz się wrażeniami, może kogoś polecisz Ja właśnie jestem na etapie podejmowania decyzji a o Lublinie to nikt nie pisze.
areknn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 13:38   #324
SnowWhiteNo1
Przyczajenie
 
Avatar SnowWhiteNo1
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Tak , wszystkie badania miałam w Lublinie a zabieg w Nałęczowie. Jesli chodzi o personel i kadrę to wszycscy bardzo mili itd itp. Ja i moja kumpela miałyśmy robione przez dr Jędrak, mysle , ze to kompetentna babka, wszystko Ci wytłumaczy itd itp. U mnie jakos dziwnie przebiegał proces gojenia...przeczytaj moje wcześniejsze posty na ten temat to Ci jakos naswietli sytuacje Jak masz jakies sprecyzowane pytania to pisz, chętnie odpowiem jesli bede umiala
SnowWhiteNo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 13:01   #325
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Ja mam bardzo dużą wadę: OL: -5.25, OP: -9.75 + astygmatyzm. Noszę soczewkę na prawe oko -7.5. Na zabieg jestem umówiona 4 stycznia w Lexummedica w Poznaniu.
Boję się tego zabiegu, zwłaszcza że naooglądałam się tych filmików z zabiegów
Przeczytałam wątek i już mi trochę raźniej. Nie mogę się już doczekać, kiedy normalnie spojrzę na ludzi i będę wszystko widziała, i nie będę mrużyć oczu Mam nadzieję, że nie zemdleję już podczas zabiegu, bo jestem do tego zdolna
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 21:07   #326
ewelcia85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Ja poddałam się zabiegowi LASIK 14 grudnia br. w Lexummedica w Poznaniu i jestem bardzo zadowolona. Miałam 3,5 astygmatyzm. Teraz widzę świetnie bez okularów. Także Aneczka nic się nie bój, naprawdę warto!
Ps. Nie radzę oglądania filmików z zabiegu bo nawet komuś o silnych nerwach może się zrobić słabo, a leżąc już na stole nie jest wcale tak źle.
ewelcia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 21:19   #327
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez ewelcia85 Pokaż wiadomość
Ja poddałam się zabiegowi LASIK 14 grudnia br. w Lexummedica w Poznaniu i jestem bardzo zadowolona. Miałam 3,5 astygmatyzm. Teraz widzę świetnie bez okularów. Także Aneczka nic się nie bój, naprawdę warto!
Ps. Nie radzę oglądania filmików z zabiegu bo nawet komuś o silnych nerwach może się zrobić słabo, a leżąc już na stole nie jest wcale tak źle.
Ja się właśnie boję, że mogę zemdleć Ale perspektywa chodzenia bez okularów, a jedynie soczewką mnie bardzo pociesza Możesz mi przybliżyć jak całość wygląda, tzn. badania i ogólnie czy długo się czeka i jak po zabiegu jest
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 08:18   #328
world_by_lena
Rozeznanie
 
Avatar world_by_lena
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 757
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez ewelcia85 Pokaż wiadomość
Ja poddałam się zabiegowi LASIK 14 grudnia br. w Lexummedica w Poznaniu i jestem bardzo zadowolona. Miałam 3,5 astygmatyzm. Teraz widzę świetnie bez okularów. Także Aneczka nic się nie bój, naprawdę warto!
Ps. Nie radzę oglądania filmików z zabiegu bo nawet komuś o silnych nerwach może się zrobić słabo, a leżąc już na stole nie jest wcale tak źle.
Mam bardzo podobną wadę. Jutro jadę na badanie kwalifikacyjne do Krakowa. W Katowicach niestety nie wypaliło. Kolejki masakryczne mimo, że ta klinika jest polecana to ja raczej proponowałabym poszukać gdzieś indziej. Ostatnio niestety się nie zakwalifikowałam, bo miałam podejrzenie jaskry i skierowano mnie na dodatkowe badania. Dodzwonienie się na zapisy graniczy z cudem! Do okienka kolejka składająca się z 250 ludzi. W życiu czegoś takiego nie widziałam! 250 zł poszło w błoto co prawda ale cenniejsze są nerwy
world_by_lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 06:26   #329
koko80
Przyczajenie
 
Avatar koko80
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez world_by_lena Pokaż wiadomość
Mam bardzo podobną wadę. Jutro jadę na badanie kwalifikacyjne do Krakowa. W Katowicach niestety nie wypaliło. Kolejki masakryczne mimo, że ta klinika jest polecana to ja raczej proponowałabym poszukać gdzieś indziej. Ostatnio niestety się nie zakwalifikowałam, bo miałam podejrzenie jaskry i skierowano mnie na dodatkowe badania. Dodzwonienie się na zapisy graniczy z cudem! Do okienka kolejka składająca się z 250 ludzi. W życiu czegoś takiego nie widziałam! 250 zł poszło w błoto co prawda ale cenniejsze są nerwy
Miałam zabieg w Katowicach na Ceglanej w zeszłym roku i w życiu nie widziałam tam takich kolejek jak piszesz. W sumie ostatnio byłam na kontroli w październiku i też nie było tłumów.
koko80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 18:11   #330
world_by_lena
Rozeznanie
 
Avatar world_by_lena
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 757
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Piszę jak było 20 grudnia . W życiu ? hmm myślę, że aby coś takiego zaobserwować trzeba by odwiedzać to miejsce niemal codziennie. Sam fakt o niemożliwości dodzwonienia się pod numery podanie na stronach już świadczy o czymś. Oczywiście o wynikach samej kliniki nie dyskutuje



Zakwalifikowałam się na lasik. Zabieg 4 stycznia. Pani doktor bardzo uprzejma jak i reszta personelu. Sprzęt w pełny zautomatyzowany w przeciwieństwie do Katowic ( czy to znaczy, że lepiej- nie mnie osądzać, nie znam się) Bez tłoku, bez czekania, bez zapisywania się na dodatkowe badania. Nawet wysłano mi cały instruktarz na maila
world_by_lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-25 17:58:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.