Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-06, 14:37   #151
rika88
Rozeznanie
 
Avatar rika88
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 531
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Cytat:
Napisane przez neti20 Pokaż wiadomość
Właśnie o to chodzi.Jak zadzwoniłam do grupera to mi "sympatyczna" pani powiedziała żebym dzwoniła do tamtej firmy i z nimi wyjaśniała.Ja jej mówię no dobrze ale co z tą ofertą skoro to są ewidentnie podróbki.Ona mi na to że specjaliści sprawdzali i nic więcej.Na koniec dodała, czy chce się Pani o coś jeszcze zapytać.Krew zalewa jak się słyszy takie rzeczy.Zero jakiejkolwiek reakcji.Pani z tamtej firmy też na początku milutka a potem jak się zapytałam o oryginalność to jak syknęła, że o co mi chodzi co ja to mówię, to są oryginały, jaki kod, jaka rejestracja.Matko jaki profesjonalizm,strach tam iść na jakiekolwiek zabiegi jak mają tak wykwalifikowaną oszukańczą kadrę!
neti powiedz mi prosze w jaki sposób mogę odstąpić w takim razie od tej transakcji? kupiłam 2 grudnia, wysłaąłm maila z danymi do wysylki i nr kuponu tak jak było napisane, ale do tej pory nie dostalam ani szczoteczki ani odpowiedzi...
w takim razie co? wystarczy napisac do grupera, ze odstepuje od transakcji i zwroca mi kase?
napisz mi prosze tu lub na priv z gory dziekuje
__________________
20.11.2013 PO/dr M.K. anatomiczne Mentor 330 CPG 322

17/03/14- Koniec ze słodyczami !!
rika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 18:13   #152
neti20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 63
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Dziewczyny drogie
Szczoteczkę wysłałam dopiero wczoraj, jeszcze pieniędzy nie odzyskałam, ale mam nadzieję, że tak się stanie.Mam ogromną nadzieję że oddadzą, bo inaczej się skończy ta sprawa jeśli będą utrudniać.
Rika88 Najlepszym sposobem będzie jak zadzwonisz do tej firmy i powiesz żeby nie wysyłali.Mają 8 dni na dostarczenie.Ewentualnie nie przyjmować paczki od listonosza.Ja musiałam zapłacić za wysyłkę niestety.Ale być może postaram się jeszcze o zwrot pieniędzy.Pani będzie oburzona, będzie przekonywać ale nie ma co wierzyć w słowa

Jeśli dziewczyny prowadzicie bloga bądź macie jakieś znajome albo jakiś dostęp napiszcie o tym, podlinkujcie stronę na wizażu. Niech nikt więcej się nie natknie na tych oszustów, bo inaczej nazwać się nie da.Zależy mi na tym bardzo bo szkoda mi bardzo osób które się nacieły na to, może niech też próbują dochodzić swoich praw.

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Na pocieszenie jeszcze coś powiem.Kontaktowałam się ze sprzedawcą który ma na 100 oryginalne mia bo sprawdzałam kodem na stronie.Napisy się zgadzały naklejki na ładowarce też.W styczniu będzie miał je znowu.Koszt podejrzewam będzie podobny:e-kosmetykipl
tu macie link do jednej szczoteczki:http://allegro.pl/clarisonic-mia2-la...597324564.html

Wydaje mi się że białe były tańsze ale nie jestem pewna
Ja już się nie mogę doczekać swojej którą będę miała za tydzień.
neti20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 18:17   #153
kasikkk87
Zadomowienie
 
Avatar kasikkk87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 915
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

dziewczyny a nie wiecie czy przed swietami szykuje sie jakas znizka w sephorze jak to bylo ostatnio minus iles procent?chce pod koniec grudnia kupic ta mia 2 ale to tylko w sephorzemacie karty stalego klienta?bo jakby nie bylo promocji a wydacie 400 zl to dostanie rabat 10 procent jakos tak
kasikkk87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 19:53   #154
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Cytat:
Napisane przez kasikkk87 Pokaż wiadomość
dziewczyny a nie wiecie czy przed swietami szykuje sie jakas znizka w sephorze jak to bylo ostatnio minus iles procent?chce pod koniec grudnia kupic ta mia 2 ale to tylko w sephorzemacie karty stalego klienta?bo jakby nie bylo promocji a wydacie 400 zl to dostanie rabat 10 procent jakos tak
Ja kupiłam z 20% rabatem jak były dni wyprzedaży, poczekaj po świętach na pewno coś będzie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
2 07 2011 -
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 19:59   #155
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Dzisiaj mijają 2 miesiące codziennego stosowania (poza 2 dniami, kiedy nie miałam czasu naładować szczoteczki).
Moim zdaniem efekty są zadowalające. Nie żałuję wydanych pieniędzy, a wręcz planuję zakup kolejnych główek.

Owszem, da się bez tego żyć, tylko po co, skoro można mieć ładniejszą skórę?
Ja jestem posiadaczką cery problematycznej, przechodzącej różne kuracje i dzięki szczoteczce żyje mi się lepiej, łagodniej odczuwam skutki uboczne stosowania leków (łuszczenie się itp.).
Skóra jest miękka, miła w dotyku, czysta jak nigdy dotąd.
Zreszta myślę, że wszystko już zostało powiedziane, ja tylko potwierdzam, że zakup jest wart swojej ceny !!
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 07:26   #156
rika88
Rozeznanie
 
Avatar rika88
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 531
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Cytat:
Napisane przez neti20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny drogie
Szczoteczkę wysłałam dopiero wczoraj, jeszcze pieniędzy nie odzyskałam, ale mam nadzieję, że tak się stanie.Mam ogromną nadzieję że oddadzą, bo inaczej się skończy ta sprawa jeśli będą utrudniać.
Rika88 Najlepszym sposobem będzie jak zadzwonisz do tej firmy i powiesz żeby nie wysyłali.Mają 8 dni na dostarczenie.Ewentualnie nie przyjmować paczki od listonosza.Ja musiałam zapłacić za wysyłkę niestety.Ale być może postaram się jeszcze o zwrot pieniędzy.Pani będzie oburzona, będzie przekonywać ale nie ma co wierzyć w słowa

Jeśli dziewczyny prowadzicie bloga bądź macie jakieś znajome albo jakiś dostęp napiszcie o tym, podlinkujcie stronę na wizażu. Niech nikt więcej się nie natknie na tych oszustów, bo inaczej nazwać się nie da.Zależy mi na tym bardzo bo szkoda mi bardzo osób które się nacieły na to, może niech też próbują dochodzić swoich praw.

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Na pocieszenie jeszcze coś powiem.Kontaktowałam się ze sprzedawcą który ma na 100 oryginalne mia bo sprawdzałam kodem na stronie.Napisy się zgadzały naklejki na ładowarce też.W styczniu będzie miał je znowu.Koszt podejrzewam będzie podobny:e-kosmetykipl
tu macie link do jednej szczoteczki:http://allegro.pl/clarisonic-mia2-la...597324564.html

Wydaje mi się że białe były tańsze ale nie jestem pewna
Ja już się nie mogę doczekać swojej którą będę miała za tydzień.
Eh wieczorem dostałam wiadomość, że wczoraj wysłali kuriera i tak myślę czy po prostu nie odbierać? Mam nadzieję, że oddadzą mimo wszystko kasę! Kurczę tak to jest jak człowiek pokusi sie na extra promocję...

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kasikkk87 Pokaż wiadomość
dziewczyny a nie wiecie czy przed swietami szykuje sie jakas znizka w sephorze jak to bylo ostatnio minus iles procent?chce pod koniec grudnia kupic ta mia 2 ale to tylko w sephorzemacie karty stalego klienta?bo jakby nie bylo promocji a wydacie 400 zl to dostanie rabat 10 procent jakos tak
Hej Kasikkk
Ja niestety nie mam karty a w normalnej cenie jest po 639...bo wczoraj byłam się "ponapalać" na te szczoteczki
Z 20% zniżką to około 500zł
__________________
20.11.2013 PO/dr M.K. anatomiczne Mentor 330 CPG 322

17/03/14- Koniec ze słodyczami !!
rika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 08:54   #157
neti20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 63
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Z tego co się orientuje jest obecnie zniżka 10 % na clarisonic do końca grudnia.Ja miałam tyle szczęścia że przesympatyczna dziewczyna pożałowała mnie i zaproponowała 20% zniżkę po całej mojej historii z podróbkami widziała że mi mocno zależyCo do kuriera najlepiej nie odbierać
neti20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-07, 09:54   #158
rika88
Rozeznanie
 
Avatar rika88
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 531
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Cytat:
Napisane przez neti20 Pokaż wiadomość
Z tego co się orientuje jest obecnie zniżka 10 % na clarisonic do końca grudnia.Ja miałam tyle szczęścia że przesympatyczna dziewczyna pożałowała mnie i zaproponowała 20% zniżkę po całej mojej historii z podróbkami widziała że mi mocno zależyCo do kuriera najlepiej nie odbierać
To miło, że tak Ci zaproponowali faktycznie po tych przezyciach należało Ci się

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Próbuję sie dodzwonić do grupera ale bezskutecznie!!

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

w końcu odebrał przemiły Pan

Początkowo powiedział, żebym odebrała paczkę i odesłała a oni mi kase zwrócą...zapytałam czy mogę po prostu jej nie odebrać...po zastanowieniu stwierdził, że ewentualnie tak mogę zrobić
Oby rozwiązało się to pozytywnie
__________________
20.11.2013 PO/dr M.K. anatomiczne Mentor 330 CPG 322

17/03/14- Koniec ze słodyczami !!
rika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 10:31   #159
neti20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 63
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Dzięki
Mi Pani powiedziała, że to do nich mam dzwonić i z nimi się kontaktować.Sami już chyba nie wiedzą co i jakCzekam teraz z niecierpliwością na kasę
neti20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 10:41   #160
rika88
Rozeznanie
 
Avatar rika88
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 531
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Cytat:
Napisane przez neti20 Pokaż wiadomość
Dzięki
Mi Pani powiedziała, że to do nich mam dzwonić i z nimi się kontaktować.Sami już chyba nie wiedzą co i jakCzekam teraz z niecierpliwością na kasę
Oj dziwne mi nic nie wspomniano o tym bym z nimi się kontaktowała..
no ale ja też już nawet nie wspomniałam, że odstępuję, bo to bubel, tylko po prostu odstępuję, bo mam do tego prawo...
A paczki nie przyjmę- próbowałam dodzwonić się do tej firmy kurierskiej, ale bez skutku...napisałam maila- jak odczytają to przynajmniej będa wiedzieć, ze nie mają się co fatygować, bo i tak nie przyjmę
Mam nadzieję, że gruper okaże się na tyle fair, że bez problemu zwróci nam wszystkim pieniądze, bo jak nie to
Szkoda tylko...bo napaliłam się na tą szczoteczkę, a z Sephory mnie już nie stać
Może jak kiedyś potanieją
__________________
20.11.2013 PO/dr M.K. anatomiczne Mentor 330 CPG 322

17/03/14- Koniec ze słodyczami !!

Edytowane przez rika88
Czas edycji: 2013-12-07 o 10:43
rika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 11:07   #161
neti20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 63
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Ja się już na tyle napaliłam że i tak bym prędzej czy później kupiła.Może poczekaj aż u tego użytkownika na all będą to może tańszą wtedy kupiszalbo ze zniżką lub promocją w Sephorze Trzymam kciuki że się uda
neti20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-07, 21:02   #162
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Dziewczyny proszę piszcie na bieżąco jak się sprawy mają z tymi zwrotami
u mnie minęły 4 dni od wysłania maila z rezygnacją i do tej pory ani odpowiedzi, ani pieniędzy na koncie
mimo wszystko nadal jestem napalona na clarisonica...oczywiście oryginalnego!!!
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 17:15   #163
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Dziewczyny pomocy!

Dzisiaj trafiłam na ten wątek - kupiłam na grouponie szczotkę (na prezent, sama mam swoją i jestem w niej zakochana). Wysłałam maila do firmy, nie ma problemu - będą zawracać szczoteczkę z drogi. Mam problem z grouponem - minął 10dniowy termin zwrotu grouponu. Co robić? Ja tej szczotki nie chcę, a oni mi mówią, że kasy nie zwrócą. Czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji? Jestem na siebie potwornie zła, utopiłam w podróbie prawie cztery stówy
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 21:37   #164
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Dziewczyny gruper zwrócił mi pieniądze za bubla

jeśli również dałyście się nabrać na mega okazje to można dokonać zwrotu

1) sam kupon można zwrócić gruperowi w ciągu 10 dni od nabycia (chodzi o kupon niezrealizowany czyli taki, którego danych (nr kuponu i kod) nie przesłałyście usługodawcy (czyli w moim przypadku firmie beautytech )

2) jeśli już zrealizowałyście kupon i szczoteczka przyszła do domu to pokuście się o sprawdzenie jej autentyczności i spróbujcie zarejestrować produkt na clarisonic.com wpisując jako "lot code" kod umieszczony na szczoteczce. jeśli będzie napisane, że kod jest "invalid" macie bubla. nieużywanego bubla można a nawet trzeba zwrócić w ciągu 10 dni od dostarczenia produktu. upewnijcie się, że odeślecie ją poleconym lub za potwierdzeniem odbioru i koniecznie zachowajcie dowód nadania przesyłki. po powrocie do domu napiszcie maila do grupera

przykładowa treść maila

Zgodnie z regulaminem gruper.pl oraz zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny oświadczam, że odstępuję od umowy zakupu szczoteczki do sonicznego oczyszczania twarzy Clarisonic Mia od Usługodawcy o adresie kontaktowym szczoteczka@beautytech.pl .

Poniżej podaję szczegóły transakcji:

Kupon zakupiony w dniu ...
Numer kuponu ...
Kod weryfikacyjny ...
Produkt dostarczony przez firmę kurierską w dniu ...
Zwrotu produktu dokonano w dniu ... za pośrednictwem Poczty Polskiej (paczka priorytetowa) - nr przesyłki...

Zwrot środków w kwocie ... zł proszę dokonać na moje konto bankowe

Pieniądze wróciły na moje konto po tygodniu.
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 19:36   #165
asix88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 17
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Proponuje powołać się na to, że produkt to podróbka a nie oryginalna Clarisonic Mia więc jakby nie było zostalaś oszukana i oczekujesz zwrotu pieniędzy.
asix88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 20:00   #166
rika88
Rozeznanie
 
Avatar rika88
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 531
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

dziewczyny dostałam maila, że w ciągu 3 dni powinny wrocic pieniadze na moje konto
__________________
20.11.2013 PO/dr M.K. anatomiczne Mentor 330 CPG 322

17/03/14- Koniec ze słodyczami !!
rika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 20:15   #167
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Cytat:
Napisane przez rika88 Pokaż wiadomość
dziewczyny dostałam maila, że w ciągu 3 dni powinny wrocic pieniadze na moje konto
ufff
u mnie było tak samo, najpierw taki mail a następnego dnia pieniążki na koncie
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 20:23   #168
rika88
Rozeznanie
 
Avatar rika88
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 531
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
ufff
u mnie było tak samo, najpierw taki mail a następnego dnia pieniążki na koncie
no to jest jeszcze jakaś sprawiedliwość
Pozostaje teraz zbierać na oryginał
__________________
20.11.2013 PO/dr M.K. anatomiczne Mentor 330 CPG 322

17/03/14- Koniec ze słodyczami !!
rika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 21:14   #169
neti20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 63
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Ja też wysłałam już takiego maila mam nadzieję że i mi bez problemów zwrócą.Dziwi mnie jedno że jak zadzwoniłam za pierwszym razem do grupona to oni nie mieli z tym nic wspólnego tylko bezposrednio do firmy dzwonic, a teraz i na maila odpowiedzą i kasę oddadzą.Napisałam już na blogu Callmeblondieee mam nadzieję,że rozszerzy to info na temat szczoteczki i będzie mniej ofiar ja już się nie mogę soboty doczekać w końcu będę się pucować oryginalnym cackiem:P
neti20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-12, 16:26   #170
rika88
Rozeznanie
 
Avatar rika88
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 531
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Dziś otrzymalam pieniążki na konto
__________________
20.11.2013 PO/dr M.K. anatomiczne Mentor 330 CPG 322

17/03/14- Koniec ze słodyczami !!
rika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 17:56   #171
neti20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 63
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Dziewczyny po ilu dniach od wysłania maila do gruponu Wam odpowiedzieli.Ja wysłałam wczoraj i nic?
neti20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 18:38   #172
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Ja dostałam odpowiedź natychmiast z tej firmy też od razu się ze mną skontaktowali. Odesłałam dziś szczotek, zobaczymy kiedy będzie kasa
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 18:43   #173
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Cytat:
Napisane przez neti20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny po ilu dniach od wysłania maila do gruponu Wam odpowiedzieli.Ja wysłałam wczoraj i nic?
po 5 dniach, 6 dnia email, 7 dnia kasa na koncie.
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 20:04   #174
neti20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 63
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Dziewczyny czy któraś z Was kupowała tą szczoteczkę z firmy slimgroup.Jeśli tak co mówili na temat tego że chcecie zwrotu kasy za szczoteczkę?
neti20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 18:46   #175
neti20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 63
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Byłam dziś w Sephorze szczoteczka zakupiona cieszę się jak dziecko.Teraz muszę tylko przeczekać 24 godzinną kwarantannę szczoteczki aż się naładujeTo co Wam mogę powiedzieć to to, że opakowanie jest małe, nie jest takie duże jakie dostałyście przy podróbie.W środku nie ma miejsca na nic.Jest tylko ciasno ułożona szczoteczka w takim dziwnym białym opakowaniu-nie przezroczystym jak w podróbie.Naklejka na ładowarce jest taka jaka powinna być w oryginale.Na opakowaniu jest również nr kodu na takiej ala cenie.Jutro wstawie zdjęcia jak to wygląda.
neti20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 15:34   #176
misiaq
Raczkowanie
 
Avatar misiaq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: warshau
Wiadomości: 188
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Neti, a jak tam w kwestii promocji na clarisonica w Sephorze? Są jakieś fajne przeceny czy nie ma co liczyć na zniżki jeśli nie posiada się karty?
__________________
Godmod grotesque burlesque drag
misiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 20:49   #177
kasikkk87
Zadomowienie
 
Avatar kasikkk87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 915
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Cytat:
Napisane przez misiaq Pokaż wiadomość
Neti, a jak tam w kwestii promocji na clarisonica w Sephorze? Są jakieś fajne przeceny czy nie ma co liczyć na zniżki jeśli nie posiada się karty?
karte otrzymuje sie z pierwszym zakupem jak wydasz 400zl na zakupy lub kupisz 4 razy masz rabat 10 procent wiec chyba to sie odlicza od tej szczoteczki??

wyrusze w sobote do sephory to sprawdze
kasikkk87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 20:57   #178
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Z tego co wiem, teraz jest promocja z dodatkową główką gratis. Więc się opłaca!
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 21:36   #179
Gabsee
Przyczajenie
 
Avatar Gabsee
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2
GG do Gabsee
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Zastanawiam się nad zakupem szczoteczki, skłaniam się ku zakupowi w Sephorze, ale czy może któraś z was kupowała u tego użytkownika na allegro? http://allegro.pl/sklep/27174316_beauty-tools
Gabsee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 09:44   #180
neti20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 63
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Misiaq podobno jest teraz promocja 10% na clarisonic czy na produkty do pielęgnacji, ale jak to jest z tą kartą ,tzn. ile razy trzeba na ta kartę kupić żeby dostać te 10 % to nie mam pojęcia.Wydaje mi się że jak kupisz coś taniego i za chwilę założysz kartę i kupisz Clarisonic to będzie przysługiwał ten rabat.Ja bym się dziewczyny nie nastawiała na tą promocję z 2 dodatkową szczoteczką bo tam gdzie kupowałam już nie ma.Rzucili 3 sztuki na sklep i się rozeszło, nie sądzę że w innych miastach jest inaczej, ale zawsze warto zapytać.Co do tego użytkownika to ja bym nie kupowała, ta osoba mi nie odpisała na maila nawet jak zapytałam o nr seryjny szczoteczki.Taka rada przed kliknięciem kup teraz lepiej wysłać wiadomość do użytkownika żeby podał nr seryjny szczoteczki i spróbować zarejestrować ją na stronie producenta jeśli pisze invalid code to znak że to podróba.Niektórzy mówią nawet że nie podadzą kodu bo pudełko jest zafoliowane-bzura moja szczoteczka z sephory nie była zafoliowana tylko miała w 2 miejscach takie naklejki.Uważam że jeśli jest ktoś uczciwy to poda ten kod i odpowie na każdego maila tak jak w przypadku tego użytkownika o którym pisałam kilka postów wyżej.Wysłał mi tyle zdjęć że nie jeden by się wkurzył jakby miał to zrobić.Warto poczekać do stycznia i kupić u niego
neti20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-30 07:40:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:28.