Krzywe nogi - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-27, 16:48   #2821
monicalol2
Przyczajenie
 
Avatar monicalol2
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: kielce/londyn
Wiadomości: 10
GG do monicalol2
Dot.: Krzywe nogi

siema...dolaczam sie do tego watku...bo mam taki sam problem...mam straszne nogi...wykonuje cwiczenia ale dopiero od niedawna...i tak wiem, ze to nic nie da...moje kolana sa jakie malo jedrne i wygladaja jakby wisialy...do tego od kolan do lydek moje nogi sa takie ''koslawe''...
monicalol2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 17:12   #2822
makam24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Dot.: Krzywe nogi

Witam dziewczynki jestem tu nowa i mam ten sam problem co Wy, chociaz wiekszośc z was ma normalne proste nóżki!! załączam moje przeszczepy żebyście pozbyły sie kompleksów, do kolan to daja rade ale od kolan w dół jest tragedia bo niedosc ze są chude to jeszcze okrągłe i wogole nie mam łydek niecierpie lata, na plazy zeby wejsc do wody to chowałam sie za koleżanka chociaż ona twierdzila ze sa ok i mowiła ze z góry jak sie patrzy to każdy ma krzywe, ale ja mam lustro i widze. Zima marze zeby zalozyc kozaczki ale wiem ze nawet kozaki nie ukryja krzywizny.moj brat ma prostsze nogi od moich... zycie jest okrutne Napiszcie ale tylko szczerze czy jest az tak tragicznie ?? nie licze na jakies pochwały bo widze jakie mam nogi ale wasze szczere zdanie pozdrawiam was wszystkie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010715 konczyny.jpg (12,2 KB, 316 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010717 konczyny.jpg (11,2 KB, 226 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010723 konczyny.jpg (12,1 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010726 konczyny.jpg (13,0 KB, 328 załadowań)
makam24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 17:27   #2823
madziaa189
Raczkowanie
 
Avatar madziaa189
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 331
Dot.: Krzywe nogi

O rany, skąd się takie kompleksy biorą? Ktoś Ci to wmówił czy sama doszłaś do takiego wniosku? No dobra, łydki się nie łączą i co z tego? I tak na to nikt uwagi nie zwraca Uwierz, wiele z nas dałoby się pokroić za takie szczupłe, długie nogi, naprawdę I wcale, ale to wcale nie masz się czego wstydzić
__________________
Summer aupair we Fracji? We'll see...

Aparatka od:
20.11.07- dół, metal
06.03.08-góra, metal


madziaa189 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 20:08   #2824
makam24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Dot.: Krzywe nogi

Dzieki Madzia za slowa otuchy ale nadal uważam ze jest tragedia z moimi nogami, chyba za dobrze wyszły na zdjeciach i wiesz wcale nie mam długich nóg bo mam zaledwie 160 wzrostu czyli wyciągam jeden wniosek te fotki kłamią i w rzeczywistości jest o wiele gorzej Ja tez troche ćwicze łydki ale niewiele to daje ( ostatnio świat ujrzał moje nogi w spodnicy gdzies w 6 klasie szkoły podstawowej hehe a teraz mam 23 lata...no ale cóz trzeba życ dalej. Tez byłam u ortopedy i mi powiedział żebym robiła ćwiczenia wzmacniające łydki ale nie bardzo wiem jakie to są aaa i na koniec powiedzial ze mógl by sie nawet ze mną umówić ale to mnie nie pocieszyło
Fajnie ze istnieje takie forum i osoby które odpisują to bardzo miłe dziekuje
makam24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 20:29   #2825
talcia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 22
Dot.: Krzywe nogi

Mam pytanie: czy jak się ma płaskoskopie to ma się krzywe nogi?
talcia12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 20:52   #2826
klaudiabp
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 694
Dot.: Krzywe nogi

Ja mam taki problem, że moje kolanka idą do wewnątrz a piętki na zewnątrz. Kiedyś, gdy byłam młodsza, było to bardzo widać jak biegałam, bo moje kolana były ciągle blisko siebie, a łydki ,,rozrzucałam" na boki. Nie wiem czy to jest ta właśnie iksowatość. Chyba tak. Dziś już tak tego nie widać. Lekarz mi zalecił (już we wczesnym dzieciństwie) chodzenie na zewnętrzych stronach stóp. Na prawdę pomaga. Gdy jakiś czas temu zauważyłam, że moje kolanka się do siebie zbliżyły, to ponowiłam ćwiczenia. I po niedługim czsie było już lepiej. Naprawdę polecam!!! Niby takie proste, a działa. To ma podobno wzmacniać mięśnie nóg i utrzymywać prawdiłowo kolanka.
klaudiabp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 21:45   #2827
madziaa189
Raczkowanie
 
Avatar madziaa189
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 331
Dot.: Krzywe nogi

Nie, nie i jeszcze raz nie. Nie słyszałaś że to obiektyw dodaje kilogramów? A nogi są zgrabne i proporcjonalne, widać że masz drobną figurę Nie każdemu Bozia dała idealne nóżki, ważne jak się z nimi obchodzisz Mnie też kiedyś jakis palant wpędził w kompleksy jedną durną uwagą tak, że długo nie zakładałam niczego przed kolano. A teraz? Wystarczy wyraz twarzy faceta kiedy się założy szorty A jeśli nogi są zadbane i opalone to nawet lekka krzywizna nie przeszkadza Buziak makam I glowa do gory a nogi w świat
__________________
Summer aupair we Fracji? We'll see...

Aparatka od:
20.11.07- dół, metal
06.03.08-góra, metal


madziaa189 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 08:14   #2828
talcia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 22
Dot.: Krzywe nogi

Jedna z moich koleżanek ma płaskostopie, ale wcale nie wiedać żeby miała krzywe nogi. Czy jest to możliwe?
talcia12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 08:16   #2829
talcia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 22
Dot.: Krzywe nogi

Powiem szczerze, że nie narzekam zbytnio na jakąś wielką krzywiznę moich nóg, lecz uważam, że są stanowczo za grube. Czy mógłby ktoś napisać mi jakieś ćwiczenia, żebym w krótkim czasie osiągnąć szczupły wygląd. xD
talcia12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 14:17   #2830
makam24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Dot.: Krzywe nogi

Masz racje Madzia jestem drobnej budowy ale przyznam ze nie wiem w ktorym miejscu sa zgrabne?ale dziekuje za pocieszenie ja nie wiem przeciez na tych zdjeciach widać ze sa okrągle i takie jakies powykrzywiane jesteś miła i nie chcesz żeby mi było przykro A w kozakach bardzo widać te moje krzywulce? może chociaż na tyle sie odważe i wskocze kiedyś w kiecke przed kolana i kozaki hmmm pomarzyć sobie można załączam moje krzywizny bo te wczorajsze fotki to wyszły chyba za ladnie a niby mówia ze jak sie łączą w kolanach i kostkach to sa proste w moim przypadku ta teoria sie jednak nie sprawdziła

Talcia12 a ja wolałabym miec grubsze niz chude i wtedy jeszcze bardziej widać krzywizne, ach gdybym miała wieksze łydki...a jakie cwiczenia to nie wiem bo rower, skakanka czy wspiecia na palcach to ćw raczej na przyrost miesni a twoim przypadku jeszcze bardziej by chyba urosły hmm nie wiem sama.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010739.jpg (14,0 KB, 272 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010741.jpg (13,0 KB, 273 załadowań)
makam24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 21:55   #2831
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Krzywe nogi

Hej dziewczyny
Udzielałam się kiedyś na tym wątku pod innym nickiem tak więc w sumie nowa to nie jestem
Może uznacie że to bezsensowne co mówię,ale nie pisałam na tym wątku już od dawna bo po prostu pozbyłam się tego kompleksu Kiedyś płakałam nad tym,ale teraz mam to gdzieś Co więcej, 1 września idę do szkoły w krótkiej spódniczce żeby wszyscy zobaczyli moje nogi,a co Krzywe jest piękne i naprawdę nie przejmujcie się tym bo nie warto
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-30, 08:35   #2832
innnaboinnainaczej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 289
Dot.: Krzywe nogi

makam jeżeli mówisz ze masz krzywe nogi, to znaczy że ja równiez... chociaz janie sądze ze to cos powoduje ze nogi są krzywe..
innnaboinnainaczej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 08:35   #2833
fruttina
Raczkowanie
 
Avatar fruttina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 59
Dot.: Krzywe nogi

Kate Moss tez ma krzywe nogi :P.
__________________

fruttina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 16:50   #2834
makam24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Dot.: Krzywe nogi

innaboinnainaczej nie widziałam twoich nóg więc nie moge ocenić, cofnęłam sie do tyłu o pare stron ale nie spotkałam nigdzie twoich nóżek ale napewno nie masz takich krzywulców jak ja, to co powoduje ze moje nogi są krzywe to to że: "szpotawe podudzie"( tak mam zapisane w karcie zdrowia)brak łydek i to ze sa zbyt chude
A przy okazji czy szpotawe podudzie to to samo co szpotawe kolana??? ide ćwiczyć łydki buziaki
makam24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 20:36   #2835
innnaboinnainaczej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 289
Dot.: Krzywe nogi

bo nie dodawałam zdjęć . Jutro to zrobie i zobaczysz. Ja nie mam chyba nic wpisanego gdziekolwiek, ale mam podobne do Twoich ;.
innnaboinnainaczej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 10:46   #2836
BabaZHorroru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18
Dot.: Krzywe nogi

Witam,
Muszę przyznać, że ciekawa ta Wasza konwersacja Często to my same wpędzamy się w kompleksy. Jeśli chcecie się dowartościować spójrzcie na te nogi. Nie ma to jak popatrzeć na błędy matki natury





Co o nich sądzicie Moje Drogie? Tylko szczerze...

Edytowane przez BabaZHorroru
Czas edycji: 2008-09-27 o 17:30
BabaZHorroru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 11:12   #2837
makam24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Dot.: Krzywe nogi

jak dla mnie to są najnormalniejsze nogi po słońcem i i wiele bym dała żeby mieć takie naprawde!
makam24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 11:51   #2838
Maua Mi
Raczkowanie
 
Avatar Maua Mi
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kresy Wschodnie/Stolica
Wiadomości: 259
Dot.: Krzywe nogi

nie widze najmniejszej krzywizny, dobrze zbudowane nogi dziewczyny z na prawdę krzywymi nogami są tutaj poważnie wpędzane w spore kompleksy i nie chcą dodawać swoich zdjęć, a nogi jak twoje nadają się do wątku "pokaż nogi!" a nie "krzywe nogi"
__________________
'Kiedy jeden się waha, bo czuje się gorszy, inny jest zajęty popełnianiem błędów i stawaniem się lepszym.'

wzrost : 164
waga: 48,5
talia : 66->65>64 ---> 60
biodra : 90

wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=445754
Maua Mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 17:37   #2839
BabaZHorroru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18
Dot.: Krzywe nogi

Dzięki dziewczyny za miłe słowa Jak tak dalej pójdzie to pozbędę się kompleksów:P Myślicie, że powinnam zacząć chodzić w krótkich spódniczkach czy szortach? Koleżanka zawsze mi to odradzała twierdząc, że spódniczki owszem ale tylko za kolano A co sądzicie o tych nóżkach? To, że są szczuplejsze od poprzednich to wiem:P Te poprzednie są chyba troche za bardzo "jajowate". Jak myślicie? Które według Was są zgrabniejsze - tak z ciekawości pytam Spokojnie, nie wpadne w czarną rozpacz więc szczerze poproszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SL371245kopiaaa.jpg (103,9 KB, 130 załadowań)

Edytowane przez BabaZHorroru
Czas edycji: 2008-08-31 o 18:20
BabaZHorroru jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 16:44   #2840
Quarko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 85
Dot.: Krzywe nogi

wiecie co dziewczyny? Mi się wydaje że krzywe nogi lepiej wyglądają w króciutkich szortach niż spódniczce oglądacie czasem serial "H2O - wystarczy kropla"? Tam występuje dziewczyna która ma krzywe i białe nogi a w każdym odcinku ma miniówkę albo szorty i czym tu się przejmować? Do dupy z kompleksami!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
__________________
"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość"

/ks. Tadeusz Olszański/
Quarko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 12:07   #2841
szamahnka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Dot.: Krzywe nogi

dzieki annfas, cwicze napinanie miesni, na razie dopiero drugi dzien ale wiary dodaja mi twoje slowa ze widzisz efekty jest ciezko, nogi bola, szczegolnie kolanaale nie poddaje sie mama nadzieje ze wytrwam jak najdluzej ps. po jakim czasie moge sie spodziewac jakichkowliek widocznych efektow?
szamahnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 13:03   #2842
BabaZHorroru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18
Dot.: Krzywe nogi

Szamahnka, o jakie ćwiczenia chodzi? Ja też chętnie bym poćwiczyła
Wiecie co , dziewczyny zgadzam się z Quarko. Chrzanić kompleksy. Kiedy niby mamy chodzić w mini czy szortach? Po 50-tce?! Kiedy będziemy stare i pomarszczone?! A faceci rzadko zwracają uwagę na to czy laska ma zgrabne, proste nogi czy krzywe. Zobaczą krótką spódniczkę, odsłonięte nogi i ślinotok i orgazm na miejscu:P Co prawda lato się kończy ale wskakujmy w kiecki a co!
BabaZHorroru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 12:53   #2843
szamahnka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Dot.: Krzywe nogi

witam, annfas pisala o tych cwiczeniach na pierwsze i drugiej stronie watku sa to cwiczenia polegajace na napinaniu pewnych parti miesni, dla osob z krzywizna typu "o"
ja na razie przelamuje sie na spodniczki lekko za kolana;] bede cwiczyc i moze w przyszle wakacje odwaze sie na jakies szorty albo mini pozdrawiam
szamahnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 21:14   #2844
akrolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: stąd.
Wiadomości: 272
Dot.: Krzywe nogi

ja w wieku 12 lat miałam koslawośc kolan, ale za tym szło całe krzywe nogi = X. a z ebylam grubiutka to okropnie to wyglądało. Pamietam że na korekcyjnej, kazano mi brać piłke np. lekarską między kolana, kolana na prosto kierować i bardzo mocno obwijac kolana i pilke bandażem, najmocniej jak się da, zawiazac, wstać i iśc okrakiem przez 5 minut. po 3 miesiacach efekt był i został do dizś, na nopzki nie narzekam, może jedynie na lydki bo sa umiesnione, a nie lubie tego, no i udka troszke masywne... Ale spróbujcie z piłka
__________________
bum szakalaka
akrolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 14:29   #2845
xXSweetestPoisonXx
Raczkowanie
 
Avatar xXSweetestPoisonXx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 315
GG do xXSweetestPoisonXx
Dot.: Krzywe nogi

a oto moje giry w swej okazalosci, jak sadzicie sa jakies krzywe czy tak nawet nie ? ocence bo sama nie potrafie sobie jakos odp na to pytanie buziaki
nogi.JPG
__________________
5-4-3-2-1

8 min Abs, 8 min Buns, całaa resztaa + masaże

DAMY RADE...RACZEJ NIE INACZEJ

xXSweetestPoisonXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 20:07   #2846
aniutka20
Raczkowanie
 
Avatar aniutka20
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez xXSweetestPoisonXx Pokaż wiadomość
a oto moje giry w swej okazalosci, jak sadzicie sa jakies krzywe czy tak nawet nie ? ocence bo sama nie potrafie sobie jakos odp na to pytanie buziaki
Załącznik 1729526
Moze nie sa one idealnie proste ale nie mozna tez mowic ze sa krzywe. na Twoim miejscu smialo zakladalabym miniowy szorty itd. a jesli tak robisz to brawo. gdybys zobaczyla moje nogi to bys zobaczyla prawdziwe krzywulce.

Dziewczyny postanowilam ostatnio zainwestowac i kupilam oryginalne spodnie. Zabulilam za nie prawie 300zl bo nie raz slyszalam zeby kupic takie i bedzie sie zadowolonym bo takie spodnie sa tak skrojone ze tuszuja wiele niedoskonalosci. mialam nadzieje ze mi pomoze to i chociaz raz bede wygladala i czula sie jak prawdziwa laska ale juz w drugi dzien chodzenia moje nogawki dopasowaly mi sie do ksztaltu moich krzywych lydek! mimo ze nogawki sa rozszerzane. jestem normalnie zalamana bo wszystko na marne poszlo. buu
aniutka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 08:09   #2847
xXSweetestPoisonXx
Raczkowanie
 
Avatar xXSweetestPoisonXx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 315
GG do xXSweetestPoisonXx
Dot.: Krzywe nogi

aniutka20 wiem ze nie sa proste ale powiem Ci ze nie przeszkadza mi to no moze chociaz czasem jak widze jak idzie laska z nogami jak marzenie to wtedy mam ochote sie schowac i nie pokazywac moich nog. Tak chodze w szortach i mini kiedy tylko jest pogoda wtedy sobie mysle ze zawsze moze byc gorzej ale jak widze wlasnie takie "laski" to... kiedys gralam w pilke nozna wtedy byly krzywe jak O ale te kolana mnie rozbrajaja dz za szczere slowa pozdr
__________________
5-4-3-2-1

8 min Abs, 8 min Buns, całaa resztaa + masaże

DAMY RADE...RACZEJ NIE INACZEJ

xXSweetestPoisonXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 11:51   #2848
pulynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 18
Dot.: Krzywe nogi

Cześć dziewczynki Nareszcie się odważyłam i zrobiłam sobie rano kilka fotek. Mam nadzieję, że chociaż w Was znajdę jakieś pocieszenie i słowa otuchy Proszę o szczere oceny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00431.JPG (5,5 KB, 111 załadowań)

Edytowane przez pulynka
Czas edycji: 2008-09-15 o 15:49
pulynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 12:18   #2849
Vanessa176
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lodzkie
Wiadomości: 7 047
GG do Vanessa176
Dot.: Krzywe nogi

Witajcie Dziewczyny.Pierwszy raz zagladnelam na ten watek i sie zdolowalam

Przeciez wiekszosc z Was ma swietne nogi ,a ja????
Nie dosc,ze krzywe to jeszcze chude co jeszcze bardziej podkresla ich krzywosc

Same zobaczcie....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg RES03721.JPG (26,0 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg RES03775.JPG (22,1 KB, 189 załadowań)
Vanessa176 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 12:20   #2850
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: Krzywe nogi

Vanessa , złe zdjęcia wrzuciłaś ?
Ja tam nigdzie niczego krzywego nie widzę.
__________________





Lewy pas, gaz i płynę..
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:38.