Ubrania dla metali:] - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-13, 23:27   #1861
Lady_Macabre
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Macabre
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 573
GG do Lady_Macabre
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez czarno czarna Pokaż wiadomość
Ja jestem naprawde miłą i przyjacielsko nastawioną osobą. .
to w koncu jestes metalowa czy hippiska? metal i punk to nie tylko muzyka i ciuchy, to styl zycia. Natychmiast idz sie upij i czcij Satana, nakazuje Ci. Nie wiem co z ta dzisiejsza mlodzieza
Lady_Macabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 13:21   #1862
SnowWhiteNo1
Przyczajenie
 
Avatar SnowWhiteNo1
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
wyrosną ty tez
Jesli wyrośnie, to znaczy, że nigdy metalem nie była, bo metal to...moze ujmę to zbyt górnolotnie, ale tak czuję...filozofia życiowa. Jesteś metalem bo w Twoich żyłach płynie metal, a nie bo lubisz czarne szmatki. Ja słucham metalu już z 10 lat, jestem osobą dorosła itp itd i tego iz slucham tej muzyki nie uwazam za przejaw niedojrzalosci, wrecz przeciwnie, by kochac ten rodzaj muzyki trzeba ja rozumiec.
A tak na marginesie do dzisiejszej mlodzieży - kochani, Slipknot to nie metal...

Edytowane przez SnowWhiteNo1
Czas edycji: 2011-03-14 o 13:24
SnowWhiteNo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 15:07   #1863
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez SnowWhiteNo1 Pokaż wiadomość
Jesli wyrośnie, to znaczy, że nigdy metalem nie była, bo metal to...moze ujmę to zbyt górnolotnie, ale tak czuję...filozofia życiowa. Jesteś metalem bo w Twoich żyłach płynie metal, a nie bo lubisz czarne szmatki. Ja słucham metalu już z 10 lat, jestem osobą dorosła itp itd i tego iz slucham tej muzyki nie uwazam za przejaw niedojrzalosci, wrecz przeciwnie, by kochac ten rodzaj muzyki trzeba ja rozumiec.
A tak na marginesie do dzisiejszej mlodzieży - kochani, Slipknot to nie metal...
Ona nie ma wyrastać ze słuchania metalu, tylko z filozofii życiowej "niktmnienierozumie"
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 09:31   #1864
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez SnowWhiteNo1 Pokaż wiadomość
Jesli wyrośnie, to znaczy, że nigdy metalem nie była, bo metal to...moze ujmę to zbyt górnolotnie, ale tak czuję...filozofia życiowa. Jesteś metalem bo w Twoich żyłach płynie metal, a nie bo lubisz czarne szmatki. Ja słucham metalu już z 10 lat, jestem osobą dorosła itp itd i tego iz slucham tej muzyki nie uwazam za przejaw niedojrzalosci, wrecz przeciwnie, by kochac ten rodzaj muzyki trzeba ja rozumiec.
A tak na marginesie do dzisiejszej mlodzieży - kochani, Slipknot to nie metal...
slipknot jak i korn sa wspanialymi talentami nowego nurtu
kazda muzyka sie zmienia i nie liczmy na to, ze po 30 latach wciaz ludzie beda kochac 45678ty zespol, ktory gra identycznie jak van halen i iron maiden


misiu, mowilam tak majac 16 lat i nie majac pojecia o GRANIU muzyki...
a obecnie zakuwajac sie w glany i agrafki nie dostalabym dobrej pracy i wygladala jak metal babcia - dosc zalosnie

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;25715272]Ona nie ma wyrastać ze słuchania metalu, tylko z filozofii życiowej "niktmnienierozumie"[/QUOTE]
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 15:44   #1865
SnowWhiteNo1
Przyczajenie
 
Avatar SnowWhiteNo1
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
slipknot jak i korn sa wspanialymi talentami nowego nurtu
kazda muzyka sie zmienia i nie liczmy na to, ze po 30 latach wciaz ludzie beda kochac 45678ty zespol, ktory gra identycznie jak van halen i iron maiden


misiu, mowilam tak majac 16 lat i nie majac pojecia o GRANIU muzyki...
a obecnie zakuwajac sie w glany i agrafki nie dostalabym dobrej pracy i wygladala jak metal babcia - dosc zalosnie


Żałosne jest szufladkowanie ludzi z powodu ich wyglądu O muzyce i jej graniu mam pojecie ponieważ nie tylko jej słucham, ale także ja tworzę ...w pewnym sensie i do tego hobbystycznie, więc żadne cuda wianki to nie są, aczkolwiek myślę, daje mi to pojęcie (choc w pewnym stopniu) o tym o czym śmiem się wypowiadać.
Moja Droga, nie jestem żadnym misiem, więc proszę bez takiego protekcjonalnego podejścia
A co do wyrastania, to prawda, z wiecznego nikt mnie nie rozumie, trzeba się kiedyś otrząsnąć..., ale taki to już wiek, czy sie jest metalem, punkiem, czy nieokreslonym subkulturowo
A to, iz uważasz Slipknot i Korn za metal, to Twoja sprawa i nie będę na ten temat polemizować, gdyż szanuję Twoje zdanie i pozdrawiam
SnowWhiteNo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 15:55   #1866
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez SnowWhiteNo1 Pokaż wiadomość
Żałosne jest szufladkowanie ludzi z powodu ich wyglądu
gdzież to czynię?
Cytat:
Moja Droga, nie jestem żadnym misiem, więc proszę bez takiego protekcjonalnego podejścia
przepraszam ze Jaśnie Oświeconą obrazilam, jak zatem powinnam się Droga Matko doń zwracać?

Cytat:
A to, iz uważasz Slipknot i Korn za metal, to Twoja sprawa i nie będę na ten temat polemizować, gdyż szanuję Twoje zdanie i pozdrawiam
jest to powszechnie uznany nurt numetalowy, na pewno slyszals

nie tylko ozzy osbourne gra metal

zreszta trudno mi stwierdzic, czym rozni sie let it die ozzyego od wait and bleed slipknota i gdzie u jednego jest ta niepodwżalna "metalowość", której brak drugiemu...

jako kobita muzyka i byly muzyk, cholera nie potrafię, odbiję wiec pileczkę "żałosne jest szufladkowanie muzyki według "tru" i "komercha" chyba, ze mowimy o Dodzie naszje najukochanszej
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 14:11   #1867
SnowWhiteNo1
Przyczajenie
 
Avatar SnowWhiteNo1
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
gdzież to czynię?
przepraszam ze Jaśnie Oświeconą obrazilam, jak zatem powinnam się Droga Matko doń zwracać?

jest to powszechnie uznany nurt numetalowy, na pewno slyszals

nie tylko ozzy osbourne gra metal

zreszta trudno mi stwierdzic, czym rozni sie let it die ozzyego od wait and bleed slipknota i gdzie u jednego jest ta niepodwżalna "metalowość", której brak drugiemu...

jako kobita muzyka i byly muzyk, cholera nie potrafię, odbiję wiec pileczkę "żałosne jest szufladkowanie muzyki według "tru" i "komercha" chyba, ze mowimy o Dodzie naszje najukochanszej
Jak się zwracać? To bardzo proste Od tego mam ten, ach och, "piękny i cudowny nick"

Nie dzielić na komerche i true? OK. Ja dziele po prostu na mainstream i underground. A co do komerchy, no niestety i w metalu mamy wielu sprzedawczyków i patrzac z punktu widzenia fanki i osoby która gra, aczkolwiek nie żyje z tego to jest, mówiąc delikatnie wkurzajace. Patrzac jednak z punktu osoby, ktora musi jesc, pic, utrzymac rodzine to jest to lepiej zrozumiale, daje w koncu pieniadze i pozwala zyc wogole, prawda?

Dla mnie wymienione zespoły to nie metal ( wychowałam się na Kacie, Mayhem itd, wiec sorki) podzieliłam się swoją opinią na ten temat...To nie komuna, mamy wolność słowa przecież.

Ave i więcej zrozumienia dla odmienności pogladów.

P.S. to doda muzyke tworzy? Armagiedon!! xD

Edytowane przez SnowWhiteNo1
Czas edycji: 2011-03-16 o 14:12
SnowWhiteNo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 14:23   #1868
Lady_Macabre
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Macabre
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 573
GG do Lady_Macabre
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez SnowWhiteNo1 Pokaż wiadomość
wychowałam się na Kacie, Mayhem itd, wiec sorki)
ja tez !!!

ale tu z technicznego punktu widzenia chyba chodzilo o to, ze np MhM jest 'przewidywalny' , powtarzalny , po kilku dzwiekach jestes w stanie przewidziec jak to pojdzie dalej, co dla wiekszosci osob ktore dlugo zajmuja sie muzyka jest nie do zniesienia, zaczynaja sluchac jazzu i innych ✂✂✂✂✂✂✂, albo technicznego death..
Lady_Macabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 14:44   #1869
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
patrzac z punktu widzenia fanki i osoby która gra, aczkolwiek nie żyje z tego to jest, mówiąc delikatnie wkurzajace
a czy pisalabys tak samo, gdybys miala szanse utrzymywac sie z grania?

kat i mahyem, dla mnie, osoby, ktora miala stycznosc ze szkola muzyczna (choc absolutnie jej nie skonczyla, ale costam lyknela) to nie muzyka, a rabanka bez ladu i skladu...

o to to co napisala lady

muzyka prosta, zbyt prosta, zbyt przewidywalna, bo muzyka prosta jak disturbed czy system of a down moze byc przejmujaca, ale nie muzyka nudna...

to jest dla mnie przykald wirtuozerii - http://www.youtube.com/watch?v=YBgNuP86BNk
solowki na wysokim poziomie, bardzo wysokim miala pantera, ale juz taki slayer mimo,z e poziom trzyma jest tak atoniczny, ze nie da sie go sluchac

mozna byc prostym i tworzyc piekna muzyke, a mozna byc technicznie wirtuozem i tworzyc kupe nie do sluchania

Cytat:
P.S. to doda muzyke tworzy? Armagiedon!! xD
musisz mi wybaczyc, nie sledze az tak pudelka, zeby wiedziec, kto jej pisze i czy to nie ona sama

aczkowliek jak slysze w radio kolejna zawodzaca nie do rymu nie do taktu polska szara myszke co to ja facet zostawil, imieniem "ania nijaka, gosia bardziejnijaka" to .. wole dode

a najbardziej mi smutno, kiedy nasza wspaniala wokalistka o niesamowitym glosie wyskakuje w raktuzkach, majtach i szpileczkach pojekujac w rytm umc umc ... i wypuszczajac pod swoim nzwiskiem, niegdys kojarzacym sie jednoznacznie z metalem i rockiem te tekkno szczyny najnizszej kategorii, bo i muzyka elektroniczna moze byc swietna...

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2011-03-16 o 15:00
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 14:55   #1870
SnowWhiteNo1
Przyczajenie
 
Avatar SnowWhiteNo1
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
a czy pisalabys tak samo, gdybys miala szanse utrzymywac sie z grania?

kat i mahyem, dla mnie, osoby, ktora miala stycznosc ze szkola muzyczna (choc absolutnie jej nie skonczyla, ale costam lyknela) to nie muzyka, a rabanka bez ladu i skladu...

o to to co napisala lady

muzyka prosta, zbyt prosta, zbyt przewidywalna, bo muzyka prosta jak disturbed czy system of a down moze byc przejmujaca, ale nie muzyka nudna...

to jest dla mnie przykald wirtuozerii - http://www.youtube.com/watch?v=YBgNuP86BNk
solowki na wysokim poziomie, bardzo wysokim miala pantera, ale juz taki slayer mimo,z e poziom trzyma jest tak atoniczny, ze nie da sie go sluchac

mozna byc prostym i tworzyc piekna muzyke, a mozna byc technicznie wirtuozem i tworzyc kupe nie do sluchania

musisz mi wybaczyc, nie sledze az tak pudelka, zeby wiedziec, kto jej pisze i czy to nie ona sama

aczkowliek jak slysze w radio kolejna zawodzaca nie do rymu nie do taktu polska szara myszke co to ja facet zostawil, imieniem "ania nijaka, gosia bardziejnijaka" to .. wole dode

a najbardziej mi smutno, kiedy nasza wspaniala wokalistka o niesamowitym glosie wyskakuje w raktuzkach, majtach i szpileczkach pojekujac w rytm umc umc ... i wypuszczajac pod swoim nzwiskiem, niegdys kojarzacym sie jednoznacznie z metalem i rockiem te tekkno szczyny najnizszej kategorii, bo i muzyka elektroniczna moze byc swietna...
Ja osobiście bardzo lubię tę rąbankę, co nie oznacza, że jestem jakimś prymitywem...Wiem, że wielu ludzi drażni ta powtarzalność o ktorej mowi Lady, cóż, nie będę kłamać...mnie również to drażni, ale lubię wyszukiwać w tej ''sieczce'' jakieś ''perełki, czy to solowkę gitarową, czy perkusję która miażdzy i wbija słuchacza w ziemię. Po prostu lubię jak coś jest raw Stare nagrania Mayhem, czy nawet Behemoth miały swoj czar, lekko niedopracowane, niedociągnięte, nieprzerobione i niewygladzone w studiu (rozmarzyłam sie), gdzie wiesz, ze slyszysz perkusje, bo kto wtedy uzywal tych calych maszynek...?(wogole byly juz wtedy automaty??). Doceniam tez dokonania nowszych zespolow metalowych, pewnie, ze tak. Fajnie i dobrze, ze modyfikuja metal, dodaja cos od siebie, eksperymentuja, brawo dla nichJa jednak pozostaję przy swoim zdaniu i sory, ale moj gust metalowy nie pozwala mi dopuszczac mysli, ze wymienione przez Ciebie wczesniej grupy to metal - pozostaje nieczulym na argumenty, twardo obstajacym przy swoim zdaniu metalowym beretem.

A co do Twego pytania, czy mialabym inne zdanie jesli utrzymywalabym sie z muzyki, to szczerze mowiac nie wiem...Mam ''zwyklą'' prace, ale jednak staram sie zyc w zgodzie z sama soba, a ze mam dosc nonkonformistyczne podejscie do zycia i zasady to jednak nie przyjmuje kazdego zlacenia, bo "łolaboga beda z tego pieniadze, ale sasiedzi beda zazdroscic, jak sobie wymienie mebloscianke''. Takze nie wiem, na chwile obecna mowie, ze nie sprzedalabym swojej muzyki by napelnic kiese, a co bym zrobila jakby glod zajrzal w oczy...?

Co do muzyki elektronicznej w pełni sie zgadzam, sa super zespoly, swietne kawalki, bo ta muza to nie tylko umcy umcy, techniawa...

Co do Dody, to nie chodzilo mi o Twoja znajomosc jej dokonan itd itp, o to ze raczej muzyka muzyce nierowna, hmmm powinno byc inne okreslenie na to co robią np kupichy i inne śmichy niz np taki Chopin tworzyl. To muzyka i to muzyka? No nie sadze...Ale to, MOJE zdanie.
Jednak, co do Twojej dalszej wypowiedzi o Dodzie, znow musze sie zgodzic, racja.

Dobry kawalek w linku

Edytowane przez SnowWhiteNo1
Czas edycji: 2011-03-17 o 14:59
SnowWhiteNo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 16:37   #1871
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
wogole byly juz wtedy automaty?
poczatek lat 80tyh chyba jesli mnie pamiec nie zawodzi

cenie podejscie luidzi, ktorzy nie przeganiaja sie by zaprzedac dusze za kase, a jednoczesnie akceptuje to co inni robia ze swoim zyciem nie wsadajac w to nosa, chyba,z e ktos jest "celebrity" i pokaze dupe, obrazi innych, by tylko byc "trendy, jazzy" i w ogole...

nie mowie tu o kubie wojewodzkim, ktory nazwal kasie cichłopek "boginią polski powiatowej"

te surowosc i garaz o ktorych piszesz uwielbialam do momentu zetkniecia sie z instrumentami... posluchania dobrego naglosnienia, mozliwosci, przesterow itp

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2011-03-17 o 16:38
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-18, 13:20   #1872
SnowWhiteNo1
Przyczajenie
 
Avatar SnowWhiteNo1
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
poczatek lat 80tyh chyba jesli mnie pamiec nie zawodzi

cenie podejscie luidzi, ktorzy nie przeganiaja sie by zaprzedac dusze za kase, a jednoczesnie akceptuje to co inni robia ze swoim zyciem nie wsadajac w to nosa, chyba,z e ktos jest "celebrity" i pokaze dupe, obrazi innych, by tylko byc "trendy, jazzy" i w ogole...

nie mowie tu o kubie wojewodzkim, ktory nazwal kasie cichłopek "boginią polski powiatowej"

te surowosc i garaz o ktorych piszesz uwielbialam do momentu zetkniecia sie z instrumentami... posluchania dobrego naglosnienia, mozliwosci, przesterow itp
Eee tam, na gadanie o naszych polskich, czy zagranicznych celebrytach, to czasu szkoda...

Ja tez lubie dobre naglosnienie, instrumenty itp...Ale. ze poslużę sie przenośnią niemal a'la Mickiewicz...chociąz lubię kurczaka w 20 smakach, jest on wikwintny, bardzo smaczy, to jednak zawsze i to zawsze powracam do krwistego tatara, bo bardziej jest mi w smaki i ''dac yt''.
SnowWhiteNo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.