Ubrania dla metali:] - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-24, 16:34   #1831
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ubrania dla metali:]

w takim razie polowa hollywood w tym snoop dog i madonna sa emo, bo kazdy nosi cos od Audigiera
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 17:48   #1832
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
najgorsze, że ostatnio wyczytałam na wizażu, że Ed Hardy też jest emo...
Ok, trudno w takim razie mam emo bejsbolówkę
Nie tylko... zobacz na to: mówią na nich douchebags i są gorszą plagą od emo...

http://thechive.com/2009/11/16/rip-e...sey-17-photos/

Przy okazji polecam chive i shechive

A tu macie jeszcze emo boys, jakby ktoś chciał

http://thechive.com/2010/03/18/emo-g...off-20-photos/
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')

Edytowane przez lilka_vanilka
Czas edycji: 2010-03-24 o 17:51 Powód: bo znalazłam emo:)
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 22:24   #1833
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Jeszcze wróce do trendów wśród młodzierzy - wiekszosc emowatych rzadko kiedy wie wiecej o tym nurcie, to tylko stylizacja, która już im się zaczyna nudzic. Byc może wkrótce zacznie się boom na psychobilly, bo...

.... własnie czytałam Twoim Imperium(gazeta z programem) wywiad z Julią Pietruchą, która uwielbia psychobilly i rock'n'rolla a że jest to wschodząca gwiazdka, to co raz wiecej o niej będą pisac i jestem pewna, ze niedługo psycho będzie na fali - wśród małolatów.

Ja próbowałam to szczerzyc na rózne sposoby, szczególnie w radio -kiedyś miałam własne audycje. No, ale wiekszych efektów się nie doczekałam...
Jakos mi sie to wogole nie podoba, zeby psychobilly mialo byc moda.
Juz teraz widac sporo inspiracji w najnowszych trendach pinup. Czytalam w innym watku, ze sporo dziewczyn sie tym zainteresowalo, po jakims tam teledysku Agillery Mi sie pinup girls kojarzy bardziej wlasnie z psycho i rockabilly, niz jakas popowa lalka.
Chociaz moj znajomy, ktory jakis czas temu powrocil z USA, mowil, ze na koncercie Tiger Army bylo mnostwo nastolatkow. Cale stada. Wiec tam juz widac ta moda zawitala.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 08:15   #1834
mrnemo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 15
Dot.: Ubrania dla metali:]

te dziewczyny w obcisłych skórzanych spodniach wyglądają najlepiej!
mrnemo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 09:12   #1835
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Jakos mi sie to wogole nie podoba, zeby psychobilly mialo byc moda.
Juz teraz widac sporo inspiracji w najnowszych trendach pinup. Czytalam w innym watku, ze sporo dziewczyn sie tym zainteresowalo, po jakims tam teledysku Agillery Mi sie pinup girls kojarzy bardziej wlasnie z psycho i rockabilly, niz jakas popowa lalka.
Chociaz moj znajomy, ktory jakis czas temu powrocil z USA, mowil, ze na koncercie Tiger Army bylo mnostwo nastolatkow. Cale stada. Wiec tam juz widac ta moda zawitala.
Ale od nitki do kłebka - moze się zainteresuje ktoś korzeniami i muzyką - nie tylko modą.
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 21:07   #1836
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Ubrania dla metali:]

Smiem watpic. Moze jakies pojedyncze przypadki. Wiekszosc ludzi czerpie z tego, co im media podsuwaja. Jak ktos szuka, sam znajdzie. Jesli nie chce mu/jej wlozyc w to troche wysilku, niech slucha gwiazd z Vivy i ubiera sie jak one.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 15:28   #1837
lusianna
Queen Of Darkness
 
Avatar lusianna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Ubrania dla metali:]

Powiem tak... hmm "dresy, plastiki i normalni" ( xD wiecie o co mi chodzi) są na tyle bezmyslni, że dla nich wszystko co związane jest z odmiennością to emo... bardzo wkur***... co ma metal do emo... ale cóż. Wiem, ze chyba troche nie w temat bo nie doczytałam co dalej pisnęliści heh ;d sry.
__________________
Mój tumbrl

http://psychodive.tumblr.com
lusianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 11:57   #1838
Lenaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 52
GG do Lenaaaaaa
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez Narnii Pokaż wiadomość
gdy zobaczyłam wątek "Ubranie dla metali" to aż pisnęłam z radości!
nie wiem co inne metalki, metalówy, gotki (jak zwał tak zwał) preferują, ale mi ciężko byłoby chodzić w tych dość ekstrawaganckich ciuchach, których zdjęcia już zamieszczono. Czasami mam ochotę ubrać np. typowo gotycką suknię, ale po chwili myślę sobie: świat cię w tym zobaczy i popuka się po głowie Na codzień ograniczam się do prostego zestawu :czarne spodnie (proste, kupowane w jakimś zwykłym sklepie z odświętną odieżą), czarny t- shirt (uwielbiam zwykłe, gładkie) i moje ukochane glany! O właśnie, skoro to temat o ubraniach dla metali to mam pytanie: Czy któraś widziała może gdzieś w Polsce (błagam gdziekolwiek) glany czarno-białe przecierane???? Poszukuję takich od pół roku i nigdzie nie mogę znaleźć. Są jedynie na allegro ale boję się kupować buty w ciemno czy któraś może widziała gdzieś takie glany na własne oczy? Będę wdzięczna za pomoc!!!!

Ja jestem posiadaczką właśnie takich glanów gdzieś ponad pół roku (?)

Niestety te czarne miejsca zdzierają się i PO PEWNYM CZASIE ZOSTAJĄ CAŁE BIAŁE glany ;/
Lenaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 21:07   #1839
Lady_Macabre
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Macabre
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 573
GG do Lady_Macabre
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez Lenaaaaaa Pokaż wiadomość
Ja jestem posiadaczką właśnie takich glanów gdzieś ponad pół roku (?)

Niestety te czarne miejsca zdzierają się i PO PEWNYM CZASIE ZOSTAJĄ CAŁE BIAŁE glany ;/

eee moze nie wszystkie, ja mialam przecierane z wisniowym kolorem i nie staly sie wisniowe

buty na allegro najlepiej jest kupowac wystarczy sobie zmierzyc stope! bez kupowania na allegro ciezko sie obejsc, bo w sklepach tylko czasami znajdzie sie cos fajnego...

A ten cholerny Ed hardy sie rozpanoszyl ostatnio wsrod burakow na taka skale, ze kupilam w szmateksie za 6 zl koszulke z napisem EV STAR zamiast ED HARDY, myslalam ze padne ze smiechu. Pocielam ja niesamowicie i zostawilam tylko ten motyw czaszki na srodku. W sumie fajnie wyszlo ja wogole wszystko wycinam, ucinam, przecieram, dziurawie

A PROPOS CZAPECZEK ED HARDY, WSZYSTKIE DOSTEPNE NA ALLEGRO TO PODROBY :p
Lady_Macabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 21:26   #1840
filthy
Raczkowanie
 
Avatar filthy
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36
GG do filthy
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez pinku_pinku Pokaż wiadomość
przeciez i tak wiadomo o co chodzi
a te ubrania od poczatku nijak do metali się mają, bo oni zazwyczaj poza dzinsy, koszulkę z zespołem i glany nie wychodzą a wątek jest świetny, nie ma sensu nic zmieniać
Przepraszam,że przywołuje tak dawny post ale trochę mnie to szarpnęło :P Tak się składa,że metale płci żeńskiej (przynajmniej z mojego otoczenia) ubierają się bardzo różnorodnie. Jest to dalekie od większości zdjęć zamieszczonych na wątku do cytowanego przeze mnie postu, ale na pewno nie są to w kółko "dżinsy, glany i koszulki". Dziewczyny często noszą spódnice, spódniczki przeróżne fajne gadżety. I bynajmniej nie jest to od razu gotyk.

Swoją droga tak się przekopuję przez cały temat... Ciekawe ile mi to zajmie Pozdrawiam
__________________
"And I will never give You up
no matter what people may say
or what dem wanna do."
filthy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 21:32   #1841
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez Lady_Macabre Pokaż wiadomość
A ten cholerny Ed hardy sie rozpanoszyl ostatnio wsrod burakow na taka skale, ze kupilam w szmateksie za 6 zl koszulke z napisem EV STAR zamiast ED HARDY, myslalam ze padne ze smiechu. Pocielam ja niesamowicie i zostawilam tylko ten motyw czaszki na srodku. W sumie fajnie wyszlo ja wogole wszystko wycinam, ucinam, przecieram, dziurawie
ja tez taką kupiłam bratu na ciuchach - na szczęście ten napis miała tylko na metce. Uff..
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 08:15   #1842
lusianna
Queen Of Darkness
 
Avatar lusianna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez filthy Pokaż wiadomość
Przepraszam,że przywołuje tak dawny post ale trochę mnie to szarpnęło :P Tak się składa,że metale płci żeńskiej (przynajmniej z mojego otoczenia) ubierają się bardzo różnorodnie. Jest to dalekie od większości zdjęć zamieszczonych na wątku do cytowanego przeze mnie postu, ale na pewno nie są to w kółko "dżinsy, glany i koszulki". Dziewczyny często noszą spódnice, spódniczki przeróżne fajne gadżety. I bynajmniej nie jest to od razu gotyk.

Swoją droga tak się przekopuję przez cały temat... Ciekawe ile mi to zajmie Pozdrawiam
Mnie właśnie denerwuje jedna sprawa, otóż gdy chce się człowiek ubrać tak jak mu sie podoba, i kobieco to od razu gotyk z tego wychodzi... długa czarna spódnica (... zakonnica xD i przestałam nosić), jak koronkowa bluzka... od razu co? gotyk oczywiście, gorset? no to już nie długo do cyber może mnie zaliczą, glanów niestety już nie noszę, "oszalałaś, taki upał, a ty zimowe buty?!" - rodzinka, ale wydaje mi się, że najważniejszy jest chyba własny styl... aby nie był ze śmietnika i kiczowaty... i jeszcze jedno pytanie mam do was, otóż jesli przyjaciółka też metal, i podobne gusta... ona coś kupi, ja nad tym myslałam, i potem też to samo kupie to znaczy, że się odgapia? bo troche nie teges jak takie same kopie siebie stoją wkurza mnie to całe " fake, nie fake" mam nadzieję, że to nie jest nie w temat
__________________
Mój tumbrl

http://psychodive.tumblr.com
lusianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 10:54   #1843
filthy
Raczkowanie
 
Avatar filthy
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36
GG do filthy
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez lusianna Pokaż wiadomość
Mnie właśnie denerwuje jedna sprawa, otóż gdy chce się człowiek ubrać tak jak mu sie podoba, i kobieco to od razu gotyk z tego wychodzi... długa czarna spódnica (... zakonnica xD i przestałam nosić), jak koronkowa bluzka... od razu co? gotyk oczywiście, gorset? no to już nie długo do cyber może mnie zaliczą, glanów niestety już nie noszę, "oszalałaś, taki upał, a ty zimowe buty?!" - rodzinka, ale wydaje mi się, że najważniejszy jest chyba własny styl... aby nie był ze śmietnika i kiczowaty... i jeszcze jedno pytanie mam do was, otóż jesli przyjaciółka też metal, i podobne gusta... ona coś kupi, ja nad tym myslałam, i potem też to samo kupie to znaczy, że się odgapia? bo troche nie teges jak takie same kopie siebie stoją wkurza mnie to całe " fake, nie fake" mam nadzieję, że to nie jest nie w temat
No i właśnie tu jest problem, bo gotyk to coś więcej niż tylko spódnica :P
Dziewczyna,która założy długą spódnicę, czy koronkową bluzkę nie jest od razu gotką. A zresztą to są tak śliskie sprawy...

Glany jak dla mnie mogą być butami całorocznymi(w sumie często są:P).
Nie to,że nie mam innych butów, ale w tym mi najwygodniej :P

A jeszcze ejst kwestia takiego wciskania na siłę w ramy konkretnej subkultury. Jak jednego dnia przyjdziesz w spodniach i bluzie to Ci powiedzą ześ metal, a na drugi dzień jak zaprezentujesz bardziej kobiecą wersję (tudzież gotycką, nieważne) to usłyszysz,że ejsteś pozerką bo skaczesz mięzy subkulturami. No ludzie. :P

I teraz najważniejsza kwestia, ja i moja przyjaciółka mamy kilka rzeczy takich samych, niektóre były kupione przypadkiem,, inne razem. Ostatnio ubrałyśmy się dokładnie tak samo i miałyśmy kupę śmiechu z tego. Tylko wszyskto zalezy od tego jakie masz kontakty z kumpelką i jaki ona ma do tego stosunek
__________________
"And I will never give You up
no matter what people may say
or what dem wanna do."
filthy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 14:08   #1844
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez filthy Pokaż wiadomość
A jeszcze ejst kwestia takiego wciskania na siłę w ramy konkretnej subkultury. Jak jednego dnia przyjdziesz w spodniach i bluzie to Ci powiedzą ześ metal, a na drugi dzień jak zaprezentujesz bardziej kobiecą wersję (tudzież gotycką, nieważne) to usłyszysz,że ejsteś pozerką bo skaczesz mięzy subkulturami. No ludzie. :P

I teraz najważniejsza kwestia, ja i moja przyjaciółka mamy kilka rzeczy takich samych, niektóre były kupione przypadkiem,, inne razem. Ostatnio ubrałyśmy się dokładnie tak samo i miałyśmy kupę śmiechu z tego. Tylko wszyskto zalezy od tego jakie masz kontakty z kumpelką i jaki ona ma do tego stosunek
ja kiedyś miałam taką sytuację w LO Ubierałam się różnie - czasem gotyk, glany, koszulki z zespołami, czasem punkowo, czasem grzecznie, kobieco a innym razem jeszcze sportowo - wiadomo-zależnie od dnia, humoru itp. I raz na korytarzu podeszła do mnie zupełnie obca dziewczyna i zapytała"A kim Ty właściwie jesteś?? Bo tak często zmieniasz style, że nie wiem" To jej odpowiedziałam, ze jestem sobą, a styl to tylko dodatek do moich poglądów oraz muzyki jakiej słucham, więc może lepiej zapytaj JAKA jestem i co lubię"
A im jestem starsza, tym więcej spotykam ludzi, których ubiór absolutnie nie odzwierciedla ich wnętrza i pasji.

A co do kopiowania, to zależy od zażyłości chyba. Jednak Lusianna - jak sobie coś upatrzysz, marzysz o czymś, a koleżanka Cię uprzedza, to już nie jest dobrze.. też bym uznała, że kumpela ogapia, bo nie ma pomysu dla siebie. Ja wolę zawsze zapytac, lub żeby mnie zapytano czy nie mam nic przeciwko jak ktoś kupi sobie to samo.

A ja mam taki komfort, że w moim środowisku nie ma takiej drugiej I tak juz się do tego przyzwyczaiłam, że nie chciałabym zmieniac.
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 12:49   #1845
filthy
Raczkowanie
 
Avatar filthy
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36
GG do filthy
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
ja kiedyś miałam taką sytuację w LO Ubierałam się różnie - czasem gotyk, glany, koszulki z zespołami, czasem punkowo, czasem grzecznie, kobieco a innym razem jeszcze sportowo - wiadomo-zależnie od dnia, humoru itp. I raz na korytarzu podeszła do mnie zupełnie obca dziewczyna i zapytała"A kim Ty właściwie jesteś?? Bo tak często zmieniasz style, że nie wiem" To jej odpowiedziałam, ze jestem sobą, a styl to tylko dodatek do moich poglądów oraz muzyki jakiej słucham, więc może lepiej zapytaj JAKA jestem i co lubię"
A im jestem starsza, tym więcej spotykam ludzi, których ubiór absolutnie nie odzwierciedla ich wnętrza i pasji.
No ja tak miałam w gimnazjum. To była masakra. Teraz jestem w klasie maturalnej, towarzystwo się zmieniło i już nikomu nic nie przeszkadza. może to kwestia wieku? Tak czy siak zgadzam się z Tobą. Trzeba się ubierać tak, jak się czuje, a nie tak jak każe konkretna subkultura. W końcu jesteśmy ludźmi, a nie maszynami
__________________
"And I will never give You up
no matter what people may say
or what dem wanna do."
filthy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 12:57   #1846
Karaa112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez marycha0033 Pokaż wiadomość
Ostatnio się ubieram w tym sklepie
Karaa112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 20:13   #1847
lusianna
Queen Of Darkness
 
Avatar lusianna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez filthy Pokaż wiadomość
No ja tak miałam w gimnazjum. To była masakra. Teraz jestem w klasie maturalnej, towarzystwo się zmieniło i już nikomu nic nie przeszkadza. może to kwestia wieku? Tak czy siak zgadzam się z Tobą. Trzeba się ubierać tak, jak się czuje, a nie tak jak każe konkretna subkultura. W końcu jesteśmy ludźmi, a nie maszynami
Hmm... no niby tak, ale potem gdyby się tak wdrążyć, to wychodzą głosy, że subkultura, trzeba ją zamanifestować, skoro skaczesz po stylach to pewnie to, tamto... brak nawet w śród "innych" akceptacji, i w ogóle, ale wtedy pojawia się podstawowe pytanie, po co ty to robisz, i tu jest odpowiedź prosta, bo tak się człowiek najlepiej czuje i tyle po to to wszystko. I co by to było gdyby każdy był zwyczajnym zjadaczem chleba o szarej szafie bez glanów xD. a co do przyjaciółki to jej samej zależy, żebym ubierała to w czym się najlepiej czuła i przestała o sobie myśleć źle, zawsze gada, żebym nosiła to co mi się podoba i wali ją to czy ona ma takie coś czy nie, heh ;D
__________________
Mój tumbrl

http://psychodive.tumblr.com

Edytowane przez lusianna
Czas edycji: 2010-04-28 o 20:29
lusianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 20:47   #1848
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Ubrania dla metali:]

przypomniało mi się, jak kiedyś w LO kumpela gotka, która zawsze ubierała się na ciemno/czarno raz przyszła do szkoły w różowym swetrze Reakcja ludzi bezcenna! Wszyscy do niej podchodzili i pytali co się stało
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 20:56   #1849
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
przypomniało mi się, jak kiedyś w LO kumpela gotka, która zawsze ubierała się na ciemno/czarno raz przyszła do szkoły w różowym swetrze Reakcja ludzi bezcenna! Wszyscy do niej podchodzili i pytali co się stało
Mam kumpla, który cały czas chodzi ubrany na czarno, raz przyszedł w białym tiszercie to go ludzie pytali czy mu ktoś umarł
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-28, 21:09   #1850
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Mam kumpla, który cały czas chodzi ubrany na czarno, raz przyszedł w białym tiszercie to go ludzie pytali czy mu ktoś umarł
Twoje lepsze u nie koleżanka na biało pojawiała się na galach szkolnych, no, ale takich komentarzy to nie miała
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 18:50   #1851
filthy
Raczkowanie
 
Avatar filthy
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36
GG do filthy
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Mam kumpla, który cały czas chodzi ubrany na czarno, raz przyszedł w białym tiszercie to go ludzie pytali czy mu ktoś umarł

Dobre, dobre

a co kolega odpowiadał?;>
__________________
"And I will never give You up
no matter what people may say
or what dem wanna do."
filthy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 18:52   #1852
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez filthy Pokaż wiadomość
Dobre, dobre

a co kolega odpowiadał?;>
Śmiał się tylko
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 09:05   #1853
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ubrania dla metali:]

http://www.fakt.pl/Pudzian-przebral-...y,70853,1.html nawet mu ladnie..
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 19:23   #1854
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Ubrania dla metali:]

Wszedzie ten Pudzian. Juz rzygam nim normalnie. Ostatnio nawet gotowal
A pzrebral sie juz i za Wisniewskiego
http://www.pudelek.pl/artykul/24792/...wisniewskiego/
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 19:45   #1855
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ubrania dla metali:]

ale trzeba przyznac, ze makijaz go odmienia jak niejedną kobiete
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 15:17   #1856
SnowWhiteNo1
Przyczajenie
 
Avatar SnowWhiteNo1
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29
Dot.: Ubrania dla metali:]

Hej!
Znacie może w Łodzi jakis fajny sklep (badz second-hand) gdzie mozna kupic ubrania metal-goth?
SnowWhiteNo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 22:47   #1857
filthy
Raczkowanie
 
Avatar filthy
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36
GG do filthy
Dot.: Ubrania dla metali:]

O sklep z odzieżą nową ciężko... Zależy o co Ci chodzi. Jest Boman (budka na rogu piotrkowskiej/mickiewicza; sklep na kilińskiego) ale tam są koszulki, bluzy, naszywki i dodatki...
Jesli chodzi o lumpeksy, ja największe perełki wynajduję w lumpie w starym centralu(DUKAT) i na placu wolności Ostatnio otworzyli pewex i tam też są dość fajne ciuchy z Anglii. Pozdrawiam
__________________
"And I will never give You up
no matter what people may say
or what dem wanna do."
filthy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 15:23   #1858
SnowWhiteNo1
Przyczajenie
 
Avatar SnowWhiteNo1
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez filthy Pokaż wiadomość
O sklep z odzieżą nową ciężko... Zależy o co Ci chodzi. Jest Boman (budka na rogu piotrkowskiej/mickiewicza; sklep na kilińskiego) ale tam są koszulki, bluzy, naszywki i dodatki...
Jesli chodzi o lumpeksy, ja największe perełki wynajduję w lumpie w starym centralu(DUKAT) i na placu wolności Ostatnio otworzyli pewex i tam też są dość fajne ciuchy z Anglii. Pozdrawiam
Dziękie wielkie, na pewno tam zajrzę podczas kolejnego pobytu w Łodzi
Pozdrawiam
SnowWhiteNo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 12:49   #1859
czarno czarna
Raczkowanie
 
Avatar czarno czarna
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 444
Dot.: Ubrania dla metali:]

Ja ubieram się w glany, obdarte ubrania itp. Oczywiście słucham metalu i w pełni identyfikuję się z tą subkulturą. Ale wkurza mnie reakcja ludzi z mojej klasy (1 gimn.). Śmieją się że w końcu ogłuchnę od tej muzyki, pytają się mnie jak smakują koty i kiedy ostatnio odprawiałam czarną msze . Nie dociera do nich jak mówię że ja mam tylko taki wizerunek. Ja jestem naprawde miłą i przyjacielsko nastawioną osobą. Ale trzeba ubierać na różowo i słuchać Lady Gagi żeby inni to zauważyli...
czarno czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 12:55   #1860
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez czarno czarna Pokaż wiadomość
Ja ubieram się w glany, obdarte ubrania itp. Oczywiście słucham metalu i w pełni identyfikuję się z tą subkulturą. Ale wkurza mnie reakcja ludzi z mojej klasy (1 gimn.). Śmieją się że w końcu ogłuchnę od tej muzyki, pytają się mnie jak smakują koty i kiedy ostatnio odprawiałam czarną msze . Nie dociera do nich jak mówię że ja mam tylko taki wizerunek. Ja jestem naprawde miłą i przyjacielsko nastawioną osobą. Ale trzeba ubierać na różowo i słuchać Lady Gagi żeby inni to zauważyli...
wyrosną ty tez
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.