Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-13, 22:17   #301
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Babci Siarce bliżej do beretów
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 00:43   #302
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez zielona herbaciarnia Pokaż wiadomość
Moje spostrzeżenia nie mają na celu nikogo obrazić bo jest to po prostu wynik obserwacji, i jak w każdym poście pisałem że nie uogólniam że wszystkie kobiety w np. rurkach z balerinach to lansiary itp.
Ja mówiłem tu, bo myślałem że wiecie o co chodzi, chodzi mi o połączenie czarnych prostych balerin na cienkiej podeszwie a może jej braku w połączeniu z jeansowymi rurkami często z takim krótkim zamkiem przy stopie, to właśnie wygląda moim zdaniem odpychająco, bo np. przykładowy zestaw: buraczkowe rurki 3/4 i bardziej kształtne balerinki na grubej podeszwie w kolorze cyjanu wyglądają bardzo ładnie. ( taki przykład)
Przepraszam wszystkich tych co obraziłem ale po prostu zauważam pewną regułowośc, po prostu ciuchy które mi się nie podobają to takie które mi się kojarzą z mało inteligentnymi konformistycznymi panienkami.
A co do starszych pan nie powiedzałem o tym żeby odmładzały się na siłe bo tego się nie da, tylko żeby nie miały ograniczeń i kupowały ciuchy którę im się najzwyczajniej w świecie podobają np. podobają jej się trampki to kupuję trampki ( taki przykład) a nie chodaki na klocowatym obcasie z kwadratowym czubem bo tak nakazują te chore obyczaję, które ze starszych kobiet robią jakieś nieatrakcyjne coś. A znam starsze kobiety które mają swój styl i są naprawdę atrakcyjnę i nie jeden mężczyzna mógłby się przysłowiowo za nimi oglądnąć, co więcej niektóre kobiety 60-letnie mają nogi bardziej smukłe i zwinne niż niejedna nastolatka.
A mam takie pytanie co sądzicie o snapbackach, bo wiele osób one rozwalają ja jestem ich fanem i bardzo często nosze.
hmm...
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 12:23   #303
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
hmm...
Żadne hmm, po prostu zrzuć baleriny w rozmiarze 42 i ściągnij z tyłka rurki z zameczkami. Od razu będziesz inteligentniej wyglądać, a i wypowiesz się bardziej obszernie.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 13:47   #304
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Żadne hmm, po prostu zrzuć baleriny w rozmiarze 42 i ściągnij z tyłka rurki z zameczkami. Od razu będziesz inteligentniej wyglądać, a i wypowiesz się bardziej obszernie.
No tak bo rozmiar buta i spodnie z zamkami swiadcza o inteligencji i nie, nie mam rozmiaru 42


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 19:59   #305
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 190
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez zielona herbaciarnia Pokaż wiadomość
Moje spostrzeżenia nie mają na celu nikogo obrazić bo jest to po prostu wynik obserwacji, i jak w każdym poście pisałem że nie uogólniam że wszystkie kobiety w np. rurkach z balerinach to lansiary itp.
Ja mówiłem tu, bo myślałem że wiecie o co chodzi, chodzi mi o połączenie czarnych prostych balerin na cienkiej podeszwie a może jej braku w połączeniu z jeansowymi rurkami często z takim krótkim zamkiem przy stopie, to właśnie wygląda moim zdaniem odpychająco, bo np. przykładowy zestaw: buraczkowe rurki 3/4 i bardziej kształtne balerinki na grubej podeszwie w kolorze cyjanu wyglądają bardzo ładnie. ( taki przykład)
Przepraszam wszystkich tych co obraziłem ale po prostu zauważam pewną regułowośc, po prostu ciuchy które mi się nie podobają to takie które mi się kojarzą z mało inteligentnymi konformistycznymi panienkami.
A co do starszych pan nie powiedzałem o tym żeby odmładzały się na siłe bo tego się nie da, tylko żeby nie miały ograniczeń i kupowały ciuchy którę im się najzwyczajniej w świecie podobają np. podobają jej się trampki to kupuję trampki ( taki przykład) a nie chodaki na klocowatym obcasie z kwadratowym czubem bo tak nakazują te chore obyczaję, które ze starszych kobiet robią jakieś nieatrakcyjne coś. A znam starsze kobiety które mają swój styl i są naprawdę atrakcyjnę i nie jeden mężczyzna mógłby się przysłowiowo za nimi oglądnąć, co więcej niektóre kobiety 60-letnie mają nogi bardziej smukłe i zwinne niż niejedna nastolatka.
A mam takie pytanie co sądzicie o snapbackach, bo wiele osób one rozwalają ja jestem ich fanem i bardzo często nosze.
Słabe jest to, co piszesz. Na dodatek gdybyś nie zauważył, to od pewnego czasu jest wielki szał na te Twoje ukochane snapbacki (kiedyś zresztą się to nazywało fullcap, nie wiem skąd nowa nazwa), noszą je praktycznie wszyscy - od chłopców starających się wyglądać luzacko, fanek justina biebera, naśladujących swojego idola, po blogerki modowe.
To chyba jeszcze większy lans niż te biedne baleriny i dżinsy z zamkami
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 20:06   #306
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

To troll. Jaki facet używa określenia 'cyjanowy', czy 'buraczkowy'?
zekori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 20:11   #307
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Withers Pokaż wiadomość
snapbacki (kiedyś zresztą się to nazywało fullcap, nie wiem skąd nowa nazwa)
Snapback - z "dziurką" z tyłu http://img.hustla.pl/tmp/e/a/c/5/dia...a.1280x760.jpg
Fullcap - cały http://galeriakoloru.pl/image/data/S...ssg_s_blue.jpg
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-14, 20:29   #308
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 190
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Whim Pokaż wiadomość
O, nie miałam o tym pojęcia W takim razie wychodzi na to, że fullcapy są już passe, teraz królują snapbacki
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 20:42   #309
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 21:37   #310
Tallan
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Whim Pokaż wiadomość
A gdzie się podziało nasze piękne, polskie określenie "czapka z daszkiem"? Ono też już jest passe?

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Producenci rajstop pomyśleli o tym już wcześniej. Może trzeba podpowiedzieć producentom skarpet?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (6,9 KB, 68 załadowań)
Tallan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 21:41   #311
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-14, 22:48   #312
Tallan
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No tak, jak mogłam na to nie wpaść. A "czapka z daszkiem z dziurą' to już za długie- jeszcze by ten fajny gość nie dał rady zapamiętać i by go za frajera wzięli
Nawet je zzuję. I rozepnę suwaki przy nogawkach


Już zaczynam dziergać skarpety do pep toe. Masowa produkcja na drutach Fortuno szykuj się, nadchodzę!
Tallan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 13:23   #313
zielona herbaciarnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 135
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Znam dużo nazw kolorów bo jestem malarzem. Cyjan to taki pawiooki intensywny zielononiebieski kolor.
No widzicie ja kupiłem wczoraj kolejnego snapbacka.
Tallan przecież nie wrzucam cię do jednego worka jeśli ci tak wygodnie, i ci si tak podoba to noś.
zielona herbaciarnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 13:44   #314
Vler
Raczkowanie
 
Avatar Vler
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalimdor
Wiadomości: 168
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Chłodno, jakieś 14 stopni. Z busa wysiada pani ubrana w króciótką fioletową pikowaną kurteczkę, wielokolorową wystającą spod kurtki tunikę, czarne przykrótkie leginsy spod których wystało czarne rajstopopodobne coś. Całości dopełniała beżowa torebka i gwóźdź programu, czerwone gumowe klapki z kokardkami, typu "po domu" lub "do ogródka"
__________________
"Problem to nie problem. Problem to Twoje podejście do problemu"
- Jack Sparrow

Edytowane przez Vler
Czas edycji: 2013-09-15 o 14:19 Powód: ;)
Vler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 13:57   #315
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Vler Pokaż wiadomość
Chłodno, jakieś 14 stopni. Z busa wysiada pani ubrana w króciótką fioletową pikowaną kurteczkę, wielokolorową wystającą spod kórtki tunikę, czarne przykrótkie leginsy spod których wystało czarne rajstopopodobne coś. Całości dopełniała beżowa torebka i gwóźdź programu, czerwone gumowe klapki z kokardkami, typu "po domu" lub "do ogródka"
Twoja pierwsza wersja słowa "kurtka" jest ok

Rajstopy i legginsy razem? Dziwne
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 16:12   #316
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 190
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Vler Pokaż wiadomość
Chłodno, jakieś 14 stopni. Z busa wysiada pani ubrana w króciótką fioletową pikowaną kurteczkę, wielokolorową wystającą spod kurtki tunikę, czarne przykrótkie leginsy spod których wystało czarne rajstopopodobne coś. Całości dopełniała beżowa torebka i gwóźdź programu, czerwone gumowe klapki z kokardkami, typu "po domu" lub "do ogródka"
Jak jest chłodno to też zakładam grubsze rajstopy pod legginsy, nie widzę w tym nic rozwalającego. No ale może to dlatego, że moje rajstopy spod tych legginsów nie wystają
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 16:24   #317
Lisciolaz Straszliwy
Wtajemniczenie
 
Avatar Lisciolaz Straszliwy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lajkovac
Wiadomości: 2 480
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

A są przecież ocieplane legginsy, np. takie wyściełane polarem od wewnątrz .
__________________
Odnajduję w tym wątku pewną głąbię.



(\__/)
{ ^y^}




Lisciolaz Straszliwy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 17:05   #318
Tallan
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Lisciolaz Straszliwy Pokaż wiadomość
A są przecież ocieplane legginsy, np. takie wyściełane polarem od wewnątrz .
Boskie są Mam takie i noszę je... na rajstopy zimą Ale tylko do kozaków jak nikt nie widzi- udają po prostu rajstopy Tylko że ja z tych co legginsów jako osobnego "stroju" nie noszą.

O właśnie, przy okazji. Rozwalają mnie białe legginsy wystające spod spódnicy/sukienki. Zawsze mi się z kalesonami kojarzą
Tallan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 15:03   #319
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
To troll. Jaki facet używa określenia 'cyjanowy', czy 'buraczkowy'?
"Buraczkowy" to chyba całkiem popularne określenie koloru ? Jak najbardziej znane przez mężczyzn /w każdym razie przez tych, którzy buraczki widzieli/
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-16, 15:40   #320
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
"Buraczkowy" to chyba całkiem popularne określenie koloru ? Jak najbardziej znane przez mężczyzn /w każdym razie przez tych, którzy buraczki widzieli/
prawda to
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 17:00   #321
ytkjtk
Raczkowanie
 
Avatar ytkjtk
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 387
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez zielona herbaciarnia Pokaż wiadomość
Śledzę ten wątek od długiego czasu, i widać że wreszcie zamiast o blogerkach piszemy o polskich ulicach, co nas wkurza.
Ja obserwuje ludzi od wielu lat i mógłbym już napisać referat na ten temat.
Muszę widzieć frustrację, ponieważ koszmarki które ja widuje często wiążą się z ograniczeniem umysłowym danej osoby, lansem, szpanem mowa tu o polskich młodych kobietach, nastolatkach od których aż kipi sztucznotą. Wymienię tu kilka często denerwujących cech, będzie ich dużo ale i tak wiele nie wymienie bo nie pamiętam przez tę chwilę.
- Emogrzywy na bok które nosi strasznie dużo wytapetowanych nastolatek nie chcę u ogólniać ale dla mnie to wygląda okropnie nienaturalnie jak w kasku albo jak pokemon. Zazwyczaj takię fryzury mają mało inteligentne lansiary i fanki ..................... .
- Trampki converse all star, jak by innych nie było, dla mnie one wyglądają dziwnie i przypadek ten sam co z grzywkami zwykle noszą je lansiary o małej inteligencji, to samo tyczy się też Vansów, ale nie uogólniam oczywiście że wszystkie są puste co noszą Vansy czy Converse all star.
- Glany zwłaszcza noszone w upał żeby pokazać jaki ze mnie metal i w ogóle żenada noszą je zwykle puste metalówy które myślą tylko jak tu zaszpanować. Np upał 30 stopni a tu wychodzi taka thru mhroczna lansiara w glanach- żenada.
Nie rozumiem jak rodzaj słuchanej muzyki wpływa na styl ubierania, dla mnie to tak na pokaz.
- Skórzane niećwiekowane kurteczki noszone w upał i wewnątrz ciepłych pomieszczeń, pocenie się w nich by pokazać jaka jestem inna i mroczna nielubiana i strzelanie smutnych minek, i ogólnie sztuczne zachowanie- nie rozumiem tego.
Przecież my lubimy często estetyczne pozytywnie kojarzące się rzeczy, a one specjalnie na siłę chcą być inne i chwalą się że chciały by mieszkać np.na mrocznym cmentarzu, w zapleśniałym strychu, robią makijaż ala zombie czyli czarna panda dookoła oczu i rozmazane to w dół jakby z płaczu albo pobicia.
-Ekoskórki ze ściągaczami noszone przez 80% babek, zwykle wiejskich blachar albo pustych nastolatek z solary z tapetą i grzywą na bok szpanujące nimi bo imitują skórę a one chca być takie ostre a na prawdziwe naćwiekowane nie stać.
- Oklepane połączenie rurki+platfusowate baleriny do tego często dodajmy sztuczne czoorne włosy, solarka, tapeta i mamy typową wiejską odrażająca blacharę, albo panią z galerii handlowej, nie mówiąc już jak to żałośnie wygląda.
-T-shirty guns roses, iron maiden- wyżej wyjaśnione dlaczego.
-Elementy żyletkowe kolczyki żyletki, podcinanie sobie nimi rąk itp.
-Sztuczna maska na twarzy osmolone oczy, makijaż ala dzi***, wszystko się leje z twarzy
-Spódnice maxi, noszone do glanów i do tego wyżej wymienione elementy do tego włosy do tyłka grzebieniem i nożyczkami nieruszane od czasów Gierka, przypominające bardziej kłębek waty cukrowej albo siano niż włosy. I myślenie jaka to ja smutna nieszczęsliwa zakonnica słuchająca metalu i robiąca smutne minki.
-Piercing w twarzy u kobiet zawsze wygląda żałośnie jak u dzi***albo taniej lansiary z gimbazy.
-Obwieszenie metalową biżuterią że aż brzęczy, łeeee
- Pełno pieszczoch że reki nie widać, oczywiście z długimi ostrymi kolcami żeby pokazać jaką się jest niebezpieczną , do wszystkich cech powyżej dochodzi nadużywanie alkoholu, palenie papierosów, dawanie na lewo i na prawo itp.
-Znam pewną prostytutkę która ma nawyk wystawiania przekłutego jezyka i poruszania go w taki sposób że kolczyk trze o zęby, dodając popielniczkowy oddech i tonę skorupiastego tynku na twarzy.
-Nie umiejetne podkreślanie urody makijażem, czyli eksponowanie tego co wcale nie należy do atutów a maskowanie tego co nimi jest.
-bezmyślne używanie pudru do cery bez przebarwien, krost, naczynek ( nie ma co zakryc) Uważam to za jakieś kobiece zboczenie, zwłaszcza że często jest on ciemnobeżowy i żałośnie odznacza się na linii żuchwy.
-Włosy utlenione na pożółconą platynę, często masakrycznie spalone, połamane, porozdwajane wyglądające jak zużyty mop albo dredy z plackami łysej skóry głowy bo włosy już tak spalone że wyszły, niedbanie o nie tyko nakładanie coraz kolejnych porcji rozjaśniacza nie na odrost tylko za każdym razem na całe włosy, a później dziwią się że nie chcą im urosnąć długie bo się kruszą.
I wiele innych rzeczy mnie żenuje w wygladzie innych ośób, ale nie będe pisał, dodam że jestem facetem.


-
Trampki nie, glany nie, "platfusowate" baleriny nie - to co ja mam biedna nosić... Może sandały? Tylko nie mogą być z ćwiekami ani do rurek bo będę wyglądała jak pusta lansiara, która próbuje być fajna
Naćwiekowanej kurtki skórzanej też nie, bo będę kreowała się na pustą metalówę strojącą miny.. Chociaż nie, sztucznej skóry też nie mogę, bo zostanę posądzona o szpanowanie, że mam skórę, "a na prawdziwe naćwiekowane nie stać" i będę taka żałosna...
Co za życie, najlepiej zamknąć się w domu i nie wychodzić, bo jeszcze narażę się jakiemuś facetowi wylewającemu swoje frustracje na Wizażu.
__________________
ytkjtk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 18:38   #322
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Zielona herbaciarnio, przystopuj z kwiecistymi porównaniami. Z góry dziękuję.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 18:53   #323
zielona herbaciarnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 135
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Sam noszę sztuczną skórę, ćwieki ( pieszczochy), wulgarne napisy, kapelusze, snapbacki więc wiele rzeczy o których była mowa kiedyś na wizażu ...
ytkjtk- Sorki że cię uraziłem ale spokojnie to tylko moja opinia i wcalę przez to cię gorzej nie traktuję że np. nosisz skórzaną kurtkę ,chodziło mi o konkretne zestawienia, które dają pewien klimat takiej konformistycznej uległej panienki bez własnego zdania. A znam wiele ładnych skórzanych i skóropodobnych kurtek więc...
A właśnie zapomniałem napisać że rozwala mnie jedna osoba z mojego otoczenia która nie myję w ogólę butów i ma już grubą warstwę błota na nich... nie pytajcie dlaczego a jak chcecie to na pw.

Ja nie chcę nikogo urazić, i nie mam zamiaru tego robić, wyolbrzymiłem nieco sytuację żebyście łatwiej wyobraziły o co chodzi bo sam część opisanych rzeczy noszę, i na pewno wielę osób rozwalam wyglądem .
zielona herbaciarnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 06:37   #324
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
To troll. Jaki facet używa określenia 'cyjanowy', czy 'buraczkowy'?
Ekhem... mają słownik http://fmcc.ania.cc/#pl_antracytowy sama z niego korzystam
Cytat:
Napisane przez Whim Pokaż wiadomość
Jezuuuu, aż wstyd, że nie znam takich określeń.. Chociaż nie, zaraz... nie jest mi to do szczęścia potrzebne

Co do glanów - nosiłam glany w upały, szczególnie w górach i na koncertach, po lasach.. kurka wodna, jestem mhroooczną metalówą, bo i na czarno się noszę
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 09:16   #325
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Dołączam do grona nielubiących koków a la cebula Koki są wszędzie, o ile niektórym dziewczynom, z regularnymi rysami twarzy jest w nich naprawdę ładnie... To część (w tym i ja) po prostu wygląda w tym dość staro. Chyba, że to taki element celowego postarzania się, żeby o dowód nie pytali w sklepie. Obiektywnie - jak pójdę do sklepu z rozpuszczonymi włosami, to nieważne, że mam 20 lat, buty na obcasie i jestem ubrana raczej klasycznie (lubię sukienki, żakiety, srebrną biżuterię) to zawsze mnie o dowód pytają, zwykle bardzo nieprzyjemnie na zasadzie ,,kogo Ty dziecino chcesz oszukać". Natomiast gdy wyskoczę do sklepu z byle jak związanymi w kok włosami, pytania nie ma

I nie podobają mi się obecne teraz w sklepach ,,damskie garnitury". Ja rozumiem, jakieś ,,męskie" motywy, ale dla mnie takie garniaki to ani ładne, ani seksowne, tylko po prostu dziwne. Podobnie jak nie podobają mi się pikowane, krótkie kurteczki, dla mnie nieodmiennie kojarzące się z materiałem na kołdrę. I wszechobecne ćwieki. Owszem, sama mam dwa czy trzy ciuchy z ćwiekami, ale jakoś mi nie pasują złote ćwieki do różowych, pudrowych sukienek (taką ostatnio widziałam w Mohito). Dla mnie taką sukienką łatwo osiągnąć image słodkiej niuni, choć być może dobraniem odpowiednich dodatków ten efekt można powstrzymać.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 09:53   #326
nati-mo
Rozeznanie
 
Avatar nati-mo
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 519
GG do nati-mo
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Dołączam do grona nielubiących koków a la cebula
Lubię nosić cebulowatego koka (wygodny), ale nie lubię na nie patrzeć, więc ostatecznie nie noszę, zgodnie z zasadą "nie czyń drugiemu...". Jeżdżę do pracy tramwajem, mam dokładnie 25 przystanków. Kiedyś z nudów zrobiłam test - wyszło, że na każdym z 23 przystanków jest minimum jedna dziewczyna z cebulakiem na głowie

Poza tym nie lubię skórzanych kurtek ze ściągaczami. Jakoś mi jedno nie pasuje do drugiego.
__________________
A. i C.mną rządzą ->

->
nati-mo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 10:50   #327
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez nati-mo Pokaż wiadomość
Lubię nosić cebulowatego koka (wygodny), ale nie lubię na nie patrzeć, więc ostatecznie nie noszę, zgodnie z zasadą "nie czyń drugiemu...". Jeżdżę do pracy tramwajem, mam dokładnie 25 przystanków. Kiedyś z nudów zrobiłam test - wyszło, że na każdym z 23 przystanków jest minimum jedna dziewczyna z cebulakiem na głowie

Poza tym nie lubię skórzanych kurtek ze ściągaczami. Jakoś mi jedno nie pasuje do drugiego.
A ze mnie się w liceum koleżanki śmiały, że sobie kupiłam ekoskórkę bez ściągacza Dla mnie zawsze były obciachowe, może dlatego, że wszystkie solarki z mojego osiedla takie nosiły.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 11:08   #328
nati-mo
Rozeznanie
 
Avatar nati-mo
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 519
GG do nati-mo
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Coś jest z tymi solarkami i ściągaczami... Teraz będę się zastanawiać, czy przypadkiem połowa miasta się ze mnie nie śmieje, bo mam ekorkórkę bez ściągacza
__________________
A. i C.mną rządzą ->

->
nati-mo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 13:39   #329
Tallan
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez nati-mo Pokaż wiadomość
Lubię nosić cebulowatego koka (wygodny), ale nie lubię na nie patrzeć, więc ostatecznie nie noszę, zgodnie z zasadą "nie czyń drugiemu...". Jeżdżę do pracy tramwajem, mam dokładnie 25 przystanków. Kiedyś z nudów zrobiłam test - wyszło, że na każdym z 23 przystanków jest minimum jedna dziewczyna z cebulakiem na głowie

Poza tym nie lubię skórzanych kurtek ze ściągaczami. Jakoś mi jedno nie pasuje do drugiego.
A czy "cebulak" na tej wysokości jak na obrazku dalej jest dla Was rozwalający? A może on już wtedy nie jest cebulakiem? Bo mnie gładkie koki na potylicy zawsze się z elegancją kojarzyły i uwielbiam je na oficjalne sytuacje. Ale teraz nie wiem czy nie rozwalam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img000159.jpg (12,1 KB, 93 załadowań)
Tallan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 13:44   #330
nati-mo
Rozeznanie
 
Avatar nati-mo
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 519
GG do nati-mo
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Tallan Pokaż wiadomość
A czy "cebulak" na tej wysokości jak na obrazku dalej jest dla Was rozwalający? A może on już wtedy nie jest cebulakiem? Bo mnie gładkie koki na potylicy zawsze się z elegancją kojarzyły i uwielbiam je na oficjalne sytuacje. Ale teraz nie wiem czy nie rozwalam
Cebulaczek to dla mnie taki niedbały koczek na czubku głowy. Podobają mi się takie eleganckie, niskie koki i wg mnie zupełnie nie są rozwalające
__________________
A. i C.mną rządzą ->

->
nati-mo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-16 23:49:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.