Dla tych co chcą się pozbyć cellulitu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-10, 23:52   #1
RudaRysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 40

Dla tych co chcą się pozbyć cellulitu


Hej laski!
Mam propozycję dla jednej z Was.
Tylko kurcze nie wiem jak to napisać żeby nie być zaraz zbanowaną przed admina. ADMIN - jeśli napiszę coś łamiąc regulamin proszę mnie nie banować tylko upomnieć to zaraz wywalę ten wątek


Prowadzę stronę (bloga właściwie) na której zamieszczam wszelkie możliwe sposoby na walkę z cellulitem. Jakie ćwiczenia stosować, jakie zabiegi, jak się masować, co jeść, no dosłownie wszystko na ten temat co tylko przyjdzie mi do głowy. Można powiedzieć, że próbuję rozgromić ten cellulit na wszelkie możliwe sposoby
Wiele z nas ma z nim problem i dobrze jest wiedzieć i poznać problem z każdej strony by móc wygrać tą nierówna walkę.

No dobra dosyć wstępów. Czas na konkrety.
Potrzebuję jedną chętną osobę, która ma cellulit i chce się go pozbyć z moja pomocą.

Co dostaniesz?
Dostaniesz ode mnie kosmetyk do przetestowania. Kosmetyk ten będziesz testować na sobie przez miesiąc. Zrobisz dla mnie zdjęcia przed i po zastosowaniu i pozwolisz mi je użyć na moim blogu. Oczywiście te zdjęcia to mają być zdjęcia anonimowe, bez twarzy, jedynie te obszary, z których chcesz usunąć cellulit

Jeśli znajdzie się jakaś chętna laska, to zapraszam na priv.
Tylko uprzedzam od razu - bez ściemy ma być!
Nie interesują mnie zgłoszenia dziewczyn łasych po prostu na darmowy kosmetyk. Ja za ten kosmetyk będę musiała normalnie zapłacić także interesuje mnie opinia rzetelna i opinia o tym jakie jest działanie kosmetyku.
Pewnie myślicie sobie - ale durna, czemu sama nie przetestuje! Już rozwiewam wątpliwości - przetestowałabym, ale "niestety" udało mi się pozbyć cellulitu, a nie będę przecież ściemniać czytelnikom na blogu, że coś działa czy nie działa jeśli tego nie mam szansy wypróbować.

Dobra, tyle ode mnie.
Jakby ktoś był chętny to piszcie do mnie. Fajnie by było jakby taka osoba była np. na diecie, ale to niekonieczne jest


Pozdrawiam.
RudaRysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-11 00:52:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.