Wzloty i upadki w drodze do celu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-08, 20:36   #1
Basia252015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 461

Wzloty i upadki w drodze do celu


Witam wszystkich postanowilam zalozyc water gdyz pragne sie dzielic swoimi doswiadczeniami w drodze do celu. Jesli chcecie mi towarzyszyc lub wspierac bardzo mnie to cieszy.
Troche o mnie na forum jestem troche ponad rok. Walcze z kilogramami od hm... zawsze coz bylam otylym dzieckiem no i jestem otyla do teraz. Czasami bylo lepiej czsami gorzej czasami wiecej czasami mniej jednak zawsze da duzo. Nigdy nie chcialam figury modelki teraz tez nie chce jednak moim pragnieniem jest dwu cyfrowa liczba na wadze i utrata ogromnej ilosci tluszczu z brzucha. Tak wiec po raz kolejny zaczynamy odliczanie!
PS. Jutro pieresze starcie wielkiej baby czyli mnie z silownia. Trzymajcie kciuki i zyczcie powodzenia
Basia252015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 10:13   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wzloty i upadki w drodze do celu

myślałaś kiedykolwiek o operacji bariatrycznej?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 11:18   #3
Basia252015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 461
Dot.: Wzloty i upadki w drodze do celu

A co to takiego?
Pierwszy dzien silowni za mna no i bylo bardzo fajnie 1,5 godziny zlecialo baaardzo szybko jutro powtorka mam nadzieje ze bedzie rownie dobrze jak dzisiaj.
Kochane grubaski idac na silownie nie obawiajcie sie dacie rade i napewno zauwazycie ze nie jestescie same! A wiec glowa do gory i ruszamy!
Basia252015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 14:03   #4
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wzloty i upadki w drodze do celu

operacje chirurgiczne, żeby pozbyć się otyłości, jeśli inne metody nie skutkują. poczytaj sobie o rękawowej resekcji żołądka i bypassie żołądkowo - jelitowym. to opcja dla ludzi z BMI powyżej 40 albo z BMI minimum 35, jeśli są choroby towarzyszące.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 19:03   #5
Basia252015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 461
Dot.: Wzloty i upadki w drodze do celu

Dziekuje wlasnie poczytalam troche sporo kosztuja te operacje ale jesli tym razem tez mi sie nie uda to zapewne sprobuje.
Drugi dzien silowni przebiegl baardzo pomyslnie. Mysle ze moge byc z siebie dumna. Dzisiaj juz bardziej czuje miesnie a raczej zakwasy coz trzeba przetrzymac. Z dieta calkiem dobrze jedynie dzisiaj zjadlam zbyt malo kalorii strasznie sycacy jest brazowy ryz i to wlasnie po nim nie czuje glodu. Moge sie rowniez pochwalic ze udaje mi sie ograniczyc pieczywo zjadam tylko jedna bulke wieloziarnista dziennie a wczesniej potrafilam 4. Jest moc i sila teraz albo nigdy. Jutro przerwa a silowni gdyz ide do pracy i zabraknie mi czasu na silke ale w czwartek ruszam Daley.
Mam takie pytanie do forumowiczow : Czy 4 treningi po okolo 1,5 wystarcza w tygodniu by zgubic troche cialka?
Basia252015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 19:53   #6
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wzloty i upadki w drodze do celu

takie operacje są na NFZ, za darmo.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 20:34   #7
Basia252015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 461
Dot.: Wzloty i upadki w drodze do celu

Mieszkam w Holandii i tutaj sa platne. Nawet to co jest w zakresie ubezpieczenia kosztuje 385 euro tak zwane "wlasne ryzyko"
Basia252015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-11, 20:01   #8
Basia252015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 461
Dot.: Wzloty i upadki w drodze do celu

Hej dzisiaj dzien bez silowni no coz nie codziennie sie da znalesc czas. Jutro wybieram sie z samego rana aby corke do szkoly zaprowadze i zamierzam spedzic na silowni 2 godziny. Narazie odnotowalam wzrost wagi ale czytalam ze to normalne na poczatku przygody a silownia. Troche mnie ten fakt zdolowal ale mam nadzieje ze niedlugo zobacze spadek lub chociaz drobne zmiany na swoim ciele
Basia252015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 19:19   #9
jaldec
Joanna
 
Avatar jaldec
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 12
Dot.: Wzloty i upadki w drodze do celu

Cytat:
Napisane przez Basia252015 Pokaż wiadomość
Hej dzisiaj dzien bez silowni no coz nie codziennie sie da znalesc czas. Jutro wybieram sie z samego rana aby corke do szkoly zaprowadze i zamierzam spedzic na silowni 2 godziny. Narazie odnotowalam wzrost wagi ale czytalam ze to normalne na poczatku przygody a silownia. Troche mnie ten fakt zdolowal ale mam nadzieje ze niedlugo zobacze spadek lub chociaz drobne zmiany na swoim ciele
Ja trzymam kciuki Na pewno z czasem będzie coraz lepiej
__________________
START (11.01.2017)
wzrost: 162 cm waga: 69,8 kg
talia: 81 cm brzuch: 95 cm biodra: 106 cm udo: 62 cm
jaldec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 19:44   #10
Basia252015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 461
Dot.: Wzloty i upadki w drodze do celu

Dziekuje wsparcie zawsze sie przydaje no i daje rezultaty. Daje rade dwie godzinki cwiczyc jesli tylko czas pozwala jednak cwicze nie mniej niz 1,5 godziny. Pierwszy spadek juz odnotowalam w poniedzialek wazylam 1,4 kg mniej a wiec calkiem dobrze oby takie spadki byly co tydzien to bedzie super postanowilam sobie taki maly pierwszy cel czyli -5 kg do 6 lutego czyli zostalo mi 3 tygodnie i 3,6 kg wiec cel do osiagniecia. Forumowiczki mam pytanie ile powinno wynosic moje tentno podczas cwiczen ( mam 26) lat trenerka twierdzi ze pomiedzy 140-160 ale nie wiecej czy ma racje?
Basia252015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 16:35   #11
Basia252015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 461
Dot.: Wzloty i upadki w drodze do celu

Hej dawno nic nie pisalam a obiecalam sobie ze bede pisac codziennie coz nie wyszlo. W poniedzialek weszlam na wage jednak wynik nie byl zadowalajacy wiec nie pisalam i nie pisze... odkrylam jednak jego przyczyne jestem w ciazy a przedewszystkim wszystko na to wskazuje. Jutro ide do lekarza by potwierdzic ta informcje. Mam nadzieje ze bede mogla cwiczyc bo bardzo dobrze mi szlo. Chcialam zgubic zbedne kg a tu klops...jednak czytalam ze przy otylosci utrata wagi w ciazy jest wskazana a wiec zobaczymy jak to bedzie.... jutro chwila prawdy...
Basia252015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-27, 18:08   #12
Basia252015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 461
Dot.: Wzloty i upadki w drodze do celu

Tak tak dolaczam do grona ciezarnych. Cwiczyc moge jednak lzej niz do tej pory i trzymam sie rowniez diety a raczej zdrowego odrzywiania mam nadzieje ze uda mi sie zdrowo przetrwac okres ciazy
Basia252015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-27 19:08:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.