Moda, która Cię "rozwala" cz.VI - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-11, 21:14   #2971
muchahahaha
Zakorzenienie
 
Avatar muchahahaha
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 319
GG do muchahahaha
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
Widziałyście komentarze (jeszcze nie skasowane... ) pod nową notką annaaaanna?

"masz bardzo ładny kolor włosów, to Twój naturalny?"
"tak, naturalny" nie wiem czy to z sarkazmem napisała czy naprawdę uważa, że ludzie są głupi

no i znalazło się parę komentarzy typu "czemu masz takie przyklapnięte włosy??" , "no właśnie, włosy, tu już masz w sumie dość normalne, jak Ty je układasz, że czasami masz taką objętość?"
"ale masz dziwne włosy, co się z nimi stało?"
"faktycznie włosy inne :P ale moze lepiej wyglądały tamte takie nienaturalne"

I tu muszę powiedzieć, że to pewnie pisała jedna i ta sama osóbka, która trochę przesadza w sensie... bez przesady, nie? Na tych zdjęciach praktycznie nic nie widać co nie zmienia faktu, że na całej reszty są tony photoshopa

w sumie po porównaniu dwóch zdjęć - tego nowego z jakimś starym to jednak widać. xD

http://1.bp.blogspot.com/-trTAFn3ykt...ns/s1600/a.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-QgaifIE3-A...+(640x357).jpg
przecież zdjęcia z najnowszej notki są sprzed roku!
__________________
It's a beautiful day to save lives. Let's have some fun.


Edytowane przez muchahahaha
Czas edycji: 2012-11-11 o 21:19
muchahahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 21:18   #2972
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez gozia Pokaż wiadomość
miss kitsch teraz najlepszy czas aby pozbyc sie wlosow w gabinecie
A w jakim sensie?
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 21:27   #2973
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
A w jakim sensie?
być może skóra po takim zabiegu musi się zregenerować, a jest to łatwiejsze zimą niż latem, gdy częściej odkrywamy nogi, są narażone na słońce itp... tak mi się wydaje tak samo jak zabiegi na twarz najlepiej wykonywać jesienią.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 21:34   #2974
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
być może skóra po takim zabiegu musi się zregenerować, a jest to łatwiejsze zimą niż latem, gdy częściej odkrywamy nogi, są narażone na słońce itp... tak mi się wydaje tak samo jak zabiegi na twarz najlepiej wykonywać jesienią.
Nie tyle chodzi o regenerację, co po prostu o możliwość chronienia depilowanych części ciała przed słońcem. Dlatego sporo osób "zawiesza" zabiegi na okres wakacji, zwłaszcza, jeżeli chodzi o łydki.
Przy czym jeśli zaczęłoby się zabiegi dzisiaj, to raczej przed wakacjami się nie skończy^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 21:36   #2975
ytkjtk
Raczkowanie
 
Avatar ytkjtk
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 387
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Co sądzicie o białych spodniach jesienią?
Dzisiaj założyłam białe rurki, do tego czarne botki trochę w stylu motocyklowym, bezowy sweter i ramoneskę - bardzo lubię połączenie większych grubych swetrów z białymi spodniami i botkami.
A Wy jak to widzicie?
__________________
ytkjtk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 21:43   #2976
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez ytkjtk Pokaż wiadomość
Co sądzicie o białych spodniach jesienią?
Dzisiaj założyłam białe rurki, do tego czarne botki trochę w stylu motocyklowym, bezowy sweter i ramoneskę - bardzo lubię połączenie większych grubych swetrów z białymi spodniami i botkami.
A Wy jak to widzicie?
pytasz czy nas to rozwala? mnie tylko wtedy jeśli ktoś z uporem maniaka nosi takie spodnie uwalone błotem przez kilka dni, a na jesieni o to nie trudno. Poza tym osobiście nie lubię białych dżinsów, białe spodnie raczej kojarzą mi się z lekkimi materiałami. Ale jak ktoś lubi to na zdrowie, niech sobie nosi.

powiem wam że metamorfoza Kamili mnie rozwala. To znaczy cieszę się że się zmienia na lepsze i w ogóle ale nagle taki przeskok, daje się stylizować, malować koleżance a jeszcze niedawno sama wiedziała co dla niej najlepsze i nie dało się jej tego wyperswadować.
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 21:48   #2977
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Nie tyle chodzi o regenerację, co po prostu o możliwość chronienia depilowanych części ciała przed słońcem. Dlatego sporo osób "zawiesza" zabiegi na okres wakacji, zwłaszcza, jeżeli chodzi o łydki.
Przy czym jeśli zaczęłoby się zabiegi dzisiaj, to raczej przed wakacjami się nie skończy^^.
toż napisałam to samo, tylko w wielkim skrócie że skóra narażona na słońce blablabla.


co do białych spodni jesieni/zimą - nawet jeśli ładnie wyglądają, to wg mnie są niepraktyczne. Miałam kiedyś jasne rurki (jednak nie białe, ale taki bardzo jasny jeans) i po całym dniu poza domem wyglądały masakrycznie tzn. nie były jakoś przesadnie brudne czy ubłocone, ale np. w ''załomach/załamach'' materiału tworzyły się ciemniejsze pręgi, tak więc po jednym dniu wrzucałam je do prania. No i za każdym razem trzeba uważać, żeby przez przypadek na czymś brudnym nie usiąść itp., wolę ciemniejsze spodnie.
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2012-11-11 o 22:04
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-11, 21:50   #2978
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3756469 2]pytasz czy nas to rozwala? mnie tylko wtedy jeśli ktoś z uporem maniaka nosi takie spodnie uwalone błotem przez kilka dni, a na jesieni o to nie trudno. [/QUOTE]
Myślę tak samo.

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
toż napisałam to samo, tylko w wielkim skrócie że skóra narażona na słońce blablabla.
A, to sorry.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 21:51   #2979
tolas
Rozeznanie
 
Avatar tolas
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z pokoiku
Wiadomości: 928
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

mam wrażenie, że wraz z przemianą Kamili słabnie też moje zainteresowanie jej blogiem... traci powoli to co sprawiało, że raz na jakiś czas z ciekawością tam zaglądałam
__________________
wydukałam i utrwaliłam -22kg
tolas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 22:01   #2980
ytkjtk
Raczkowanie
 
Avatar ytkjtk
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 387
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3756469 2]pytasz czy nas to rozwala? mnie tylko wtedy jeśli ktoś z uporem maniaka nosi takie spodnie uwalone błotem przez kilka dni, a na jesieni o to nie trudno. Poza tym osobiście nie lubię białych dżinsów, białe spodnie raczej kojarzą mi się z lekkimi materiałami. Ale jak ktoś lubi to na zdrowie, niech sobie nosi.

[/QUOTE]
Pytam ogólnie, bo kilka osób dzisiaj rzuciło na mnie jednoznaczne spojrzenie, że nie powinnam ich nosić Panuje takie zdanie, że w zimniejsze pory roku nie nosi się jasnych spodni, bo nie wypada/bo to źle wygląda/nie pasuje. Według mnie wypada i ja zdania nie zmienię, są idealne i już!
__________________
ytkjtk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 22:08   #2981
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez ytkjtk Pokaż wiadomość
Pytam ogólnie, bo kilka osób dzisiaj rzuciło na mnie jednoznaczne spojrzenie, że nie powinnam ich nosić Panuje takie zdanie, że w zimniejsze pory roku nie nosi się jasnych spodni, bo nie wypada/bo to źle wygląda/nie pasuje. Według mnie wypada i ja zdania nie zmienię, są idealne i już!
E, jeśli coś nie jest z typowo letniego materiału, to w czym problem?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-11, 22:24   #2982
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez ytkjtk Pokaż wiadomość
Pytam ogólnie, bo kilka osób dzisiaj rzuciło na mnie jednoznaczne spojrzenie, że nie powinnam ich nosić Panuje takie zdanie, że w zimniejsze pory roku nie nosi się jasnych spodni, bo nie wypada/bo to źle wygląda/nie pasuje. Według mnie wypada i ja zdania nie zmienię, są idealne i już!
Chyba się naoglądały amerykańskich filmów, albo naczytały jakichś przedpotopowych poradników. A co, w lecie unikaja ciemnych kolorów? Już to widzę.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 22:41   #2983
welmas
Raczkowanie
 
Avatar welmas
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 273
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Chyba się naoglądały amerykańskich filmów, albo naczytały jakichś przedpotopowych poradników. A co, w lecie unikaja ciemnych kolorów? Już to widzę.

Raczej chodzi o to, że jesienią czy zimą białe spodnie łatwo wybrudzić, bo deszcz, błoto, chlapa itp..... dlatego się ich nie nosi. Mi osobiście to nie przeszkadza, choć sama bym jasnych nie włożyła w taką pogodę.
welmas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 23:32   #2984
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez welmas Pokaż wiadomość
Raczej chodzi o to, że jesienią czy zimą białe spodnie łatwo wybrudzić, bo deszcz, błoto, chlapa itp..... dlatego się ich nie nosi. Mi osobiście to nie przeszkadza, choć sama bym jasnych nie włożyła w taką pogodę.
Wszystkie się brudzą, to że nie widac, nie znaczy, że nie sa brudne ;D

Ale serio... miałam kiedys biały płaszcz, faktycznie się trochę brudził bo był długi, z drugiej strony był ortalionowy, więc łatwo się go prało. Miałam też zabawne białe sztuczne futerko, niestety trzeba było oddawać do czyszczenia, więc faktycznie niepraktyczne.
Co do spodni, to przynajmniej mi najbardziej się brudzą jesienią i zimą od chlapania - brudna woda z chodników, jak się chodzi zawsze coś pryska jeśli tylko jest deszcz albo śnieg (najgorsza taka papka z roztopionego śniegu). A wiecie co jest najlepsze? Buty z cholewami (oczywiście z czegoś gładkiego np. skóry licowej) albo rajstopy - bo łatwo i dobrze się piorą. I dlatego od dłuższego czasu poluję jak dzika na kozaki poza sezonem (najlepiej się kupuje w lecie).

Od siadania to mi się raczej nie brudzą ubrania, bo nie siadam na brudnych powierzchniach, nie jeżdzę nawet komunikacją miejską.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 06:47   #2985
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Też bym chciała laser, ale póki co mam inne wydatki i będę musiała zadowolić się golarką
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 08:01   #2986
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Też bym chciała laser, ale póki co mam inne wydatki i będę musiała zadowolić się golarką
Ja chciałam sobie zrobić laserem nogi i bikini, mam ciemne włosy, szybko odrastają i są dość grube, więc idealny materiał ale koleżanka poszła i mnie zniechęciła, powiedzieli jej, że jeden zabieg to za mało i że trzeba będzie zrobić przynajmniej z 3 żeby otrzymać jakiś efekt, więc postanowiła, że sobie daruje nogi i że zrobi tylko bikini, bo przecież by się nie wypłaciła zwłaszcza, że to jest tak na 2-3 lata, a nie na całe życie, więc zero inwestycji po 3 zabiegach włosy nadal jej odrastają, fakt, że mniej i wolniej, ale co z tego skoro nadal odrastają? xD Ja to wolę poczekać jeszcze z 5 lat kiedy ta metoda stanie się na porządku dziennym, będzie połowę tańsza i na tyle silna, że wystarczy raz czy 10 lat... na pewno nie teraz kiedy takie problemy z tym mają
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 08:26   #2987
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Też bym chciała laser, ale póki co mam inne wydatki i będę musiała zadowolić się golarką
Zawsze jest jeszcze wosk na zimno/na ciepło, pasta cukrowa, depilator. Ja przed laserem nigdy w życiu nie miałam w dłoni maszynki, dopiero laser mnie do tego zmusił^^.

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
Ja chciałam sobie zrobić laserem nogi i bikini, mam ciemne włosy, szybko odrastają i są dość grube, więc idealny materiał ale koleżanka poszła i mnie zniechęciła, powiedzieli jej, że jeden zabieg to za mało i że trzeba będzie zrobić przynajmniej z 3 żeby otrzymać jakiś efekt, więc postanowiła, że sobie daruje nogi i że zrobi tylko bikini, bo przecież by się nie wypłaciła zwłaszcza, że to jest tak na 2-3 lata, a nie na całe życie, więc zero inwestycji po 3 zabiegach włosy nadal jej odrastają, fakt, że mniej i wolniej, ale co z tego skoro nadal odrastają? xD Ja to wolę poczekać jeszcze z 5 lat kiedy ta metoda stanie się na porządku dziennym, będzie połowę tańsza i na tyle silna, że wystarczy raz czy 10 lat... na pewno nie teraz kiedy takie problemy z tym mają
Wiesz co, ale niedorzeczności wypisujesz. Oczywiście, że trzeba więcej niż jeden zabieg, mówi się zwyczajowo o jakichś 4 minimum, acz w praktyce u części osób wychodzi potrzeba większej ich ilości. (Nie wiem, skąd pomysł o jednym w ogóle).
I kto Ci powiedział, że to jest na 2 - 3 lata?? Dasz wiarę, że jestem po 8 latach od zabiegów laserem aleksandrytowym (uznawanym za mniej skuteczny) na łydkach i włosy nadal nie odrosły? Bo miałam robione LASEREM, a nie IPL - em, jak mogła mieć robione Twoja koleżanka, skoro ktoś jej mówił o 2 - 3 latach skuteczności. IPL to nie jest laser w ogóle.
Nie masz jakiegokolwiek rozeznania w temacie, tyle powiem.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2012-11-12 o 08:28
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 08:47   #2988
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Wiesz co, ale niedorzeczności wypisujesz. Oczywiście, że trzeba więcej niż jeden zabieg, mówi się zwyczajowo o jakichś 4 minimum, acz w praktyce u części osób wychodzi potrzeba większej ich ilości. (Nie wiem, skąd pomysł o jednym w ogóle).
I kto Ci powiedział, że to jest na 2 - 3 lata?? Dasz wiarę, że jestem po 8 latach od zabiegów laserem aleksandrytowym (uznawanym za mniej skuteczny) na łydkach i włosy nadal nie odrosły? Bo miałam robione LASEREM, a nie IPL - em, jak mogła mieć robione Twoja koleżanka, skoro ktoś jej mówił o 2 - 3 latach skuteczności. IPL to nie jest laser w ogóle.
Nie masz jakiegokolwiek rozeznania w temacie, tyle powiem.
To samo miałam napisać, ale Siarka uprzedziłaś mnie
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać


Edytowane przez Lady in Blue
Czas edycji: 2012-11-12 o 08:51
Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 09:07   #2989
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Dasz wiarę, że jestem po 8 latach od zabiegów laserem aleksandrytowym (uznawanym za mniej skuteczny) na łydkach i włosy nadal nie odrosły?
to normalne bo przecież wypaliłaś cebulki to kłak nie ma z czego powstać.
aby pozbyć się owłosienia potrzeba minimum 3 sesji. dlaczego ?
włos ma 3 fazy wzrostu - anagen, katagen i telogen.
Laser działa tylko na włosy które są w jednej fazie wzrostu(dokładnie rzecz ujmując w fazie anagenu) a wszystkie włosy nie są w tej samej fazie :P
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-12, 09:38   #2990
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
To samo miałam napisać, ale Siarka uprzedziłaś mnie
Szory.

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
to normalne bo przecież wypaliłaś cebulki to kłak nie ma z czego powstać.
Ano.
Rozwala mnie głoszenie podobnych tekstów jak tamten wyżej, w sytuacji kompletnej ignorancji w temacie.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 10:09   #2991
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez ytkjtk Pokaż wiadomość
Pytam ogólnie, bo kilka osób dzisiaj rzuciło na mnie jednoznaczne spojrzenie, że nie powinnam ich nosić
Ciekawe ... Chciałabym kiedyś mieć przyjemność ujrzenia takiego cudeńka bo za cholerę nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak czyjeś spojrzenie może mnie poinformować, że nie powinnam czegoś założyć


siarka40 - twarda z Ciebie sztuka widzę w temacie laserów
__________________

Edytowane przez miss kitsch
Czas edycji: 2012-11-12 o 10:16
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 10:10   #2992
mademoiselle brigitte
Raczkowanie
 
Avatar mademoiselle brigitte
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 119
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

nie mogę uwierzyć w tą zmianę Kamili. Wczoraj, jak zobaczyłam zdjęcia, to oniemiałam.
ale teraz już przestaje mnie bawić wchodzenie na jej bloga i chyba z tym skończę, a Wy?
__________________
"elegancji nie da się zdefiniować, to kwestia indywidualnego smaku"
http://mademoiselle-brigitte.blogspot.com/
mademoiselle brigitte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 10:11   #2993
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 10:16   #2994
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Zawsze jest jeszcze wosk na zimno/na ciepło, pasta cukrowa, depilator. Ja przed laserem nigdy w życiu nie miałam w dłoni maszynki, dopiero laser mnie do tego zmusił^^.


Wiesz co, ale niedorzeczności wypisujesz. Oczywiście, że trzeba więcej niż jeden zabieg, mówi się zwyczajowo o jakichś 4 minimum, acz w praktyce u części osób wychodzi potrzeba większej ich ilości. (Nie wiem, skąd pomysł o jednym w ogóle).
I kto Ci powiedział, że to jest na 2 - 3 lata?? Dasz wiarę, że jestem po 8 latach od zabiegów laserem aleksandrytowym (uznawanym za mniej skuteczny) na łydkach i włosy nadal nie odrosły? Bo miałam robione LASEREM, a nie IPL - em, jak mogła mieć robione Twoja koleżanka, skoro ktoś jej mówił o 2 - 3 latach skuteczności. IPL to nie jest laser w ogóle.
Nie masz jakiegokolwiek rozeznania w temacie, tyle powiem.
Wow, od razu trzeba tak nie miło?
Fakt, że napisałam tylko o koleżance już wystarczająco świadczy o tym, że nie mam rozeznania w temacie, a to, że nawet nie wiedziałam, że raz nie wystarczy to jeszcze to potwierdza. Więc tak, nie mam rozeznania w temacie, Ameryki niestety nie odkryłaś

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
to normalne bo przecież wypaliłaś cebulki to kłak nie ma z czego powstać.
aby pozbyć się owłosienia potrzeba minimum 3 sesji. dlaczego ?
włos ma 3 fazy wzrostu - anagen, katagen i telogen.
Laser działa tylko na włosy które są w jednej fazie wzrostu(dokładnie rzecz ujmując w fazie anagenu) a wszystkie włosy nie są w tej samej fazie :P
i to jest komentarz, który wytłumaczył mi dlaczego raz nie wystarczy dzięki

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Szory.


Ano.
Rozwala mnie głoszenie podobnych tekstów jak tamten wyżej, w sytuacji kompletnej ignorancji w temacie.
nie rozumiem czemu się tak uniosłaś dlatego, że powiedziałam, że koleżance po trzech zabiegach nadal odrastają włosy? A może dlatego, że powiedziałam, że ja wolę poczekać pare lat aż wymyślą szybszą/skuteczniejszą metodę? Czy to, że mnie koleżanka zniechęciła? Przecież to moje zdanie i mój wybór, a Ty nie wiem dlaczego z mojej wypowiedzi wywnioskowałaś jakiś atak na swoją osobę? To przepraszam, nie miałam zamiaru nikogo "atakować" swoim zdaniem na ten temat. Trochę luzu.

Co do zmiany Kamili - wiedziałam, że kiedyś się podda
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 10:25   #2995
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3756469 2]

powiem wam że metamorfoza Kamili mnie rozwala. To znaczy cieszę się że się zmienia na lepsze i w ogóle ale nagle taki przeskok, daje się stylizować, malować koleżance a jeszcze niedawno sama wiedziała co dla niej najlepsze i nie dało się jej tego wyperswadować.[/QUOTE]
Bo ona jest dziwna

Cytat:
Napisane przez ytkjtk Pokaż wiadomość
Pytam ogólnie, bo kilka osób dzisiaj rzuciło na mnie jednoznaczne spojrzenie, że nie powinnam ich nosić Panuje takie zdanie, że w zimniejsze pory roku nie nosi się jasnych spodni, bo nie wypada/bo to źle wygląda/nie pasuje. Według mnie wypada i ja zdania nie zmienię, są idealne i już!
E tam, noś co chcesz, co innym do tego

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Od siadania to mi się raczej nie brudzą ubrania, bo nie siadam na brudnych powierzchniach, nie jeżdzę nawet komunikacją miejską.
Fajnie ci...

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Zawsze jest jeszcze wosk na zimno/na ciepło, pasta cukrowa, depilator.
Nie, dziękuję.
O ile wosk się jeszcze nadał, to cała reszta spowodowała u mnie rany na nogach po wrastaniu włosów A wosk fajny, ale musiałabym trochę zapuścić, aby porządnie usunąć woskiem, czyli co, mam chodzić owłosiona przez jakiś czas?
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 10:32   #2996
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
nie rozumiem czemu się tak uniosłaś dlatego, że powiedziałam, że koleżance po trzech zabiegach nadal odrastają włosy? A może dlatego, że powiedziałam, że ja wolę poczekać pare lat aż wymyślą szybszą/skuteczniejszą metodę? Czy to, że mnie koleżanka zniechęciła? Przecież to moje zdanie i mój wybór, a Ty nie wiem dlaczego z mojej wypowiedzi wywnioskowałaś jakiś atak na swoją osobę? To przepraszam, nie miałam zamiaru nikogo "atakować" swoim zdaniem na ten temat. Trochę luzu.
Gdybyś napisała to w tonie, że nie wiesz za bardzo, o co w tym wszystkim chodzi, ale nie wydaje Ci się ta metoda na chwilę obecną zbyt skuteczna, moja reakcja byłaby inna. A Twoja wypowiedź zabrzmiała bardzo stanowczo i pewnie. Przy czym tak naprawdę, to nawet nie wiadomo czy Twoja koleżanka była na laserze, czy może jednak na IPL - u.
Spoko, napisałam co chciałam i ciśnienie mi zeszło. Tak że luz.
a laser to naprawdę supersprawa, wprawdzie nie należy do najtańszych rozwiązań, ale z pewnością najlepszych, jeśli chodzi o skuteczność w pozbyciu się problemu. Przy czym przy obecnych promocjach koszty zabiegów przeliczone na miesiąc nie są aż tak wysokie.

Do Kamili nie wchodzę od dość dawna, wystarcza mi to, co jest wklejane na forum.

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Nie, dziękuję.
O ile wosk się jeszcze nadał, to cała reszta spowodowała u mnie rany na nogach po wrastaniu włosów A wosk fajny, ale musiałabym trochę zapuścić, aby porządnie usunąć woskiem, czyli co, mam chodzić owłosiona przez jakiś czas?
E, sporo kobiet regularnie chodzi na wosk do salonów i jakoś nie boleje z powodu "zapuszczania".
Mnie po wosku nie wrastały włosy właśnie, jeno po depilatorze i pęsecie.
A pastę cukrową sama przyrządzałaś czy kupną miałaś?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 11:19   #2997
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez tolas Pokaż wiadomość
mam wrażenie, że wraz z przemianą Kamili słabnie też moje zainteresowanie jej blogiem... traci powoli to co sprawiało, że raz na jakiś czas z ciekawością tam zaglądałam
Ja mam tak samo. Bo teraz to ani śmiesznie, ani ładnie. Nie oszukujmy się, ona teraz wygląda porządniej, ale i tak bez porównania mniej ciekawie niz inne blogerki. Na pewno nie ma czego podziwiać, ani na czym sie wzorować. Co mi po tym, że ktoś ją szopem obrabia, skoro i tak to widać.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 12:55   #2998
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
E, sporo kobiet regularnie chodzi na wosk do salonów i jakoś nie boleje z powodu "zapuszczania".
Mnie po wosku nie wrastały włosy właśnie, jeno po depilatorze i pęsecie.
A pastę cukrową sama przyrządzałaś czy kupną miałaś?
No może one nie boleją, ale ja bym nie chciała chodzić z owłosionymi

Pastę sama ukręciłam, ale pozbycie sie włosów z jednej nogi trwało pół godziny Ale efekt był fajny i nie wrastały Tylko ja potrzebuję czegoś szybkiego - golarką robię 2-3 minuty
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 13:09   #2999
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
a laser to naprawdę supersprawa, wprawdzie nie należy do najtańszych rozwiązań, ale z pewnością najlepszych, jeśli chodzi o skuteczność w pozbyciu się problemu. Przy czym przy obecnych promocjach koszty zabiegów przeliczone na miesiąc nie są aż tak wysokie.

E, sporo kobiet regularnie chodzi na wosk do salonów i jakoś nie boleje z powodu "zapuszczania".
Mnie po wosku nie wrastały włosy właśnie, jeno po depilatorze i pęsecie.
A pastę cukrową sama przyrządzałaś czy kupną miałaś?
Szczerze jakbym miała przypływ gotówki to bym nie miała nic przeciwko nawet 10ciu takim zabiegom niestety w chwili obecnej nie, że nie mogę sobie pozwolić, ale mam wiele innych wydatków
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 13:26   #3000
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

A`propos "letnich" kolorów i ubrań. U mnie 1-4 listopada było całkiem ciepło, śmiem twierdzić, że słonecznie i sucho. Poszłam zapalić tacie świeczkę w turkusowej spódnicy maxi (nie ciągnęła się po ziemi, sięgała mi kostek + miałam botki na obcasie) i lżejszej, jesiennej kurtce. I się dowiedziałam od starszej pani, która stała przy grobie obok, że tak nie wypada i że się nie umiem zachować . W sensie, że na turkusowo na cmentarz się nie chodzi... Zdębiałam.

A! I oczywiście tradycji stało się zadość. Były futra!! Na termometrze było 16 stopni...

Moja babcia uważała ( i jak zauważam, nie tylko ona) , że 1 listopada zaczyna się zima. I należy od 1 listopada chodzić w futrze lub grubej kurtce puchowej. Nie wiem skąd takie myślenie.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.