farmaceuci Farmaceutki Łączmy sie na wizażu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-24, 14:53   #31
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: farmaceuci Farmaceutki Łączmy sie na wizażu

No to i ja się melduję, po wakacjach będę na 5 roku, więc już w sumie końcówka

Jaguś
witam na lubelskiej AM
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 15:18   #32
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: farmaceuci Farmaceutki Łączmy sie na wizażu

Cytat:
Napisane przez sylwónia
W zeszłym roku studiowałam analitykę
a gdzie?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 15:35   #33
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: farmaceuci Farmaceutki Łączmy sie na wizażu

na am w bydgoszczy a co ?
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 15:37   #34
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: farmaceuci Farmaceutki Łączmy sie na wizażu

zgłasza się AM Wrocław, jestem na 3 roku

od II klasy LO wiedziałam, że wybiorę ten kierunek, nawet raz napisałam meila do wizażowej farmaceutki Justy z prośba, żeby mi po krótce napisała, jak studia wygladają (oczywiscie odpisała, dziękuje (ciekawe, czy Justy mnie pamięta...))
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 15:45   #35
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: farmaceuci Farmaceutki Łączmy sie na wizażu

Cytat:
Napisane przez sylwónia
na am w bydgoszczy a co ?
bo ja na CMUJ-u w Krk
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 15:55   #36
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: farmaceuci Farmaceutki Łączmy sie na wizażu

ahh to było moje marzenie Ale co się okazało to wytądowałam na tech- ekom i mam zamiar studiować w tym kierynku
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 16:00   #37
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: farmaceuci Farmaceutki Łączmy sie na wizażu

na którym roku ? pozdrawiam przyszła chemiczkę- analityczkę
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-24, 16:11   #38
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: farmaceuci Farmaceutki Łączmy sie na wizażu

kończę drugi, mam nadzieję że we wrześniu się wyjasni pozytywnie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 16:23   #39
Jaguś
Rozeznanie
 
Avatar Jaguś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 859
GG do Jaguś
Dot.: farmaceuci Farmaceutki Łączmy sie na wizażu

Cytat:
Napisane przez kasienka2883
No to i ja się melduję, po wakacjach będę na 5 roku, więc już w sumie końcówka

Jaguś
witam na lubelskiej AM
Cześć, z jednej strony jestem ciekawa jak to będzie byc studentka a z drugiej zazdrosczę ci że juz kończysz bo mnie przeraża ta nauka. No ale może dam radę
Jaguś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 18:31   #40
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: farmaceuci Farmaceutki Łączmy sie na wizażu

Cytat:
Napisane przez Oliva
Skończyłam studium farmaceutyczne dokładnie rok temu i mam za sobą już 11 miesięcy stażu Swoje studium wspominam strasznie, panie mgr od siedmiu boleści, które tam uczą, uważają się za wszechwiedzące pępki świata, a nas, przyszłych techników, traktowały jak śmiecie. Były bardzo wymagające. Rozmawiałam kiedyś z dziewczyną, która chodziła do takiego studium w innym mieście, to u niejniemal wszyscy mieli same 4 i 5, podczas gdy u mnie większość osób dostawała 2, 3 a jak już ktoś dostał 4 to było święto. No ale to niestety magia tego pieprzonego "mgr" przed nazwiskiem.
skoro już padają szczere wypowiedzi... nie odbierz tego źle, ale
może to nie złośliwość nauczycieli była powodem złych ocen?
skoro po roku stażu nadal nie wiesz skąd wiadomo, że jakiś lek jest na receptę?

Cytat:
Otóż jestem właśnie farmaceutką i wiem, iż Emla jest dostępna BEZ recepty. Wiem też, że są różne programy apteczne i w niektórych Emla jest w komputerze wpisana jako "na receptę", w innych natomiast nie. Podobnie jest z kolkoma innymi lekami, np. Gastrolit w programie, na którym teraz pracuję, nie może być sprzedany odręcznie, natomiast gdy pracowałam na innym programie, był bez recepty.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...45#post2413645
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 09:56   #41
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: farmaceuci Farmaceutki Łączmy sie na wizażu

Cytat:
Napisane przez Jaguś
Cześć, z jednej strony jestem ciekawa jak to będzie byc studentka a z drugiej zazdrosczę ci że juz kończysz bo mnie przeraża ta nauka. No ale może dam radę
Dasz radę na pewno, aż tak źle nie jest Nie martw się na zapas
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-25, 21:05   #42
Oliva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 324
GG do Oliva
Dot.: farmaceuci Farmaceutki Łączmy sie na wizażu

[QUOTE=Justy]skoro już padają szczere wypowiedzi... nie odbierz tego źle, ale
może to nie złośliwość nauczycieli była powodem złych ocen?
skoro po roku stażu nadal nie wiesz skąd wiadomo, że jakiś lek jest na receptę?


[QUOTE]

Wyobraź sobie że po roku stażu wiem, który lek jest na receptę, a który nie. Chodziło mi o to, że w niektórych aptekach można go dostać bez recepty, w innych nie. Może źle się wyraziłam. Niestety teraz na rynku panuje taka samowolka, że pacjenci często mają pretensje, że nie chcemy im czegoś sprzedać bez recepty. "Bo ja w tamtej aptece dostałam Furagin bez recepty". No i powstają nieporozumienia. Ja znam apteki, które sprzedają wszystko bez recepty, oprócz antybiotyków, psychotropów i narkotyków. Więc ludzie mają prawo mieć później pretensje, że robi się z nich wariatów.

Pozdrawiam.
Oliva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 11:27   #43
nom_de...
Zadomowienie
 
Avatar nom_de...
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 157
Dot.: farmaceuci Farmaceutki Łączmy sie na wizażu

Wyciagam starszy watek, mam nadzieje, ze ktos sie odezwie
Ja mam zamiar studiowac farmacje, w tym roku pisze mature Jak wiadomo- strach, bo ciezko sie dostac... Skladam papiery tylko na najlepsze uczelnie medyczne, tzn. we Wrocku, Krakowie i Wawie. Studium farmaceutycznego nawet nie biore pod uwage- w dzisiejszych czasach tytul magistra to juz za malo, a co dopiero dwuletnie studium
Trzymam za siebie kciuki a takze za przyszle farmaceutki!
__________________
Do you see?
There's no more me.
I'm happy as can be.
nom_de... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 19:51   #44
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: farmaceuci Farmaceutki Łączmy sie na wizażu

a ja na stażu charuje zawód jest OK
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 18:25   #45
nom_de...
Zadomowienie
 
Avatar nom_de...
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 157
Dot.: farmaceuci Farmaceutki Łączmy sie na wizażu

Podnoszę wątek, ale wątpię czy odezwą sie jakies studentki lub panie mgr... Wszystkie na pewno strasznie zapracowane
Ja nie chce miec siwych wlosow
"Nie chcem, ale muszem"...
__________________
Do you see?
There's no more me.
I'm happy as can be.
nom_de... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 10:31   #46
Jaguś
Rozeznanie
 
Avatar Jaguś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 859
GG do Jaguś
Dot.: farmaceuci Farmaceutki Łączmy sie na wizażu

Czemu nie, ja się odezwęJestem po swojej pierwszej sesji,na szczęście miałam tylko jeden egzamin. Nie ważne na co ale zaliczyłamNo i ten I semestr nie był taki najgorszy,jest troche wkuwania ale wszystko do przejścia. A drugi podobno troszkę łatwiejszy No i czas na imprezy zawsze się znalazł Pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne farmaceutki!!I farmaceutów jezeli tu są
Jaguś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 14:01   #47
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: farmaceuci Farmaceutki Łączmy sie na wizażu

Ja tez już jestem po ostatniej sesji w życiu Jeszcze tylko napisanie pracy magisterskiej i koniec. I praca i dorosłe życie.
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 10:32   #48
nom_de...
Zadomowienie
 
Avatar nom_de...
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 157
Dot.: farmaceuci Farmaceutki Łączmy sie na wizażu

Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
Czemu nie, ja się odezwęJestem po swojej pierwszej sesji,na szczęście miałam tylko jeden egzamin. Nie ważne na co ale zaliczyłamNo i ten I semestr nie był taki najgorszy,jest troche wkuwania ale wszystko do przejścia. A drugi podobno troszkę łatwiejszy No i czas na imprezy zawsze się znalazł Pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne farmaceutki!!I farmaceutów jezeli tu są
Czyli jednak da sie wszystko pogodzic Jestes na pierwszym roku? Gdzie studiujesz ?

Cytat:
Napisane przez kasienka2883 Pokaż wiadomość
Ja tez już jestem po ostatniej sesji w życiu Jeszcze tylko napisanie pracy magisterskiej i koniec. I praca i dorosłe życie.
Gratuluję sukcesu Szczerze podziwiam, zycze powodzenia
A moze jeszcze takie osobiste pytanie... Gdzie chcialabys pracowac: w aptece, w firmie famaceutycznej czy moze branzy kosmetycznej ?
__________________
Do you see?
There's no more me.
I'm happy as can be.
nom_de... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 13:15   #49
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: farmaceuci Farmaceutki Łączmy sie na wizażu

Dzięki

Nie mam jeszcze tak sprecyzowanych planow na przyszlość, ale raczej w aptece Chciałabym po stażu popracować ze 2 lata w Polsce, a poźniej planuję wyjazd (Anglia, Irlandia) na parę lat
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-09, 09:20   #50
Jaguś
Rozeznanie
 
Avatar Jaguś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 859
GG do Jaguś
Dot.: farmaceuci Farmaceutki Łączmy sie na wizażu

Cytat:
Napisane przez nom_de... Pokaż wiadomość
Czyli jednak da sie wszystko pogodzic Jestes na pierwszym roku? Gdzie studiujesz ?
Jak sie chce to wszystko sie da Jakby co są poprawkowe kolokwia i egzaminy a poprawkowych imprez nie ma
Jestem na pierwszym roku na lubelskiej AM,podobno najgorsze jeszcze przede mną Ale jakoś to wszystko przetrwam....chyba
Jaguś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 09:24   #51
Jaguś
Rozeznanie
 
Avatar Jaguś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 859
GG do Jaguś
Dot.: farmaceuci Farmaceutki Łączmy sie na wizażu

Cytat:
Napisane przez nom_de... Pokaż wiadomość
Wyciagam starszy watek, mam nadzieje, ze ktos sie odezwie
Ja mam zamiar studiowac farmacje, w tym roku pisze mature Jak wiadomo- strach, bo ciezko sie dostac... Skladam papiery tylko na najlepsze uczelnie medyczne, tzn. we Wrocku, Krakowie i Wawie. Studium farmaceutycznego nawet nie biore pod uwage- w dzisiejszych czasach tytul magistra to juz za malo, a co dopiero dwuletnie studium
Trzymam za siebie kciuki a takze za przyszle farmaceutki!


Właśnie zauważyłam Twoją wcześniejszą wypowiedź. I nie chwaląc się chcę dodać że lubelska farmacja jest podobno na drugim miejscu w kraju jeżeli chodzi o poziom NIe wiem ile w tym prawdy bo dopiero skończyłam pierwszy semestr ale może zastanowisz sie i nad naszym miastem
Jaguś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 16:17   #52
nom_de...
Zadomowienie
 
Avatar nom_de...
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 157
Dot.: farmaceuci Farmaceutki Łączmy sie na wizażu

Cytat:
Napisane przez kasienka2883 Pokaż wiadomość
Dzięki

Nie mam jeszcze tak sprecyzowanych planow na przyszlość, ale raczej w aptece Chciałabym po stażu popracować ze 2 lata w Polsce, a poźniej planuję wyjazd (Anglia, Irlandia) na parę lat
Oczywiscie zycze powodzenia i pomyslnej realizacji wszystkich planow

Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
Jak sie chce to wszystko sie da Jakby co są poprawkowe kolokwia i egzaminy a poprawkowych imprez nie ma
Jestem na pierwszym roku na lubelskiej AM,podobno najgorsze jeszcze przede mną Ale jakoś to wszystko przetrwam....chyba

Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
Właśnie zauważyłam Twoją wcześniejszą wypowiedź. I nie chwaląc się chcę dodać że lubelska farmacja jest podobno na drugim miejscu w kraju jeżeli chodzi o poziom NIe wiem ile w tym prawdy bo dopiero skończyłam pierwszy semestr ale może zastanowisz sie i nad naszym miastem
Jestes dla mnie zywym przykladem,ze jednak da sie pogodzic zabawe z nauka Odzywaj sie co jakis czas, aby dac o sobie znac, czy ta famacja jednak nie wykancza
Acha mam jeszcze pare pytanek: jaki przedmiot jest Twoim ulubionym i jak udalma Ci sie maturka ? Jesli nie chcesz pisac tu, zapraszam na pw

Z tymi uczelniami to tak naprawde jest, ze dla kazdego najlepsza jest ta, w ktorej sie z przyjemnoscia uczy Krakow i Wroclaw wybralam przede wszystkim z tego wzgledu, ze chcialabym mieszkac z TŻ, a on ze mna Tak sie zlozylo, ze w tych miastach mamy najdogodniejsze warunki W woj lubelskim mam rodzinke, wiec moze jeszcze zastanowie sie nad Lublinem. Ladne miasto, bylam tam kilka dni w czasie wakacji dwa lata temu
__________________
Do you see?
There's no more me.
I'm happy as can be.
nom_de... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 17:45   #53
Jaguś
Rozeznanie
 
Avatar Jaguś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 859
GG do Jaguś
Dot.: farmaceuci Farmaceutki Łączmy sie na wizażu

Cytat:
Napisane przez nom_de... Pokaż wiadomość
Jestes dla mnie zywym przykladem,ze jednak da sie pogodzic zabawe z nauka Odzywaj sie co jakis czas, aby dac o sobie znac, czy ta famacja jednak nie wykancza
Acha mam jeszcze pare pytanek: jaki przedmiot jest Twoim ulubionym i jak udalma Ci sie maturka ? Jesli nie chcesz pisac tu, zapraszam na pw

Z tymi uczelniami to tak naprawde jest, ze dla kazdego najlepsza jest ta, w ktorej sie z przyjemnoscia uczy Krakow i Wroclaw wybralam przede wszystkim z tego wzgledu, ze chcialabym mieszkac z TŻ, a on ze mna Tak sie zlozylo, ze w tych miastach mamy najdogodniejsze warunki W woj lubelskim mam rodzinke, wiec moze jeszcze zastanowie sie nad Lublinem. Ladne miasto, bylam tam kilka dni w czasie wakacji dwa lata temu


Hmm,mój ulubiony przedmiot...NIestety nie jestem jakąś pasjonatką, zazdroszczę ludziom którzy od dziecka wiedzą co chcieliby robić w przyszłości. Farmacja wydawała mi się nawet ciekawa no i wszyscy powtarzali mi że po tym nie będę miała większych problemów z pracą więc zdecydowałam się na te studia. W liceum lubiłam chyba najbardziej biologię, za chemią nie przepadałam i jakos tak fartem udało mi się ja dośc dobrze zdać. Nie pamiętam dokładnie ale w sumie z rozszerzonej biologii i chemii mialam ok 155 punktów i dostałam się za pierwszym razem.
Z przedmiotów które mam teraz żaden nie jest moim ulubionym Na biologii ciekawe było oglądanie wszystkich pasożytów pod mikroskopem ale ich rysowanie już nie za bardzo Analizy na chemii są fajne jeżeli wychodzą,mi przeważnie się nie udaje i wtedy sie wkurzam. Pomijam kolokwia bo one potrafią obrzydzić każdy przedmiot
Jaguś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 18:10   #54
sara17
Raczkowanie
 
Avatar sara17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 364
GG do sara17 Send a message via Skype™ to sara17
Dot.: farmaceuci Farmaceutki Łączmy sie na wizażu

Hej dziewczynki, moze wy mi cos doradzicie. Właśnie kończe liceum i z maturką z biologi i chemii zastanawiam się między biotechnologią i farmacją. Ale nie wiem czy to jest to co chce robić, jakos nie widzi mi sie stac całe dnie za ladą w aptece lub siedziec w laboratoriach. Powiedzcie mi kochane, jakie są ciekawe możliwości pracy po ukończeniu farmacji/biotechnologi? Jakie są średnie pensje? gdzie jest otwarty rynek pracy?
Baaardzo prosze o pomoc w podjęciu decyzji bo czasu juz nieduzo

Zawsze ewentualnie zostaje mi prawo zaoczne bo mama jest prawnikiem ale nie wiem
__________________
-= Float like a butterfly sting like a bee =-
Muhammad Ali


Edytowane przez sara17
Czas edycji: 2007-02-09 o 18:11 Powód: literówka :)
sara17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 12:26   #55
nom_de...
Zadomowienie
 
Avatar nom_de...
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 157
Dot.: farmaceuci Farmaceutki Łączmy sie na wizażu

Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
Hmm,mój ulubiony przedmiot...NIestety nie jestem jakąś pasjonatką, zazdroszczę ludziom którzy od dziecka wiedzą co chcieliby robić w przyszłości. Farmacja wydawała mi się nawet ciekawa no i wszyscy powtarzali mi że po tym nie będę miała większych problemów z pracą więc zdecydowałam się na te studia. W liceum lubiłam chyba najbardziej biologię, za chemią nie przepadałam i jakos tak fartem udało mi się ja dośc dobrze zdać. Nie pamiętam dokładnie ale w sumie z rozszerzonej biologii i chemii mialam ok 155 punktów i dostałam się za pierwszym razem.
Z przedmiotów które mam teraz żaden nie jest moim ulubionym Na biologii ciekawe było oglądanie wszystkich pasożytów pod mikroskopem ale ich rysowanie już nie za bardzo Analizy na chemii są fajne jeżeli wychodzą,mi przeważnie się nie udaje i wtedy sie wkurzam. Pomijam kolokwia bo one potrafią obrzydzić każdy przedmiot
Piękna matura, na wysokim poziomie Ja tez najbardziej lubie biologie, chemie tez, ale jest, jak dla mnie, trudniejsza

Cytat:
Napisane przez sara17 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki, moze wy mi cos doradzicie. Właśnie kończe liceum i z maturką z biologi i chemii zastanawiam się między biotechnologią i farmacją. Ale nie wiem czy to jest to co chce robić, jakos nie widzi mi sie stac całe dnie za ladą w aptece lub siedziec w laboratoriach. Powiedzcie mi kochane, jakie są ciekawe możliwości pracy po ukończeniu farmacji/biotechnologi? Jakie są średnie pensje? gdzie jest otwarty rynek pracy?
Baaardzo prosze o pomoc w podjęciu decyzji bo czasu juz nieduzo

Zawsze ewentualnie zostaje mi prawo zaoczne bo mama jest prawnikiem ale nie wiem
Po biotechnologi mozna pracowac w zakladach produkujacych zywnosc, mozesz dokonywac analiz mikorobiolgicznych...
Mnie bardziej 'ciagnie' do lekow, kosmeceutykow i w tej branzy chcialabym pracowac, uwazam, ze po farmacji bede lepiej przygotowana do wykonywania tego typu zawodow.
Robic przy zarciu czy roslinkach- raczej
Acha, do tego na biotechnologii jest wiecej zajec z matmy i fizyki, a umnie na przykald to pierwsze odpada Fizyke raczej lubie
Rynek pracy dla biotechnologow (w Polsce) dopiero sie rozwija, wiec prace wcale nie tak latwo znalezc. Swiez upiczeni farmaceuci tez raczej nie beda zasilali aptek, bo nastapilo tam wysycenie miejsc pracy :/ Predzej zostana zatrudnieni w branzy marketingowej, jako tzw. przedstawiciele medyczni. Praca w aptekach jest natomiast za granica, np. w Anglii, ale trzeba miec b. dobrze opanowany jezyk, nawet z zakresem specjalistycznego slownictwa.

No i na biotechnologie latwiej sie dostac...
__________________
Do you see?
There's no more me.
I'm happy as can be.
nom_de... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 18:13   #56
kasiakrecik
Rozeznanie
 
Avatar kasiakrecik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Olkusz/Kraków
Wiadomości: 624
Cool Dot.: farmaceuci Farmaceutki Łączmy sie na wizażu

wiec i ja sie przylacze wlasnie dzisiaj skonczylam swoja pierwsza sesje i wreszcie koniec z ta paskudna biologia farmacja to studia raczej dla upartych i zdeterminowanych,bo na kazdym kroku pokazuja ci jak malo umiesz ale z czasem czlowiek sie przyzwyczaja i nie bierze juz tak wszytskiego do siebie ogolnie studia sa trudne,wiec wiele nocy nieprzespanych przed wami(i przede mna tez )ale mysle ze jak ktos lubi chemie to bedzie mu sie podobac
kasiakrecik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 19:52   #57
nom_de...
Zadomowienie
 
Avatar nom_de...
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 157
Dot.: farmaceuci Farmaceutki Łączmy sie na wizażu

Cytat:
Napisane przez kasiakrecik Pokaż wiadomość
wiec i ja sie przylacze wlasnie dzisiaj skonczylam swoja pierwsza sesje i wreszcie koniec z ta paskudna biologia farmacja to studia raczej dla upartych i zdeterminowanych,bo na kazdym kroku pokazuja ci jak malo umiesz ale z czasem czlowiek sie przyzwyczaja i nie bierze juz tak wszytskiego do siebie ogolnie studia sa trudne,wiec wiele nocy nieprzespanych przed wami(i przede mna tez )ale mysle ze jak ktos lubi chemie to bedzie mu sie podobac
Czyli mam rozumiec, ze studiujesz na UJ? Colegium Medicum ?
__________________
Do you see?
There's no more me.
I'm happy as can be.
nom_de... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 21:53   #58
kasiakrecik
Rozeznanie
 
Avatar kasiakrecik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Olkusz/Kraków
Wiadomości: 624
Dot.: farmaceuci Farmaceutki Łączmy sie na wizażu

tak tak
kasiakrecik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 23:27   #59
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: farmaceuci Farmaceutki Łączmy sie na wizażu

Cytat:
Napisane przez kasiakrecik Pokaż wiadomość
tak tak
sąsiadka z analityki wita
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 08:35   #60
sara17
Raczkowanie
 
Avatar sara17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 364
GG do sara17 Send a message via Skype™ to sara17
Dot.: farmaceuci Farmaceutki Łączmy sie na wizażu

Halo dziewczynki, podnoszę moje pytanie, moze jeszcze ktoś zachęci lub zniechęci mnie do tych studiów?
__________________
-= Float like a butterfly sting like a bee =-
Muhammad Ali

sara17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.