Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie! - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-03, 08:03   #391
izabela43
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Exclamation To musicie przeczytac-znalazlam najlepszego chirurga plastyka!!!!!!!!

A ja chciałabym się podzielić wrażeniami z pobytu w klinice w Czechach. Jestem 43 letnia kobieta,która urodziła 4 dzieci .Moje piersi po 4 porodach straciły dużo na jędrności,właściwie przypominałydwa wiszące worki .Zaczęłam myśleć o operacji plastycznej ale jak zobaczyłam ile kosztuje zabieg w znanych i dobrych polskich klinikach straciłam nadzieję na szybką poprawę wyglądu. Z pomocą przyszła mi koleżanka z pracy,która poleciła mi klinikę w czeskiej Pradze, gdzie chirurg plastyk zrobił jej fenomenalnie rekonstrukcję piersi po amputacji jaką która miała zeszłego roku po tym jak wykryto u niej raka piersi. Efekt oszałamiający!!!Problem pojawił się gdy pokazała mi jego stronę internetową z reklamą jego kliniki-tym razem to ja byłam oszołomiona. Po pierwsze gdy zobaczyłam ceny wszystkich zabiegów są o połowę albo i więcej niższe po drugie zdjęcia lekarza,który jest niezwykle urodziwym mężczyzną, co wprawiło mnie w niemałe zakłopotanie kiedy sobie pomyślałam o skrepowaniu jakie będę odczuwać aby pokazać mu moje zniekształcone piersi. Pod wrażeniem byłam także jego zdobytych kwalifikacji,staże w Anglii i Niemczech i w osłupienie wprawił mnie fakt,że człowiek ten porozumiewa się z pacjentami w 4 językach,także polskim. Pewnie gdybym nie widziała na oczy tej fenomenalnie zrekonstruowanej piersi a także skuszona usilną namowa mojej koleżanki nie miałabym odwagi pojechać do tego człowieka. Jestem trzy miesiące po zabiegu a to co tam zobaczyłam i jak wyglądają moje piersi i to jak się czuję nie oddadzą żadne słowa. To nie jest żaden profesjonalizm to jest wirtuozeria,to jest absolutne mistrzostwo,tego człowieka stworzyła natura właśnie po to aby ratował kobiece nie tylko ciała ale i dusze .Pominę już fakt,że klinika to europejski standard ale takich mamy mnóstwo w Polsce,bardziej byłam zaskoczona przyjęciem i samą osobą lekarza, , normalna,zwyczajna ciepła życzliwość połączona ze zwykłym zrozumieniem.Sama osoba lekarza,który z racji swoich znakomitych umiejętności,urodzie i wykształceniu ma wszelkie powody do dumy itp.,ja spotkałam ciepłego,nieludzko delikatnego w obejściu z pacjentem człowieka o niebywałym poczuciu pewności swojego profesjonalizmu a jednocześnie niesamowicie skromnego w stosunku do tego co potrafi. On patrzył na moje zniekształcone piersi z takim podziwem artysty jakby miał przed sobą posąg Wenus z Milo,któremu bawiące się dzieci urwały kawałek przedramienia a on miałby je tylko umiejętnie zespolić. Jestem dzisiaj właścicielką pięknych piersi a spojrzenie tego pięknego człowieka sprawiło,że do dziś dnia czuje się dużo piękniejsza,w dodatku zapłaciłam połowę kwoty jaką musiałabym wydać we Polsce,zwiedziłam piękne miasto Pragę,ponieważ przyjechałam dzień wcześniej i miałam na to czas to jeszcze poznałam człowieka,którego twarz,każdy ruch i słowo wyrażają prawdziwą troskę o pacjenta ale w kontekście niesienia ludziom pomocy w ich poczuciu bezradności jaką niesie upływ czasu.
Wydrukuje to co napisałam na kilku portalach nie dlatego,żeby zrobić temu człowiekowi reklamę on ma i tak wystarczającą ilość zleceń ze względu na swój profesjonalizm tylko po to aby pomóc wszystkim kobietom,które może tak jak ja miały wiele obaw i wątpliwości i nie tak dużo pieniążków. To są namiary na jego klinikę:




MUDr. Roman Kufa
Perfect Clinic
Centre of Plastic Surgery
Kartouzska 10
150 00 Praha 5
Czech Republic
www.kufa.cz
Email: roman@kufa.cz
Tel: +420603560856
+420739473306
privat:+420605201001




i link do polskiego tłumaczenia
http://www.chirurgia-plastyczna.tv/chirurdzy/kufa-roman
I LINK DO JEGO POLSKIEJ STRONY
http://www.perfectclinic.cz
izabela43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 09:38   #392
karinalos82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Angry Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Najgorszy chirurg dr. Henryk knakiewicz wrocław!!!
Odradzam wszystkim. Miałam u niego korekcję uszu i co??? Niby prosty zabieg a zrąbany. Operacje miałam w zeszłym roku, teraz nie dosc że uszy odchodzą to mam takie blizny że masakra. Codzinnie placzę patrząc w lustro z tyłu, normalnie kulkowe narośle, krzywe. Nie wiem jak mozna było tak zepsuć mi wygląd. Teraz musze płacic i isć do innej kliniki na ten sam zabieg żeby poprawili robote tego konowała!!! Ostrzegam wszystkich!!!
karinalos82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 10:29   #393
Bassiiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Hej, czy ktoś miał operację nosa u dr Szymańskiego lub Kociszewskiej? lub kogo byście polecili jeśli chodzi o stolicę? Czy jest ktoś kto planuje operację w Warszawie tak jak ja?
Bassiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 21:13   #394
mietuska333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 25
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez Bassiiia Pokaż wiadomość
Hej, czy ktoś miał operację nosa u dr Szymańskiego lub Kociszewskiej? lub kogo byście polecili jeśli chodzi o stolicę? Czy jest ktoś kto planuje operację w Warszawie tak jak ja?
Polecam doktor Kociszewską. Tu możesz o niej poczytać:

http://www.znanylekarz.pl/33980/koci...astyk/warszawa

Wybieram się na operację nosa. Pierwszą wizytę mam już za sobą. Długo się zastanawiałam jakiego lekarza i jaką klinikę, ponieważ moja operacja jest dosyć skomplikowana (niestety w części chrząstnej będzie trzeba zmieniać). O dr Kociszewskiej czytałam w internecie, wypytałam też znajomych lekarzy. Co do klinki Malia gdzie przyjmuje pani dr, też świetne miejsce. W cenie zabiegu jest wizyta pielęgniarki w domu! Operację będę mieć w listopadzie.
A jak wygląda sytuacja z Twoim nosem?

W Mali od nosów podobno dobry jest też dr Jawroski, ale ja wybrałam kobietę
mietuska333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 17:07   #395
Bassiiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Dzięki mietuska333 za radę Ja miałam złamany nos jak byłam mała. Poszłam z mamą do lekarza, ponieważ miałam na nosie czerwony plac i takie sine z boku, lekarz powiedział "Pani się nie martwi, lekko se zbiła za parę dni zginie" . Niestety jak plac zginał to narosła chrząstka (wprawdzie nie mocno) ale na zdjęciach i kamerze widać to (według mnie) bardzo , uwidocznił się jak dorastałam, sporo osób nawet teko nie zauważa jak się dobrze nie wpatrzy, z lewego profilu mam prosty nos, gorzej od prawej strony bo już nie jest tak jak być powinno!!! w dodatku przez to mam z jednej strony bardziej zapadnięte skrzydełko nosa niż z drugiej. No i korzystają z tego jak bym robiła sobie operację, to bym chciała pomniejszyć. Ile kosztuję Twoja operacja? długo czekałaś na termin?
Bassiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 17:30   #396
mietuska333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 25
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez Bassiiia Pokaż wiadomość
Dzięki mietuska333 za radę Ja miałam złamany nos jak byłam mała. Poszłam z mamą do lekarza, ponieważ miałam na nosie czerwony plac i takie sine z boku, lekarz powiedział "Pani się nie martwi, lekko se zbiła za parę dni zginie" . Niestety jak plac zginał to narosła chrząstka (wprawdzie nie mocno) ale na zdjęciach i kamerze widać to (według mnie) bardzo , uwidocznił się jak dorastałam, sporo osób nawet teko nie zauważa jak się dobrze nie wpatrzy, z lewego profilu mam prosty nos, gorzej od prawej strony bo już nie jest tak jak być powinno!!! w dodatku przez to mam z jednej strony bardziej zapadnięte skrzydełko nosa niż z drugiej. No i korzystają z tego jak bym robiła sobie operację, to bym chciała pomniejszyć. Ile kosztuję Twoja operacja? długo czekałaś na termin?
Ja za swój nos płacę 7 tysięcy, bo jest w części tzw. kostnej (wyżej się pomyliłam, napisałam, że w chrzęstnej ). Za operację w części chrzęstnej płaci się od 5-6tys. Wybrałam termin w listopadzie, bo będę mieć wtedy urlop. A na operację czeka się od 2-3 tygodni. A i operacja nie może być w czasie miesiączki lub chwilę przed. Naprawdę polecam dr Kociszewską, nie dość, że z tego co widzę, zna się na rzeczy to jeszcze jest cierpliwa i wszystko Ci wytłumaczy. Od razu mniejszy strach .
mietuska333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 20:53   #397
Bassiiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

A jesteś z Warszawy? ja mam ponad 100 km. Czasami to bardziej się boję tego że nie znam Warszawy niż wizyty z chirurgiem.
Bassiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 10:17   #398
lambo19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 23
Question Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Witam,
Ja tez planuje korekte nosa w Warszawie i mam dylemat, zastanawiam sie nad 3 chirurgami ;
Maria Sowa-Molska


Maria Kociszewska

lub
Zofia Dudkiewicz

czytajac forum najbardziej jestem za pania Kociszewska ,kogo mi polecicie?
lambo19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 11:28   #399
Bassiiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Ja wcześniej myślałam nad Szymańskim, miał opinie nawet dobre ale mi też polecają Kociszewską. I pewnie się na nią zdecyduję ..

Edytowane przez Bassiiia
Czas edycji: 2010-09-13 o 11:31
Bassiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 11:54   #400
lambo19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 23
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Z tego co ja wiem nie warto sie spieszyc w wyborze lekarza ,czesto przez desperacje czlowiek podejmuje zle decyzje.
lambo19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 12:58   #401
Bassiiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

No też tak myślę, a boje się bardzo że mogę się dodatkowo oszpecić..
A jak wygląda sytuacja z Twoim nosem?
Bassiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 14:44   #402
lambo19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 23
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Mam wade nabyta,Kilka lat temu jadac na rowerze o zmierzchu nie zauwazylem galezi Czesc chrzestna nosa troche sie uszkodzila i bardzo zaluje ze wtedy nie poszedlem do lekarza ,od tamtej pory mam drobne problemy zdrowotne i przez glupote bede musial wydac teraz kilka tyciecy.

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

ta stronka jest bardzo pomocna. Polecam
http://www.rankinglekarzy.pl/
lambo19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 17:08   #403
SnowWhiteNo1
Przyczajenie
 
Avatar SnowWhiteNo1
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Hej! A czy na podkarpaciu jest ktos godny polecenia (powiekszanie piersi) ?
Słyszalam o jednym lekarzu, bodajze o nazwisku Kuczynski i wiekszosc opinii, byla, co tu duzo mowic niepochlebna...
SnowWhiteNo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 18:34   #404
kendry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Moja żona ostatnio dość mocno zaczęła się interesowac chirurgia plastyczną, konkretnie zabiegami powiększenia piersi. Znaleźliśmy katalog kliniki chirurgii plastycznej ale nie wiemy na którą się zdecydować.
Może ktoś może z czystym sumieniem polecić jakąś klinikę?
Wybraliśmy te: http://www.ekliniki.pl/klinika_centr...-ciala-201.php ale sami już teraz się nie możemy zdecydować.

Edytowane przez kendry
Czas edycji: 2010-09-22 o 18:37
kendry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 18:09   #405
mietuska333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 25
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez lambo19 Pokaż wiadomość
Witam,
Ja tez planuje korekte nosa w Warszawie i mam dylemat, zastanawiam sie nad 3 chirurgami ;
Maria Sowa-Molska


Maria Kociszewska

lub
Zofia Dudkiewicz

czytajac forum najbardziej jestem za pania Kociszewska ,kogo mi polecicie?
Doktor Maria Sowa- Molska i dr Maria Kociszewska przyjmują w jednej klinice: http://www.centrum-malia.com.pl/inde...218&Itemid=205

Co do dr Zofii Dudkiewicz to nie mam pojęcia.
Na operację nosa wybieram się w listopadzie do dr Kociszewskiej. Chcesz to poczekaj do listopada, na pewno napiszę jak wrażenia po .
mietuska333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 19:47   #406
lambo19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 23
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Dlaczego zdecydowałaś się na dr Kociszewska? Bardziej ufam już drMarii Sowie Molskiej
Długo się czaka na operację w tej klinice? jaka jest cena korekty nosa?

Edytowane przez lambo19
Czas edycji: 2010-09-26 o 20:08
lambo19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 11:21   #407
mietuska333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 25
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez lambo19 Pokaż wiadomość
Dlaczego zdecydowałaś się na dr Kociszewska? Bardziej ufam już drMarii Sowie Molskiej
Długo się czaka na operację w tej klinice? jaka jest cena korekty nosa?

Dlaczego dr Kociszewska?
1. od kilku osób słyszałam pochlebne opinie na jej temat
2. czytałam o niej w internecie, nie znalazłam żadnych niepokojących informacji
3. w końcu podczas wizyty u niej przekonałam się, że wie o czym mówi i mogę jej zaufać

Co do tego czy bardziej ufać dr Kociszewskiej czy dr Molskiej.
Dr Kociszewska przyjmuje w klinice u dr Marii Sowy Molskiej. O dr Molska to świetna chirurg plastyk, jej mąż jest wybitnym specjalistą w chirurgii ręki. Skoro dwoje tak świetnych specjalistów prowadzi klinikę to nie zatrudniają tam byle kogo, tylko na pewno profesjonalistów. Wszyscy lekarze tam przyjmujący mają specjalizację z chirurgii plastycznej, więc wydaje mi się, że nie można tu mówić o tym, że jednemu lekarzowi ufa się mniej lub bardziej. A dr Kociszewską wybrałam bo słyszałam, że dr Molska bardziej zajmuje się liftingiem.

Jak już pisałam we wcześniejszych postach płacę 7 tys bo operacja w części kostnej nosa ( w chrzętsnej mniej). Na zabieg czeka się 2-3 tyg, ale ja wybrałam termin w listopadzie, bo tak mi pasowało.

Ktoś z Was wybiera się na operację jakoś niedługo? Razem będziemy podtrzymywać się na duchu żeby się nie bać
mietuska333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 19:39   #408
lambo19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 23
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cześć , a co powiesz o tych 2 opiniach na samym dole?
http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/...yczny/Warszawa
lambo19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 09:38   #409
lilasee
Przyczajenie
 
Avatar lilasee
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez Bassiiia Pokaż wiadomość
Hej, czy ktoś miał operację nosa u dr Szymańskiego lub Kociszewskiej? lub kogo byście polecili jeśli chodzi o stolicę? Czy jest ktoś kto planuje operację w Warszawie tak jak ja?
Ja mogę polecić dr Szymańskiego. Jest bardzo odpowiedzialny. Tylko trzeba mu dokładnie wytłumaczyć czego się chce. Ale myślę że to dotyczy wszystkich lekarzy, bo jak każdy z nas tę samą rzecz możemy widzieć inaczej.
Pozdrawiam
lilasee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 20:35   #410
mietuska333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 25
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez lambo19 Pokaż wiadomość
Cześć , a co powiesz o tych 2 opiniach na samym dole?
http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/...yczny/Warszawa

Nie działa ten link, nic się nie wyświetla. Co tam jest?
mietuska333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 11:48   #411
lambo19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 23
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez mietuska333 Pokaż wiadomość
Nie działa ten link, nic się nie wyświetla. Co tam jest?
http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/...yczny/Warszawa
lambo19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 14:22   #412
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: botoks - Łódź - usta/zmarszczki

Lepiej użyć do tego kwasu hialuronowego jest bezpieczniejszy i wygląd po nim naturalny. Kwas hialuronowy jest polisacharydem naturalnie występującym w ludzkim ciele, głównie w skórze, w różnorodnych stężeniach. Jedną z głównych jego cech jest wiązanie wody, dzięki czemu utrzymuje prawidłowe nawodnienie tkanek. Co więcej cząsteczki kwasu hialuronowego zanikają w miarę upływu lat.
Zabieg wypełnienia zmarszczek polega na udostępnieniu zastępczego żródła kwasu hialuronowego, aby przywrócić satysfakcjonujące nawilżenie tkanek skóry, które jest niszczone przez załamania skórne, powstałe na skutek ekspresji twarzy.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 14:32   #413
Ennna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: najlepszy chirurg plastyk?

Hej Dziewczyny, ja jestem po całkowitej korekcji nosa u dra Skupina i serdecznie polecam go jako doskonałego chirurga i prawdziwego artystę. W klinice czułam się jak w domu, cały personel jest niezwykle troskliwy i dba o komfort psychiczny pacjentów. Nawet przed narkozą otrzymałam leki uspokajające, żeby bez stresu położyć się na stole operacyjnym. Nie czułam żadnego bólu, a jedynym dyskomfortem było podrażnienie tchawicy i gardła po założeniu rurki dotchawiczej. Dr Skupin faktycznie jest bardzo rzeczowy i bardziej opowiada o możliwych powikłaniach niż roztacza wizje bez pokrycia, ale świadczy to wyłącznie o jego profesjonalizmie.
Ennna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 08:27   #414
jd77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: najlepszy chirurg plastyk?

no super , ale dr.skupin jest daleko ......a ja potrzebuje kogoś na miejscu w małopolsce bo jak się ma małe dziecko to wycieczki po polsce odpadają..w zasadzie to ja nie chce całkowitej korekty nosa, tylko samą końcówkę czyli część chrzęstną....dalej czekam na wasze opinie
jd77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 20:08   #415
mietuska333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 25
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Jutro idę na zapowiadaną operację nosa do dr Kociszewskiej. Oczywiście denerwuje się, ale jestem dobrej myśli. Chciałabym być już po . Jak tylko będę w stanie napiszę jak wrażenia. 3majcie kciuki.
mietuska333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 10:17   #416
Andrews
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Będę trzymał kciuki. Napisz jakie wrazenia po
Andrews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 20:22   #417
basiak1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 73
Dot.: najlepszy chirurg plastyk?

W Krakowie mogę Ci polecić dr. Kasprzyka, byłam u niego na konsultacji w sprawie piersi-znakomity! i widać, ze zna się na rzeczy, mam porównanie bo byłam tez u innego lekarza wcześniej. Ma dobre opinie , nie wiem tylko czy operuje nosy bo na jego stronie internetowej nic na ten temat nie widziałam. Pozdr
basiak1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 21:27   #418
royalady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 22
Dot.: najlepszy chirurg plastyk?

Powiekszanie piersi wlasna tkanka tluszczowa i liposukcja z ud za pomoca Body-Jet. Gdzie najlepiej robic? Mnie interesuje glownie Trojmiasto i Warszawa i okolice. Pozdrawiam
royalady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 20:40   #419
mietuska333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 25
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Już po... Muszę powiedzieć, że bardzo pozytywnie, choć strasznie się bałam przed operacją, jednak to jest stres. Ale w momencie kiedy weszłam do kliniki, zajęła się mną bardzo sympatyczna pielęgniarka nerwy szybko przeszły. Szybko "zasnęłam" i obudziłam się po wszystkim już w łóżku. W nosie miałam specjalne tampony i zostały wyjęte dopiero po dwóch dniach. Najgorsze w tym wszystkim były zapuchnięte oczy. O efekcie nie wiele na razie mogę powiedzieć , na razie wiem, że mam strasznie zatkany nos i muszę brać krople. Ale jestem szczęśliwa, że już po, że świetne warunki, przemili lekarze i pielęgniarki. Dr Kociszewska powiedziała, że ostateczny efekt operacji będzie widoczny dopiero po pół roku więc muszę uzbroić się w cierpliwość .
mietuska333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 11:53   #420
CrazyOlcia
Rozeznanie
 
Avatar CrazyOlcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Dziki Zachód ;]
Wiadomości: 782
Dot.: najlepszy chirurg plastyk?

Hmm..
noo.. co do piersi to Wam raczej nie pomogę...z noskiem też nie.. mam kulfona, który mi się mega podoba.. ;D
aczkolwiek..przejechałam pół Polski, żeby znaleźć się u dr n. med. Henryka Mekle.
Hmm.. po źle zdiagnozowanym wyrostku, po 2,5 miesięcznym pobycie w szpitalu.. po dwóch operacjach..na moim brzuszku w miejscu cięć zrobiły się okropne bliznowce..

Mimo stosowania drogich maści..kremów.. wydałam na nie majątek..rok po przejściach wyrostkowych zdecydowałam się na operację plastyczną usunięcia blizn.
Każdy lekarz u którego byłam.. traktował mnie jak..przedmiot..
W końcu trafiłam do Katowic do Centrum Estetyki Ciała- MekMed, a mieszkam pod Zieloną Górą
Termin miałam szybko wyznaczony..lekarz dokładnie przedstawił mi cały przebieg zabiegu...w miłej atmosferze.. Zabieg? naprawdę nie wiem kiedy minęło ponad 1,5 godziny. Pan Dr jest naprawdę rewelacyjny! Miły, sympatyczny.. bardzo ostrożny.. i delikatny.. Miałam uraz do lekarzy po wyrostu.. ... ale wszystko się dobrze skończyło..
I mimo że poprzedni lekarze uważali, że nie ma sensu robienia operacji, bo i tak powstaną kolejne bliznowce.. jestem już 2 lata po zabiegu.. i.. nic.. Pięknie wyglądający brzuchol.. przykuwa spojrzenie mojego ukochanego..
W ogóle ta przychodnia jest boskaaa.. lekarze naprawdę mili..
Tak więc z czystym sercem polecam...

dr n. med. Henryk Mekle
Centrum Estetyki Ciała
Katowice, ul.Panewnicka 5
CrazyOlcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-19 13:48:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.